Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29351) dudika10 válasza Csakénvagyok (#29349) üzenetére


dudika10
veterán

Miért ne lehetne, hogy egyik félt se zavarja? Mindkettő éli életét és a gyerekeket felnevelik közösen.

Ettől függetlenül én nem értek egyet az egész lényegével, én nem hiszem, hogy ilyenbe belemennék, de ez mindenkinek a magánügye. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29352) cherilady


cherilady
tag

Hy!

Nah én egy ideig nem leszek aktív! Holnap mennem kell üzemorvoshoz utánna meg megyünk jegygyűrűket nézni :DDD :B

ADM majd kérem a rövid beszámolót h sikerült a megbeszélés :)

Amúgy a nyitott házasság igen olyan h együtt élnek csak egymással nem .....
Elég gáz :(((

Louro hozzád nincs fűzni valóm :DDD

SZép estét meg napot nektek. Esetleg jó 7végét ha nem írnék!

Uff! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29353) cherilady


cherilady
tag

Már megint nem tok aludni :O

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29354) kisboxi válasza cherilady (#29353) üzenetére


kisboxi
tag

Nem vagy vele egyedül.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29355) cherilady válasza kisboxi (#29354) üzenetére


cherilady
tag

Pedig holnap korán kelünk. Aludni kéne. :U

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29356) kisboxi válasza cherilady (#29355) üzenetére


kisboxi
tag

Kéne..., de. ;]

Egyébként, a nyílt házasságról annyit, hogy ez miért baj?? Ha már tényleg odáig jut el mindkét fél, hogy már nem akarnak egymástól semmit, akkor meg miért ne?? Inkább így mint a válás, meg a herce-hurca, mert annak általában a gyerkőcök isszák meg a levét a legjobban.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29357) cherilady válasza kisboxi (#29356) üzenetére


cherilady
tag

Hát.. én ezt másképp látom. Az én szüleim is elváltak, és azt mondom jobban tették.
Mondjuk nálunk inkább a veszekedések voltak nem félrelépések.
Nem tom melyik a rosszabb. De gyerekként 2 ajtó mögül is hallottam ahogy kiabálnak egymással. Nem volt túl jó érzés :( Én szabályosan örültem h elváltak.
Így anyám csak velem kiabált ha baja volt :DDD
Én háát..elitélem a nyitott házasságot, de ez csak az én véleményem. :U

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29358) kisboxi válasza cherilady (#29357) üzenetére


kisboxi
tag

Épp ez az amit mondani akartam, hogy gyerekként a veszekedéseseket nagyon nehéz elviselni, és feldolgozni! Én ezért mondom azt, hogy inkább a nyitott házasság, mint a veszekedések! Mindkét fél nyugodtabb, nem lesznek veszekedések meg stb..., addig együtt "vannak" (már ha bírják) míg a gyermekek fel nem nőnek.
De ez az én véleményem.

szerk.: rájöttem honnan ismerős az aláírásod

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29359) cherilady válasza kisboxi (#29358) üzenetére


cherilady
tag

De konkrétan anyámék nem tudtak együtt élni...
Még úgy se ha mondjuk nyitott házaság lett volna mer annyira eluralkodott rajtuk az utálat.
És hidd el h van oylan h jobb a gyereknek ha a szülők elválnak, én ezt tapasztalatból mondom.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29360) Louro


Louro
őstag

Nyitott házasságban mindkettő egészséges, talán picit annál több szexuális vággyal rendelkezik. Szerintem nem zárja ki, hogy egymással is.

Mess with the best / Die like the rest

(#29361) cherilady válasza Louro (#29360) üzenetére


cherilady
tag

Ez a nyitott házassági dolog mostanában lett "divat".
Bezzeg a régi szép időkben. Jó biztos akkor is voltak ilyenek, sőt...
De azért régebebn mégis csak összetartóbbak voltak a családok...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29362) kisboxi válasza cherilady (#29361) üzenetére


kisboxi
tag

Hát, azért divatnak nem mondanám.
Sztem meg régebben sem volt ez másképp, csak akkor még nem merték, tudták nyíltan felvállalni ezt az egészet, mert úgymond társadalmilag nem volt elfogadott. De a mai világban már...

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29363) cherilady válasza kisboxi (#29362) üzenetére


cherilady
tag

A mai világról ne beszéljünk... szörnyű :(((
Lehet én avgyok a régimódi, de nekem a házasság szent és sérthetetlen. Ha meg mégse úgy alakulnaka dolgok, akkor az ember inkább menjen szét minthogy éljenek együtt és úgy lépnének félre.
Szivesebben éltem volna a 70-es 80-as években.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29364) cherilady


cherilady
tag

Nah jó tényleg megyek má 11 óra van.
Jóéjt nektek. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29365) tibi666


tibi666
senior tag

fú, egy kollégám mekkora méretes bránert kapott a szájába.
úgy 3 éve elvett egy igazi plázacicát, aki tényleg semmihez nem ért, buta és önző. de nagy volt a szerelem, nem lehetett beszélni a fejével, hamar jött is a gyerek. viszont szép lassan rájött a srác, hogy hé, ez a nő csak a vérét, meg a pénzét szívja, és most válni akar.

erre a csajszi befenyített, hogyha elválnak, akkor felbérel cigányokat és megvereti őt, meg a rokonait. na, ez az igazi szerelem bazzeg!!!! :DDD

még szerencse, hogy mi azért ismerünk a kétezer forintos verőlegényeknél kicsit keményebb fiúkat is, szóval ha a csajszi komolyan gondolja, amit mondott, akkor nagyon hamar le lesz állítva.

(#29366) Ijk válasza kisboxi (#29362) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nem szokványos dolog a nyitott házasság. Persze, ha mindkét fél teljesen el tudja fogadni a dolgot, akkor rendben van. De szerintem valaki előbb-utóbb sérül az ilyen kapcsolatban. Mindenesetre számomra teljesen kizárt, el sem tudnám képzelni. Attól, hogy a szerelem kialszik pár év alatt, nem kell félre... Különben sem vennék el olyan nőt akit ne tudnék még évek után is megkívánni:) A kevés szex ég nem feltétlen jelent rossz szexuális életet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29367) Ijk válasza tibi666 (#29365) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát nem tudom, hogy a kollégád hol áll intelligencia ügyileg, de egy értelmes ember képtelen lenne beleszeretni egy nála sokkal butábba. Én biztos nem tudnék beleszeretni egy ilyen p****ba. Ha nem tudunk leülni egy pohár bor mellett értelmesen beszélgetni akkor veszett ügy. Sokszor igaz, hogy az ember azt kapja amit érdemel.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29368) tibi666 válasza Ijk (#29367) üzenetére


tibi666
senior tag

regionális vezető, szóval annyira nem hülye. k szerelmes volt, mert az tény, hogy nagy dekoratív a nő, meg tudja adni a szépet, arra van esze, hogy maga köré csavarjon.

(#29369) Ijk válasza tibi666 (#29368) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom mire érted, hogy meg tudja adni a szépet, de ha buta akkor max. szexuálisan és néhány egyéb módon. Ez pedig azért még nagyon kevés a szerelemhez.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29370) tibi666 válasza Ijk (#29369) üzenetére


tibi666
senior tag

nálad lehet, de minden ember más.

(#29371) Ijk válasza tibi666 (#29370) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet. Nálam biztosan nem képes puszta szexuális vágy szerelemmé alakulni, nekem több kell;]
Nekem az okos nők a gyengéim, csak sajnos ők sok esetben méginkább bonyolultak:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29372) tibi666 válasza Ijk (#29371) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem meg a szőkék.
mondjuk ma vettem észre, hogy ma egy kolléganő befeketedett (eddig szőke volt), és maradt néhány szőkés tincse. fúúú, nagyon szexi lett.

(#29373) Leeza válasza tibi666 (#29372) üzenetére


Leeza
tag

Dugd meg. :DD :DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#29374) kovacsroli válasza tibi666 (#29372) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ja rá kell mászni :D amúgy tényleg legyen inkább okos egy nő mint szép..vagy nem, legyen inkább mind a kettő:) bár az ilyen egyre kevesebb, főleg h már én is lefoglaltam egyet :K

/papucs :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29375) zoltanz válasza cherilady (#29363) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én nem hiszek abban, hogy az embernek egy párja rendeltetik, a sorsban sem, hiszek, mert szerintem mi irányítjuk az életünket. A házaság szerintem sajna már nem azt jeleni mint régen az biztos...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29376) orbano válasza zoltanz (#29375) üzenetére


orbano
félisten

a sors létezése, és az hogy az embernek egy párja létezik, miért zárják ki egymást? az nem lehet a sorsod, hogy nem lesz egy életre szóló párod? a sorszszerűség pedig nem arról szól, hogy készen kapsz egy életet, anem arról, hogy bizonyos fontos élethelyzeteket át kell élned, és fontos öntéseket meg kell hoznod. hogy mikor, hogyan történnek meg ezek és és mi lesz a kimenetelük, arról már te döntesz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29377) zoltanz válasza orbano (#29376) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem jól értetted éppen bizonyítja, hogy nincs sors mert nem csak egy pár létezhet sztem. De ez már vallási kérdés inkább, nem hiszek a pálmaleveleknek meg holmi Nosztradamusz ban... :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29378) orbano válasza zoltanz (#29377) üzenetére


orbano
félisten

azt honnan veszed, hogy a sors arról szól, hogy egy életre szóló párod van?

A vér nem válik VAZZE!™

(#29379) heki91 válasza zoltanz (#29375) üzenetére


heki91
tag

Én értek nem értek egyet. Sajnálom hogy így gondolkodsz. Remélem eljön neked is valaki aki ezen változtat majd.

(#29380) zoltanz válasza heki91 (#29379) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Megtaláltam nem is egyszer ekivel leélném az életem, de sajnos nem vagyunk mindenhatóak, az útjaink elváltak, én meg nem vagyok olyan újra felmelegítős típus. Persze nincs kizárva az sem, hogy valaki az életében egyet talál, de ha nem is keres akkor mindegy.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29381) Rica válasza Csakénvagyok (#29344) üzenetére


Rica
senior tag

Nem hiszem, hogy van általános definíciója. Nálunk konkrétan azt jelenti, hogy 17 éve vagyunk együtt (én 44, a párom 32), és leült a vonzalom testileg első sorban, de lelkileg is valamelyest. Ezen kívül viszont rengeteg dolog van, ami összeköt bennünket, hogy mást ne mondjak, a három gyerek (de a lista elég hosszú). Békében élünk, mindig mindent megbeszéltünk korábban is nyíltan. Értelmetlen áthúzni magunkat a hajó alatt egy vagyonmegosztós, gyerekelhelyezős válással. Másrészt én még nem láttam olyan házasságot, ahol egy idő után ne csalták volna egymást, vagy az egyik a másikat, titokban, hazugságban vagy nagyon egyoldalú felállásban. Annak előbb-utóbb csúnya vége van, és ami a lényeg, hogy mindig a gyerek(ek) szív, ami nálam kizárt. Azt, hogy szexuálisan nincs szüksége valakinek sok év után (egyéntől függően valamilyen szintű) változatosságra, sima önámításnak tartom, de sokkal inkább elfojtásnak.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29382) Louro


Louro
őstag

Reggelt mindenkinek,

sajna elkezdődött ez a nap is nekem. Rica egész komoly kis témát dobott fel. Abban egyetértek, hogy tényleg kell egy kis kalandosság sok évnyi együttlét után. Ezt látom egy másik kolléganőmön is, aki 7 éve van a párjával és nem szégyenkezik, hogy néha máshol keresi a boldogságot. Csak hát ha vele történne meg és megtudná, akkor talán elgondolkodna rajta, hogy érdemes e egy ilyen kapcsolatot folytatni. Ricáék kapcsolata szerintem ott műkődik, hogy megbeszélik egymással és nyíltan.

Igaz én még nem voltam olyan hosszú kapcsolatban, hogy meguntam volna a másikat. Igaz elég kísérletezgetős vagyok, főleg helyszínileg, szóval ötlet az van. Ha ez kevés a másiknak, akkor búcsút intünk egymásnak és kész. Igaz most még azt mondom, hogy egy nővel élném le az életem, de sose tudhatom, hogy mit hoz a jövő. De most úgy érzem egy nővel simán letudnám élni az életem. Igaz még fiatal is vagyok (szerintem, 25, szilveszterkor 26).

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29383) zoltanz válasza orbano (#29376) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem nincsen sors bármikor, becsődölhetsz, vagy érhet súlyos baleset, megbetegedhetsz, nyerhetsz is akár. A halál nem válogat csak azért mert neked megjósolták, hogy ez-az még megtörténik. :) Az élet ettől olyan izgalmas sztem, hogy minden megtörténhet, és meg is történik, persze van aki nem szereti a kalandot, csak ne sírjon utána, hogy mit hagyott ki. :))

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29384) orbano válasza zoltanz (#29383) üzenetére


orbano
félisten

ki mondta, hogy a sors jósolható? ki mondta, hogy a sors azt jelenti, hogy az életedben bekövetkező események előre meg vannak határozva? kicsit közelítsd meg a dolgot a kazualitás irányából... persze ha jobban szeretsz káoszban élni, szíved joga.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29385) Rica válasza zoltanz (#29383) üzenetére


Rica
senior tag

A sorsban én sem hiszek, különösen nem a fatalista/predesztinációs változatában. Én már végig jártam a fullos ateizmostól kezdve az álszent baptista léten a moderált katolikus hitig mindent. Önszívatás (természetesen saját álláspont). Most azt gondolom, hogy a lélek halhatatlan, de ezen felül nem hiszek semmilyen abszolút igazságban. A Te véleményedhez annyit fűznék hozzá, hogy valószínűleg a cselekedeteink, szándékaink, gondolataink, a teljes attitüdünk és mindezek változása komolyan befolyásolja a jövőnket.

orbano: Bocs, én is félreértettelek.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29386) zoltanz válasza orbano (#29384) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem én akartam káoszban élni ide születtem, csak én elfogadok mindent ami velem történik, felhangok nélkűl, amúgy nem vagyok Buddha vagy Jézus és nem tudok létrehozni eszméket, sajna. :U Csak egy appró porszemek vagyunk az univerzumban az idő tengelyén, élvezük amit lehet. :K

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29387) Louro


Louro
őstag

Sajna tényleg nagysárgrendekkel gyorsabb az élet manapság, mint volt 50 éve. Köszönhetjük a netnek, aminek hála egyre szélesebb körben ismerhetünk meg embereket, kultúrákat, bővíthetjük ismereteinket. Régen sokkal családiasabbak voltak a városok, mert a szomszédokkal építettek ki olyan kapcsolatokat az emberek, mint manapság a fórumtársakkal (összejárások inni, vagy közös szabadidősprogramok). Kapcsolatokra is kihatott ez a felgyorsult élet szerintem. Így hát nem csoda, hogy ingerben sokkal gazdagabb az életünk és ha kihagyunk valamit, akkor lehet magunkat marcangoljuk érte később.

Mess with the best / Die like the rest

(#29388) Louro


Louro
őstag

Hű, az előző postomban kicsit elborult elmével szültem meg, sorry érte. Csak munkahelyi zakkantság.

Még annyit azért hozzátennék, hogy lehet megköveztek érte, de itt is írták már többen is, hogy inkább a nők veszik lazábban a hűség fogalmát. Valahogy a nők inkább a kalandkeresők. Férfiak többsége simán meglenne egy nő mellett is.

Mess with the best / Die like the rest

(#29389) cherilady


cherilady
tag

Nah jó látom nagyon témáztok :DDD
Én nem nagyon leszek aktív, főzök, takarítok, és foglalkozom a most éppen nem túl nyugodt párocskámmal. Épp anyujával beszél ebben a ház adó ügyben és totál kivan borulva :S
De a délelőttünk jó volt megrendeltük a gyűrűket. Ha minden igaz dec 17ére kész is lesznek :)

Sors? Vki aszondja van vki nem! Én a lélektalálkozásában hiszek. AZ ikerlelkek találkozásában. :)
De mondom én a spirituális és az ezoterikus dolgokat imádom, szal én kitartok ez mellett :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29390) I_Am válasza zoltanz (#29377) üzenetére


I_Am
veterán

A sors a keleti bölcsességek szerint egy út, melyen Te jársz és döntesz. Döntéseid határozzák meg az utad. ;)

"Ami ma vagy, tegnapi gondolataidból ered, és amit most gondolsz, holnapi életedet formálja." Buddha

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29391) Rica válasza I_Am (#29390) üzenetére


Rica
senior tag

Akkor én buddhista vagyok, csak nem tudtam róla :)

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29392) zoltanz válasza I_Am (#29390) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez szépen hangzik csak mondjuk amiket írtam betegség (mozgáskorlátosottsággal pl), súlyos baleset, vagy halál, egy nagyobb nyeremény feneksetől felforgat mindent, mindegy mit gondolsz/gondoltál. ha kopogtat a halál. A múlt elmúlt a jövő pedig messze elöttünk. Persze vannak keretek totális szabadság nem létezik, tehát valamennyire kész életútat kapunk, kérdés tudunk e élni vele.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29393) I_Am válasza zoltanz (#29392) üzenetére


I_Am
veterán

Pont jóval beszélgetsz a halálról. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29394) Louro válasza I_Am (#29393) üzenetére


Louro
őstag

Miért is?

És (számomra) rossz hír (cherinek örömhír): jövő héttől nem tudok PH-zni :O :O :O Áthelyeznek máshová dec-re.

Mess with the best / Die like the rest

(#29395) I_Am válasza Louro (#29394) üzenetére


I_Am
veterán

Mert én már "túléltem". :)

De hosszú történet, február 13-án lesz 5 éve. Utána leírtam ide a topicba is mi és hogyan törpént.

A legviccesebb az volt mikor felébredtem a kórházban a reggeli vizit előtt pár perccel, aztán jött a doki, megnézi a kórlapom és az első mondata:

- Maga még életben van? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29396) Louro válasza I_Am (#29395) üzenetére


Louro
őstag

Jah, akkor sorry :$

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29397) zoltanz válasza I_Am (#29395) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Olyen komoly esetem még nem volt, szerencsére. Igaz nem féltem soha farkasszemet nézi a halálal, de feleslegesen nem hívom ki magam ellen a sorsot. :) Szerintem egy férfi legyen nyugodt, és bátor (normális keretek között) minden helyzetben

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29398) Ijk válasza Louro (#29388) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a nők hűségesebbek egy kapcsolatban. Ugyanakkor gyakrabban történik, hogy elégedetlenek a kapcsolatukkal és akkor tovább akarnak lépni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29399) tibi666 válasza I_Am (#29395) üzenetére


tibi666
senior tag

én nem találtam meg. látom, hogy január vége és március közepe között nem írtál be, azt is, hogy egy 5 éves kapcsolatodnak lett vége, de mást nem. :F

(#29400) I_Am válasza tibi666 (#29399) üzenetére


I_Am
veterán

7 éves. :D

Ne kérdezd mikor írtam le, mert még magam sem lennék képes admin jogokkal visszakeresni a hozzászólásaim között annyi van. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.