Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29201) zoltanz válasza cherilady (#29198) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem is jó beszélőkém van ha megindulok, elkap a hév, persze ehhez olyan valaki kell aki értelmesen tud közbeszólni, és hallgatni. Van úgy, hogy mindketten elkezdjük lökni sztereóban, aztán meg azon nevetünk. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29202) puttputt válasza cherilady (#29198) üzenetére


puttputt
őstag

"(épp most írt smst, aggódik miattam h h vagyok, kis édes)"

Ha most épp olvassa ezt a topikot, akkor nem csodálom. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29203) cherilady válasza puttputt (#29202) üzenetére


cherilady
tag

Nem olvassa mivel dolgozik. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29204) cherilady válasza AMD Power (#29200) üzenetére


cherilady
tag

Persze nem is kell mindig beszélni. Néha jó némán egymás mellett ülni vagy feküdni :)

Az egyik volt exem viszont nagyon nagyon csendes volt. Volt h nem találkoztunk 5 napig, de nem is nagyon beszéltünk telefonon.
És mikor átjött és kérdeztem h mi történt vele akor aválasz hmmm semmi, de hát mondom mégis otthon munkahelyen hhmmmm semmi.
Na én akkor falnak mentem

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29205) puttputt válasza cherilady (#29203) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor még jobban fog aggódni. ;] ( :P )

#29207: "(épp most írt smst, aggódik miattam h h vagyok, kis édes)" :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29206) cherilady válasza zoltanz (#29201) üzenetére


cherilady
tag

Nálunk ha egyszerre akarunk belekezdeni vmibe akkor valamelyikünk elkezdi a másik meghallgatja és miután az egyik végez és visszakérdez h na mit is akartál akkor öööö elfelejtettem :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29207) cherilady válasza puttputt (#29205) üzenetére


cherilady
tag

Mért aggódna? :F

Most mi van mi ezen a nevetni való? :F

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29208) zoltanz válasza cherilady (#29206) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen ez nálunk is így van, aztán egyre gyorsabban vesszük át a szót és végűl mindketten beszélünk ugyanakkor, vicces (persze ismerjük már egymás gondolatait azért tehetjük meg sztem). :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29209) cherilady válasza zoltanz (#29208) üzenetére


cherilady
tag

Ismerős :DDD
Meg mikor az egyik gondol vmit a másik meg kimondja az a legnagyobb :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29210) zoltanz válasza cherilady (#29209) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az is nagyon jó, végül is ez a normális egy őszinte kapcsolatban valahol (vagy ennek kellene lennie). :K Egy rugóra jár az agyatok . (csak valakinek kicsit lassabban néhe ) :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29211) cherilady válasza zoltanz (#29210) üzenetére


cherilady
tag

Nah igen :DDD
Erre mondom h az ember megtalálta az iker lelkét :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29212) cherilady


cherilady
tag

Na mi van most ti kukultatok meg :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29213) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

vége volt munkának.

most értem haza.

na a télapós ágyjelenethez megvettem a sapkát is. 99HuF a rosszmanban. :C

(#29214) puttputt válasza hejesírásó (#29213) üzenetére


puttputt
őstag

99? Micsoda? Papírcsákó? :F :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29215) cherilady válasza hejesírásó (#29213) üzenetére


cherilady
tag

LOL :DDD

Tényleg mindjá itt a Mikulás! Egy kis ízelítő :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29216) Louro válasza cherilady (#29215) üzenetére


Louro
őstag

Ez jóóóóóóóóóóóóóóóó....még ilyet. Biztos több is készült

Mess with the best / Die like the rest

(#29217) cherilady válasza Louro (#29216) üzenetére


cherilady
tag

Csak ezaz egy :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29218) Louro válasza cherilady (#29217) üzenetére


Louro
őstag

Kis szövegbubit neki és:

Hó-hó-hó-hó-hóóóóóóóóó

Mess with the best / Die like the rest

(#29219) cherilady válasza Louro (#29218) üzenetére


cherilady
tag

Ha-ha-ha-haaaaaaaaaaaaaaaa :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29220) Louro válasza cherilady (#29219) üzenetére


Louro
őstag

Te azt mondod, amit én írtam, mi meg azt mondjunk, amit te írtál :P :DDD

Jajj, de nincs kedvem benn lenni. Nagyon megvannak a klikkek és én nem tudok az Esmeraldáról beszélgetni. Na meg, hogy lesz a Sandokan a StoryTV-n, na kész lettem.

Mess with the best / Die like the rest

(#29221) cherilady válasza Louro (#29220) üzenetére


cherilady
tag

Nekem meg elment a kedvem mindentől :(((

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29222) Louro válasza cherilady (#29221) üzenetére


Louro
őstag

Ne is mond. Annyira pfff-kedvem van most itt benn....Még a kék balatonszelet se segített, pedig már kettőt is letoltam

Mess with the best / Die like the rest

(#29223) cherilady válasza Louro (#29222) üzenetére


cherilady
tag

Nekem konkrétan más bajom van legszivesebben ölni tudnék, konkrétan 1 személyt, de azt nagyon :W

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29224) Rica válasza Louro (#29222) üzenetére


Rica
senior tag

Csak pozitívan Pajtások! Gondoljatok a hétvégére, még 2-őt kell aludni. Kinek Mikulás, kinek dizsi, kinek ki tudja... :))

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29225) cherilady válasza Rica (#29224) üzenetére


cherilady
tag

Pozitív... hiába olvasom azokat a hülye könyveket ha 1x eluralkodik rajtama gyűlölet és apusztítás hatalma.... :W
Tessék most a fogam fehérjét mutatom, sajnos tudok én ilyen is lenni :(((

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29226) zoltanz válasza cherilady (#29225) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Törj össze valamit vagy bonts meg egy jó bort az mindig bejön. :DD Én valamikor TK vágok egy szobát, oda se neki... :P

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29227) cherilady válasza zoltanz (#29226) üzenetére


cherilady
tag

Gyógyszerre nem iszok. Ha az illetőbe egy szamuráj kardot döfhetnék az jobban esne...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29228) zoltanz válasza cherilady (#29227) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én csak az erősebb gyógyszereknél bánok óvatosan a piával vagy egyáltalán nem iszok olyankor, semmim bajom nem lesz tőle általában. :)

Ui: Néha használd a szerkesztést a hsz okban mert kapsz érte.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29229) cherilady válasza zoltanz (#29228) üzenetére


cherilady
tag

Nem iszok az csak árt és mégjobban dühös lennék és a végén tényleg elő venném a kést... (na jó azé talán annyira nem)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29230) proof88 válasza cherilady (#29225) üzenetére


proof88
addikt

a nők még szexibbek, ha a foguk fehérjét megmutatják és pusztítani akarnak :D olyankor (is) le kell őket teperni :D

(#29231) Rica válasza proof88 (#29230) üzenetére


Rica
senior tag

Próbáld meg Beatrix Kidoo-val :DDD

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29232) orbano válasza cherilady (#29223) üzenetére


orbano
félisten

telihold van...

A vér nem válik VAZZE!™

(#29233) Louro válasza proof88 (#29230) üzenetére


Louro
őstag

Van benne valami, akkor igazán jó a duhajkodás

Mess with the best / Die like the rest

(#29234) Rica válasza orbano (#29232) üzenetére


Rica
senior tag

Basszus, akkor ma teljesítenem kell itthon. :O

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29235) Louro válasza Rica (#29234) üzenetére


Louro
őstag

Telihold, akkor hullafáradtan is teljesíteni kell? Vagy ez nálatok rituálé? :D Nem hinném, hogy őszinte az a sírás :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29236) bandus válasza zso73 (#29134) üzenetére


bandus
veterán

köszönöm, ez hasznos tanács :K az élet más területein is azthiszem.

tildy: szerencsére (még) nem olvas ph-t :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29237) cherilady válasza proof88 (#29230) üzenetére


cherilady
tag

Bazze olyan vagy mint a bnőm az is azt mondja akkor vagyok a legsexysebb ha dühöngök. Mondom neki perverz lezbi :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29238) cherilady válasza orbano (#29232) üzenetére


cherilady
tag

Az lenne? :DDD
Jönnek a vérfarkasok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29239) zoltanz válasza cherilady (#29238) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Meg a vérpistikék :DD
Tényleg nagyon szépek a csajok ha kicsit morcik, de ha már a nadrágot akarják viselni, azt nem szeresem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29240) proof88 válasza cherilady (#29237) üzenetére


proof88
addikt

én nem azt mondtam, hogy legszexisebb, hanem csak szexibb vagy olyankor. :D

(#29241) Louro válasza cherilady (#29238) üzenetére


Louro
őstag

Én "sajna" vámpír vagyok.

zoltanz: egyre több nő akarja a nadrágot viselni. Feminista lázadók, akik irányítani akarnak mindent.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29242) cherilady válasza zoltanz (#29239) üzenetére


cherilady
tag

Irányítani pff... egy ffi nem ffi ha nem ő irányítja a nőt.
Jó persze néha én is szeretek irányítani bizonyos dolgokban de jobbans zeretem ha a pasi intézkedik :DDD

Amúgy még jó h nekem nincs fegyverviselési engedélyem :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29243) cherilady válasza proof88 (#29240) üzenetére


cherilady
tag

De a bnőm sztek akkor vagyoka legsexysebb. Számára. AZé mondtam h perverz :DDD
De amúgy tényleg... ilyen dulás fulás után nem rossz az ágybabújás.
Bőrszerkó korbács ágyhozkötözés :DDD
Nah jó ennyire nem.
(előkerülne Piroska :DDD)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29244) cherilady válasza Louro (#29241) üzenetére


cherilady
tag

Fogad miatt? Vagy más miatt?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29245) AMD Power válasza cherilady (#29242) üzenetére


AMD Power
titán

A férfinek kel irányítani ez igaz. De ha egy férfi nyomás alatt van vagy volt akkor 1x nem tudja önmagát adni. Főleg ha sokat várnak el tőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29246) zoltanz válasza Louro (#29241) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze jó dolog ez a nőiegyenjogúság, amúgy tényleg egyenértéküek velünk mindenben, de szerintem sok hűhó semmiért, mintha nem lennének megbecsülve (persze soha nem lehet elég :) ), de most az a 10 dollár füzetéskülömbség annyit számítana (mo jól keresnek a nők és sok a magas beosztásban lévő is).
Sok munkahelyen van sajna hátrányos megkülönböztetés pl bőrszín vallás alapján, ésott tényleg sokkal kevesebbet kapnak...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29247) cherilady válasza AMD Power (#29245) üzenetére


cherilady
tag

AZé remélem h nem nyomom el. :DDD
Csak mondaná ha túlságosan is nadrágot viselnék.
Az tény h akaratos vagyok, de azért lelehet állítani :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29248) Louro válasza cherilady (#29244) üzenetére


Louro
őstag

Fogam miatt :K

Oké, férfi álljon a sarkára, de ha nőnek semmi se jó, mindenért hisztizik és mindent akar, akkor üssük meg? Nem. Volt nagyszájú bnőm és nagyon nehéz volt vele, mert hiába intéztem én a dolgokat, szinte mindig mindenben a szálkát kereste.

Mess with the best / Die like the rest

(#29249) cherilady válasza zoltanz (#29246) üzenetére


cherilady
tag

Mo-on jól keresnek a nők?
Mond már hol van az a munkahely? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29250) zoltanz válasza cherilady (#29249) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Most megfogtál mert az a nagyobb gond, hogy nincs is... :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.