Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30801) zso73 válasza I_Am (#30766) üzenetére


zso73
veterán

Én nem így tapasztaltam. Három hónap után váltottunk............. Addig csak a miért nem lenne jó nekünk együtt ment.....És a tényleg csak barátok..............
Aztán meg jöttek az állatias ösztönök. :B

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30802) #56474624 válasza Rica (#30793) üzenetére


#56474624
törölt tag

Általánosságban jó eséllyel igaz, amit írsz, de vannak egyedibb esetek is. Szóval nem lehet biztos jó tanáccsal szolgálni sosem. Számomra az a helyzet a nehezebb, ha a "kiszemelttel" nem vagy beszélőviszonyban, hovatovább, levegőnek néz. Aztán találd ki, hogy végtelenül antipatikus vagy számára, vagy őrületesen tetszel neki. :)

dudika10:
Egy csók manapság már nem jelent sokat.

Embere válogatja ezt is. Van kivétel. :) (Én mondjuk örülök neki. :D )

[ Szerkesztve ]

(#30803) Stalker-2572 válasza Rica (#30793) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egy csok meg SEMMIT nem jelent... Am sztem az elso csoknak akkor jott el az ideje amikor boci szemekkel nez rad sokaig es nem mond semmit... ilyenkor kell kozbelepni, lehetoleg finoman, nem belerongyolva, h fel is fogja mi tortent :D
En mondjuk elso randim nem csokolom meg ink, meg ha nez akkor se.... nem fogja tudni mire velni, a bizonytalansag izgalmat szul, ami pedig erzelmeket :DDD ez igy tul szepen hangzik, de mukodik. Ez taktikazas, de az elso par talalkan nem baj ha bizonyos normakhoz/ korlatokhoz kotjuk magunk, ok is ezt teszik amikor nem fekszenek le veled elsore meg ha akarjak is. Es nem gyozom hangsulyozni h azert a kapcsolatot az oszintesegre es nyiltsagra kell alapozni, szval aki bunkozassal probal becsajozni ne csodalkozzon ha csobehuzza magat vele... :)

All Black...

(#30804) Rica válasza dudika10 (#30797) üzenetére


Rica
senior tag

Persze, eléggé értékét vesztette (mint minden), de most nem ebből a szemszögből nézem.
A saját taktikám évtizedek óta, hogy addig kell eljutnom, hogy megcsókolhassam.

hejesírásó: ja, sztem te jól látod a dolgokat, és nem hordasz szemellenzőt sem, na elképzelem, ahogy cidrizel :DDD )

Ba cy lus: igen, ebben a formában egyetértek

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30805) dudika10 válasza hejesírásó (#30800) üzenetére


dudika10
veterán

A második mondat vonatozott erre a konkrét esetre. A többi volt az általánosítás. ;)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30806) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30803) üzenetére


tibi666
senior tag

ezt sajnálom én rohadtul, ősszel volt egy kolléganővel ilyen helyzetem, és akkor nem csókoltam meg, mert épp egy prezentáción voltunk. pedig akkor pont meg lehetett volna ingatni a kapcsolatában, ugyanis mélyponton voltak. azóta meg összeköltöztek.

pedig nagyon szép szőke, zöld szemű, kicsit cicás, de rendkívül művelt és belevaló csajszi.

(#30807) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30796) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Valoszinuleg sok benned a feszultseg, probald megbeszelni a barataiddal...

All Black...

(#30808) Rica válasza Stalker-2572 (#30803) üzenetére


Rica
senior tag

Biztosan van jó pár év közöttünk, de akkor sem értek egyet. Ha vágyom egy nőre, először a szimpátiáját/érdeklődését kell elnyernem. Ha sikerült, bizony meg kell csókolni, hogy beinduljon a kémia. :K és a közös történet. A reakció nagyjából mindent eldönt. Én nem várok a bociszemes szünetekre, tudatosan megyek ebbe az irányba.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30809) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30806) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hazinyul az veszelyes tema :S bar multkor mi is jol elvoltunk egy csoporttarsnommel, de aztan megbeszeltuk h ezt csak a baratsagunk megerositeserol szolt! :DDD lol

All Black...

(#30810) zoltanz válasza #56474624 (#30802) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Olyan volt már koncerten azt vettem észre lekapott a mellettem álló csaj, tényleg nem számít különösebben. (szegény pasia a másik oldalon állt...) :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30811) Stalker-2572 válasza Rica (#30808) üzenetére


Stalker-2572
addikt

En nem kezdek olyannal akinek nem vagyok eleve szimpatikus (1 tekintetbol le lehet vagni). 1 csoktol meg ki lesz szerelmes?! :F Ill nem szeretek merfolkoveket kijelolni h most ez v az kell, csak elterelne a figyelmem. Hozom a legjibb formam es a tobbi jon magatol.

All Black...

(#30812) Ijk válasza zoltanz (#30810) üzenetére


Ijk
nagyúr

Van akinél még idősebb korban is gondot okoz a jobb és bal oldal megkülönböztetése.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30813) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30807) üzenetére


tibi666
senior tag

nagyon sok bennem a feszültség, de én nem tudom ezt megbeszélni másokkal.

(#30814) zoltanz válasza Ijk (#30812) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerencsére tegyük hozzá. :) Amúgy ő nem volt elázva... :U

tibi666

Szellemileg kimerűlt vagy arra nincs gyógyír erősnek kell lenni.
Az edzés sem mindegy mi, ajánlom a kerékpározás/úszás/evezés/futást, heti kétszer ez egyiket kimerűlésig.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30815) Rica válasza Stalker-2572 (#30809) üzenetére


Rica
senior tag

Na lehet, hogy én vagyok a fiatalabb :DDD A munkahely a legjobb terep a vadászatra, megkímél egy csomó felesleges körtől. Veszélyt nem látok benne, ma már mindenki csalja a párját (kivéve az agykisütött szerelem, a friss házasság és az önbecsapós elfojtások eseteit). A nagy cégeknél ez ipari méretekben folyik.
#30811: egy pillantással szerintem nem tudsz meg semmit a nő gondolatairól/érzelmeiről, sokszor még azt sem, hogy szimpatikus vagy-e.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30816) Stalker-2572 válasza Rica (#30815) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nagy cegnel akarok dolgozni :C :R

All Black...

(#30817) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30813) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Miert? Ha ockodsz a barataid velemenyetol (felesleges), akkor van pszichologus... Segithet :F

All Black...

(#30818) Ijk válasza Stalker-2572 (#30816) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tesco - árufeltöltő

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30819) tibi666 válasza zoltanz (#30814) üzenetére


tibi666
senior tag

nem is annyira szellemileg, inkább idegileg. rettenetesen stresszes a munkám, aggódok a jövő miatt, amiatt, hogy nincs társam, és mások gondjai miatt is. napközben még csakcsak elhesegetem a gondolataimat, de mikor eljön az este, és aludni kéne, akkor rámzúdulnak.

(#30820) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30817) üzenetére


tibi666
senior tag

nem akarok én senkit fárasztani a gondjaimmal, jól elvannak bennem.

(#30821) zoltanz válasza tibi666 (#30819) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Voltam már nehezebb helyzetben is, ha megnyugtat, igaz munkahelyi gondjaim nem nagyon voltak, nem két fillérel dolgoztam, nem csak jóarcú embereknek...
Társ miatt ne agódjál, eljön az ideje annak is, én is voltam már egyedűl tudom milyen úgy elaludni mintha a szívednek hiányozna egy darabja, rettentően tud hiányozni néha a kedves.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30822) Rica válasza Ijk (#30818) üzenetére


Rica
senior tag

:C Ezen a poénon beszartam. Egyébként való igaz, minél nagyobb egy cég, annál több a hülye. Némi intelligenciával, figyelmességgel, humorérzékkel és egy kis sármmal máris te vagy a király a vakok között. Hihetetlen, de a jól karban tartott kondi is elég ritka, a legtöbb nyakkendős nem tudja kicserélni pl. a 20 literes vizes ballont, az átlag külső a szép rózsaszín ing alatt a teleszart zokni.

tibi666: ebben az országban minden rendes embernek idegeskednie kell a jövő miatt, én most lapáton vagyok hirtelen és egy 5 tagú családról kell gondoskodnom. Azért lehet, hogy jobb, mint egyedül.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30823) tibi666 válasza zoltanz (#30821) üzenetére


tibi666
senior tag

az én helyem a munkahelyen eléggé biztos, mi már kifelé lábalunk a válságból, de nagyon stresszes. emellett az, hogy nincs társam, és mások gondjai miatt is idegesítem magam, eltörpül.

(#30824) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30820) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ebben az esetben a szenvedesed sajat valasztasod... szvsz jobb lenne egy megerto barat (szuleid?) v egy pszichologus, akik szivesen segitenek a problemaidon. Vagy irj egy pm-et :o

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30825) #56474624 válasza zoltanz (#30810) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nyilván lehet sokmindenre példát hozni. Valakiknél számít még, hidd el. :K

(#30826) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30825) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akit 1 csokkal le lehet venni a labarol az eleve rossz...

A noknek kell egy kis ido h tudjanak szeretni, ugyanis tendencia "kihasznalni" oket. (beigerni fut-fat aztan ha meguntad kuka...) en probalok korrekt maradni azzal h nem hazudom azt h "szerelmes vagyok" v "veled akarom leelni az eletem" ettol fuggetlenul mondani kell h iszonyatosan vonzodom hozzad, ez meg az mennyire tetszik benned...

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30827) zoltanz válasza #56474624 (#30825) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk én nem voltam kapcsolatban, én soha nem tennék olyat amivel komoly fájdalmat okoznék. :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30828) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30826) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én azt állítom, hogy valakinek lényeges, hogy legyen mögötte valami, nem azt, hogy annyira lényeges, hogy majd amiatt lesz szerelmes beléd. :U

A noknek kell egy kis ido h tudjanak szeretni, ugyanis tendencia "kihasznalni" oket. (beigerni fut-fat aztan ha meguntad kuka...)

Nem hiszek az általánosításokban. :)

(#30827) zoltanz:

Szerintem aki kapcsolatban van, és egy koncerten tök simán lesmárol egy vadidegent, azzal valami eleve k.rvára nem stimmel. De a barátja sem lehet ép, hogy ilyen lánnyal van együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#30829) Ijk válasza Stalker-2572 (#30826) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez így van, de a csók is egy állomás, amit jelen esetben a kollégának még távolról sem sikerült elérnie.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30830) Stalker-2572 válasza zoltanz (#30827) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"az okos no nem akar mindent tudni!" :DDD

All Black...

(#30831) Rica válasza Stalker-2572 (#30826) üzenetére


Rica
senior tag

Hát ez meddő vita marad. Én maradok csók párti. Eddig bejött, biztos van valami spéci aurám :D

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30832) Stalker-2572 válasza Ijk (#30829) üzenetére


Stalker-2572
addikt

A csok egy olyan allomas amit gyorsan tovabb kell lapozni :D

All Black...

(#30833) Stalker-2572 válasza Rica (#30831) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Lehet:)

All Black...

(#30834) zoltanz válasza Stalker-2572 (#30830) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem egy kapcsolatban ha már nincs őszinteség megette a fene. :U
Simán érezheted magad jól más ellenkező neművel is amúgy, vagy megfordúlhatsz valaki után az utcán pl, akár van kapcsolatod akár nincs.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30836) orbano válasza lezso6 (#30835) üzenetére


orbano
félisten

gyere vissza ha megvót :D

(na mé megint miért nem kezdeményeztél?)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30837) akos3 válasza lezso6 (#30835) üzenetére


akos3
addikt

Nah mi (nem) volt már megint? :o

(#30839) #56474624 válasza lezso6 (#30838) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mert a szilveszter ad valami plusz (alkoholos) töltetet? :))

Amúgy én azt nem vagyok képes megérteni, hogy miközben szexuális jellegű oldalakat nézegettek, meg arról beszéltek, hogy nem tudod személyessé tenni a témát? Szerintem simán meg lehetne (lehetett volna) csinálni, aztán onnan már megy minden magától. :)

(#30840) zso73 válasza Stalker-2572 (#30830) üzenetére


zso73
veterán

Neeem! Az okos nő mindent tud!! Tapasztalatból tudom. Ajándékot sem tudok neki venni, hogy ne tudná mi az. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30841) #56474624 válasza zso73 (#30840) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lehet túl jól ismeritek egymást. :)

(#30843) #56474624 válasza lezso6 (#30842) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem kínosan egyértelmű a dolog, hogy mire/kire vágyik. :D

(#30844) Goose-T válasza lezso6 (#30842) üzenetére


Goose-T
veterán

Bakker, a világon nincs még egy ekkora szerencsétlen balfék lúzer, mint te! Csinálj már valamit azzal a csajjal! Kapd le! Bármikor, ha kettesben vagytok! Vaze! :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30845) zso73 válasza #56474624 (#30841) üzenetére


zso73
veterán

Nem. Túl okos nőt vettem el!! :W Vagy ő engem? :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30846) bandus válasza tibi666 (#30796) üzenetére


bandus
veterán

ej bazeg Tibor (már elnézést a személyes hangnemért), de ugye tudod, hogy ezmarhára nem egészséges? :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30847) #56474624 válasza zso73 (#30845) üzenetére


#56474624
törölt tag

Okosabb, mint Te? Mert abba az esetben el tudom képzelni, hogy kényelmetlen a dolog. :U Mondjuk nekem személy szerint az is kényelmetlen, ha butább nálam. :B

(#30848) tibi666 válasza bandus (#30846) üzenetére


tibi666
senior tag

most csak tequila, és sör volt, de nem találom a xanaxot, valószínűleg anyámnál hagyhattam tegnap.

hajnali kettőkör álmosnak lenni pedig úgy látszik túl nagy luxus számomra.

kicsit beszélgettem a barátaimmal erről is, de sok mindent nem tudtak mondani. azon kívül, hogy aludjak akkor mikor fáradt vagyok, meg hogy túl nagyok az elvárásaim. én erre csak azt tudom mondani, hogyha a legjobb nő nem lehet az enyém, akkor semmi értelme az egésznek.

de mint mondtam, a nőügyeim egészen kicsi szelete annak, ami engem zavar. ki kéne lőni magam pár hétre, lehet hogy januárban elhúzok franciaországba csak magamban pár napra.

egy-egy ilyen insomniás éjjelen, mikor már letépném az arcomról a bőrt, megfordul a fejemben a gondolat, hogy milyen jó lenne bepiálni, beülni az autóba, és 200al egy betonfalnak menni... :(

[ Szerkesztve ]

(#30849) Csakénvagyok válasza tibi666 (#30848) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Asszony hiányzik ott, ami megnyugtat

(#30850) orbano válasza Csakénvagyok (#30849) üzenetére


orbano
félisten

teljességgel kizárt. valami más hiányzik. tuti. pl. egy phs nőügyekes paintball party :) vagy egy kiadós beszélgetés Orsival, vagy valamelyik kollégájával. vagy egy lámával. :U

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.