Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30005) Rica


Rica
senior tag

Gyerekek, nagyon pörög a topik. Hol vannak a nők belőle? Én még ott ragadtam le, hogy hejesírásónak milyen csajok jönnek be a hálivúdi plasztikok helyett. Az olaszok se szépek általában, de erre a színésznőre büszke lehet Európa :K

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30009) tildy válasza fordfairlane (#30008) üzenetére


tildy
nagyúr

Kéne valami szaftos téma. :D Mit ajánlotok egy kicsit idősebb nőnek, hogy ne azon gondolkodjon, hogy az élete szar, és semmi nem jön össze neki? Na jó, férje sincs:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30010) Rica válasza tildy (#30009) üzenetére


Rica
senior tag

A kicsit idősebb az itteni átlag életkorhoz képest kb. 28 lehet, isn't it?
Szal fiatal hölgy barátnőjével elfogyaszt egy vagy két üveg Tokaji Szamorodni édest. Lemegy a legközelebbi diszkóba, és csak nézelődik, majd rájön, hogy a nála sokkal fiatalabbak 95 %-a egy nagy rakás szerencsétlenség. 2 után már csak vakvezető kutyával tud közlekedni, és még így sem sikerült neki még a legrondább pasit sem begyűjteni. A minden relatív elve alapján hősünknek már is átértékelődött az önbizalma.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30011) zoltanz válasza tildy (#30009) üzenetére


zoltanz
nagyúr

hogy ne azon gondolkodjon, hogy az élete szar, és semmi nem jön össze neki?

Miért lenne szar? :F Nem jön össze, az biztos hogy nem kiszámítható a fortuna. Azt mondják mindenkinek van egy esélye, csak képes-e élni vele más kérdés...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30012) tildy válasza Rica (#30010) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt szerintem az átlag 25 körül van.
Amúgy az illető hölgy negyven körüli.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30013) Rica válasza tildy (#30012) üzenetére


Rica
senior tag

Hmmm. Az bizony nem egyszerű. Kialakult értékrend, precízen megfogalmazott elvárások, alkohollal is nehezen mosható agy. Hülye kis pöcsfejek, félművelt nyakkendősök közül nehéz lesz akkor dizsiből választani. Cyber lények a netről még nagyobb gáz. Marad a munkahely és a tömegközlekedés. Ha a szaftos téma ennél szaftosabb, akkor priviben tessék érdeklődni az öregnél. :)

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30014) adam_


adam_
senior tag

Ha egy csaj úgy kezeli le a poénokat, mintha azokat sértésnek venné, akkor mit érdemes csinálni? Nem akarom megbántani, de vannak poénok, amit mások simán annak is kezelnek, de ő nem... Bocsánatot nem fogok kérni tőle minden percbe, mert vicceset mondtam, csak ő azt nem úgy kezelte le. Igazából nem vagyok komoly, csomószor viccelődöm meg hasonlók, más lányok, akikkel eddig voltam simán vették a lapot, de ő valahogy nem. Meg azt nem értem, hogy ő most ezt a besértődösdit poénként csinálja, vagy sem, elég érdekes ezt kitalálni. Nem komoly a dolog, csak néha szemet szúrt ez a fajta "apróság".

[ Szerkesztve ]

(#30015) #56474624 válasza adam_ (#30014) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nekem is volt ilyen, a csaj azt mondta, hogy én "bunkó vagyok", meg "semmit nem veszek komolyan", pedig csak vicceltem. Hát őt valójában tényleg nem vettem komolyan, komolytalan volt az egész "kapcsolat". :)

(#30016) Rica válasza adam_ (#30014) üzenetére


Rica
senior tag

Poén alatt mit értesz? Haveros/katonás ugratást/szívatást? Az mondjuk az intelligens csajoknál, akik tisztelet is várnak a pasiktól nem jön be. Ha a normál poénokon nem nevet, akkor meg buta szegénykém.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30017) adam_ válasza Rica (#30016) üzenetére


adam_
senior tag

Mondok neki egy jó poént, semmi durvát, amin szerintem egy átlagos ember nevet, ő meg úgy viccesen mondogatja, hogy gonosz vagyok meg ilyenek, meg hogy miért mondok rá ilyeneket. :D

(#30018) adam_ válasza #56474624 (#30015) üzenetére


adam_
senior tag

Azért nálam ennyire nem durva a helyzet... :) .. csak azért érdekelt a véleményetek, hogy ezeket a szitukat hogyan lehet megfelelően kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#30019) tibi666 válasza adam_ (#30017) üzenetére


tibi666
senior tag

akkor picit érzékeny a lelkem. nem kell erőltetni ezeket, nem mindenki szereti.

(#30020) #56474624 válasza adam_ (#30018) üzenetére


#56474624
törölt tag

Esetleg próbálkozz finomabb humorral.

(#30021) adam_ válasza #56474624 (#30020) üzenetére


adam_
senior tag

Az a baj?! hogy alapból humoros beállítottságú vagyok, ez nagyon sok embernek bejön, valaki meg vagy nem érti a poénjaimat, vagy ő nem ehhez van hozzászokva, hogy így "közelednek" hozzá, ilyen felfogással. Komolyan nem tudok hozzáállni egyelőre, kell egy kis felvezetés, amit én a humorommal próbálok fűszerezni, de ha folyton elakadok ebben, akkor az úgy nagyon nehéz. Annyira érdekes jellem a csajszi, de talán pont ezért vonz is. :) Mindegy egyes ilyen "besértődős, gúnyolódós" pl SMS-e után én nem fogok bocsánatot kérni, meg korrigálni, hogy jaaj én csak poénkodtam és hasonlók, az olyan papucs jellemre hajaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#30022) zso73 válasza adam_ (#30014) üzenetére


zso73
veterán

Meg akarsz felelni? Neeeeeeem! Akkor ennyi.
Az meg egy játszma, hogy a hisztivel le akar nevelni a szokásodról. ( Szerintem) Ha meg nem tetszik neki, akkor miért nem szól? Vagy szólt már?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30023) adam_ válasza zso73 (#30022) üzenetére


adam_
senior tag

Még nem, ő is sztem ezzel poénkodik, vagy nem tudom. Alapból ilyen "mókás" csaj, illetve annak tartom. :)

(#30024) #56474624 válasza adam_ (#30023) üzenetére


#56474624
törölt tag

Most akkor zavar, vagy tetszik a reakciója? Vagy csak próbálod elhitetni magaddal, hogy tetszik? :)

(#30025) hejesírásó válasza tildy (#30009) üzenetére


hejesírásó
senior tag

1 db gyerek? ;]

(#30026) adam_ válasza #56474624 (#30024) üzenetére


adam_
senior tag

Nem tudom hova tenni, hogy most komolyan gondolja-e, vagy sem, amit ilyenkor reagál. Meg, hogy most kérjek-e minden egyes alkalommal bocsánatot tőle ez miatt vagy sem. :D

(#30027) #56474624 válasza adam_ (#30026) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, szerintem ha valaki ténylegesen vesz egy poént, nevet rajta.
Próbáld meg kideríteni, hogy egyébként milyen a lány humorérzéke, az sokmindenre választ adhat. Lehet csak a konkrét szituáció miatt reagál így most; szerintem ne kérj bocsánatot, ne korrigálj, egyszerűen csak várj, aztán majd kiderül pár nap, 1-2 hét múlva, mi lesz, közvetlenebb lesz a viszonyotok, vagy sem.

(#30028) Gyufaaa válasza Rica (#30005) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát ez szép. Mindegy mennyi idős. Szép.

(#30029) Rica válasza adam_ (#30026) üzenetére


Rica
senior tag

Humorérzék és intelligencia egyenes arányban állnak. Teszteld le más módon az értelmét. Ha szerényebb leányzó, akkor ne erőltesd a humort, mert zavarja, hogy nem érti. Ha okos, és csak téged próbálgat, akkor meg ne hagy magad!

Gyufaaa: az a csaj bizony velem egyidős (ez a kép ugyan nem most készült), de ma is gyönyörűűűű :K

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30030) Gyufaaa válasza Rica (#30029) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Bizti jó lehet. Amúgy sem szeretem ha szétcsattan a bőr a feszességtől ;] Bár a képen még olyan.. szép. :DDD

(#30031) Csakénvagyok válasza Rica (#30010) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát, én úgy tdom itt az átlagéletkor 28 felett van, kevesen vannak ez alatt, legalábbis én úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#30032) Csakénvagyok válasza adam_ (#30014) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha ő nem csinál belőle nagy ügyet, te se tedd. Nem kel bocsánatod kérned, csak enged el a füled melett, ha neki nem tetszok, hát istenem.

[ Szerkesztve ]

(#30033) dragonfx válasza hejesírásó (#29921) üzenetére


dragonfx
veterán

nem év csak hónap..csak tudod mikor dúl a láv azért illik egy ilyet észben tartani és ha legalább egy sms.ben közölni az érzéseket.szerintme ez az alap, én mindig figyelek erre és enm felejtem el és nem azért mert felírom bármikor tudom.az elején szerintme gáz ilyet elhanyagokni ....fél 1 év után már persze csak az évek..de addig azért egy ilyne kis apróság is vszett jó tudna nekem esni. :O

Erre még a Zsuzsa is figyelt pedig ő rosszabb szétszortabb volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30034) bandus válasza dragonfx (#30033) üzenetére


bandus
veterán

jah, illik figyelni az ilyesmire, kb a gimi feléig, de ha komoly a dolog, akkor szerintem annyira mindegy :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30035) dragonfx válasza bandus (#30034) üzenetére


dragonfx
veterán

hát akkor én pisis vagyok de nekem akkor se esik jol ennyi.
:R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30036) frame>24 válasza Cyberslider (#30000) üzenetére


frame>24
addikt

"szájbergyerek kérjél bocsánatot"

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30037) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicban egy kicsit takarítottam, a jövőben kerüljétek el a mértéktelen, a topic témájától teljesen idegen OFF hozzászólások gyártását!

Cherilady: Ez különösen Rád vonatkozik, de Te ezen kívül is fogd vissza magad a személyeskedéssel, mert azt sem toleráljuk. 1 nap ban.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#30038) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Sziasztok, megint:)
Régebben írtam, h együtt vagyok egy lánnyal, beszéltünk is sokat róla itt. és hát megint tanácstalan vagyok:S
Egész ott kezdődött, h „túl” őszinte voltam 1-2 dologban, ami nagyon benne maradt(nagyon személyes,érinti a sex témát is,ezért nem szeretnék bele menni). Majd lent voltam Csütörtöktől Vasárnapig náluk. Neki pénteken suli után el kellett volna mennie, venni egy könyvet, de állítólagosan elfelejtette. Ami következményében haza ért majd mondta ,h menjünk vissza Pestre. És mondtam neki h nincs kedvem meg ilyesmi. És akkor mondta h elmegy erikával(vagyis erika alapból jött volna) mondtam neki h jó menjél úgy is keveset voltatok együtt (Katának a sógornője meg egyben egy jó barátja)legalább tudtok beszélgetni. Mondták h jó. Majd történt 1 kis „baleset” részeg csöves vs. öreg néni aztán meg a csöves még a barátnőmnek is megpróbált neki menni stb stb. Majd rendőrség stb stb aztán még várniuk kellett egy srácra vmiért(titok:D)(közben 2szer beszéltem vele telon ahol megkérdeztem h jól van-e meg merre van meg ilyesmi).A lényeg h fél11re értek haza. Én lefeküdtem kicsit pihizni amiből alvás lett. Megjöttek felkeltett minden.(tudni kell rólam h ha felkelek kb 30 percig még a nevemet sem tudom)És leültek erikával enni. És elkezdték mesélni anyukájának a storyt,és leültem hallgatni én is csak közbe ittam meg ilyenek de figyeltem.(mai napig vissza tudom mesélni h mi történt pontosan).Erre este fejemhez vágja h szótlan vagyok meg h mi bajom van. Mondom picim semmi bajom fáradt vagyok meg nem így terveztem a napot stb stb. Lényeg h szarul esett neki h én nem kérdeztem meg tőle privátban h mi történt nem volt kedvem 3adjára végig hallgatni. Majd szóváltás lényeg h beszólt egy ilyet ami rosszul esett „miért nem húztál akkor haza”.
Aztán vas hazajöttem majd hétfőn írok neki smst délelőtt este amikor jöttem haza suliból,felhívtam mondta h keveset lesz msnen meg telora sem fog figyelni annyit mert h tanul. Mondtam neki h rendben kicsim nem gond. Majd kedden ugyan ezt betolta. Ergo 2 nap alatt beszéltünk kb 5percet.
Eljött a szerda feljön fél8kor msnre rám sem irt.Mind1 mondom, ráírok. Beszélgetünk, mondja h nem volt suliban, mert h pihent meg tanult mondom, jól van. KB 15 perc után benyögte h megy tvzni(sorozat).Mondom az nagyon jó, jó h beszélgetsz velem kicsit vagy ilyesmi.ebböl lett egy jó kis vita. Mert én h merem számon kérni rajta h mit csinálni meg ilyesmi. Nem tudta felfogni h nekem annyi bajom volt az egésszel,h 24 órából főleg h otthon is volt nem tudott rám száni KB 5-10percet h felhívjon vagy írjon 1 smst ilyesmi. Erre jött tőle az értelmes beszólás „ne akarj gátolni a tanulásban”:D Összes hétvégén én csesztettem h tanulj stb. stb.
Ezek után jött a flegmázás meg ilyesmi. A leszarom kategória stb stb. Tegnap találkoztam vele 10 percre(kocsikáztam 50kmet 10 percért majd vissza)És hát érdekes volt a szitu meglátott megöleltünk egymást(elégé erősen szorított),picit elérzékenyült csak próbálta nem ki mutatni. Majd beszélgetünk picit elmondtam neki sok mindent,mit h gondolok,érzek stb stb. Majd adott 2 puszit a anyakamra egyet arcomra köszönés képpen. Azóta is ha beszélek vele vagy bármi nem lehet érzékelni rajta semmit sem h szeretne vagy ilyesmi. Elkezdi h nagyot csalódott bennem. Csak nem értem h miben. Tőle meg nem tudom megkérdezni mert ezt a választ kapom „tudnod kéne”.Mindent megpróbáltam megadni neki,csak arra figyeltem,h neki legyen jó. :W :W És akkor ő csalódik?Próbálok vele beszélni vagy ilyesmi,telot ritkán veszi fel,sms-re nem reagál vissza. Ami még ide tartozhat,h régebben amikor volt veszekedés vagy ilyesmi azonnal elkezdett sírni(szóval nagyon érzékeny volt),majd az ominózus esett után felhívtam(amikor kimondta h legyen vége vagyis burkoltan)semmit sem lehetett érezni a hangján h érdekelne h mi lesz vagy h sírna vagy ilyesmi. :F Tegnap is mondtam neki este,h holnap találkozunk,erre a válasz h "mondtam h tanulok meg alszok meg dolgozok,akkor h találkozunk(érdekes múlt héten ugyan ez volt még is tudtunk találkozni),ma sem akartam veled találkozni ez miért ne vonatkozna a többi napra."
Szóval ezzel most mi ez ha? :F
Bocs a hosszú hsz.ért meg a hibákért csak ideges vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30039) tibi666 válasza IreN!CuS (#30038) üzenetére


tibi666
senior tag

itt is a szokásos ne loholj utána tanács következik.
felesleges. sőt, mikor mondta, hogy miért nem mentél haza, akkor nemes egyszerűséggel azt kellett volna mondanod, hogy igazad van, ezt a hangnemet nem érdemeltem ki, nincs rá szükségem, szia.

(#30040) mahatma válasza IreN!CuS (#30038) üzenetére


mahatma
aktív tag

türelem, hanyagold egy kicsit (a legnehezebb ezt megtenni), de majd idővel kiderül mi a helyzet. előbb-utóbb úgyis keresni fog, legyél normális, de ne legyél túl kedves.
a játszma megkezdődött.... ;]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#30041) IreN!CuS válasza tibi666 (#30039) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az a baj ezzel a ne loholj utána tanáccsal,h nagyon szeretem.Sosem éreztem ilyet még egy lány iránt sem.Amikor ezt benyögte felkeltem mellőle ránéztem h mersz ilyet mondani.Semmi reakció felvette a farmert ilyesmi.Rám néz mit csinálsz nem válaszoltam neki,erre benyögte,h ha ezen az ajtón kisétálsz többet nem jössz vissza. :F Aztán kimentem cigizni azért is elhagytam az ajtót :DDD

mahatma: Nagyon nehéz hanyagolni mert mint már írtam nagyon szeretem.És most az utóbbi pár napban amióta megy ez az egész,nagyon kivagyok,folyamatosan rágom magam,feljönnek az emlékek,h de jó volt vele amikor itt vagy ott sétáltunk amikor még fogta a kezem,amikor még adhattam neki puszit stb stb.Amilyen makacs meg van győződve,h neki van igaza és nem fog keresni :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30042) hejesírásó válasza Racecam (#30037) üzenetére


hejesírásó
senior tag

s lőn rend :R

(#30043) tibi666 válasza IreN!CuS (#30041) üzenetére


tibi666
senior tag

ó, mindenki ezt mondja.
és mindegyiket ugyanúgy szopatják míg loholnak utána.

pedig mást nem tehetsz. persze méltóságodat eldobva teperhetsz, mint egy kiskutya, de semmi eredménye nem lesz.

(#30044) mahatma válasza IreN!CuS (#30041) üzenetére


mahatma
aktív tag

Isten hozott a klubban. Ismerős érzés. Hiába szereted nagyon, ha ez nem kölcsönös, akkor tönkrevág téged, de csakis téged. Ha nem fog keresni, legalább kiderül. Persze leírni ezeket könnyű, elviselni brutál nehéz. De ezen én már túl vagyok, hidd el túléled. Közhelyek jönnek csak, de az idő megold bizonyos dolgokat, és ez tényleg így van.
Foglald el magad, menj emberek közé, minél többet, hogy ne legyen időd rágni magad.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#30045) mephi666 válasza tibi666 (#30043) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... a nők a bunkó f@szokat szeretik... meg ha lesz@rják őket nagy ívben... :) pont hasonló helyzetben vagyok... van 1 nő, akivel nem működne különböző okokból sem a kapcsolat (távolság, munkahely, neki gyerekek... sokmindent fel kellene adni mindkettőnknek) pár hete még rengeteget hívtam meg beszélgettünk, aztán ezen filóztam, hogy nem működne... leálltam... kevesebbet hívtam, távolságtartóbb lettem... azóta ő kattant rám teljesen... (teljesen odavan, hogy nem zaklatom folyamatosan, egyébként meg azért kedves vagyok vele, mert nincs is miért haragudnom rá...) ilyenek a nők, ha kiteszed a lelked és mindig lesed minden kívánságát, akkor gerinctelenül megaláznak... ha pedig te vagy bunkó paraszt velük, akkor fordul a kocka... érdekes jelenség... a nő olyan, mint a busz: nem kell futni utána... majd jön másik :) ha ezt érezteti velük az ember, akkor ők is képesek többet adni a kapcsolatba...

(persze most csak általánosságban írtam, mindig vannak kivételek...)

#30046: megjöttem már pár kapcsolatból és nem tagadom, hogy én nem aláztam szénné magam időnként... de aztán rájöttem, hogy ilyet nem szabad... meg pl ha van pár a másik számára negatív tulajdonsága az embernek, akkor nem feltétlenül kell neki lemondani, hanem mindig kompromisszumokra kell törekedni... ha megerőszakolja magát az ember és lemond 1ről, akkor még 3-at akar a másik... gyakran van ilyen... aztán az ember teljesen megerőszakolja már magát és úgy él a kapcsolatban, mint egy börtönben... ez rohadt sz@r dolog... én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy kapcsolatban is kell a szabadság mindkét félnek: legyen hűségesek egymáshoz, de ne próbáljanak elvenni a másikból semmit... mindenkinek van egy személyisége/ízlésvilága... ebbe nem szabad beletúrni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30046) Tim82 válasza mephi666 (#30045) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, ezek ilyenek, hallod!

:U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30047) Louro


Louro
őstag

Reggelt,

Cherivel mi történt? Miről maradtam le? Láttam, hogy banolták, de miért? Na ő pont nem az , aki linkelget hülyeségeket és direkt ártani szeretne a PH-nak :(

Eskü sokszor beszéltük, hogy főleg a nős totyik miatt vagyunk fenn :) Remélem legalább I_Am majd tud segteni :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#30048) mephi666 válasza Louro (#30047) üzenetére


mephi666
nagyúr

banyek :( végleg...

ahogy láttam, a sok off meg hasonló miatt kapott 1napot, aztán újraregelt :( sajnálom...

30049: hát igen, szerintem építő jellegűek voltak a hozzászólásai/postjai... a fáradt gőz pedig az off sűrűje, nem? tegnap csak azt láttam, hogy kezdett alakulni egy kisebb egymásnak esés az offjai miatt... az 1napos ban indokát nem láttam már a modtopikban :( (az újrareg nem kellett volna tényleg :( viszont van egy másik júzer, aki kettős regért talán semmit nem kapott... az istenek védelmét élvezi :F )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30049) Louro válasza mephi666 (#30048) üzenetére


Louro
őstag

Bakker, de itt a nőtotyikban is mennyit offolunk néha. Emlékszek, amikor fél nap szinte csak offba ment, amikor szex volt terítéken. Most ez is off. Nem érdekel, mert bár igaz, hogy nő, de nem azért hiányzik, hanem azért, mert aktív és jófej tag volt.

Azért I_Am véleményére is kiváncsi leszek, mert ő elég aktívan itt (is) van. Hátha ő tud valami belső infót. Mert itt nem hinném, hogy sokakat zavart volna az off

Gyerekek, lehet blogom visszavonom. Megint sok nővel dolgozok, igaz nem 20:4 az arány, hanem 8:2, de nagyságrendekkel jobb nők és nem pletyifüggők. És a délutános műszak 11-ig tart és lehet benn is maradni. Van aki hajnali 4-5ig benn van. Oh....egyre jobban élvezem az új helyem :D Lehet ott is maradok. CSak még fizuügyileg kell tárgyalnom ott :) Mondhatni szobát az irodád :) Feelinges lehet nagyon :) Munkahelyen még sose próbáltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#30050) Tim82 válasza Louro (#30049) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az OFF önmagában nem büntetendő, de igenis jó pár ember zavart, az meg végképp, amikor Cherilady-nek beszóltak (tegyük hozzá, elég vicces formában), arra elég durván és trágár módon kikelt magából (és nem csak itt, hanem állítólag privátban is). Ennyi a történet, külső szemlélőként végigkövettem.

Egyébként ettől még csak egy napot kapott volna, de az alatt újraregelt...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.