Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30651) zso73 válasza #56474624 (#30603) üzenetére


zso73
veterán

Ezekben a kapcsolatokban az egyik nagyon szerelmes. .A cimbim volt most ilyenben, de nem bírta.......Eleinte mind a ketten szerelmesek voltak. Csak a kis bestia rájött, hogy hol van a gyenge pont. És csicskáztatta a srácot.......... :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30652) orbano válasza #56474624 (#30646) üzenetére


orbano
félisten

veleszületett atitűd ~~ személyiség :) ha nagyon eltér két ember vérmésréklete, nem biztos, hogy nagyon meg fogják érteni egymást az ágyban. pl. van olyan lány, aki 10p alatt lazán elévez, és nem is igényel hosszabb aktust, viszont van olyan pasi, aki szereti sokáig tolni az ipart. nos akkor ők összeillenek? vagy van értelme valahogy átnevelni egy mondjuk 30 éves nőt? vagy férfit?
és akkor még a fizikai összeillőségekről nem is beszéltünk, esetleg az extrákhoz való viszonyulásról, stb. mert még tinikorban oké, be lehet úgy-ahogy "nevelni" egymást, de később azért ez már macerásabb. ennyi erővel bárkinek bárki ideális társ, csak át kell alakítani a személyiségünket.

ez nem feltétlenül neked riposzt, csak ebbe írtam.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30653) Ijk válasza orbano (#30652) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem akiknek merőben eltér a temperamentuma, eleve nem jönnek össze. Egyébként a személyiségünk sem veleszületett. Nyilván vannak genetikai adottságok, de azért a környezetünk is erősen befolyásolja személyiségünket.
Nem nem lehet bárki ideális társ, viszont azért nem is csak egy igazi létezik. A személyiségen pedig minél öregebbek vagyunk annál nehezebb csiszolni.
Szerintem ha mindkét félnek van szexuális érdeklődése, és nem zárkóznak el új dolgoktól, ott nem lehet probléma. Sokkal nagyobb gond, ha pár év után hagyják leülni a szexuális kapcsolatot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30654) dragonfx válasza Ijk (#30635) üzenetére


dragonfx
veterán

"minél több konkurencia esik ki"

hehe egy ideig én is így gondolkodtam....hát én azért azt megnézem mit tudsz 1 óra altt többet mondani mint én 1 hét alatt.
nem biztos csak a külső számít.képek meg vannak a világon.
az első benyomás lehet az első talikor is.
a félelmük talána sok rossz élményből ered amit msn.en ki tudnak kerülni ennyi...nem akarnak belefutni ujabb egoromboló lányba ennyi.vagyis a angy többség ezért ismerkedik így msn.mert egonövelőnek tökéletes. :K
utána mikor helyrebillent az esetleges csalódások rossz tapasztalatok miatt az egynesúly utána már lehet ugyanugy valóságban avgy még jobban mert kap egy kis pluszt.én utobbiba tartozok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30655) bandus válasza IreN!CuS (#30631) üzenetére


bandus
veterán

én nem találkoznék vele... :U nekem tavaly tök ugyan ez volt. olyan nincs, hogy karácsonykor nem akarjuk látni azt akit szeretünk...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30656) bandus válasza dragonfx (#30654) üzenetére


bandus
veterán

"hát én azért azt megnézem mit tudsz 1 óra altt többet mondani mint én 1 hét alatt."

ez már csak azért is igaz, mert annyira pocsék módon írsz, hogy mire bárki kibogozza biztos eltelik az egy hét :P

mod: off

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30657) Goose-T válasza orbano (#30535) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezt a saját tapasztalataimmal is alá tudom támasztani. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30658) Kokkantas válasza bandus (#30655) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"olyan nincs, hogy karácsonykor nem akarjuk látni azt akit szeretünk..."

Miért ne lenne. Én ha tehetném dolgoznék karácsonykor meg szilveszterkor is. (feleslegesnek tartom ezeket, mint a születés, és a névnap ünneplését is)

(#30659) hejesírásó válasza Kokkantas (#30658) üzenetére


hejesírásó
senior tag

akkor irigykedhetsz mert én dolgozhatok karácsonykor :P

(#30660) bandus válasza Kokkantas (#30658) üzenetére


bandus
veterán

ez már a te érzelmi világodat jellemzi, ami messze áll a normálistól.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30661) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Adjatok tippet hogy lehet az agyban passziv noket jomunkasemberre nevelni...
Thx! :)

All Black...

(#30662) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30661) üzenetére


tibi666
senior tag

beszéld meg vele.

(#30663) Stalker-2572 válasza tibi666 (#30662) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"Szeretnem h legy kreativ kicsim" :D
Proba....brb :C

All Black...

(#30664) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30661) üzenetére


hejesírásó
senior tag

időhatékonyan? lecseréled.

vagy legyél te is passziv. akkor csak feküdtök majd egymással, majdcsak észreveszi magát, ha ez nem segít. beszélj vele.

mondjuk az h mit cisnálnék az a hölgy korától is függ.

[ Szerkesztve ]

(#30665) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30664) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csere = minimum +3 randi :(

Eldugok egy nyalokat az alsogatyamba, hatha kiszimatolja :D

All Black...

(#30666) Ijk válasza Stalker-2572 (#30661) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nyaljál, szó szerint:P

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30667) Goose-T


Goose-T
veterán

Gyors körkérdés: ti kivel karácsonyoztok?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30668) Stalker-2572 válasza Ijk (#30666) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"Jol csinalod, folytasd!" ... nemjo :W

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30669) Stalker-2572 válasza Goose-T (#30667) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jezuskaval meg a csaladdal :) Kimassal? :F

All Black...

(#30670) frame>24 válasza Goose-T (#30667) üzenetére


frame>24
addikt

Családdal, eddig úgy vettem észre, hogy a "nőmmel karácsonyozok" kategória általában akkor jön el először, mikor ifjú házasok vagytok.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30671) Stalker-2572 válasza frame>24 (#30670) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem szuloket mindig szokas meglatogatni, novel meg akkor ha egyutt laktok.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30672) bandus válasza Goose-T (#30667) üzenetére


bandus
veterán

család. aztán majd visit az ő szüleit, meg az enyémeket is. elvileg.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30673) frame>24 válasza Stalker-2572 (#30671) üzenetére


frame>24
addikt

Ja, mondjuk szvsz a Karácsony nem az az ünnep, amikor jó csak kettesben lenni. Az a sok családtagról, meg a zabáról szól. Nyilván van, ahol a család csonka / összeveszés / egyéb gond van.
Pl. tesómék házasság után egy évvel is jöttek-mentek ide-oda. Múlt évben kitalálták, hogy egyedül lesznek. Aztán rájöttek, hogy rossz, most mi megyünk Pestre...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30674) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30668) üzenetére


hejesírásó
senior tag

szval kényelmes a párod, hát nem tom mit kezdenék. Volt ilyenben részem. Sokkal többet adtam mint amit ő adni tudott. Akart ügyesebb lenni csak nem ment neki. Meg is beszéltük. A csalódás nem tetszett neki, nehezen viselte és ezért inkább passzívba ment át. Nem lehet h nálatok is ezért passzív?

ps.:keresd meg a passzivitása okát és azt szüntesd meg:
-bátortalan
-prűd családi nevelés
-tapasztalatlan
-lusti, kényelmes
-stb

Arra h gyenge volt pedig most jöttem rá. :B

Goose-T: fél nap család. mamámnál most vasárnap voltam egy napot. ennyi.
a többi munka, pihenés, főzés, gyúrás, futás, MTWII SS 6.1, sorozatnézés: Fringe, Flashforward. Stár worz stb.

[ Szerkesztve ]

(#30675) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30674) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Sokkal többet adtam mint amit ő adni tudott.

Elozo parom pont ilyen volt... szakitottam vele, majd ra par honapra megbeszeltuk a dolgot. Elmondasa szerint szeretett es a kapcsolat ugy volt jo ahogy, erdekes h ebbol en semmit nem ereztem :F

Mostanira meg nem akarom rahuzni a vizes lepedot, mert meg keves ideje ismerjuk egymast (hete :D) de nem vagyok bizakodo, mert nem latok fejlodest a reszerol, en probalok pozitivan hozzaallni, de ilyenkor jon majd a kibukas, amikor azt mondom h meguntam. :W

ps.:keresd meg a passzivitása okát és azt szüntesd meg:
-bátortalan - lehetseges, mert fiatal... folyamatosan dicserem, de ezzel csak azt erem el, hogy akkor is "jutalmazom" amikor meg sem erdemli, ami csak tovabb erositi a passzivitasat :F
-prűd családi nevelés - Nehez egy kesz not megvaltoztatni :S
-tapasztalatlan - Turelmes vagyok, de nem a vegtelensegig :U
-lusti, kényelmes - Itassak vele KV-t? :D

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30676) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Az idealis no szamomra: ........
Mindenki fejezze be a mondatot :))

All Black...

(#30677) Ijk válasza Stalker-2572 (#30675) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért nem beszéled meg vele, hogy neked több kell, vannak szexuális igényeid?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30678) Rica válasza Stalker-2572 (#30665) üzenetére


Rica
senior tag

Volt egy ilyen barátnőm (ráadásul nem is egy kis fruska, hanem egy elvált asszony), aki szintén ilyen kis passzív volt. Nálam aktívabb lett :) Ő elégedett azzal amit kap (nem csak az ágyban, figyelem, kedvesség, stb.)?
Karácsony a családdal, végig együtt, mert nincsenek szülők :C

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30679) Stalker-2572 válasza Ijk (#30677) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Erre sztem magatol is rajon az ember, es ilyen nyiltan "csesztetem" lehet h az fogja gondolni h o nem tud megfelelni es megjobban bezarkozik... Sajnos muszaj finoman kezelni az ugyet, mert NO :D :(

All Black...

(#30680) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30675) üzenetére


hejesírásó
senior tag

akkor csere? :B

(#30681) Stalker-2572 válasza Rica (#30678) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Abszolut odaado vagyok, sztem tobbet nem kivanhat az ember. Elozo kapcsolatom szerintem ezert is lett elcseszve, mert a lanynak ugymond semmit nem kellett tennie ahhoz h "ugraljak korulotte" es a vegen mar egy vacsorameghivast sem tudott megkoszonni :((( De talan jobb ezeken nem agyalni, hanem csak csinalni ami szivbol jon. Bar akkor lehet holnap szakitok :D

All Black...

(#30682) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30681) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha holnap emiatt szakítasz az nem szívből jön hanem máshonnan.

bocs magas labda nem lecsapni nem kibirni. ;]

(#30683) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30680) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egyelore probalom kihozni a legjobbatt a dologbol. Csak aztan en erzem magam hulyen ha szakitasra kerul a sor, mert akkor minek dicsertem... dehat az ember nem csak kulso :F
Lassan kezdek beletorodni h csak 2 elvarasnak tegyen eleget egy no: legyen jo az agyban es legyen elviselheto a termeszete. Mind gyagyas :(

All Black...

(#30684) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30682) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:D egy csunya not felesleges szeretni, ezert inkabb masra hallgatok .... :D

All Black...

(#30685) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30683) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mert minek kell még megfelelnie? ez a kettő is már épp elég macerássá teszi a kiválasztást

(#30686) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ha megengeditek kisirom magam a noi hulyesegrol :D (akit nem erdekel lapozzon)

Miert mondja egy lany, hogy mennyire orul a talalkozasnak egy romantikus este vegen es masnap pedig h ennyi is eleg volt :F

-Miert jon at hozzam egy csaj filmezni, maszik ram es utana rogton kozli h neki mennie kell haza :F

Miert dorgolozik hozzam egy csaj tancteren ha elfut amikor le akarom kapni :F

Miert varja el azt egy no h kuzdjek erte, ha nem is ismerem, raadasul az a fontos ugye, hogy ne csak a kulseje miatt legyek vele.... (erre most tobb pelda is lenne) :F

Miert kell a "nem" es az "igen" szavakat jelentesuktol fuggetlenul hasznalni :F :W

Es vegul ez mit akar jelenteni: "Van baratom.... de pasizni vagyok itt... de nem fekszem le veled!"
LOL :DDD

All Black...

(#30687) Ijk válasza Stalker-2572 (#30679) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, nem jön rá. Mondd meg neki, nem lehet sohasem arra alapozni, hogy majd rájön. Azért van nyelvünk, hogy beszéljünk.
Pont ezt utálom legjobban, ha úgy érzem hogy minden ok, viszont egyszercsak kiborul a bili. Az ember kerek szemekkel néz, hogy mi a fax van. Aztán megkapom, hogy tudhattam volna... Meg láthattam volna a jeleket.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30688) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30685) üzenetére


Stalker-2572
addikt

E ketto nelkul nincs ertelme az egesznek. Jobb lenne ha jol is tudnam erezni magam a tarsasagaban, amihez tobb odaadas kene reszukrol. Biztos van kivetel, csak a negativ tapasztalat beszel belolem :(((

All Black...

(#30689) Stalker-2572 válasza Ijk (#30687) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Lehet csak ido kell neki, majd beszelek vele ha a turelmem lecsokken 2%-ra, addig csak finomhangolom :DDD

All Black...

(#30690) Ijk válasza Stalker-2572 (#30689) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, basszus pont erről pofázok, hogy nem kell idő. Egy kapcsolatban ha probléma van le kell ülni és szépen nyugodtan megbeszélni. Nem várni, meg ráhagyni, hátha megoldódik.
Úgyis meg fogjátok tudni beszélni, ha meg nem akkor pedig hagyni a francba az egészet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30691) Stalker-2572 válasza Rica (#30678) üzenetére


Stalker-2572
addikt

btw nalatok mi jelentette a siker kulcsat? Miert valtozott meg O?

All Black...

(#30692) Stalker-2572 válasza Ijk (#30690) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha minden problemat azonnal meg akarnek beszelni, folyton masrol se lenne szo :D

All Black...

(#30693) Ijk válasza Stalker-2572 (#30692) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ennyi probléma van a kapcsolatodban?:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30694) Stalker-2572 válasza Ijk (#30693) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Tokeletes no nincs.

szerk.: ferfi se

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30695) Ijk válasza Stalker-2572 (#30694) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nincs tökéletes. Mindenkinek vannak hibái, ha el tudod fogadni a párodéit akkor nincs gond. De ha nem akkor beszélni kell róla, és ha nem tud megváltozni, vagy te nem tudod elfogadni, akkor nincs értelme folytatni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30696) Stalker-2572 válasza Ijk (#30695) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ez igy van :)

All Black...

(#30697) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30686) üzenetére


hejesírásó
senior tag

"Van baratom.... de pasizni vagyok itt... de nem fekszem le veled!"
és mellé felrak egy képet magáról ahol egy deka ruha nélkül pózol úgy h tocsog a boldogságtól. ez is gyakori

(#30698) #56474624 válasza Ijk (#30695) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az a legnagyobb arculcsapás, mikor a lány szinte a tükörképed, és szembesít a saját gyarlóságaiddal is, mikor "hibázik".
Mindemellett az első pillanattól úgy vonzzátok egymást, ahogy soha senki.
Elviselhetetlen. :W

(#30699) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30697) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ezt szemelyesen mondta... nem tudom mi jarhatott ilyenkor a fejeben...

Amit te mondasz az a szuzkva kategoria, magyivben kerulom!! Egy normalis no SZEMERMES es nem abbol csinal karriert h hanyan verik ra a nyalukat :W

All Black...

(#30700) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30698) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nekem is volt olyan nom h iszonyatosan vonzodtam hozza, de egyszeruen elviselhetetlen volt a termeszete, mostmar akirol rogton latom h hulye ra se nezek... :U

All Black...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.