Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) orbano válasza Thusor (#31000) üzenetére


orbano
félisten

ismerek olyan nőt, aki 20 év távlatából is néha az első pasijával álmodik, mégis nagyon nagyon szereti a mostanit. ezek a dolgok semmit nem jelentenek szerintem. persze a tévedés jogát fenntartom :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31002) #56474624 válasza Thusor (#31000) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jó, ez így igaz, és nemcsak itt, hanem mondjuk esetemben is, a rossz tapasztalat is aranyat ér. Igazából a lényeg azon lenne, hogy mára kinőtte azt a cipőt. Szeretheti, de most már nem venné fel. Ha minden igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#31003) Thusor válasza #56474624 (#31002) üzenetére


Thusor
őstag

Igen azt mondta hogy szereti, és valószínűleg mindig is szeretni fogja, de mellettem sokkal boldogabb, és soha nem csinálná vissza hogy helyettem a volt párjával legyen.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31004) Ijk válasza Thusor (#31003) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgylátom kellően elbújt benned a kisördög. Szerintem tedd magad túl ezen a dolgon, felesleges őrlődnöd ezen. Inkább húzd meg az asszonyt este, aztán majd megnyugszol;]
Nem várhatod, hogy törölje ki mindkettőtök fejéből. Te se foglalkozz vele, és mondd meg neki, hogy ő se emlegesse neked. Kár a semmibe belebolondulni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31005) Thusor válasza Ijk (#31004) üzenetére


Thusor
őstag

Hát eléggé elgondolkodtatott, túlteszem magam, mert boldog vagyok a párommal és nagyon szeretem.

Meghúzni az asszonyt este nem fogom tudni, mert most a nehezebb napokban van :D ...de majd utána pótoljuk.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31006) orbano válasza Thusor (#31005) üzenetére


orbano
félisten

pedig sokan szeretik angolosan ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#31007) Zoli1222 válasza orbano (#31006) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ja. Nincs szükség előjátékra. ;]

(#31008) proof88


proof88
addikt

Mostanság tavaszias szelek fújnak, másban is jobban pezseg a vér mostanság, mi? ;]

(#31009) Thusor válasza orbano (#31006) üzenetére


Thusor
őstag

Ó, nem szeretem az angolos módszert :P

Inkább maradok a magyarosnál... :D És a párom sem az az angolos, inkább az a gátlásos fajta a szeretkezésben.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31010) Zoli1222 válasza Thusor (#31009) üzenetére


Zoli1222
őstag

Kolbászos, paprikás, lecsós? :D

(#31011) orbano válasza Thusor (#31009) üzenetére


orbano
félisten

gátlásos? tessék mán' feloldani he! :) mitől gátlásos a lelkem?

A vér nem válik VAZZE!™

(#31012) Thusor válasza orbano (#31011) üzenetére


Thusor
őstag

Hát hosszú előjátékot alkalmazok a magyaros módszerben, de a méretem nagyobb mint amihez az előző párjánál szokott :D Illetőleg a második párja vagyok az életében akivel a szeretkezés is felmerült így nem tudja annyira elengedni magát, és a méretbeli különbségem miatt fél attól hogy mennyire tudja elengedni magát, hogy "összeilljünk". ;)

Illetőleg a másik gátlásosságát az okozza, hogy nem tapasztalt ebben a témában hiszen neki csak egy partnere volt csak rajtam kívül. De az előjátékkal a gátlásosságát mindig sikerül feloldanom, de nehezen engedi el magát amitől kicsit nehezebben illünk "össze".

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31013) orbano válasza Sárpac (#30971) üzenetére


orbano
félisten

egy haverom írt a tegnapi bulijáról, egyből Te jutottál eszembe :DDD

"az a Wii
hallod, játszottunk egy-két ilyen sportjátékot vele
totál izomláza van a jobb kezemnek
durvább mint egy gyúrás után
"

A vér nem válik VAZZE!™

(#31014) zso73 válasza orbano (#31013) üzenetére


zso73
veterán

Nálunk is ez a sláger most. A gyerkőcök sem nagyon akartak visszamenni az anyjukhoz...
Az én kezem is kész........... :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#31015) akos3 válasza orbano (#30974) üzenetére


akos3
addikt

miért ne lenne szép?! :F Saját tapasztalatból mondod, vagy csak úgy? mértékkel kell mindent csinálni! És akk nem lesz ártalmas se... :N
Sztem ha vki nem viszi túlzásba és szépen ki van dolgozva rajta minden az jól néz ki! Persze nem a szteroidos állatokra gondolok ;]

(#31016) #56474624 válasza akos3 (#31015) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jómagam mondjuk inkább vagyok a szívósság híve. Napi minimum 20 km biciklizés (normál állapotban azzal közlekedem) épp elég jó közérzetet tud nyújtani. De még ennél kevesebb is akár. Elég csak pár km-en keresztül diktálni egy 45-50-es átlagsebességet, iszonyat megterhelő tud lenni, alaposan ki lehet fáradni. Mindjárt nincsenek alvásproblémák. :)

(#31017) Sárpac válasza orbano (#31013) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD

Most kerekeztem egy jó 20ast 2fokba rendesen légszomjam lett a végére.:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#31018) akos3 válasza #56474624 (#31016) üzenetére


akos3
addikt

najo. nem ua a kettő! Az egyik az efészséges életmod a másik meg izomzat építés ;]

(#31019) Ijk válasza Thusor (#31012) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ugyanmár, mi az hogy fél a mérettől? Ahol egy gyereknek ki kell férni...

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31020) dragonfx válasza Integra (#30993) üzenetére


dragonfx
veterán

"a végeredmény a lényeg, szép kihívás az ilyen"

most egy kicsit megijedtem én is iylne voltma de valahogy most vagy már nem érzem ezt a beidegződést magamban.öregszek? :U vagy cska szimplán azért van mert most boldog vagyok nem tudom.

Amugy egész ismerősi körben mindenki nagydarab.Beleértve barátnőmet aki megfelezte a súlyát az elmúlt 3 évben :Y ..de érdekes mód nem látszik rajta.
2 haver is panaszkodik 90 meg 100 kilók és egy 10-15 elférne róluk mínuszba.Erre én 1 hétre lebetegszek és máris 2 kilot ledobtam.sajnos :O ...pedig semmi extrát enm tettem érte.

Ez a barátságot ne rontsuk el egyértelmű nem.max. piásan egy üritésre legközelebb jó lehet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31021) Thusor válasza Ijk (#31019) üzenetére


Thusor
őstag

Nem tudom hogy miért fél tőle, de az első alkalommal olyannyira megijedt a mérettől hogy elzsibbasztotta a szerszámom a szorításával. Ez a többi alkalommal már csökkent, ahogy hozzászokott a méretemhez. Bár ezt én sem értem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31022) orbano válasza dragonfx (#31020) üzenetére


orbano
félisten

két kilót? az mérési hibahatár. én egy kisebb hasmenés alkalmával adok le annyit :DDD vagy ha elmegyek edzeni, kb ennyit izzadok ki.

A vér nem válik VAZZE!™

(#31023) #56474624 válasza akos3 (#31018) üzenetére


#56474624
törölt tag

Izomzatépítés, de mi célból? Önbizalomhiány? Mi ad nagyobb önbizalmat? Ha egyes nők (tévedés ne essék, azért közel sem mindet lehet elbűvölni ezzel) jól megnéznek az izmod miatt, illetve belenézek a tükörbe, és látom az izmaimat, vagy ha tudod, hogy lazán teljesítettél biciklivel 100 km-t, vagy hogy lefutottad a maratont? Nyilván lelki alkat kérdése a dolog, számomra utóbbi ad igazi önbizalmat, már ha fizikai teljesítményről van szó. :)
A nők meg igazából így is megnéznek, pedig nem vagyok egy izomgörény én sem. :DDD

(#31024) proof88 válasza #56474624 (#31023) üzenetére


proof88
addikt

Mé nem lehet a kettőt együtt? :D Sok izom is legyen és jó állóképesség. :D

(#31025) dragonfx válasza orbano (#31022) üzenetére


dragonfx
veterán

Sajnos nem 3 mérés is volt közbe.....edzésne mértem én is ma du.n...digitális jó mérlegen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31026) #56474624 válasza proof88 (#31024) üzenetére


#56474624
törölt tag

Idő. Nekem még ott van a tanulás, a gitározás is, meg zenehallgatáshoz is szeretek leülni, később meg egyetem után ez csak rosszabb lesz. Szelektálni kell. :U

(#31027) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30809) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Aha ilyet a spartaiak és a rómaiak is csináltak a hadseregben. Ők is ezt mondták rá. ;]
A görögök meg hadseregen kívül is. :P

(#31028) hejesírásó válasza Rica (#30822) üzenetére


hejesírásó
senior tag

most miért bántod az szellemi munkaerőt a multiknál?

nincs is rózsaszín ingem! :))

(#31029) hejesírásó válasza tildy (#30908) üzenetére


hejesírásó
senior tag

xanax és barátai nagyon nem jól hatnak az agyra, sokkal károsabbak mint az államilag nem engedélyezett drogok. egy rokonom ilyeneken élt, hát most kb egy értelmes németjuhásznak magasabb az IQ-ja. évek kellenek hozzá, ez igaz. de nagyon veszélyesek!

szval ha egy mód van rá ne szedj ilyeneket. inkább Orsi ahogy mondták már sokan. vagy munkaváltás.

(#31030) hejesírásó válasza orbano (#30970) üzenetére


hejesírásó
senior tag

btw who dá Ph! uck is Semmy Schilt? :B

(#31031) orbano válasza hejesírásó (#31030) üzenetére


orbano
félisten

gugl is yr friend

A vér nem válik VAZZE!™

(#31032) frame>24


frame>24
addikt

barátom tanácsa az újévre:

"- Vedd észre a mellek mögött az embert is!..." :DDD

#31034 Ba cy lus: teljesen józanul, ebben a poén az lenne, hogy ismer engem, mosmár akkor 1-2 következtetést Ti is levonhattok rólam ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31033) hejesírásó válasza orbano (#31031) üzenetére


hejesírásó
senior tag

megnéztem. vmi k1 féle csóka.

(#31034) #56474624 válasza frame>24 (#31032) üzenetére


#56474624
törölt tag

:C
Ezt részegen mondta? Akkor szoktak az ember szájából ily bölcsességek elhangzani. :D

(#31035) orbano válasza frame>24 (#31032) üzenetére


orbano
félisten

hogy mit vegyél észre? :F :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#31036) Csakénvagyok válasza orbano (#31006) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szégenlem hogy nem tudom, de hogy van az az angolosan? Szó nélkül távozol?? :U

(#31037) hejesírásó válasza Csakénvagyok (#31036) üzenetére


hejesírásó
senior tag

télapós napon sex ha jól értettem. :U

én sem ismertem h erre azt mondanák h angolosan, nem értem miért angolos az. :U

(#31038) Csakénvagyok válasza hejesírásó (#31037) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak egyszer egy évben??

(#31039) orbano válasza Csakénvagyok (#31036) üzenetére


orbano
félisten

nézd meg mire válaszoltam :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31040) hejesírásó válasza Csakénvagyok (#31038) üzenetére


hejesírásó
senior tag

lüke. :P

nem szó szerint értettem, a télapót.

télapó - amikor a jánykák elkezdenek idegesek még inkább kiéhezettek és pirosak lenni itt ott.

[ Szerkesztve ]

(#31041) Csakénvagyok válasza orbano (#31039) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nézem, de csak nem esik le

(#31040) hejesírásó Pirosak :U , első vagy utolsó napon talán ;]

Na jó hülyegyerek OFF

(#31042) akos3 válasza #56474624 (#31023) üzenetére


akos3
addikt

Nekem az többet ér, h nyáron a csajok megnéznek a strandon, mint h elmondhassam magamról, h letekertem 100km-t. Amúgy szoktam biciklizni, ne értsd félre, de azért látványosabb eredményt lehet elérni a kondizással :K
Önbizalom hiány? Ezen még nem gondolkoztam, de amúgy nem rossz feltevés. Nyílván ha mindenkit elfogadnának úgy ahogy van, akk üresek lennének a kondi termek, a szolláriumok és egyéb szépségszalonok
De bevallom, magamért is csinálom. Egyszerűen jobb belenézni a tükörbe ;)

[ Szerkesztve ]

(#31043) zso73 válasza akos3 (#31042) üzenetére


zso73
veterán

"Nyílván ha mindenkit elfogadnának úgy ahogy van, akk üresek lennének a kondi termek, a szolláriumok és egyéb szépségszalonok"

Miért? Ha nem kell megfelelni senkinek, akkor is fontos a mozgás, az egészség, és a szépség. Én spec azért megyek,mert jól esik látni a fejlődést. Jó, hogy 16Km-ert állva tekerek le, és nem dőlök ki a végén. Hogy 35 Kg-ról 50- ig emelkedett a széria súlyom.....
És ehhez nincs tuning anyag. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#31044) akos3 válasza zso73 (#31043) üzenetére


akos3
addikt

nem semmi! :C :DD

(#31045) Sárpac válasza akos3 (#31042) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha neked is lukas beesett mellkasod lenne akkor te is gondolkoznál rajta, mármint, hogy hogyan old meg, hogy ne legyen.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#31046) hejesírásó válasza Sárpac (#31045) üzenetére


hejesírásó
senior tag

őő a lukas az mit jelent? a bordák között beesik vagy beesik a szegycsontnál?

(#31047) Sárpac válasza hejesírásó (#31046) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A "betegség" egyik fő oka, hogy a szegycsont nincs kifejlődve így nem tartja a bordákat rendesen és azok befele mennek nem kifelé domborodnak.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#31048) hejesírásó válasza Sárpac (#31047) üzenetére


hejesírásó
senior tag

áááhááááá.

(#31049) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Akit esetleg erdekel,nem ugy tunik,hogy lerazos duma volt. Tegnap dontott a lany,masfelnapigondolkodas utan,es "ram bolintott". Ugyhogy most orulok,mint majom a farkanak.. :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31050) hejesírásó válasza DeadMeat (#31049) üzenetére


hejesírásó
senior tag

msot jól megkapta mindenki aki az időkérést csak lekoptatásnak tartja ;] :P muha ha haaa

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.