Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30351) #56474624 válasza Ijk (#30347) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nyilván nem egyszerű, és aki már tapasztalatból beszél, az nem is nagyon kerül ilyen helyzetbe. :))

(#30352) orbano válasza IreN!CuS (#30338) üzenetére


orbano
félisten

"hát inkább nem írom le mióta próbálok,olyan lányt találni aki tényleg meg tudd fogni.Ezért is engedem el nehezen"

Ezzel a hozzáállással a végletekig tudod majd magad sanyargatni, sajnáltatni, és teljesen meggyőzni, hogy igen, ő aztán egy húde csaj, akiért mindent érdemes megtenni. Pedig nem így van.

Egyébként mióta próbálsz? És mennyi nővel próbáltad azóta? És hol?

A vér nem válik VAZZE!™

(#30353) Goose-T válasza IreN!CuS (#30348) üzenetére


Goose-T
veterán

Baszki, ha annyira szerelmes lenne beléd, mint amennyire te belé, nem bizonytalanodott volna el egy percre sem. Te talán tennél ilyet vele? Ugye, hogy nem? Látod, nagyon nincsenek egy szinten az érzéseitek. Nem is ismered még igazán. Négy éve vagytok "barát"-ok, ez lóf*szt sem jelent. Kb. két hónapja húzza az agyad, ennyi idő alatt senkit nem lehet alaposan megismerni, még akkor, sem, ha sülve-főve együtt vagytok.

Felvázolom neked a csaj agyában lejátszódhatott dolgokat:
Elején: "Négy éve ismerem, most pedzegette, hogy jöjjünk össze. Hát, egy próbát megér, helyes srác, meg minden. Bár csak barát, de hátha lehet barátságból szerelem."
Közepén: "Tök gáz, hogy a csajok állandóan kérdezgetik, hogy tényleg azzal a sráccal jöttem-e össze, aki már négy éve körülöttem koslat. Nem tudom, igazából még mindig csak barátként tekintek rá. Amikor összejöttünk, olyan furcsán idegenül hatott a csókja. Néha idegesít is, nem gondoltam, hogy ekkora teherként fogom érzékelni, amíg csak barát volt, nem akaszkodott ennyire rám."
Most: "Kész vagyok tőle, nem kell ez nekem, jobb lett volna, ha csak barátok maradunk. Nem tudom ezt vállalni. Nem tudom, hogy mikor és hogy mondjam meg neki, egyelőre húzom az időt, mert nincs bátorságom elé állni az igazsággal. Végül is csak a barátom, nem szeretném megsérteni."

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30354) hejesírásó válasza Goose-T (#30353) üzenetére


hejesírásó
senior tag

lehetséges h vmi ilyesmi van a dologban, nem kizárható.

(#30355) fordfairlane válasza IreN!CuS (#30338) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hanem konkrétan elgörcsöli a kapcsolatot.

Ha egy nő szeret, akkor nem görcsöl, meg nem időt kér, hanem veled akar lenni. Ez ilyen egyszerű.

x gon' give it to ya

(#30356) Poszy


Poszy
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Részben egyetértek tibi666 kollégával, az én stratégiám is hasonló, mert engem is sok csalódás ért már.
Több hónapig udvaroltam pár lánynak a múltban, de teljesen feleslegesen, pont az ilyen bizonytalan lányok miatt. Bizony volt közöttük 27-28 éves is.
Azóta azt az elvet vallom, hogy maximum 1 hónapot udvarolok.
1. héten beszélgetünk, barátkozunk, ismerkedünk.
2. héten minimum el kell csattannia pár csóknak, finom közeledés.
3. héten már belefér egy szimpla petting és egy ártalmatlan, de annál inkább megnyugtató, összebújós együtt alvás (itt már részemről és a hölgy részéről is lehet kezdeményezni :K)
A 4. héten pedig már kőkemény szex, vagy gyengéd szeretkezés.
Ez attól is függ, hogy az 1 hónap alatt miként alakulnak két ember érzelmei.
Ha az 1 hónapot követően sem sikerül közelebb kerülni a hölgyeményhez, akkor részemről felejtős a dolog. Felesleges húzni az időt. Ettől még lehet belőle, komoly, hosszútávú szerelem. Szerintem.
Életemben volt is már rá példa párszor, sajnos éppen ezekből a hibákból tanulva "fejlesztettem ki ezt a stratégiát" és bizony be is szokott jönni. Jó esetben még 1 hónap sem kell hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#30357) IreN!CuS válasza #56474624 (#30350) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen volt már neki egy 2 éves kapcsolata,és pár "futó".Az elején teljesen késznek érezte magát mármint ezt mondta.Mert ha ott megemlítette volna ezt,más lett volna minden :) .Ezért sem tudom felfogni a mostani szitut.

orbano:Nem azért írtam,h sajnáltassam magam vagy ilyesmi.Csak a tényeket írtam.
"Régen" a "rossz" korszakomban,nem tiszteltem semmit és senkit.Ez meglátszott a kapcsolatokon is.Sajnos "szét szedtem" pár lányt,mivel nem érdekelt.Szerencsére észbe tudtam kapni,és azóta nincsenek futok kalandok,meg semmi ilyesmi.Mióta?Nekem "régnek" tűnik,de nem sok ideje.Úgy másfél-2 éve.Ez alatt az idő alatt,nagyon sok lányt ismertem meg,de nem fogott meg egyik sem.Összesen 2 kapcsolatom volt.Ez meg egy másik.Az is csak 3 hónapig tartott.Sok helyen ismerkedtem már meg lányokkal. Pl.:suli/busz/haverok által/buli/vagy ilyen menjünk le igyunk 1 sört estéken is/stb.Sokszor volt például olyan h külsőre bejövös volt nagyon is majd 3 mondat után áhhh pillanat ki kell mennem telefonálni :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30358) IreN!CuS válasza Goose-T (#30353) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Erre így nem tudok mit írni,elgondolkodok rajta,lehet van benne realitás. :R

fordfairlane:nem tudok nő fejel gondolkodni(jobb is :DDD )de találkoztam már ehhez hasonló "hülyeséggel".meg ezt embere válogatja.De alapjaiban egyetértek veled.

Poszy:elég sok lánynál sikerült elérnem ez a "4 pontot" akár egy éjszaka alatt is.És volt köztük elég sok "merev felfogású" csaj is még is.Akár csak most katával.Tali 4kor 8kor első csók,11kor meg már.....És persze lent is aludt.

fordfairlanepont ez a baj,amit mond és amit tesz teljesen ellentétes.Ezért sem tudok "rájönni" a dologra.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30359) fordfairlane válasza IreN!CuS (#30358) üzenetére


fordfairlane
veterán

nem tudok nő fejel gondolkodni(jobb is :DDD )de

Nincs de! :) Nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz, abból sokkal több mindent ki lehet olvasni.

x gon' give it to ya

(#30360) Goose-T válasza IreN!CuS (#30358) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor idéznék a topic első hozzászólásából:

''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!'' - Maverick

Előjött fordfairlane által a topic pár éve sokat hangoztatott alapigazsága is, miszerint a szavak nem, csak a tettek számítanak. Szóval gondolkodjunk együtt:
1. Mit mond a lány? Helyes válasz: kit érdekel, semmit sem számít.
2. Mit tesz a lány? Helyes válasz: szívat.
3. Mit kezdhetsz azzal a lánnyal, aki szívat? Várom a válaszodat. :) (Segítek, a szó amit keresel, úgy kezdődik, hogy lesza....)

Talán a legjobb lenne, ha odamennél hozzá, és megmondanád neki, hogy neked nagyon rosszul esik, amit művel veled. Vagy most döntsön, vagy nem keresed többet.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30361) fordfairlane válasza IreN!CuS (#30358) üzenetére


fordfairlane
veterán

fordfairlanepont ez a baj,amit mond és amit tesz teljesen ellentétes.Ezért sem tudok "rájönni" a dologra.

Nem kel neked rájönnöd valami misztikus és megfoghatatlan jelenségre. Ez az ő problémája, és bárhogy szeretnéd te megoldani helyette, nem fog menni. Ha nem képes együtt élni senkivel vagy csak téged nem szeret, a te szempontodból mi a különbség? Csúnya vége lesz ennek, ha egyfajta terápiás kapcsolatot akarsz vele összehozni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#30362) orbano válasza Poszy (#30356) üzenetére


orbano
félisten

"1. héten beszélgetünk, barátkozunk, ismerkedünk.
2. héten minimum el kell csattannia pár csóknak, finom közeledés.
3. héten már belefér egy szimpla petting és egy ártalmatlan, de annál inkább megnyugtató, összebújós együtt alvás (itt már részemről és a hölgy részéről is lehet kezdeményezni )
A 4. héten pedig már kőkemény szex, vagy gyengéd szeretkezés
"

Van pár idősebb nőismerősöm, akik erre megkérdeznék, hogy buzi-e vagy? :U

ja közben barátnőm ráreagált: "basszus, mi hamarabb szexeltünk, pedig én aztán..."

A vér nem válik VAZZE!™

(#30363) IreN!CuS válasza Goose-T (#30360) üzenetére


IreN!CuS
őstag

1. Mit mond a lány?:szeret/hiányzok neki,csak görcsöl,oké nem számít.
2. Mit tesz a lány?:menekül/és szívatja saját magát és engem is.Számítson ez.Akkor kérdezem miért szívatja saját magát is?(belső info h szenved)
3. Mit kezdhetsz azzal a lánnyal, aki szívat?:aki csak engem szívat leszarom.

Ezen a találkozatok és mondom neki h itt helyben döntse el,nem hülyeség:)

fordfairlane:nem szeretnék semmilyen terápiás kapcsolatot összehozni vele,csak nehezen tudom elengedni/beletörödni :(

(#30364)orbano:ezt is adom :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30364) orbano válasza IreN!CuS (#30363) üzenetére


orbano
félisten

ha egy lány szeret, az veled akar lenni? veled. ő veled van? nincs.

minden más duma.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30365) fordfairlane válasza IreN!CuS (#30363) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha időt kért, akkor adj neki időt, de ne ezen görcsölj, hogy most ő mit csinál, hova megy, meddig gondolkozik.

x gon' give it to ya

(#30366) IreN!CuS válasza fordfairlane (#30365) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én adok neki,nem arról van szó.Legalább lesz időm "magamra".Ha meg nem "bírom" ki ezt az a "kérek időt sbt stb",sok mindenre választ add.Nekem is.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30367) hejesírásó válasza fordfairlane (#30359) üzenetére


hejesírásó
senior tag

na mert a mit tesz az leírja hogy mit gondol a nő. :W

sztem se a mit tesz se a mit mond nem mondja meg 100% os biztonsággal 0% hibával hogy mit gondol egy nő. :U

30362: most miért vagy ilyen....a legelsőnél én 3 hónap után mondtam igent a jánykának, ő meg már lassan spontán öngyulladásban égett mellettem. ;] az elsőnél van aki még ilyen kis hülye, szende, buzi-e vagy. vannak ilyenek.
csak biztos h jó ezen a szinten megmaradni.

[ Szerkesztve ]

(#30368) Goose-T válasza IreN!CuS (#30363) üzenetére


Goose-T
veterán

Azt honnan veszed, hogy saját magát is szívatja? Mondta? Azt is mondta, hogy szenved? Ha igen, akkor lásd az első pontot. Állj már ki egy kicsit magadért, vedd már figyelembe a saját érzéseidet is. Vagy csak szó nélkül hagyod továbbra is, hogy ilyen szenvedést okozzon neked? Megvárod, míg véget ér a "görcsölése", hogy utána újra egy pár legyetek azzal a lánnyal, aki már egy hete csak szopat?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30369) fordfairlane válasza hejesírásó (#30367) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem tudom értelmezni ezt a hszt.

x gon' give it to ya

(#30370) hejesírásó válasza fordfairlane (#30369) üzenetére


hejesírásó
senior tag

bocs, közérthetősítettem. így? ;)

ja és egy korábbi hsznél meg elgépeltem:

csak biztos nem h jó ezen a szinten megmaradni. a nem az lemaradt, kétfelé jár az eszem.

[ Szerkesztve ]

(#30371) fordfairlane válasza hejesírásó (#30370) üzenetére


fordfairlane
veterán

Olyan dolgokat írsz, amit nem állítottam. Máskor lehetőleg úgy kötözködj, hogy arra reflektálsz, amit leírok, nem pedig a számba adott dolgokat akarod megcáfolni.

x gon' give it to ya

(#30372) IreN!CuS válasza Goose-T (#30368) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ő is mondta,legjobb bnője is mondta(jóban vagyok vele),és anyukája is célzott rá.És az nem lenne szerinted szenvedés ha szó nélkül leszarnám minden mindegy alapon?Csak lehet 1-2 hét/hónap után jönne ki rajtam.Mert addig lehet eltudnám fojtani a dolgot.Régen csak a saját érzéseimet néztem,szívtam is sokat,de úgy látszik ezzel is,kell az az aranyközép út nagyon is.Mint szinte minden másban is.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30373) hejesírásó válasza fordfairlane (#30371) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem vágom most ezt hogy érted. elolvastam és a tartalmára reflektáltam.
nem kötözködtem->reflektáltam. ne vedd annak. :N
nem adtam sehová semmit, heteró vagyok :R

[ Szerkesztve ]

(#30374) Goose-T válasza IreN!CuS (#30372) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezért mondtam, hogy állj elé, hagyja ezt abba. Valakinek lépnie kell, és te vagy a férfi. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha túl vagytok ezen, akármit is lép a csaj.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30375) hejesírásó válasza Goose-T (#30374) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez időhatékonyság és idegek kímélése szempontjából valóban jó 5let.

de benne van a pakliban h falhoz állítva elhamarkodott és nem jó döntést hoz a jányka.

(#30376) IreN!CuS válasza Goose-T (#30374) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pont ugyan ez jutott nekem is eszembe mint amit hejesírásó kolléga fogalmazott meg.El kéne döntsem melyik a jobbik rossz.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30377) Goose-T válasza IreN!CuS (#30376) üzenetére


Goose-T
veterán

Az ember sorsát a döntései határozzák meg. Hozzád az a lány való, aki ebben a helyzetben igennel válaszolna neked. Nézd, aki bő két hónap együtt járás után már ennyire problémás, és most sem lenne képes erőt venni magán, azzal ne számíts túl sok jóra a jövőben sem. Az, hogy azt mondta, nem tudja, hogy készen áll-e egy kapcsolatra, azt jelentheti, hogy jelenleg nem tart alkalmasnak téged arra az elmúlt két hónap tapasztalatai alapján, hogy hosszú távon együtt legyen veled. Ezt talán megfordíthatnád még most egy határozott, férfias fellépéssel.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30378) hejesírásó válasza Goose-T (#30377) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem mondasz hülyeséget. ;)
így ebbe belegondolva már én is azt mondom h menjen a falhoz állítás.

[ Szerkesztve ]

(#30379) IreN!CuS válasza Goose-T (#30377) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem tudom lehet csak én ragadtam le vagy nem tudom felfogni.De még mindig saját magát nem tartja alkalmasnak egy kapcsolatra.Bár ha azt mondja h nem "áll készen" lehet miattam is.h nem tart alkalmasnak.De akkor miért "húzta" 2 hónapig(btw ma van 2 hónapja).Mi lenne az a über határozott férfias fellépés?Az h döntések elé állítom vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30380) fordfairlane válasza IreN!CuS (#30379) üzenetére


fordfairlane
veterán

Jól értem, 2 hónapja bizonytalan az, hogy most milyen viszonyban vagytok egymással? Lehet az én arányérzékem nem fejlődött ki megfelelően, de ez az én szememben már gyakorlatilag egyenlő a szakítással. A relativitáselméleten nem rágódnak ennyit, azon mi a fenét lehet 2 hónapig gondolkodni, hogy hogyan viszonyulsz valaki máshoz?

Bele vagy esve, ezért nem látod a fától az erdőt. Nagy eséllyel hamvában holt az egész, a nő azért húzza az időt, mert nem tudja, hogyan magyarázza el. Bizonyára nem akarja azt, hogy megharagudj rá, nem akarja magát hibásnak érezni.

x gon' give it to ya

(#30381) IreN!CuS válasza fordfairlane (#30380) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem,ma van 2 hónapja amikor összejöttünk,olyan egy hete megy ez a "cirkusz".És tegnap tudtam vele "úgy normálisan" beszélgetni.Amikor is feljött ez a "kérek időt h lerendezem magammal" dolog.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30382) bandus válasza IreN!CuS (#30379) üzenetére


bandus
veterán

elmész hozzá, és a szemébe mondod, hogy neked ez így rohadtul nem jó (attól függetlenül, hogy ez neki jó-e vagy sem), és van kb egy lélegzetvételnyi ideje, hogy eldöntse folytatjátok-e vagy sem. ez mindenre megadja a választ, gondolkozik már elég ideje :)
ha nemet mond, akkor hátatfordítás, és viszlát... utána pár sör és kész. ez csak elsőre tűnik ám nehéznek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30383) Ijk válasza IreN!CuS (#30381) üzenetére


Ijk
nagyúr

Komolyan sajállak, mert átérzem milyen szar a helyzeted. Te megtennél érte bármit, viszont ő nem hajlandó viszonozni a szereteted. Viszont mivel te vagy belé szerelmes, így képtelen vagy racionális döntést hozni. Tudod, hogy igaza van mindenkinek aki itt próbál segíteni, de egy erősebb ösztön, a "szíved" nem enged. Remélem mihamarabb sikerül kjönnöd ebből a patthelyzetből.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30384) orbano válasza bandus (#30382) üzenetére


orbano
félisten

te el tudod képzelni, hogy ilyen bizonytalanvagyokos, nemtommitakarokos szájhúzós cuccból értelmes kapcsolat lesz? szerintem akkor már jobb szimplán elküldeni a csajt. ha akar valamit, úgyis megkeresi később, ha meg nem, legalább nem a csaj mondta ki az utolsó nem-et.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30385) Ijk válasza bandus (#30382) üzenetére


Ijk
nagyúr

Áhh, nem érdemes senkit egy ultimátummal sarokba szorítani. Szerintem ha nem tud túllépni rajta, akkor várjon egy kicsit. Vagy ha nagyon meg akarja beszélni, akkor le kell ülni egy borral, és szép lassan belemenni a témába.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30386) #56474624 válasza IreN!CuS (#30379) üzenetére


#56474624
törölt tag

Most ezt nem úgy kellene elképzelni, hogy a lány merő gonoszságból, számításból nem tart alkalmasnak Téged. Szeretné, ha az lennél, de a valós érzései nem ezek. Ezért bizonytalan. Szeretne továbbálmodni, mert fájdalmas belátni a realitást. Ez a szenvedés tárgya. Nem az, hogy Téged szeret szerelemmel, és sajnálja, hogy Ő alkalmatlan egy kapcsolatra, ugyan.

(#30387) IreN!CuS válasza bandus (#30382) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát meglátjuk,ha lemegyek hozzá úgy is csak hétvégén.Előbb nem érek rá.Azért nehezebb megcsinálni mint leírni ezt te is tudod jól:)

Ba cy lus:szerintem pedig az "igazságot" csak is ő tudja.Majd ha egyszer megtudom úgy is elfogom mesélni :)

Ijk:kösz :R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30388) #56474624 válasza IreN!CuS (#30387) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hidd el, hogy ez a helyzet, és az igazságot Ő sem feltétlen ismeri fel, sőt biztosra veszem, hogy jelen állapot szerint nem. Az a legnehezebb. Azért ez a huzavona. Nyugodtan áltasd magad, de sokkal egyszerűbb lenne, ha előbb engednéd el (nem úgy értem, hogy elküldöd szóban, hanem csak lélekben úgy veszed a dolgot, mintha vége lenne), mielőtt beleéled magad, hogy ebből bármi értelmes kisülhet még. Ha annyira erősen vonz, és annyira kivételes teremtés számodra, akkor hiába engeded el, ha megint találkoztok, fellobban a szenvedély. Ha fel kell lobbannia. Mert ha nem lobban fel, akkor nyugodtan beláthatod, hogy álom volt az egész. Most itt ez a "gondolkodási idő", ez Neked is jó alkalom, hogy a valós érzelmeiddel szembenézz. Már ha szeretnél. :)

(#30389) IreN!CuS válasza #56474624 (#30388) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tényleg nem tudok mit írni az "első" részre.Tudom,h ez az gondolkodási idő nekem is "jó".Mert szépen percről percre "tisztul" a dolog.Azért elég sokszor néztem már szembe az érzéseimmel.EZ nem "ha szeretnéd" kérdése nálam ez a muszáj kategória:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30390) #56474624 válasza IreN!CuS (#30389) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nade ha úgy nézel szembe az érzéseiddel, hogy megmagyarázod, hogy nem is volt olyan rossz, meg hogy azt nem úgy gondolta, csak, stb, aztán úgyis azt kapod ki végeredménynek, amit szeretnél. :)

(#30392) fordfairlane válasza lezso6 (#30391) üzenetére


fordfairlane
veterán

Dicsekedni akarsz, vagy tényleg tanácsra szorulsz ebben a kérdésben is?

x gon' give it to ya

(#30393) #56474624 válasza lezso6 (#30391) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ööö, ki az áldozat ezúttal, még mindig ugyanaz? :)

(#30395) Rica válasza IreN!CuS (#30381) üzenetére


Rica
senior tag

Az "időt kérek" egy nőnél azt jelenti, hogy van egy másik pasija vagy azt, hogy nem meri egyenesen a szemedbe mondani, hogy vége, mert valami miatt ragszkodik hozzád, de az nem a szerelem. Ennél már csak az "úgy érzem, hogy jobbat érdemelsz" az egyértelműbb.
lezso6: dugni akar :K

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30396) hejesírásó válasza lezso6 (#30391) üzenetére


hejesírásó
senior tag

streameld vhova ;]

Rica: vagy csak élvezi h azt hiszi h bajszot húzogat.

[ Szerkesztve ]

(#30397) Ijk válasza lezso6 (#30391) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt, hogy valójában XY kromoszómaás az egyed:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30398) Ijk válasza Rica (#30395) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem. A nők agya ennél sokkal bonyolultabb, az hogy melyik mit akar ilyenkor, az személyenként változik. Sőt a legtöbbször ők maguk nem tudják mit akarnak.
A nőknél az a biztos, hogy semmi sem biztos.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30399) hejesírásó válasza Ijk (#30398) üzenetére


hejesírásó
senior tag

és minél fiatalabb ez annál inkább igaz.

(#30400) Ijk válasza hejesírásó (#30399) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez így van:K

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.