Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) IreN!CuS válasza #56474624 (#30098) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ez nekem is le esett és ezt megértem.A fáradtság elmúlt elég hamar,csak addigra már hallottam 2szer a storyt.És nem láttam értelmét,h még egyszer elmondja.És mondtam neki,h ne haragudjon érte.De szerintem akkor sem kell ilyet mondani a másiknak.

zoltanz:elolvasni valamit 3szor,vagy végig hallgatni valamit 3szor másabb.Főleg,h egész nap nem találkoztunk és végre lehetett volna másról is beszélni vagy bármi.Nem feltétlenül erről.Nálam is volt hasonló,h elolvasom sokszor ugyan azt.De szerintem nem ebben mutatkozik meg,h milyen mélyek az érzéseim.Ha meg netán kocsival lettem volna lent,azonnal mentünk volna értük bátyával.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30102) orbano válasza #56474624 (#30096) üzenetére


orbano
félisten

persze, van akivel jól érzed magad, és lehet azért dolgokat tenni, hogy ez ígyis maradjon, én me azt mondtam, hogy nem szabad kötődni a párodhoz. de ha egyszer vége, akkor vége. lesz másik. azt hinni, hogy nem lesz, és azzal áltatni magad, hogy ő volt az igazi, butaság. szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30103) orbano válasza IreN!CuS (#30101) üzenetére


orbano
félisten

valószínűsíthető, hogy már régebbi a probléma, csak eze az apróságon bukott ki a dolog. az ilyen hisztik csak tünetek általában.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30104) IreN!CuS válasza orbano (#30100) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ohhhh vagy 3szor megvolt a legközelebbi kocsma,a teleportálással voltak gondok,de belefért:D
Hát először el kéne jutni oda,h elkezd keresni,vagy ilyesmi.

orbano:nem tudom mennyire emlékszel,de anno is írtam ide róla.És akkor beszéltünk a "múltjáról".És utána elmondtam neki is mert hát kihúzta belőlem.És szerintem ez lehet a pakliban.Mivel nem tudd mit kezdeni vele.Hiába próbálom "meggyőzni vagy "kimutatni" vagy bármit olyan mintha semmit sem jelentene.És sajnos nem tudom/tam meggyőzni,h nem "érdekel a múltja" lényeg h velem van.Legtöbbször olyan mintha falnak beszélnék.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30105) zso73 válasza CséZé (#30094) üzenetére


zso73
veterán

"Ha valaki felb*szott már sokadjára és tudom h nekem van igazam, hogy mondjam meg neki h elegem van? Megvárjam h ő kérdez vagy én kezdeményezzem?"

Nem vagy te egy kicsit erőszakos? Ezzel a hozzáállással? Eellőbb számolj el ezerig, és utána.
Biztos, hogy minden körülményt ismersz, ahhot, hogy eldöntsd az igazad? .................
Ha bnned van tüske,akkor beszélj róla.Szerintem kérdezz folyamatosan, és akkor nem lesz gond..
Kivéve a: "miért nem b*Đđ*#*d meg a ............ kezdetű mondatok. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30106) CséZé válasza zso73 (#30105) üzenetére


CséZé
őstag

ööö...
szóval a helyzet az, h amiatt vagyok mérges h nekem nem szabad azt, amit neki igen. És ha én azt csinálom, akkor nála borul a bili és még van sok kis apró dolog, amit nem szeretnék részletezni.

(#30107) #56474624 válasza zoltanz (#30099) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jó, mondjuk azt is mindig számításba kell venni, hogy különbözőek vagyunk. A kérdés az, hogy a lány mit vett le az egészből.

#30101 IreN!CuS:
Értelmét? Azt hittem, szerelemben ennek a szónak nincs helye. ;)

orbano:
Lehet, hogy butaság, lehet hogy nem, és érdemes újra megpróbálni. Hozzáállás, lelki érettség kérdése is gyakran egy kapcsolat. Lehet utána jönne egy, akivel elvagyok 20 évig, ugyanakkor lapos. És közben megállok a személyiségfejlődésben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30108) IreN!CuS válasza #56474624 (#30107) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor mond el mi "értelme" lett volna annak h megkérdezem privátban is,úgyh már 2szer hallottam,ő meg vagy már 4szer elmesélte.Meg ha elkezdi mesélni beleéli magát aztán megint csak ideges lesz.Akkor?Amúgy szerintem van ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30109) orbano válasza #56474624 (#30107) üzenetére


orbano
félisten

azért egy élethelyzetben általában megtanulja érzeni az ember, hogy mi az az "erőlködési szint", ami még egészséges, és mi az, amikortól fogva már hagyni kell az eseményeket a saját medrükben folyni, és a hozzáállásunkat is ennek megfelelően változtatni.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30110) #56474624 válasza IreN!CuS (#30108) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mondjuk annyi értelme mindenképp, hogy most lehet nem állna így a szénád. :)
De gondolj bele, azért az életben sokmindennek nincs értelme, főleg érzelmi dolgokra gondolok, aztán csináljuk mégis. Ne haragudj, de igazából én sem érzem, hogy lélekben igazán együtt lennél azzal a lánnyal, hogy a lelkitársa lennél. Az értelmet keresed mögötte... :U Nem is kell okvetlen beszélni, de egy ölelés, simogatás, akármi, hogy Vele vagy (ha magától jön az a jó, nem ha taktikázás). Főleg ha érzékenyebb lány, mint mondtad.

orbano:
Meg hát, de én nem is erőlködésre gondoltam, hanem szimplán csak "fafejűségre", ami mindkét részről jelen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30111) IreN!CuS válasza #56474624 (#30110) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Most a lelkítárst dolgot nem értem,h érted.Sosem volt h ne hallgattam volna meg,vagy ne próbáltam volna meg segíteni neki bármiben is vagy ilyesmi.Volt olyan szitú,h kötelezőt olvasta nálunk és kérte h maradjak ott ne üljek be a gép elé vagy ilyesmi,és 2 órán keresztül simogattam ott voltam mellette,meg ilyesmi amíg ő olvasott.Sajnos nem csak ő érzékenyebb.

"Mondjuk annyi értelme mindenképp, hogy most lehet nem állna így a szénád." erre azt tudom mondani,h ha egy ilyen miatt lesz vége,ennyit is ért a dolog,bármennyire is szeretem.Miért csak nekem kell elnézni a másiknak a dolgokat.Ő pl miért nem tudta azt elnézni,h nem kérdeztem meg tőle még egyszer?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30112) #56474624 válasza IreN!CuS (#30111) üzenetére


#56474624
törölt tag

A szerelem "sajnos" egy olyan képlékeny dolog, hogy szinte folyamatosan nyugtatgatnod kell, éreztetned Vele, hogy szereted. Ha ezt elmulasztod akármilyen okból kifolyólag, főleg hogy a bajban, ne számíts sok jóra. Nem az fogja érdekelni, hogy mi volt egy hete...

erre azt tudom mondani,h ha egy ilyen miatt lesz vége,ennyit is ért a dolog,bármennyire is szeretem.Miért csak nekem kell elnézni a másiknak a dolgokat.Ő pl miért nem tudta azt elnézni,h nem kérdeztem meg tőle még egyszer?

Dehát Ő került bajba, nem Te... :U

[ Szerkesztve ]

(#30113) hejesírásó válasza CséZé (#30106) üzenetére


hejesírásó
senior tag

látványos mérgelődés, hisztizés emiatt? nem veszi észre magát a h9lgy ha morcos vagy?

nálunk ez tökéletesen mukodikkk. olyankor hirtelen megértő és kedves.

[ Szerkesztve ]

(#30114) CséZé válasza hejesírásó (#30113) üzenetére


CséZé
őstag

nem, még neki áll feljebb, ha én vagyok megsértődve, érdekes figura...

(#30115) zso73 válasza CséZé (#30106) üzenetére


zso73
veterán

Ugyaneben a cipőben vagyok én is. Annyi, hogy amikor ez van, akkor rögtön megkérdezem, hogy ez rendben van szerinte. Persze igen a válasz. És akkor elmagyarázom, hogy mit érzek, amikor neki szabad, nekem nem.

Pl: Most Bécsben, és ottalvósan van. Ezt bejelentés, kérdés nélkül eldöntötték a barátnőjével, vagy csak ő egyedül. Elsőnek csak elmegyünk volt, és utána jött : " Mi lenne, ha ott is aludnánk? Akkor ihatnánk mind a ketten forralt bort. És nem kellene este vezetnünk? "
Telefonon nem elérhető 14.00-tól x-ig. Este 6-kor már igen. Bécsben nincs térerő. :W

A szomséddal voltunk focizni, és késtünk igazoltan egy órát. Úgy, hogy a szonmszéd ígérte meg az időpontot,amikorra visszaérünk. Két hét hiszti. A 14 éves gyerekem ott volt velünk, tehát semmi svindlire nem volt esély sem.
Szerinted nem ugyanaz a cipő? Wéááááááááááááááá :W :W

A női manipulátor, és a pöcs ( csak én rólam beszélek) esete.

Azt hiszem meg kell hoznom a döntést: Most volt utoljára, és, ha ez legközelebb is próba lesz, akkor vége.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30116) CséZé válasza zso73 (#30115) üzenetére


CséZé
őstag

dettó.

- most van valami baj?
- semmi...

aztán addig mondom neki amíg el nem mondja h mi a baja, és a végén kiderül h ilyenen ember meg se tud sértődni (már amikor ő van megsértődve)

ki érti a nőket?

én is mondtam már párszor h ez volt az utolsó, az a baj h vajból van a szívem. :(((

(#30117) zso73 válasza CséZé (#30116) üzenetére


zso73
veterán

Nekem is ez a bajom. Vele nem tudok következetes lenni. Persze ezzel meg lehet manipulálni.
De tudod, nekem kezd betelni. És utána nem lesz bocsánat............. Mindenki addig lehet önző, amíg megengedik neki. Aztttán a saját kárán tanul majd................ :K

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30118) tildy válasza hejesírásó (#30090) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha már A Férfit kéne mondani, akkor inkább I_am, de sok mindenben egyetértek azzal, amit orbano írt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30119) Rica válasza tildy (#30070) üzenetére


Rica
senior tag

"Jómagam pedig 136-138-as iqval csapnivaló humorérzékkel rendelkezem" :R
Én imádom az okos nőket, és nem első sorban az életkorom miatt, hanem mert értik a humort :). Azért nevetni szoktál a jó poénokon, nem?

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30120) tildy válasza Rica (#30119) üzenetére


tildy
nagyúr

Rica: vagy a fejem fogom. :D Esm szokott olyan poénokat bevágni , csak lesek.:D
Pl. ilyeneket:
esmein (11:33):
*itt van hugod
*de mindjárt elmegy
*nem tehetek róla rövid szoknya van rajta
*grrr
*

Na jó ez nem a legjobb poén , sőt inkább szóvicc , de stílusban hasonlóak szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30121) Rica válasza tildy (#30120) üzenetére


Rica
senior tag

Az alaptétel (nevezzük intelligencia helyett asszociatív készségnek) igaz arra is aki ontja, arra is aki nevet rajta, vagy a falnak megy tőle, mert legalább abban biztosak lehetünk, hogy több mint egy kapcsolódási pont van a fejecskéjében. Én személy szerint jobban szeretem, ha egy nő nevet.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30122) IreN!CuS válasza #56474624 (#30112) üzenetére


IreN!CuS
őstag

És én tudod mikor éreztem utoljára azt h szeret?amikor ki is mutatta?vagy akkor ez megint nem számít?Vagy abba nem gondolunk bele h mondjuk a csöves tag úgy megy neki bnömnek h én is ott vagyok?Akkor ki ülne most vagy kit vittek volna be?Annyira egy oldalról nézi a dolgot...leírhatatlan.Én igyekszem minden percben kimutatni neki h szeretem.Nála kb mult7 csütörtökön éreztem azt h szeret,amikor megpróbálta kimutatni így írom.Akkor miről beszélünk?
Még egy dolog jut eszembe de kevés esélyét látom,h direkt csinálja azt amit,h tesztelje mennyire is szeretem.Bár erről inkább egy lány fórumozót kéne megkérdeznem:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30123) #56474624 válasza IreN!CuS (#30122) üzenetére


#56474624
törölt tag

Dehogynem számít, de mi csak azt tudhatjuk, amit le is írsz. Szerintem akkor tárgytalan a dolog. :(

(#30124) zso73 válasza IreN!CuS (#30111) üzenetére


zso73
veterán

"Volt olyan szitú,h kötelezőt olvasta nálunk és kérte h maradjak ott ne üljek be a gép elé vagy ilyesmi,és 2 órán keresztül simogattam ott voltam mellette,meg ilyesmi amíg ő olvasott."

Szóval be vagy idomítva. Remélem nem vagy több 15-nél? Miért nem enged el gépezni? Ezt megkérdezted tőle? Vagy miért fontos, hogy ott legyél mellette olvasás közben?

"Én igyekszem minden percben kimutatni neki h szeretem.Nála kb mult7 csütörtökön éreztem azt h szeret,amikor megpróbálta kimutatni így írom.Akkor miről beszélünk?"

Amikor csak azt szajkózod, hogy nekem miért nem.... Az esetleg fel sem merült benned, hogy nem tanulta meg kimutatani az érzelmeit? Beszélgettél vele már erről?
Ja: Akkor mind a ketten önzőek vagytok? :U

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30125) mephi666 válasza zso73 (#30124) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... eléggé idomítás-szaga van a dolognak... velem is csinálta ex-em elég rendesen... nem is tagadom... a személyes bejegyzéseim között ki is van fejtve rendesen... azért a végére elegem lett totál... nem túl durván, de a fejéhez vágtam mindent, amiről kizárólag miatta lemondtam: haverok (mert kölcsönösen nem bírták egymást), meccsek, zene, koncertek meg minden... de semmi nem volt neki elég... aznap este nem bírt egyáltalán aludni... szerintem akkor gondolta át a dolgokat... utána viszont egyedül rájöttem, hogy sokkal jobb így... majd találok olyan nőt, aki ilyennek szeret és kész... nem adom fel saját magam 1 kapcsolatért sem teljesen...

ui: azt akarta még elvárni, hogy egyáltalán ne üljek a gép elé... még akkor sem, ha nincs itthon :W b@szki, informatikus végzettségem van... ehhez értek (úgy ahogy), ez a munkám is részben... szeretek is ezzel foglalkozni... ilyet hogy lehet kérni? :F mindenkinek csak annyit ajánlok, hogy ne kövesse az én példámat és annyit se engedjen, mint én anno... egy kapcsolat nem arról kell, hogy szóljon, hogy teljesen átformáljuk a másikat a "szőke herceg" mintájára, hanem el kell fogadni a másik hobbijait, rossz tulajdonságait... amik pedig tényleg nagyon rosszak, azokon kell változtatni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30126) orbano válasza tildy (#30118) üzenetére


orbano
félisten

persze, én inkább Alfa vagyok :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#30127) zso73 válasza orbano (#30126) üzenetére


zso73
veterán

"persze, én inkább Alfa vagyok"

Az nem jó, mert ezek a férfi egyedek az átlagnál butábbak. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30128) #56474624 válasza mephi666 (#30125) üzenetére


#56474624
törölt tag

Olyan partnert kell találni, aki hasonló. Hasonló személyiségű, gondolkodású, érdeklődési körű. Hamar rá kellett jönnöm erre. A különbözőség engem valahogy nem vonz, főleg hosszútávon nem.

(#30129) IreN!CuS válasza zso73 (#30124) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Elkezdet olvasni én ültem gép előtt rám nézett kérte/kérdezte h kap-e egy csókot oda mentem,majd után kérdezte h van-e kedvem itt maradni mellette mondtam h persze.A 2 órát ne úgy képzeld el h semmi mást nem csináltam voltam kint cigizni,kapcsolgattam a TV-t stb stb,de ott voltam mellette.Szerintem ez nem idomítás.
Ez az önzőség bizonyos szintig benne van szóval igen.

Ba cy lus:bocs csak elragadott a hév :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30130) Rica válasza #56474624 (#30128) üzenetére


Rica
senior tag

Ahogy a katolikusok tanítják párválasztásnál a 3as hasonlóságot: testileg, lelkileg, szellemileg. :K

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30131) zoltanz válasza zso73 (#30127) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az Alfő nők azok igen, a férfiak könnyeben kriminalizálódnak csak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30132) #56474624 válasza IreN!CuS (#30129) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért kérsz bocsánatot? :))
Én azt akartam mondani, hogy a lány és közted szerintem tárgytalan a dolog. :U

Rica: Nem vallom magam katolikusnak, de ebben bizony igazuk volt. Ha az ember nem akarja feladni a saját személyiségét gyökeresen, akkor hasonló partnert keres, aki még őrülten vonzza is. Nem véletlen, hogy a hasonlóságon alapuló kapcsolatok hosszabb életűek felmérések szerint, hosszútávon egyszerűen nem megy, hogy az ember behódoljon. Bizonyos szintig persze változhat a személyiség, sőt változik is egy kapcsolatnál, de nem alapvető dolgokban, olyan dolgokban, amitől én én vagyok, hanem előnyére.

[ Szerkesztve ]

(#30133) Rica válasza #56474624 (#30132) üzenetére


Rica
senior tag

Már én sem :N De ezt az okosságot telibe találták, kell mind a három bizony. Az ellentétek vonzzák egymást szerintem is baromság. Lásd korábban társunkat, akinek a poénjain nem nevet a barátnője, sőt ideges lesz tőle.
Eszembe jutott a folytatás is: az egyezőség hiányában egy házasság kb. 3 évet bír ki, ha csak szerelemre épül, 5-öt, ha gyerekre és tízet ha pénzre. (érdekes egy egyházi sorrend)

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30134) zso73 válasza IreN!CuS (#30129) üzenetére


zso73
veterán

Így más a dolog...........Ez csak szeretet. Az meg jó!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30135) #56474624 válasza Rica (#30133) üzenetére


#56474624
törölt tag

Érdekes, viszont reális nagyjából. :)

(#30136) tildy válasza #56474624 (#30128) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyetértek:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30137) orbano válasza zso73 (#30127) üzenetére


orbano
félisten

mivel baromi okos vagyok, így ettől nem félek :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30138) zoltanz válasza orbano (#30137) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én úgy tudtam az a baromi okos, aki tudja már milyen keveset tud. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30139) orbano válasza zoltanz (#30138) üzenetére


orbano
félisten

én nem mondtam, hogy sokat tudok, csak azt, hogy okos vagyok :t

A vér nem válik VAZZE!™

(#30140) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Látom nem pörög a topic :)
Úgy h mesélek lett egy kis fejlemény.Tegnap ugye melózott majd haza ért de nem írt meg ilyesmi.Aztán "oltásból" ki írtam,h party meg csillog-villog a szoba stb.Meg h Vivi 10kor itt találkozunk.Egyből rám írt :U Milyen partyba mész,miért takarítottál szobát,kit várok h kitakarítottam a szobát stb stb.Most ezt hova rakjam?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30141) bandus válasza IreN!CuS (#30140) üzenetére


bandus
veterán

jájj :W

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30142) orbano válasza IreN!CuS (#30140) üzenetére


orbano
félisten

ezt így elsőre rakd be a birtoklási vágy rekeszbe az ő részéről, a Te részedről pedig a szerencsétlen vergődés fakkba :U
éld egy kicsit az életed nélküle, magadért. aztán majd meglátod mi lesz. így még talán vonzani is fogod, ha tényleg nagyon akarsz tőle valamit. de minden más zsákutca szerintem. elvégre akkor vonzó egy férfi, ha önálló és magabiztos, van saját élete, megáll a saját lábán, nem omlik össze, ha otthagyja a nője. bár Te összeomlasz, de ezt ő nem feltétlenül kell tudja :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30143) IreN!CuS válasza orbano (#30142) üzenetére


IreN!CuS
őstag

szerencsétlen vergődés?Nem hazudtam a ki írásban,voltam partyzni meg minden.Élem én az életem nem arról van szó.Ha nem omlanék össze,akkor nem lett volna ott valós érzelem szerintem.Próbálok nem foglalkozni vele,nem is írok rá,nem hívom semmi sms.Csak mire észbe kap esetleg lehet már engem nem fog érdekelni a dolog.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30144) bandus válasza IreN!CuS (#30143) üzenetére


bandus
veterán

ha addigra márnem érdekel, akkor meg nem mindegy? :)

de ez a csak azért is tudatom vele valahogy, hogy elmegyek bulizni,sőt még a szobámat is kitakarítom,amit miatta sose tettem meg dolog a szerencsétlen vergődés kategória :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30145) IreN!CuS válasza bandus (#30144) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Persze h tudatom vele,h elmegyek partyzni hagy húzza magát kicsit.Meg,h nem ülök otthon és depizik meg ilyesmi.Mindig ki takarítottam a szobám amikor lejött,nálam ez alap.Csajt "koszos" szobába nem engedek be,nekem kellemetlen :)
Egészet azért csináltam mert kíváncsi voltam a reakciójára.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30146) #56474624 válasza IreN!CuS (#30143) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha nem omlanék össze,akkor nem lett volna ott valós érzelem szerintem.

Omlottam én már attól is össze, hogy felébredtem csipkerózsika álmából. :)

(#30147) orbano válasza #56474624 (#30146) üzenetére


orbano
félisten

bizony, a legjobban az tudja az embert a földhöz végni, amikor rájön, mekkorát tévedett, és még inkább ragaszkodna a kényelmes kis hiú ábrándjaihoz, a röhejes, cinikus valóság helyett :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30148) IreN!CuS válasza #56474624 (#30146) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem hangsúlyozom szerintem ebben nem volt semmi "csipkerózsika állom".Bár nem tudom konkrétan mire gondolsz.Amikor másokkal vagyok haverokkal vagy bármi ilyesmi,nem hiányzik annyira mint amikor itthon ülök vagy ilyesmi.Kezdem magamat sem érteni :DDD

orbano:ez így van!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30149) orbano válasza IreN!CuS (#30148) üzenetére


orbano
félisten

pedig nem bonyolult: otthon sokkal inkább befelé fordul a figyelmed, míg társaságban másra fókuszálsz, elvonják dolgok a figyelmed ezekről az érzésekről. én pl. mosogatás közben fordultam mindig be a legjobban, mert akkor van a legtöbb időm elgondolkodni a dolgaimon. volt olyan kellemes, kedélyes verőfényes reggelem, ami a mosogatás után mélységes depresszióvá avanzsált :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30150) #56474624 válasza IreN!CuS (#30148) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha 2 hónap után kiábrándultatok egymásból, akkor mégis mi volt? :)
Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon nem ez maga a tiszta szerelem? Mert akkor én erre alkalmatlan vagyok. :DDD Végülis tökmindegy, minek definiáljuk, lényeg, hogy léteznek hosszútávon is működő kapcsolatok férfi és nő között. Szerintem fontos, hogy afféle barátságon, (minél erősebb) szereteten alapuló szerelem legyen. Máskülönben ha elmúlik a szerelem, mi marad? Szar se! :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.