Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30551) #56474624 válasza fordfairlane (#30547) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem az inkább "csak" egy következménye lesz egy sokkal mélyebb dolognak. Viszont jelzésértékű lehet. Ha egy nő szexuálisan nem izgat, az biztosan nem jó számomra. :)

(#30552) zso73 válasza Sárpac (#30548) üzenetére


zso73
veterán

Ez így igaz. Nem volt sok időm írogatni a verzió B dolgokat. És elég sok apró dolog van........
És persze ez már elég mély, hogy kiadjam magam a neten. Még a végén lecsapna rám a Máónika sóóó!

Szerintem amúgy is első a genetikai rátermettség a választásnál. 5-10 méterről. Ha már kv ivás van, akkor beindul a kémia, ha el nem nyomja valami erős illat...........
Szerintem ez az első dolog, ami dönt.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30553) Ijk válasza Sárpac (#30550) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem ahol két ember szellemileg, lélekben képes egymásra hangolódni, ott kizártnak tartom, hogy ne legyen jó a szex. Eleve nem kezdünk olyan nővel aki szexuálisan nem tud beindítani. Viszont, ha megvan a külső és megvan a belső is, akkor jó a szex. És ez nem feltétlen úgy alakul ki, hogy egy hét után lefekszünk, hanem hogy minél többet vagyunk együtt, egymásra hangolódunk, fokozatosan oldódnak fel gátlásaink. Aztán már úgyis érezzük mikor jön el az a pont (általában nőknél később). És még így sem biztos, hogy jó lesz az első alkalom.
Senki nem születik elsőrendű szeretőnek, ez is olyan dolog amit meg kell tanulni. Ráadásul minden partner olyan mint egy kocsi;], mindegyikkel egy kicsit máshogyan kell bánni. Néhány alkalom után már kialakul, hogy melyik félnek mi okoz örömet, de ehhez kell a kommunikáció. Én egy olyan nővel szívesebben beszélem meg ezeket a dolgokat, akivel már összecsiszolódtunk, mint egy majdnem idegennel. Sokkal oldottabban, lazábban lehet ilyen dolgokról beszélni egy szint után.

Szóval nálam a sorrend hogy előbb egymásra hangolódni, és azután a szex. Az előbbit baromi nehéz szerintem pár hét alatt megvalósítani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30554) zso73 válasza Ijk (#30553) üzenetére


zso73
veterán

Azért a ki-be-ki-be-kész akkor sem elég, ha 100% az összhang.
Nekem volt olyan barátnőm, aki azt hitte, hogy a kezével mindig pótolhatja az orális szexet...Hát nem. Amúgy az első randitól összhang volt köztünk...........

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30555) #56474624 válasza zso73 (#30554) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért a ki-be-ki-be-kész akkor sem elég, ha 100% az összhang.

Attól függ, 100% összhang alatt mit értesz. A szex is elsősorban örömforrás. Ha a 100%-os összhang olyan mértékű örömöt jelent, mintha a mennyben lennék, akkor kinek lenne szüksége még külön szexre is? :DDD

(#30556) Csakénvagyok válasza #56474624 (#30555) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ugye viccelsz?

(#30557) #56474624 válasza Csakénvagyok (#30556) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem, ez komoly. Ha mennyei öröm tölt el, miért rontanám azt el akármilyen földi öröm kedvéért, ami sohasem lesz tökéletes, és belerondít a képbe? ;)

(#30558) Tim82 válasza #56474624 (#30557) üzenetére


Tim82
nagyúr

Téged a Zisten is szerzetesnek teremtett. Csak bele kellene zúgnod holmi tökéletlen földi nőnemű egyedek helyett. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30559) #56474624 válasza Tim82 (#30558) üzenetére


#56474624
törölt tag

Amit mondtam, az egy feltevésből indult ki (szerintem 100% összhang eleve nem létezik), és nem kell hozzá szerzetesnek lenni, hogy így gondoljam, abszolút ésszerű, ha a szexre mint örömforrásra tekintek. Mellesleg van (szubjektíve) tökéletes nő számomra. :)

(#30560) Csakénvagyok válasza #56474624 (#30557) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha tökéletes az öszhang, akor már a sexben is tökéletes lesz az öszhang. S annál szebb nincs is, mint egy nő akibe szerelmes vagy okozon mennyei gyönyört.

Már ha romantikusak akarunk lenni

(#30561) Tim82 válasza #56474624 (#30559) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt a mondatodat reagáltam le, mert önmagában elég abszurd:

Ha mennyei öröm tölt el, miért rontanám azt el akármilyen földi öröm kedvéért, ami sohasem lesz tökéletes, és belerondít a képbe?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30562) #56474624 válasza Csakénvagyok (#30560) üzenetére


#56474624
törölt tag

A szex is okkal történik. Ha a 100%-os összhangot úgy értelmezem, mint a 30555-ben, akkor a szex meg sem történik, nincs rá motiváció. Elméleti a feltevés, tudom, de a 100% összhang éppúgy az számomra. ;)

Tim82:

A mennyei öröm a földi létben már önmagában abszurd, de ha abszurd dolgok hangzanak el, a válasz is az lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#30563) Csakénvagyok válasza #56474624 (#30562) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Bocs, de mi az a 30555? Csak a genygébbek kedvéért

(#30564) orbano válasza Ijk (#30553) üzenetére


orbano
félisten

"Viszont, ha megvan a külső és megvan a belső is, akkor jó a szex"
Bár így lenne... vagy nagyon nagy mázlista vagy, hogy csak ilyen adatott, vagy nem dugtak meg még úgy igazán, hogy egy hétig vigyorogj tőle remegő lábakkal :D

Csakénvagyok: a hozzászólás száma amiről szó van.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30565) #56474624 válasza Csakénvagyok (#30563) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hsz sorszáma. :DDD
Kíváncsi lennék, mikre gondoltál eredetileg. :D

orbano:
vagy nem dugtak meg még úgy igazán, hogy egy hétig vigyorogj tőle remegő lábakkal

Szerintem felcserélted a szerepeket. :DD

[ Szerkesztve ]

(#30566) Csakénvagyok válasza #56474624 (#30565) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#30567) orbano válasza #56474624 (#30565) üzenetére


orbano
félisten

ezek szerint Téged sem :DDD :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#30568) Ijk válasza orbano (#30564) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dugás és szeretkezés nem ugyanaz. Egyébként valóban "nem dugtak meg még úgy igazán";]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30569) #56474624 válasza Csakénvagyok (#30566) üzenetére


#56474624
törölt tag

Húúú... :C Pedig eszemben volt, hogy elérakjak-e egy #-et. :))

(#30570) orbano válasza Ijk (#30568) üzenetére


orbano
félisten

"Dugás és szeretkezés nem ugyanaz"

voltál közhelyfesztiválon, vagy miafranc? :) a szex az szex, attól jó, amitől. szerintem. persze, jó dolog, hogy van érzelem, meg szeretitek egymást, meg k*rva nagy összhang, de nem ettől lesz jó a dugás ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30571) tibi666 válasza orbano (#30570) üzenetére


tibi666
senior tag

pedig de. ha szeretitek egymást, és úgy "nyúlsz" hozzá a partneredhez, hogy szereted, az sokkal több örömet okoz, mint akármilyen lepedőkirály technika.

(#30572) IreN!CuS válasza tibi666 (#30571) üzenetére


IreN!CuS
őstag

adom :) nem írok többet így is megvolt a "teleportálás":D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30573) frame>24


frame>24
addikt

Most így eszembe jutott, hogy nagybátyámnak egyszer azt mondta a kiképzőtiszt, mikor beteg volt:
"- Fáj a torka? Nyalogasson meleg pinát!" :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30574) #56474624 válasza IreN!CuS (#30572) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pedig írhatnál némi beszámolót... :)

(#30575) fokukac válasza frame>24 (#30573) üzenetére


fokukac
nagyúr

;]

Ui. ez olyan nagy, mint a "mi a teendő atomvillanás esetén" c. duma :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30576) IreN!CuS válasza #56474624 (#30574) üzenetére


IreN!CuS
őstag

dehhhhhhhhh beszámolót miről?:D én marha lementem 20+cmes hóban hátha lent lesz a 90d erre feszt nem(persze pöpet ittas voltam már:) ),majd én hülye haza jöttem(itt már nagyon ittas voltam:) ).Erre kata rám írt h hiányzok XD de legalább láttam pár subarut meg EVO-t visin mentek szerpentinre "csúszkálni". Úgy beszálltam volna valamelyikbe te..... :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30577) orbano válasza tibi666 (#30571) üzenetére


orbano
félisten

lehet ha hosszú ideje sóvárognék érzelmek után, ezt mondanám. aztán meg ha hosszú ideig csak érzelmek lennének, de no technik, akkor pont az ellenkezőjét? vagy lehet nem érdemes végletekben gondolkodni? vagy mégis? vagy aludjunk?

A vér nem válik VAZZE!™

(#30578) IreN!CuS válasza orbano (#30577) üzenetére


IreN!CuS
őstag

csak is a végletekben-végletekben való gondolkodásban-van értelem :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30579) #56474624 válasza tibi666 (#30571) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem embere válogatja. Az biztos, hogy mindenkinek jobb, ha van érzelem, max. nem akkora a különbség a kettő között (van szeretet/szerelem, illetve nincs).

(#30580) #56474624 válasza IreN!CuS (#30576) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úgy hívják, hogy 90d? :DDD
Tehát 90d, plusz a (volt) barátnő is képben van még? Autók is. ;] Plusz a pia természetesen. :DDD

(#30581) IreN!CuS válasza #56474624 (#30580) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem,nem 90d a neve,csak "becenév" :DDD volt bnő hát......remélem "észbe" kapott.Pia az alap sajnos...főleg ilyenkor,még szerencse h bírom :))

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30582) frame>24 válasza fokukac (#30575) üzenetére


frame>24
addikt

namost erre több verzió is van ("jól megnézni;" "ne follyon bele a sisak," etc.), tehát nem tudom, van-e szesszuális vonulata is? :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30583) tibi666 válasza IreN!CuS (#30576) üzenetére


tibi666
senior tag

én ma pörögtem a mercimmel, meg egy barátom bmw-jével is. :K
aztán este besöröztem. de nekem senki nem írt, hogy hiányzok neki. és még a call of duty 6 sem tetszik. lehet aludni kéne, de az insomnia őrjítő.

(#30584) IreN!CuS válasza tibi666 (#30583) üzenetére


IreN!CuS
őstag

én csak a mi kocsinkat tudtam elvinni picit pörögni(peugeot 207 1.4 vti 95 le)szóval nem nagy szó...viszont kövezni fogsz de kihagytam egy EVO X-et a visegrádi szerpentinen,mondván jövök haza hátha ez a bolond rám ír(kata "ex")(főleg h álmaim autója :U :O )

cod6 meg alap h fos,én mostanság cod1-cod4el funolok felhagytam a "pro" gamel :[)hallgasd meg ezt [link]én ezért nem alszok pörget :DDD azért szívesen kirpróbálnám azt a bömbit,milyen egy hátsó kerekes autóval. /OFF]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30585) #56474624 válasza IreN!CuS (#30581) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az a baj, hogyha az ember megérzi a "magány" szagát, beleborzong, és hajlamosabb rossz döntéseket hozni. Erre érdemes odafigyelni... És most nem a piára gondoltam, hanem a "visszatáncikálásra". Tényleg érdemes végiggondolni szerintem, hogy mi miatt is... Lehet a "gondolkodási idő" inkább "felejtési idő" lesz, és csak a szép dolgok maradnak meg. Aztán azon veszed észre magad egy-két hét múlva, vagy akár hamarabb, hogy megint nem működik a kapcsolat. Kívánom, hogy ne így legyen, ha úgy alakul, de ez benne van ilyenkor sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

(#30586) IreN!CuS válasza #56474624 (#30585) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Itt nem a magányról van szó én lehúztam sok időt egyedül.Nem volt cink.Azért hidd el ha olyan lesz a szitú ,h visszatáncikól lesz 1-2 megkötés.Meg engem is megviselt minden téren ez a "szünet".Bár most ő írt rám h hiányzok neki meg ilyesmi. :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30587) #56474624 válasza IreN!CuS (#30586) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én nem is Rád értettem, hanem az (ex-)barátnődre, hiszen Ő az, aki nemrég még úgy beszélt Veled, ahogy az ember a szerelmével nem beszél, majd gondolkodási időt kért, most meg már hiányzol Neki. :U

[ Szerkesztve ]

(#30588) Csakénvagyok válasza fokukac (#30575) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mé'? Mi? :U

(#30589) orbano válasza #56474624 (#30587) üzenetére


orbano
félisten

max elvesz pár hetet, hónapot az életéből, addig sem tud értelmes nőt keresni magának. mit veszíthet? :) közismert mondás, hogy az élet hosszú, ráérünk kiélvezni, ami adatott :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30590) proof88 válasza tibi666 (#30583) üzenetére


proof88
addikt

stalker

(#30591) Ijk válasza IreN!CuS (#30576) üzenetére


Ijk
nagyúr

Várjál... Tehát ő időt kért, most pedig már azt írja, hogy hiányzol? Akkor vagy megint vetít neked, vagy csak szimplán idióta, vagy pedig múltkor a menstruációs ciklusának hullámvölgyében volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30592) zso73 válasza #56474624 (#30587) üzenetére


zso73
veterán

Te még nem tapasztaltál ilyet? Amég kiskutyázol a csaj után, addig szolga köcsög....Amikor meg rájön, hogy a földön nincs másik hülye, aki elviseli, akkor meg hiányzol?

IreN!icus: 90D az jó, bár hátból széles. Kajakozik a csaj?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30593) IreN!CuS válasza #56474624 (#30587) üzenetére


IreN!CuS
őstag

én nem értem,elhiheted :U

Ijk:Hát úgy nézett ki tegnap,h beszéltem vele majd "beszólt" és mondtam h "goodbye" erre ennyit írt: ......hy
Aztán amikor haza jöttem 12kor,kivettem msnről a "nem itt" ki írást,aztán rám írt,h megy aludni.Mondom én most értem haza,h h mész fáradt vagy? Elkezdi ja meg h holnap is meló.Mondom neki jól van.Kérdeztem h azt nyert akinek szurkoltál igen igen.Akkor örülünk.És ez után írta h hiányzol.Mondom te is nekem :DDD Aztán én lementem cigizni garázsba meg kinyitottam az utolsó gyilkos sört.Feljöttem írtam neki h megyek.szia jó éjt.Mentem is aludni.És ma reggel olvastam így köszönt el: nha baba megyek csókollak *nálak,Jobbulást(bár h ezt mire írta nem tudom :) )Aztán kb ennyi volt.Nem hiszem,h "ennyire" megviselte volna a menstruáció,főleg nem 2 hetén keresztül.Kb ez volt:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30594) IreN!CuS válasza zso73 (#30592) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nem széles hátban,nem tűnt fel.Annyira nem "ismerem" h tudjam mit sportol/sportolt.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30595) Ijk válasza IreN!CuS (#30593) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szeretsz szenvedni?:)
Már két hete tart ez a kálvária... Hát te tudod.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30596) IreN!CuS válasza Ijk (#30595) üzenetére


IreN!CuS
őstag

kifejted pontosan mire gondolsz,hogyan jött ez a kérdés? :U ;)
~2 hete azért még nincs,csak h kötekedjek.Nem értem sok ember hozzá állását.Ha szeretsz valakit(de úgy "isten igazából")nem tudod elfelejteni 2perc/óra/nap/hét alatt.Már mint nekem nem megy.Mint írtam ő írt rám,meg ilyesmi.Sokat nem ért ezzel a "hiányzol+szomorú fej"dologgal.Most élem az életem aztán ennyi.Ezért sem értem ezt a szenvedés dolgot.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30598) Ijk válasza IreN!CuS (#30596) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha te jól érzed most magad... Bár akkor nem értem miért írsz folyton ide:U
Nem, valóban nem felejti el az ember a másikat. Én 9 hónapja nem tudom felejteni a 4 éves kapcsolatom. Feldolgozom, elfogadom, hogy vége. De azért a ti esetetek picit más:)
Hiányzol, nem hiányzol, írogat, erre vágyik, neki nem jó... Nem tudom látod-e, hogy mindig arról van szó, hogy mi van vele. Esetleg őt érdekelte, hogy neked milyen érzéseid vannak, neked mi a jó?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30599) IreN!CuS válasza Ijk (#30598) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem érzem magam jól csak úgy elvagyok.Miért írok ide?Te miért írsz?Vagy akkor senki ne írjon. :U Vagy zavar h elmeséltem mi volt?Tegnap este teljesen véletlenül kezdtem el írni ide.Aztán gondoltam ne legyen sok az off elmondom,h mi van.Ennyi.Érdekli,nem tudom nem is érdekel ;) Amikor együtt voltunk,persze h érdekelte,azóta nem figyel rá olyan "súllyal" ahogy én sem.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30600) zso73 válasza IreN!CuS (#30599) üzenetére


zso73
veterán

Nyugodtan írj ide!! +1 szavazat.

Teljesen normális, hogy hiányzik neked. Az meg, hogy sem neki, sem magadnak nem hazudsz, hanem beismered ( szerintem ) felnőttes dolog, ami jó!! A kérdés a következetesség. Ha tényleg szakítani akarsz vele, és ez mellett ki is tartasz, akkor ennyi.
Ami rossz lehet a kicsit vissza, kicsit ki a kapcsolatból. Ezt hívom én önkínzásnak..........

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.