Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48001) Stalker-2572 válasza Ijk (#48000) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Vész esetére a pisztoly ki van téve az asztalra....

All Black...

(#48002) orbano válasza Stalker-2572 (#47999) üzenetére


orbano
félisten

nem hárítás, tapasztalat: nem igazán szokásod megérteni miről beszélek :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#48003) Tapsi válasza Ijk (#48000) üzenetére


Tapsi
addikt

Aha, értem. Szóval te ezt így eldöntötted. Kérlek, taníts meg engem is a telepátiára! :)

(#48004) Lirion válasza #56474624 (#47988) üzenetére


Lirion
addikt

Te sosem találkoztál még testvérekkel, akik totál máshogy viselkednek majd minden szituációban, ugye?

(#48005) Stalker-2572 válasza orbano (#48002) üzenetére


Stalker-2572
addikt

jó duma... :U nem értem miért lenne nehéz kifejteni az álláspontod.... legfeljebb akkor más megérti :F :W

All Black...

(#48006) orbano válasza Stalker-2572 (#48005) üzenetére


orbano
félisten

majd vizsga után addig nem fárasztom magam :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#48007) #56474624 válasza Lirion (#48004) üzenetére


#56474624
törölt tag

És te olyanokkal, akik "totál hasonlóan"? :DDD
Mondjuk tegyük hozzá, hogy két testvér eleve más szocializációt "szenved el", nem lehet véletlen, hogy anno a biosz tanárom még gimiben kb. mindenkiről megállapította (akkor még gyakorlatilag nem volt iwiw), és jól, hogy húga, öccse, nővére, bátyja van-e, esetleg egyke...
Másrészt egy bizonyos életkor alatt nincs olyan, hogy norma benemfogadás. De gondoltam, hogy erre a szocializációs témára TE rögtön felpattansz, mint az élő példa, aki "leverte láncait", csakhogy az itt a baj, hogy el sem tudod képzelni, egyes dolgok, amelyek nem gének, hanem szocializáció, milyen mélyen ivódtak beléd, és a személyiséged alapját képezik.
Viszont nekem sincs időm igazából, holnap még vizsga, inkább ott kéne próbálni kamatoztatni majd a tudásom. :))

(#48008) TooN válasza #56474624 (#48007) üzenetére


TooN
aktív tag

Tegnap óta olyan mélységekbe jutottunk el, hogy úgy érzem lemaradtam.

A 2 hetes döntéstől már a hogyan szocializálódtunk.

A végén az érzelmi dolgokra is rá fogunk térni, és hogy mi is a boldogság valójában.

:R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48009) Lirion válasza #56474624 (#48007) üzenetére


Lirion
addikt

Nem fogok egy mérnökpalántával, egy totál laikussal ilyesmiről vitázni. Egyszerűen nem értesz hozzá, úgyhogy semmi értelme. :)

(#48010) Maksifül


Maksifül
senior tag

Tanulságos történet a női logikáról férfiaknak.. meg mindenkinek! :)
Kiszolgáltatva

Kérlek, LIKE-oljátok a sztori végén, ha tetszett! ;) :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#48011) TooN válasza Maksifül (#48010) üzenetére


TooN
aktív tag

Elolvastam

Kész a story!

:R

Azt hiszem szerencsém van, mert egy pár számot tudok fejből, persze telefon nélkül én sem mennék semmire.

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48012) #56474624 válasza Lirion (#48009) üzenetére


#56474624
törölt tag

Óó, mert te értesz hozzá. :DDD

Mellesleg bocs, de én nem vagyok mérnökpalánta. :)) Másrészt mert valaki adott foglalkozást űz, még lehet némi köze más dolgokhoz is.

(#48013) Lirion válasza #56474624 (#48012) üzenetére


Lirion
addikt

Lehetne köze és itt a feltételes módon van a hangsúly. :)

(#48014) #56474624 válasza Lirion (#48013) üzenetére


#56474624
törölt tag

Na igen, sokan szeretik ezt gondolni. :P

(#48015) TooN válasza #56474624 (#48014) üzenetére


TooN
aktív tag

De a lényeg, hogy akik itt írogatunk,mind kockafejűek vagyunk, mert gép előtt töltjük a napunk nagy részét

;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48016) Tapsi válasza TooN (#48015) üzenetére


Tapsi
addikt

Ennyi erővel minden irodista kockafejű, mert a számítógépen dolgozik? :)

Szerk: a sztori pedig tipikus...! :)

[ Szerkesztve ]

(#48017) Kassadin válasza #56474624 (#48007) üzenetére


Kassadin
addikt

Te meg Stalker kib*szott sokat filóztok. Nem mondták még? :DDD ;]

(#48018) TooN válasza Kassadin (#48017) üzenetére


TooN
aktív tag

Stalker?
ÁÁÁááá!
Ő nem filózik, max.2 hét alatt (meg)dönt és továbbáll. ;]
Keresi az igazit, csak nem megy oda hozzá megszólítani.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48019) Kassadin válasza TooN (#48018) üzenetére


Kassadin
addikt

"Keresi az igazit, csak nem megy oda hozzá megszólítani."

Igen, ez elég nehéz így. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#48020) #56474624 válasza TooN (#48015) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én kényszerűségből vagyok most itt "egész nap", mert vizsgára készülök (bár mostanra már elmúlt a stressz szerencsére, mert kellően jó ütemben haladtam). Egyébként ilyen jó időben elmennék bringatúrára, ping-pongozni vagy akárhova, pl. dolgozni, az itteni okoskodást nekem nem fizetik. :D

(#48021) negyedes válasza TooN (#48015) üzenetére


negyedes
addikt

en is kenyszerusegbol ulok a gep elot, seo, sem csinalok meg netes marketinget napi 8 oraban. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48022) TooN válasza negyedes (#48021) üzenetére


TooN
aktív tag

Jól van látom szenvedtek rendesen.

Még megsajnállak titeket

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48023) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

A sok okoskodásnak köszönhetően a topik kezdi értelmét veszíteni :(

All Black...

(#48024) orbano válasza Stalker-2572 (#48023) üzenetére


orbano
félisten

miért is?

A vér nem válik VAZZE!™

(#48025) Kassadin válasza Stalker-2572 (#48023) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem is tudom mit vártok, te meg Baci csak elmélkedtek meg kifogást kerestek. Legalábbis amióta olvasom a topikot, mást nem igen láttam tőletek.

(#48026) Apollyon válasza Kassadin (#48025) üzenetére


Apollyon
Korrektor

+ még az is, hogy van egy elméletük, és a világ életéért sem adnák fel egy röpke pillanatig sem. ;ppp
De mint már mondtam: Több marad nekünk ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48027) #56474624 válasza Kassadin (#48025) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nézd, nekem annyi a lényeg, hogy én büszke vagyok magamra. :P Pláne most, hogy bevágtam a 4 oldalas tételbizonyítást is. :DD

(#48028) fordfairlane válasza Apollyon (#48026) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azért elmélkednek folyton, mert meg akarják spórolni a terepmunkát. :))

x gon' give it to ya

(#48029) Kassadin válasza #56474624 (#48027) üzenetére


Kassadin
addikt

Mire vagy büszke? Arra hogy ahelyett hogy odamennél mindegyik nőhöz, aki tetszik, ahelyett inkább idióta elméleteket gyártasz? Erre aztán tényleg büszke lehetsz.

(#48030) Apollyon válasza Kassadin (#48029) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hagyd, semmi esély, mint ahogy a kolléga is inkább a rosszat látja a dolgokban. Bocs:D Nah én itt ki is szállok, semmi rosszindulat :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48031) Tim82 válasza Kassadin (#48029) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vigyázz, mert ki fog hívni, hogy menj át vele a matektopikba és aztán lesz nemulass! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48032) Kassadin válasza Tim82 (#48031) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindig is rossz voltam matekból. Megyek, elásom magam hátul a kertben.

(#48033) Stalker-2572 válasza orbano (#48024) üzenetére


Stalker-2572
addikt

mert páran itt próbálják fitogtatni a valós életből hiányzó férfiasságukat, ahelyett, hogy hasznos tanácsokat adnának, vagy arcolás nélkül véleményt mondanának

All Black...

(#48034) Stalker-2572 válasza Kassadin (#48025) üzenetére


Stalker-2572
addikt

nem tudom mennyire figyelmesen olvasod a topikot, de itt volt pl a 18 éves srác, aki a problémájával fordult hozzánk. Legtöbb reakció mi volt: "fuu balfasz vagy, nem lesz barátnőd, már rég le kellett volna smárolnod" pf :U ehhez képest én legalább elmondtam a dolognak a lehetséges lelki mozgatórugóit, de úgy látszik erre legtöbben itt köpnek :F

ami meg a baszogatásomat illeti: pár napja is randim volt, többre meg most nincs időm :P leszólítgatni meg nem fogok senkit az utcán, mint ahogy porszívót sem árulok :W

All Black...

(#48035) orbano válasza Stalker-2572 (#48033) üzenetére


orbano
félisten

azárt páran néha próbálunk segíteni is a valós életből vett tapasztalatokkal, amennyire lehet. persze oltogatni közben muszáj, különben oda a móka ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#48036) orbano válasza Stalker-2572 (#48034) üzenetére


orbano
félisten

elmondtál egy olyan marhaságot neki, amire a fél fórum felhördült :U bizonyos esetekre nincs mit mondani. a legtöbb eset itt arról szól, hogy emberek nyuszik, csak pöcsölnek és magyaráznak. én nem fogok kertelni senki lelkivilágának a kedvéért.

A vér nem válik VAZZE!™

(#48037) Ijk válasza Stalker-2572 (#48034) üzenetére


Ijk
nagyúr

Így próbálunk segíteni. Meg kell tanulni kezelni a beszólást, baszogatást, cinikus véleményeket. Amíg valaki ezeken besértődik addig nem lesz férfi. Azt meg te is tudod, hogy az idejövőknek nem segít a jótanács, mert hogy betanul néhány szituációt kezelni az kvázi olyan mint a nyelvoktatásban amikor bemagoltatnak veled következő hétre 300 szót, és azt hiszik hogy te majd ettől megtanulod a nyelvet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48038) Stalker-2572 válasza Ijk (#48037) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem a fórum azért jó, mert többféle nézőpontot hall az ember egy kérdéssel kapcsolatban. Hogy melyik a jó módszer, azt már mindenkinek a saját ízlésére bízom. Egy a lényeg: kerülni kéne a személyeskedést és az értelmetlen flame-et. Ez most nem Neked volt konkrétan címezve!

All Black...

(#48039) #56474624 válasza Kassadin (#48029) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ki mondta, hogy arra? Majd én tudom, mire. :))
Másrészt ha oda is mennék, ami persze szóba sem jöhet, akkor sem
tartanám szükségesnek, hogy itt dicsekedjek vele, és piros pontot kérjek
érte. ;]

(#48040) qantum válasza orbano (#48036) üzenetére


qantum
senior tag

végül is ez is segítés! :K
csak te leegyszerűsíted amit más fél oldalon próbál finoman :K

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48041) Kassadin válasza Stalker-2572 (#48034) üzenetére


Kassadin
addikt

Mit vársz? Pátyolgassák az idők végezetéig? 1-2 embernek érdekes a stílusa, abban igazad van, de nem kell felvenni az "oltásokat".

(#48042) Thome


Thome
addikt

Lehet hülyének néztek, de a következő dolog akár jó is lehet az utcán leszólítgatás "megtanulására"...

Egy kissé hím soviniszta :DDD blogban olvastam, hogy eleinte elég csak a szembejövő csaj ruháját megdicsérni, vagy találni valamit rajta, amivel viccelődve odaszólhatsz, pl. "Szép a boholy a cipődön, megy a füledhez" Mittomén, valami, ami nem szokványos (beszólás), lehet hogy ciki, meg zavarba jöttök, de nem annyira mint akinek szóltok. Aztán sétáljatok tovább eleinte, aztán ha elég sokat gyakoroltátok, és a "ciki" meg a zavarba jövés eltűnik, akkor már beszélgetni is tudtok, ha megköszöni (már pedig 90% esély van rá, hogy megköszöni). :))

Remélem nem írtam nagy marhaságot, én még speciel nem próbáltam, de akár jó is lehet, végülis be lehet próbálni. Mondjuk az biztos, hogy kell egy értelmiségi szint ehhez (részünkről is, meg a másik fél részéről is, aki megérti, felveszi).

Ja igen, nem kell elküldeni a anyámba', mert megpróbálok építő jelleggel hozzászólni a topikhoz! :R
Maximum javítsatok ki ha ez nem jó, marhaság, haggyábékén, mennyéinnen! Köszi! :)

(#48043) TooN válasza Thome (#48042) üzenetére


TooN
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!

Király volt visszaolvasni az este termését.

Tényleg ez a fasza itt, hogy mindenki mindenféle és a sok - sok nézőpont ütközik. De ez formálja. Igen van köztünk 18 éves szűz és 2 hetes döntögető művész. Nagy ügy. Ettől vagyunk változatosak.

Nekem tetszik így a dolog, ezért csatlakoztam ide.

Egyébként meg ha keresel, akkor igen is vadászni kell az utcákon és mindenhol, aztán a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb megtalálod azt, aki hozzád illik.

Korábban én is a 2 hetes csoportba tartoztam, de most meg már csak a komoly kapcsolatok érdekelnek. Most vagyok a 2.-ban. De nem hiányzik a korábbi "2 hetes" életem. Változtam és így jó.

:)) :)) :))

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48044) negyedes válasza TooN (#48043) üzenetére


negyedes
addikt

Te nekem van egy haverom amelyik a nagy szamok torvenyet kovet es eddig ugy nez ki, hogy sikerul megcavolnai. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48045) Kassadin válasza negyedes (#48044) üzenetére


Kassadin
addikt

Az lehetetlen. Most írta le az ellenkezőjét a topik casanovája. ;] :Y

[ Szerkesztve ]

(#48046) pat86


pat86
tag

Mi ez a nagy számok törvénye? - mert én nem vágom, miről beszéltek :P

(#48047) TooN válasza negyedes (#48044) üzenetére


TooN
aktív tag

De legalább "dolgozik" rajta.

Keresi az igazit! :)

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48048) negyedes válasza TooN (#48047) üzenetére


negyedes
addikt

en is azt csinalom csak mas modszerel :-D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48049) Tapsi


Tapsi
addikt

[link] Ezt nézzétek meg! Tragédia!

(#48050) blackydan válasza Tapsi (#48049) üzenetére


blackydan
senior tag

Én régóta tervezem, hogy egyszer lemegyek a Balaton Sound-ra, de nemár ilyen felhozatalt kell bámuljak :U

Mondjuk tuti elvan túlozva a dolog, de akkor is sokkolna ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.