Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29801) hejesírásó válasza cherilady (#29800) üzenetére


hejesírásó
senior tag

olyan már van. :B most fehérnemüs lett volna. többnyire ....gondolom. de ki tudja, ha belelendül akkor lett volna sztem minden :B

egyébként meg meglepően drága egy profi shúúúting. :(((

[ Szerkesztve ]

(#29802) zso73 válasza dragonfx (#29768) üzenetére


zso73
veterán

Nekem beépítve van egy pár a melóhelyen, de én nős vagyok! :W
Persze nem vason tudnak rúdtáncolni............. :D

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#29803) bandus válasza 3shae (#29627) üzenetére


bandus
veterán

totális siker :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29805) hejesírásó válasza lezso6 (#29804) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát nem hangzik túl jól, azért a teperésnek is van határa.

ha igazi nő már létezik benne akkor így nem biztos h kelleni fogsz neki.

ha még lányka akkor lehet h pont ezzel fogsz győzni.

(#29807) hejesírásó válasza lezso6 (#29806) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ennél ügyesebben vadásszál!

[link]

(#29809) orbano válasza lezso6 (#29806) üzenetére


orbano
félisten

most nem tudom, hogy melyik a gázabb. az, hogy elémész, vagy az indoklás... :U szerintem ülj a seggeden a koiban és várd, hogy hívjon. majd akkor lehetsz gáláns és felajánlhatod, hogy kimész elé...

A vér nem válik VAZZE!™

(#29810) hejesírásó válasza orbano (#29809) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha kis fiatal tündi bündi nyuszimuszi a lányka és még nem nő, akkor meg pont ezzel teszi a jót....

mi nem ismerjük annyira a lánykát, csak jól titkoljuk :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#29812) Louro válasza hejesírásó (#29795) üzenetére


Louro
őstag

Estéket

Ha benne volt a fotózás időpontja, akkor másnap hívd fel és kérdezd meg, hogy hogyan sikerült. Aztán közöld vele, hogy szereted a meglepetéseket :DDD

Na jó, ez túl gonosz. Szerintem az is elég meglepi, hogy milyen sorozat lesz az. Lehet félakt vagy fehérneműs. Az, hogy tudod, hogy képek lesznek, még nem jelent sokat. Ha nem tudnád ezt se, akkoris tudnád, hogy valamit fogsz kapni. Akkor az is lehangolna? :) Csak nyugi. Így is elég jó meglepetés lesz, ahogy érzem :)

Mess with the best / Die like the rest

(#29813) hejesírásó válasza Louro (#29812) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jó lesz csak nem ez lesz mert mint már korábban mondtam->mivel megtudtam már nem meglepi, mivel nem meglepi nem ez lesz :( :O

(#29814) Louro válasza hejesírásó (#29813) üzenetére


Louro
őstag

Hupsz, az tényleg tragédia :( Együttérzek

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29815) hejesírásó válasza Louro (#29814) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az :O

(#29816) 3shae válasza bandus (#29803) üzenetére


3shae
aktív tag

Ennek örülök,már vártam hogy miképpen sült el a tali..
:)

Talán ha lesz egyszer energiám,akkor leírom egy blog formájában az én történetemet.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29817) Rica


Rica
senior tag

Hali! Lemaradtam a mai pörgésről, de ahogy ígértem hejesírásónak, levettetem az ízlésromboló párizshilton képet, helyette itt van a véleményem a tegnapi főz-e a párod témához:

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29818) orbano válasza hejesírásó (#29810) üzenetére


orbano
félisten

hogy ezt mi miért nem tudtuk és voltunk inkább vérg**ik a csajokkal... :U
meglepődnél hogy egy tündéraranyos nyuszimuszi kislányka hogy meg tud hülyülni, ha le se szarod...

A vér nem válik VAZZE!™

(#29819) orbano válasza lezso6 (#29811) üzenetére


orbano
félisten

arról volt szó, hogy majd hív, ha jön és akkor elémész. erre te "megleped" azzal hogy elémászol. én nem tenném, de ahogy egy ismerősöm mondaná: a te életed, a te pénzed, a te k*rvád... :t

A vér nem válik VAZZE!™

(#29820) akos3


akos3
addikt

Nah ahogy olvasom talán lezso6 barátunknak lesz egy jó estéje..majd meglátjuk a beszámolóját! ;]

(#29821) orbano válasza akos3 (#29820) üzenetére


orbano
félisten

neki lehet hogy lesz, csak kérdés, hogy a csajnak lesz-e. és ha igen, vajh lezso6 barátunkkal? ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29823) juhig12 válasza lezso6 (#29822) üzenetére


juhig12
tag

és odamenni luxus? :F

(#29824) Lirion válasza lezso6 (#29822) üzenetére


Lirion
addikt

És csak félhülye lettél vagy meg is csókoltad a szemei miatt? ;]
És a mindig veled volt az most nálad azt jelenti, hogy mindig téged nézett, vagy esetleg beszélgettetek is, megérintettétek-e egymást?

(#29825) whitezo88 válasza lezso6 (#29822) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt várod hogy leteperjen vagy mi? vagy ő környékezzen meg? nem értem.

(#29827) bandus válasza lezso6 (#29826) üzenetére


bandus
veterán

remélem már megtörtént, mert ha mégsem, akkor te szüzen fogsz meghalni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29829) hejesírásó válasza lezso6 (#29826) üzenetére


hejesírásó
senior tag

kezdem azt hinni a leírtakból (és vszleg orbano majd osztja véleményem) hogy ez a csaj nem hülye, hanem nagyon ügyesen húzza az agyad.

kérdés hogy ezt játékból teszi, vagy mert szeretné ha rástartolnál és ezért huzogatja a bajszod ilyen rafináltan. sztem direkt azért hagyott ott és ment este haza h téged ezzel cselekvésre bírjon. nem kellett volna hazaengedni. :B
nem szép szavakkal kellett volna győzködni. egy két puszi meg simogatás a nyakára a tarkójára, aztán csókok->csomag szépen lerak és nem mész te innnnnét sehová! max reggel.

"De basszus lebuktam, mert a gépemen látta, hogy ott van a firefoxban a hastáncos egylet honlapja a ahova jár..." ezért meg csatt a hajadba! :C

[ Szerkesztve ]

(#29830) BloodRay válasza lezso6 (#29826) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem vennék rá mérget, hogy ezt nem itt baxtad el végleg. :(
Igaza van hejesírásónak, szerintem is pontosan az volt a célja, hogy cselekvésre bírjon.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29831) hejesírásó válasza lezso6 (#29828) üzenetére


hejesírásó
senior tag

most végigolvastam visszafelé, és már biztos vagyok benne h nem szerencsétlen ez a jányka. tuti. :U

(#29832) cherilady


cherilady
tag

Reggelt!
Álmos vagyok nyűgös vagyok, izomlázam van és haza akarok menni! :O

Nah most vagyok hisztis álapotban :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29833) hejesírásó válasza cherilady (#29832) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azt lefelejtetted amit a kis dalmata mondott ennek a felsorolásnak a végén a 101 dalmatában, aranyosan nézve: és még a farkam is fázik. :C

[ Szerkesztve ]

(#29834) cherilady válasza hejesírásó (#29833) üzenetére


cherilady
tag

:DDD
Hát az nekem nincs :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29835) orbano válasza lezso6 (#29826) üzenetére


orbano
félisten

csatlakozom a többiekhez. bicskanyitogatóan balf*sz voltál. szegény csaj mindent megtett, hogy kezdeményezésre bírjon Téged. Te meg még képes vagy és bemagyarázod magadnak (és próbálod nekünk is), hogy a csaj a szerencsétlen. Egyöcsém, neked kéne a férfinak lenni, vagy miafa$z :W nincs tököd az a baj, és minden ilyen félresikerült próbálkozásod (vagyis megfutamodásod) után ide jössz nyígni a fórumra, hogy jajj ez a csaj de szerencsétlen... :(( szeddmánösszemagad!

hejesírásó, BloodRay: atyaég, persze hogy nem a csaj a szerencsétlen. És tényleg nagyon elkeseredettnek kell lennie ennek a csajnak, ha még ezek után is érdeklődik lezso6 elvtárs iránt...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29836) orbano


orbano
félisten

basszus nekem meg van egy olyan kibaszott szép csoptársam, úgy kell hétről hétre erőt vennem magamon, hogy ne kezdjek vele semmit. ma is majdnem odamentem hozzá, de szerencsére jött a tanár.
:(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#29837) kisboxi válasza lezso6 (#29826) üzenetére


kisboxi
tag

Hát hallod, a csaj nyakából már csak egy b....l meg tábla hiányzott! ;]
De most komolyan, ennyire szerencsétlen nem lehetsz.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29838) #56474624 válasza orbano (#29835) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem a csaj a szerencsétlen, de ha valaki ilyen nehezen szánja el magát egy csajjal szemben, az ne csajozzon direktbe. :)
Nálam volt úgy még jó pár évvel ezelőtt, hogy a csaj elkezdett játszani, azt akarta kiharcolni, hogy megcsókoljam. Végülis megkapta, amit akart, de nekem nem esett jól, sőt. A lelke nagyon nem stimmelt számomra, és nem tudtam túllépni rajta, nem is lett több belőle. Ahol belsőleg is tetszik, ott természetesen adódik minden, aminek jönnie kell. Lehet lezso6 kollegának is csak ennyi problémája van, meg kell találni a megfelelő partnert. :)

(#29839) tibi666 válasza lezso6 (#29826) üzenetére


tibi666
senior tag

te még nálam is nagyobb balfék vagy, ez pedig nagy szó.

(#29840) cherilady


cherilady
tag

Nekem is volt egy ilyen élményem, mikor a srác alig mert kezdeményezni. Ültünk egymás mellett a buszon és megkérdezte h megfoghatja e a kezem.
Én meg csak lestem h úr isten :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29841) orbano válasza cherilady (#29840) üzenetére


orbano
félisten

de legalább megkérdezte :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#29842) kisboxi válasza cherilady (#29840) üzenetére


kisboxi
tag

... és utána lefordultál az ülésről a nevetéstől. ;] :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29843) cherilady válasza kisboxi (#29842) üzenetére


cherilady
tag

Mondjuk annyira nem lepődtem meg me a srácnak 24 éves fejére még sose volt bnője... gáz :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29844) kisboxi válasza cherilady (#29843) üzenetére


kisboxi
tag

Az valóban necces egy kicsit. De azért egy halvány mosoly az csak volt.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29845) cherilady válasza kisboxi (#29844) üzenetére


cherilady
tag

Inkább meglepődöttség, és megkérdeztem tőleh h mégis mit akar. Bazze ha vki ilyen szerencsétlen mégis mit vár :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29846) #56474624


#56474624
törölt tag

De amúgy igaza van, mégis szerencsétlen a csaj is, hogy lezso6-tól várja a... Hogy lehet ilyen szerencsétlen egy csaj? :DDD

(#29847) #56474624 válasza cherilady (#29843) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ilyenkor azt szokták kérdezni: b*zi vagy informatikus? :DDD

(#29848) cherilady


cherilady
tag

Cybernél én kezdeményeztem! :DDD
Enyhén szólva nyomultam, aztán már enm bírtam tovább és megkérdeztem tőle h hogy csókol :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29849) cherilady válasza #56474624 (#29847) üzenetére


cherilady
tag

Informatikus volt :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29850) kisboxi válasza cherilady (#29849) üzenetére


kisboxi
tag

Ki gondolta volna. ;] :DDD

Ba cy lus: nem biztos, hogy a csaj is szerencsétlen. Inkább csak élvezi a helyzetet, hogy valakinek húzhatja az agyát.

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.