Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29251) cherilady válasza Louro (#29248) üzenetére


cherilady
tag

Na az ilyen nőt egy lavor vízzel hűteném le :DDD

Jól van akkor nem én vagyok az egyedüli akinek a foga kicsit más :DDD

Engem mindig cickánynak csúfoltak me kiálltak a fogaim, de aztán lett fogszabályzóm. Néha még ma is néha kinn virít de csak kicsit. De még jól is áll :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29252) cherilady válasza zoltanz (#29250) üzenetére


cherilady
tag

Ugye ugye :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29253) cherilady


cherilady
tag

Nah jó gyerekek megyek, megcsinálom a páromnak a szendvicseket holnapra utánna meg megverem römiben :DDD

Sztem ma már nem leszek. Holnap délelőtt meg megyek doki.

Jóéjt! Jót ne halljak senkiről :DDD ;]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29254) Louro válasza cherilady (#29251) üzenetére


Louro
őstag

Táncoslányok, kéjhölgyek, hostess-ben is nagy a pénz. Akadnak olyan helyek, ahová férfiként nagyon nehéz bejutni. (Na nem úúúúúúgy :DDD )

Na meg titkárnők is szép adómentes jutalékot kaphatnak. Egyik volt főnőköm a nagyvezérrel nyomta az ipart és szinte be se járt dolgozni. El volt látva mindennel, pedig a fejesembernek volt felesége és két gyereke is.

Mess with the best / Die like the rest

(#29255) dragonfx válasza cherilady (#29253) üzenetére


dragonfx
veterán

elég satynya indok az esti kötelező program kimagyarázására... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29256) hejesírásó válasza Louro (#29241) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nuke em! ;]

(#29257) Louro válasza hejesírásó (#29256) üzenetére


Louro
őstag

:C

Mess with the best / Die like the rest

(#29258) Rica válasza Louro (#29235) üzenetére


Rica
senior tag

Rituálé? A hold hatása a nőre (sárkány asszonyra, hogy egész konkrét legyek)
"Volt nagyszájú bnőm" De jó neked, hogy csak volt :DDD

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29259) cherilady válasza dragonfx (#29255) üzenetére


cherilady
tag

Nem satynya indok. Tényleg kártyáztunk és megvert 3:2re :O

Én meg nem tok aludni, ő meg már durmol, szegény fél4kor kel :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29260) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

jócakát!

(#29261) Louro válasza Rica (#29258) üzenetére


Louro
őstag

Hát csak annyit írnék: no comment :D

Cheri: Alap,hogy a férfiak nyernek :P Szép is lett volna, ha kikap.

Na megyek én is vízszintesbe. A holnapi viszont látásra.

Mess with the best / Die like the rest

(#29262) zso73 válasza frame>24 (#29162) üzenetére


zso73
veterán

Ugye Dr. Veres Pál szexológus mondotta:
"Nem azon múlik a boldogság, de azon bukik a házasság."

Valamit tudott az öreg!!! :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#29263) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Mákosrétesben dúskáló, mézes meleg tejjel ébresztő, forraltborral felkelő, szerelmes csókokban és sóhajokban bőkezüen adakozó melegen sütő napot mindenkinek!

ma van a nagy nap, végre, két hét után....ááááááá, várom már. Repülök az én kis drágaszágomhoz. bőrönd az irodában, kedvenc ingem rajtam, leborotváltam ahol kell. hoztam nadálytőt és sportkrémet a derekára, ha elfáradna esetleg és nyomkodni kéne a derekát. fogat is mostam reggel!!!!!! ;)

már tegnap is vigyorogtam egész nap. XYZ kellesz nekem! jahj. de megkérném a kezét (is).

alap a nyerés, az exem elég eszes és okos teremtés volt, de dámában sosem kaptam ki tőle.
ott látom az ördögöt megbújni, hogy másban okosak, a stratégiai szemlélet, vagy a kockáztatás mértékének felmérése stb, nem erősségük annyira.

de pl memóriában verhetetlenek. sosem tudtam megverni memória játékokban. soha egyszer sem.

(#29264) AMD Power válasza cherilady (#29247) üzenetére


AMD Power
titán

Úgy legyen. Az állandómás és megfelelni akarás csak rosszat szül hosszú távon. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29265) cherilady válasza Louro (#29261) üzenetére


cherilady
tag

Múltkor 5:2re megvertem hahahhaha :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29266) cherilady válasza hejesírásó (#29263) üzenetére


cherilady
tag

Hű ha :DDD
Azta te aztán bevagy indulva. Kár h most nem láthatjuk a vigyorgó arcod :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29267) cherilady válasza AMD Power (#29264) üzenetére


cherilady
tag

Igena megfelelni akarás nem túl jó dolog. Sajna bennem is van ilyesmi. De hát nem tudunk mindig megfelelni mindenkinek.
Pedig mindig próbáom úgy csinálni a dolgaim h jó legyen, de van h nem sikerül :(
Most olvasok egy könyvet ahol a tudatodat betudod folyásolni. Asszem nekem erre szükség van.
És agykontrolra is szeretnék menni. Esetleg volt már vki és tudna róla vmit mondani? :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29268) AMD Power válasza cherilady (#29267) üzenetére


AMD Power
titán

José Silva? Én most fejeztem be nem rég az egyik könyvét..:) Önszuggeszció stb... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29269) cherilady válasza AMD Power (#29268) üzenetére


cherilady
tag

Igen arról hallottam, anyámnak vettem is fel tőle vmi anyagot.
Azt monsdják Domján László aki profi az agykontrollban hozzá akarok amjd elmenni :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29270) cherilady


cherilady
tag

Amúgy anygon nagyon off! Van köztetek vki aki Napoleon Boulevard rajongó és esetleg van kedve (meg pénze a jegy 10.000ft) eljönni a koncertre? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29271) hejesírásó válasza cherilady (#29270) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az mi az? :B

(#29272) zoltanz válasza cherilady (#29267) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Érdemes vele foglalkozni, ne hiú ábrándokat nem érdemes hozzá fűzni, meditációt,vagy a jógát többre tartom ezerszer.
Érdekes viszont a hinduizmus (harmadik legnagyobb vallás a kereszténység és iszlám után) valamint van közös pontja a buddhizmussal pl a mantra isteni eredetű mondat, szótag, esetleg vers. Folyamatos ismétlésük átlényegíti a hétköznapi ember tudatát isteni, transzcendentális állapotba, így Istennel való kapcsolata közvetlenné válik. A hinduk mellett a buddhisták is széles körben használják meditációs gyakorlataik közben.

Ui: én szeretem, de koncertre azért nem mennék el esetleg fesztiválra.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29273) cherilady válasza hejesírásó (#29271) üzenetére


cherilady
tag

Huha! Pedig ha jól saccolom nem vagy aza anygon fiatal elvileg tudnod kéne vagyis hallhattad már a NB-t.
Júlia nem akar a földön járni? Hm? Így ismerős? :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29274) cherilady válasza zoltanz (#29272) üzenetére


cherilady
tag

Igen én is a Buddhizmus fele hajlok. Sok ilyen keleti ezoterikus könyvem van. Sok Osho :)
Néha meditálok is egy kis lágy muzsika és füstölő mellett.
Nekem az orvosom mondta h menjek el agykontrollra, a hipohonderségem végett :B

Most olvasom ezta könyvet és tisztára beteg vagyok alatt. Mert azt írja h ha jókra gondolsz akkor jó történik veled de ha rosszra negatív dolgokra akkor az fog megtörténni, és tisztára letargiába estem me én sajna túl sokszor gondolok mindenféle baromságra. Le is raktam a könyvet mert egyből elkezdett mindenhol fájni :S

Én 3 éves korom óta szeretem a NB-t egyik álmom h 1x elmehetek a koncertjükre, ezt most nem hagyom ki :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29275) hejesírásó válasza cherilady (#29273) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ilyesmit nem tolok, de így már ismerős. 26 évesbe hajlogatok.

elektronikus zenét szeretem, latinó rigmusokat szeretem, meg még sok mást.

jahm, nagyon be vagyok sózva. próbáltam odalent egy télapót "kiborotválni" de nem sikerült :( sokkal nehezebb mint a karácsonyfa, azt már egyszer anno összehoztam. és ajándék a fa alatt :))

[ Szerkesztve ]

(#29276) zoltanz válasza cherilady (#29274) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ne hallgass egy orvosra, valamint érdeklődj olyan ismerőseidnél is akiket sokra tartasz.
Az agykontroll tanításai nem sokat érnek, viszont a megközelítése feletébb eltalált, megér egy misét.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29277) cherilady válasza hejesírásó (#29275) üzenetére


cherilady
tag

:DDD

Én 25 vagyok és a 80as éveket imádom :DDD

Hát én még nem próbáltam ki h tudok e vmi motivumot borotválni :DDD
Ahhoz kell egy adottság is, még rajzolni tudok, de borotválni :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29278) cherilady válasza zoltanz (#29276) üzenetére


cherilady
tag

Nagyon sokan ajánlják. Eddig csak 1 bnőm mondta h hülyeség mert ő volt, de azt mondta h neki nem mondtam újat. De mindenki más mondta h menjek el.
Végülis 1 próbát megér. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29279) zoltanz válasza cherilady (#29278) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen csak ne nagyon lovald bele magad, azért nem mindenható tudomány, mint azt sokan állítják, kiegészítve hatásos lehet sztem. Van egy jóga tanár ismerősöm és todom, hogy az már elég hatásos, valamint a kerszténység is valamilyen szinten elfogadja. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29280) cherilady válasza zoltanz (#29279) üzenetére


cherilady
tag

Annyira nem vagyok vallásos :)
AMúgy igen a jógát is mondják h jó.
De lehet vmi küzdő sportra kéne elmenjek h levezessema feszültséget :DDD
Néha itthona táncban élem ki magam. Berakok vmi jó kis zenét aztán elörjöngök rá, utánna sokkal jobban érzem magam.
Várom már h meggyógyúljak és ha nincs itthona párom kakaóra a magnót és széttáncolom magam :DDD

Jaj jaj készülnöm kell megyek a dokihoz :O

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29281) zoltanz válasza cherilady (#29280) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem is kell vallási fanatikusnak lenni, de azért a műveltséghez szükséges valamilyen szintű ismerete, valamint a hétköznapi életben is segít.
Küzdősportok közűl engem az Aikido vontz és a birkózás. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29282) cherilady válasza zoltanz (#29281) üzenetére


cherilady
tag

Persze azé nagyából ismerem a vallásokat de én inkább a buddhizmus felé hajlok :)
1 hónapig jártam Aikidora, jó volt. Csak az a baj h pont szombaton vagy a második edzés, nekem enm jó a szombat :(

Nah most húztam doki, nem leszek egy darabig...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29283) hejesírásó válasza cherilady (#29280) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jogázni hatékonyan csak úgy tudsz ha tudsz koncentrálni (feltéve h itt most a szellemi jógáról van szó), amihez nem árt ha van egy szeleped mint pl a küzdősport.

bevonzani dolgokat. én korlátozottan hiszek benne. jelengi párom viszont nagyon hisz benne. elmondom h történt, gyertek üljetek ide a tűzhöz.

Volt egyszer, egy lány aki már nagyon sokat csalódott. pasikban. nőkkel keveset kavart. és élete folyamatosan kihívásokkal teli volt, és most is az. és még lesz is jó darabig.
hitt az ilyen magnókban, h hümmm ümmm gondolj arra h megtalálod az igazit, blabla. és boldogságra és sá lá lááá. Ezzel akarta az életébe bevonzani A pasit.
Még azon a héten h elkezdte a 7 hanganyag közül a párkapcsolatis bevonzót tolni, véletlenül félrenyomott egy sms-t, amit én kaptam meg. de nem nekem szánta, csak mellényomott. fél éve nem beszéltünk úgy igazán. Az sms- miatt azonban az elkövetkező 1,5 hetet folyamatosan msn-skype-al töltöttük. aztán másfél hónap mulva találkoztunk, ahol meg is volt az első csók, másnap reggel meg a többi. Azóta vagyunk mi.
Korábban éveken át vonzódtunk egymáshoz, ám vmi mindig közbejött:
-pasija felhívta h átugrik hozzá->hejesírásó elpárolog
-összemelegedünk->meghal vki a családban
-összemelegedünk->nem történik nagy dolog mert van vkije. stb

ráadásul akkoriban még nem passzoltunk. Ő túl gyorsan élő, szabad madárka volt. lányka inkább mint nő. én meg inkább egy tutyi mutyi, öntudatra félig ébredt, csoró kocka voltam (most félig vagyok kocka). Ő nagyon hisztis, én nagyon türelmetlen. Ő túl nagyvilági, én meg pont az ellentéte annak ami ő volt.

Viccelődtünk is, hogy a miutaink gyakran keresztezik egymást, de sosem fognak párhuzamosan futni. Hát most beértünk egymásnak, most már pont jók vagyunk a másiknak. Szeretném hinni :D

Szval Ő bevonzotta. tessék. el lehet dönteni h érdemes-e csinálni vagy nem.én továbbra is inkább úgy vagyok vele h így alakult, mi meg áéltünk a lehetőséggel, véletlenek márpedig igenis vannak. De ha akarjuk, akár rá lehet fogni a kazira és az agykontrollra is.

(#29284) Leeza válasza cherilady (#29282) üzenetére


Leeza
tag

Te figyi... Ez itt nem az on topic... :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#29285) zoltanz válasza Leeza (#29284) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ne legyél olyan szőrösszívű, amúgy sem tolokodnak a fórumon a lányok... (az, hogy téged nem érdekel más kérdés, de kell hogy több nézőpontból lássuk a kérdéseket)
Amúgy meg a vallások nem szervesen, de kapcsolódnak a nőügyekhez, mondjuk engem a kama sutra tanítások valamiért jobban megfognak. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29286) hejesírásó válasza zoltanz (#29285) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mint a mentalevél a nyelv alá és a rendzseres fürdés? :U

(#29287) cherilady válasza Leeza (#29284) üzenetére


cherilady
tag

Annyira tudtam h befog vki szólni és annyira tudtam h az egy nő lesz :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29288) cherilady válasza hejesírásó (#29283) üzenetére


cherilady
tag

Wow, ez tök érdekes story :D

Amúgy ez a vonzás törvénye azért igaz. Jó persze nem mindig.

Én sose próbálkoztam ilyen kazetákkal. Nekem egyedül egy jól alszom c. kazettám van. Múltkor hallgattam itt a gép előtt és majdnem elaludtam :DDD

Pasi téren sose alkalmaztam ilyet (nem mintha másban nagyon, max az iskolában h ne kapjak 1est :DDD)
Mindig a véletlen hozott össze emberekkel. Főleg a mostani párommal.
Kerestem egy albumot és egy oldalon tőle kérdeztem meg h nincs e neki meg véletlen mert láttam h ahhoz hasonló zenéje van neki. AZtán elkezdtünk beszélgetni, felvettük egymást msnre és nagyon jól elvoltunk. És a vicces az h mind a ketten pont a kapcsolat szélén álltunk, szal ő is szakító félben volt meg én is. Igaz nem jöttünk össze akkor eltelt olyan 2-2,5 év. De barátok lettünk, és így ismertük meg egymást. SZal nem úgy találkoztunk h jaj most összeakarok jönni vele és most a jó arcom mutassam. Ami kifért a zsákból beleadtuk a baromságainkat, ilyenek vagyunk, ezekkel a hibákkal, ilyen viselkedéssel. És bejött. Nekem tetszett a stílusa a humora úgy mindene és hál ég fordítva is :DDD

Nah remélem most már vissszatértünka nők nőkügyek topikhoz és nem lesz majd ejnye bejnye :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29289) cherilady válasza zoltanz (#29285) üzenetére


cherilady
tag

Kama sutra ügyben a szolnoki bnőm aztán tudna regelni :DDD
Annyi ilyen könyve van h eszméletlen, meg ilyen oktató filme :DDD
Nekem csak 1 ilyen kama sutrás DVDm van, könnyebben elsajátítható pózok :DDD
De vannak olyanok is amit max akkor tudsz csibnálni ha nagyon hajlékony vagy, nagyon erős mert 1 percnélnem bírnád tovább mert úgy kell tartanod magad.
SZtem inkább fájdalmasabb az a póz mint élvezetes :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29290) zoltanz válasza cherilady (#29289) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A könyvet én is olvastam csak mint unicum és érdekességként, frankó nem mondom. Persze azért én sem panaszkodom, akad fantáziám, megaztán az élettársam elég hajlékony, akrobatikus mutatványokra képes. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29291) cherilady válasza zoltanz (#29290) üzenetére


cherilady
tag

Hűha, akkor vannak ott lepedő mutatványok :DDD
Én inkább az előjátékot szoktam "ízesíteni" :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29292) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

nekem nagy szívfájdalmam h pl a "kanalat" nem tudom, adottságaim miatt :B :(((

[ Szerkesztve ]

(#29293) cherilady válasza hejesírásó (#29292) üzenetére


cherilady
tag

Az nem tom milyen :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29294) I_Am válasza cherilady (#29289) üzenetére


I_Am
veterán

Azért figyelgetem itt, hogy mindenki milyen jártas a kama sutra-ban, de mindenki csak a pózokat figyelgeti? Hát azoknak alapértelmezésben nem sok közük van a mentális rész nélkül a kama sutra-hoz. :U Sima akrobata mutatványok pároknak. A kama sutra sem elsődlegesen a pózokkal kezd, hanem a belső felszabadulással. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29295) cherilady válasza I_Am (#29294) üzenetére


cherilady
tag

Igen ebben igazad van.
Én bevallom annyira enm vagyok jártas, nem nagyon olvasgattam ilyeneket. Erről a bnőm jobban tudna mesélni.
Viszont vannak nekem oylan könyveim amik leírják hogyan lehet mégjobban ellazulni és hogyan lehet mégjobb a szexuális életünk.
Én a Tao a hálószobatitkai c. könyvet nagyon tudom ajánlani. Sok jódolog van benne. És tényleg hatásos :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29296) zso73 válasza cherilady (#29288) üzenetére


zso73
veterán

Vonzás törvénye nem műxik? Annyira szokott elromlani, mint a gravitáció a földön. ( Ha nincs mesterségesen megszüntetve.)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#29297) cherilady válasza zso73 (#29296) üzenetére


cherilady
tag

De ahhoz az is kell h higgy benne nem?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29298) hejesírásó válasza cherilady (#29293) üzenetére


hejesírásó
senior tag

linket nem dobok most ha nem baj. google a barátod:
kama sutra spoon, képkeresés.

kiskifli-nagykifli alvó póz kb. csak ahhoz nagyon gizda nő kell és\vagy átlag feletti hossz.

I_Am: én jrtam pl a menta levelet és fürdést. mert ilyen is van benne ;) én készültem tanárbácsi!

[ Szerkesztve ]

(#29299) Integra válasza cherilady (#29289) üzenetére


Integra
titán

hát...
kámaszútrát majd akkor ha már vén trotty vagyok és kipotyogóban a fogaim.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29300) cherilady válasza hejesírásó (#29298) üzenetére


cherilady
tag

Rákerestem, de nem találtam, de rákeresek még1x :D

Oké megvan. Hát érdekes. Maradok a hagyományosnál :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.