Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29651) hejesírásó válasza cherilady (#29650) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem kicsit.

egyébként ha másoknál is és náad is behal a PH akkor nem azt látod h másnál is behal, hanem azt h nálad behalt és miutn rendbejött, nincs hsz.

mert ha ltod másnál is behal akkor az azért van, á na mind 1 hagyjuk :B

mz\x jelentkezzzz

[ Szerkesztve ]

(#29652) cherilady válasza hejesírásó (#29651) üzenetére


cherilady
tag

o.O

Jól van ne bonyolítsd a dolgokat így is fáradt vagyok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29653) Louro


Louro
őstag

Na mára kivonom magam a forgalomból. Az oldal miatt....majd legközelebb...

Mess with the best / Die like the rest

(#29654) hejesírásó válasza Louro (#29653) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha most kivonod magad, majd utána ma du. az oldal mukodik ahogy köll neki akkor fölöslegesen vontad ki magad a forgalomból.

(#29655) Louro válasza hejesírásó (#29654) üzenetére


Louro
őstag

Vagyogatok, csa hát van, amikor legalább 10x kell bemásolnom a post-ot, hogy elmenjen. Ez picit bosszantó :S

Most elhatároztam ,hogy ha hétvégén buli és lesz ott szép távolkeleti leányka, akkor tőlem is lehet hallani pletykákat :DDD Tegnap óta nagyon szükségét érzem :D Na meg közeleg a szilveszter. Kell valaki a gyöngyfa vagy mi a szösz alá :B

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29656) cherilady válasza Louro (#29655) üzenetére


cherilady
tag

És mér pont távolkeleti? Menj el a kínai piacra ott van bőven :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29657) zoltanz válasza Louro (#29655) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Fene az úri dolodat, a magyar csajok a legszebbek a világon, te meg válogatsz, születtél volna a ruszkikhoz. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29658) hejesírásó válasza zoltanz (#29657) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem mind1 milyen a génállománya ha jól néz ki? orosz jánkák között is van jó, csak nekem olyan nagyon nem jön be a koponyacsontozatuk.

(#29659) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

a páromnak amikor télapó van nagyon ég a háza. és most van neki. és ilyenkor egy mondatból le lehet venni h milyen az ifdegállapota.

ilyenkor (is) jól fel szokott húzni telón. csodás. miért nem lehet ezt úgy időzíteni h akkor pont egy fedél alatt legyünk...... :W

(#29660) Louro válasza hejesírásó (#29659) üzenetére


Louro
őstag

Na ez a fogalmazás nagyon ott van :)

cheri: Mert nekem azok jönnek be nagyon és kész. Kínai piacon meg nem a díszpéldányok vannak sajna.

zoltanz: szépek a magyar lányok, nem tagadom, de nekem túl makacs és túl önfejű a többsége. Nem egynél tettem már látogatást és hát tuti bennem a hiba, hogy az ilyeneket fogom ki. De azért, ha egy félvért eléd löknék és egy átlag magyar nőt, akkor is ugyanezt mondanád, te hazafi? :)

Mess with the best / Die like the rest

(#29661) hejesírásó válasza Louro (#29660) üzenetére


hejesírásó
senior tag

sztem a nőknek úgy alapvetően tulajdonsága a makacsság.

made in csájna vagy mutyisztán tök8. nő->makacs

max a magyar nő megmondja neked h menj a p.-ba mert márpedig neki igaza van.
a csájna méjd meg nem mondja meg, mert hát te vagy a férfi de sztem a csájna méjd ettől még ugyan úgy azt hiszi neki van igaza- mint a mutyisztán méjd, csak nem mondja a szemedbe :D

(#29662) Rica válasza Louro (#29655) üzenetére


Rica
senior tag

Fagyöngy és Karácsony, Te Don Juan! A dolog praktikája pedig, hogy két pohár Martini bele a hölgybe (mert az sunyin szívódik fel a meleg szobában), Te pedig beszélgetés közben egyszerűen csak felkiáltasz, "jé, nézd csak mi alatt állunk". Csók, stb.
zoltanz: voltál Te már Hollandiában a fővároson kívül? Én egyszer két hetet Venlo-ban (német határ). Mit nem adtam volna egy "csúnya" orosz lányért :DDD

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29663) Louro válasza hejesírásó (#29661) üzenetére


Louro
őstag

Mindegy...nekem akkor is nagyon bejönnek a kis "vágottszeműek". Elegem az önfejű magyar nőkből. Akikkel eddig találkoztam, képtelenek voltak az együttélésre. Képtelenek voltak kimozdulni nyáron, nekem meg hát nagy a mozgásigényem és nem csak vízszintesen lehet ezt letudni. Japánokban meg van valami, ami megfog. Olyan, mint Angelina Jolie. Nem egy hű-de-szép-nő, mégis ott a kisugárzása, amivel bármelyik pasit megfogja.

Rica: Eddig mindig fogtam valakit szilveszterre :) Szóval ez se lesz egy magányos születésnap :DDD Már ez egy jó ok, hogy valaki így köszöntsön fel :D Igaz csak egyszer volt olyan, hogy helyben kellett valakit fognom, utána együtt is maradtunk fél évig :B

Mess with the best / Die like the rest

(#29664) cherilady válasza Louro (#29663) üzenetére


cherilady
tag

csak h cseszegesselek! De egy perverz vagy :DDD
Nekem nem jönnek be a vágotszemű pasik, de az anime pasik között van egy két helyes :DDD
Ezt a bnőmmel is megbeszéltük :DDD
A szilvesztert mi se tudjuk h hol töltjük, jó lenne egy házibuli de nincs senki akihez lehetne menni!
Na én megyek tornázok egy jót nincs itthon az uram. Aszondta h vmi Jociban van benne :DDD
Gépet szerel távolról! Mondtam neki h ako ma nincs enytyem pentyem me neki ma már jó volt egyszer :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29665) Rica válasza Louro (#29663) üzenetére


Rica
senior tag

Abszolút! :K Mármint a kis vágottszeműek. Gondold el mit érezhet, amikor a mini cerka után és a nő csak egy háziállat című besolrolás után az európai szakértő karokba kerül. Tudom, miről beszélek, másfél évig dolgoztam korcsik között.
Ha Pityesz mester bulija nem jön össze, akkor csináljunk egyet nálunk, a szeptemberin úgy sem voltál. Te hozod a fiatal bringákat és meghívjuk Cheriéket is, rajtam kélheti az erőszakot :DDD (merthogy részegen az a szokásom, hogy üssé meg, mert nagyon bírom). OK?

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29666) cherilady válasza Rica (#29665) üzenetére


cherilady
tag

Pfffffffffffffff!!! :DDD
Viszem Piroskát annak nem fogsz örülni :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29667) puttputt válasza cherilady (#29664) üzenetére


puttputt
őstag

Tudok vinni a buliba vágottszemű férfiembereket, sokat. :DDD
(Made in China, Korea, Taiwan.)
(Akár cserére is, ugyanilyen származású, szép, egzotikus, ízléses kiszerelésű... ;] :DDD )
Egyébként, meglepő módon, meglehetősen erkölcsösek.
Ez most komoly. Sok ilyen ismerősöm lett az utóbbi időben. :)
Teljesen más mentalitás.
Noh igen. A munkamánia.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29668) Louro válasza cherilady (#29664) üzenetére


Louro
őstag

Félszellemmel is összeszűrnéd a levet? Mert akkor irány az Inuyasha :)

Most nem tudsz cseszegetni, mert kaptam egy üveg vörösbort a kollégáktól szülinapra (mert hát ma vagyok benn utoljára :) )

Mess with the best / Die like the rest

(#29669) tibi666 válasza Louro (#29663) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem abszolút nem jön be jolie.
bár, a tolvajtempóban szőkén azért nem volt rossz. de csak a haja miatt. :DDD

(#29670) Louro válasza puttputt (#29667) üzenetére


Louro
őstag

Nő nincs? :) Amúgy tényleg egészen más felfogás és mentalitás. (Hupsz ez szinte ugyanaz :) ) Az a baj, hogy európaiak is nagyon amerikaiak akarnak lenni. Ezért is kezd(ünk) zülleni. Az meg, hogy munkamánia....legalább nem a kanapén fetreng és nézi a Maunika sót.

Mess with the best / Die like the rest

(#29671) Rica válasza Louro (#29668) üzenetére


Rica
senior tag

Lefarolsz a cégről, vagy nem dolgozol már idén, vagy Te is mész az mcc-be? Egyébként nem válaszoltál a kérdésre! ;]
Cheri: Who the f** is Piroska? Ha nő, jöhet :D
tibi666: Végre egy ember, aki nem eszi meg a hálivúdi digitálisan remastered görényeket! Jolie pfujj!

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29672) puttputt válasza Louro (#29670) üzenetére


puttputt
őstag

Van nő, kettő is. Az egyik csúnya, a másik szép és fiatal (olyan gésa-jelleg..., még a beszéde is), de annak nagyonnagyon magas beosztású, vezérigazgató-jellegű friss férje van, szóval... :N ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29673) cherilady válasza Rica (#29671) üzenetére


cherilady
tag

Piroska 20cm és 5cm átmérőjű! Na ki ő? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29674) cherilady válasza Louro (#29668) üzenetére


cherilady
tag

Inuyasha jó pasi! :DDD De Hiei és Kurama is jöhet a Yu Yu Hakushoból :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29675) Rica válasza cherilady (#29673) üzenetére


Rica
senior tag

A fütyim?

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29676) Louro válasza tibi666 (#29669) üzenetére


Louro
őstag

Neked köztudott, hogy szőke a zsánered. Lehet a bestof nő, ha barna. Ha meg átlag nő, de szőke, akkor máris 9 pontról indul nálad :)

Rica: mcc és vigyázz cherivel, mert megmutatja a Piroskáját és fájni fog

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29677) cherilady válasza Rica (#29675) üzenetére


cherilady
tag

Mér a tied mű? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29678) Rica válasza cherilady (#29677) üzenetére


Rica
senior tag

Nem, echte Ungarische. Bocsi, csak olyan magas labda volt :DDD

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29679) zoltanz válasza cherilady (#29677) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez tetszett . :DD
Csak mi férfiak gondolunk ám mindig arra a bizonyos négybetűsre....

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29680) puttputt válasza cherilady (#29674) üzenetére


puttputt
őstag

Nemrég olvastam - talán PH-n -, hogy egy fickó elvette feleségül a cyber-nőjét.
Cherilady! Még időben vagy! :DDD

#29681: Nem, valami "keleti szépséget". Rákeresek.
Meg is van: link és [link] :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29681) Rica válasza puttputt (#29680) üzenetére


Rica
senior tag

A Tomb Raidert?

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29682) Louro válasza Rica (#29678) üzenetére


Louro
őstag

Magaslabda akkor lett volna, ha azt írod, hogy MŰvészi remekMŰ :DDD Duplán mű ;)

Mess with the best / Die like the rest

(#29683) cherilady válasza Rica (#29678) üzenetére


cherilady
tag

LOOOOOOOOOOL Most nagyon nevetek! :DDD
Legalább most már tudjátok mivel riogatom néha Cybert! :DDD
Tudom mivel lehet elüldözni egy hetero pasit ha nem tudom magamról levakani. Megkérdezem tőle h seggbe dughatom a Piroskámmal :DDD
Hál ég Cyber még nem menekült el tőlem, jól bírja a kiképzést :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29684) cherilady válasza puttputt (#29680) üzenetére


cherilady
tag

Miben vagyok időben? :F

Amúgy pasik h bírják az izzadt nőket? Me én most izzadok mint a ló. Tornázok :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29685) Louro válasza cherilady (#29683) üzenetére


Louro
őstag

Te jó ég....már prosztatamasszázs a téma? Kellett bezárni a szextopikot :DDD Bánhatják most a moderátorok :DDD

És arról nem maradtál még le, hogy te is elveheted az animepasid :)

Mess with the best / Die like the rest

(#29686) cherilady válasza Louro (#29685) üzenetére


cherilady
tag

Jaj! Akarja a frász elvenni. Nem kell nekem anime figura, elég nekem 1 férj azt is Cybernek hívják :DDD

Prosztata masszázs uraim ingyen nálam LOL :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29687) puttputt válasza cherilady (#29684) üzenetére


puttputt
őstag

Inuyasha jó pasi! :DDD De Hiei és Kurama is jöhet a Yu Yu Hakushoból :DDD
vs.
Nemrég olvastam - talán PH-n -, hogy egy fickó elvette feleségül a cyber-nőjét. Még időben vagy! :DDD - értsd. házasság előtt.

Már okés? :)

Az izzadt nőket?
Netán így? :))
Nem hiszem el... ez is fent van a Wikipedian... Igaz, ennél szabatosabbat nem találtam... a többiért már lehet, ban járna. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29688) Rica válasza cherilady (#29686) üzenetére


Rica
senior tag

Írjál fel légy szíves a naptárodba. Mikor mehetek? 20/5 helyett lehet kérni sima vazelines kezelést? (Most ban jön asszem.)
FYI: anima/animus: latin kifejezés a pszichiártiában (C.G. Jung), az eleve elrendelt társat jelenti, amit első sorban a tudattalan határoz meg

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29689) Louro válasza Rica (#29688) üzenetére


Louro
őstag

Keresed a bajt :DDD

cheri: prosztatamasszázsod köszi, kihagynám. Lehet csúcs érzés, de tudod, a csúcsról már csak lefelé vezet. Inkább igyekszek mindig a csúcs közelében járni .)

Mess with the best / Die like the rest

(#29690) cherilady válasza puttputt (#29687) üzenetére


cherilady
tag

Azé enynire fanatikus nem vagyok :DDD
De a bnőm szokott ilyen történeteket írni! Ő is kimondottan szereti az olyan animékat ahol pasi pasival és néha ír is iylen történeteket. Kitalál vmi storyt két pasiról és leírja hogyna ismerkedtek meg és h hogyan csinálják az ágyban. Mikor elolvastam egy ilyet elégé megdöbbentem, mert képzelj el egy szende csendes csajt. Igaz a kinézete kicsit kirívó, de amúgy nyugis. És ír egy ilyet én meg falnak megyek o.O
De azé jó volt :DDD

Amúgy már megfürödtem És nem annyira izzadt, csak sportolás utánni izzadtság. Most már pizsiben ülök egy forró teával, plusz megettem egy banánt :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29691) cherilady válasza Rica (#29688) üzenetére


cherilady
tag

Bocs de én csak kemény eszközöket alkalmazok. Csak 1 pasival kivételezek akit agyon kényeztetek :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29692) cherilady válasza Louro (#29689) üzenetére


cherilady
tag

sak szeretnél a csúcsra jutni :DDD
Rica meg tényleg kihúzza a gyufát és tényleg kap egy Piroskát, de lehet h kezdetben elég lesz neki a Lilácska :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29693) Louro válasza cherilady (#29691) üzenetére


Louro
őstag

Gerzsi? :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29694) zoltanz válasza cherilady (#29690) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A sportoló nőkre bukunk, amikor kicsit megtépázottan nének ki. :)

Amúgy azt tudod, hogy nagyon bolond vagy ám, vagy a piroskán majdnem megszakadtam moattad. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29695) cherilady válasza Louro (#29693) üzenetére


cherilady
tag

Egy herélt egyed már nem ffi....
Akkor úgy mondom h 2 ffit na! Gerzsit és Cybert. MUSZÁJ NEKED AZ ÉLŐ FÁBA IS BELEKŐTNI??? Esköszöm megrendelem a Blacket a 30cmt és azzal masszirozlak meg LOL :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29696) Louro válasza zoltanz (#29694) üzenetére


Louro
őstag

és azok a sportolók hisztizzenek is egy picit :)

Szerintem cheri kedvenc meséje a Piroszka :DD

#29695: fekete lovag? Vagy fekete Pákó?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29697) cherilady válasza zoltanz (#29694) üzenetére


cherilady
tag

Ki mondta h normális vagyok :DDD
Bolodn családban nőttem fel.
Figy olyan ált iskolás lehettem alsós tán.
Kresz faterom kijöna fürdőből és ott lenn közvetlen oda tart egy tükröt. Nagyimmal nézünk. Kresz fat kérdezi na mi ez? Nézünk rá, passz.
Hát tükör tojás :DDD

Jah és az iylen versikék. Esik eső pöcsmörög a pöcsömről lecsöpög.
És persze a páromat is így válaszottam, ő se normális :DDD
Előre sajnálom a gyerekünket :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29698) cherilady válasza Louro (#29696) üzenetére


cherilady
tag

Képzeld el azta rajzfilemt nem láttam.
De nagyim gyerekkoromban sokat mesélte a Piroska és a Farkas történetét :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29699) cherilady válasza Louro (#29696) üzenetére


cherilady
tag

Várjá előveszem a katalógusom megnézem :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29700) Rica válasza cherilady (#29692) üzenetére


Rica
senior tag

Igen, első ilyen élménynek Lilácska is bőven elég lesz. Hová is kell menni pontosan? :B
Cheri: a normális emberek unalmasak. Helyes szemlélet :K

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.