Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) Ijk válasza tildy (#36994) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát azért nőknél a 180 cm-hez a 80-85kg már nem éppen az ideális kategória. Persze függ a csontozattól és az izomzattól (kettő ált. együtt jár). Az a lényeg, ha te elfogadod magad olyannak, amilyen vagy és jól érzed magad a bőrödben akkor nincs probléma. Azt nem szeretem, ha valaki vinnyog az alakja miatt, viszont nem hajlandó tenni érte semmit. Különben meg úgy vagyok vele, hogy mindenkinek elég, ha egy embernek felel is csak meg, aki a párja.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37002) tildy válasza Ijk (#37001) üzenetére


tildy
nagyúr

Haaat, elso korben szerintem az ember onmaganak feleljen meg. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37003) akos3 válasza tildy (#37002) üzenetére


akos3
addikt

Most lehet vitatkozni, hogy meilyk a nehezebb :P Sztem mindkettő valahol ugyanolyan fontos :K És én úgy tartom, h az is fontos egy embernek, h a környezetéből pozitív visszajelzéseket kapjon a külsejére nézve...Merrt jo-jó ha a párjának tetszik, tényleg az a legfontosabb valahol, de ha a napp nagyobbik részében mindenhol azt veszi észre h taszítják, az elég szar érzés lehet...

(#37004) fordfairlane válasza akos3 (#36991) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem is sok, bár alkat kérdése is a dolog.

x gon' give it to ya

(#37005) qantum


qantum
senior tag

hát ha valaki valamiben nagyon kilóg a sorból, az nem igazán jó , legyen az súly, magasság stb. csak van amin nem lehet változtatni, valami meg a saját hülyeségünk :K

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37006) kangool


kangool
tag

Bazz, így fennakadni a kilókon, mint egyesek. :)) Valaki nemrég írta, hogy megnézed a csajt (lehetőleg piálás nélkül) és ha dughatónak látod akkor rányomulsz. ez milyen igaz... :DDD Nekem volt már mindenféle barátnőm, és nem a kilók döntötték el kivel maradok hosszabb távon.

(#37007) qantum válasza kangool (#37006) üzenetére


qantum
senior tag

akkor feleséget piásan kell ?! :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37008) pat86


pat86
tag

Új fejlemény gyerekek :D hisztizni fogok tanulni... :DDD ;]

(#37009) #56474624


#56474624
törölt tag

Nincs mese, össze lettem zavarodva, sikeresen elmozdultam a "tiltott gyümölcs" irányába, a másik - most úgy érzem - hidegen hagy. :U :U

(#37010) Kidus válasza #56474624 (#37009) üzenetére


Kidus
őstag

Ahogy ez lenni szokott :P

Assuming Control

(#37011) zoltanz válasza tildy (#36978) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Attol függ mit jelent a nem tökéletes? Nem százas vagy, hogy van hova fejlődnie. Szerintem azért tarthatjuk magunkat jó partynak, önbizalom nélkűl jobb bele sem kezdeni, mert csak kudarc lesz a vége. (ami nem teszt jót hosszútávon)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37012) #56474624 válasza Kidus (#37010) üzenetére


#56474624
törölt tag

Végülis jól jött ki a dolog, a másikkal kapcsolatban már túl sok volt a fantasy, ezt végre lepucoltam, lazán szeretnék ismerkedni (ha végre nem kéne lehozni neki a holdat), nincsenek elvárásaim. Olyannyira, hogy most azt érzem, hidegen hagy. Dehát ha valaminek alakulnia kell, akkor fog is. :)

(#37013) dragonfx válasza Leeza (#36990) üzenetére


dragonfx
veterán

ácsiii
170+ 65+
165, 60kg kb.

Az alatt nem kell.

Ma kiderült a menzáson a 40esnek jövkelég durván odabokolt. :B gáz ott volt a szőke.ezek után ez buko tutira. :(

metron egy sasolt egy gádzsi egyből bluetoth ott volt.de nem enegdte át a számot. :C :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37014) #56474624 válasza dragonfx (#37013) üzenetére


#56474624
törölt tag

:DDD Ez a dragon nyelv. :D Beleolvastam a logout blogodba tegnap: szerintem azt nem is te írtad. :P

(#37015) dragonfx válasza #56474624 (#37014) üzenetére


dragonfx
veterán

olvasd végi mert valszeg vége, mert ninc sszámláló magamért nem írom.a blogom a fejemben van, éna többiek ekdvéért írom.de ha nem látom emnynien náézik minek írjak.nem zavar hogy oitt direkt alsabban irok és doafiygelek, ameg amuyg si emgittam mrá pár heinkeent és nem emgy teee mórreeeee

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37016) qantum válasza dragonfx (#37013) üzenetére


qantum
senior tag

ez kemény , bluetoth-al csajozol :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37017) dragonfx válasza qantum (#37016) üzenetére


dragonfx
veterán

proba cseri

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37018) qantum válasza dragonfx (#37017) üzenetére


qantum
senior tag

volt már , hogy bejött ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37019) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Kis női buliskáté.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#37020) tibi666 válasza dragonfx (#37015) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem hofbrau, edelweiss, vodka és pálesz csúszott ma este. korrekt kör volt.

(#37021) dragonfx válasza qantum (#37018) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem nem másnak.igen probát megér.mér állsz negatívan hozzá?

Tibi>>az jó.nekem nem kellett sok.és jól éreztem magam.pluszba nem vok másnapos:Dvagyis úgy érzme egyenlőre... :C :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37022) adam_


adam_
senior tag

Nya, írtam a csajszinak egy boldog névnapos sms-t, vissza is írt egyből egy köszönő sms-t! :) Jól esett, hogy megírtam, és az is jól esett, hogy visszaírt.

Arra gondoltam, hogy majd ma vagy holnap este messengerbe ráírok, ha ő nem tenné meg, és abszolút érzelmileg semleges személyként majd dumálgatok vele, érdeklődöm utána, hogy mi újság ilyesmi, hülyülünk... mert igazából attól még, hogy nem vagyunk együtt, én szeretném valamilyen szinten tartani vele a kapcsolatot, persze személyes kontakt nélkül, de mégis kommunikálnánk. Persze azt nem fogom erőltetni, hogy mindig én keresem ilyen módon, mert szeretném, hogy két oldalúvá nyíljon ki ez a dolog, és talán még kamatozó is lehet idővel... Addig persze én nem tétlenkedem, keresek másokat is, de azért mégis nyugodt vagyok, hogy jóba vagyok az exemmel. :) Ez abszolút nem kaparás, nyalizás, sőőt nem is akarok perpill tőle semmit sem, de mégis fontos, hogy ápolom a barátságunkat, mert attól még azok vagyunk, csak már nem járunk. Én így gondolom, hogy ez helyes cselekedet.

(#37023) tibi666 válasza adam_ (#37022) üzenetére


tibi666
senior tag

de, ez kaparás és nyalizás, mert neked még mindig ez a lány kell.
mondtam, hogy gyenge leszel és megírod azt a rohadt sms-t, pedig nem kellett volna. a maradék férfiassági tekintélyedet buktad el vele. a messengeren beszélgetés meg kb falrahányt borsó lesz.

kapcsolat utáni barátság nincs.

(#37024) Leeza válasza tibi666 (#37023) üzenetére


Leeza
tag

Sajnos most egyet kell értenem Veled, hiába fáj az igazság...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37025) adam_ válasza tibi666 (#37023) üzenetére


adam_
senior tag

Lehet vitatkozni ezen, de egy felköszöntés szerintem semmiség, és nincs benne semmi extra.

(#37026) Leeza válasza adam_ (#37025) üzenetére


Leeza
tag

Nem is igazából a felköszöntéssel van a baj, hanem azzal, hogy rögtön elkezdtél reménykedni csak azért, mert visszaírt egy köszönő üzenetet. Belelátsz mindent, ami valószínűleg nincs benne, szerintem minden normális ember azonnal megköszön egy ilyen sms-t, ha teheti. :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37027) adam_ válasza Leeza (#37026) üzenetére


adam_
senior tag

Félreértettetek, jó nyilván titkon még valahol reménykedem, de már nagyon jó, hogy nem hiányzik, nem gondolok rá, persze megfordul a fejembe, de már nagyon klassz, hogy felejtem, ha ilyet lehet mondani. Igazából már továbbálltam, minden téren, de hogy tarjuk a kapcsolatot, beszélgetünk neten, abba sincs szerintem semmi sem. Csak kellett ez az egy hét, hogy nem beszéltem vele, helyre tettem magamba a dolgokat, most már tisztán, tényleg érzelmileg mentesen egy beszélgetés nem árt egyik félnek se már, csak tényleg kedvelem mint embert, és jókat tudunk dumálgatni bármiről, attól független, hogy nem szeretjük egymást. Kapcsolat elején, illetve amikor nem jártunk, akkor is így volt... :) Jó nyilván más, egy ilyen szitu után beszélgetni, de attól még lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#37028) qantum válasza adam_ (#37025) üzenetére


qantum
senior tag

abban nincs, de te már nem ezt akarod, szerintem sem kéne még folytatni , bírd ki !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37029) tibi666 válasza adam_ (#37027) üzenetére


tibi666
senior tag

de már győzködsz minket, megy a blablabla és alig hiszed, hogy beszéljetek.
dugtatok, jó volt, ennyi. biztos van más barátod, akivel megbeszélheted az élet nagy dolgait.

(#37030) adam_ válasza tibi666 (#37029) üzenetére


adam_
senior tag

Nekem nem csak a dugás miatt kell egy csaj... :U :)

(#37031) #56474624 válasza adam_ (#37022) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ugyan, kinek akarod bemagyarázni, hogy csak a barátsága miatt, épp a szakítás után? A lcsb szöveget sem szokta senki komolyan venni. :P

(#37027) adam_:

Jah, továbbálltál, ezt látjuk. ;]
Inkább keress szerintem egy olyan lányt, amelyik tisztel, becsül, és tud szeretni téged. Ez a csaj már nem nagyon fog a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#37032) qantum válasza adam_ (#37030) üzenetére


qantum
senior tag

várjál ! Majd ha ő keres és teper érted, akkor van értelme folytatni, de ha nem akkor be kell látnod, hogy más az utatok , ha nem fejezed be vele akkor ez árnyékként mindig ott kíséri az új kapcsolatot !
1 hetet kibírtál, akkor most még egyet bírj ki és vagy kiderül vagy beborul !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37033) adam_ válasza qantum (#37032) üzenetére


adam_
senior tag

De én nem szeretném, hogy beboruljon, vagy ha be is borul, zárjuk le normálisan ezt az egészet. Igen tudom, értem amit írsz, és én sem szeretném ezt rányomni egy új, másik kapcsolatra, nem szeretnék ez miatt érzelmileg magamba kárt tenni, hogy nem tudtuk normálisan lezárni ezt az egészet, ha nem is személyesen, de legalább a neten... na pl. erre is jó lenne egy messenger beszélgetés, ott fátylat tehetnénk végleg a múltra, mert ő lehet már tett, de bennem vannak kérdések még!

(#37034) #56474624 válasza adam_ (#37033) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úú, te jó ég, ezek egyre rosszabb szövegek. :DDD

(#37035) adam_ válasza #56474624 (#37034) üzenetére


adam_
senior tag

:DDD szakítások után kész vagyok mint a mateklecke

De olyan szempontból már javultam, hogy nem égetem magam agyba-főbe a kaparásommal egy csaj után, mint anno megjátszottam már egyszer egy csajjal, és utólag tényleg magamon röhögtem, hogy hogy lehetettem ilyen hülye. Vittek az érzelmeim, és megalázkodtam eléggé, közvetlen a szakítást követő hétben. Most azt be nem játszom!

[ Szerkesztve ]

(#37036) Tim82 válasza adam_ (#37033) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem te titkon abban reménykedsz, hogy meggondolja magát és ezért erőlteted ezt az egészet.

Én meg csak kimondom, amit mindenki más is lát... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37037) adam_ válasza Tim82 (#37036) üzenetére


adam_
senior tag

Nyilván igen, abban is reménykedem, ha már nem is olyan hevesen mint a hét elején. Ki ne reménykedne a helyzetembe?! :U Ha ergo fordítva sül el a dolog, és én teszem ki a szűrét, ő is megjátszaná ezeket érzelmileg szerintem.

(#37038) #56474624 válasza adam_ (#37035) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez nem baj, csak szerintem nem igazán akarod elengedni ezt a lányt. Gondold végig: eddig ott voltál neki, és az nem volt elég, most miért hatódna meg, hogy te továbbra is tepersz érte? Annyi lány van még. Nekem is egy járt a fejemben csak most sokáig, erre teljesen hirtelen befészkelte magát még egy a fejembe. Szóval nem kell lefixálni semmit, ami jön, az jön, nem lehet erőltetni. Legyél nyitott.

(#37039) qantum válasza adam_ (#37035) üzenetére


qantum
senior tag

nem nem ! ő zárta le nem te, mit akarsz te lezárni ?! itt esetleg arról lehet még szó , ha rájön hogy még is inkább veled akarná leélni az életét :D ! aztán majd megint az lesz , hogy röhöghetsz, nem kell ez neked ! :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37040) tibi666 válasza adam_ (#37037) üzenetére


tibi666
senior tag

ember, téged megaláztak. még annyi gerinc se volt benne, hogy személyesen mondja el, vége, nem kellesz már neki. mi a fenét akarsz? ilyen emberrel "barátkozni"?

(#37041) adam_ válasza qantum (#37039) üzenetére


adam_
senior tag

Inkább tisztázni az okokat, mi miatt történt ez, úgy gondolom van mit, elég sok kérdőjel van bennem... ez meg csak őszinteség és normális megbeszélésen múlik. Az együtt töltök hónapok megérdemlik a méltó befejezést szerintem.

(#37042) #56474624 válasza adam_ (#37041) üzenetére


#56474624
törölt tag

Bla-bla-bla. Akkor fogsz tisztán látni (saját magadtól, nem kell ezt megbeszélni az ex-szel), ha végre elengeded lélekben.

(#37043) qantum válasza adam_ (#37041) üzenetére


qantum
senior tag

érzelem esetén ne nagyon keress okokat ! a méltó befejezésen már túl vagy ! :)
20 év házasság és 2 gyerekkel talán érdemes megalázkodni, de neked szerintem semmi értelme !!!!!!

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37044) lorcsi válasza adam_ (#37041) üzenetére


lorcsi
veterán

te hülye vagy :)
miylen méltó befejezést?
minek?
az mi a fenén fog változtatni?
lapozzál már
Húzz el este bulizni, szedj fel egy csajt dugd meg..na ez méltó befejezés és egy új valami kezdete :DD

(#37045) orbano válasza adam_ (#37041) üzenetére


orbano
félisten

az a méltő befejezés, ha totálisan hülyét csinálsz magadból? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#37046) orbano válasza orbano (#37045) üzenetére


orbano
félisten

szerintem amúgy fölöslegesen tépjük a szánkat. be van szerencsétlen gyulladva a tehetetlenségtől, azt hiszi jobb lesz attól, ha még vergődik egy kicsit a csajjal. remélem a kötetlen haveri beszélgetés közben megemlíti a csaj, hogy van egy új izmos nagyf*szú pasija, akiben végre megvan minden, ami hiányzott neki. aztán egy éetre megtanulja, hogyan kell egyenes gerinccel távozni egy kapcsolatból :)
pedig az elején még azt hittem lesz annyi esze, hogy lezárja ezt az egészet. de neeeeeem, ez valami belső kényszer az embereknél :D

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#37047) akos3 válasza orbano (#37046) üzenetére


akos3
addikt

hát a szerelem már csak ilyen hülye belső kényszer :)

(#37048) AMATŐR válasza adam_ (#37041) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#37049) kangool válasza adam_ (#37041) üzenetére


kangool
tag

már megbocsáss. neked egy-két pofon hiányzik. lehet akkor észhez térnél :D
csajszinak már nem kellesz, ezt el kell fogadni és lépni tovább. ha nem hiszed most, idővel változni fog.

(#37050) kangool


kangool
tag

"Öt állomása van a bánatnak. Mindannyiunknál máshogy néz ki, de mindig öt fázis van. Tagadás. Harag. Alkudozás. Kétségbeesés. Elfogadás." (Elisabeth Kübler-Ross)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.