Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) Zsüzel


Zsüzel
csendes tag

Sziasztok csak bekukk :Y me nő vagyok :K na és vannak ügyeim :DD

(#11002) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#11000) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hogy is van? (16+!) :DDD :P

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11003) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Mi ez a nagy pangás? Mindenki csajozik?

(#11004) Wolverine válasza Kokkantas (#11003) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem; én ma Diablo3-as és WotLK-os streameket néztem, meg a Watchmenes írásomban javítottam az elütéseimet... Operába is kéne egy prompt helyesírásellenőrző plugin, amilyen FF-hez van...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11005) orbano válasza tildy (#10995) üzenetére


orbano
félisten

játszmázás? én életemben egyszer vittem randira rózsát, akkor is másodikra. egyszerűen nem akarok, mert úgy érzem teljesen fölösleges, és sosem értettem azokat, akik mindenféle gazakkal állítanak be randira.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11006) orbano válasza Zsüzel (#11001) üzenetére


orbano
félisten

akarsz róla beszélni? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11007) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#11003) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én pasizok inkább... ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11008) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#11007) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Elnézést kívánok, hogy ezt a választási lehetőséget kihagytam az előbb. Most akkor helyesen felteszem ismét a kérdést.

Mi ez a nagy pangás? Mindenki csajozik
/pasizik?

[ Szerkesztve ]

(#11009) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#11008) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hja. Kifejezetten. :B

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11010) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Sziasztok!

Nem is tudtam, hogy van ilyen fórum! :U

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11011) nemma válasza Dzsozi0öt (#11010) üzenetére


nemma
addikt

Szia!
Ez fantasztikus hír! Akkor most mi lesz? Leírod a tapasztalataidat?

(#11012) Dzsozi0öt válasza nemma (#11011) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Milyen tapasztalatomra vagy kíváncsi? :U

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11013) Kokkantas válasza Wolverine (#11004) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Majd a következő ilyennél odaírom, hogy: Kivéve Wolverine-t aki WoW-ozik. ;]

(#11014) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Hali

Kéne egy kis tanács :)) Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem, régen egy házban laktunk és néha dumálgattunk is és még mikor kicsik voltunk lent játszottunk a téren. :DDD
Mivel ő elköltözött kb. 2 éve ezért azóta nem is dumáltunk, csak néha összefutottunk a városban és köszöntünk egymásnak. Most úgy döntöttem elhívom dumálgatni egy kicsit ,mert már régg beszéltünk :) Tehát még nem mondanám randinak. A kérdés az lenne ,hogy ilyenkor hova érdemes manni? :F Mozi az nagyon általános szerintem. Elsőre arra gondoltam ,hogy elmegyünk valami cukrázdába fagyizni aztán meg egy kis séta a tiszaparton ,vagy leülünk valami téren. Van valakinek jobb ötlete? A lényeg az, hogy én még nem tudom, hogy ő akar-e valamit tőllem, de ez gondolom úgyis kiderűl majd. (az már gondolm jó jel ,hogy eljön :D ). Jah én 18 vagyok ő pedig 17 ,bár nem tudom ez mennyit számít abból a szempontból ,hogy hova menjünk.

(#11015) Dufresne válasza d_Gabesz007 (#11014) üzenetére


Dufresne
addikt

Peepshow-ba semmiképpen, de amúgy a többi jó gondolat sztem.
Jó is a melegben 1 kis fagyizás:)
Sok sikert :K

(#11016) Wolverine válasza Kokkantas (#11013) üzenetére


Wolverine
félisten

...és téged, aki szintén :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11017) orbano válasza d_Gabesz007 (#11014) üzenetére


orbano
félisten

vidde el oda, ahova kedved van, ahol otthonosan és jól érzed magad (az ágyadat kivéve :D) a séta, utána/köben a fagyi teljesen jó. vagy akár be is ülhettek valahova séta után. de a lényeg, hogy ne görcsölj ezen, a lányt Te érdekled, nem a program (akár így, akár úgy) ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11018) #56573440 válasza d_Gabesz007 (#11014) üzenetére


#56573440
törölt tag

moziba beszélgetni menni... azt azért én is megnézném hogy hogy viteleznéd ki :DDD a többi ötlet azért szerintem is korrekt :K

(#11019) TexT-BoY válasza orbano (#11017) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az se jó ha te túl jól ismered a terepet, a lányt frusztrálni fgoja ha te TÚL otthonosan mozogsz valahol, ha mindent tudsz hol van etc. Én felfedeznék valami uj kellemes sétálásra való helyet...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#11020) Kokkantas válasza Wolverine (#11016) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én már unom, komolyan unom. Inkább mennék a a csajhoz.

(#11021) rarri válasza Kokkantas (#11020) üzenetére


rarri
senior tag

És mi tart vissza? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11022) 7 válasza rarri (#11021) üzenetére


7
addikt

A számból vetted ki a mondatot. :P

(#11023) Kokkantas válasza rarri (#11021) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Még nincs ótó, csak 4 után lesz.

(#11024) rarri válasza Kokkantas (#11023) üzenetére


rarri
senior tag

És akkor menni fogysz? Mit fogtok csinálni ha odaérsz? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11025) 7 válasza Kokkantas (#11023) üzenetére


7
addikt

Hova akarod vinni, hogy kocsi kell?

(#11026) Cs.Orsolya válasza TexT-BoY (#11019) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

...vagy imponálni fog neki, hogy ennyi mindent tud az adott helyről, és esetleg biztonságban érzi magát mellette. Egy fiatal lánynak fontosabb, a biztonság, mint a felfedezés élménye. Ebből fakadóan, neki fontosabb, hogy ne tévedjenek el egy számára ismeretlen terepen, mint annak az izgalma, mi van ha eltévednek, és kettesben maradnak. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11027) Dzsozi0öt válasza d_Gabesz007 (#11014) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

A séta és a fagyi szerintem teljesen rendben van! :K
Hajrá! :C

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11028) tildy válasza orbano (#11005) üzenetére


tildy
nagyúr

Én sem (értem) , de ettől függetlenül, ha ők ilyen típusúak, akkor miért ne?
Kokkantás: nem. Én spec falaztam. A házunk oldalát.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11029) Kokkantas válasza 7 (#11025) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Tóparton vannak a barátnőivel, és oda megyek. Semmi extra. Úszni azt nem fogok, mert nem tudok, és félek is a víztől.

(#11030) The DJ


The DJ
addikt

Na hát ennyi volt. Jöttem megint siránkozni, bár már ehhez sincs kedvem. Üdv. ismét itt az egyedülállók klubjában. Leülök a megszokott helyemre és újabb pár évig fel se kelek onnan, mert mire ezt megemésztem és elfelejtem az kb. ennyi ideig fog tartani.

Gondolom páran emlékeznek az eddigi sztorira, akik nem azok se vesztenek semmit. Úgy döntöttem nem adom fel, hanem megpróbálok küzdeni, hisz azt mondta szeret, csak a sok gond közénk áll. Hát én a magam erejéből küzdöttem is, megtettem mindent, amit csak tehettem, megmozgattam minden követ, hogy imponáljak neki és hogy éreztessem vele, hogy hiányzik. Mióta egy hete telón beszéltünk nem hallottam róla, így ma felhívtam. Ennyi választ kaptam: "Na Szia. Én is keresni akartalak már... (megörültem, mosolygok) de csak azért, hogy elmondjam többé ne keress se telón, se másutt, se a barátnőmet, se senkit, mert így döntöttem és ezt akarom." Na bumm... bíp bíp bíp. Mit éreztem és mit érzek? Nem írom le, akiben van egy kis érzelem az kb. sejtheti. Dühös vagyok...dühös vagyok magamra, a világra, az életre és rá is. Egy normális indokot nem kapok, egy választ nem kapok, egy nyavalyás mondatot képtelen volt mondani hogy mit, miért és mért most... Szakít, azt mondja szeret, előtte is minden tökéletes, látom, hogy boldog, hogy örül, hogy szeret...aztán meg ez. Próbáljam megérteni? Nem lehet... és most adtam fel, hogy valaha is érteni fogom ezt az egészet. Lehet, hogy nekem is játszmázni kéne, hogy legyen végre egy normális, sikeres, nem csak egyoldalú kapcsolatom, de azt meg képtelen vagyok. És ilyenkor utálom, hogy ennyire szentimentális, érzelmek vezérelte ember vagyok. Mert ilyenkor összetörök és most már nem is akarom senkinek felfedni magam többet, mert sosem tudhatom, hogy valóság-e az, amit látok és érzek. Most is azt hittem, hogy az és tévedtem. Megint engem dobtak el. Kitöröltem az sms-eket, elraktam egy dobozba mindent, ami hozzá köt, kitöröltem az e-maileket, a képeket, a beszélgetéseket, mindent...de a fejemből nem tudom kitörölni az emlékeket és a szívemből se azt, amit mellette éreztem. Ordítanék, kiabálnék, törnék, zúznék, szaladnék, vagy csak beülnék a kocsiba és nyomnám ameddig bírom...de nem megy. Csak ülök itt csendben egyedül az üres lakásban és azt kérdezgetem magamtól: Miért mindig csak a fájdalom? Miért mindig én?

Leülök magamtól is, de ezt le kellett írnom. Tudom, hogy önsajnáltatás, de most ez kell...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11031) #56573440 válasza The DJ (#11030) üzenetére


#56573440
törölt tag

hali
hát nem tudom erre mit lehet mondani. szerintem ott rontottad el hogy nem személyesen mentél le hozzá. pl hétvégén, vagy amikor időd van. az embernek ha ennyi ideje nincs akkor azt nem is akarja igazán. akkor is lett volna esélyed hogy ez lesz a vége, de ott legalább kaptál volna talán választ és nem tudja lecsapni a telefont. akkor sem hiszem ezek után hogy a nyakadba borul és boldogan éltek amíg meg nem, de valamit mondania kellett volna...

te döntöttél és ahogy orsi mondta akkor most ne haldokolj, tényleg állj talpra, semmi dráma nem történt, csak megint előfordult az amin sokan sokszor átmennek, én is más is, tessék emberek közé menni, felállni a székből. ha érdekel az a sör még mindig áll :K

Ne légy dühös. ha ő így akarja és nem kell neki ez a kedvesség gondoskodás, odafogyelés akkor ez van, majd más értékelni fogja benned, és imádni fog érte, az érzelgős pasikat azért szokták szeretni, bát tény hogy az én exemnek is olyan kellett volna akinek nem számít, mellette megnézi a csajokat, és "macsó" ként él, ennek minden negatívumával. mert így nem kellett küzdenie, vagy nem volt miért drámáznia, vagy bármi más. ki érti őket?

szerintem ne görcsölj, hagyd hogy vigyen az élet arra amerre akar, de tégy is a cél érdekében. mozogj emberek között hogy ne gubózz be, ha nem adsz esélyt senkinek akkor csak azt éred el hogy beállj itt a dorba és sírdogálj 2000hsz-en keresztül hogy az élet miért igazságtalan? én mindennel úgy vagyok hogy az enyém valahol vár. igaz volt ez a házzal is, igaz ez a kocsival is, és igaz a nőkkel is. nem igazságtalan hanem nem ő volt az igazi. majd jön valaki aki megért és akarni is fog... de ha nem mozogsz sehova akkor soha nem találod meg. ne akarj nőt megérteni, se a döntésükben keresni indokot. ezt döntötte, elveszített, majd eszébe jut ez amikor egyedül lesz, vagy olyat fog ki akiben ez nincs meg... te pedig így döntöttél, vegyél nagy levegőt, és kezdj el csinálni valamit amit élvezel, és nem a gépen zajlik :DDD
bár az ilyen zenéket nem szoktam szeretni de a groovehouse szívvel lélekkel c száma pl pont erre klappol, tessék meghallgatni a youtube-on, csavard fel a hangot aztán nyugizz kicsit :R

[ Szerkesztve ]

(#11032) #56573440 válasza The DJ (#11030) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Tudom, hogy önsajnáltatás, de most ez kell..."
pont nem ez kell most neked már bocsi :( annak soha nincs vége, azon az idő sem tud segíteni, mert nem hagyod neki, hanem keseregsz. ennyi. mindenkivel megtörténhet ahogy meg is történik, a maradék 1% meg mákos... de ettől még nem áll meg az élet, nem halunk meg, és nem kell sokat pityeregni rajta...
mert az előző mod már lejárt...

[ Szerkesztve ]

(#11033) Wolverine válasza #56573440 (#11032) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyszer kiírta magából; ennyi tényleg belefér.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11034) #56573440 válasza Wolverine (#11033) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem azt mondtam hogy ne írja ki magából, hanem azt hogy az önsajnálat nem kell, én legalábbis a kiemelt mondatról erre következtettem, erre reagáltam

(#11035) rarri válasza The DJ (#11030) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon sajnálom hogy ez történt veled. Együttérzek, és azt kívánom Neked, hogy ne nyúljon hosszúra ez a nagyon rossz érzés, amit most átélsz.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11036) Dzsozi0öt válasza The DJ (#11030) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Fel a fejel! ;) :K

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11037) Wolverine válasza Dzsozi0öt (#11036) üzenetére


Wolverine
félisten

Felmerült bennem egy kérdés: érdemi tartalommal bíró hozzászólást is tudsz írni, vagy csak ilyen sefülesefarka jellegűt?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11038) Dzsozi0öt válasza Wolverine (#11037) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Szerintem ez egy teljesen korrekt válasz. Most is csak ezt tudnám neki mondani: Fel a felel!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#11039) Kokkantas válasza The DJ (#11030) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Szard le. Fognak még sokkal rosszabb dolgok jönni az életben, olyanok amiket szintén túlélsz majd. Ez az élet rendje. Szívni kell, és majd utána jön jobb. Én is azt kérdem magamtól a sok szar után amiben vagyok/voltam, hogy miért pont én? Elfogadom, leporolom magam és az élet megy tovább. Ezt mondom most is, amikor úgy nézett ki, hogy lesz valami, de semmi sem lett. Ki kell írnod magadból, mert úgy jobb. Könnyíteni kell az ember lelkén, mert ha felgyülemlik a sok sz@r akkor bekattansz.

(#11040) fokukac


fokukac
nagyúr

"Hallgass a jó öreg Yoda mesterre, ifjú padawan!" :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11041) Kokkantas válasza fokukac (#11040) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

HA-HA-HA...

[ Szerkesztve ]

(#11042) edipqe


edipqe
senior tag

Nah kész mostmár tényleg semmi értelme nincs. Augusztus végén szétköltözünk én és a párom. 3,5 évig voltunk 1üt. Abból az utolsó év nagyon rossz volt. Azelőtt az 1 év elott volt egy fél év mikor Ő már végzett, és én még nem tudtam vele feljönni Bp-re. Akkor eltávolodtunk egymástól, ráadásul sokat változott a párom. Nagyon más ember lett a Fősuliból kikerülve. Én viszont nem változtam, és nem is fogok (szakdoga+gyak már megvan, már csak 1 tárgyam van köv félévben). Ugyan úgy humoros, bolondozós, bohókás, vidám ember vagyok, és ugyan olyan fontos most is az élet élvezete a magam módján. Engem egyszerűen a nyugdíjas-like programok nem mozgatnak meg. Nem szívesen unatkozom. Nekem egy kör paintball még most is fontosabb, mint mondjuk, teszem azt elmenni Mérnökbálba..mondtam egy példát.
Ő szeretne utazni, szeretne ha lenne háza, autója, családja. (régen ezeket nem akarta ennyire)…………én? Hát én meg diplomát akarok, utána meg dolgozgatni, és sokat járni extrémsportos helyekre. Uj-zélandon surfozni akarok megtanulni. Kanadában deszkázni. Késsel hiúzra menni a tajgán. Vigyázz jegesmedve veszély táblát lopni vmi hideg országban.. És mivel mérnök leszek, meg pont 184 vagyok szval simán mehetnék NFTC-programra pilótának is akár. Ott néhány év tapasztalatszerzés utána meg Afrikában vagy vmi arab országocskában zsoldosnak lenni is elég jó móka.
Én Auri TT-t akarok, ő családi autót. Én full fém konyhát sok rideg fémmel, és igazi márvánnyal. Hatékony lakást ami minden rám van optimalizálva: a konyhaasztal magasságától kezdve, a kalaptartóig. Hatékony, puritán, kevés színnel és az is rideg legyen.
Ő meleg családi kuckót akar sok fával, meg textilanyagokkal, ahol az otthonos hangulat a fontos. Ő 2-3 éven belül gyereket akar, én még 10 évig nem akarok. És még sorolhatnék különbségeket, és nem csak ilyen jelentéktelenek vannak, hanem személyiségbeli is sok van.

Hogy mi tartott minket 1üt? A szeretet, nagyon mély szeretet, és az ellentétek ellenére nagyon jól megvoltunk.

Hogy miért megyunk majd szét? Mert szeretet az tényleg nagyon sok van, de szerelem az nincs, és ilyen fiatalon (24 és 25) úgy gondoljuk ez kevés.

Mi a tanulság?
Jól nézd, meg h mennyire passzoltok. Ha nagyon nem akkor ha 1üt maradtok, az vkinek sok áldozatot fog jelenteni.
Ne engedd el a párod, még rövid időre se, mert ami volt az könnyen megszakadhat.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11043) elmoraan (r) válasza edipqe (#11042) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A hiúzok eszedbe se jussanak, mert velem gyűlik meg a bajod. Csak szólok. ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11044) edipqe válasza elmoraan (r) (#11043) üzenetére


edipqe
senior tag

én ugy gondolom, h a késsel, pusztakézzel való vadászat belefér, ha golyót és nyilat stb használ az ember azt már én is elitélem. De egy gorillával nem szivesen akadnék ossze egy hiuz miatt :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11045) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11042) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Amit leírtál az minden személyiségbeli eltérés. Mind, egytől egyik. Nem illetek össze, és ezt a szeretetek nem tudja áthidalni. Vagy megmaradtok egyedülálló lényeknek, akik élik az életüket, és akkor vannak együtt, amikor meghittségre, és a szeretet adta mélységekre vágynak, vagy kerestek hozzátok illő partnert, akivel talán eljuttok haosnlóan mély kapcsolódási szintre.

A személyiségetek nem illik össze, a személyiségen túl viszont szeretitek egymást. Ez az igazi, és nem múló szeretet birodalma. Nehéz ügy. Nagyon-nagyon nehéz ügy...
De választhattok még. Kérdés, az önös érdekeiteket, az önzéseteket mennyire tudjátok összehangolni.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11046) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11045) üzenetére


edipqe
senior tag

semennyire. pl én nem érezném magam jól egy Ő izlésére megcsinált házban, és vica vevrsa.
már sokat rágtunk rajta. és még csak sex se nagyon van. Egy barátom egyszer azt mondta, hogy a szeretetnél néhány évig van sex utána semmi, a szerelemnél meg még 20 év után is van. :C

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11047) Cloud_s válasza edipqe (#11042) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Már bocs, de szerintem nem fogsz olyan 25 éves forma nőt találni, aki szeret, komoly tervei vannak veled, és örömmel fogadná a terveidet. Különös tekintettel a zsoldos létre. Egy ilyen életben semmi szerepe nincs egy fix barátnőnek. Nem tudom hogyan tudna így "passzolni" bárki is hozzád.

(#11048) elmoraan (r) válasza Cloud_s (#11047) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Vannak a zsoldosok között is lányok... :U
edipqe: már olyan kevesen vannak, hogy késre se nagyon jut belőlük... Vadássz emberre, abból sok van. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11049) Cs.Orsolya válasza Cloud_s (#11047) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nos, igen. Egy kalandor életmódhoz puszta kalandok passzolnak. Egy hideg--rideg, minimalista stílushoz, ami Fémes túlsúlyú pedig nem a családi meleg tűzhely illik, hanem valami katonai tábor. De ha a Harcost kell kiélnie, akkor neki ez az útja. Akkor menjen, és élje ki, és tapasztalja meg azt, amit ezen keresztül meg szeretne tapasztalni. Aztán eldönheti, szüksége van-e családra, megnyugvásra,. otthonra, ami nő és gyermekbarát. De legalább még most felismerték, hogy mire van szükségük, nem kisgyerek után állnak ott, hogy akkor most apuka elmenne katonásdit játszani kicsit, anyuka meg retteghet, mikor csönhgetnek azzal, hogy hamarosan kaphatja az özvegyi nyugdíjat, és a gyerekét nevelheti apa nélkül.
Szerintem teljesen oké, hogy ezt itt és most felismerték, és elindulnak innentől a saját útjukon. Ki-ki a magáén.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11050) edipqe válasza elmoraan (r) (#11048) üzenetére


edipqe
senior tag

hidddd el én vadásznék, de azért a jog miatt sajna kapnék a fejemre, annyi időm meg nincsen h rendesen elrendezzem a "vadászat" eredményét.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.