Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30751) #56474624 válasza zso73 (#30748) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nagyon sok ember nem kap szeretetet gyermek korában. A szülők nem mutatják ki az érzelmeiket. Így ő sem tanulja meg kimutatni.

Erre azért tudnék mondani ellenpéldát. Nem minden a szocializáció.
Szerencsére. :)

(#30752) #56474624 válasza tibi666 (#30747) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az álmok mindig mást jelentenek, mint ami.
Én is álmodtam már olyan csajjal, akit általánosban anno észre sem vettem nőként, de jóban voltunk. Aztán egyszercsak megálmodtam, hogy összejövünk a jelenben.
Egy darabig érdekelt is a dolog a valóságban is, aztán hamar "felébredtem", hogy nem az igazi. Álmokat követni vakon lutri. Bár még mindig jobb, mint horoszkópot. :DDD

(#30753) zso73 válasza Stalker-2572 (#30750) üzenetére


zso73
veterán

Mindenki valamilyen szinten defektes. Az lehet, hogy olyan hibája van, ami neked nem probléma.
PL.:Mániákus takarító.

Bacylus: Ha visszaolvasol én is ezt írtam. Azt javasoltam Stalkernek, hogy tanítsa meg szeretni a lányzót. Mert mindeenki képes megtanulni a szertet kimutatását!
Ebből meg az következik, amit te is írtttál. Nem minden a szocializáció.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30754) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30752) üzenetére


Stalker-2572
addikt

általánosban anno észre sem vettem nőként
Kepzavar :DDD

All Black...

(#30755) Stalker-2572 válasza zso73 (#30753) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jolenne.... nimfomaniaval parositva :D bar ez talan nem lesz problema... :D

Turelmrs vagyok es megprobalom tanitani :)) (bar nekem is tudnanak meg biztos ujat mutatni, de az old-timer project kesobbre marad:DDD)

All Black...

(#30756) bandus válasza lorcsi (#30727) üzenetére


bandus
veterán

én tudok pár jó boltot, de nem ugrik most be, hogy a fórumban vannak-e ilyenek. az egyik egy nagyon jó ajándékbolt, gyertyákkal, egyedi cuccokkal, és annyira talán nem is vészes. a másik a lush.hu. itt szerintem nem olyan sokért is lehet venni, jó ajándékokat :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30757) BigBear


BigBear
senior tag

Sziasztok.

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

(Elnézést a kicsit bárdolatlan fogalmazásért, de nagyon nem szeretnék részleteket mondani, ill. perpill. csak ez telik tőlem.)

Adott egy pasi (én) 3. x -en túl, de nem sok szerelmi tapasztalattal. Nem vagyok és nem is voltam soha az a csajozós típus. Ez van...
Illetve adott egy kedves kollegina, aki sokkal fiatalabb nálam. Nagyon jókat tudunk beszélgetni, néha egészen "erős" dolgokról is. Kiváló lelki szemetesláda vagyok amúgy, sokszor olyan dolgokat mondanak el nekem a leányzók, mint másnak - sokszor partnernek se - soha. Na, szóval eddig rendben a dolog. A bonyodalom nemrégiben jött.
Igazából mindig tetszett, de valahogy magam se nagyon értettem és nem is erőltettem az alkuló dolgot. Viszont egy bizonyos beszélgetés hatására egy pillanat alatt ráébredtem, hogy hihetetlenül beleestem ebbe a leányzóba. Életemben nem szerettem senkit ennyire, hiányzik amikor nincs mellettem, gyomorremegés, fullos remegés, könnyek, minden. Aki volt igazán szerelmes, az tudja.

Na most a probléma: igazából tudom, hogy nem nagyon kellene erőltetni ezt a kapcsolatot. De ha nem teszek valamit, begolyózok és képes leszek bármilyen hülyeségre. :(
Szerintetek meg szabad neki mondani, szabad-e tisztázni ilyesmit, vagy sem?

Nem hülye ő se, azonnel leszűrte rólam, hogy valami van, mikor legutóbb beszélgettünk, de voltam olyan marha és nem mertem elmondani a problémát. (Remegtem mint a kocsonya stb.)
Igazából én csak egy beszélgetést várnék, tisztázást, némi segítséget.
Ahogy megismertem, sokkal érettebb a koránál, komoly lány, akivel Istenien el lehet beszélgetni bármiről, de ez egy kicsit azért húzós dolog. Félek, na. (lehet bárminek nevezni...)
Nem akarom elrontani a jelenlegi kapcsolatunkat, munkahelyi viszonyunkat sem, de ha nem teszek semmit, az menthetetlenül el fogja rontani.

Ilyen szituban mit javasoltok? Szabad beszélni ilyenkor a lánnyal - lehetőleg őszintén -, vagy kussoljak inkább tovább?

(#30758) tibi666 válasza #56474624 (#30752) üzenetére


tibi666
senior tag

az egy dolog, de ez a nő az a nő, akit feleségül akartam venni, és ilyet még sosem éreztem senki iránt. hatalmas űrt hagyott bennem mikor elment.

(#30759) tibi666 válasza BigBear (#30757) üzenetére


tibi666
senior tag

hívd el kávézni, sütizni, és egy kettő menni fog a dolog, csak ne görcsölj.
szerintem szavakkal kifejteni ezt nem a legnyerőbb ötlet. bár változó, nekem már bejött egyszer, viszont többször pofára is estem, azóta nem erőltetem az ilyen jellegű érzelemrázúdítást a másikra.

(#30760) I_Am válasza BigBear (#30757) üzenetére


I_Am
veterán

könnyek?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#30761) BigBear válasza tibi666 (#30759) üzenetére


BigBear
senior tag

Attól, hogy szimplán elutasít, nem félek. Igazából talán ez esetben az lenne a legjobb. De legalább akkor már tudnám, hogy mi a szitu, ő is tudná, lehetne felejteni. De őrlődni mindennél rosszabb.
Illetve neki nem akarok rosszat semmiképpen. Ezért szeretném vele tisztázni az egészet.

(#30762) BigBear válasza I_Am (#30760) üzenetére


BigBear
senior tag

Hátööö... igen... :O
Most én nagyon nagyon nagyon... Hiányzik minden másodpercben, boldog vagyok ha látom (igaz, most 2 hét munkaszünet).

(#30763) zso73 válasza BigBear (#30757) üzenetére


zso73
veterán

Ha tényleg megbeszélitek a rázós dolgokat is, akkor nem értem, hogy mit parázol? Hívd meg valahova, és hajrá. Beszéljétek meg.

Én útálom a bizonytalanságot. Biztos, hogy inkább kimondanám, és elveszíteném, ,mint bizonytalanságban szenvedjek.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30764) Ijk válasza BigBear (#30762) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értem. Ha nincs senkije, akkor mi a gond? Maximum nem jön össze. Vagy azt várod, hogy ő lépjen?:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30765) BigBear


BigBear
senior tag

Senkije sincs perpillanat.

Nem, nem várom, hogy ő lépjen. Csak én vagyok gyáva féreg azt hiszem.
Hááát, szorítsatok. Az igazat megvallva már pedzegettem neki, hogy valami komolyat szeretnék megbeszélni vele, amire ő várt is szépen, hogy na mondjam, csak gyáva voltam.
Pedig rá is tapintott kicsit, hogy vele kapcsolatos és ő tudna segíteni...

De azt hiszem, bele kell vágnom. Szorítsatok.
Maximum elutasít, de az messze jobb, mint magamat gyötörni, főleg ha semmit se teszek a dolog érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#30766) I_Am válasza zso73 (#30763) üzenetére


I_Am
veterán

Tudod, ha egy lány megbeszéli Veled a rázós dolgokat és nem lépsz időben, ahogy azt kell, akkor már kicsi az esélye, hogy legyen bármi is. Bekerülsz a barátnő kategóriába.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#30767) BigBear válasza I_Am (#30766) üzenetére


BigBear
senior tag

Tudom. :(
Tapasztaltam korábban. :(
Valahogy nem egyszer pillanatok alatt el tudtam beszélgetni lányokkal komoly dolgokról is. Sokszor rövid idő alatt olyan dolgokat beszéltünk meg, mint senki mással, de... továbblépni... na az nem ment általában. S onnan nem volt visszaút. :(

Csak rendszerint nyuszi vagyok. Ha ezt most meglépem, bármilyen eredménnyel, számomra mindenképpen előrelépés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30768) Stalker-2572 válasza BigBear (#30765) üzenetére


Stalker-2572
addikt

BigBear! Ertem a problemad, az a fo gond h kollegad es nem akarod ezt a viszonyt megrontani. A masik meg: legy ferfi! Neked kell allni a sarat!! De azert nem ennyire fekete feher ez a megmondom neki dolog se. Sztem ha mindenfele elokeszites nelkul kitalalsz neki tenyleg megszivhatod, mert megijed es nem tud mit kezdeni a szituacioval. Tegyel utalasokat ra inkabb h milyen csinosnak talalod ma meg akar viccesen meg is jegyezheted h miert nem talalsz ilyen helyes lanyt, mint o. Beindul a fantaziaja aztan eldonti el tudna e veled kepzelni, a jelzeseibol le kell h tudd szurni h erez e irantad barmi fele vonzalmat. Szoval ne menj fejjel a falnak! ;)
Aztan mindent bele.... mutasd meg ki az ur a haznal! :D

All Black...

(#30769) Stalker-2572 válasza BigBear (#30767) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha randira kerul a sor es ugy latod h vevo a dumadra, fogd meg a kezet... sose legy akaratos, tartsd tiszteletben a maganszferajat, de maga a hatarozottsag egy no szemeben nagyon megnyero tud lenni!

All Black...

(#30770) Ijk válasza BigBear (#30767) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hívd el este valahova beülni, iszogattok, dumáltok, aztán elhívod bulizni. A buliban pedig táncoltok, és ott néhány pohár után már neked is jobban megy a közeledés. Ez a megbeszéljük, hogy szerelmes vagyok beléd, szerintem a legtöbb nőt csak elriasztja.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30771) fordfairlane válasza BigBear (#30767) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pont az a gond, hogy hamarabb jutottál el velük a komoly dolgok megbeszéléséig, mint a kölcsönös vonzásig.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#30772) BigBear


BigBear
senior tag

Hááát, bizonytalan lettem most én is.

Nem akarok nekiugrani, csak tisztázni szeretném a dolgokat. Mert az is tisztességtelen lenne, ha nem mondom el. Nem csak nekem rossz, neki is. Mert megrontja a normális kapcsolatunkat is, ez már biztos.
Nem is feltétlenül várok igazi kapcsolatot, folytatást, bármily furcsa is ez. Abban bízom, hogy egy normális beszélgetés kicsit fel tudja oldani ezt a helyzetet.

(#30773) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#30769) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Meg annyi jut eszembe h lehet nem lenne rossz elobb nem randizni hivni, hanem
vmi kozos programot szervezni... szinhaz, turazas, egyeb. A szemeteslada funkciot meg el kene felejteni... Jo elmenyekkel kell taplalnod nem pedig a negativakat felszinre hozni :S (azert a problemamegoldo-gondoskodo funkcio sem rossz egy bizonyos szintig...)

All Black...

(#30774) Stalker-2572 válasza BigBear (#30772) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha ennyit gorcsols nem lesz jo. 10 kor futas, 50 fekvo, 2 sor! :D

All Black...

(#30775) Ijk válasza BigBear (#30772) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most akkor akarod őt vagy nem? Mert ha nem akkor beszélgess csak tovább. Ha kell, akkor lépj a gázra és cselekedj. Persze így nyilván felteszel mindent egy lapra, és vagy összejöttök, vagy a mostani kapcsolatod is tönkremegy vele. Viszont legalább tudni fogod, és évek múlva nem azon rágódsz, hogy vajon lépni kellett volna-e.
Az ilyen beszélgetős, lelki szemetesláda férfiakból lesznek tipikusan a jó barátok, akikből utána soha nem is lesz több.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30776) Stalker-2572 válasza Ijk (#30770) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Tul atlatszo, elobb be kell puhitani... Am 30 evesen nemhiszem h a buli lenne a legjobb otlet :F

All Black...

(#30777) Stalker-2572 válasza Ijk (#30775) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nyilvan cselekedni kell, de nem esz nelkul... :U
Az ilyen erzes ritka uh kar kihagyni:)

All Black...

(#30778) Ijk válasza Stalker-2572 (#30776) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi az átlátszó? Mintha ki akarna valakit trükközni. Puhítani kell, de szerintem már elég sok lelki beszélgetés volt puhításnak, talán túl sok is. Mindenesetre látatlanba nagyon nehéz mindig tanácsot adni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30779) whitezo88 válasza Stalker-2572 (#30776) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a Retropolis-ban az átlagéletkor pont annyi.mikor voltunk haverokkal, mi voltunk a legfiatalabbak...

[ Szerkesztve ]

(#30780) #56474624 válasza Ijk (#30770) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez a megbeszéljük, hogy szerelmes vagyok beléd, szerintem a legtöbb nőt csak elriasztja.

Kivéve, akit nem. :D

Mondjuk én inkább tapasztaltam azt, hogy sok nő picit távolságtartóbb azzal szemben, aki tetszik neki, és ha nem közeledsz felé, akkor ez így is marad. De mindez megint csak általánosítás, ami gyakorta igaz.

[ Szerkesztve ]

(#30781) Stalker-2572 válasza Ijk (#30778) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Attol h problemakrol beszelgettek nem kerultok kozelebb egymashoz mint ffi es no... :U Ha meg ismerik egymast minek beszelgetni hivni :F jelzeseket kell adni a masiknak es az vagy fogadja v nem. Ha flortolessel nincs megalapozva a dolog nem fog elmenni egy klubba vele :W hacsaknem eleve bejon neki, de annak mar valoszinuleg adta volna jelet...

All Black...

(#30782) BigBear


BigBear
senior tag

Nnna, meglátjuk mi lesz. Mindenesetre eddig is köszönöm a hozzászólásokat.

Telefon nem jött össze, így emil ment egyelőre. Nem durrbeléztem így kapásból, bár Istenemre gondoltam rá. Beszélgetés, összejövés, majd meglátjuk mi alakul ki vagy sem...
Reagálni biztos fog, most várok.
(Csak a nyugtatóm ne fogyjon el, meg maradjon körmöm... - na jó, ez vicc volt, de tényleg cidrizek)

(#30783) Rica válasza Stalker-2572 (#30776) üzenetére


Rica
senior tag

Téves. Kevés olyan 30 körüli nő van, aki nem szeret táncolni, bulizni. Ezért van a jobb helyeken több terem különböző stílusokkal, hogy a tinik és a nők is jól érezzék magukat.
Ba cy lus: : Ijk-val értek egyet. Duma jó ismerkedni, de lelkizni gáz.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30784) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30780) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Vagy legalabbis elkonyvel aranyosnak de osszejonni nem akar veled ha toketlen vagy... Vegulis ezt a verziot is meg lehet jatszani hatarozott fellepessel, de ezzel maris sarokba allitod magad: nagy elvarasokat tamasztasz az o szemeben magadrol, hiszen ha szerelmes vagy hozd le a csillagot is az egrol... es itt maris papucs funkciot kapsz, amivel nem is jarsz jol meg a legtobb no nem is egy papucsra vagyik.
Ps.:2-re!:D

All Black...

(#30785) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30781) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egyetértek, a beszélgetés nem jelent semmit. Környezetemből tudnék példát mondani: például egy haverom esetében, akinek tetszett egy lány régóta, de folyton egy másik csoptársával látta lógni. A lánynak egy pillanatig sem tetszett az a srác, akivel mindig együtt voltak, és a haverommal jött össze. Sokszor megy ez így. :)

(#30786) Stalker-2572 válasza BigBear (#30782) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mitirtal? :(

All Black...

(#30787) #56474624 válasza Rica (#30783) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem mindig az. Valakit egy életre elriaszt, megint mást meg csak időlegesen esetleg, miközben titkon jól esik neki, csak ő nem akar beszélni róla, mert mert. Mert nő. :)
Szerintem akit egy életre elriaszt, azzal nem is érdemes kezdeni, hagyni kell. Szóval ez jó próba arról meggyőződni, mennyire is tetszel a nőnek.

[ Szerkesztve ]

(#30788) hejesírásó válasza BigBear (#30757) üzenetére


hejesírásó
senior tag

vidd el vhova, csókig jussatok el. piszkáld meg a bajszát. és nézd meg mi történik.

ezt követően vagy összejöttök, vagy megbeszélitek a dolgot h nem, és te meg az érzéseidet szépen leépjted.

ennyi. :R

(#30789) Goose-T válasza BigBear (#30757) üzenetére


Goose-T
veterán

Jaj, nehogy már szerelmes legyél pár beszélgetéstől. Attól, hogy mosolyog rád valaki, és szóba áll veled, még nem biztos, hogy ágyba is bújna veled. Sajnos túldimenzionálod a dolgot, egy "nagy megbeszélés" csak rontana a helyzeten. Ha akarsz tőle valamit, akkor cselekedni kell, nem pedig megkérdezni, hogy "őfelsége megengedi-e, hogy szerelmetes alattvalója legyek". Szerintem bárki itt a topikban tanúsíthatja, hogy az ilyen beszélgetések 99%-a pofára eséssel végződik. Választhatsz, mit fogsz hallani tőle:

"Nagyon aranyos srác vagy, túl jó is vagy hozzám. Annyi kedves lány van, aki jobban megérdemel téged."

"Én úgy tekintek rád, mint a bátyámra."

"Jól érzem magam veled, de csak mint barát."

"Én azt hittem, hogy te is csak barátként tekintesz rám."

"Maradjunk csak barátok."

Ha felkötöd a tökeidet, megpróbálod igazán meghódítani úgy, hogy ne vegye le rólad, hogy teljesen odavagy érte, akkor talán le lehet szorítani a kudarc esélyét 90%-ra. Sajnos te már így is túl sok jelet adtál neki úgy, hogy ő valószínűleg semmit nem mutatott, így túl sokat ne remélj. Nem elég, ha beszélgetsz vele, fizikailag is közeledni kell hozzá. Ha eddig pl. nem nagyon érintetted meg, akkor már jó mélyre áshattad magad előtte. Nehéz lesz a pozíciódról elmozdulni. Sajnos nincs erre recept, bevált praktika, rá kell érezni.

Az a baj, hogy nekem - és még biztosan sokan másoknak is itt a topikban - fájdalmasan ismerős a szituációd. A jelenlegi nőnél nem sok esélyed van. Azt is be kell látnod, hogy fejlesztened kell a személyiségedet, ha eredményeket akarsz elérni, ez pedig nem fog túl gyorsan menni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30790) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30784) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ismerős. :) Nem szabad ilyenkor túl sokat futni utána szerintem sem, valahogy érzéssel meg kell találni az egyensúlyt. Nem annyira egyszerű. :)

(#30791) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30785) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csomoan azert szivjak meg sztem mertnem kummunikalnak egyertelmuen... Jo ha egy csaj latja: "ez a srac meg akar b@szni, de nem mindenaron... Biztos van rajtam kivul mas is, lehet tennem kene vmit?!" (ezt inkabb mondjuk a huszoneves korosztalyra vonatkoztatnam, ahol a szex a fo osszetarto ero...)
Es jobb is ha tobb no van az ember tarsoljaban, mert igy 1 miatt sose lesz ideges :D es ezt meg is latjak :DDD

All Black...

(#30792) tibi666 válasza BigBear (#30782) üzenetére


tibi666
senior tag

a nyugtatót már én is szedem, elalvás előtt 1 xanax.

(#30793) Rica válasza #56474624 (#30787) üzenetére


Rica
senior tag

Ebből a szempontból is sokat változott a világ, ma valahogy úgy van - még a tartalmas kapcsolatokban is -, hogy az elején taktikázni kell, és az van nyerő helyzetben, aki a másikat hagyja lógni egy kicsit a levegőben. Ezért gondolom, hogy beszélni arról vagy megmondani, hogy szeretem, nem nyerő. A saját tapasztalatom, hogy meg kell csókolni, amikor eljött az ideje. Sztem az a vízválasztó a jövőre nézve.

na most olvasom nemsokkal feljebb hejesírásó mestert: "csókig jussatok el" :C

tibi666: én is szedtem még nem rég rivotrilt, de jobb 2 sör, és fontos, hogy sör, mert az jól lelazít és nyom egy kis endorfint az érpályába és még egészséges is

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30794) Stalker-2572 válasza Goose-T (#30789) üzenetére


Stalker-2572
addikt

utolso bekezdes: +1

All Black...

(#30795) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30792) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Sporttal, szaunazassal probalkoztal mar? :U

All Black...

(#30796) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30795) üzenetére


tibi666
senior tag

szellemileg hulla vagyok estére, fizikailag is, edzek.
elaludni mégsem tudok.

a szaunát gyűlölöm.
tegnap este pálesz+sör+xanax trióval sikerült elaludnom hajnali 1kor.

[ Szerkesztve ]

(#30797) dudika10 válasza Rica (#30793) üzenetére


dudika10
veterán

Egy csók manapság már nem jelent sokat. Bár 3. x után lehet, hogy még nem ez a helyzet, azzal nincs tapasztalatom. De a fiatalok körében ma már elvesztette a jelentőségét eléggé. Legalábbis én így látom. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30798) hejesírásó válasza Rica (#30793) üzenetére


hejesírásó
senior tag

pirulok. én mint mester? ugyan. :B
10 ből 8 igazán nekem tetsző nőnél ugyan így betojok mint a kérdező és azt se tudom h most mit hogy kéne.
Szerencsére IGAZÁN nekem tetsző nőből még csak 2-3at találtam 25-26 év alatt. abból egy jött össze félig egy meg 100% osan. szval az arányom mondhatni 49,99999%-os a cidrizős helyzetekben.

ps.:a nem IGAZÁN tökéletesen nekem tetsző lánoknál az arány lényegesen magasabb, de azoktól nem is akarok gyereket ;)

[ Szerkesztve ]

(#30799) zoltanz válasza #56474624 (#30780) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igazábol egyik sem, csak jókor kell megvallani. Ennyi. :)

Az álmokról, én mindig is irigyeltem azt aki tudja irányítani az álmait. Aki valós időről álmodik, pl, lefekszik sztárokkal, munkatársakkal stb az álmában. :) Olyan már volt, hogy valakit ismertem egy visszatérő álmomból, vagy előző életem nyomán futhattam össze vele, pontosan nem tudnám megmondani. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30800) hejesírásó válasza dudika10 (#30797) üzenetére


hejesírásó
senior tag

1, ők nem fiatalok ám annyira, ha jól sejtem.

2, köztük lehet h van vmi, ebben az esetben az a csók (már ha van vmi köztük) elég sokat jelenthet.

ha ez nem lenne egyetértenék veled ha szeretnék általánosítani. (szeretek :C )

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.