Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29451) cherilady válasza puttputt (#29449) üzenetére


cherilady
tag

Nem lehet h akkor inkább egy nyugisabb csaj kéne neked?
Fiatalok még, bulizás csacsogás stb, te meg kinézetre nem úgy látszol mint aki minden 7végét vmilyen diszkóban töltené.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29452) puttputt válasza cherilady (#29451) üzenetére


puttputt
őstag

Hánem bizony. Egyszer voltam discoban, akkor is kötelező program kapcsán. :DDD
London mellett, egy "országokat összeismertető" szubkultúr partin, 13 évesen.
Felemelő volt. :U
Na, indulok is, szétnézek a szomszédos könyvtárban, hátha találok valami szabadnapos nagymamát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29453) cherilady válasza puttputt (#29452) üzenetére


cherilady
tag

LOL :DDD
Azé ennyire ne :DDD
De inkább próbálkozz korodbeli lányokkal. ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29454) dudika10 válasza puttputt (#29446) üzenetére


dudika10
veterán

Áh, magán nem érzi a változásokat az ember szerintem. Szépen lassan következnek be, és észre se veszi az ember, hogy megváltozott. Olyan mint amikor az ember felnő. Nem veszi észre, hogy a kilincs egyre lejjebb van, csak akkor amikor visszaemlékszik, hogy "Jé, ez pár éve még fejmagasságban volt." . :D

Egyébként a 18-24 az meg szerintem belefér gond nélkül. :)

cherilady: nem számít a kor, de azért van egy határ ahol már azt gondolom, hogy elég extrém. Persze ha működik úgy is a kapcsolat akkor nincs semmi baj. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29455) zoltanz válasza dudika10 (#29447) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen azért a 15 és 27 nagy külömbség szerintem is, de egy 50 közeli abszolút ne nézegesen a hamvasabbak között :), mert ciki . Csak az a gond vannak nagyon éretten kinéző 16-17 évesek is és most mit csinálsz ha elsőre találkozol vele egy bárban? Felmehetünk hozzám persze, bocs megnézhetem a személyidet, hogy nagykorú vagy -é. Úgy ki xasz mint a macskát... :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29457) cherilady válasza dudika10 (#29454) üzenetére


cherilady
tag

Persze 20 évesen azé ne 90 éves hapsija vagy nője legyen az embernek. :DDD
Bár sztem ott már inkább a pénz dominál ha vki oylan fiatalon képes egy olyan időssel járni :U
Nah de én mek me főzöm a holnapi ebéded Cyber meg Cuba Librét csinál, egy kis esti koktélozás lesz :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29458) mephi666 válasza dudika10 (#29454) üzenetére


mephi666
nagyúr

a kor teljesen relatív... amikor 19-20voltam, akkor találkoztam "életem szerelmével", ő 16volt, de nagyon komolyan tudott kezelni már akkor is dolgokat... én csesztem el a kapcsolatot, de azóta is nagyon jó kapcsolatban vagyunk... volt azóta több tucat barátnőm is, de hiába voltak idősebbek, mégis komolytalan volt nagy részük... ide tudnám idézni az egyik fórumos mondást: "a kor állapot, nem érdem" (vagy valami ilyesmi... ittam is, kihagy ilyenkor a memória)

szerintem nem sokan követtétek az eseményeket velem kapcsolatban: bő 1hónapja lett vége a kapcsolatomnak ex-emmel (1.5éves együtt élés, eljegyzés, stb), azóta helyretettem magam teljesen... (negatívum: visszaszokóban vagyok a cigire így 2év után) most nem tervezek semmit, úszok az árral... mégis úgy alakult, hogy egyik "kolléganőmmel" (akivel napi szinten kapcsolatban vagyok, de kb. 130km-re lakunk egymástól) szorosabbá kezd válni a kapcsolatunk és jövő hétvégén átjön hozzám... mászkálunk a városban, karácsonyra bevásárolunk, beszélgetünk, iszogatunk nálam, stb... most van válófélben és van 2 gyereke, idősebb is kicsit nálam, de nem zavar... vannak ilyen érdekes esetek :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29459) puttputt válasza zoltanz (#29455) üzenetére


puttputt
őstag

Tőle vajon elkérték a személyijét? :DDD ;]
[link]
("Gyurka bácsinak" nem akarom megbolygatni a kegyeletét, de Fanny nénitől rosszul vagyok.)
Na, ez az a bizonyos: "A kivétel erősíti a szabályt" - esete.

dudika10: 18-24 ... Jaja... reménylem. Még átgondolom párszor, meg sok "függvénye" van amúgy is.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29460) Tim82 válasza elmoraan (r) (#29433) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én még úgy tanultam, ha kíváncsi vagy valamire, kérdezz rá. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29461) Csakénvagyok válasza ,,no name" (#29456) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dugd meg ;] :P

(#29462) dudika10 válasza Csakénvagyok (#29461) üzenetére


dudika10
veterán

Pont a legjobb embernek mondod ezt. ;]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29463) Csakénvagyok válasza dudika10 (#29462) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A nefüggyé' le nem biztos hogy bejön, bár állítólag az ideális férfi legyen büdös és szőrös.

(#29464) puttputt válasza Csakénvagyok (#29461) üzenetére


puttputt
őstag

Átvitt értelemben, ja, lehet... :DDD :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29465) mephi666 válasza puttputt (#29464) üzenetére


mephi666
nagyúr

"az usb portot a gépén egy pendrive-al?" ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29466) Ijk válasza zoltanz (#29455) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Csak az a gond vannak nagyon éretten kinéző 16-17 évesek is és most mit csinálsz ha elsőre találkozol vele egy bárban? Felmehetünk hozzám persze, bocs megnézhetem a személyidet, hogy nagykorú vagy -é"
Én vagyok ilyen régimódi, vagy elmaradott, hogy eszembe nem jutna első alkalommal "felmenni" valakihez? Sőt másodikra sem, azért jó egy kicsit megismerni a másikat. Már, ha éppen nem csak dugni akarsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29467) elmoraan (r) válasza Tim82 (#29460) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Jó-jó, annyira azért nem érdekelt. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#29468) zoltanz válasza Ijk (#29466) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az esetek 50% nincs szó dugásról nálam, csak meghittebb, hangulatosabb egy környezet dumáláshoz, ilyen esetben. Nekem volt már több olyan kapcsolatom ami egyéjszakás testi örömöszerzésnek indúlt, aztán egymásbanyolódtunk. :) Persze a te nézőpontos sem beteges egyáltalán külömben, külömbözőek vagyunk.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29469) Ijk válasza zoltanz (#29468) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak azért mondom mert így azért sokkal hamarabb kiderül milyen korú, sokkal előbb minthogy bűntudatod lenne.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29471) tibi666 válasza lezso6 (#29470) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, hagyd a francba, ha nem megy. és ne teperjél. fel van dobva neki a labda. ne hívd többet.

(#29473) tibi666 válasza lezso6 (#29472) üzenetére


tibi666
senior tag

ez hülyeség, de teljes mértékben.

(#29474) orbano válasza lezso6 (#29472) üzenetére


orbano
félisten

bezony, túlkombinálod. mert Te meg a női válaszokba mindenféle hülyeségeket beleképzelős típus vagy ;]
ha akar valamit, majd jön. ennél többre is képes egy nő, ha akar valamit, de ez a minimum.
szerintem ez nem a Te hajód...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29476) cherilady válasza Ijk (#29466) üzenetére


cherilady
tag

Első alkalomra én se mennék/mentem fel egy pasihoz.
Elöszőr is kitudja, lehet ha elhívom magamhoz leüt és kirabol :DDD
Meg amúgy is, az olyan mint Katát táncba vinni, azt hiszi akkor már mindent lehet.
A második alkalomkor lakásban találkozni akár pasinál akár a nőnél sztem nem gond mert azé az első alkalomkor mégiscsak leszűrtél dolgokat milyen a másik.

AMúgy meg Boldog Mikulást mindenkinek :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29477) akos3 válasza lezso6 (#29475) üzenetére


akos3
addikt

Azért majd írj, ha túl vagy a bulin... ;]
Én szurkolok! ;]
Am ez mindig egy öröksláge, h a pasiknap mindig az a csaj kell, akié nem lehet! :C

(#29478) zoltanz válasza cherilady (#29476) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor sem ha a családtagjaid, barátaid mutatják be és hallomásból ismered?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29479) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Szebusztok!

150hszt kell visszaolvasnom :O

Kinek hogyan telt mikulás&nők? Én majd mesélek ;] :P

(#29480) akos3 válasza hejesírásó (#29479) üzenetére


akos3
addikt

nah mesélj! :C

(#29481) Sárpac


Sárpac
nagyúr

(buszos story egy családanyával akinek párja is van)
Had kérdezzem már meg, adott egy nő, akivel először csak szemeztem.
Majd a hölgy legközelebb köszönt egy sziával miközben elhaladtam mellette, napokig így ment később már mellém is ült és beszélgetni kezdett velem(elejében nem akartam kerültem előtte sokáig, mondván gyereke is párja is van). Így telt el hónap majdnem minden nap beszélgettünk. A lányon észrevettem, hogy zavarja ha más nőkről beszélek(tudom nem illik, de nem tudtam eldönteni mit akar, mert túlságosan barátkozó típus). Aztán megírtam neki, hogy bolondulok érte és nagyon tetszik. Erre nem írt vissza, de másnap a buszon az ölembe rakta a táskáját, kettéharapott egy rágót a szájával és nekem adta majd megint sok beszélgetés hülyülés. Aztán még egy nap telt el akkor már egészen a melóhelyig kísértem(fél úton nekem mindíg le kellett szállnom meló miatt ő pedig ment tovább). Útközben taliztunk egy pár bnőjével szintén jókat beszélgettünk, majd a végén kb. 3 másodperccel azután, hogy elhúzott az utsó bnője a lány megállt behunyta a szemét és kissé félrefordította a fejét és úgy állt másodpercekig. Én erre kép puszit adtam és megdörzsöltem a hátát, és mondtam talizunk du. visszafele is és foglaljon helyet a buszon ha tud.
Visszaúton megint sokat beszéltünk, szintén 1bnőjével együtt.
Eltelt egy 3napos hétvége megírtam neki, hogy komolyan tetszik és szeretném közelebbről megismerni. Erre megint nem írt hanem du. a buszon elmondta, hogy barátjával xarban vannak és, hogy egy pici hiányzik és simán otthagyja, borzasztóan lehúzta ez meg az nem tetszik stb.(ezt már az előtt is csinálta). Megint hülyültünk sokat. Másnap már magától helyet foglalt maga mellett és szintén végig vihogtuk az utat. Aztán beteg lett a kisgyereke és pár nap múlva a telóba olyat mondott, hogy jó lesz neki az ami van és, hogy egy xy éves nő ne kefélgessen összevissza, erre véletlen beszóltam(a sex sose volt tabu köztünk), hogy ne is csak velem. Erre totál kiakadt és elküldött a fenébe olyan szöveggel, hogy Ő szereti a párját, sose csalná meg, meg, hogy Ő semmilyen jelet nem adott, hogy bármit is akart tőlem, meg baromira nem bírja ezt a stílust.
Erre megírtam neki levélbe, hogy szerintem mi volt picit bunkó voltam, de sok volt a sokk!:D
Azóta egy fokozott fasírtba kerültünk ráadásul picit bele is szerettem, de ne hívjam ne keressem, nem akar tőlem semmit, még az iwiwről is kitörölt. A gond az, hogy ez a lány továbbra is utazik a buszon és én nem tom mit csináljak, mert ha szembe ülünk egymással csak néz rám a szemén pedig látom, hogy érzések futnak át rajta. Most egy pár hétig "szerencsére" nem lesz, de újra jön azt hiszem végem lesz, mert sose éreztem magamat olyan jól nővel mint vele ezidáig(úgy értve belsőleg).

Mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29482) dudika10 válasza Sárpac (#29481) üzenetére


dudika10
veterán

Na ez aztán nekem már túl bonyolult. Fogalmam sincs, hogy én mit csinálnék egy hasonló helyzetben. :F

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29483) Sárpac válasza Sárpac (#29481) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még annyi kieg, hogy mikor taliztunk az utsó héten alig akart köszönni és nagyon dühös képet vágott, ha néha hozzá szoltam, mert ugye többi ismi közt ő is ott ül a délutáni járaton, nagyon morcosan igen nem egy szavas mondatokkal válaszolt(pedig a poénjaimon ott volt a bajsza alatt a mosoly is) és másokat is zavart a viselkedés, majd utsó nap mikor jött hétfőn, rászoltam, hogy hagyja abba ezt, és ekkor ilyen ijedt zavart képe volt, meg mintha kétségbe esett volna, aztán az úton megint egymás felé fordulva ő két üléssel arrébb köztünk az ismik, megint néztük egymást és megint láttam a szemén a furcsa abszolút nem érzelemmentes jeleket, nem volt benne harag inkább egy pici szomorúság.
Aztán másnap de. küldetem egy szép verses szerelmes smst erre nem reagált aztán másnap még egyett, hogy tudok neki melót, erre Ő neki nem kell tőlem semmise, nem akar tőlem semmit meg már, hogy egyszer mondta.

Jajj nekem ezek a nők! :O :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29485) Rica válasza Sárpac (#29481) üzenetére


Rica
senior tag

Ez az elfojtás tipikus este, amiről beszéltem korábban. Nyilván vonzódik hozzád, még pedig azért, mert valami komolyan hiányzik az érzelmi és/vagy szexuális életéből - ahogy olvasom a soraidat, valszeg a nevetés, egy férfi, aki intelligens, aki csak rá figyel, üde folt a megszokott szürke minden napokban -, de a hülye társadalmi/környezeti beidegződések miatt szemétnek érezné magát a pasijával és valószínűleg inkább a gyerekkel szemben, ha belemenne egy "megcsalós kapcsolatba". Ő most egy időzített bomba, azaz csak idő kérdése, hogy mikor borítja a jelenlegi életét nyíltan vagy titokban. Én azt tanácsolnám, hogy ha legközelebb találkoztok, ne szólj semmit, harapj ketté egy rágót és nyújtsd felé. Ha elfogadja, ülj mellé, és nevettesd tovább, de kerüld a párkapcsolati és szex témákat. A következő alkalommal, amikor előtted áll csók közeli helyzetben, csókold meg - magán véleményem és tapasztalataim szerint ez a választóvíz, mármint, hogy mil fog kialakulni a két ember között (ennek kémiai háttere bizonyított, de én nem ebben hiszek első sorban). Először csak finoman csókold meg és rövid ideig, nehogy újra megijedjen, aztán nézz a szemébe, vedd a tenyeredbe az arcát,és utána egy kicsit hosszabban. Köszönj el udvariasan, de ne mondj semmit. A következő találkozásnál ismét vigyázz, hogy kerüld azt a témát, amitől fél. Te kövesd az ő akcióit okos reakciókkal. A lényeg tehát, hogy ne érezze magát szemétnek és ne legyen benne félelem, hogy elveszítheti a gyereket vagy a lakhatását, stb.
Egyébként a barátnők előtti nyílt vállalás azt jelenti, hogy a csávója otthon egy bunkó.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29486) Sárpac válasza Rica (#29485) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az a bajom, hogy nagyon sok idő fog eltelni hetek gyakorlatilag januárnál hamarabb nem fogom látni.
Persze a szemén látni fogom mi a helyzet, de akkor sem tudom, hogy helyes lenne e bármilyen közeledés.
Ráadásul pajzánkodott egy másik ficakkal is (konkrétan a sofőr:D), azzal most jóban van csak velem van fasírtban.
Az a baj, hogy tényleg durván kiosztottam szegényt, mert azt írta nem érez semmit se (konkrétan megírtam, hogy ha jól emléxem te kezdtél el ismerkedni nem én), nagyon felnyomta az agyam, hogy kritizál miközben ténylegesen próbáltam korrekt lenni hozzá. ezen valszleg berágott, de rendesen.
Viszont határozott voltam, és szerintem a szerelmeses sms is kellett mégha utánna ilyet is írt.
Lehet megpróbálom azt amit írtál veszett fejsze nyele, ha nem is fogadja el a szemében úgyis ott lesz a válasz és az elég lesz nekem.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29487) Leeza válasza Csakénvagyok (#29441) üzenetére


Leeza
tag

Én pedig sokszor tapasztaltam már ezt férfi sofőrökkel kapcsolatban...
De mindegy is, erről ne is vitatkozzunk, lehet, hogy igazatok van, csak nem szeretem ezt a női sofőr tuti gáz alaphozzáállást.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#29488) Tim82 válasza hejesírásó (#29479) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29489) kovacsroli válasza Sárpac (#29486) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nagyon jó ötlet a félbeharapott rágó átadása:) Ha veszi a lapot és elfogadja onnan minden simán megy, ha nem, akkor...fail :N De meg lehet érteni, nagyon nehéz lehet neki így, hogy családja, párja van.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29490) Sárpac válasza kovacsroli (#29489) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Valszin nem fogja elfogadni (félelmében), de a szemén ott lesz a válasz, azt nem fogja tudni úgyse elrejteni, ha érez irántam valamit.
Végtére is nem bánom ezt a csetepatét, rólam biztosan tudja, hogy elfogadom és nagyon tetszik nekem, és ez bármennyire is nem tetszik most neki később előny lehet az esetlegesen előforduló többi udvarlókkal szemben.
Amíg egy nő nem semleges addig minden benne van a kalapban én ezt vallom.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29491) kovacsroli válasza Sárpac (#29490) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Hm..kinek a pap, kinek a paplan, mindenesetre ha nem fogadja el, de a szemében látod, hogy érez valamit irántad, akkor is hagyd egy picit, had nyugodjon meg. Úgy is mindíg egy buszon utaztok, elveszni nem fog. Én ezt tenném :K Ha nem tudok csajozni most szólj :) :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29492) Sárpac válasza kovacsroli (#29491) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Persze, hagyni kell egy kis időre de tekintetét mindig keresni kell, hogy ott legyen a biztonság érzés, hogy tényleg kell nekem.
Most írtam neki iwiwen egy ilyet "Miért van az, hogy valaki nem akar beleszeretni valakibe, de az mégis megtörténik? Teljesen megőrítettél egy jó 10napra. Hiszem azt, hogy jó lesz!"
Ez a cím a tárgy pedig ... :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29493) tibi666 válasza lezso6 (#29484) üzenetére


tibi666
senior tag

szerintem ne reménykedj.

(#29494) I_Am válasza Sárpac (#29492) üzenetére


I_Am
veterán

A szerelmes sms-re most azt hiszed lovagias, a levélre meg, hogy férfias.

Szerintem meg puncsolás mindkettő. Bukod a csajt, sőt már buktad is szerintem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29495) Sárpac válasza I_Am (#29494) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lehet lehet benne van. majd kiderül.:D
A gond az szerintem és úgy érzem, hogy Ő úgy érzi nem akartam Őt és muszáj vagyok megerősíteni abban, hogy épp ellenkezőleg csak féltem tőle.
Mint mondtam utolsó alkalommal is mikor együtt utaztunk végig szemezett velem, sőt mikor beszélt halványan köszönt és kint is figyeltük egymás tekintetét míg el nem ment és indult a busz.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29496) Lengyi válasza Sárpac (#29495) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Osztom I_Am véleményét. Nem kell ajtóstul rontani a házba. Érzelmi ömlengésekkel csak magad alatt vágod a fát. A nőknek kell a rejtély, izgalom, hogy nem tudják pontosan mi a felállás.
Hogy on is legyek: a rágós szösszenet nem rossz, bár én első olvasatra azt mondtam volna, hogy hagyd a fenébe, ha tényleg elindult benne valami és látja, hogy "elveszthet" csak kitör belőle.

(#29497) Csakénvagyok válasza Sárpac (#29481) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hívd el randira. Persze ne úgy add elő hogy randi, mondjuk Kv vagy süti a lényeg hogy nyílvános helyenek tűnjön, ne gondolja hogy lerohanod, de azért meghitebb mint a busz. Ja és te add meg az időpontott is, legyél határozott, de azért nem árt úgy időzítened hogy beleférjen az idejében.

Menni fog az, a nők a határozott pasikat kedvelik.

(#29498) Rica válasza Sárpac (#29495) üzenetére


Rica
senior tag

Az is fontos jel, hogy a sofőrrel is kavar. Szerencsésebb esetben csak téged húz, de lehet, hogy ha csak a buszon 2 pasival kacérkodik, akkor máshol is dobálja a kendőcskéit szép számmal. Pár hete egy dizsiben végig smároltam az éjszakát egy csajjal, és ha nem zavar a többi ember, vagy többet iszom, ott ráült volna a farkamra. Utána semmi folytatás, pedig én nagyon be voltam indulva még egy hétig. Mondják közös ismerősök, hogy ezt csinálja mindenkivel. Sok változós ez a te történeted is, de a zavaros vagy zavarosnak induló kapcsolatokban mindig az irányít, aki közömbös (vagy jobban adja a közömböst). Látom, hogy fontos neked, nem tudsz megszervezni valami ős régi trükköt, hogy kiugraszd a nyulat a bokorból? Pl. semmi kommunikáció, amíg nem találkoztok újra, és akkor melletted egy csinos unoka hug vagy haver nője, úgy, hogy rá sem hederítesz. A rá következő alkalommal face to face minden tiszta lesz.
lorcsi: sztem ez bonyolultabb ügy, úgy értem, hogy megfejteni, hogy a csaj mit akar, ha akar egyáltalán valamit :F

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29499) lorcsi válasza Sárpac (#29495) üzenetére


lorcsi
veterán

ez volt a gond: erre véletlen beszóltam(a sex sose volt tabu köztünk), hogy ne is csak velem. Erre totál kiakadt és elküldött a fenébe olyan szöveggel, hogy Ő szereti a párját, sose csalná meg, meg, hogy Ő semmilyen jelet nem adott, hogy bármit is akart tőlem, meg baromira nem bírja ezt a stílust.
azt hiszi csak farkalni akarod...neki meg nem ez kell
biztos vonzónak látott elsőre és megbízhatónak ezért kezdett el kommunikálni veled
akarod te ez egyértelmű, de neki nem mindegy miért vagy mit akarsz tőle

Rica: a tiétek valami nyitott házasság ?

[ Szerkesztve ]

(#29500) Ijk válasza Sárpac (#29495) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szép dolog a szerelem, mennyire el tudja veszíteni a férfi a racionalitását:) Viszont a helyzet az, hogy minél izgatottabb vagy, annál valószínűbb, hogy bukod a lányt. Legalábbis nekem az jött le visszaolvasva a hsz-aidat, hogy eléggé izgatott vagy:)
Én nem írok jó tanácsot, mert nincs jó megoldás. A másik kérdés, hogy valóban jótanácsra van-e szükséged, vagy inkább valamiféle megerősítésre.

Mellesleg én más nőjére nem hajtanék, legalábbis addig nem amíg el nem dönti mit akar, ami ugye a te esetedben sarkalatos kérdés. Csak akkor vedd komolyra, ha dobja a barátját.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.