Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29151) cherilady válasza hejesírásó (#29148) üzenetére


cherilady
tag

A sex és a párkapcsolat nem megy szerelem nélkül! Megcsalás isten ments.
Ha vkinek már nem működik a párkapcsolata elöszőr lépjen ki utánna kefélje a sünt orrba szájba :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29152) cherilady válasza zoltanz (#29149) üzenetére


cherilady
tag

Nem is kérte senki h meséld el...max ha úgy érzed ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29153) zoltanz válasza cherilady (#29152) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én persze nem teszem, de ua várom el a páromtól is.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29154) tibi666 válasza cherilady (#29150) üzenetére


tibi666
senior tag

ez a pláza cicás szöveg nagy baromság egyébként. én azt figyeltem meg, hogy azok kiáltanak leghamarabb plázacicát, akiknek közük nincs ehhez a társasághoz. biztos van köztük sok buta, de rengeteg a kivétel.

általában a pláza cicák azok, akik dögösek, divatosak, kívánatosak. a legtöbben még arról is csak álmodozhatnak, hogy egyáltalán beszélgessenek velük. pedig sok köztük kifejezetten okos, értelmes. az meg, hogy szereti a divatot, megveszi magának a drága cuccokat, mert megengedheti? ez inkább pozitívum, járhatna szőrös hónaljjal is, szürke ruhákban.

(#29155) cherilady válasza zoltanz (#29153) üzenetére


cherilady
tag

Persze, de gondolom azt nem itéled el ha a bnőd mondjuk a bnőjével beszéli meg ezeket a dolgokat.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29156) cherilady válasza tibi666 (#29154) üzenetére


cherilady
tag

Én csak azt mondtam amit anyám mesélt.
De amúgy én a pláza cicákon tényleg a pláza cicákat értem. Érted? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29157) zoltanz válasza cherilady (#29155) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Csak akkor nem ítelem el illetve nincs érte szankció, ha problémákat beszélnek meg. De van különleges eset is amikor mindketten jelenvagyunk és kölcsönös az őszinteség az őbarátnőjével.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29158) cherilady válasza zoltanz (#29157) üzenetére


cherilady
tag

Na most lehet nem értelek.
Ha a sexben van probléma azt sztem inkább veled kéne megbeszélje nem (csak) a bnőjével.
"De van különleges eset is amikor mindketten jelenvagyunk és kölcsönös az őszinteség az őbarátnőjével."

Ezt nem értem pontosan, kérdés milyen témát beszéltek meg. És most 4szem közt vagy 6 szem közt...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29159) Louro válasza tibi666 (#29146) üzenetére


Louro
őstag

Jah, sarkunkra állunk, akkor talpraesettek leszünk és akkor beleszbulnak a nőstények, azzal az indokkal, hogy gyengédségre vágynak. Ha odateszük magunkat, az a baj, ha meg kedvesek vagyunk, akkor meg azért intenek búcsút. Nehéz megtalálni az aranyközéputat.

Az igaz, hogy a nő dönt, de elég sokszor elég hülyén, hogy mit ne mondjak. Élnek valakivel sok-sok éve, de közben máshová mennek kielégülésért, mert otthon állítólag nem kapná meg, amit szeretne. Megkapná, csak otthon meg fejfájás esetét imitálja....Kicsit kaland, kicsit kihívás egy idegen meghódítása szerintem.

Mess with the best / Die like the rest

(#29160) zoltanz válasza cherilady (#29158) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az első kérdésre, persze, de ha nem tudjuk mitévők legyünk (szerencsére nem volt ilyen, de ahogy telik múlik az idő ugye, elképzelhető, hogy kell) :U

A második kérdésed: hatszemközt és úgyértem bármiről.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29161) cherilady válasza Louro (#29159) üzenetére


cherilady
tag

Mint egy Kedves Hölgyemény beleszólnék :DDD h azé tuni illik h mi illik, de most komolyan :DDD
Szal azért nem minden nő olyan. AZt én is elitélem ha vkinek van párja és félrekacsingat, de ezt elitélem pasiba is.
Azért most nem kell a nőkön bosszút állni, mert lehet h pont belefutsz egy normálisba aztán meg pont azzal fogsz kicseszni, akkor meg van a hoppá...
Én is most lehetnék ffi gyűlölö, meg köpködhetnék mert engem is csaltak már meg, meg hagytak el elég rendesen/rendetlenűl.
Szal vannak nőkben is és ffiakban is kivételek akik igenis rendesek normálisak és megérdemlik azt h igenis egy normális párkapcsolatot találjanak.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29162) frame>24 válasza cherilady (#29140) üzenetére


frame>24
addikt

Ugye Dr. Veres Pál szexológus mondotta:
"Nem azon múlik a boldogság, de azon bukik a házasság."

Továbbá fokukac linkelt nemrég egy blogot milfekről, ahol volt egy idézet:
"Mert minden az ágyban dől el" - ez utóbbi is legalább nagyon közelít az igazsághoz...

(#29147): szerintem mosmá' ne nagyon meséljél mán többet!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29163) cherilady válasza zoltanz (#29160) üzenetére


cherilady
tag

Persze néha fel kell dobni a "házas" életet :DDD

Hát 6 szem közt, nem tom én nem beszélgetnék úgy a bnőmmel ha a párom is ott van. Vannak csajos témák, úgy mint a pasiknál a pasis témák, amik mondjuk nem tartoznak ránk vagy ő rá. De ezt mi meg is beszéltük a párommal. Ez oylan magánszféra. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29164) zoltanz válasza cherilady (#29161) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az a nézelődésben nincs semmi, amíg nincs kontaktus, vagy pl munkatársi, egyéb isemerősi viszonyban lévő emberek közötti kommunikációba belefér.

Ui: Nekem nincs pasis témám amúgy. Mire gondolsz pontosabban? :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29165) cherilady válasza frame>24 (#29162) üzenetére


cherilady
tag

Igen sok múlik az h milyen a másik az ágyban, de sztem ezaz első alkalomkor vayg legalábbis a 10. alkalomnál leszűrődik, nem pedig a 10. év után h most jaj akkor kell vki más mert ne jó a párom az ágyban. Nem?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29166) cherilady válasza zoltanz (#29164) üzenetére


cherilady
tag

Az ember hűséget fogad nem vakságot :DDD ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29167) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

cherilady a mai hsz-eidet visszaolvastam. jól sejtem h most fog megjönni 1-3 napon belül és a vágy görbéd tetején vagy?

(#29168) cherilady válasza hejesírásó (#29167) üzenetére


cherilady
tag

Mellétrafáltál. Már megvan :DDD És Mikuláskor múlik el :DDD
Még vmi kérdés :DDD

Amúgy most a betegség görbéjén avgyok me torokgyulladásom van :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29169) hejesírásó válasza cherilady (#29168) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát ez lett volna a másik tippem. :P

ez a kettő ahol nagyon jön a nőknél a HÉV.

mikulás váltó futás :)) de gyenge volt. :( mind1.

jahj már csak 2 nap és meglássuk hogy reagál a párom a mikulásosdira. :C

[ Szerkesztve ]

(#29170) Louro válasza hejesírásó (#29167) üzenetére


Louro
őstag

:)) :)) :)) :)) :)) :))
:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

No komment :DD

On: Olyan ,hogy pasis, tudtommal nem nagyon van, mert azt imádjuk a nőkkel is megbeszélni és nagyon élvezitek. De az milyen már, hogy nő nővel beszéli meg, ha baja van a párjával...Az szerintem gáz.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29171) cherilady válasza hejesírásó (#29169) üzenetére


cherilady
tag

Nemcsak akkor :P
Ha a 2 ember között ott a tűz akkor nemcsak ilyenkor van a lángolás :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29172) hejesírásó válasza cherilady (#29171) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem mondtam h csak akkor. annyit mondtam akkor nagyon, értsd még jobban.

Javaslatom: Nők, nőugyek, és cherilady ügyek. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#29173) cherilady válasza Louro (#29170) üzenetére


cherilady
tag

Louro...most képzeld el h bepácoltalak kifőztelek megsütöttelek és odaadtalak Gerzsinek vacsorára :DDD

AMúgy mért nem lehet megbeszélni a bajokat a bnők között. Persze nem mindegyik bnővel. Nekem konkrétan 1 igaz bnőm van akivel mindent megtudok beszélni.
Persze ezen kívűl a párommal is megbeszuélem ha vmi mondjuk valami oylasmi van.
De szeretem kikérni a bnőm véleményét is ez mért baj?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29174) Louro válasza hejesírásó (#29172) üzenetére


Louro
őstag

LAssan tényleg úgyis lehetne nevezni. A többi nőstény elég elfoglalt. Remélem azért egészségileg jól vannak.

De Cheri eléggé fényezte már magát, jöhetne valami negatív is, hogy ne epekedjen utána minden fórumolvasó :DD

Cheri: ott a baj, hogy mondjuk valaki túl pörgős, szeret eljárni szórakozni, akkor ezt a "gondot/hibát", miért nem lehet a párjával megbeszélni? Miért kell ehhez a barátnő? Ő csak egy 3. személy. EGy kapcsolat meg két emberből áll normális esetben. Extrém helyzetekben bővülhet pár órára. Csak fura, hogy mondjátok, hogy meg kell beszélni a dolgokat, erre nem nagyon tartjátok (ti) se be.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29175) cherilady válasza hejesírásó (#29172) üzenetére


cherilady
tag

Ha ha ha ha ha :DDD
Jól van most fel lett hozva egy téma vagyis felhoztam :DDD
Azt h most meg épp miylen állapotban avgyok te kérdezted :P

AMúgy "AZ" alatt nincs semmi olyasmi.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29176) hejesírásó válasza Louro (#29174) üzenetére


hejesírásó
senior tag

fényezte magát? te azt honnan tudod? kukkolod? ha meg fényezte magát, miért hagyná abba. jó az... ;]

AZ? AZ alkmar? :F

[ Szerkesztve ]

(#29177) Louro válasza hejesírásó (#29176) üzenetére


Louro
őstag

Itt van a közelemben elég sűrűn :DD Eléggé unjuk a kolleginákat. Amúgy csak csipkelődünk, ha még nem olvastad volna korábban. Mi ketten csak szívjuk egymás vérét, mert különben bealudnánk.

Mess with the best / Die like the rest

(#29178) cherilady válasza Louro (#29174) üzenetére


cherilady
tag

Epekedni utánnam hagyál már nem vagyok én olyan jó :DDD
Negatív dolog... hm kicsi a cicicám :DDD szeretem szívni aaaaaa.... párom vérét :DDD
halálra tudom dögönyözni, imádok kozmetikázni, mindig kinyomogatom rajta a miteszereket :DDD (ált a pasik ezt utálják), néha hisztis vagyok, ha ideges vagyok akkor rombolok és jobb ha nem szól hozzám senki, Modern Talking fan vagyok (ez nem elég negatívum? :DDD) jah és sajna beteges vagyok :( jah és elégé érzékeny lélek vagyok

Pozitív dolgok: házias, utálom a koszt, bár sajna most szalad a lakás, de ha jobban leszek egyből megy a sika mika :DDD, szeretek főzni, mindig kitalálok vmi újdonságot, de van h nem sikerül :P, szeretek sütni, bár ritkán sütök, imádom a párom kényeztetni (mindenhol :DDD) értek nagyából a számítástechnikához :DDD, kíváló hallgató vagyok, UTÁLOM A HÜLYE SOROZATOKAT!!!!!!! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29179) cherilady válasza hejesírásó (#29176) üzenetére


cherilady
tag

Az "AZ" a mikulásra értettem, szal mikulás alatt nincs sex.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29180) cherilady válasza Louro (#29177) üzenetére


cherilady
tag

Hál ég most jó messze vagy tőlem, én itthon vagyok betegállományban :(
Nah igen a kollégákról ne beszéljünk mert felfordul a gyomrom....

Fényezni magam? Pffff nem szokásom, leírom én a rossz tulajdonságaim amint láthattad, nem vagyok én tökéletes, de senki se az :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29181) hejesírásó válasza cherilady (#29179) üzenetére


hejesírásó
senior tag

értem. mosr kérdezném h miért nincs, de az már sexes téma lenne és kapnám a dádá-t.

az én párom olyankor még jobban kívánja, és most h talált olyat akit totál nem zavar nagyon le volt rökönyödve.

(#29182) AMD Power válasza cherilady (#29161) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ezt én sem értem. Mi köze van egy másik embernek ahhoz ,hogy a barátnőd megcsalt? Nevetséges és abszurd.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29183) cherilady válasza hejesírásó (#29181) üzenetére


cherilady
tag

Hát sztem ez gusztus kérdése. Se én se a párom nem menne bele a dologba, de ez nem jelenti azt h ő addig hoppon marad :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29184) AMD Power válasza cherilady (#29183) üzenetére


AMD Power
titán

Engem ez sohasem zavart. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29185) Louro válasza cherilady (#29180) üzenetére


Louro
őstag

Relax. Tegyél be egy természetfilmet az állat párzásáról és .... :DDD (Taxi c. filmet idézve)

De tényleg nyugi, csak piszkálódtam és nyertem, ahogy látom :P

Amúgy az a távolkeletszeretet is jópont :) De látom megint elkezdted részletezni, amit a múltkor, hogy ilyenkor se marad parlagon a párod :DD Ha ezeket most látná, akkor a mai postok elég hamar törlésre vagy legalább moderálásra kerülnének :D

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29186) cherilady válasza AMD Power (#29182) üzenetére


cherilady
tag

Már mint egy baráti barátnőnek mi köze hozzá vagy most h érted?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29187) AMD Power válasza cherilady (#29186) üzenetére


AMD Power
titán

Hülyén fogalmaztam. Ha mondjuk engem x nevű barátnőm mondjuk megcsalna. Utána Y vagy D vagy bárkit miért kéne "bántanom" vagy egy kalap alá vennem azért mert egy full más nő 1x megcsalt. Nevetséges gondolkozás. A két embernek mi köze egymáshoz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29188) cherilady válasza Louro (#29185) üzenetére


cherilady
tag

Nem avgyok ideges nyugi.
Csak most elégé elkezdett fájni a fejem :(
Lehet lekéne pihenjek. Holnap megyek vissza a dokihoz rem már jobban leszek...
Nem hinném h zavarná amiket írok, ha meg mégis akkor majd szól h állítsam le magam, de most beszélgetni mért ne lehet róla.
Ha vki ezen akar csámcsogni egészségére.
Én szívesen beszélgetek eről a témáról, de azért nem fogom részletezni h mikor hogyan s mit s mivel és mér, az kicsit durva lenne...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29189) cherilady válasza AMD Power (#29187) üzenetére


cherilady
tag

Pont ezt akartam azal magyarázni Louronak. H ha engem a volt exem megcsalt akkor nem fogok az új párommal kiszúrni mert az előző pasim kiszúrt velem.
Lehet van benenm egy kis bizalmatlanság, de az idővel úgy is elmúlik ha látja az ember h a párja normális.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29190) cherilady


cherilady
tag

Már megint hőemelkedésem van! :O Itt hagylak titeket lefekszem kicsit pihenni.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29191) AMD Power válasza cherilady (#29189) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Értelmes ember nem így áll hozzá a dolgokhoz.

Jobbulást!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29192) Louro


Louro
őstag

Én - kettővel ezelőtti - esetem: Leányka 5 éves kapcsolatban. Gáz az egész, szex nem jó, semmi se jó neki igazából. Engem ő ismert meg, szóval ő kezdeményezett. Összejöttünk, még tartott az a kapcsolata. De 2 hónap múlva állítólag véget ért. Együtt voltunk egy darabig. Aztán eltűnt egyik napról a másikra. Mivel nagyon akart rólam dolgokat. Iwiw-en keresztül pár ismerőssel felvette a kapcsolatot. Így voltak közös ismerőseink. Végülis ez jó, hogy így történt, mert megtudtam a közös ismerősöktől, hogy 1 hónapja legalább egy "boldog" kapcsolatban él. Amikor rákérdeztem , párja miatt mondta csak el, mert megkérte rá a párja. Azt mondta, hogy elakarja mondani, erre kérdeztem, hogy mikor, hát a közeljövőben tervezte. Szép, nem mondom. A leányka elmúlt 20, szóval nem éretlen már annyira. Tegnap kaptam tőle levelet, kérdezgetett, de neki szerintem nem tűnt fel, hogy én nem érdeklődök felőle, hogy hogyan alakult az élete azóta.

Jó pihenést, cheri és jobbulást

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29193) AMD Power válasza Louro (#29192) üzenetére


AMD Power
titán

A leányka elmúlt 20, szóval nem éretlen már annyira

Ez sajnos nem kor függő. Van aki 30 évesen is "gyerek".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29194) Louro válasza AMD Power (#29193) üzenetére


Louro
őstag

Azt tudom, de egy 14-16 éves mégiscsak gyerek, akármennyire gondolkodhat éretten. Na meg amilyen ügyes kezelte akkori párját amikor én már jelen voltam, hát ügyességet és tapasztalatot sugallt.

Mess with the best / Die like the rest

(#29195) zoltanz válasza cherilady (#29178) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"kíváló hallgató vagyok"

Ez elég ritka tényleg a nőknél... :)

Mielöbbi gyógyulást.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29196) Louro válasza zoltanz (#29195) üzenetére


Louro
őstag

Igaz, inkább szónokolni szoktak :)

elment cheri, milyen csend lett :(

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29197) cherilady válasza Louro (#29196) üzenetére


cherilady
tag

Jól van nem haltam meg, néha azé benézek, itt van a kanapé 1 méterre a géptől szal csak idejövök és írok aztán visszafekszem, aludni úgy se tudok, csak bámulom a falat közben meg szól az instrument múúzik :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29198) cherilady válasza zoltanz (#29195) üzenetére


cherilady
tag

De a pasiknál is ritka h f...ák a szót :DDD A párom meg pont ilyen, miker megismerkedtünk nem lehetett lelőni, amikor én kezdtem, volna valamit mesélni, akkor jött h jaj erről jut eszembe és mondta és mondta és mondta :DDD
(épp most írt smst, aggódik miattam h h vagyok, kis édes :B )
Szal én türelmesen végighallgattam, igaz abban 3-4órában jó ha 1 órát tudtam beszélni :DDD
Nah jó azért többet, már nem emlékszem rá már van annak úgy 4-5 éve.
De amúgy mikor belelkesül akkor úgy tudja mondani, de élvezet hallgatni, igaz van h semmit nem értek belőle mert vmi számítógépes izé mizéria, de úgy mondja és csillog közben a szeme, én emg azért próbálom felfogni h mit mond, szal élvezet hallgatni :D
De én is ilyen vagyok, én is szeretek beszélgetni, és ha vmin belelkesülök akkor csak mondom és mondom :DDD
Jah és fociról is lehet velem beszélgetni, sőt némelyik ilyen VBt vagy EBt meg is néztem vele. Igaz néha elaluttam mellette csak akkor kaptam frászt mikor ugrik egyet és ordibál h GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Én meg szívbajt kapok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29199) cherilady válasza AMD Power (#29193) üzenetére


cherilady
tag

Ez igaz, de azért nézzük meg a mostani fiatalokat azért 80%a még elég érettlen.
Sajnos az én korombeli lányok közt is sok olyan van akinek a buliból mega pasizásból áll az élete. De azért elmondhatom azt is h sok oszt társam már férjhez ment és gyereke van :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29200) AMD Power válasza cherilady (#29198) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem vagyok mindig bő beszédű. Kedv kérdése nálam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.