Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46001) #56474624 válasza ncore69 (#45996) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem a lényeg, hogy ne akarj barátnőt. 22 évig nem volt semmi, na és akkor mi van? Nagy ügy. Legalább te is kitűnsz valamivel. ;)

(#46002) barca4ever válasza Vladi (#46000) üzenetére


barca4ever
tag

Nem amúgy van ebben valami olvastam vagy hallottam valahol már ha megölnek sem tudom megmondani de ilyesmi izé beállhat ha az ember ideges vagy ha nem volt szerencséje még nővel akkor elvileg az izgalomtól és az idegességtől előfordulhat! :K
de majd meglátjuk az öcsipajtásom most ivarérik ő majd beszámol :B :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#46003) barca4ever válasza #56474624 (#46001) üzenetére


barca4ever
tag

Igaza van! Kit érdekel hogy nincsen?! Én is 2 éve szakítottam a "barátnőmmel" és megmondom jó egy kicsit levegőhöz jutni! :U

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#46004) orbano válasza #56474624 (#46001) üzenetére


orbano
félisten

"Szerintem a lényeg, hogy ne akarj barátnőt."

Jaja, ez 22 évesen, teli hormonokkal sima ügy :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#46005) Goose-T válasza orbano (#46004) üzenetére


Goose-T
veterán

Persze, hogy az. Kúrópajtás kell neki, nem barátnő. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#46006) Tim82 válasza #56474624 (#46001) üzenetére


Tim82
nagyúr

Story of your life?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46007) #56474624 válasza Tim82 (#46006) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért nem magyarul írod? Nem értem a kérdést. ;]

(#46008) Tim82 válasza #56474624 (#46007) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tessék nyelveket tanulni, angol nélkül hogyan fogsz boldogulni? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46009) #56474624 válasza Tim82 (#46008) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez sajnos igaz. Angolból csak ragadt rám ez-az. :U
Az véletlen épp nem, amit kérdeztél. De nem azért, mert igennel válaszolnék, mert nem. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46010) qantum válasza Ijk (#45994) üzenetére


qantum
senior tag

az az, amikor lenne a sex és akkor már nincs :Y

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#46011) Tim82 válasza #56474624 (#46009) üzenetére


Tim82
nagyúr

Teccikmondani, tudja maga, mi az a szótár?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46012) 7 válasza Tim82 (#46011) üzenetére


7
addikt

Dictionary! \o/

(#46013) #56474624 válasza Tim82 (#46011) üzenetére


#56474624
törölt tag

A női-férfi szótárra gondolsz? Szükségem lenne rá? :U :DDD

(#46014) Tim82 válasza #56474624 (#46013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Konkrétan az Oxford English-re, mert az általad említett úgyis csak porosodna nálad. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46015) #56474624 válasza Tim82 (#46014) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mily kedves feltételezés, hogy nem tudna semmi újat mondani nekem, és csak porosodna. :DDD

(#46016) Tim82 válasza #56474624 (#46015) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyen vicces, hogy az egyéb, valószínűbb opciók fölött kedvesen elsiklasz. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46017) #56474624 válasza Tim82 (#46016) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én a helyedben nem nagyon reménykednék, hogy azért, mert én is olyan "más beállítottságú" vagyok, és esélyed van nálam. ;]

(#46018) Tim82 válasza #56474624 (#46017) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kell orbanót utánoznod, neked szarul megy. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46019) barca4ever válasza Tim82 (#46018) üzenetére


barca4ever
tag

Milyen kedves szavak!így olvasgatva az előző HSZ.-ket :N

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#46020) #56474624 válasza Tim82 (#46018) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ehhez nem kell utánozni őt, teljesen logikus okfejtés volt, vajon miért akarod azt amit kihozni a dolgokból, szóval ez rossz védekezés. :P

(#46021) Tim82 válasza #56474624 (#46020) üzenetére


Tim82
nagyúr

A teljesen logikus okfejtés #1 alapján te leszbikus nő vagy meleg vagy. ;]

A teljesen logikus okfejtés #2 és a topik-beli korábbi megnyilvánulásaid alapján pedig az a férfi vagy, aki azt hiszi, hogy attól különleges, hogy életben nem tesz egy lépést a kiszemelt nő felé. (Íme, egy logikus magyarázat, miért is porosodna nálad a női-férfi szótár... ;] )

Érdekes módon az, hogy én lennék meleg és bepróbálkoznék nálad, valahogy nem kikövetkeztethető, de persze lehet, hogy vágysz rá. :D

Szóval nem kell indokolatlan hülyeségek felé terelned a szót, bármelyiket bevallhatod, megértelek, legfeljebb nem érzek veled együtt. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46022) orbano válasza Tim82 (#46021) üzenetére


orbano
félisten

össze kéne őket kötni Lirionnal, mindketten elég bénán nyomják ;]

Ba cy lus: :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#46023) #56474624 válasza Tim82 (#46021) üzenetére


#56474624
törölt tag

aki azt hiszi, hogy attól különleges, hogy életben nem tesz egy lépést a kiszemelt nő felé.

Na és ezt miből mazsoláztad ki, hogy én ettől érzem magam valakinek?
Jaj. És megintcsak...

Érdekes módon az, hogy én lennék meleg és bepróbálkoznék nálad, valahogy nem kikövetkeztethető

Akkor erőltesd meg magad. ;] Most is ki volt, aki kezdésnek személyeskedő jellegű csipkelődést eresztett meg a másik irányába (érdekes módon én rendkívül jól megvagyok a veled való kommunikáció teljes mellőzésével), mint ahogy az oviban a Pistike meghúzza a Katika haját, csúfolja, hogy csúnya, stb., közben meg...
Aztán következő lépésben azt a belső, titkos vágyad akarod rám kivetíteni, hogy engem nem érdekelnek a nők.
Fura. Dehát, ez már a te dolgod. Mármint hogy miért is szentelsz nekem kitüntetett figyelmet, miért akarsz rendkívül csekély mennyiségű információk birtokában egy számodra tetszetős kórképet kiállítani rólam, és ezt miért ismételgeted folyton-folyvást...
Mindazonáltal valahol irigyellek, hogy ennyi időd van. Nekem pillanatnyilag nincs, de ugye nem fogsz megsértődni, hogy azt mondom, ha lenne is, ennél valami inspirálóbbal tölteném ki...
Tehát szép vót, jó vót, legyen elég ennyi. Az aprót megtarthatod.

(#46024) Tim82 válasza #56474624 (#46023) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na és ezt miből mazsoláztad ki, hogy én ettől érzem magam valakinek?
Jaj. És megintcsak...

[link] és a poén kedvéért (hangsúlyozom ezt) összekötöttem a topikbeli megnyilvánulásaiddal.

Most is ki volt, aki kezdésnek személyeskedő jellegű csipkelődést eresztett meg a másik irányába (érdekes módon én rendkívül jól megvagyok a veled való kommunikáció teljes mellőzésével), mint ahogy az oviban a Pistike meghúzza a Katika haját, csúfolja, hogy csúnya, stb., közben meg...

Milyen érdekes, én csipkelődést hangsúlyoznék ki, te pedig személyeskedést és aztán ebbe akarsz belemagyarázni dolgokat. Innentől go to "kinek mi a rejtett vágya", nekem konkrétan nem volt az enyhe csipkelődésen kívül. De magyarázd bele, abban jó vagy. :)

Mindazonáltal valahol irigyellek, hogy ennyi időd van. Nekem pillanatnyilag nincs, de ugye nem fogsz megsértődni, hogy azt mondom, ha lenne is, ennél valami inspirálóbbal tölteném ki...

Az egész hosszú (és gondolom, hosszú ideig írt) válaszoddal önmagadat cáfolod. ;) Keep the change. :P

orbano: szvsz is, bár Lirion enyhén szólva is frappánsabb, Ba cy lus-on jobban érezni az izzadságszagot. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46025) #56474624 válasza Tim82 (#46024) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mondjuk a linkelt szöveget nem magamról írtam, és poén akart lenni a kolléga felé, mert ez egy kirívó eset mégis.
A lényeg: még mindig nem értem, miért is velem foglalkozol (van még pár ezer regelt tag, ha jól tudom)? Nőd van-e már? Ja hogy az még nincs így a 30 felé közeledve... Hát ez elég gáz, ugye. Persze egyszerűbb másra próbálni kivetíteni a lúzerség érzését, mint elszámolni magadnak magaddal. Ki is izzad akkor? Időfecsérlés az egész, pótcselekvés, a valós problémák szőnyeg alá söprése. Ne izzadj már ilyen látványosan. Kár, hogy annyi eszed már nincs, hogy a saját cselekedeteid valós okát lásd, hidd el, egyszerűbbé válna az élet. :R

(#46026) Csakénvagyok válasza athomi (#45974) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az van hogy nem nem elhívod, még egyszer egyeztetsz vele, majd megint, majd kitudja hányszor, csak ráírsz, mégjobb ha felhívod hogy itt és itt, ekkor és ekkor.

(#46027) Csakénvagyok válasza ncore69 (#45979) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ja, mint írták, önbizalom hiányban szenvedsz. Ha másképp nem megy egy szórakozóhelyen kis baráti körben (csak hogy ne légy egyedül) és valami tekintélyes mennyiségű szeszes ital benyakalása után úgyis megjön a tesztoszteronszint.

Ja, most jut eszembe hogy 17 évesen még nem voltam nővel, majd egy diszkóban fél liter cseresznye benyakalása után úgy vittem a szomszéd falu ribancát, hogy még rá sem jött hogy nekem ő volt az első. De szép idők is voltak. Majd még sokáig úgy csajoztam hogy még szűz vagyok. Az anyuci típusnak ez pont bejön.

(#46028) athomi válasza Csakénvagyok (#46026) üzenetére


athomi
veterán

már visszaírt azóta, nekem a hétköznap nem jó, neki meg a hétvége :DDD jövő héten vagy azután viszont ráér hétvégén :) a 3. félről meg kiderült h nem úgy van az ahogy előadta nekem a 3. fél :)

(#46029) orbano válasza Tim82 (#46024) üzenetére


orbano
félisten

Frappánsabb? Ba cy-hoz képest lehet... ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#46030) Tim82 válasza #56474624 (#46025) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk a linkelt szöveget nem magamról írtam, és poén akart lenni a kolléga felé, mert ez egy kirívó eset mégis.

Ööö... nem te sírtad amúgy tele a topikot az ilyen "van ez a különleges lány, de ANNYIRA különleges, hogy az engem lebénít, de figyelem a jeleket és kombinálok, ahelyett, hogy cselekednék"-típusú sirámokkal? Nem is egyszer? Lezso6 után te vagy a leggázabb emberke, aki ebbe a topikba valaha beleírt. És neki legalább volt/van ténylegesen öniróniája, ráadásul hozzád képest fejlődik, szóval a helyezés is megfordítható. ;]

Nőd van-e már? Ja hogy az még nincs így a 30 felé közeledve... Hát ez elég gáz, ugye.

Azt úgy jelzem, hogy veled ellentétben pár komoly kapcsolaton túl vagyok. Aláírom, most nincsen nőm, márciusban szakítottam a legutóbbival. Nyilván nagyon gáz, hozzád képest. De persze ezt is megmagyarázod ugye, hogy miért szarabb nekem. Szánalom a köbön. ;)

Kár, hogy annyi eszed már nincs, hogy a saját cselekedeteid valós okát lásd, hidd el, egyszerűbbé válna az élet.

Ehh... te tényleg buta vagy, de ezt már eddig is tudtam, pontosan ezért élvezet néha téged csipkedni. ;)

Jut eszembe, a minőségi időtöltésre való igényed nem akadályozott meg abban, hogy tegnap (sőt, ahogy nézem, ma is) mindig fél órán-órán belül válaszolj az én csipkelődéseimre, amivel megint csak hülyét csinálsz magadból, de ez se zavarjon. :D Én meg közben kirándulni voltam, koncerten voltam stb. :)

orbano: scusi, nem Liriont akartam felfelé minősíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46031) #56474624 válasza Tim82 (#46030) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem akadályoz meg a válaszolásban, géphez vagyok kötve a tanulás miatt. Pillanatnyilag ez a "minőségi" időtöltés. ;)

Amúgy nem értem, mit lovagolsz még mindig az én saját problémámon. Egyáltalán mi közöd hozzá? Miért vergődsz még mindig ezen? Tényleg lehet valami bajod. Hogy én miképp kezelem, illetve hogy is állok most, arról igazából fogalmad sem lehet, miután nem írtam semmit ezzel kapcsolatban.

Ehh... te tényleg buta vagy, de ezt már eddig is tudtam, pontosan ezért élvezet néha téged csipkedni. ;)

Aham, és ez nem szánalmas. :DDD Örülök, hogy már a szellemi színvonalamat minősíted, ez is csak azt jelzi, hogy érzékeny pontra tapintottam. :P
Hogy belémkötsz, szerintem nem azért van ténylegesen, mert te ilyen erre elélvezős fazon vagy. Megfigyelted már, hogy a frusztrált emberek kötnek bele az élő fába is, akinek rendben az élete, az nem strapálja magát hótfelesleges dolgokon? Kavarhatod, ahogy akarod, nem én veszem elő időről-időre a te problémádat, hanem te az enyémet, amit még persze saját ízlésed szerint fűszerezel is itt-ott, ez épp elég jelzésértékű ami a szánalom kategóriát illeti. De csináld csak, vedd elő ugyanazt újra és újra, miközben a tényekről fogalmad sincs. :N

scusi, nem Liriont akartam felfelé minősíteni. :DDD

Mert rendben vagy verbális képességekben, és mindig tudsz lekezelő stílusban válaszolni, még te sem leszel valami magas szinten. :N

[ Szerkesztve ]

(#46032) Lirion válasza Tim82 (#46030) üzenetére


Lirion
addikt

Most elszomorítottál. :O Hogy fogok ezek után aludni? :F

(#46033) #56474624 válasza Lirion (#46032) üzenetére


#56474624
törölt tag

Sehogy, törődj bele, hogy hozzám hasonlóan alacsony szellemi szinten mozogsz, mert a ph fórumon egy Tim82 néven írogató senkiházi azt mondta. :DDD Az egyéb, gyakorlatilag inkább jelzésértékű tényeket, eredményeket figyelembe sem veszem, Tim82 véleménye a meghatározó. Ő ért hozzá. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46034) orbano válasza #56474624 (#46031) üzenetére


orbano
félisten

"Mert rendben vagy verbális képességekben, és mindig tudsz lekezelő stílusban válaszolni, még te sem leszel valami magas szinten"

akár magas szinten van, akár nem, legalább vicces és szórakoztató :)

de egyerekek, menjetek most már privátba, szobára ,vagy valami, mert kinyírjátok a topikot. jön egy modi és kinyír titeket :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#46035) #56474624 válasza orbano (#46034) üzenetére


#56474624
törölt tag

akár magas szinten van, akár nem, legalább vicces és szórakoztató :)

Mert nem téged nézett ki magának. :DDD

Én meg tudok lenni anélkül is, hogy egy alapvetően mégiscsak ismeretlen valakinek a szemére hányjam havi rendszerességgel, hogy tulajdonképpen miért is kéne szerencsétlennek éreznie magát, szóval Tim82 haveroddal beszéld meg, hogy máshol élje ki ezt a jellegű perverzitását. ;) Esetleg ha nagyon érzi magában az erőt, benézhet időnként a matek topicba megcsillogtatni a tudását. :P

(#46036) Jojo5 válasza #56474624 (#46035) üzenetére


Jojo5
őstag

de őszintén most nem azért, de ebben az egészben te is partner vagy/voltál... ha megnézed mindig kikéred magadnak a dolgokat és néha elég hülyén jönnek ki... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46037) #56474624 válasza Jojo5 (#46036) üzenetére


#56474624
törölt tag

Számomra természetes dolog, hogy ha megdobnak kővel, nem kenyérrel dobok vissza, nem vagyok álszent. Kívülről könnyű ezt mondani, hogy ne reagáljak; az elején próbáltam humorosabbra venni, azonban van egy határ. Majd ha a te nők iránti "elkötelezettséged" vonják kétségbe, meglátjuk, mit szólsz a dologhoz.

(#46038) Ijk válasza #56474624 (#46037) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyem azt az érzékeny kis lelkedet;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46039) Tim82 válasza #56474624 (#46031) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tényleg lehet valami bajod. Hogy én miképp kezelem, illetve hogy is állok most, arról igazából fogalmad sem lehet, miután nem írtam semmit ezzel kapcsolatban.

De csináld csak, vedd elő ugyanazt újra és újra, miközben a tényekről fogalmad sincs.

Önjellemzés volt? ;) Merthogy rólam aztán tényleg semmit sem tudsz (én valamivel többet rólad, mert te nyávogtál legalább a topikban, amit én nagyon régóta - úgy három éve - nem teszek).

Ha sorra veszem egyébként, valahogy mindig sikerül neked elragadtatnod magad, valószínűleg én érintem inkább érzékeny pontjaidat. Én "csak" annyit írtam rólad, hogy sértődékeny, buta és nyávogós vagy (a ";]"-s megjegyzések értelemszerűen nem komolyanveendő csipkelődések, bármennyire is felhúzod magadat rajtuk :) ), a te nagyon intelligens riposztjaid szerint én pedig magamhoz nyúlok, ha téged sértegethetlek, amúgy életemben nem volt még nőm, de az is lehet, hogy meleg vagyok, aki rád gerjed, de senkiházi mindenképpen. Ja és természetesen én személyeskedek inkább. :) De egyébként tényleg, nem vagyok méltó cipőfűződet sem megoldani, te akkora valaki vagy. Az intelligencia szemlátomást a te oldaladon áll, hiszen mélységes emberismeretről és hatalmas kritika- és csipkelődéstűrésről teszel egyfolytában tanúságot. :R

Amúgy nem értem, mit lovagolsz még mindig az én saját problémámon. Egyáltalán mi közöd hozzá?

Adott volt egy poénlehetőség, amit eredetileg különösebb bántási szándék nélkül nem haboztam kihasználni, amire elkezdtél szokásod szerint besértődni. (Valóban nem én lennék, ha feladott labdákat nem csapnék le.) Egyébként nem izgat különösebben az egyéni szocproblémád, bár kicsit viccesnek találtam a korábbi megnyilvánulásaid ismeretében az adott tanácsodat. :)

# 46035:

Én meg tudok lenni anélkül is, hogy egy alapvetően mégiscsak ismeretlen valakinek a szemére hányjam havi rendszerességgel, hogy tulajdonképpen miért is kéne szerencsétlennek éreznie magát

Nézzük csak, ez a második alkalom, ezt megelőzően március legelején volt egy rövidebb pengeváltás, ahol ironizáltam az "előjelek keresésén", ahogy megmagyaráztad, hogy miért is nem teszel semmit... meg egy olyan volt még februárban, amikor... fogalmazzunk úgy... sikerült remek verbális képességeiddel :) egy igencsak tahóságként felfogható mondatot megeresztened a valamivel idősebb női korosztály felé, akkor arra kaptál kritikát. (Persze, ezt is fel lehet fogni úgy, hogy a szemedre hánytam, hogy akkora tahóságért igazán szerencsétlennek kellene érezned magad. :) ) Szóval hogy honnan jön neked össze a "havi rendszeresség", ahol "szemedre hányom, hogy miért is kellene szerencsétlennek érezned magad"... biztos a remek matematikai képességeidnek köszönhetően. :K

Esetleg ha nagyon érzi magában az erőt, benézhet időnként a matek topicba megcsillogtatni a tudását.

Ugyanennyi erővel én pedig várlak történelmi és művészettörténeti témákban, gondolom, majd megalázol az ezekben villantott nagy tudásoddal. :)) (Jó, ezekre még nincsen topik, de nyithatunk nekik, csak hogy legyen hova jönnöd...)

# 46037:

Majd ha a te nők iránti "elkötelezettséged" vonják kétségbe, meglátjuk, mit szólsz a dologhoz.

Ez pusztán csak azért hatalmas fail a részedről, mert ezt te dobtad be. Sebaj. ;)

Én kérek elnézést, kérem, kapcsolja ki. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46040) tildy válasza Tim82 (#46039) üzenetére


tildy
nagyúr

Az az aszott melles dolog tényleg durva volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46041) #56474624 válasza Tim82 (#46039) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha sorra veszem egyébként, valahogy mindig sikerül neked elragadtatnod magad,

Nyilván ugyanazokat a helyzeteket nem ugyanúgy reagáljuk le, így a reakció erősségéből (ami nálam mindig meglehetősen erős egy idő után, ha valaki sérteget, függetlenül attól, hogy az igaz-e) kár következtetned igazságtartalomra. ;)

Miután te kezdted az egész személyeskedést, hadd ne sajnáljalak már, hogy te is kaptál ezt-azt.
Másrészt nem kell mindent mindig szó szerint venni, gondolok a havi rendszerességre (menstruálsz ilyenkor? ;] ), én egyébként sem tartom nyilván, mikor vitáztam veled, vagy akárkivel, és utánakeresni is lusta vagyok. Nyilván az is szerepet játszik, hogy több mint egy hónapig bírtad kénytelen-kelletlen, hogy sokáig nem írtam ide.

életemben nem volt még nőm,

Viccelsz,? Azt írsz le, amit akarsz. :D
Ilyen szinten minimális információból épp ugyanúgy félre lehet következtetni, mint a közel semmiből (azaz 3 évvel ezelőttről, de bevallom, nem néztem utána; persze a mostani műsorod is megérne egy misét), tehát ha azt gondolod, hogy számodra felmentő körülmény, hogy évek óta nem nyávogtál itt, akkor rosszul gondolod. ;]

Azt azért elmondanám, hogy a sértődékenység/érzékenység megléte nem áll fordított arányban az iq-val. Erre számos nem élő, élő cáfolatot lehetne mondani. De nyilván neked van igazad. :U

Ez pusztán csak azért hatalmas fail a részedről, mert ezt te dobtad be. Sebaj.

Bocs, hogy nem olvasok a gondolataidban, és tudtam már akkor, hogy mire is gondolsz valójában, nem a buzi témára. De mielőtt felvetnéd: az, hogy én azért tartom magam valamire, mert nem állok szóba a nekem tetsző nőkkel egyrészt nem igaz, másrészt ugyanúgy mocsok kijelentés, ami nyilván komoly, hosszas lélekelemző munka nagy eredménye.

Ugyanennyi erővel én pedig várlak történelmi és művészettörténeti témákban, gondolom, majd megalázol az ezekben villantott nagy tudásoddal. :))

Legyen elég annyi, hogy itt vitázunk, hiszen az ilyen verbális jellegű viták is inkább a te tereped. Szóval jöhetsz a matek topicba. :K

A többit inkább nem írom le, mert fáradt vagyok, és olyat találnék írni, ami szíven ütne téged, azt meg nem akarom, elég sorscsapás vagy te magadnak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46042) Tim82 válasza #56474624 (#46041) üzenetére


Tim82
nagyúr

így a reakció erősségéből (ami nálam mindig meglehetősen erős egy idő után, ha valaki sérteget, függetlenül attól, hogy az igaz-e) kár következtetned igazságtartalomra.

Igen, ez teljesen nyilvánvalóan felsőbbrendű iq-dat és eq-dat bizonyítja. :))

Bocs, hogy nem olvasok a gondolataidban, és tudtam már akkor, hogy mire is gondolsz valójában, nem a buzi témára. De mielőtt felvetnéd: az, hogy én azért tartom magam valamire, mert nem állok szóba a nekem tetsző nőkkel egyrészt nem igaz, másrészt ugyanúgy mocsok kijelentés, ami nyilván komoly, hosszas lélekelemző munka nagy eredménye.

Nem, ez csak a topikbeli megnyilvánulásaid alapján egy nálad eléggé ülő poén. ;) Én örülök, hogy proaktívan reagálsz és ki nem hagynék olyan labdát, amit feldobsz nekem, de ehhez neked kellett feldobnod.

Miután te kezdted az egész személyeskedést, hadd ne sajnáljalak már, hogy te is kaptál ezt-azt.

Ja értem, ha csipkelődésre vagdalkozol, az szerinted felmentés neked. "Az úgy kezdődött, hogy megdobott kaviccsal, ezért kénytelen voltam előhúzni az Uzit". Nem mintha sajnálnám emiatt magam. :)

Nyilván az is szerepet játszik, hogy több mint egy hónapig bírtad kénytelen-kelletlen, hogy sokáig nem írtam ide.

Túlértékeled magad. Ha nem reagálnál mindenre csípőből sértődéssel, akkor nem ért volna meg ennyi hozzászólást a kis vita.

Viccelsz,? Azt írsz le, amit akarsz.
Ilyen szinten minimális információból épp ugyanúgy félre lehet következtetni, mint a közel semmiből (azaz 3 évvel ezelőttről, de bevallom, nem néztem utána; persze a mostani műsorod is megérne egy misét), tehát ha azt gondolod, hogy számodra felmentő körülmény, hogy évek óta nem nyávogtál itt, akkor rosszul gondolod.

Miért, te nem? Pusztán csak azt jelenti, hogy nekem enyhén több alapom következtetni, mint neked, mert van mit olvasni tőled. A saját dolgaimról nem (sem) szokásom hazudni, igaz, az sem érdekel különösebben, hogy ezt elhiszed-e vagy nem.

Legyen elég annyi, hogy itt vitázunk, hiszen az ilyen verbális jellegű viták is inkább a te tereped.

Értem, tehát bevállalni nem vállalod be. Én legalább bevallom, hogy nem az én terepem a matematika, nem fogom magamat ettől kevesebbnek érezni, mert másban vagyok olyan jó, hogy ez ne zavarjon.

A többit inkább nem írom le, mert fáradt vagyok, és olyat találnék írni, ami szíven ütne téged, azt meg nem akarom, elég sorscsapás vagy te magadnak.

Megint túlértékeled magadat, attól félek. ;)

Zárszónak pedig legyen itt avman fórumtárs aláírása: én mihelyt rányomtam a küldésre, és becsuktam a notit, lecsukom ezt a szerepet is, aztán majdnem ugyanaz a kedves srác leszek irl, mint mindig. és te?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46043) 7 válasza Tim82 (#46042) üzenetére


7
addikt

Rámjött a köhögőroham....

krahács-köhh-ring topic-khm-krahács-krahács

(#46044) #56474624 válasza Tim82 (#46042) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért, te nem? Pusztán csak azt jelenti, hogy nekem enyhén több alapom következtetni, mint neked, mert van mit olvasni tőled.

Nincs több alapod, de ezt már leírtam, miért. Ha nem értesz vele egyet, az a te bajod.

Értem, tehát bevállalni nem vállalod be. Én legalább bevallom, hogy nem az én terepem a matematika, nem fogom magamat ettől kevesebbnek érezni, mert másban vagyok olyan jó, hogy ez ne zavarjon.

Beismered, és most akkor tapsoljalak is meg? :C Esetleg kitüntetés, hogy ilyen szerény, jó ember vagy? ;]
Szerintem a reakcióm a topicnyitási ötletedre magáért beszél. Továbbá azt akartam sugallni feléd, hogy érzésem szerint most nem kiegyenlítettek a viszonyok, és ha jönnél a matek topicba, akkor lenne az. ;]

Ja értem, ha csipkelődésre vagdalkozol, az szerinted felmentés neked.

Azzal szemben igen, hogy te panaszkodsz a személyeskedés miatt, nincs igazán alapod ez ügyben sírni. Ja és kedves, hogy uzinak érzékelted a reakciómat a te kavicsodra. :DD

Igen, ez teljesen nyilvánvalóan felsőbbrendű iq-dat és eq-dat bizonyítja. :))

No ebben sem te leszel az objektív mérőmérce, vannak erre a célra iq-tesztek.
És ha már így dobálózol ezzel: mennyi is (az iq-d)? Csak hogy tudjam, mennyire kell szégyellni magam veled szemben. :))

Egyébként tényleg nincs, azaz nem lenne időm erre a komoly "vitára". Ahogy egy tanárom mondta: a matematika azért (is) szép, mert ott nincs helye mellébeszélésnek. Tehát nyomban adok is egy feladatot, a te iq-ddal ez nem lehet probléma:

Az a(n) sorozat elemeire teljesül, hogy a(1)=1337, továbbá, hogy a(2n+1)=a(2n)=n-a(n) minden n poz. egészre. Kérdés: mennyi a(2004)?

Ha folytatni akarod ezt a vitát, ess neki szépen ennek a feladatnak (nem különösebben nehéz amúgy), és oldd meg. ;] Ha nem csinálod meg, akkor pedig Isten veled! :R

[ Szerkesztve ]

(#46045) orbano válasza #56474624 (#46044) üzenetére


orbano
félisten

"Az a(n) sorozat elemeire teljesül, hogy a(1)=1337, továbbá, hogy a(2n+1)=a(2n)=n-a(n) minden n poz. egészre. Kérdés: mennyi a(2004)?

Ha folytatni akarod ezt a vitát, ess neki szépen ennek a feladatnak (nem különösebben nehéz amúgy), és oldd meg. Ha nem csinálod meg, akkor pedig Isten veled!"

Azt hiszem elérkeztünk a vita legszánalmasabb pontjához...

egyébként hanyadikos vagy és milyen szakon? a matekra vered és egy gimnáziumi elsőéves feladatot hozol fel egy nők nőügyek topikban? :N

Egyébként most már k*rvár@ hagyjátok abba LÉCCI!

A vér nem válik VAZZE!™

(#46046) #56474624 válasza orbano (#46045) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ugyan miért lenne szánalmas? Mert te kijelented?
Az ig-szintet hozta föl, ezek után teljesen jogos a felkérés keringőre, azaz hogy mutasson is valamit ott, ahol nem a duma számít. Szerintem ez épp nem szánalmas, hanem így tisztességes. :K

egyébként hanyadikos vagy és milyen szakon? a matekra vered és egy gimnáziumi elsőéves feladatot hozol fel egy nők nőügyek topikban? :N
Igen, én matekból vagyok jó például, ezért arra verem (ahogy ő pedig azon élvezkedik saját bevallása szerint is, hogy szópárbajt vívhat) és nem véletlen, hogy nem egyetemi feladatot adtam, hanem olyat, amit plusz háttértudás nélkül esélye van (izomból) megoldani.
Ennek épp annyi köze van a topic témájához, mint az ő csipkelődés/vicc köntöse mögé bújtatott nyilvánvaló személyeskedéseinek, mert ugye konkrét nőügyről már egy ideje nem igen esik szó. És ha van is szó, akkor sem érdemben.
Ne engem csesztess ezzel, én kibírom anélkül, hogy belekötnék.
Amúgy ne aggódj, abba lesz fejezve, s újra kivirágzik a topicod. :P

(#46047) Ijk


Ijk
nagyúr

Mikor fejezitek be? Két, magát értelmesnek valló ember, teljesen óvodás szintre degradáltan vitatkozik. Még csak nem is szórakoztató, tényleg az a szint amikor két dedós nem bírja abbahagyni. Szerintem már kellőképp hülyét csináltatok magatokból, nem kell tovább győzködni bennünket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46048) orbano válasza #56474624 (#46046) üzenetére


orbano
félisten

mi köze az IQ-nak a matekhoz? a helyedben nem mérném az IQmat a matektudásommal, mert lehet asszonykám csúnyán bebizonyítaná ez alapján, hogy egy éticsiga szintjét sem hozod ;]

Ijk: pedig hozzászólásról hozzászólásra képesek alulmúlni az előzőeket :D

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#46049) bence78


bence78
csendes tag

tényleg unalmas már ez a civakodás... szánalmas, hogy ilyen szintig süllyedt a topik

[ Szerkesztve ]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#46050) Integra válasza Ijk (#46047) üzenetére


Integra
titán

olvasok egy kis dragonfx-et inkább, az is felüdülés ehhez képest:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.