Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30051) tibi666 válasza Louro (#30049) üzenetére


tibi666
senior tag

sokakat zavart, csak azok is törölve lettek. meg a cheri faszozásai is, meg hasonlók. még ezután is csak 1 nap bant kapott, de az újrareg miatt végleg kitéve.

(#30052) mephi666 válasza Tim82 (#30050) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt megtaláltam most, hogy első eset volt nála és 1napot kapott... de azért durva, hogy a következő már végleges lett :( jó lenne, ha módosítanák mondjuk 7napra és kész... habár a modik döntése kb olyan, mint a bíróké 1 focimeccsen... nem szokták felülbírálni... ez van, el kell fogadni és kész...

#30053: moderátort keresek topikban első esetnek írták... de lehet, hogy így volt... passz...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30053) tibi666 válasza mephi666 (#30052) üzenetére


tibi666
senior tag

én emlékszem arra is, mikor ugyanígy személyeskedett az új rádiókkal kapcsolatos egyik témában. akkor is banolták.

(#30054) Louro válasza Tim82 (#30050) üzenetére


Louro
őstag

És hol volt? CSak ,hogy visszaolvashassam.

Amúgy senkinek sincs cherin kivül rossz napja? Szerintem az még nem ad okot banra. Max, ha sűrűn játsza el. De szerintem elég csak törölni azt a pár postot és kész. Ha meg 3.-4. alkalommal csinálta ezt a "floodolást", akkor oké, bár én nem láttam. Visszanéztem itt a legutóbbi látogatásom óta írt hozzászólásokat és nem nagyon találtam trágárkodást, durva visszaszólást. Ha csak az nem az, hogy elkapja néha párját és berángatja a hálóba.

Tibi666: a slágeres sztorinál nem csak ő személyeskedett, meg ott egyetértettem vele, hogy ők hiányolni fogják és bementek sokan elkezdték csakazértis hergelni őket, hogy had vesszen a férgese és társaik. Azok nem kaptak bant. És csak mikor megszűntek a rádiók, akkor születtek meg az antisláger és antidanubius topik

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#30055) tibi666 válasza Louro (#30054) üzenetére


tibi666
senior tag

ha megnézed, legalább 50 hozzászólás lett törölve. :U

(#30056) Tim82 válasza mephi666 (#30052) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem az első eset volt, egyszer már volt korábban kitéve, igaz, csak félórára (akkor a Danubius-Sláger megszűnésről szóló topikban volt kb. hasonló történet).

Louro: nem az a baj igazán, hogy ha valaki vitatkozik, hanem hogy hogyan csinálja. Nekem pl. Alapelvektől függetlenül olyan a stílusom, ami sokak zsebében kinyitja a bicskát (és szándékosan), de trágárságig, ill. privát síkra terelésig (igyekszem PC lenni, pedig alapvetően nem vagyok az :) ) soha nem fogok elmenni.

És a csajnak tényleg csak annyit kellett volna tennie, hogy azt az egy napot kibírja, aztán meg kicsit meghúzza magát, némi önmérsékletet gyakorolva.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30057) I_Am válasza Louro (#30049) üzenetére


I_Am
veterán

Nem az off-al volt a baj. Azok visszamenőleg csak azért lettek törölve a meglátásom szerint, mert azok vezettek a későbbi személyeskedéshez. Nem tisztem felülbírálni a kollégámat, de azt a hisztit ami itt volt lehet én is hasonlóképpen reagáltam volna le. A végleges ban, pedig egyértelmű. Szándékos megsértése az alapelveknek. 1 napot bárki kibír. (én is kibírtam majdnem egy hetet nyáron :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#30058) IreN!CuS válasza tibi666 (#30043) üzenetére


IreN!CuS
őstag

azért a méltóságot nem fogom eldobni:)

mahatma:szerencsére sok barátom/haverom van akik azért lefoglalnak,úgy h remélem majd átvészelem.Ma lesz kis dnb party,lesz vadászat,úgysem vagyunk együtt,jó lesz felejtésnek :( :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30059) Louro válasza I_Am (#30057) üzenetére


Louro
őstag

Megtaláltam a törölt részeket (12.11). Bevallom nem voltam itt, így nem mondok ítéletet érdemben senki felett se.

Másik: 1 hetet nyáron én is simán kibírok, de télen 1 nap is kínos :DDD

NA jó, nem viccelődök. Nem tudom pontosan mi volt itt, sajnálom, hogy Cheri távozott.

Mess with the best / Die like the rest

(#30060) mephi666 válasza IreN!CuS (#30058) üzenetére


mephi666
nagyúr

vadászat? ha vaddisznót lőtök, vevő lennék pár kiló friss húsra... szeretnék végre vaddisznópörköltet főzni karácsony környékén :DD vagy nővadászat lesz?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30061) mahatma válasza IreN!CuS (#30058) üzenetére


mahatma
aktív tag

nagyon helyes! hajrá! :K

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#30062) zso73 válasza mephi666 (#30045) üzenetére


zso73
veterán

Na ja. Ha meg elkezded csalni, akkor meg teker, mint állat. Egyszer kell megemlíteni, hogy "Hú most de megkívántalak." Nincs fej fájás, álmos vagyok szalad az ágyba, és gyere te állat ****** szét ! :C
Ki érti a nőket? :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30063) hejesírásó válasza mephi666 (#30045) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én a héten a boldog kapcsolatot vetítettem sörre.

ha megittál már nagyon sok félét, akkor és csakis akkor fogod tudni hogy mit akarsz, és melyikkel tudsz ellenni egy életen át. ha ezt nem teszed, akkor választasz egyet, majd könnyen megeshet h x év után jön egy jobb, és akkor borul az életed. :U

(#30064) tibi666 válasza hejesírásó (#30063) üzenetére


tibi666
senior tag

ebben van valami.
én legalább a sört tudom már. :DDD

(#30065) IreN!CuS válasza mephi666 (#30060) üzenetére


IreN!CuS
őstag

fahter hentes szólj ha kell :DDD
mahatma:Hát majd meglátjuk mennyire tudok más nőhöz..közeledni. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30066) tildy válasza mephi666 (#30045) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kompromisszumra, konszenzusra. Mást jelent.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30067) tildy válasza Rica (#30029) üzenetére


tildy
nagyúr

Humorérzék és intelligencia egyenes arányban állnak.
Vagy nem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30068) tibi666 válasza tildy (#30067) üzenetére


tibi666
senior tag

de.

(#30069) hejesírásó válasza tildy (#30067) üzenetére


hejesírásó
senior tag

pedig de. :P

ps.:megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#30070) tildy válasza hejesírásó (#30069) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nagyon nem :) Aki intelligensebb hajlamosabb komolyabban venni a dolgokat. Szvsz.

tibi666: korántsem. Én intelligencián (ebben a kontextusban) az iq-t értem. 130 fölött szvsz mondhatjuk már ilyen szempontból intelligensnek az embert.

Faternak tuti nem éri ezt el, mégis állandóan poénkodik, humorizál. Jómagam pedig 136-138-as iqval csapnivaló humorérzékkel rendelkezem:) Kérdezd meg itt a többieket:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30071) tibi666 válasza tildy (#30070) üzenetére


tibi666
senior tag

kevered az intelligenst az érzékeny, buta emberrel.

(#30072) mephi666 válasza tildy (#30070) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem nagyképűségből mondom, de 135körül van az iq-m, mégis értem a poént mindig... nem vagyok sértődékeny sem... csak 1-2 dolog van, amivel ki lehet hozni a sodromból, de azzal nem is szokott senki viccelődni...

ui: viszont a standupcomedy-t (pl showderklub) nem bírom... azon még akarattal sem tudok röhögni... belenéztem többször is józanon, de semmi... most hét elején szabin voltam és rásegítettem jópár felessel előtte meg sörrel, de így sem :( egyszerűen immunis vagyok erre a műfajra...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30073) #56474624 válasza tibi666 (#30071) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az érzékeny sem szinonímája a butának. Picit sem. Meg kérdés, mit értesz érzékeny alatt. A nyafi-nyafit, vagy azt a fajta mély érzékenységet, amit például a legnagyobb művészek magukénak mondhatnak az esetek többségében. :)

(#30074) mephi666 válasza #56474624 (#30073) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... volt barátnőm 80-90körüli iq-val és ő kimondottan érzékeny volt... talán túl érzékeny is, mert csomószor nem vette a lapot poénnál és mindent magára vett :( szerintem az érzékenység nem függ össze az intelligenciával... viszont a humorérzékhez kell intelligencia, hogy értse/jól kezelje az ember a poénokat...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30075) tibi666 válasza #56474624 (#30073) üzenetére


tibi666
senior tag

nem szinonimaként írtam, hanem két, egyszerre jelenlévő tulajdonságként. bocsánat, ha félreérthető voltam.

(#30076) tildy válasza tibi666 (#30071) üzenetére


tildy
nagyúr

Az ún. angol poénokat és startup comedyket kedvelem , ez alapján azt mondhatnám értem a poént.
De azt, amikor ironizálva mond valaki valamit , nos az már eleve többféleképpen érthető, és azt igen, hajlamos vagyok komolyan venni. Viccet mesélni meg abszolút nem tudok.

Intelligenciából is van több: amit te érzékenységnek mondasz az érzelmi intelligencia(EQ), míg a butaság inkább az értelmi intelligencia (IQ) skálán jelenik meg.
Ja és persze van még az AQ is (attitűd, automata cselekvések) ...

tibi666: félreérthető volt, félre is értettem. Köszi a javítást:)
Egyébként tényleg faterom számomra a legjobb példa arra , hogy nem magas eq, nem magas iq, mégis jó humorérzék. Érti is a poénokat, meg poénkodik is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30077) zoltanz válasza tildy (#30076) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az értelmi intelligencia (IQ) pedig nincs lexikális tudás nélkűl, persze ha valaki könyvmoly még nem bizti, hogy inteligens is.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30078) #56474624 válasza mephi666 (#30074) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az egyszerűbb képességű jómunkásembereknek éppúgy lehet nagyon jó humorérzéke. Nem biztos, hogy pl. régi Kabos filmekből minden egyes poént érteni fog. De az sem biztos, hogy egy okosabb ember vevő lesz az ő poénjaikra. Neveltetés, szocializáció kérdése is, meg személyiségé is. Szerintem roppant soktényezős dolog ez.
Eleve ott van non-verbális, meg verbális poén, ahogy én tapasztaltam, valaki ezt, valaki meg azt értékeli jobban. Én például a szóban elmondott viccekért szoktam kevésbé rajongani. :)

(#30079) #56474624 válasza zoltanz (#30077) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pedig az IQ-tesztek egyike sem kíván meg lexikális tudást. :))

(#30080) hejesírásó válasza tildy (#30070) üzenetére


hejesírásó
senior tag

134-136 és jó a humorom de csak annak aki érti :B lehet h az alacsony EQ miatt. :(((
a megfelelő embereknek viszont nagyon bejön és nagyon sokat hülyéskedem, mert tisztában vagyok a nevetés és a megfelelő mértékű lazaság pozitív hatásaival.

[ Szerkesztve ]

(#30081) zoltanz válasza #56474624 (#30079) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az igaz most nem a tesztekről beszéltem, de szókincs kell hozz, és azt frissíteni is kell amire nics jobb mint a könyv.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30082) #56474624 válasza zoltanz (#30081) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem itt sincs összefüggés. Wolfgang Amadeus Mozart operaszövegein gúnyolódtak a kortársak (nem járt iskolába sem), a zenébe ellenben már nem tudtak belekötni. Emellett Mozart IQ-ját 165-nek tippelik, többnek, mint Einsteinét. :)

(#30083) zoltanz válasza #56474624 (#30082) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lehet még mindig nagyobb szókincse volt az embereknek akkoriban, mint a mai szapanoperákon, pokémonokon át nyelvet megismerő rétegeknek...
A szókincs nagysága és az egyén IQ-ja között nincs közvetlen összefüggés. Az azonban aligha vitatható, hogy akinek nagyobb a szókincse, az könynyebben megérti a hallottakat, és pontosabban tudja kifejezni a maga gondolatait. A kutató szerint az az ember - legyen bár gyerek, középkorú vagy idős -, aki egy szót megtanul, általában nemcsak azt az egyetlen szót tanulja meg, hanem megérti, megtanulja az addig számára érthetetlen szövegkörnyezetbe tartozókat is, megérti, az addig előtte rejtett tartalmi összefüggéseket, elsajátít új ismereteket is.

[link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30084) orbano válasza IreN!CuS (#30038) üzenetére


orbano
félisten

"Nem tudta felfogni h nekem annyi bajom volt az egésszel,h 24 órából főleg h otthon is volt nem tudott rám száni KB 5-10percet h felhívjon vagy írjon 1 smst ilyesmi"

Te meg nem tudod felfogni, hogy baja van veled

".Mindent megpróbáltam megadni neki,csak arra figyeltem,h neki legyen jó. És akkor ő csalódik?"

Első számú hiba.

Hagynod kéne a csajt a bús bánatba. Ne keresd, ha majd meggondolja magát, úgyis megtalál, hogy miért nem kerested. akkor megmondhatod neki, hogy úgy gondoltad vége van a kapcsolatotoknak. de ezt a görcsösenmindenáronmostazonnalmegakaromoldaniahelyzetet hozzáállást felejtsd el. az érzelmeknek, érzéseknek idő kell. kicsit hagyd érni a dolgokat, és meglátod minden magától fog menni abba az irányba, amerre mennie kell. de ha görcsölsz, csak fájni fog.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30085) orbano válasza IreN!CuS (#30041) üzenetére


orbano
félisten

a méltóságodat/férfiasságodat már itt elvesztetted ebben a kapcsolatban :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#30086) #56474624 válasza zoltanz (#30083) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mondom én, hogy annak, amit IQ-nak nevezünk, semmi köze szókincshez, lexikális tudáshoz. Hogy mi látszik az IQ-ból kívülről egy külső szemlélő számára, az egy teljesen más dolog.
Viszont a zenélés állítólag növeli az intelligenciát. :))
Sőt a zeneiskolákban tanulók átlagiq-ja is nagyobb a hagyományosban tanulókénál. :)

(#30087) IreN!CuS válasza orbano (#30085) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az első hsz-t értem meg is fogadom,de ezt nem értem.fejtsd ki mivel/mitől is vesztetem el?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30088) hejesírásó válasza #56474624 (#30086) üzenetére


hejesírásó
senior tag

egy jó műszaki suliban a térlátáshoz és a komplex probléma megoldáshoz is kell iq. :U

(#30089) orbano válasza IreN!CuS (#30087) üzenetére


orbano
félisten

„miért nem húztál akkor haza”.

"ha ezen az ajtón kisétálsz többet nem jössz vissza"

Ha ez neked nem a méltóságod porba tiprása, főleg úgy, hogy ezek hatására nem küldted el a francba, és húztál tényleg haza örökre, akkor mi? Legközelebb leköp és majd elnézést kérsz, hogy az útjába áltál?
Az a baj, hogy a húde fenenagy szerelem-érzésed miatt megalkuszol, és észre sem veszed. Persze ez érthető, nem tudod még ezeket az érzelmeket a helyükön kezelni, nagyobb prioritást élveznek még. De ez idővel, és egy-két ilyen csalódással egyensúlyba fog állni, és úgy küldöd majd el a nődet egy ilyen beszólás után a bús retkes szájbaq*rt p*csába, hogy csak nyekken :U

egyébként pedig ez a fene nagy szerelem amit érzel iránta leküdhető, és elmúlik hamar. csak el kell határoznod, hogy nem, nem éled bele magad abba, hogy ő az igazi, még ha a szervezeted minden ízében is ezt akarja neked sugallni. gondolj rá úgy, mint egy rohadt betegségre, és máris nem látod annyira kétségbeejtőnek a helyzeted.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30090) hejesírásó válasza orbano (#30089) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mondom én h orbano A férfi a topicban ;]

[ Szerkesztve ]

(#30091) mephi666 válasza hejesírásó (#30090) üzenetére


mephi666
nagyúr

de igaza van 100%-ban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30092) IreN!CuS válasza orbano (#30089) üzenetére


IreN!CuS
őstag

sajnos hajnali 2 volt és nem volt kedvem fagyoskodni persze ez egy gyenge kifogás :) Különbem eljöttem volna elhiheted.Ettől függetlenül értem,hogy mit mondasz mit szeretnél velem megértetni.És igazad is van!
Csak kérdezem elkezdem lesz@ és mondjuk megkeres,meg így meg úgy és akkor belemegyek akkor megint elvesztetem a férfi becsületem vagy mi? :U
Azért elég nehéz nem bele élni magam sajnos.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30093) hejesírásó válasza mephi666 (#30091) üzenetére


hejesírásó
senior tag

tudom, hogy igaza van. :B
nem mondtam h nincs.

(#30094) CséZé


CséZé
őstag

Hi!

Ha valaki felb*szott már sokadjára és tudom h nekem van igazam, hogy mondjam meg neki h elegem van? Megvárjam h ő kérdez vagy én kezdeményezzem?

(#30095) zoltanz válasza orbano (#30089) üzenetére


zoltanz
nagyúr

„miért nem húztál akkor haza”.

"ha ezen az ajtón kisétálsz többet nem jössz vissza"

szerintem ez nem olyan vészes egy teljes értékű 1-2 éves kapcsolatban ha megtörténik hasonló, van aki ilyen típúsú.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30096) #56474624 válasza orbano (#30089) üzenetére


#56474624
törölt tag

nem éled bele magad abba, hogy ő az igazi,

Azért ez nem mindig csak beleélés kérdése, valamikor tényleg abszolút jól érzi az ember, és az az igazi. Én például rohadt válogatós vagyok (nem kiábrándultságból, mindigis ilyen voltam), manapság már ha valakinél azt érzem, hogy iszonyat vonz, felvillanyoz, azt érdemes nagyon komolyan vennem, és nem eleresztenem. Legalábbis ha kölcsönösen ez a helyzet. :)

(#30088) hejesírásó:

Ezt senki nem vitatta. Bár maguk ezek a dolgok "adják" az iq-t részben, végülis ez különféle "alapképességek" egyvelege, vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#30097) IreN!CuS válasza zoltanz (#30095) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért van egy határ szerintem.Tény,hogy fáradt volt,meg ideges....de azért az állítólagos szerelmednek azért még sem mond ilyet az ember.Igaz itt még csak ~2 hónapról beszélünk.

Ba cy lusrelativ fiatal korom ellenére voltam már sok kapcsolatban és a negyedét nem éreztem mint ami most van,amit most érzek.Ezért is próbálkozok/tam nem veszni hagyni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30098) #56474624 válasza IreN!CuS (#30038) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lényeg h szarul esett neki h én nem kérdeztem meg tőle privátban h mi történt nem volt kedvem 3adjára végig hallgatni.

Lehet nekem is sz*rul esne, ha lenne egy kisebb "balesetem", és aki számomra életem értelme, azt jobban érdekelné a fáradtsága, mint én egy ilyen eset után. Nem oltásképp mondom, de nem biztos, hogy Te nem követtél el semmilyen hibát. Illetve lehet nem is hiba, csak elbizonytalanítottad ténylegesen a lányt, hogy milyen mélyek az érzelmeid iránta. Igazából én is elbizonytalanodnék hasonló helyzetben. :U

(#30099) zoltanz válasza IreN!CuS (#30038) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lényeg h szarul esett neki h én nem kérdeztem meg tőle privátban h mi történt nem volt kedvem 3adjára végig hallgatni.

Nem tudom , szerintem a te érzéseid sem elég komolyak, nekem volt olyan levele a barátnőmnek amiben semmi fontosról, nem írt végűl is és sokszor elolvastam még is...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30100) orbano válasza IreN!CuS (#30092) üzenetére


orbano
félisten

ki lehet azért "taktikázni". ha megkeres, érezd magad kicsit nyeregben, kéresd magad, hogy neked szarul esett amit csinált, stb, had érezze azt hogy meg kell érted dolgoznia. erre szerintem amúgyis szüksége van mindkét félnek egy kapcsolatban.
nem beleélni pedig valóban nehéz, túl sok jó tanáccsal ebben nem lehet szolgálni. csak tényleg legyen egy kicsi darabja az elmédnek, ami el tudja képzelni a Világot a szerelmed nélkül is.
egyébként ilyenkor el kell jönni, bemenni az első kocsmába ami az utadbaesik, és pár órán belül tuti hazateleportálsz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.