Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30951) orbano válasza Integra (#30948) üzenetére


orbano
félisten

de még ha akarja is 2 héten belül (és ezzel nem riaszt el), akkor is roppant vonzó tud lenni a csajnak, ha pár hétig még kéreted magad :K

Sáparc: mármint a csaj félreizélése?

jah közben visszaolvastam. szerintem túl hirtelen kezdesz el túlzottan "olyan" dolgokat adagolni, amiket nem kéne. majd megkeményedsz és még lassabban adagolod magad és jobb lesz. szerintem.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30952) #56474624 válasza Sárpac (#30937) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem a hiba a "pácienseidben" van. :)

(#30953) Integra válasza dragonfx (#30949) üzenetére


Integra
titán

jaja, az halott ügy.
ha nem is első randin, de azért legkésőbb a harmadikon már illik vízszintesbe menni:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30954) Sárpac válasza orbano (#30951) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Na leírom még 1x összejövök egy csajjal tartom magam Ő rám mászik majd eltelik kapcsiban pár hét előjönnek a komolyabb érzelmek a lány pedig lelép.
Kérdés miért? Kicsit unom már ezt örökké nem lehetek terminátor basszus.:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30955) Integra válasza Sárpac (#30950) üzenetére


Integra
titán

ne foglalkozz ezzel, legalábbis ne görcsölj. csak lazán, élni, örülni, pozitívan.
keresni kell, nyitott szemmel járni, vadászni, aztán csak jön, aki hasonlóan gondolkodik ebben a kérdésben mint te. aki meg nem, azt megkell dugni, aztán menni tovább.
:)

mod: férfi olyat nem mond, hogy kapcsi.. ez khm.. szóval nem. :)
nem lehet, hogy nem jól fogalmazol, vagy nem jól adod elő, amikor egy picit komolyabb kérdésekről szeretnél beszélni?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30956) orbano válasza Sárpac (#30954) üzenetére


orbano
félisten

már a leírásodból is látszik az ok: "előjönnek az érzelmek". felteszem túlzotta hirtelen, nyakló nélkül. most megint csak magammal tudok példálózni, de szerintem asszonykám is azért van még mindig oda értem, mert nem beszélek sokat az érzelmeimről. beszélek persze, meg le veszem néha ilyenekkel a lábamról, de valahogy a zsigereimben van, hogy körbebástyázzam magam, és sose legyen biztos. így mindig izgalmas vagyok a számára. asszem.
de ahogy haladsz, és ennyit megégeted magad, szépen lassan nekeid is előjönnek majd ezek az "ösztönök" :)

uhh a kapcsi el is kerülte a figyelmem, de Integra kiszúrta. Vazze, már mindent értek :DDD

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#30957) Sárpac válasza Integra (#30955) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Na ja végül is így 31éves bőven ráérek még!:DDD
Ráadásul tom nem vagyok az az igazi női ideál pont ez az egy amivel tudok hódítani a húzásokkal ,a határozottsággal na meg, hogy olyan szinten tudok dumálni, hogy legtöbbször legalábbis mostanában maga a hölgy kéri el a számomat. Nem értem én ezt komolyan.:D

orbano: legutóbb nyáron egy komolyabb dologban is pont a hölgy volt nagyon érzelmes olyan szinten, hogy szinte teljesen megbolondított aztán meg lapát. Utána jött egy pasis anyuka ráadásnak szintén na az megint ugyan ez a szitu, csak buszon dumálgattunk egy ideje, még csak randi se volt se semmi, de egyszer úgy jött össze, hogy 3asban barátnőjével egy darabig velük mentem Pestre konkrétan vagy 1 metró megálló szintig és mikor lelépett a bnője Ő eldobva kis táskáját tartotta csókra száját én meg csak lestem mi van?:DDD Adtam két puszit a szája szélére meg megdörzsölgettem kicsi hátát mondom du talizunk a buszun. Aztán du már látom a söfőrrel hetyeg.Mondom fasza!:DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30958) #56474624 válasza Sárpac (#30954) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem a legrosszabb, amit az ember tehet, hogy feladja magát, megjátssza magát. Maradj természetes, olyan, amilyen vagy, ami jön belőled. Én egy tapodtat nem vagyok hajlandó az alap dolgaimon változtatni. Úgy állok hozzá, ha nem lesz komoly kapcsolatom, akkor nem lesz (bár lehet idézőjelbe kellett volna tennem ez esetben). Vagy olyasvalakivel lesz, aki számára úgy ahogy vagyok, felelek meg, és Ő is nekem, vagy agglegény leszek, középút nincs. :DDD

(#30959) dragonfx válasza Integra (#30953) üzenetére


dragonfx
veterán

vannak kivételek de kb ez igaz is.
Elsőn azért illik egy szemezés 2. egy csók..3. dvd.zés végülis fekve is lehet nézni :))
de persze nem gond ha előbb van.... :DD

Sárpac>>legyen önbizalmad magad tartsd a legjobbnak a nő ezt lássa rajtad.és tetesd ugy"...hmm mind1 menj csak teljesne mind1 ugyis van még másik 3..."...ez vonzza a nőket..hogy ő nyerjen.

Orbano:
Ez hogy ne mutasd ki az érzelmeidet visszatartsd magad és 2xszínű légy megjátszad magad egy gyökéréség.magadnak is hazudsz és nem is szereted az adott személyt.de már bacylus írt erről...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30960) orbano válasza dragonfx (#30959) üzenetére


orbano
félisten

szerintem meg olvastni nem tudni gyökérség, szóval fuss neki a hozzászólásomnak mégegyszer...

A vér nem válik VAZZE!™

(#30961) Sárpac válasza dragonfx (#30959) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Orbanoval kell egyetértenem szerintem a nőknek kell egy dolog amire fel tudnak nézni egy pasiban. Na most egy 60kilós nem egy izom pasi akkor tud jól csajozni szerintem, ha kívülről nem is látszik annak, de belülről legyen Férfi. És az a gondom, hogy ezt csak egy darabig lehet így tartani és még valahogy nem tanultam meg óvatosan nyitogatni saját magam érzéseit, és bizony rohadtul bent lehet égni egy kapcsolatban ahol úgy érzed megvan az az egyhullámhosz egy növel te "beleszeretsz" majd ő hirtelen borítja az egészet. Ráadásul ez viszonylag ritka, mármint, hogy az ember olyan nővel kerüljön össze akivel ez megvan.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30962) #56474624 válasza Sárpac (#30961) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kérdés, kinek mitől Férfi a férfi... :U

(#30963) orbano válasza Sárpac (#30961) üzenetére


orbano
félisten

"Na most egy 60kilós nem egy izom pasi"

ha 80 kilós csupa izom lennél, pont ugyanennyire számítana szerintem. egébként ha ennyire zavar, hogy nem vagy "izom", miért nem teszel ellene valamit? :U (vagy egészségügyi okai vannak? mert akkor nem szóltam)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30964) dragonfx válasza Sárpac (#30961) üzenetére


dragonfx
veterán

szakadj le erről hogy 60kilósan nem lehet egy pasi férfi.....
írtam temperamentum hozzállás kiállás, megjelenés...ezeken múlik.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30965) Integra válasza Sárpac (#30961) üzenetére


Integra
titán

ez így van, ha nincsen izom, több az ész.
de hidd el azért nem rossz, ha az ész mellé van jó kiállás, szép vállak, jó mozgás, netán még ha meg is tudod védeni magad és őt is, bejön az a csajnak. teljesen más kategóriás nőket is simán levadászhatsz, ha a megjelenésed is megfelelő.
menj, sportolj, bunyózz, jó dolgok ezek és még sikeresebb leszel:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30966) Sárpac válasza Integra (#30965) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Járok rendszeresen sportolni kondi és lovaglás, de sajnos ilyen fazon vagyok egy dekát nem tudok felszedni, na jó 2-3kiló izomba pluszban azért megvan, és mellé van egy jó kis gyerekkori tölcsérmellkasom ami nem igazán gyógyítható. Gyakorlatilag gyerek korom óta mindig csinálok valamit úszás, futás, kerékpár gyalog járok melózni pedig fél óra az út. Főleg tavasztól amikor intenzíven tudunk edzeni akkor meg lovaglás ezerrel.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30967) orbano válasza Sárpac (#30966) üzenetére


orbano
félisten

kondi és lovaglás: lóf*sz, már elnézést. én is ilyenektől vártam a megváltást. amint elkezdtem kibboxolni, "egyből" (másfél év után) megkaptam régi lányismerőseimtől, hogy mennyivel jobb lett a megjelenésem. úgyhogy csatlakozom Integrához, nézz ki valami küzdősportot és nyomjad (mellette lehet azért gyúrni is, de az önmagában nem sport).

A vér nem válik VAZZE!™

(#30968) bandus válasza #56474624 (#30962) üzenetére


bandus
veterán

ezt alapvetően belső tulajdonságok határozzák meg szerintem, de mindenekelőtt magabiztosnak, céltudatosnak kell lenni.

persze vannak a külsőségek is. pl most kaptam egy krvajó bőr utazótáskát. ettől férfiasabbnak érzem magam :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30969) Sárpac válasza orbano (#30967) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lovaglás lóf*sz?Megnézném azt, hogy hogyan bánsz egy 6-700kilós állattal ami 50-60al zúgy veled a prérin árkon bokron vízen át. Minden izomzatot megmozgat olyat is amit semmi mással nem lehet csak a lóval, arról nem is beszélve, hogy rendkívül fokozza a szexuális teljesítményt sokkal tovább lehet hajtani a nőt, legalábbis nálam egyértelmű volt a javulás miután elkezdtem egy jó fél évre rá, ráadásnak igen szép tartást ad. Plusz remek női hátsókat sasolhatsz magad előtt ha csoportosan mentek legalábbis ahova én járok szinte csak nő van.:DDD
Egyébként hidd el alkat függő is azért dolog, vékony csontú pasi boxolhat élete végéig akkor sem lesz sokkal vastagabb..:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30970) orbano válasza Sárpac (#30969) üzenetére


orbano
félisten

ne áltasd magad ezzel a vékony testalkat dumával. én is vékony csontozatú vagyok, mégis sokat segített (az izmokat meg arányaiban kell nézni, nyilván nem lesz olyan az izomzatod, mint Semmy Schiltnek). a lovaglás meg elhiszem, hogy fárasztó tud lenni, ahogy az asztalitenisz, vagy a futás is, de azért ne hasonlítsuk már pl. egy küzdősporthoz. persze, ha neked kell a földön húzni, vagy a hátadon cipelni a 6-700 kilós állatot, akkor az más :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30971) Sárpac válasza orbano (#30970) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kell ám küzdeni velük rendesen.:)
Meg aztán ugye istálló takarítás talicskázás stb. az is mind mind izmosít.
Meg írtam már nekem a mellkasom miatt fontosak ezek a sportok, mert ha elhanyagolom akkor katasztrófálisan vissza tud alakulni ami meg megint nem vonzó. Időm meg azért nincs napi 11-12órát töltök melóval így is örülök, hogy le lehet járni naponta kondiba vagy lehet futni néhány kört, aztán este 6kor meg lózás tavasztól ahogy világosodik és ott vagyok 9óra míg hazaérek.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30972) akos3 válasza Sárpac (#30971) üzenetére


akos3
addikt

kondiba mindent tudsz erősítnei! :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#30973) Zoli1222 válasza orbano (#30970) üzenetére


Zoli1222
őstag

:DDD :DDD :DDD Bazz, majdnem lefordultam a székemről.

[ Szerkesztve ]

(#30974) orbano válasza akos3 (#30972) üzenetére


orbano
félisten

csak épp szép nem lesz :) az egészségről meg már ne is beszéljünk.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30975) Zoli1222 válasza orbano (#30974) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát ja. Ismertem egy srácot 20 év körülit. Úgy nézett ki, mint 1 kis svájcinéger. Egy kis súllyal meg kellett hajolnia és majd összesz@rta magát, úgy fájt a dereka.

(#30976) zoltanz válasza dragonfx (#30964) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért a megkjelenéshez nem árt ha nem olyan mint egy nádszál valahogy ez ugrik be hirtelen. A nőket azért az zavarja, tudat alatt iritálja ha súlyosabb a barátjánál. :U
Persze ahhoz, hogy erős legyél kell tudni koncenrálni is, harcművészeteket sem árt ismerni , valamint pl ismerősöm barlangász/hegymászómentő, ő sem az a bodybuilder fajta, de bármikor letépi egy izomagy fejét... :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30977) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Kikell irnom magamból,mert menten szétrobban a fejem:~kb egy háromnegyed éve kerülgetek egy lánykát,akivel a hétvégén némi ital társaságában megbeszéltünk dolgokat,elmondtam a véleményem róla,ami kettőnk között van,sürün bólogatott,majd hozzátette,hogy csak azért nem ugrik bele,mert a kialakult barátságot nem akarja esetlegesen elrontani.Gondolkodási időt kért.... (régen rosz :D )Muszáj voltam beleegyezni,3-kor találkozunk,és egész este nem túl sokat sikerült aludnom emiatt,stresszelek picit na....
Szóval ennyi,köszönöm a figyelmet. :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30978) Zoli1222 válasza DeadMeat (#30977) üzenetére


Zoli1222
őstag

És most mire számítasz a találkán? Majd alakul vmi. Próbálkozni kell, ha beadja a derekát nincs gond. Ha nem akkor felejtős.

(#30979) orbano válasza Zoli1222 (#30978) üzenetére


orbano
félisten

ahogy a hozzászólásából kiveszem, semmire sem számít, tisztában van vele, hogy ez egy rettenetesen tré lekoptató szöveg. persze még reménykedik, kivételek bármikor lehetnek :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30980) Integra válasza Sárpac (#30966) üzenetére


Integra
titán

akkor hasonlóan kell küzdened a kilókért mint nekem..
anno 53kg-mal kezdtem bunyózni. most 75 vagyok. látszik. képzelheted milyen kis nyegle voltam a nagy pofámhoz, vérzett is a fejem régebben rendszeresen.. :DDD
szóval nem kifogáskeresés kell, hanem kőkeményen edzeni. meglesz annak az eredménye:K
jó a lovaglás, néha nekem is van hozzá szerencsém, de ha jól akarsz kinézni, mást kellene csinálnod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30981) Goose-T válasza DeadMeat (#30977) üzenetére


Goose-T
veterán

Óbazmeg, már megint ez a barátságos-megbeszélős-időkérős lúzerkedés.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30982) Integra válasza zoltanz (#30976) üzenetére


Integra
titán

nem az izomagyak a túlélők, hanem az igazi komoly funkcionális erővel bírók, a jó állóképességű, szikár, szívós alkatok, akik testarányokban inkább átlagosak, mint kiemelkedőek, ugyanakkor rendkívül jó a felépítésük, ennek megfelelő izomzattal és keringési rendszerrel, szívvel. a rangers-ben sem buszfejűek sorakoznak reggeli kocogáshoz, nem véletlenül. :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30983) Zoli1222 válasza orbano (#30979) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát az. De qrvára. Volt hozzá nekem is szerencsém. :O

(#30981) Goose-T: :DDD :DDD :DDD

Bakker hatalmasakat borulok ebbene topikban.

(#30984) Integra : jogos az első két sor

[ Szerkesztve ]

(#30984) Integra válasza DeadMeat (#30977) üzenetére


Integra
titán

szóval én ezek után már csak azért is levadásznám, megdugnám, aztán tovább állnék másnap. hogy legyen min gondolkodnia.
ilyen facepalmos szöveget... :DDD

ugyanmár, mi ez a szöveg, ha akar akkor ledugja a nyelvét a torkodon, ha nem, akkor meg nem. mit kell ezen gondolkodni? LOL, hány éves? :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30985) DeadMeat válasza orbano (#30979) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tisztában vagyok vele,nem is várok semmit.Azt viszont,hogy lekoptató szöveg lett volna,azt kétlem.Egyenes lány,és végig a szemembe nézett.Láttam (látni akartam??) a szemében,hogy igaz amit mond,a mimikája,az egész lénye ugyan azt sugallta.Meglátjuk :U

Integra:levadászni nem kell. :B. Az utolsó mondatod nem értem.:D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30986) Thusor válasza zoltanz (#30924) üzenetére


Thusor
őstag

Tegnap a páromnál aludtam és átbeszéltük a dolgokat. Csak egy gesztusként küld üdvözlőlapokat a volt párjainak.

Átbeszéltük a volt párja dolgot is. Hát elég nagyot csalódtam benne, nem néztem volna ki belőle hogy beleszeret és összeáll egy 37 éves, elvált, 3 gyerekes apával. Ezen megdöbbentem, és komolyan nagyot csalódtam benne, mert nem ilyennek ismertem meg. Az is lehet a baj, hogy amennyit elmesélt róla a párom, nagyon emlékeztet az apámra aki szintén elhagyta a családunkat.

Nem értem, hogy lehet az hogy egy 21 éves lány egy ilyen emberrel jöjjön össze, ráadásul úgy hogy ez volt az első komoly kapcsolata, ami 2 évig tartott. Nem gondoltam volna a páromról hogy ilyen ember legyen a volt párja, azt tudtam hogy idősebb volt de azt nem hogy ilyen. :(

Mi a véleményetek erről? Én egy kicsit ledöbbentem, bár hangot nem adtam neki a barátnőm előtt mert ez tulajdonképpen nem rám tartozik, csak kicsit csalódtam mert nem ilyennek ismertem meg a páromat.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30987) #56474624 válasza Goose-T (#30981) üzenetére


#56474624
törölt tag

Utálom. :(((

(#30977) DeadMeat:

Rossz ezt olvasni is. Meg tudom érteni azokat, akik csak kihasználják a nőket. 90%-uk megérdemli/megérdemelné.

[ Szerkesztve ]

(#30988) zoltanz válasza Thusor (#30986) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ő miatta vált el a szivar? :Y Az tényleg kemény egy kicsit, dehát az élet nem fenékig tejfel ugye.
Az üdvözlőlap még elmegy sztem.
Miért milyen ember nem értem?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30989) orbano válasza DeadMeat (#30985) üzenetére


orbano
félisten

ennek semmi köze az egyenességhez, hidd el. lekoptatós szöveg és kész. a lányok 99.999999%-a nem képes a szemedbe mondani, hogy bocs, de nem akarok tőled semmit (fetételezzük persze, hogy jóban vagytok, vadidegenekkel más téma).

A vér nem válik VAZZE!™

(#30990) Integra válasza orbano (#30989) üzenetére


Integra
titán

a jótanács, meg a kedves hang hiányozna neki, mert úgye ha megmondaná a frankót, mert lenne vér a pucájában, akkor az se lenne többet. és ugye a májnak meg dagadnia kell.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30991) Thusor válasza zoltanz (#30988) üzenetére


Thusor
őstag

Nem miatta vált el. Már akkor elvált volt amikor a párommal megismerkedett.

Hát olyan a volt párja aki elhagyta a családját, mert álitólag sokat veszekedtek a feleségével, és ezért a gyerekeit is képes volt elhagyni, majd egy 16 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedett meg és járt vele 2 évig. Hát ilyen. Én ezért csalódtam a mostani páromban. Nem hittem volna róla hogy ilyen emberrel egyáltalán szóba áll, nem hogy komoly kapcsolatba kerül vele. :(

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30992) orbano válasza Integra (#30984) üzenetére


orbano
félisten

az a baj, hogy ha le tudná vadászni és megdugni, akkor nem kapna ilyen dumát az arcába, hogy nem akarja a barátságot "elrontani". hát holmá'? :DDD ilyenkor kezdem érteni ezt a facepalmos dolgot :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30993) Integra válasza orbano (#30992) üzenetére


Integra
titán

én tuti vérszemet kapnék ilyen szövegre és csakazértiselkapnám..
ha nem másnap, hanem fél év múlva, akkor fél év múlva, mit számít, a végeredmény a lényeg, szép kihívás az ilyen:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30994) Integra válasza Thusor (#30991) üzenetére


Integra
titán

most ugye azon gondolkodsz, hogy ha egy olyan fószerrel volt anno, akkor mit keres melletted?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30995) orbano válasza Integra (#30993) üzenetére


orbano
félisten

yopp. nekem is van 1-2 ilyen régi k*rvaanyád projektem függőben, de asszony miatt napolva :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#30996) Integra válasza orbano (#30995) üzenetére


Integra
titán

esküszöm ezek a legjobbak, annyit lehet ezekből tanulni, eddig szinte mindegyik ilyen megvolt, volt, akit 6 évig "kergettem", de csak megcsináltam:) természetesen most is van pár ilyen:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30997) Thusor válasza Integra (#30994) üzenetére


Thusor
őstag

Hát tulajdonképpen igen. Ha neki egy olyan fószer volt a boldogság annak idején, sőt még most is szereti mert azt mondta nekem hogy még most is szereti, de semmi pénzért sem menne hozzá vissza mert velem sokkal boldogabb. Viszont most azon gondolkodom miután megtudtam hogy milyen ember volt a párja és szereti, boldog volt vele, akkor én ismertem félre a jelenlegi páromat.

Akkor mit is keres egy olyan ember mellett aki soha nem volt ennyire felelőtlen hogy elhagyja a családját. Sőt egyetem mellett én voltam az aki anyámmal fentartottuk a családot mert apám is lelépett. Szóval most kicsit párhuzamot húzok a volt párja és az apám között. Bár tudom ezzel lehet hogy nem kellene foglalkoznom.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30998) #56474624 válasza Thusor (#30986) üzenetére


#56474624
törölt tag

Honnan tudod, hogy azóta nem bánta meg?
Én magamon is le vagyok döbbenve, hogy anno milyen lányokkal képes voltam foglalkozni, de mit lehet tenni? Most már biztos nem tenném. :D

(#30999) orbano válasza Integra (#30996) üzenetére


orbano
félisten

ha úgyvesszük, barátnőm is ilyen. csak jobb vele, mint gondoltam, így megmaradt regular státuszban :DDD a másik 2 ilyennel meg az a baj, hogy megcsúnyultak, de leszarom, ha egyszer még szingli leszek megoldom, ez presztízs kérdés :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31000) Thusor válasza #56474624 (#30998) üzenetére


Thusor
őstag

Erről beszélgettem vele mostanában. Azt mondta nem bánta meg, mert sokmindent tanult tőle, példáult türelmet és megértést. És Ő volt az első az szexuális életében is.

Annakidején amikor összejöttem a párommal akkor köztem és a volt párja között kellett választania, mert a volt párja pont akkoriban jött vissza külföldről és újra akarta a párommal kezdeni a kapcsolatukat. De a párom engem választott, és most is mondta hogy nagyon jól döntött mert mellettem boldogabb, és sokkal jobban érzi magát mint a volt párjával, de nem törölné ki az életéből a volt párját mert sokmindent megtanított neki a párkapcsolatokról.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.