Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) orbano válasza Niquis (#4991) üzenetére


orbano
félisten

Fürgerókalábak: 7459 lány :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5002) elmoraan (r) válasza Niquis (#4991) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nehogymár kihagyjátok a "Used to love her" című altatódalt! :K :DDD

Egyébként erre legjobb a blues: még az Impulzusban volt egy jó cikk, hogy hogyan írjunk blues szöveget. Két verzió van: a délelőtti, meg a délutáni-esti.
Délelőtti szöveg: az élet szar, elromlott a motorom, elhagyott a nőm. Szóljon a gitár, vagy az éppen aktuális hangszerem, de szomorú legyen, mert ahhoz van most hangulatom.
Délutáni: az élet szar, de nem baj, nemsokára indulok kocsmázni; a motorom elromlott ugyan, de megcsináltam, és úgyis csak azért nem ment, mert lelke van. És hogy elhagyott a nőm? Ha belegondolok, egy büdös ribanc volt, és már amúgy is az idegeimre ment, szóval szóljon az a gitár... :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5003) fokukac válasza elmoraan (r) (#5002) üzenetére


fokukac
nagyúr

kurvajó a blues-os sztori :D

a used to love her pedig alapmű, igen. ;)

is used to love her
but i had to kill her

I had to put her
six feet under
but i can still hear her complain :DDD

she bitched so much
she drove me nuts
now she's buried right in my backyard ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5004) Niquis válasza elmoraan (r) (#5002) üzenetére


Niquis
aktív tag

:DD ez a blues sztori kész.:)
a pofám meg ég, hogy kihagytam ezt az alapművet.:) :R
Annyira jó, hogy ez valszeg az első alkalom, amikor előadják ezt a dalt.:)
a blues képlettel mindent elmondtál, de azért BB King You Upset Me Baby-je beugrott hirtelen, és hozza magával az egész blues-világot. Vagy egy másik örökzöld: Hit The Road Jack.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5005) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Uraim - esti találkozó?
Hölgyem?

mikor?
legyen? :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5006) 7 válasza bolondember (#5005) üzenetére


7
addikt

Örömmel, ha jöttök Szombathelyre :D

(#5007) tbs válasza bolondember (#5005) üzenetére


tbs
addikt

Hö! Ha Ön ráér... Akkor nekem is rá kell! :DDD

(#5008) tildy válasza bolondember (#5005) üzenetére


tildy
nagyúr

Részemről szerintem felejtős. Főképp anyagiak miatt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5009) bolondember válasza tildy (#5008) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

válasz nem elfogadható.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5010) tbs válasza bolondember (#5009) üzenetére


tbs
addikt

Részletek azér' érdekelnének, mert ugyan szétszórt vagyok, de nem bírok egyszerre mindenhol ottlenni... :U

(#5011) bolondember válasza tbs (#5010) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szokásos hely?
időpont meg megbeszéljük... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5012) tbs válasza bolondember (#5011) üzenetére


tbs
addikt

Teaerdő, 20:00 után. Értem. :DDD

(#5013) golyani válasza Niquis (#4991) üzenetére


golyani
addikt

1. Alvin és a mókusok - Kottona Klári
2. Bon Jovi - Always
3. Quimby - Most múlik pontosan

sztem.. :B

(#5014) Wolverine válasza bolondember (#5005) üzenetére


Wolverine
félisten

Perpill. esélytelenné vált, anyagiak miatt. (értsd: egy ingyenes pohár vízre sem telik.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5015) Niquis válasza golyani (#5013) üzenetére


Niquis
aktív tag

Nagyon jó, és jól passzol mind! Mi eddig beleestünk az 1. csábításába.:)
Quimbyt kezdem egyre jobban értékelni.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5016) fokukac válasza Wolverine (#5014) üzenetére


fokukac
nagyúr

1. A nő pénz.
2. A nő idő.
3. Az idő pénz.

ergo :
4. A nő pénz a négyzeten!

ezért nincs senkinek pénze..??

-----------------

én nem megyek este, karácsonyi céges parti van, evésivás, ajándékozás, utána eltűnés a nagy magyar éjszakában, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5017) bolondember válasza Wolverine (#5014) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem akceptálható - asszimilálva leszel.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5018) golyani válasza Niquis (#5015) üzenetére


golyani
addikt

nincs mit:)

(#5019) Kokkantas válasza Niquis (#4991) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Alvin és a mókusok - Kujva élet
Alvin és a mókusok - Kottona Klári

SUM 41- Pieces
System Of A Down - lonely day

Alvin és a mókusok - ki lesz az a nő (emmeg csak úgy)
A teljesség igénye nélkül... ja és össze-vissza...

(#5020) Bibby


Bibby
addikt

"méghozzá korához képest fiatalabb és szép is..."

Ezt most olvastam, annyira rossz hogy valahova le kellett írnom, bocs. :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#5021) Majstor


Majstor
senior tag

Paradise Lost - One Second [link]

"And for one second I lost my head
and for one second, I wished that you were dead
and for one second, you wish that you were here all alone
Hold back the tears that could fall for me.
And for one second, I lost my breath
and for one second, I cherish what you said
and for one second, it seemed that I was here all alone
Hold back the tears that could fall for me
And for one second, I understand
and for one second, my life was in your hands
and for one second, you wish that you were here all alone
Hold back the tears that could fall for me, they fall alone."

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5022) tildy válasza fokukac (#5016) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem becsajozol már végre:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5023) Sipi16 válasza Kokkantas (#5019) üzenetére


Sipi16
senior tag

A System jó ötlet volt.
Szerintem: Eamon - F*ck It
Igazi szakítós kocsmából hazafele kettőkor üvöltős...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5024) Wolverine válasza fokukac (#5016) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem egészen, nálam perpill. nincs nő a láthatáron :P

bolondember, hol az a Borg kocka, vigyenek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5025) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Úgy volt ma találkozom végre a csajjal, de úgy döntöttem lemondom. Hulla fáradt voltam, meg még várnék a találkozással. Ő is megmondta még nincs túl az exén, szóval még ráérnék :) Bár lehet most megharagudott, de akkor meg ij.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5026) Tim82 válasza Sipi16 (#5023) üzenetére


Tim82
nagyúr

a szakítós mixhez kettőt:
1. Nick Cave & The Bad Seeds: Where The Wild Roses Grow ;]
2. Nine Inch Nails: Ringfinger

egyébként a Teaerdő jó vót Tbs-sel és Bolondemberrel - mindkettejüknek kudos galore :D, Bolondembernek meg különösen. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5027) bolondember válasza Tim82 (#5026) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mit akarsz szegény bolondra rásózni? :DDD :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5028) SQX_Barto válasza Kokkantas (#5019) üzenetére


SQX_Barto
addikt

System of a Down - Roulette. Tök jó szám, bár nem olvastam vissza milyen témájú lesz ez az egész. Régebben én is probálkoztam vele, a szóló részt leszámítva még hasonlított is amit játszottam :D

Hogy on is legyen csaj nem haragudott meg, ma is dumáltunk, de én még halasztanám a találkozást, majd... :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5029) Tim82 válasza bolondember (#5027) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezt majd privátban. nem szoktam nyilvánosan biznicelni. ;]

SQX_Barto: nem rossz ez a kivárásos taktika. Hé, method-user-ek, vélemény? :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5030) orbano válasza Tim82 (#5029) üzenetére


orbano
félisten

Teljesen jó, nem teper a csajért, teszi, amit érez, nem fél neki nemet mondani. Ha meg ezért megharagudna a csaj... tényleg IJ... de nem fog :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5031) Tim82 válasza orbano (#5030) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valami hasonlót művelek én is mostanában. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5032) lorcsi


lorcsi
veterán

érdekes csajok vannak...meg a mostani randik is..
a pofátlanság határtalan, úgy szeretik egyesek meghívatni magukat tök drága italokra és eszükbe sem jut, hogy az ő részét talán fizetni kellene
egy bizonyos korosztály felett már nme szeretik ha meghívják, de legalább visszahív és nem bunkó
a másik meg msn kiteszi a bmw-jét, eléggé mellveregetésnek tűnt..főleg mikor ajnározta is, közbe meg elkottyintotta hogy apucitől kapta :W
a nagyzolásnak is van egy felső határa, nem vagyok hülyegyerek amiért túl fiatalnak nézek ki

[ Szerkesztve ]

(#5033) Sipi16 válasza lorcsi (#5032) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nagyon sok látszatember van itthon. Menj el egy diszkóba és nézd meg a vastagláncos, márkásruhás embereket. Néha elmegy a bulizástól a kedvem ha ilyeneket látok. A "nők" lányok sem külömbek. Csak drága ital, márkás ruhák, márkás cigi. Az a lényeg, hogy trendik legyenek és valami pénzes pasi jól...... őket.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5034) EQMontoya válasza Sipi16 (#5033) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez igy igaz... pl ezeknek készült a giorgo armani teló... hát, érdekes. mind1, lényeg majd úgyis megy a tesztben. ma voltam a westedben, ugyanez a kép amúgy. másik: szerverteremben a biztonsági őr kérdezte tőlem, hogy milyen teló az, ami most úgy a legjobb... érted, biztonsági őr, de 100k fölötti teló pl simán... és amúgy lóf@szra nem kell Neki...

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#5035) Mawyx válasza lorcsi (#5032) üzenetére


Mawyx
senior tag

Sztem a pasinak kell állni a számlát, ez alap dolog. Én pl kicsi koromtól ebben élek, mindig anyu rakta el a pénzt, nála volt, ő számolta ki melyik csekk mennyi, szétsortírozta mire mennyit költünk, de mindig mindenhol fater fizetett, valahogy ez a pasik dolga :K Tudom, egyenjogúság így meg úgy, de azért akkor is no :U Persze a direktbe drága holmik, italok, szórakozóhelyek stb az más.

Ez a kocsi dolog meg tökjó. Randinál első kérdésnek annak kell lennie, hogy
- Milyen kocsid van?
- Béjemvé (büszkén feszít, slusszkulcsot forgat...)
- OK, akkor szevasz ;]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5036) Bubu79 válasza Mawyx (#5035) üzenetére


Bubu79
addikt

Beszótá vazzeg? Mi bajd a béjemvéve'? :((( :DDD

Én sem tudom szívlelni, ha nem hagyják, hogy én fizessek - egyszerűen feszélyez a dolog :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5037) Mawyx válasza Bubu79 (#5036) üzenetére


Mawyx
senior tag

:P egyébként nekem is az kéne :DD :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5038) bandus válasza lorcsi (#5032) üzenetére


bandus
veterán

múltkori randin (teázás) a hölgy ragaszkodott hozzá, hogy a felét ő fizesse ki.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5039) lorcsi válasza bandus (#5038) üzenetére


lorcsi
veterán

manapság szvsz tök általánosnak kellene lennie, főleg egy olyan randin ahol mind a kettő tudja nem lesz több alkalom ahol esetleg a csaj vsisszahívhat
persze, én is szeretem meghívni,d e ha nincs értelme akkor inkább nem
nam vagyok és nem is hiszem hogy leszek olyna vastag, hogy össze vissz ahívjak meg bárkit is

(#5040) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Ma elmásztam itthonról haverékkal. Ne mondják már azt, hogy antiszociális vagyok. Az exem is ott volt. Nem értem azt, hogy mit szerettem én abban a "szobacicában" :F, no meg miért ragazkodtam én hozzá. Hiba volt. De már szerencsére végleg lezártam az egészet. Jöhet az új...de csak akkor, ha ittlesz az ideje. Ja és rájöttem, hogy az egyik haver csaj iszonyatosan jó csaj. :DDD

(#5041) fokukac válasza Kokkantas (#5040) üzenetére


fokukac
nagyúr

na nehogy már becsajozz itt nekünk ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5042) Tim82 válasza Kokkantas (#5040) üzenetére


Tim82
nagyúr

Koki bazzeg, meglepsz, újra és újra! :DD

Továbbra se értem a nőket - de ez nem újdonság. Kezdem úgy látni, hogy egy barátosnémnak van igaza, aki most csütörtökön aszondta nekem: "Érted a csajok mintát pisilhetnek a hóba, de Te akkor se mozdulsz..."

Na mindegy, I'm a loser, baby, so why don't you kill me... :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5043) fokukac válasza Tim82 (#5042) üzenetére


fokukac
nagyúr

na mesélj, lúzerom, mi törpént?

:P

Ui. azért az a minta-pisilés nagyon vicces lehet :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5044) Wolverine válasza fokukac (#5041) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj, már most is éreztem, ahogy megmozdult a föld :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5045) Mawyx válasza Kokkantas (#5040) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is lepődtem már meg, amikor találkoztam vkivel, akiért korábban nagyon odáig voltam. Totál nem értem mit ettem rajta :U Egyszerűen borzasztóan nem jön be.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5046) Mawyx válasza Tim82 (#5042) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez nagyon nagy :DD :DDD :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5047) Tim82 válasza fokukac (#5043) üzenetére


Tim82
nagyúr

bocs, előbb ki kellett aludnom a céges bulit. :)

de mivel nem tudok semmit se biztosan - asszem, nem tudok értelmezni jeladásokat - nem is tudok semmit mesélni. feltevésekkel van tele a padlás. :D

azt hiszem, bejöttem valakinek, de mivel nem reagáltam le, látványosan elkezdett mást (a szövegből ítélve a helyi bikát) ölelgetni a banzájon. van ilyen. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5048) EQMontoya válasza Tim82 (#5047) üzenetére


EQMontoya
veterán

nézd, erről az a véleményem, hogy ha ez valakit arra motivál, hogy mást ölelgessen, ám tegye, engem nem igazán érdekelne a helyedben. aki hülye, haljon meg, alapszabály ;)

Same rules apply!

(#5049) bolondember válasza EQMontoya (#5048) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod, ez a tipikus "női" húzás - megpróbálja féltékennyé tenni másikat..
csakhát, ez most jelen esetben kútba esett ötlet volt... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5050) EQMontoya válasza bolondember (#5049) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, csak azt nem látják sokszor, hogy ez nagyon kétesélyes, mert ha addig még érdekelte is esetleg a srácot, ha máglátja 1 másik pasival, elég kevés lesz, akinél ez azt váltja ki, hogy azután még jobban fogja érdekelni. legtöbb szvsz inkább leszarja utána.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.