Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30401) Rica válasza Ijk (#30398) üzenetére


Rica
senior tag

Csak akkor fogok egyetérteni veled, ha azt mondod, hogy volt már olyan nőd, aki "időt kért", majd később lett értelmes folytatása a kapcsolatnak.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30402) Ijk válasza Rica (#30401) üzenetére


Ijk
nagyúr

1 év után nyáron volt egy afférunk... (utálom a nyarakat, amikor nincsenek lekötve eléggé az emberek). No akkor bejelentette, hogy neki idő kell, hogy átgondolja. Azt nem mondanám, hogy összevesztünk, annál rosszabb volt a helyzet. 4 nap után felhívott, azután együtt voltunk három évig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30403) fordfairlane válasza Ijk (#30398) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ezt a bonyolultság dolgot szerintem azért találjátok ki, mert nem értitek őket. :D Ez olyan jó kis önigazolás.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#30404) Wyll válasza Ijk (#30278) üzenetére


Wyll
őstag

Köszi a tanácsokat, nagyon rohanásban voltam már tegnap, sürgős volt a dolog.
Végül az lett, hogy ezt a képet felnagyítottam, élesítettem, ill csináltam belőle egy olyan változatot is, amiről letöröltem a piros ráírásokat, ezeket kinyomtattattam egy CopyGeneralban 9x13cm-ben, vettem hozzá egy kis keretet, meg egy 2000 forintos svájci csokit :D, meg egy piros alkoholos filcet, amivel kézzel ráírtam a piros nélküli változatra ugyanazokat. Végül a kézi verziót tettem a keretbe előre, (mögé betettem tartaléknak a legjobban kinéző eredetit is). Mindez egy kis tasiba. Ennyi. :C
Köszi a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#30405) hejesírásó válasza fordfairlane (#30403) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez most humor akart lenni vagy ezt komolyan gondolod?

(#30406) Ijk válasza fordfairlane (#30403) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát végülis viszonyítás kérdése. Lehet, hogy a nők nem bonyolultak, csak mi vagyunk túl egyszerűek. Ha megvan a szeretet, szex, akkor elégedettek vagyunk, elvagyunk kényelmesen.
Nekünk nem kell folyton bebizonyítaniuk, hogy szeretnek, ellenben visszafelé:)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30407) IreN!CuS válasza Rica (#30395) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ezzel nem féltetlen értek egyet.De ki tudja. :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30408) wiggen123 válasza wiggen123 (#30157) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Végre sikerült rábírnom, hogy válaszoljon. Írtam neki egy búcsúlevelet, kiöntöttem neki a lelkem, hogy milyen jól is éreztem vele magam és írtam, hogy nem szeretnék haraggal elválni, meg más sok más dolgot is. Egyszerűen éreztem, hogy vége, de nem akartam szó nélkül elválni tőle. Rendes volt és megmondta, hogy jó volt neki többé kevésbé a kapcsolat, nem rám van szüksége. Ma megyek és berúgok :DDD :DD :DDD Holnap pedig folytatom az életem és próbálom elfelejteni.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#30409) #56474624


#56474624
törölt tag

Szerintem nem bonyolultabbak a nők, sőt abban sem hiszek, hogy így be lehet kategorizálni, hogy a nők bonyolultabbak, a férfiak egyszerűbbek. Vannak különböző személyiségek, mindenki egy személyiség, én ebben hiszek.
Nőkben is fel lehet fedezni ugyanazokat a dolgokat, mint férfiakban. És fordítva.
Túl nagy általánosításokat nem tudnék mondani, ami nem a szocializáció vívmánya leginkább.

(#30410) Rica válasza Ijk (#30402) üzenetére


Rica
senior tag

Élek a gyanúval, hogy beköszönt egy Mágnás Miska a háttérben, és azt kellett elrendeznie, vagy megbuknia, de lehet, hogy csak én éltem már túl sokat: 1.hsz. Maverick tétele.
IreN!CuS: Ne is érts egyet. Két egyforma ember és két egyforma élethelyzet nincs. Csak ötletelünk, mert hát tényleg bonyolultak a gyönyörűségek :D
Ba cy lus: Én sem hiszek az abszolút igazságokban, de lássuk be, két pasi ha kedveli egymást, dumálnak egy jót sör mellett, ha nem pofán vágják egymást - bár most ahogy ezt leírom, mintha már rég nem így lenne :(

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30411) Ijk válasza Rica (#30410) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az teljesen kizárt, mert nyár volt és sülve-főve együtt voltunk mindig. Úgy kellett menekülnöm, hogy kapjak levegőt, pont ebből is lett a probléma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30412) bandus válasza IreN!CuS (#30387) üzenetére


bandus
veterán

én egyyzer megtettem. felemelő érzés volt :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30413) IreN!CuS válasza bandus (#30412) üzenetére


IreN!CuS
őstag

miért volt az? :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30414) bandus válasza IreN!CuS (#30413) üzenetére


bandus
veterán

a szitu azonos volt, ugyanez a szünetelés dolog, meg át kell gondolnia dolgokat... namost két hónapos kapcsolatban két hét szünet szerintem nem egészséges. én amúgy is utálom a bizonytalanságot, szal rossz volt azért, hogy vége, de ugyanakkor jó volt, mert végre tudtam, hogy mi is a status quo.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30415) #56474624 válasza Rica (#30410) üzenetére


#56474624
törölt tag

És ez jórészt a szokás, példa miatt van így, ezt tanulták, ezt látták.

(#30416) #56474624 válasza lezso6 (#30394) üzenetére


#56474624
törölt tag

De, írjál mindenképp, azért van ez a topic. ;)

wiggen123:
De vidámságból rúgjál be, ne mert szomorú vagy. Szerintem elég gerinctelen dolog, és az alapvető tisztelet hiányát mutatja, mikor egy csajnak könyörögni kell, válaszoljon már, és harapófogóval kell kihúzni belőle, hogy szakítani akar, mikor már számára is töknyilvánvaló. Legyen már annyi benne, hogy odaáll eléd (nem msn, nem telefon, és nem sms, se nem email), és úgy szakít. Ez a legkevesebb. Aki erre nem képes, az menjen a fenébe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30417) orbano válasza lezso6 (#30394) üzenetére


orbano
félisten

akkor írj legközelebb, ha egy másik nővel akarsz összejönni, vagy ha ebbe beledugtad már valamidet valamijébe :P
persze ha muszáj valahol levezetni a tehetetlenségedet, mert nyuszi vagy rendesen kezdeményezni, azt megértjük, írkálj csak, majd átugorjuk ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30418) IreN!CuS válasza bandus (#30414) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Rá írtam(én hülye)h szia ha gondolod írj,erre a válasz:a szünet msnre is vonatkozott.Majd ki írás nem szeretném h befolyásolj kösz h megértesz.Nagyon hamar fog betelni a pohár.De akkor lesz csúnya vége a dolgoknak. :(((
Nem kell írni már hanyagolom szuszá!!!!!

orbano:melyikben? :F

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30419) orbano válasza IreN!CuS (#30407) üzenetére


orbano
félisten

pedig nagyonis igaza van Rica elvtársank, hidd csak el :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#30420) Rica válasza Ijk (#30411) üzenetére


Rica
senior tag

Tényekkel nem lehet vitatkozni. Ma is tanultam valamit. :)

orbano: azért annyira nem vagyok öreg, és még az úttörő nyakkendőmet is elvették anno, mert lenni rossz kisfiú

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30421) #56474624 válasza IreN!CuS (#30418) üzenetére


#56474624
törölt tag

És Te mégis hogyan tudnád befolyásolni, mikor kizárólag saját magával van baja elvileg? :F Szerintem nagyonis volt igazság, abban, amit leírtunk a mai nap folyamán. Ha érdekel még a lány, tényleg a sokkterápiát kellene alkalmaznod. Mondd meg neki élőben, hogy ne vetítsen tovább se Neked, se saját magának, beszéljétek meg, hol veszett ki valami a kapcsolatból, szerintem le fogod tudni vonni a következtetést, hogy érdemes-e folytatni. Ezen nincs mit gondolkodni (max. hozzászőni, hogy kerek legyen a mese :) ), ha fontosnak érzed, meg kell beszélni, aztán levonni a konzekvenciát. Az igazság felszabadít. :)
Másrészt egy olyan férfi, aki láthatóan tenni akar valamit a kapcsolatért (élőben, és határozottan kell fellépned, msn-en sz*r sem jön át), és nem várja, hogy a gép kilökje a végeredményt, sokkal jobb benyomást kelt, és meggyőző lehet afelől, hogy az ő szándékai komolyak. Sokszor épp ez kell, hogy egyértelműen bizonyítsa az egyik fél, hogy akarja, ez helyrerázhatja a másikat is.

[ Szerkesztve ]

(#30422) wiggen123 válasza #56474624 (#30416) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Alapvetően igazad van. Azt nem tettem hozzá, hogy az első barátnőm volt ő, nem túl fiatalon. Rá is kérdeztem, hogy a tapasztalatlanságom miatt szakított e és hát jól gondoltam. Kicsit szomi voltam, de már túltettem magam rajta. Hogy gerinctelen e? Hát ezt nem tudom, de 3 hete no szex és olyat ígérgetett, hogy majd bepótoljuk aranyom... eléggé az hogy így átgondolom na :( Már jó ideje tudhatta, hogy szart se akar tőlem, de befejeztem a morfondírozást, majd akkor jelentkezem újra, ha lesz új hódítás :D

A berúgás elég jól sikerült, 3 sráccal hazafelé jövet megbeszéltük a női nem nagy problémáit :DD

[ Szerkesztve ]

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#30423) tibi666 válasza wiggen123 (#30422) üzenetére


tibi666
senior tag

nem rúgtál te be, egy részeg ember nem ír ilyen helyesen. :) :P

(#30425) #56474624 válasza wiggen123 (#30422) üzenetére


#56474624
törölt tag

3 hete no szex és olyat ígérgetett, hogy majd bepótoljuk aranyom..

Szerintem ezekhez a szavakhoz, ehhez a stílushoz nincs is mit hozzáfűzni, nagyon sokat elmondtál vele a kapcsolat jellegét illetően. ;]
Hamar túl leszel rajta. :)

(#30426) orbano válasza wiggen123 (#30422) üzenetére


orbano
félisten

"A berúgás elég jól sikerült, 3 sráccal hazafelé jövet"

amikor itt tartottam az olvasásban, kissé megijedtem. a Borat című film jutott hirtelen eszembe a melegfelvonulás résszel...

A vér nem válik VAZZE!™

(#30427) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

gyó reggelt. még a ma estét kell kibírnom sex nélkül...aztán 3 éjszaka menyország. :C

(#30428) frame>24 válasza hejesírásó (#30427) üzenetére


frame>24
addikt

Hihetetlen, random benézek, és mi a legfelső hsz?!
Hogy valaki mikor kefél! KIT érdekel? Nem tartozik ez ránk, hát mé'nem lehet ezt megérteni??? :(((

a mennyország dupla nny!!!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30429) hejesírásó válasza frame>24 (#30428) üzenetére


hejesírásó
senior tag

így? nnynny? egyébként meg kiejtve egynek ejted. :B

offban van. de ha szted nem fűződik a témához (pedig közvetve de) töröltesd.

[ Szerkesztve ]

(#30430) frame>24 válasza hejesírásó (#30429) üzenetére


frame>24
addikt

Ja, akkor kiejtve pl. Szécsényi István, meg Kosút Lajos.
Sőt legyen itt példának Dezsőfi Arisztid is!
(szegények, forognak most a sírban)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30431) tibi666 válasza hejesírásó (#30427) üzenetére


tibi666
senior tag

verd ki.

(#30432) hejesírásó válasza frame>24 (#30430) üzenetére


hejesírásó
senior tag

OFF: A leírtaknak követniük kellene a kiejtésbeni változásokat. :B

Te neveket hozol fel példának, amik változatlanok az idővel..azért az más tészta mint a menyország vs mennyország. nem csak én "tévesztem el" ->nem véletlenül:
[link] van bőven találat egy ny-el is. :K

[ Szerkesztve ]

(#30433) #56474624 válasza hejesírásó (#30432) üzenetére


#56474624
törölt tag

Csak annyit mondok: kisebb bakancsot! :DDD

(#30434) hejesírásó válasza #56474624 (#30433) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja holott azt 2 s-sel ejted és 1 max 1,5 b vel. :)

(#30435) BloodRay válasza frame>24 (#30428) üzenetére


BloodRay
veterán

Rosszul kelt valaki? ;]
Ami meg a fenti szünetelős hölgyet illeti(főleg az msn-es beszólása után) én nagyon gyorsan megszabadulnék tőle...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#30436) hejesírásó válasza BloodRay (#30435) üzenetére


hejesírásó
senior tag

vagy csak irigy kutya :P

(#30437) proof88 válasza hejesírásó (#30432) üzenetére


proof88
addikt

nem véletlenül?
nem mindegy, hogy mennyről vagy menyről beszélsz! Szerinted a mennyországban menyek vannak?

(#30438) hejesírásó válasza proof88 (#30437) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mert nem?

(#30439) orbano válasza hejesírásó (#30432) üzenetére


orbano
félisten

szerintem meg tisztelni kéne a saját anyanyelvünket, hagyományainkat.
az meg hogy van találat rá ny-nyel, az max annyit jelent, hogy sok a műveletlen ember az interneten.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30440) fordfairlane válasza hejesírásó (#30405) üzenetére


fordfairlane
veterán

Komolyan gondolom.

x gon' give it to ya

(#30441) #56474624 válasza orbano (#30439) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vagy azt, sok az új Kazinczy (vagy inkább kazinci? ;] )... :DDD

hejesírásó:
Irigy, de mire? Arra, amit leírtál? :DDD
Engem meg ma éjszaka egyszerre 3 bombanő fog kényeztetni. :P

[ Szerkesztve ]

(#30442) Leeza válasza #56474624 (#30441) üzenetére


Leeza
tag

Hö-hö... ;]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#30443) hejesírásó válasza fordfairlane (#30440) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát ha komoly. nem mondom h nincsenek ilyenek, biztos akad.

viszont tudom h nálam nem ebből fakad.

off nyelv: én a jövőbe tekintek, tudom h csak azt a nyelvet tudod megőrizni amit szépen karban is tartasz és a miénkre nagyon ráférne egy nyelvújítás!

(#30444) IreN!CuS válasza BloodRay (#30435) üzenetére


IreN!CuS
őstag

én nem keresem már meg semmi ilyesmi

Ba cy lus::hétvége után sok minden elfog dölni :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30445) #56474624 válasza IreN!CuS (#30444) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor most mi is lesz? :)

(#30446) IreN!CuS válasza #56474624 (#30445) üzenetére


IreN!CuS
őstag

bekaphatja az össze fa@om...az van...megint csak felkúrt.Igaz nem is beszéltünk :DDD szegény gipszkarton :))

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30447) #56474624 válasza IreN!CuS (#30446) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor van még minek eldőlnie hétvége után? :DDD

(#30448) IreN!CuS válasza #56474624 (#30447) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Aham :DDD pl.: milyen buliba megyek,mi lesz a pultos csajjal(90d legalább/aranyos arc/szép alap és elég értelmes és kedvesnek tűnik:D).Bár most nagy a szám,de majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30449) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#30448) üzenetére


IreN!CuS
őstag

*alak(letelt az 5 perc)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30450) #56474624 válasza IreN!CuS (#30448) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát ez gyors volt. :D
Bár azok alapján, amit eddig láttam, az ilyen szakítás utáni gyors becsajozások rövid életű kapcsolatok szoktak lenni. Persze ha ez a cél. Végülis 90d az 90d. ;] :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.