Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30701) Goose-T válasza Stalker-2572 (#30691) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem ne állj úgy elé, hogy ő a hibás, és szeretnéd megváltoztatni. Mindenki utálja, ha meg akarják változtatni. Inkább szépen, lassan, finoman adagold be neki a kívánságaidat, mindig csak valami kis dolgot. Pl.: "Hm, drágám, olyan jól esne, ha most egy kicsit cirógatnád a hátamat." Esetleg próbáljatok egy kis bachata-t táncolni bevezetés gyanánt, aztán mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha folytatná vízszintesben is ezeket a csípőmozgásokat, mert teljesen odavagy érte. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#30702) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30700) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem az a baj, hogy hülye, vagy elviselhetetlen általában. Olyan, mint én jórészt, ami jó, és tényleg olyan hatással van rám, ahogy senki, de hogy a negatív oldala is megegyezik, az az, ami elviselhetetlen, nem ugyanaz az érzés, mikor valakinek a hibájával szembesülsz, itt saját magaddal szembesülsz, de olyan dologgal, ami már évek, vagy akár évtizedek óta a részed. Ezért elviselhetetlen.

(#30703) Stalker-2572 válasza Goose-T (#30701) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Igen ilyesmire gondoltam en is :) sajnos a nok nem kepesek kezelni a uszta tenyeket, mindig kell korites :D Nah most rendesen kipanaszkodtam magam :DDD

All Black...

(#30704) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30702) üzenetére


Stalker-2572
addikt

A hibad felismerese lehetoseget ad megvaltozni. Am mi az? :)

All Black...

(#30705) Rica válasza Stalker-2572 (#30686) üzenetére


Rica
senior tag

:C Isten hozott a klubban. Csak a dizsizős részhez tudok hozzászólni (ha már nálam van, akkor nem menekül): egy jó ideje már megnézik, hogy milyen kocsival jöttél, és az is fontos, hogy ne a haverok közül robbanj rá, hanem egy jó csaj mellől unottan vess néhány mosolykát.
A másik téma: tök normális csaj volt, kedves, szép, mentes minden idegesítő hülyeségtől + egy jó fej és szép kis krapek. Az ostoba taxis férje pont ezért farolt le egy bűn ronda ápolónővel, aki tudta a dolgát magától is. A férj egy bunkó volt, első hapsi az életében, zéró szexuális kultúra és némi unhigénia. Nem érezte nőnek magát mellette, csak egy konyha malacnak.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30706) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30704) üzenetére


#56474624
törölt tag

Túlzott makacsság, ragaszkodás a saját elképzeléseimhez. Belegondoltam már, azt nem hagyom, hogy Ő irányítson, vagy azt nem, hogy Én nem... :F De ezen még fogok filózni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30707) Stalker-2572 válasza Rica (#30705) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jah a legjobb puncimagnes egy masik punci :D igy lehet felcsovelni :D

Am ja: baratomnak mondtam is h "legkozelebb akkor leszek szerelmes ha lesz egy zsiruj BMW-m" :D ezert sincsenek lehetetlen elvarasaim... egy no legyen csinos (sportos), aranyos, igenyes, de nem kell h topmodell legyen... attol amugysem jobb az agyban, sot!

All Black...

(#30708) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30706) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egy no ne is akarjon iranyitani! De alapvetoen a kompromisszumot kell keresni, belegondolni a masik helyzetebe es kettotok erdeke szerint donteni. A hulyeseget viszont cseppet sem szabad hagyni :DDD

All Black...

(#30709) orbano válasza Stalker-2572 (#30686) üzenetére


orbano
félisten

így szűrik ki az olyn marhákat, akik nem tudják ezek mit jelentenek :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30710) Stalker-2572 válasza orbano (#30709) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nah mondd meg a frankot, te mit tettel volna :P

All Black...

(#30711) zso73 válasza Stalker-2572 (#30686) üzenetére


zso73
veterán

"Es vegul ez mit akar jelenteni: "Van baratom.... de pasizni vagyok itt... de nem fekszem le veled!"
LOL :DDD"
Teee rutintalan! :R Azt nem kérdezted meg tőle, :Hogy azért a pipa belefér, nem? Az még nem lefekvés.......... :))

Nekem is volt ilyen ismerősöm. De mostanában nem szoktam gyerekekkel foglalkozni. Ezt kb 7-dikben játszották el velem utoljára. Megtanultam ezeken az akadályokon átdumálni magam.
Aki meg csak az elismerésért jön, elég hamar le van pattintva.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30712) Stalker-2572 válasza zso73 (#30711) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem pofan is vagott volna:D Meghivtam egy piara (Colat kert szval se lehuzni nem akart se berugva nem volt, ami kulon meglepo)... tancoltunk, szep formas mellet nekemnyomta, megpusziltam a nyakat, erre kijelentette h ez mar nem fer bele es elsomfordalt.... Szerinted? :F Azota is csak nevetni tudok a dolgon ha latom varosban.... :)

All Black...

(#30713) zso73 válasza Stalker-2572 (#30675) üzenetére


zso73
veterán

"Mostanira meg nem akarom rahuzni a vizes lepedot, mert meg keves ideje ismerjuk egymast (hete :D) de nem vagyok bizakodo, mert nem latok fejlodest a reszerol, en probalok pozitivan hozzaallni, de ilyenkor jon majd a kibukas, amikor azt mondom h meguntam"

Ha egy kapcsolatba elvárásokkal mész bele az gáz. Ha nem beszélsz, csak kibuksz, akkor a másik néz, mint a hülye, " ennek mi baja?". Próbáltad már kulturáltan megbeszélni a nem tetsző részeket? Lehet, hogy, csak magából indul ki, és azért nem simogat napi 8 órát folyamatosan. Nem szereti, vagy nem minden esetben jó neki. A szeretet nyelveket tisztázni kell!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30714) zso73 válasza Stalker-2572 (#30712) üzenetére


zso73
veterán

A szűzkurva üzemmód. Csak a csillogó szemekért, és a dicséretekért jött. Esetleg bulizni.....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30715) Csakénvagyok válasza Goose-T (#30667) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Számítógépemmel, rengetek anyagon kell átrágjam magam :O

Jóvan, a családnál.

(#30716) Stalker-2572 válasza zso73 (#30713) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Gaz elvaras az h kimutassa azt h szeret? Nem :) De ja, ha magatol nem javul a dolog beszelni fogok vele.

All Black...

(#30717) Stalker-2572 válasza zso73 (#30714) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ennyi... akkor meg korrekt is volt. De miert gondolja h en csak tancikalni mentem?:D namindegy....

All Black...

(#30718) Rica válasza orbano (#30709) üzenetére


Rica
senior tag

Azért ha van egy általános érvényű szótárad, egy dedikált példányt kérek szépen Karácsonyra. :D Nekem is volt pár hete egy hasonló talányom, amit ősz fejjel sem tudtam megfejteni. Igaz, hagytam is azonnal a p***ba.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30719) hejesírásó válasza Rica (#30718) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én is kérnék szépen egy best of orbano-t!

(#30720) zoltanz válasza Stalker-2572 (#30686) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miert dorgolozik hozzam egy csaj tancteren ha elfut amikor le akarom kapni

Mert gyors neki? Meg kell tanulni, mit szeretnének, valamint mit nem kell mehallani, nem olyan nehéz.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30721) orbano válasza hejesírásó (#30719) üzenetére


orbano
félisten

majd indítok egy online előfizetéses szolgáltatást :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#30722) #56474624 válasza zoltanz (#30720) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért, az odadörgölőzés nem túl gyors?
Én mondjuk nem járok diszkóba, nem tudom, mi a szokás arrafelé, de nekem így elsőre az jön le, hogy mi a túróért simul, ha "ő nem olyan lány"? :))
De az is lehet, hogy büdös sörszagú volt Stalker kolléga szája. :P (Bocs. :R :) )

[ Szerkesztve ]

(#30723) zoltanz válasza #56474624 (#30722) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én sem vagyok diszkóbajárós, ha meg igen nagy társasággal és szigórúan egy vagy több partnerrel érkezem. De ahogy visszaemlékszem, ez annyit jelent, hogy közeledhetsz, miért ne simulna abban nincs semmi, valahogy táncolni kell, poénkodni is szoktak így. :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30724) #56474624 válasza zoltanz (#30723) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úgy lehet csak táncolni, hogy közben odadörgölőzik? :)
Nekem az a bajom ezzel, hogy ez megint egy olyan dolog, hogy úgy viselkedik, mint egy ribanc, de nehogy annak nézd. Nem szeretem az ilyet. :N

(#30725) Csakénvagyok válasza hejesírásó (#30719) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Best of Orbano, remixed by Bubu

(#30726) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30724) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Volt egy masik eset is: tancter kozepen nyomom a boogiet (:D) erre eszrevesz ket csaj h rajukmosolygok, de elfordulok (tipikus provokator magatartas:D) erre egyik elolrol masik hatulrol vesz tamadasba. Szendvics forma :DDD aztan amikor odahajolok h kerdezzek vmit, az elso 2 szo utan elszaladnak h jaj nem akarnak semmit, aztan meg parszor bejatszak ezt a dorgolozos elfutos dolgot^^ nem ertem 18-20 evesen miert kell igy viselkedni, dehat vegulis benne van a szo neveben: SZORAKOZOhely....
Ps.: utana rajuk se bagoztam...

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30727) lorcsi


lorcsi
veterán

egy hónapos ismerettség után kb. miylen értékben érdmes karácsonyi ajándékot venni ?

csaj dolgozik és estin tanul, 24 éves, albis

[ Szerkesztve ]

(#30728) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Masik ertelmezhetetlen eset: nemtom mar h de szobaelegyedek egy helyes szoke csajszival, majd bemegyunk tancolni... Jon baratnoje is, szovaltas van, majd vmit nevetnek... Kerdem mivan: hat h milyen jo pasi vagyok (ra lehet fogni:D) blahblah... Mivel kiderult a beszelgetes soran h messze lakunk egymastol (50km+) gondoltam megmondom neki: van baratnom... Erre elkezdi: "Hogy o most mekkorat csalodott" ??? Kerdem miert es ha azt mondanam h ma nincs?! "Nem"
A tavolsag miatt nyilvan nem lett volna esely sem komoly kapcsolatot kiepiteni, az egyejszakas kalandot meg visszautasitotta..... akkor mit akart???? :U
ps.: mint minden no ugy altalaban: semmit :D csak ugy vannak (es sodorjak oket az erzelmek meg a hormonszintek :()

Egy nonek miert nem ciki azt mondani h "nem tudom mit erzek" "bizonytalan vagyok a donteseimben" v csak szimplan "nemtudom" :U ezekkel nehezen tudok megbekelni; foleg h elvarjak h legy hatarozott, donts mindenrol, szervezz le mindent, szorakoztasd oket es cserebe mit kapsz?! Nokedlit! :W

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30729) Stalker-2572 válasza lorcsi (#30727) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Minimum annyit h ertelmes ajendek legyen es tudjon orulni neki, max annyit amennyit nem sajnalsz ra :)

All Black...

(#30730) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30726) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kezd gyanús lenni a dolog, hogy mindig akkor kezdődnek a bajok, mikor kinyitod a szád. :DDD

#30728: Keress valami domináns, irányító típusú nőt. Vannak ilyenek is. De 2 in 1. Barátnő/feleség és anya. :D

[ Szerkesztve ]

(#30731) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ramjott a meselhetnek :D de csak igy anonim ;)

Evfolyam egyik legjobb noje allandoan ugy nez h majd kiesik a szeme. Beszelek vele: "8honapja van baratom, de neked nem tudnek ellenallni" :F mondom jo nem is kell :D .... kozlom vele h komolyak a szandekaim, szinhazjegyek foglalva keresere, szakit baratjaval, srac megtudja h megcsaltak (nem csak erzelmileg) es mit ad isten?? A csaj masnap kozli h o megis a baratjat szereti ("nem tudta mit erez") es a srac siman visszafogadja es azota is egyutt vannak. WTF :F

Errol meg az jut eszembe h HANY olyan no van aki tobb eves kapcsolatban van de mar unja a banant, de fel tovabblepni... szanalmas! :(((

All Black...

(#30732) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30730) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:P napi 2-3x mosok fogat es minden etkezes utan rago ;)

Am talaltam egy dominans csajt, nagyon elveztem is a tarsasagat, mert folytonos harc volt koztunk amitol allandoan plafonon volt az adrenalinom :D Kar h csapodar (durvan jol nez ki, arcmodellkedett, 1000-en loholnak erte, 1 honapos kapcsolazokbol el :s), igy kihuztam a listarol...

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30733) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30731) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem nagyon sokan vannak gyenge kapcsolatban, és csak a megszokás, meg a magánytól való félelem miatt nem mennek szét, meg hát rózsaszínben igyekeznek látni a dolgokat.

Amúgy nálam is volt olyan, hogy egyik csaj egyetemen rendszerint mikor elmentem mellette, jól rámmosolygott olyan sejtelmesen. Miközben barátja volt. Én tudtam is róla, hisz láttam őket együtt, de nem érdekelt a lány, mégha nem is néz ki rosszul, dehát az nem minden. Főleg hogy az ilyen dolgok alapvetően nem tetszenek. És persze még mindig ugyanaz a barátja van neki is. :)

#30732:
Akkor keress másikat, aki más tekintetben is megfelel. De lehet keresned sem kell, mert az ilyen típusú nők ezt is megoldják helyetted. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30734) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Muszaj megszabadulnom a negativ elmenyektol uh megegy:

Szinten szorakozohelyen megismerek egy csajt, az este vege az h megkerdi "nem alszol nalam, reggelit is kapsz" :D A valasz nem volt :D Azert ra par napra elvittem moziba, de aztan kommunikalni se lehetett vele, tok bunko lett... Ok akkor felejtos mondom, erdekes h o is a komoly kapcsolatrol beszelt elotte... :U azert barati viszonyt probaltam fenntartani, aminek egy ujabb meghivas lett a vege.... Pf:D

Asszem amire ferfiban azt mondjak h "szemet strici" noben ugy hivjak h "kivancsi termeszet" ehhh :DDD

All Black...

(#30735) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30733) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mutatos nobol 2 fele van: akinek van baratja es erdeklodik a kuki irant, a madik amelyiknek nincs es nem is akar :(

Probalom megtalalni a rejtett szepsegeket, akik meg nincsenek elszallva maguktol :) bar itt megjegyeznem h a nok azzal bunkoznak aki hagyja... rovid porazra kell fogni oket!

Arra leszek kivancsi h amikor osszefonodnak bizonyos szalak az milyen reakciot fog eredmenyezni :D a feltekenysegnel jobban keves dolog mozgatja meg a noket ;]

/End of rant - am szeretlek titeket :P

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#30736) tibi666 válasza Stalker-2572 (#30735) üzenetére


tibi666
senior tag

amelyik nő ér valamit, mind foglalt.
a többire nem érdemes időt pazarolni.

(#30737) #56474624 válasza Stalker-2572 (#30735) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát én azért nem vagyok híve az ilyen általánosításoknak. Lehet nem gyülemlett fel bennem elég sok negatív tapasztalat. :)

(#30738) Stalker-2572 válasza #56474624 (#30737) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Persze, minden ember mas, csak az altalam megfigyelt tendenciakat vazoltam :)

All Black...

(#30739) hejesírásó válasza lorcsi (#30727) üzenetére


hejesírásó
senior tag

3-10k között sztem.

de ez család függő.

van ahol 20k apróság van ahol az 1k az apróság...

(#30740) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30728) üzenetére


hejesírásó
senior tag

A nokedlivel mi a baj? ÓÓ ha én a tündérkémtől nokedlit kapnék egyszer... :K
imádom minden formáját :DDD

Majd minden történeted szórakozóhelyes. Lehet nem "mezőt" kéne váltanod, mert a jelenlegi szórakozóhelyesdi nem fekszik neked ahogy látom.

Helyette menj pl élményfürdőbe.

[ Szerkesztve ]

(#30741) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30740) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nincs nekem bajom a szorakozohelyekkel, csak helyen kell kezelni a dolgokat :D es nem
olyan elvarasokkal menni h na most megtalalom az igazit :DDD bar meg az is elofordulhat :U

Am szoktam furdobe/szaunaba jarni, tenyleg jo hely ismerkedni (eleve latod levetkozve a not es nem er tul nagy meglepetes! :U) Multkor egesz sokat beszelgettem egy fitness oktato nenivel, kar h 36 eves volt, ami mar nekem egy csoppet sok :B

All Black...

(#30742) hejesírásó válasza Stalker-2572 (#30741) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát láttam már olyan 36 ost hogy tyhű. igaz h egyécakásnál többre a korkülönbség miatt nem alkalmas :B

(#30743) lorcsi válasza hejesírásó (#30739) üzenetére


lorcsi
veterán

végül is 10k alatt van kicsivel..akkor ez belefér még

(#30744) hejesírásó válasza lorcsi (#30743) üzenetére


hejesírásó
senior tag

sztem bele.

(#30745) Stalker-2572 válasza hejesírásó (#30742) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Foglalkozasabol kiindulva o is tyuu volt, de amikor a szemebe neztem anyukam jutott eszembe :B Bar haveroktol meg is szoktam kapni: "mar megint ilyen 16 eves feju?! pbear vagy :DDD"

All Black...

(#30746) zoltanz válasza Stalker-2572 (#30726) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ezek ilyenek, hogy hülyék, nem csak fiatalok, amúgy be lehet cserkészni őket ha muszály. Szerintem is keress jobb helyet az ismerkedésre. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30747) tibi666


tibi666
senior tag

hopic...

életem legnagyobb szerelmével álmodtam, aki 4 évvel ezelőtt szó nélkül otthagyott. azt hittem, lezártam már magamban ezt a dolgot. de nem. ha csak a hangját hallanám, újra teljesen oda meg vissza lennék.

(#30748) zso73 válasza Stalker-2572 (#30716) üzenetére


zso73
veterán

Látszik, hogy fiatal vagy még... Nagyon sok ember nem kap szeretetet gyermek korában. A szülők nem mutatják ki az érzelmeiket. Így ő sem tanulja meg kimutatni. Egy ilyen embertől, hogy várod el megfelelően kimutassa az érzelmeit ? Ha próbálkozik, akor is esetleg balul sül el....
Ha tényleg szereted, vagy tetszik, akkor szánj rá időt, és tanítsd meg szeretni !!! :K
Szép feladat, és sokat tanulhatsz belőle!! Te egyébként ki szoktad mutatni az érzéseidet? Amikor bénázol valamit, kimondod a társaságban, hogy : " Igen, most béna voltam."
A lánnyal vagy: " Szeretem a hamvas bőröd, és a füled ívét. A szép szemed, és azt, ahogy a tested beszél hozzám, amikor símogatom"...................
A ki mit szeret a másikban játék is jó.............. " Én azt szeretem benned.........."

Ha túl személyes, ne válaszolj!!

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30749) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ikrekkel volt már valakinek dolga, elég bosszantó ha kifestik magukat tutti nem tudod megkülömbözetni őket, esetleg ha kicsit dumálsz velük... Viszont nekik jó mert cserélgethetik a pasikat is akár. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30750) Stalker-2572 válasza zso73 (#30748) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Meg szoktam mondani mi tetszik a masikban, szoktam dicsergetni :)
Elozo bnom 4 honap alatt SEMMIT nem valtozott uh kisse ockodom a defektes noktol :/ Altalaban eleg hamar le lehet szurni ki milyen beallitottsagu :U

All Black...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.