Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43001) #56474624 válasza Apollyon (#42999) üzenetére


#56474624
törölt tag

Na ehhez nem kell dánnak lenni, egy haveromat (itthoni) koncerten smárolta már le mellette álló, ismeretlen, "vadidegen" csaj. :))

(#43002) TheDragon007 válasza #56474624 (#43001) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Koncert azért más tészta, ott már valszeg oldotta egy kis alkohol is a hangulatot.
Az exemen is eléggé meglátszik minden alkalommal hogy ha már egy keveset is hörpint, főleg ha valami édeset/erőset. Azonnal jobban kell rá ügyelnem hogy mást csak simogasson, de engem smároljon ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43003) Apollyon válasza TheDragon007 (#43000) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát annyi volt hogy egy pub-ban voltunk pár haverral és volt ott két csaj, egy barna meg egy szőke, és a szőke tök jól nézett ki, elkezdtünk szemezni, de csak nem mentem oda hozzá..

Aztán odarakta az ölembe a cetlit, én meg pár perccel később odamentem hozzá, hogy szeretném beváltani a kuponom :D

Tök jól elbeszélgettünk, lazán ment az egész, amíg fel nem jöttünk hozzánk végig smároltuk az ide fele utat.. jah és magasabb volt nálam! :D Tök fura volt felfele csókolni..

A konklúzió az, hogy azért kaptam az ölembe a cetlit, mert már alig várták ki hogy én magam menjek oda hozzá, de akkoriban még nem volt akkora arcom mint most, azóta simán odamegyek bárkihez, ki tudja milyen meglepetést tartogat egy ilyen találkozás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43004) TheDragon007 válasza Apollyon (#43003) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Köszi. Ezek szerint nagyon jóképű lehetsz, grat.

Nem tudom, én eddigi tapasztalataimmal csak azt tudom alátámasztani hogy ha két összenézés után még harmadszor is rádnéz a csaj, és te még mindig nem szólítottad le, elkönyvel balek nyuszinak, ha meg még többször is összenéztek, már félni is fog tőled, hogy vajon meg akarod-e ölni vagy mi van, tehát iszkolni fog mint kisnyúl a mezőben.

azóta simán odamegyek bárkihez, ki tudja milyen meglepetést tartogat egy ilyen találkozás Ez egy működő hozzáállás. :K

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43005) Apollyon válasza TheDragon007 (#43004) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOL!
Azért ne essünk túlzásokba. Nem vagyok ronda, de ha valaki úgy áll hozzá hoyg ő ronda ha az ha nem, akkor már alapból bukta. A nők sztem megérzik a kisugárzást, vagy nem tom.

Amúgy jah, így van, azonnal oda kell menni, mint Barney a himymben :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43006) TheDragon007 válasza Apollyon (#43005) üzenetére


TheDragon007
senior tag

ha valaki úgy áll hozzá hoyg ő ronda ha az ha nem, akkor már alapból bukta. A nők sztem megérzik a kisugárzást
így-így, true story :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43007) orbano válasza TheDragon007 (#43004) üzenetére


orbano
félisten

jaja, pontosan harmadikra kell odamenni :K

bár lehet tovább is halogatni, ez szimpátia kérdése. amikor próbálgattam, hogy hogyan működik a csajoknál a "proximity", akkor gyakran ennél sokkal többet is meg lehetett engedni. csak jó "frekvenciában" kell

A vér nem válik VAZZE!™

(#43008) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Idén eddig 5 csajjal smároltam :DDD Ezért jár riszpekt pont vagy valami? :D

All Black...

(#43009) Tim82 válasza Stalker-2572 (#43008) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha egyiket sem dugtad meg, akkor nagy L a homlokodra, na, pont az jár.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43010) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Elárulja valaki miért írjátok ezeket offtopicban?

Sztem ez a hsz kifejezetten OFF, de előző 3 nem éppen... :F

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43011) orbano válasza Stalker-2572 (#43008) üzenetére


orbano
félisten

ha egy 14 éves tinipit$a vagy, akkor nagyon nagy piros pont. minden más esetben Tim82 a mérvadó :D

TheDragon007: szerénységből :D

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43012) agrarfiatal válasza Stalker-2572 (#43008) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

És továbbfűzni nem sikerült a fonalat?
Ez alapján a csajoknak járna a + pont

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#43013) qantum válasza Stalker-2572 (#43008) üzenetére


qantum
senior tag

persze :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#43014) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Pultos csajra mennyi az esély?

3-an vannak, kettő úgy nagyjából kerüli a szemkontaktust, de annyira nem is az eseteim nem érdekelnek. A 3. viszont tök aranyos, barna hajú, tetszik is és dönteném, továbbá szemeztünk is már kétszer de sajna előbb lelépett és csak az egyikük maradt, akitől kiinfóztam hogy ők barátnők hárman.

Életemben nem kezdtem pultos csajjal, vagyis egyszer igen de akkor nem tudtam magamról :D
Szal egy pultos csajjal hogy kéne kezdeni? Gondolom leszólítják napi negyvenötezerszer, bár látom rajta hogy tetszem neki..
Vagy csak lazán mint a kazán?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43015) #11527168 válasza Apollyon (#43014) üzenetére


#11527168
törölt tag

Csak lazán, mert ahogy írod napi 100x leszólítják őket, úgyhogy gyorsan észreveszik az erölködést vagy ha valami előre eltervezett "koreográfiát" próbálsz náluk. Nekem is volt olyan csajom aki pultozott, de én féltékeny tipus vagyok, sok volt a veszekedés amiért nem zavar el mindenkit aki beszélget vele (ugye csinálnia kell a forgalmat az meg nem megy ha bunkózik)

szerk: azért szerintem próbáld meg kideríteni a többi csajtól, hogy tényleg bejössz e neki és nem csak "kötelezően" flörtöl.

[ Szerkesztve ]

(#43016) orbano válasza Apollyon (#43014) üzenetére


orbano
félisten

csajozós dumát semmiképp. ha lehet olyankor menj, amikor kevesen vannak, pl. délután, amennyiben a nyitvatartás engedi. ha lehet tégy úgy, mint ha ismernéd a szakmáját, mint ha nem is vedég lennél, hanem kolléga (ezt a methodból loptam, de mint volt céllövöldés-mutatványos család sarja, állíthatom, hogy műxik). ha szimpi vagy neki (nem vagy balf*sz szóval hamar levágod) akkor minél inkább térj a tárgyra. folytassátok valahol másutt, mert Te alkoholista leszel ő meg munkanélküli.
nekem speciel így jött össze: lejártunk enni-inni egy bárhoz a tiszaparton, aztán szépen lassan, félmondatokban flörtölgettem a csajszival (szokásos oltogatós, semmi extra). egy pálinkázottabb pillanatban pedig közöltem, hogy szívesen találkoznék vele, adja mán' meg a számát. megadta. a tiszapart meg jó hely.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43017) qantum válasza Apollyon (#43014) üzenetére


qantum
senior tag

Mit iszol ? -ezzel ne :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#43018) Stalker-2572 válasza Tim82 (#43009) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ebből 2 nem tetszett annyira h legyen bármi több, 2 függőben, 1-et meg át kéne b*sznom, de nem fogom :DDD

All Black...

(#43019) Stalker-2572 válasza agrarfiatal (#43012) üzenetére


Stalker-2572
addikt

milyen pesszimista / irigy hozzáállás már ;]

All Black...

(#43020) orbano válasza Stalker-2572 (#43018) üzenetére


orbano
félisten

"ebből 2 nem tetszett annyira h legyen bármi több,"

Ezt nem értem. Megdugni nem dugnád, de szívesen csókolózol vele? WTF? Ilyeneket az osztálytársnőim mondtak gimi elején pár srácra :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#43021) Stalker-2572 válasza orbano (#43020) üzenetére


Stalker-2572
addikt

lekaptak tánctéren, most ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.... :P

All Black...

(#43022) #56474624 válasza Stalker-2572 (#43021) üzenetére


#56474624
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#43023) #56474624 válasza Stalker-2572 (#43021) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor az nem számít (a csajoknak számít :DDD ). Tehát 3... ;]

[ Szerkesztve ]

(#43024) agrarfiatal válasza Stalker-2572 (#43021) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

akkor mégiscsak a csajok kezdeményeztek és náluk a pont.
Még a végén sajnálunk, hogy a lányok erőszakkal dugogatják a nyelvüket a szádba :O

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#43025) Jojo5


Jojo5
őstag

helyzetjelentés: :N

csaj pénteken kikúrta a csávót...
pénteken este összejött velem... pénteki nap jó volt, tényleg krvajól elvoltunk.. úgy voltam vele elmegyek vele randizni max elhidegülünk, hogy sulin kívül nem megy semmi... hát nem úgy történt ő kezdeményezett stb... meg tényleg minden faja volt. :)

eddig oké pénteken este megbeszéltük titokba tartjuk az egészet vagyis próbáljuk és majd hétfőn tali...

szombaton jött sms, hogy mit csinálok stb.. hogy talizzunk meg ilyenek végül lemondta...
kinn maradt ahol volt én meg most emiatt nem haragszom rá majd hétfőn úgyis talizunk...
gondoltam én... vasárnap már tök közömbös sms jön vissza nem beszéltünk..

Hétfőn a csaj berongyol suliba és hozzám se szól... egy szót se... hétfő délután még kérdeztem mi a baja meg, hogy most a suliban ezt fogjuk csinálni ? a válasz igen... és nincs baja...

ma nem volt suliban és nem beszéltünk még mindig... ő nem keresett én meg a hétfői bekérdezéseim után nem fogom nyaggatni ha kajak sz@rik a pofámra... :))

na ez a szopóágasdi és a nem tudod mi a stájsz... mi történt vagy mi van.. :U :K

Vladi: Úgyis tudtuk, hogy nem lehet titokban tartani... az egészet úgyis mindenki észreveszi, de evvel nincs is baj...
ha meg a körmére nézek úgyis az lesz, hogy lekoptatná a pofámat ha nyaggatom most sztem nem a helyes út... valami van, de ha nem akarja elmondani nem tudok most vele mit kezdeni majd alakul a dolog, de jó nagy fax voltam én is, hogy belemásztam ebbe bár a pénteki után minden baj távolinak tűnt a sok nyögés után... hát tévedtem, tévedni meg emberi dolog :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43026) Vladi válasza Stalker-2572 (#43021) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szexuális zaklatás. :O :DDD

(#43025) Jojo5:

Nézzél körmére. :U De mi az, hogy titkolni? :W

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#43027) agrarfiatal válasza Jojo5 (#43025) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

meg kell répázni de k...a jól

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#43028) orbano válasza Vladi (#43026) üzenetére


orbano
félisten

és milyen alapon kérjen rajta számon bármit is? azért mert csókolóztak? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#43029) #56474624 válasza Jojo5 (#43025) üzenetére


#56474624
törölt tag

Valószínű nem sok hülyébb picsával hozhatott volna össze az ég. Kétlem, hogy ebből valaha stabil párkapcsolat kialakulhat. Esetleg ha fizeted a hobbiját. :U

(#43030) Jojo5 válasza #56474624 (#43029) üzenetére


Jojo5
őstag

pénteken bele se gondoltam, hogy ez lesz... akkor minden jó volt és passzolt, azóta nem tudom mi a tök történt vele, vagy legalábbis mi változott... de majd kiderül :U
A hobbiról meg annyit, hogy megoldotta a fizetését elvileg szal fals volt az egész, hogy a hapi fizette... :U

A jövőbe nem láthatok én se, hogy stabil kapcsolat lesz-e vagy sem akkor úgy nézett ki minden ok...ez így most coccendáré, de majd kiderül mi lesz... nem szoktam bizakodni reménykedni főleg nem itt... lesz ami lesz :K
meg ma be se jött elment főiskolát nézni, de megvan az esélye, hogy a volt baráttal... persze megint semmi se 100% :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43031) agrarfiatal válasza Jojo5 (#43030) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

lehet, hogy nagyon hangulatfüggő egyéniség a leányzó

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#43032) #11527168 válasza Jojo5 (#43030) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kemény sztori ... Szerintem volt valami pénteken ami nem tetszett neki, vagy pont hogy nagyon is tetszett neki (megijedt, hogy túl komoly az ügy). Lehet az is, hogy azért titkolja, mert nem akarja, hogy a barátnők, ismerősök visszamondják az exnek mert még mindig nem biztos abban mit akar.

Jól teszed, hogy nem zaklatod, hagyjad csak, ne mássz rá, majd ha akar valamit megkeres (100% hogy fog)

[ Szerkesztve ]

(#43033) Jojo5 válasza #11527168 (#43032) üzenetére


Jojo5
őstag

Pénteken nem volt semmi se ami gáz volt sztem, mielőtt találkoztunk volna az exe még bepróbálkozott de lerázta persze kiakadt sírt stb... de utána volt 1 jó kis péntek esténk, még írt is utána tök ari volt stb...mondom faxa úgy néz ki minden sínen van és jó...
Szombaton este szétcsapta magát mint a disznó persze előtte felhívott, hogy vigyáz magára meg, hogy ne haragudjak, de a "barátok" most ott vannak és mégiscsak velük szeretne lenni és mégse találkozunk szombaton...

A "volt pasija" nem volt kinn a hétvégén szal tuti nem az kavart be...viszont azért is mentek szét mert elvileg megcsalta és ugye 1-2 ember akit barátjának hitt már rég tudott róla... kb 1 éve hülyítette a gyerek... és a "barátok" is csak most mondták el... :(

persze nehéz feldolgozni meg minden csak akkor ez az egész akkor minek kellett neki pénteken... de most nem is tudom mi van :U

vagy megijedt, vagy történt valami a hétvégén vagy tényleg nem tudja, hogy mit akar és ugye az osztálytársa vok és emiatt is parázik mint az állat, hogy most hogy kéne a dolgokat kezelni... :)

még pénteken beszéltük, hogy a héten max csütörtök futunk össze hát tegnap mikor rákérdeztem, hogy mivan a csütörtök is hirtelen nem 100% :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43034) Jojo5


Jojo5
őstag

faxa a csaj ma tuti az "exével" ment le a fősuliba... :U :C

kíváncsi vok már, hogy mivan bár nekem ez egyértelmű... de majd meglássuk, hogy mi van :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43035) qantum válasza Jojo5 (#43034) üzenetére


qantum
senior tag

apám te aztán belenyúltál a tutiba :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#43036) Jojo5 válasza qantum (#43035) üzenetére


Jojo5
őstag

naja...
amúgy ha kiderülnek a dolgok, hogy azok aminek látszanak akkor kajak azon gondolkozom, hogy FBn írok neki az üzifalára valamit, hogy mindenki lássa szépen mi van... bár az nem én lennék, meg nem vagyok 1 bosszúálló típus :U meg ugye még 1,5 évig legalább látnom kell :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43037) Apollyon válasza #11527168 (#43015) üzenetére


Apollyon
Korrektor

és (#43016) orbano: Hát bevallom őszintén sose nyomtam csajozós dumát, és ha láttam rajta hogy bejövök neki akkor mindig összejött a dolog, bár lehet mondtam valami csajozósat csak most nem emlékszem mert magától ment, nem tudom, az ilyen betanult dolgok sosem tetszettek, úgyis elfelejtem meg az nem én vagyok én mindig kizárólag magam adom, úgyis kiderülne a turpisság.

Mindig annyi, szia hogy vagy, ilyesmi.. és bejött eddig persze nem mindig, úgy vagyok vele hogy akinek ennél sokkal több kell annak úgyse én kellek, meg ő se nekem tököm akar bizonyítgatni ilyen vagyok és kész.

Mindegy szal itt most láttam hogy tetszem neki, több másodpercig összenéztünk, ez mindig jelent valamit... jót.
Pénteken megyünk megint oda, mitn vendégek, akkor lesz megint lehetőségem amíg a többiek elvannak bár az a baj pénteken ott sokan lesznek, nem tudom mire számítsak, az biztos hoyg nem fogok berúgni ebben jó vagyok.

Én is arra gondoltam amúgy, hogy oltok felé párat este során, tök olyan mintha kínálná a lehetőséget, aztán ha minden sínen van, akkor hazafelé menet előtt elkérem a számát, azt ennyi meglátjuk mi lesz..

Ezt mindig elfelejtem tőletek megkérdezni: mi van akkor, ha azt válaszolja (mindegy ki) hogy bocs, de van pasim...?

Ez az egy amivel nem igazán tudtam néha mit kezdeni...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43038) agrarfiatal válasza Apollyon (#43037) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

"bocs, de van pasim...?"
viccesen odanyomod neki: nem baj majd halkan csináljuk :))

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#43039) TheDragon007 válasza agrarfiatal (#43038) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ez csak egy sitt-teszt a sok közül szokott lenni a csajoknál, akkor is benyomatják neked amikor nincs pasijuk...

Tehát jah, valahogyan humorosan lereagálod, vagy talán mégjobb ha elengeded a füled mellett.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43040) qantum válasza Apollyon (#43037) üzenetére


qantum
senior tag

mindenkinek kell friss levegő, kell a változatosság :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#43041) #11527168 válasza Apollyon (#43037) üzenetére


#11527168
törölt tag

Na ez a beszéd, csináld így ahogy írod és tényleg ne rúgj be, az öngól. Ha a számát nem akarja megadni (úgy vettem észre, hogy mostanában nem "divat" megadni, akkor kérdezd meg a teljes nevét és jelöld be FB-on. Így két legyet ütsz egy csapásra)

Ha azt mondja, hogy van pasija, nyugodtan mond, hogy nem zavar, attól még ismerkedhetünk. Vagy ha olyan a helyzet és pofátlanabb is tudsz lenni, mond hogy "és nem unod még?" Amúgy észre lehet venni, hogy igazat mond, le akar rázni vagy csak kéreti magát. Ha szemezik veled, elbeszélget, biztos hogy valami nincs rendben közte és a barátja közt.

[ Szerkesztve ]

(#43042) Jojo5 válasza Jojo5 (#43034) üzenetére


Jojo5
őstag

visszavontam nem az ex hapival men le hanem más társasággal... most raktak fel képeket meg mondta 1 ismim, hogy képzeljem el, hogy velük ment le... :U

mondjuk ettől még én nem leszek előrébb... :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43043) Stalker-2572 válasza agrarfiatal (#43024) üzenetére


Stalker-2572
addikt

sajnáljatok is :DD

All Black...

(#43044) negyedes válasza Apollyon (#43037) üzenetére


negyedes
addikt

Pl(ez megtortent):
En:-Penteken megyek bulizni, gyere velem.
Csaj:-Van pasim.
En:-Nem a pasidat hivtam bulizni hanem teged.

A csajnak kikerekedet a szeme. :)) Amugy tenyleg volt pasija.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#43045) Lirion válasza Apollyon (#43037) üzenetére


Lirion
addikt

te: - blablabla
csaj: -Bocs, van pasim
Te: -oké. Blablabla

Kezeld úgy mintha azt mondta volna, hogy az ég kék. Ne tulajdoníts neki ennél nagyobb jelentőséget.

(#43046) orbano válasza Apollyon (#43037) üzenetére


orbano
félisten

ha már az elején felhozza, hogy van pasim, az leginkább azért van, hogy lerázzon. persze ez sem mindig van így, de azért lehet érezni, ha így van.
a csúcsforgalommal vigyázz, lehet akkor kevésbé fog sikerülni a kommunikáció. elég nagy pörgés van olyankor, fejben tartani a rendeléseket, kezelni a pénzt, a sok hülyét, stb. de nagyon látni ilyenkor a csajon, hogy mennyire "van jelen" a helyzetben. lehet elnyomsz pár "dumát", aztán műszak végére azt semfogja tudni, hogy ki vagy :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#43047) Apollyon válasza orbano (#43046) üzenetére


Apollyon
Korrektor

43038 - 43046-ig köszi mindenkinek a választ.
Remélem addigra rendbejövök, amíg lesz alkalmam pultoscsajozni.. akire még visszatérek.

Van pár Unicumos kérdés ami csesztet.. Haverommal megbeszéltem, ha túl leszek ezen az ex-mizérián, és az új nőmmel leszek együtt, és az ex gondolata már csak egy legyintés lesz, és addig elviseli minden egyes ilyen kikészülésem, meghívom és megiszunk együtt egy üveg Unicumot.

Az új Unicumos gondolat, hogy felhívom exet, hogy találkozzunk, vagy csak felhívom hogy beszéljünk.. Eszembejutott pár dolog amit még elmondanék, és akkor megnyugodnék.. Beszéltünk már egy csomót, és elég hosszú story, de végülis megnyugtatott a dologgal... mégis azt láttam rajta FB-n, meg msn-en amikor beszéltünk, hogy csak én hülyülök itt ezzel.. ő meg akkor nyugszik meg, ha jóban maradunk és barátok maradunk, vagyis mintha ezt láttam volna rajta.

Hülyeség az egész, de csak akkor nyugszom meg, ha kipofázom magam... de lehet még jobban lejáratnám, áhh nem tudom.. Zavar, ha ő előbb túl van rajta még akkor is ha ő volt az aki inkább ki akart lépni ebből.. zavar hogy FB-n ott csüng minden egyes posztján az exnek az a srác, akire gyanakodtam.. és hasonló, tudom, hogy értelmetlen baromságok!

Amitől megnyugodnék, ha összejönne mondjuk pl a pultos csaj, és köv héten már rakhatnám ki FB-ra hogy Én, is in a relationship, bele az ex arcába, hogy nesze bazmeg, ki vagy te, nem is emlékszem rád, BITCH!!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43048) Ijk válasza Apollyon (#43047) üzenetére


Ijk
nagyúr

De mi a faxért akarsz beszélni az ex-szel? Hagyd a pcsába, ne keresd, ne hívogasd, ne is gondolj rá.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43049) Tim82 válasza Ijk (#43048) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Ne gondolj a fehér elefántra!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43050) Ijk válasza Tim82 (#43049) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd amikor a pultos dudái közé fúrja a fejét akkor ne félj nem gondol rá:DDD;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.