Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29051) hejesírásó válasza Rica (#29042) üzenetére


hejesírásó
senior tag

volt nagy kebellel dolgom, és miután elment a villamos az 1ik alapvető helyen, egyszer kis pusziszkodás hatására, mait a keblekre kapott ott is elment a villamos. szval lehet csak nem jót fogtál ki. :F

(#29052) Rica válasza Louro (#29049) üzenetére


Rica
senior tag

Én naiv, meg elhittem nekik, hogy helyes faszi vagyok :DDD

hejesírásó: lehet, hogy E kosár volt, a lényeg, hogy engem zavart + 20 éves létére már nem is nagyon dacolt a gravitációval

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29053) Louro válasza Rica (#29052) üzenetére


Louro
őstag

Szórakozóhelyen szépít a %-ban gazdag gyümölcslé ;)

"...20 éves létére már nem is nagyon dacolt a gravitációval" <<<Na igen, ez az, ahol azt mondom szépen csalhat egy melltartó. A 'zsákos tekegolyó'/'laposra vert cipó' már nem az igazi

Mess with the best / Die like the rest

(#29054) hejesírásó válasza Rica (#29052) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát ez is háton fekve volt szép, kutyusban olyan volt mint a tejes zacsi-ingaóra :B

(#29055) Rica válasza hejesírásó (#29054) üzenetére


Rica
senior tag

Tejes zacsiról jut eszembe, hogy kicsi is lehet fonnyadtka csemik után. Gondolom egyéni alkati kérdés ez a cici is. Lényeg az érzékenység, különben sziszifuszicicipuszi. Nekem otthon közepes méretek vannak 3 csemi után és elég szépek :))

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29056) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

át lehetne nevezni a topicot ;]

nők, nőügyek, sexbe hajló dolgok.

alkat, és mozgás kérdése. nagyobbacska kebleknél beleférhet h nem olyan feszes. de kicsiknél....vááááá akkor menjen vele el Dr.Sebészhez. Ezt nem csak a nőtöl várom el mielött még megdobálnának galacsinnal a jányok a topicban. Ha már páromnak megvolt a második harmadik csemete, és annyit érez belőlem mint tenger az ebihalból akkor én is hajlandó vagyok szike alá feküdni. egy kis kellemetlenség belefér abba, h jó maradjon a sexuális élet.

[ Szerkesztve ]

(#29057) Louro válasza hejesírásó (#29056) üzenetére


Louro
őstag

Ezek még nőkkel kapcsolatosak, na. GYűjtőfogalom a nő :D

Na meg nem repdesnek itt a szerelmes verebek, hogy kivesézzük lávban gazdag lájfukat :DDD (Láv nem tartozik a szókincsemhez, de most nagyon fáradt vagyok:( )

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29058) hejesírásó válasza Louro (#29057) üzenetére


hejesírásó
senior tag

trendülünk trendülünk?

én repdesek nem kicsit, de azt még sem ecsetelhetem, h lassan már aludni sem tudok annyira ki vagyok rá éhezve, és h mennyire vágyom mindenre ami vele kapcsolatos, és h mennyire jó vele és h mennyire jó vele beszélgetni, stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#29059) frame>24


frame>24
addikt

Kis- és nagy aranyesőről is lesz szó lassan? :U :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29060) Rica válasza hejesírásó (#29056) üzenetére


Rica
senior tag

Csemik után nem Neked kell sebészhez menni, hanem a pár száz hozzászólással korábban már megtárgyalt hentesnek kell a gátmetszést (ha volt) szépen összevarrnia. Na ez már tényleg nem nőügyek. Elmentem pár órára, tessék szépen addig kalandokat és csalódásokat gyűjteni!

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29061) hejesírásó válasza Rica (#29060) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Hiába varrja össze jól, és a a belátmérő változatlan, ha a bőr és a falak már sokkal könyebben tágulnak. na akkor kell majd fölös 650-800 joró a zsebembe, és már kérem is az időpontot :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#29062) Louro válasza frame>24 (#29059) üzenetére


Louro
őstag

Na azért ennyire ne durvuljunk, hogy mogyorókrémes rúdról is szó essen, akkor lehet én pihenőre tenném magam, mert bár nem szeretem az egyhangú dolgokat, de ez már túl színes nekem :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29063) hejesírásó válasza Louro (#29062) üzenetére


hejesírásó
senior tag

"mogyorókrémes rúdról" ez most képletesen értve, vagy szó szerint értve?

(#29064) Louro válasza hejesírásó (#29063) üzenetére


Louro
őstag

Előbbi. Utóbbi bár morbid, de vicces is, ami beleférhet...hmmm....most, hogy mondod.... :D Mekkora átverés lenne már :DD Na jól elbeszélgettem most magamban :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29065) hejesírásó válasza Louro (#29064) üzenetére


hejesírásó
senior tag

most inkább nem jrok semmit mert bann-t kapok. :B

nyissák mán ki a sex topicot egész napra. :))

(#29066) Louro válasza hejesírásó (#29065) üzenetére


Louro
őstag

:DDD Azt csak 23-tól szabad, hajnal 4-ig :) Ahogy a "privát arany"betűkkel írt üzenetekben is benne van :)

(Vagyis régen ilyenkor volt adásuk :DDD )

Mess with the best / Die like the rest

(#29067) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

páromnak most fogászati kezelése volt, egy hétig nem haraphat :(( :O mi lesz így velem a hétvégén? :O

(#29068) glutamin válasza hejesírásó (#29015) üzenetére


glutamin
őstag

:C

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29069) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Keressetek rá serena W.-re most villantott 1et, egy elég szépet lubickolás közben :C :C

(#29070) cherilady


cherilady
tag

Huha!!!Ha vki közétek bedobna most egy pucér nőt :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29071) hejesírásó válasza cherilady (#29070) üzenetére


hejesírásó
senior tag

kint van az oldalán a csont, pfujj. :N + hol van a leolvasó? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#29072) cherilady válasza hejesírásó (#29071) üzenetére


cherilady
tag

Jól van má kössé belé...nektek semmi se jó :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29073) Louro válasza hejesírásó (#29067) üzenetére


Louro
őstag

Gondolom csak a szájában volt kezelés. A lenti ajkait békén hagyták.

(Bocis, ha erős volt.)

cheri: ha már lehet, akkor hadd válogassunk már :P

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29074) cherilady válasza Louro (#29073) üzenetére


cherilady
tag

Nyazsgem! Itt is ahgylak titeket ti éhes disznók :DDD

Megyek lepihenek még mindig hőemelkedésem van :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29075) hejesírásó válasza Louro (#29073) üzenetére


hejesírásó
senior tag

óóó, de a fogak karmolnak az ajkak meg nem. :( :(

jó pihit.

[ Szerkesztve ]

(#29076) zoltanz válasza cherilady (#29074) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Jobbulást,sok vitamin, forró tea meg egy kis mézesbarck pálinka. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29077) cherilady válasza zoltanz (#29076) üzenetére


cherilady
tag

Köszi :DDD A pálinkát nem szeretem. De egész nap teázom :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29078) bandus


bandus
veterán

lenne egy karácosnyi ajándékos kérdésem.

nem vagyunk ugye olyan régóta együtt (pont karácsonykor lesz fél éve), és nem igazán tudom belőni az ajándék értékét. amikro felhoztam, hogy legyen-e valami limit, vagy ilyesmi, akkor azt mondta, hogy ő azt szeretné nekem megvenni, ami megtetszik neki, és kész. ezzel én is így vagyok, meg is tetszett egy gyönyörű swarovski nyakláncot, csak a még megnevezett "szabályok" mellett sem akarok túllőni a célon, illetve nem akarom, hogy jöjjön a "ezt neeem kellett volna" szöveg...

vélemények? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29079) orbano válasza bandus (#29078) üzenetére


orbano
félisten

én ezzel nem foglalkoznék. és azért ez még szerintem nem az a kategória.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29080) concret_hp válasza bandus (#29078) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én "csóró egyetemistaként" azé' nem vennék swarovskit :U

szerk: hm meggugliztam kicsit, mondjuk én úgy vágtam, hogy ilyen 25Któl indul minimum, de úgy látom ilyen 5-6K is van, az még belefér simán :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#29081) bandus


bandus
veterán

köszi a válaszokat, bár az mondjuk nem tiszta, hogy mit értesz "nem az a kategória" alatt. mármint, hogy még úgysem olyan világmegváltó összegek? mert végülis ebben egyetértek.

concret: ez inkább az előbbi :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29082) hejesírásó válasza bandus (#29081) üzenetére


hejesírásó
senior tag

simán belefér. vegyél egy lábtyűt és rakjad bele, amikor pofára esik hogy ENNYI a karácsonyi ajándékja majd felpróbálja, majd látja h vmi nem oksa, és észreveszi h mégsem esik pofára áááááááááááááááá

én így csinálnám :))

(#29083) akos3 válasza tibi666 (#28977) üzenetére


akos3
addikt

Mert a mi Lezso barátunk nem az a fajta.... :N

(#29084) bandus válasza hejesírásó (#29082) üzenetére


bandus
veterán

nem is rossz ötlet :)

köszi a megnyugtatást :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29085) hejesírásó válasza bandus (#29084) üzenetére


hejesírásó
senior tag

;)

köszi. csak ügyesen kell bírnod a fapofát amíg észre nem veszi h behúztad a csőbe.

a lábtyűt csomagold be szépen és nagy csillogó szemekkel adjad oda ;]

[ Szerkesztve ]

(#29086) dragonfx válasza bandus (#29081) üzenetére


dragonfx
veterán

fél év után 25k.s ajándék??elég jól kereshetsz.

szerintme olyan 6-8k..mi is 5.5 lesz karácsonykor és jeleztem is neki mikor mondta mit vegyen adtam pár rávezető ötletet...hogy nem szeretek drágát kapni..mert akkor drágát illik visszadni és azt én nem tudok és nem is akarok.nem az ajándék árától lesz ajándék és meglepetés és okoz boldog pillanatokat egy tárgy.
szóval valami neki való cumo de 25é örültség az az 5-6k okés.de ha rugalmas vagy akkro azt mondod nem érdekel mennyiért veszel cska örüljön neki persze benne van a pakliba te harmadáért kapsz.máskor majd meggondolod.ami épp megtetszik az lehet bármi apró dolog is...akáűr egy bögre egy jó parfüm...stb...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29087) Lengyi válasza dragonfx (#29086) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Én is sokallom így fél év után ( 1 éves fordulótokra viszont már tökéletes lenne). Én szépen, folyamatosan építkeztem. Egyre drágább és különlegesebb ajándékok. Persze az már más tészta, hogy pont fordítva érdemelte volna meg.

szerk: #29078-ra ment

[ Szerkesztve ]

(#29088) glutamin válasza dragonfx (#29086) üzenetére


glutamin
őstag

Szerintem is sok a 25e. Ráadásul, ha most ennyiért, akkor a következő alkalomra (névnap, születésnap) mit veszel majd? Kicsit furcsa lenne akkor meg visszavenni nagyon. Én is megmaradnék az 5e Ft nagyságrendben.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29089) I_Am válasza bandus (#29078) üzenetére


I_Am
veterán

Ha egy nő csak annyit mond, hogy ezt nem kellett volna, akkor nem lőttél túl a célon, hanem pont beletaláltál a közepébe. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29090) Lengyi válasza I_Am (#29089) üzenetére


Lengyi
aktív tag

akutyafáját micsoda maskara :DDD

(#29091) Csakénvagyok válasza bandus (#29078) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha nem egy fél hónapi fizud akkor oké

(#29092) Csakénvagyok válasza hejesírásó (#29082) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mi az a lábtyű. És hogy hogy megsértődik hogy csak ennyi? Én meg akkor visszasértődöm :DDD

(#29093) whitezo88 válasza glutamin (#29088) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ráadásul nem is értek azzal egyet hogy pénzben kéne kimutatni mennyire szeretek valakit. egy kis plüssállattal is lehet nagy örömöket szerezni :)

(#29094) Lengyi válasza Csakénvagyok (#29092) üzenetére


Lengyi
aktív tag

(#29095) dragonfx válasza glutamin (#29088) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja +/-2...azért be lehet lőni kb.ra hogy 5-10 között olyna 6-8e :DD
nincs értelme angyobbat venni...mert ott már nehéz eltalálni mi az aminek igazán örülne.... :U

#29093>>ennyi....ha már nagy értékű ajándék akkor arany vagy ezüst...egy napszemüveg...egy mutatós elegáns ruha...szal amire ugy ténylegazt lehet mondani ez igen.
de persze nem mndenáron kella ahzsnosságra rámenni....mert elrontja az egészneka szépségét rájöttem.
ja és nem kell alkalom hogy ajándékot adjak...én most cska egy plüss szívet adtam alkalom nélkül(mondhattam volan előre télapóra de nem tettem)...és örült neki....

é például vettem magamnak egy plüss poker zsetont...kb 20centis...ha egy ilyet kapok irtor aörülök ötletes ajándék.meglepi.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29096) Csakénvagyok válasza Lengyi (#29094) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk rájöhettem volna hogy zokni, de a franc gondolta

(#29097) Lengyi válasza Csakénvagyok (#29096) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Ha jól tudom a különbség a tyű és a zokni között az, hogy a tyűnél minden ujjadnak külön megvan a helye. Szebben nem tudtam megfogalmazni :))

[ Szerkesztve ]

(#29099) hejesírásó válasza I_Am (#29089) üzenetére


hejesírásó
senior tag

és még piros naci is van :C

(#29100) AMD Power


AMD Power
titán

Az mitől van ,hogy nem vagyok kikészülve? Jó persze néha elkalandoznak a gondolataim felé és akkor picit szarul vagyok de semmi extra.
Az is érdekes ,hogy mióta szerelmes vagyok elég érzékeny lettem. Volt az elmúlt 2 hétben 3 alkalom is mikor kicsit elérzékenyültem. Érdekes mióta nem vagyunk együtt 1x se volt ilyen. :F

Pedig szeretem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.