Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29301) cherilady válasza Integra (#29299) üzenetére


cherilady
tag

:DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29302) hejesírásó válasza cherilady (#29300) üzenetére


hejesírásó
senior tag

munkahelyen vagyok szval ilyet szabad csak linkelnem:

ebből azért látni milyen a spoon figura

(#29303) cherilady válasza hejesírásó (#29302) üzenetére


cherilady
tag

Ez jóóóóóó! Aranyosak a cicák :DDD Ez meehtne a macska topikba is :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29304) Louro válasza I_Am (#29294) üzenetére


Louro
őstag

I_Am: nagyon nagy az új avatarod!!!!!!!!!! :C

Mess with the best / Die like the rest

(#29305) cherilady válasza Louro (#29304) üzenetére


cherilady
tag

Hát te hol votá SZomorú Hamutál? :DDD
AMúgy tényleg jól áll neki a piros :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29306) I_Am válasza Louro (#29304) üzenetére


I_Am
veterán

Ez csak az ünnepi maskara. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29307) Louro


Louro
őstag

Kama sutra ma már csak egy "márkanév" szerintem, amivel "vagány" dobálózni. A kama sutra nagyon sok - szerintem - jó dolgot tílt. Én azért nem mondom, hogy életem meghatározója a könyv. Ötlettárnak jó, de életfilozófiának nem az igazi. I_Am-mel meg egyetértek, nem csak a pózokról szól

Cheri: Mondtam, hogy nem jó a masina. Kölcsönlaptopra meg nem teszek fel msn-t a kedvedért :P Jah és vicceket válogattam a kollégáknak a viccrovatból

I_Am: Jó ez a maskara nagyon :DDD Húsvétkor nyuszifüleid lesznek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29308) zoltanz válasza Louro (#29307) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Biztos lesz olyan is Halloween kor meg kicsi piros szarvacskák . :DD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29309) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

lassan átmegyünk vmi mmorpg-be hogy ha ünnep van->akkor event van->van külön ruha meg perk-ek az arra érdemeseknek. :U

(#29310) Louro válasza zoltanz (#29308) üzenetére


Louro
őstag

Halloween-kor inkább tökfej a feje helyén :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29311) Louro válasza hejesírásó (#29309) üzenetére


Louro
őstag

Uh, micsoda szavak. Látom te se hagytad ki azt a korszakot :D Perk (Nekem Anarchy online), event (wow). Szerencsére túlvagyok rajtuk :DDD

Na de eltértünk a témától, bár aranyos ez a ruhás ötlet.

Valakinek valami szennyes sztori tegnap óta?

Mess with the best / Die like the rest

(#29312) hejesírásó válasza Louro (#29311) üzenetére


hejesírásó
senior tag

de kihaytam, tesóm miatt ismerem ezeket.

az én időmben a multi még nagyjából 50% net 50% kolis\helyi hálókon ment. most testvéreméknél már sztem 80% net 20% kolis\helyi hálós multizás a divat.

és helyi hálós dolgokon Cs, stb nincs event. na jó van, ha mondjuk mindnki fél szemmel csézik egy este vagy minden fejes után feles van, stb. perk meg h homályosan látsz a fejes-felesek miatt.

ON: nincs. mondtam, a télapót elcsesztem. ma estétől viszont lesz, de azt meg 95%ban megtartom magamnak úgy is :P
annyit mondok majd h bejövős volt-é páromnak a télapósdi vagy sem.

(#29313) zso73 válasza cherilady (#29297) üzenetére


zso73
veterán

Mindenképp működik, ha nem hiszel benne akkor is.
Én is így csináltam, és talán néha most is.

Kell nekem egy kocsi......bevonzom a xyz kocsit....... 100% energia.
Nem tudom fenntertani, úgy is ellopják......200%
Másnap: ugye, hogy nincs az ajtóm előtt! Nem is hiszek a vonzásban. 200%
Az első nap -300% a nem lesz új kocsim mellett.
És ezzel bionyított is, hogy semmi sem műxik.

Agykontroll negatív fantázia..........ugyanez. Teszteltem, és gyorsan működött. Kb 1 perc.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#29314) cherilady válasza Louro (#29307) üzenetére


cherilady
tag

Nem is mondtam h gyere msnre, nem hiányoztál, különben is csak rontod a gépemet ha fenn vagy msnen :DDD

AMúgy tényleg elfelejtetem h rossza gépet, azt is te tetted tönkre :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29315) cherilady válasza zso73 (#29313) üzenetére


cherilady
tag

Nah jó most már én is kpróbálom és megpróbálom csak a pozitív energiát bevonzani mert tényleg csak magamnak ártok :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29316) cherilady válasza Louro (#29311) üzenetére


cherilady
tag

"Valakinek valami szennyes sztori tegnap óta?"

Mi van átmentél pletykafészek nőbe vagy mi? Valld be a született feleségeket is nézed! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29317) AMD Power


AMD Power
titán

Este megyek hozzá.... Úgy érzem nekünk még beszélnünk kéne...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29318) cherilady válasza AMD Power (#29317) üzenetére


cherilady
tag

Sok sikert hozzá és erőt. Tudom ilyenkor ez nagyon nehéz :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29319) CséZé


CséZé
őstag

Hi!

van egy lány, akinek nem feltétlen hiszek el mindent, mekkora hülyeség lenne, ha ráírrnák a volt pasijára és megkérdeznék 1-2 dolgot? vagy inkább felejtsem el ezt az "ötletet"?

(#29320) AMD Power válasza cherilady (#29318) üzenetére


AMD Power
titán

Nem értette miért mentem el tőle... az igaz ,hogy nem mondtam konkrétan ,hogy vége. Ez igaz.

Nem érzem lezártnak még ezt a dolgot. Ma elmegyek hozzá beszélünk ,hogy lehetne esetleg javítani a helyzeten. Remélem van még kiút.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29321) Louro válasza CséZé (#29319) üzenetére


Louro
őstag

Eh, meg ne tedd, mert megharaplak. De tényleg. Exek nagyon mondanak jót az volt párjaikról. Vagy ha mondanak is, lehet azok negatívumok számodra. Inkább ismerd meg a lányt.

hejesírásó: sajna nagyon sokak életét nagyon durván elviszi szerintem, mert szinte kötelező 20 órai megjelenés egy 2 órás játékmenetért, ahol begyakorolt mozdulatokkal próbálkoznak EGY dolgot megcsinálni. Nekem ez már nem szórakozás. Addig jó volt, amíg tényleg szórakoztunk és össze-vissza csináltuk a dolgokat és ezzel bosszantottuk a fanatikusokat :D

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29322) CséZé válasza Louro (#29321) üzenetére


CséZé
őstag

nem pozitívumot akarok hallani, hanem h egyezik-e az a pár dolog, de akkor inkább hanyagolom

(#29323) hejesírásó válasza CséZé (#29319) üzenetére


hejesírásó
senior tag

figyelj, mérlegeld hogy esetleg a lány fülébe visszajuthat-e h az exét faggattad. de nem látok problémát, ha problémás a lány beszélj nyugodtan exével.

(#29324) zoltanz válasza cherilady (#29316) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Röhögni fogsz, de haverom kedvenc sorozata, tetszenek neki azok a csajok nagyon. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29325) Louro válasza CséZé (#29322) üzenetére


Louro
őstag

Ja, azt hittem csak bátortalan vagy :) De ha bibis a buksija, akkor ügyes légy és ne egy estén keresztül faggasd az exét, hanem néha-néha egy-egy kérdéssel. Nehogy az legyen, hogy 2 estén keresztül 4-4 órát átdumáltok. Nekem is volt exem ,ahol nem ártott volna egy kis kutatómunka, hogy megússzak egy csúfos bukást. De hát így saját bőrömön tapasztaltam meg a dolgokat

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29326) CséZé válasza hejesírásó (#29323) üzenetére


CséZé
őstag

rendben, köszi, még gondolkod

Louro: csak pár kérdés :K

[ Szerkesztve ]

(#29327) cherilady válasza AMD Power (#29320) üzenetére


cherilady
tag

Te hagytad ott?
Beszéljétek meg a dolgot. Érződik h ragaszkodsz hozzá. Még 1 próbát megér a dolog, ne add fel iylen könnyen, főleg ha szereted. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29328) cherilady válasza zoltanz (#29324) üzenetére


cherilady
tag

Jópofa sorozat de túl későn van ahhoz h nézzem.
Párommal a Dallast szoktuk nézni már 2. éjszaka Jockyról álmodok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29329) AMD Power válasza cherilady (#29327) üzenetére


AMD Power
titán

Én igen... úgymond ott hagytam bár azt nem mondtam neki ,hogy vége. Igen szeretem. Ezzel eddig se volt problémám. Ma szerintem minden kiderül véglegesen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29330) zoltanz válasza cherilady (#29328) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szex és New York jó és a Jó barátokat is szeretem valamint az X-aktákat. :) Az időzített felvételt nem szokod kihasználni?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29331) cherilady válasza AMD Power (#29329) üzenetére


cherilady
tag

Megijedtél vagy nem vagy biztos a dolgodban?
Azért remélem h rendbe jönnek köztetek a dolgok.
Hajrá :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29332) cherilady válasza zoltanz (#29330) üzenetére


cherilady
tag

Időzített felvételt?
Mégha lenne akkor se nagyon izgat. Nem vagyok egy nagy TV néző. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29333) AMD Power válasza cherilady (#29331) üzenetére


AMD Power
titán

Picit összetett a dolog. Majd megírom mi volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29334) Rica válasza CséZé (#29326) üzenetére


Rica
senior tag

Én nagyon lebeszélnélek róla. Abból csak rosszul tudsz kijönni, még akkor is, ha az ex nem mondja vissza (amit nehezen hiszek+hozzányom egy jól irányzott leégetős szöveget), mert lesz megint egy rakás ellenőrizhetetlen információd.Tudom, hogy miről beszélsz, nekem is villog a kis piros lámpa a bal szememnél, ha a párom vetít. Szerintem kezeld a lányt a helyén. Ameddig nem bizonyít (addig Dr. House szabálya él), csak annyit vegyél ki a kapcsolatból, amennyi Neked kell.

zoltanz: Comedy Centralod nincs? Én imádom az "Így jártam anyátokkal" és a "Dokikat".

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29335) puttputt


puttputt
őstag

Azt hiszem, ez a mai "munkám" abszolút ide illik:

[link]

:)

(Nos, cherilady asszonyság? :P )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29336) CséZé válasza Rica (#29334) üzenetére


CséZé
őstag

de sohasem értettem meg h miért vetítenek? vmelyik nap volt rá példa h megkérdeztem valamit amire tudtam a választ (ő nem tudta h tudom) és vetített, aztán látszott rajta h nem igazat mondott és bánta is, mert próbált vhogy belőle jól kijönni, fele igazságot el is mondta, de aztán egy "váltsunk témát" szöveggel jött.
miért kamuzik, ha látható rajta h nem akar?

(#29337) Rica válasza CséZé (#29336) üzenetére


Rica
senior tag

A választ nem tudom, tényleg elkeserítő, de sok év tapasztalata azt mondatja velem, hogy nincs kivétel. Én nagyon szerencsés vagyok a párommal. 17 éve vagyunk együtt, de még ő is simán hazudik, pedig nálunk semmi értelme, mert nyitott házasságban élünk. :F
Ezért jó a kamasz szerelem, ha jól emléxem, azokban nem volt kamu semmi.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29338) cherilady válasza puttputt (#29335) üzenetére


cherilady
tag

Ezt a videót te csináltad?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29339) cherilady válasza AMD Power (#29333) üzenetére


cherilady
tag

Szorítok nektek :K

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29340) puttputt válasza cherilady (#29338) üzenetére


puttputt
őstag

Átvitt értelemben, ja. :)
Amúgy egyenesben ez ment le délben, tehát gyakorlatilag módosítatlanul...

---

ehhez meg ehhez már inkább több közöm volt. Bár ez itt már off...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29341) zoltanz válasza Rica (#29334) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29342) Louro válasza Rica (#29337) üzenetére


Louro
őstag

Kamaszszerelem, ...igen, az volt az igazi. Felnőttként nagyon megy a vetítés és az erős távolságtartás. Kamaszként, mert tényleg bármit lehetett, bármit meglehetett beszélni is.

puttputt: este meglesem, nehogy leszed a videjókat :)

Off-off: hinnye, de utálok most dolgozni. Egyre nyomasztóbb a légkör és ez a rengeteg nő....pfff. Nem a mennyország nekem a Best,Hot, Cosmo és társai között.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29343) puttputt válasza zoltanz (#29341) üzenetére


puttputt
őstag

Egyik kedvenc színésznőm. :B (Nos..., igen... "csinibaba" :)) )
"Dokik" rulz.

Louro: Semmiképp!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29344) Csakénvagyok válasza Rica (#29337) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mi az a nyitott házasság ? Mást is megd**sz, de az asszony tudja? Szerintem marhaság. Vagy az asszony csal, te tudsz róla, mégis tűröd. Nem sérgetésből ez nem nyitott házasság, ez balf***ság.

Már a szivedre ne vedd, de én ebben nemhogy nem hiszek, szerintem nem is létezik nyitott házasság.

Amúgy meg OFF: Hullanak a rangok. Eső lesz. TextBoy röpült

[ Szerkesztve ]

(#29345) zoltanz válasza Csakénvagyok (#29344) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem van egy barátom aki ilyen házaságban él a feleségével nem is fekszik le, a nő nem akarja. 2 gyereke van tizen egykét évesek, ezért vannak együtt, haza nem viszi az aktuális partnereket ennyi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29346) Louro válasza Csakénvagyok (#29344) üzenetére


Louro
őstag

Jól írtad. Mindkettő nyíltan, nem titokban keresheti a boldogságot. Tudom, hülyén fogalmaztam. De te is elég jól megfogalmaztad, de majd jön Rica és leírja az ő szavaival.

Mess with the best / Die like the rest

(#29347) Csakénvagyok válasza zoltanz (#29345) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

SzVSz ez még nem nyitott házasság, simán nem válnak el.

(#29348) Louro válasza Csakénvagyok (#29347) üzenetére


Louro
őstag

Csak gondolom ott is tudja a másik, hogy eljár a férj otthonról olykor máshová is eljár. Szerintem!!! attól nyitott egy házasság, hogy nem titokban zajlanak a "látogatások".

Mess with the best / Die like the rest

(#29349) Csakénvagyok válasza Louro (#29348) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem titokban, de legalább egy egyik félnek nem tetszik a dolog. Ezért mondom hogy nem működőképes a dolog.

(#29350) Louro válasza Csakénvagyok (#29349) üzenetére


Louro
őstag

Hát én az utóbbi fél évben 2 nőt és egy férfit ismertem meg, akik számára abszolút nem zavaró. Szerintem egyre inkább kezd "teret hódítani" ez a hozzáállás.

Mess with the best / Die like the rest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.