Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49001) gaborbol válasza mephi666 (#48998) üzenetére


gaborbol
őstag

Nehez minden ilyen esetben barmit is mondani, mert nem lehet belelatni.

Egy biztos, sose csak az egyik fel a hibas, sose csak az egyik felnek kell megtennie mindent, ahogy montad sokat elneztel neki te is, magadat meg kar okolni mindenert ,mert olyan helyzet egyszeruen nincs.

Sokat kell valltoznod, kuzdened irod, szerintem meg nem, maradj onmagad, ugysem fog menni a valtozas hosszutavon, es szerintem nem is kene mas miatt valltoznod, csak is onmagad miatt.

Egy igazi tars elfogad olyannak amilyen vagy, hiszen te is ezt teszed vele-erte.Egy igazi tars nem pakol ossze egyik naprol a masikra amikor minden szep es jo, es koccol el az eletbol,hanem kuzd erted-ertetek.

Tartogasd az energiadat olyanra aki igazan megerdemli, aki legalabb annyit tesz erted mint amennyit te teszel erte.

[ Szerkesztve ]

(#49002) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Mephi az a gond, hogy nagyon friss még az élmény és emiatt még nagyon az érzelmek munkálkodnak benned, mint ahogy a párodban is.

Szerintem tarts egy hosszabb szünetet. Kemény lesz, de a rózsaszín felhők eltakarják a tiszta eget. Ettől függetlenül a körülmények mélyebb ismeretének a hiányában, bármi előfordulhat.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#49003) #56474624 válasza buda002 (#48997) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha őszintén megbeszélik/megbeszélték mi volt a probléma, és változtatnak rajta, miért ne müködhetne tovább?

Feltéve hogy az volt, amiről azt hiszik. :) Ezt nekik kell megoldani, az biztos, ők vannak benne. Idővel meg úgyis kiderül, hogy mi lesz belőle.

(#49004) mephi666 válasza gaborbol (#49001) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő is látja a hibáit, én is az enyéimet... ezek a hibák olyanok, hogy magamtól is változtatnom kell rajta, mert engem is zavartak már egy ideje... ezek rossz irányba vittek engem is és a kapcsolatot is :K megérik a változtatást, mert épp hogy elkezdtem, máris jobb a közérzetem és mintha 1 lépéssel közelebb lennék megint hozzá...
nem tudok mindenkinek egyesével válaszolni, így 1 kommentben próbálom: ő 22éves (most lesz 23 szeptember végén) én meg 28... előbb beszéltünk fb-n és ő is sz@rul van... étvágya sincs, bántja a dolog... kicsit ilyen "se veled/se nélküled" a helyzet... ha kibírjuk egy darabig és átgondoljuk, majd találkozunk, szerintem bármi lehet :K

ui: egyébként korához képest nagyon érett gondolkodású... volt idősebb barátnőm, aki tiszta gyerekesen állt hozzá, de ő nem ilyen... úgy érzem, hogy tegnap is jót tett a beszélgetésünk meg nem baj, ha tartjuk a kapcsolatot :K

ui2: mindenki azt mondja, hogy felejtsem el... pedig nem akarom, mert annyira cifra már a helyzet, hogy akár jól is elsülhet... soha nem éreztem ennyire boldognak magam, minden szempontból tökéletesnek tűnt a kapcsolat... mindkettőnket teljesen befogadta a másik családja is... tényleg tökéletes volt az egész... :K nem akarom azonnal a kútba dobni, főleg, hogy érzelmek is kötnek hozzá

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49005) mephi666 válasza mephi666 (#49004) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyébként ami a legdurvább: egyikünknek sincs semmi étvágya... szombaton még 67kg voltam, ő pedig 48... tegnap mértük magunkat és 64/46 :( azért durva, mert elég vékony és még mindig fogyott belőle... nem igaz, hogy nem izgatja a kapcsolat... (majdnem annyira emésztheti magát, mint én... annyi különbséggel, hogy nekem a jelenlétében minimálisan visszajött az étvágyam, de neki még ezt sem)

ui: fogyis könyvet kellene írnom... kell 1 szakítás, 1üveg vodka, 8-10 sör (első este elfogyasztva) meg minimális kaja és 2-3 nap :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49006) szőröscica válasza mephi666 (#49004) üzenetére


szőröscica
addikt

Marha érett gondolkodásra utal, hogy egyik nap fogja, és bejelenti, hogy akkor most vége. Meg az elmegyek a cuccaimért, de közben sírok és megcsókollak is pont az érettséget jelzi. Ne áltasd már magad ennyire, ember.

(#49007) mephi666 válasza szőröscica (#49006) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát elég összetett a dolog és ahogy átbeszéltük, van mit rendbe tennünk... (nem is tudom/akarom olyan szinten töviről-hegyire leírni, ahogy átbeszéltük, annyi minden volt: kisebb nagyobb dolgok) több esélyt látok a békülésre, mint pár napja, de még mindig nem 100%... azért meg fogok tenni mindent, amit csak lehet :K az ölelés+csók+szenvedés+koplalás is azt jelzi szerintem, hogy vannak érzelmei... ha nem lennének, akkor nem érdekelné, mi van velem: összeszedte volna a cuccot, lelépett volna és nem foglalkozna velem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49008) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Nők!

(#49009) Bubee82 válasza mephi666 (#48975) üzenetére


Bubee82
őstag

Én kívánom nektek h alakuljanak a legjobban a dolgok. Mi is abban állapodtunk meg, h újrakezdjük, tiszta lappal.

Igaz nálunk a távolság is bejátszott, de nem emiatt bukott el végül a dolog, hanem miatta.

Szóval nekünk nem jött be, de én a legkevésbé sem bánom :) Mert valamilyen oknál fogva egy felemelkedésen mentem keresztül cserébe, ami még jelenleg is tart. Teljesen kicserélődtem és ez aligha jöhetett volna össze, ha ez nem történik meg.

(#49010) gaborbol válasza Bubee82 (#49009) üzenetére


gaborbol
őstag

Ugyan ez tortent roviden tomoren :R

(#49011) Rica válasza Goose-T (#48992) üzenetére


Rica
senior tag

Ne ítéld el azért ilyen könnyen. Ha nagyon szeret az ember valakit, simán hülye balekot csinál magából. Nem hinnéd el, ha leírnám, hogy mit művelt velem kb. egy évig az ex nejem, és mekkora agancsot hordtam a fejemen. Én meg nyeltem csendben, csak hogy megmentsem a házasságunkat. Más kérdés, hogy a 3 gyerek volt a legerősebb motiváció.
Azt viszont jól látja mephi666, hogy az önbecsülésnek ez odab**z rendesen. Nekem konkrétan szarrá ment a karrieremmel együtt, mert ezen felül nyilván közröhej tárgya voltam.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49012) qantum válasza mephi666 (#49007) üzenetére


qantum
senior tag

Ez a legrosszabb amikor még ő se tudja mit akar, akkor te honnan tudd?! Ezt akarta nem, hogy külön és akkor most még sem jó! Ha már azt sem tudom eldönteni, hogy nekem mi a jó akkor megette a fene.

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49013) mephi666 válasza qantum (#49012) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, és az a baj, hogy tropa leszek így... vagyis már az vagyok most :( nem bírok normálisan aludni, mert félig ébren vagyok és agyalok... ébren meg nem jó, mert kimerült vagyok, dekoncentrált és még mindig agyalok... a gyomrom remeg, enni sem bírok és a pulzusom is fent van... és ő is hasonlóan kínlódik... tegnap mondjuk barátnőjénél volt, de érzem, hogy (sejtésem szerint barátnője ellenem akarja fordítani, de ennek ellenére) nagyon szenved :( írtam ma azért neki reggel egy nem túl nyomulósat, de talán hatásos lehet... meg fogok így még jobban kattanni: reggel 4kor ps-t tanulok meg java-zok, délután is, lekötöm magam, próbálok fejlődni, de ez kevés... még mindig tudok ilyen állapotban is agyalni :( buli sem hiányzik meg semmi... csak ő egyedül... este 11kor úgy feküdtem az ágyba, hogy már félig éber, félig alvó állapotban hangok beszéltek hozzám mindenféle értelmetlen zagyvaságot :( ...bíztam benne, hogy pár nap alatt jobb lesz, de nem... egyre rosszabb... hol van a legmélyebb pont? oda kellene süllyedni, ahonnan már csak felfelé vezet az út

ui: egyébként az önbecsülésem kezd kicsit alakulni magától is... eddig kishitű voltam a munkahelyen is csomó dologgal kapcsolatban, hiába vagyok "profi a dolgokban" már évek óta... most ez rendbe jött, talpamra állok, nem szarozok, mindent megcsinálok... visszajött a motivációm is :K és csomó más területen is ez van... olyan szinten 0-ra volt redukálva az önbecsülésem, hogy majdnem kihívást jelentett mondjuk a boltba lemenni... pedig pár éve élveztem a kihívásokat, mindent megcsináltam, nem szórakoztam... különösen jól esett, ha olyan dologból jól kijöttem, amitől féltettek... utána pedig kihúzhattam magam mindig :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49014) proof88 válasza mephi666 (#49013) üzenetére


proof88
addikt

a barátnő barátnője mindig fontosabb, ha ellened akarja fordítani akkor sikerülni is fog ...

(#49015) mephi666 válasza proof88 (#49014) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a baj a nőkkel... még legjobb barátnők között is megy a rivalizálás és szeretnek belepiszkítani egymás kapcsolatába, ha úgy látják, hogy a másik véletlenül boldog a párjával :( én ilyet még haverral sem tudok csinálni, nemhogy baráttal... inkább a segítség volt nálunk jellemző egymás között, nem a szarkavarás... ez az egyik legundorítóbb női tulajdonság (és sajnos majdnem minden nőre jellemző...) ...de abban bízok, hogy ez csak felületi kezelés lenne náluk, ha bepasiztatná... utána jöhetne a törés (mert azért ezt tényleg jól megmondta a nővére is, hogy én nagyon jól tudtam kezelni/tolerálni a dolgait... más felpofozta volna és elküldte volna már a fenébe, amikor én szinte fel sem vettem az egészet...)

ui: tegnap beszélgettem még (ex?)anyósjelölttel is... ő is rávilágított, hogy mindkét oldalon mi volt a baj és szeretné, ha újra együtt lennénk... elég durva a helyzet... én is alig látom már át :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49016) negyedes válasza mephi666 (#49015) üzenetére


negyedes
addikt

megy, hogy a franc alna belejuk :| epp ezt elem at. milyen jo, hogy kibeszelnek a hatam mogott es pont az aki epp hogy be kellene fogja nagyon a szajat. :U ezt erdemli egy barat......

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49017) qantum válasza mephi666 (#49015) üzenetére


qantum
senior tag

Nincs barátod, akivel kicsit kitudnál kapcsolódni, mert ez így nem lesz jó?!
Az sem jó hogy mindent benyelsz!

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49018) mephi666 válasza qantum (#49017) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs a közelben senki :( így azért magamban rendbe teszek mindent, barátnak meg ott a java+ps+bringa+fényképező... jót tesz az önfejlesztés mindenképpen :K most szerencsére van munka is és megoldok mindent... a munkahelyi sikerek is adnak egy kezdő lökést az önbecsülésem helyrerakásához

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49019) mephi666 válasza negyedes (#49016) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, most beszélgettünk... most már találkozni sem akar, mert vége és nem akarja újrakezdeni és nem is lát esélyt... (gondolom a barátnőjével töltött este hatása) ...de nézzek utána, hogy valami ("kis apróság") nálam maradt-e, mert az kellene és pénteken eljönne érte :U azért sem fogok most borotválkozni vagy 1 hónapig, hiába utálta mindig a szakállat, hogy ha feljön, kicsit az egójának keresztbe tegyek :) egyébként nem tudom már, mi a franc van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49020) qantum válasza mephi666 (#49019) üzenetére


qantum
senior tag

engedd el ...

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49021) Goose-T válasza mephi666 (#49019) üzenetére


Goose-T
veterán

De tudtam, b*zmeg, de tudtam! Legalább annyit megmenthetnél a maradék büszkeségedből, hogy nem állsz le vele pénteken puszizkodni meg ölelkezni, ha elmegy. Sőt, még jobb lenne, ha elvinnéd az anyjának a cuccait, és kész. Vagy simán megmondanád neki, hogy nem maradt ott semmi. Ha mégis, majd elküldöd valakivel. Egyébként mi ez a duma, hogy "nem tudom már, mi a franc van"? Az elmeséléseid alapján szerintem rajtad kívül mindenkinek egyértelmű volt a szituáció már napokkal ezelőtt is.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49022) mephi666 válasza Goose-T (#49021) üzenetére


mephi666
nagyúr

jól van... kicsit higgadtabb is vagyok... majd kiderül mi lesz :K ma már remélem aludni is bírok rendesen, mert ez a nemalvás kikészít...

ui: de érted? barátnőjénél van, most határozottan elküld... otthon van, akkor kis idő és már jön a hiányom... totál érthetetlen mit csinál: mindig mondta, hogy nem vágyik bulira, hiába emlegettem... most pedig élni akar és barátnőivel bulizni? de közben szenved nélkülem? ez totál érthetetlen... nyakam rá, hogy a "jóbarátnők" rovására írható az egész, mert mindenki más totál le van padlózva, hogy szakítottunk :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49023) Goose-T válasza mephi666 (#49022) üzenetére


Goose-T
veterán

Ne keress már ilyen kényszeresen magyarázatokat. Miért nem fogadod el egyszerűen, hogy vége? Ha a barátnője ilyen könnyen ellened hangolja, akkor szerinted még szeret téged? Kizárt dolog. Csak magadat szívatod ezzel az agyalással.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49024) Leeza válasza Goose-T (#49023) üzenetére


Leeza
tag

Persze, hogy magát szivatja, de áruld már el nekem, hogyan kell ilyen esetben nem agyalni?????

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#49025) mephi666 válasza Goose-T (#49023) üzenetére


mephi666
nagyúr

idő kell, ez tuti... meg, hogy azt elérjem, hogy később is találkozzon még velem :K legjobb az lenne, ha szét tudnám csapni az agyam pár napra, de ez nem megoldás... tiszta fejjel kell nekimenni a problémáknak és nem más nőt keresni a felejtésre (annyiszor csináltam ilyet, hogy rájöjjek: semmi értelme)

mostani helyzet szerint: nem látja értelmét, mert ugyanazok a problémák előjönnének... (most hirtelen valószínű) nem tudja elképzelni, hogy változzak/változtassak... nem is akar találkozni, nehogy reménykedjek... :( de közben szenved és hiányzok neki... aztán fene tudja, mi lesz...

most perpill reménytelen... megpróbálok letenni róla és majd (valamikor később) esetleg mást keresni... ha úgy van megírva, úgyis összejövünk valamikor és akkor minden más lehet :K (kicsi rá az esély, de láttam már ilyet... pl szomszéd csaj együtt lakott egy sráccal, szakítottak, összejött mással... majd később visszament az előzőhöz és azóta is együtt élnek: házaasság+gyerek+minden megvan)

ui: amúgy szívatom magam tényleg... de életemben másodszor voltam ennyire szerelmes... nem mondok le róla könnyen :( (az elsőből kb 6-7év alatt jöttem ki teljesen... hiába volt közben több tucat kapcsolatom)

#49024: köszönöm, hogy megértesz :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49026) fordfairlane válasza mephi666 (#49022) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szakítás utáni érzelmi hullámok ezek, semmi több. Próbáld magad elfoglalni valamivel, bármivel. Minél többet foglalkozol ezzel, gondolkozol, "próbálod megfejteni", annál rosszabb lesz neked.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#49027) r4z válasza mephi666 (#49025) üzenetére


r4z
nagyúr

hát mephi, ugyanezt éltem át 1 éve. felejtsd el, ezt a vonatot már nem éred utól. megy a szarkavarás ezerrel, csak rosszabbul jöhetsz (jöhettek) ki ebből az egészből.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49028) mephi666 válasza r4z (#49027) üzenetére


mephi666
nagyúr

friss az egész... és nem múlt el nap anélkül, hogy ne beszéljünk... lehet, pár napig sehogy sem kellene "érintkezni", hogy tisztuljon minden... az a baj, hogy ez nem "tipikus" szakítás utáni agyalás nálam... az volt a "normál", amikor délután kidobott egy csaj, buszra ültem, megittam út közben 2 doboz sört, kicsit járattam az agyam, találkoztunk haverokkal és pár órán belül már mással voltam :DDD ...ez sokkal komolyabb dolog annál... ezt nem tudom és nem is akarom elfelejteni... és nem a megszokás/ragaszkodás miatt... többre lett volna érdemes ez az egész és látom értelmét a folytatásnak

az idő mindent eldönt... nem tartom kizártnak, hogy 1-2héten belül higgadt leszek és új nőt viszek fel magamhoz, de azt sem, hogy esetleg utána újra összejövök vele... (vagy hónapokig várok rá és úgy sikerül)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49029) #56474624 válasza mephi666 (#49022) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tegnap a nemevéses, fogyásos résznél sokat teketóriáztam, hogy leírjam-e, vagy sem, amit gondolok, végül nem írtam le, minek, pozitív hozzáállás már fél siker. Ha meg az sem segít, akkor semmi sem.
Az emberek félnek általában a változástól, ezért volt ez a kapálózás. Mondani könnyebb volt akkor a szakítást, mint megvalósítani. Mikor realizálódott benne, akkor kezdte el félteni magát a változástól, már vissza-visszatáncikált. A barátnője most azonban megerősítette. Ennyi, ezen tényleg nem érdemes agyalni, sőt szerintem simán f*ck off van a csajnak, mert épphogy nem volt tekintettel a te érzéseidre: előbb reményt kelt benned, aztán meg beint. :(((

[ Szerkesztve ]

(#49030) qantum válasza Goose-T (#49021) üzenetére


qantum
senior tag

Ha nem te vagy benne qurva könnyű okosnak lenni!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49031) Goose-T válasza qantum (#49030) üzenetére


Goose-T
veterán

Igen, pont ezért van ez a topik. Kívülállóként sokkal könnyebb megítélni a helyzetet, mint elborult, érzelmektől fűtött aggyal. :U Miért baj, ha megpróbálom mephit a realitás talajára visszahúzni?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49032) mephi666 válasza Goose-T (#49031) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy sikerül, vagy nem :DDD nem is haragszok az oltásért, mert megérdemlem... ilyen romantikus, álmodozó, ragaszkodó, idióta személyiségem van... (aztán értelmetlenül bizakodok is... egyik felem tudja, de a másik mást szeretne)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49033) qantum válasza Goose-T (#49031) üzenetére


qantum
senior tag

a te- az általában bárki aki nincs érintve !
Különben nem baj, sőt! :) De azért óvatosan kell tanácsokat adni az ilyen érzelmes ügyekben.
mephi- ha nem így lenne , hogy ragaszkodunk ahhoz akit szeretünk és hiányzik, akkor nem lenne értelme az egésznek! Emiatt azért ne ostorozd magad.

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49034) fordfairlane válasza qantum (#49033) üzenetére


fordfairlane
veterán

De azért óvatosan kell tanácsokat adni az ilyen érzelmes ügyekben.

Nincs idő óvatoskodásra, minden perc számít! :))

x gon' give it to ya

(#49035) qantum válasza fordfairlane (#49034) üzenetére


qantum
senior tag

ja :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49036) r4z válasza r4z (#49027) üzenetére


r4z
nagyúr

Bakker, eszembe jutott az ex és már majdnem két órája folyamatosan remeg a jobb kezem... Aztakutyamindenit, mi a fene?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49037) mephi666 válasza r4z (#49036) üzenetére


mephi666
nagyúr

látod? ezt mondom... én a legelső nagy szerelmem után 6-7évig kész voltam... ennyi idő után is volt, hogy más nő mellett ébredtem, róla álmodtam és reggelre folyt rólam a víz :W épp ezért nem akarom most félredobni az érzéseimet, hanem megyek utána, amíg van értelme... inkább most szenvedek 2 hónapig, mint újabb 6-7 évig

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49038) szőröscica válasza mephi666 (#49037) üzenetére


szőröscica
addikt

És ez alatt a két hónap alatt olyan szinten porráalázod magad, hogy el sem tudod képzelni. De menjél, csináld, amíg ezen nem esel át párszor, addig úgysem jössz rá, hogyha vége, akkor vége, és tovább kell állni.

(#49039) mephi666 válasza szőröscica (#49038) üzenetére


mephi666
nagyúr

de ha nem próbálom meg, akkor lehet, hogy tovább tart a szenvedés... esetleg összejövök valakivel, amikor még itt vannak az érzelmeim, akkor én meg őt teszem tönkre... mellesleg a kapcsolat sem fog úgy működni :( szar, mert csomó cucca még itt van és folyamatosan belebotlok, akármit csinálok :O mintha 1-1 jó rúgás lenne belém... mostantól akármit találok, berakom az ágynak abba az ágyneműtartójába, amit úgysem használok... előbb is beszéltünk az "ittfelejtett cuccról" (amit kivételesen nem találok) és nagyon ellenszenvesen viselkedik most... mindenért berág... megkérdezem, hogy: "hazaértél a munkából és otthon vagy?" és erre berág... :W pedig ez olyan kérdés, amit szerintem akármelyik ismerősének feltehet az ember és nem is kérdőre vonás

ui: van 1 doboz söröm a barátnő mesterkedésére... :W ha ebből kijövök és nincs esély, tuti olyan nőt keresek, akinek nincsenek "barátnői"... (és legalább 26-27éves...) egyébként beszélgettem egy régi ismerős csajjal, aki meg is felelne a kritériumoknak, elég elvont is és az ízlésünk is fedi egymást, de ő meg kemény dió lenne... pont a bezárkózottsága miatt... és egyelőre nem lenne fair senkivel szemben se, ha próbálkoznék... sok idő kell még nekem is :( ...beszélgetni viszont lehet

ui2: értelek és abszolút igazad van, de baromi nehéz lemondanom róla :( egyelőre nem megy... de biztos, hogy nem fogok pincsimódra ugrálni körülötte: azzal totál elvágnám magam alatt a fát... lehet, hogy "el kellene tűnnöm" pár napra... (telefont nem veszek fel, fb-n chatet letiltom meg minden) aztán kiderül, hiányol-e

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49040) szőröscica válasza mephi666 (#49039) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha ilyeneket kérdezel, meg rohansz utána mint egy kiskutya, akkor ezer százalék, hogy egy lúzernek fog nézni. Lépjél túl, ez a hajó elment. Egyedül érezd jól magad, aztán majd alakulnak a dolgaid.

(#49041) Apollyon válasza mephi666 (#49039) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ember, szedd már össze magad! Ha vége, akkor mi a rákért beszélsz vele egyáltalán? Tegyél rá, rakd el a cuccait, ha jelentkezik érte akkor vigye el, ezenkívül semmi más ne legyen a téma. Ha ez megvolt, törlés mindenhonnan: telefon, facebook stb, email tilt. Közös képeket a gépen kiírni lemezre, elrakni jó mélyen a szekrénybe. Nekem van már egy pár :D Azt mondja, legyünk barátok, BLABLA.. Bullshit.
Én ha meglátom az exem vhol átmegyek az utca másik odalára, vagy úgy csinálok mintha soha nem találkoztunk volna. Legalábbis azzal amelyik szemét volt velem. De a többi sem érdekel sokkal jobban és ez így van jól!
Az érzelmeken meg lássál túl, férfi vagy nem rinyagép! Neked is ittvan ez: [link]
Hajrá!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49042) mephi666 válasza Apollyon (#49041) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ja... megint beszélgettünk, de most kicsit "leoltottam"... (hogy vegyen vissza a lekezelő stílusából: értse meg, hogy fontos és ennyi... nem kutakodok utána és nem azért keresem... meg most először helyrehozom az életem és kész) keresteti azt a "cuccát", amit aztán nem is találok, de most nem is fogok már keresgélni... egyébként a közös képeket neki is kiírtam még pár napja, elférnek azok... (volt akivel anno homevideo-t csináltunk, de az asszem elveszett)

én speciel nem szeretek rosszban lenni ex-ekkel, ha nem muszáj... a "régi nagy szerelmemmel" még ma is tartom a kapcsolatot... jóban vagyunk, segítjük egymást, ha a másik rászorul... egymástól nem akarunk már semmit, de ismerjük annyira egymást, hogy segíthessünk :K jó dolog ez... őt sem fogom így kitörölni az életemből, hacsak nem tesz valami olyat... többet ért ez a kapcsolat annál

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49043) Apollyon válasza mephi666 (#49042) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én sem vagyok rosszban egyik exemmel sem, mert semelyikkel sem beszélünk már többet! ;]
Ahogy látom a múlt rabja vagy, szerintem ez így nem jó.
Exekkel azért sem éri meg tartani a kapcsolatot, mert gyakorlatilag már teljesen felesleges a létezésük. Velük már nem igazán lehet mit kezdeni, a múlt már kitérdekel, a barátnőivel járni meg szintén nem a legjobb max megfektetni őket, de azoknak is véges a számuk. Az meg hogy ki mit gondol kit érdekel, az a fontos hogy én jólérezzem magam, nem? :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49044) mephi666 válasza Apollyon (#49043) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem vagyok a rabja, hanem csak jóban vagyok némelyikkel, mert úgy kezeljük egymást, mint barátot... barátokkal sem a testi kapcsolat miatt van jóban az ember :D

ui: amúgy kicsit belegondolva, mi lesz ha nála elmúlik a "szabadság újdonságának varázsa?" mert amíg együtt voltunk, soha nem vágyott bulikra, de most gyakrabban találkozgatott a (szingli) barátnőivel és így fontos lett a buli/élet/szabadság :U ez is fura... én azért egy biztos pont voltam az életében, szerettem, megtettem azért érte rengeteget... piálgattam néha (mondjuk hétvégente pár sör meg feles lement), ami nem volt neki szimpatikus, de kb ennyi volt a legrosszabb szokásom... részegen soha nem voltam agresszív, inkább törném annak a kezét olyankor, aki bánt egy nőt... mellesleg részeg is csak nagyon ritkán voltam... spicces határon megálltam mindig... tényleg feldicsért még neki a nővére is, aki igazából soha nem csípett... :B és amennyire látom, hogy a környezetemben ki/hogy viselkedik nővel, én még a régi becsületes/lovagias vonalat követem... mellesleg dolgozok rendesen, keresek is (igaz most a lakás jól elviszi a fizetésem), de neccesen kijövök... azért összehoztam mindig, ami kellett... anyósjelölt is azért kedvel(t) nagyon, mert egyenesen más voltam, mint az addigi barátai (még akivel több évig együtt volt, annál is sokkal különbre tartott... pedig az legalább megbízhatóbb volt)

mindent összevetve nem kellene letörnöm, mert "jó parti vagyok" a nők nagy részének, de az bánt, hogy nála ez nem volt elég... inkább a kaland kell neki, meg a buli/szórakozás? :U álltam már én is így hozzá... ott tanultam meg, hogy a biztosat soha nem adom oda bizonytalanért (főleg, hogy az adott "bizonytalan" dolog lehet, hogy nem is az, aminek látszik és orbitálisan pofára lehet esni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49045) Apollyon válasza mephi666 (#49044) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valószínűleg még nem érett meg egy hosszú kapcsolatra, vagy változatosabbra kellett volna vinni a témát. Általában ezért is szétmennek a párok mert begyepesednek egymás mellett, nincs semmi izgalmas már abban ha együtt vannak. Szal ha majd lesz új csajod mászkáljatok mindenfelé, dugni nem csak otthon lehet ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49046) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Én ahogy látom, a nőknél vannak "meghülyüléses" korszakok.

Általában 18 éves kor környékén, majd 24-25 éves kor környékén lépnek le a csajok. Afölött már nehezebben mert már nem annyira kapósak. Legalábbis környezetembe ezt tapasztalom.

25 fölött sok esetben a párkeresés kezd felvenni egy kis kapkodást, mert gyorsan olyan pasit akarnak akivel gyereket is össze lehetne hozni.

Ti tapasztaltatok hasonlót?

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#49047) mephi666 válasza Sir Pocok (#49046) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem, de már annyira kaptam az ívet, hogy a lány, akivel megint nekiálltam beszélgetni: 26éves... nehéz eset lenne, mert hideg, mint a jég, de tartom vele a kapcsolatot, aztán majd talán kiderülhet, hogy bizonyítást nyer-e a dolog :K előző barátnőm 24 körül volt, amikor "hülyült" és az azelőtti is... de volt 15éves is régen, akit "megrontottam", majd utána héten a nyáritáborban tovább rontották...

ui: most elkapott egy pozitív hullám :D élvezem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49048) Rica válasza mephi666 (#49013) üzenetére


Rica
senior tag

Jó irány, ha az önbecsülésedet építed újra, de az új nő nélkül nem fog menni :(
Vágd gerincre a fruskákat, aztán mindenki mást, akit lehet, érezd, hogy isten vagy, másképp nem mászol ki ebből a szarból. :(

Sir Pocok: A nők szerintem sokkal később hülyülnek meg igazából. Sajnos nagyjából párhuzamosan azzal, amikor már nem futnak felesleges köröket és már nem játszák meg magukat az ágyban, kb. 30-35 körül. Ilyenkor nem ismernek se itent, se embert, csak a saját vágyaikat.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49049) Csakénvagyok válasza Sir Pocok (#49046) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Kábé. Csak meglehet picit szét húzném az intervallumokat le 15-16 tól egész 18-19 ig, valamit 22-23tól egész 24-26ig.

(#49050) mephi666


mephi666
nagyúr

kezdek "kiegyensúlyozottabb" lenni, már "csak" óránként jönnek a rossz hullámok, egyébként jobban vagyok... (aludni is bírtam vagy 22:30-04:00ig... igaz megint ő volt álmaimban végig) annak ellenére, hogy este is beszéltünk még 10-15percet... éreztem, hogy reménytelennek látja ugyanúgy a dolgot, de normálisan állt hozzá már mindenhez :K ...ma viszont jön, mert elvileg barátnője adott még neki kölcsön valamit, ami nálam maradhatott... :O esküszöm nem emlékszem arra a cuccra és besz@rnék, ha barátnője mégis az én oldalamon lenne és csak azért küldené hozzám, hogy engedjen az érzelmeinek... :U esküszöm, már semmit sem tudok... délután sokminden kiderül... ha a sok "nem akarok semmit, lezártam, nem érdekelsz" után a nyakamba borul, akkor egyértelmű lesz a helyzet... (márpedig erre minden esély megvan)

az biztos, hogy kikupálom a lakást és rendbe kapom a fejem, hogy ne egy meggyötört embert lásson :) (lakáson nem nagyon kell szerencsére semmit csinálni)

ui: az biztos nem fogok megalázkodva nyomulni... de vannak azért "trükkjeim", amik bevetésre készen állnak (azért az elmúlt bő 10évben elég sok nőt megszereztem, van rutinom... talán csak 1-2 utasított vissza és ennek mindig meg volt az oka) ;] ha érez valamit, ki fogom hozni belőle...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.