Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) Lirion válasza cherilady (#19997) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem az a csaj nem csak mezei barátságot érez a párod iránt, a viselkedése erre enged következtetni. Persze ki gondolna erre, mikor épp esküvőre készül (meg amúgy is mindjárt lehurrognak a fiú-lány vonzalommentes barátságot pártolók :D).

(#20002) cherilady válasza Lirion (#20001) üzenetére


cherilady
tag

Nem érez semmit a párom iránt ez tuti! Amúgy a párom közölte velem h a csajra nem tud úgy nézni mint nő!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20003) Lirion válasza cherilady (#20000) üzenetére


Lirion
addikt

Nem örülnék neki, de nem is érdekelne. Gondoljon, amit akar, ha egyszer szeretjük egymást, nem foglalkozunk azzal, hogy mások szerint nem illünk össze..
Még akár funra is lehet venni, ha ott van a csaj is, szakítottok egyet, megosztoztok a közös vagyonotokon és a nem létező gyerekeken (Anasztázián és Tódoron), aztán este békülős romantikus randi (még a helyszínen egymástól 2-3 méterre elültök és felhívjátok egymást, hogy mégse úgy gondoltátok, fél óra múlva X helyen tali, aztán léptek) és nagy röhögés azon, hogy a többiek milyen meglepett képet vágtak.
Ezzel így annyira tönkre vághatjátok a realitásukat, hogy ennyire nem érdekel titeket, amit mondanak meg a szakítós téma, hogy képesek vagytok ebből is funt csinálni, elképzelhető, hogy eszükbe se jut többet ezen ugrálni.

(#20004) Goose-T válasza cherilady (#20000) üzenetére


Goose-T
veterán

Csak egy oldalról ismerjük a sztorit, de eddig annyi jött le belőle, hogy kissé túlreagálod a dolgokat. Egy HP miatt nem kéne féltékenységi jeleneteket rendezned. Nyilvánvaló, hogy a csaj odavan a párodért, ezért szapul téged, hogy magát jobbnak tüntethesse fel. Ha a párodnak van egy minimális intelligenciája, akkor simán átlát a szitán, és ha téged szeret, akkor fel sem veszi a dolgokat. Ha te nem akarsz ugyanolyan HP módon viselkedni, mint az ominózus harmadik, akkor a legjobb, ha te sem foglalkozol vele, különben tényleg elmérgesedhet a helyzet. Esetleg megpróbálhatnál kedves lenni a csajjal, biztos, hogy teljesen zavarba jönne. Ne vedd fel a kesztyűt, ezzel csak táptalajt adnál a további konfliktusoknak.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20005) Leeza válasza cherilady (#20002) üzenetére


Leeza
tag

Fiú-lány barátság nincs, tapasztalat... ;] Összejárogatás, haverkodás oké, de ennyi. Éjfélig beszélgetés kettesben, lakáson NINCS. Felejtsd el. Abban biztos lehetsz, hogy többet érez, főleg, hogy most készül egy szerelemmentes házzaságra, ami szerintem egy vicc... Szeretné játszani tovább a húzd meg - ereszd meg játékot, és te zavaró tényező vagy ebben, ezért fúr. Valószínűleg ez jelenti az izgalmat az életében, amit a vőlegénye mellett nem kap meg.

És szerintem a háborgás helyett próbálj kicsit lehiggadni és úgy átgondolni, mi lenne a helyes. Ha nekiugrasz, tényleg meg fogja védeni, ő nem úgy látja, ahogy te, ezzel csak magadnak ártasz... Azaz magatoknak.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20006) tildy válasza cherilady (#19986) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne haragudj, de ha nem vagy férjnél , akkor még nem lehet anyósod.
Max anyósjelölt :U :DDD :DDD

Én is beszélgettem már este 10-ig, 11-ig férfi barátommal, aki nem volt a pasim, igaz nem a lakásán. A férfi-női barátságról meg úgyis ismeritek a véleményem.

Nem tom te mennyire örülnél neki h ha a te párodnak lenne egy olyan ismerőse tök mind1 h nő vagy ffi aki téged álalndóan szapulna és azt súlykolná belé h úgy is szakítani fogtok...
Nekem volt ilyen ismerős , aki próbálta éveken át felnyitni a szemem, és kerek perec megmondta a votl páromnak, hogy viselkedhetne szebben velem.
Utólag belátom , igaza volt , pedig még én is söszevesztem vele, hogy ha a barátnőm, akkor minek mond nekem ilyeneket. Pedig pedig... Kívűlről jobban látszott, hogy itt valami biza nem oké.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20007) Goose-T válasza Leeza (#20005) üzenetére


Goose-T
veterán

Az bizony nincs. :D Hétvégén elvittem egy lányt barátilag strandolni, aztán egymás hátát és lábát kenegettük jéggel a szauna után, megbeszéltük az eheti és távolabbi közös programjainkat, vacsiztunk... Csak visszafogtam magam, elvileg egy másik lányba vagyok most teljesen belezúgva. Úgy látszik, azt az ügyet hamarosan döntésre kell vinnem, mert már más is bejelentkezett nálam. ;] Összességében egy jó hétvégém volt, aztán nehogy két szék közül a földre üljek.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20008) Csakénvagyok válasza tildy (#20006) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

"Nem tom te mennyire örülnél neki h ha a te párodnak lenne egy olyan ismerőse tök mind1 h nő vagy ffi aki téged álalndóan szapulna és azt súlykolná belé h úgy is szakítani fogtok..."
Nekem volt ilyen ismerős , aki próbálta éveken át felnyitni a szemem, és kerek perec megmondta a votl páromnak, hogy viselkedhetne szebben velem.

Most valamit nagyon benéztél. Nem azért szapul mert jót akar, vagy csak a látszatát akarja kelteni hogy ő csak jót akar, hanem csak kifúrni próbál.

(#20009) Csakénvagyok válasza Leeza (#20005) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Fiú-lány barátság nincs .De van

(#19997) cherilady : Goose-Tnek igaza van. Tulajdonkép én is ezt akartam mondani, csak nem szeretelek volna le HPzni.

[ Szerkesztve ]

(#20010) cherilady válasza Csakénvagyok (#20009) üzenetére


cherilady
tag

A HP = hülye picsa? :DDD
Bocsi most meló van majd írok

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20011) Lirion válasza Csakénvagyok (#20009) üzenetére


Lirion
addikt

"Fiú-lány barátság nincs .De van"

Gondolod te, attól még nincs, csak ha az egyik fél vonzódik a másikhoz. :P

[ Szerkesztve ]

(#20012) Csakénvagyok válasza cherilady (#20010) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:K Mondjuk máskép is lehet írni, de az.

(#20013) Wolverine válasza cherilady (#20010) üzenetére


Wolverine
félisten

Természetesen az :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20014) tildy válasza Csakénvagyok (#20008) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem néztem be, sejthető , hogy itt más van a háttérben.
Csak gondoltam elmondom, velünk kapcsolatban is volt "kárrogás" , csak ott épp igaz volt.
Lirion ezt már kitárgyaltuk.

Van. Vonzódás nélkül is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20015) Cs.Orsolya válasza Lirion (#20011) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Elsődlegesen ember vagy. Csak azt követően vagy férfi, vagy nő.
A barátság két ember közötti szövetség. Aki nem képes a nemi szerepeit megfelelően kezelni, és hagyja hogy felülírják az emberségét, annak ember- és önismereti hiányosságai vannak.
A tapasztalat és az idő remélhetőleg meghozza eme hiányosságok pótlását... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20016) Leeza válasza tildy (#20014) üzenetére


Leeza
tag

Szó se róla, nekem is van egy fiú, aki a barátom, bár inkább barátnőmnek nevezném... :D
Akár meleg is lehetne, pedig nem az... De senkinek sem fordul meg a fejében több, vele kapcsolatban még a kedvesemnek se, pedig alapesetben ugrik az ilyesmire.

De rajta kívül azért nem állítanám... Égettem meg már magam nem egyszer ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20017) Goose-T válasza cherilady (#20010) üzenetére


Goose-T
veterán

Igen, jók a meglátásaid. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20018) Lirion válasza Leeza (#20016) üzenetére


Lirion
addikt

"Szó se róla, nekem is van egy fiú, aki a barátom, bár inkább barátnőmnek nevezném... :D
Akár meleg is lehetne,"

Na erről van szó, így néz ki egy fiú-lány barátság többnyire, hogy a lány nőnek tartja belülről a srácot, annak ellenére, hogy farka van. Titokban biztos, hogy vágyik rád, ha tényleg nem meleg, erre bármiben fogadnék, de úriember lévén biztosra nem fogadok. :D

(#20019) Cs.Orsolya válasza Lirion (#20018) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A részemről ezt butaságnak tartom. Nekem vannak férfi barátaim. Szeretem, ahogyan férfiak, vonzó a férfiasságuk is, és férfiként tekintek rájuk, de egyikkel sem kezdenék viszonyt, több okból sem. Ők a barátaim, és ez mély tiszteletet, és szeretetet jelent. Tudom, hogy az Ő részükről ugyanez áll.
A nemiség kérdéseit éretten is lehet kezelni... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20020) Leeza válasza Cs.Orsolya (#20019) üzenetére


Leeza
tag

Igen... Ez így van. Éretten. Csak aztán elmentek egy buliba, megisztok ezt-azt és jól megdugod. :DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20021) Leeza válasza Lirion (#20018) üzenetére


Leeza
tag

Van benne valami, de én nem foglalkozom vele ugye, ő meg valószínűleg jól kezeli, kis cinikus fajta, elélcelődik ezen-azon, ebben ki is merül... Ettől még jól elvagyunk, sokmindent megbeszélünk.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20022) Lirion válasza Cs.Orsolya (#20019) üzenetére


Lirion
addikt

"Szeretem, ahogyan férfiak, vonzó a férfiasságuk is"

Idézet magamtól: "Gondolod te, attól még nincs, csak ha az egyik fél vonzódik a másikhoz."

Akkor mire fel kezdtél el vitázni a férfi-nő barátságról?

[ Szerkesztve ]

(#20023) Cs.Orsolya válasza Leeza (#20020) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:N
Az egyik legjobb barátommal rúgtam be életemben először, és akkoriban nem volt senkim. Neki sem. Mikor hazakísért még az sem merült fel bennünk, hogy egymás kezét megfogjuk... De ez csak egy példa a sok közül.
Remélem, majd egyszer mindenki megtapasztalja, milyen az, amikor a nemi vágyak leválnak az emberi kapcsolatok mozgatórógóiról, és független emberi értékek fogják őket megalapozni. Addig is a tapsztalataim alapján tartom magamat a véleményetekkel szemben. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20024) Leeza válasza Lirion (#20022) üzenetére


Leeza
tag

:C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20025) Cs.Orsolya válasza Lirion (#20022) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Te Lirion, ha valakihez nem vonzódsz, szimpátia alapon, ha valakinek nem tetszik a stílusa, mint ember, mint kortárscsoporttag, mint saját nemedbeli tag, ahogyan viselkedik, öltözködik, ahogyan azonosul a nemével, az életben nem fogsz szóbaállni vele. Kérlek, kicsit gondolkozz már el azon, hogy vannak emberi szimpátia vonzalmak, vannak szexuális vonzalmak, és a kettő külön kezelendő, és külön értékelendő, és a nemi szerepek és azonosulások mindkettőben benne vannak, de egyikkel sem egyenlőek. A nemi szerepek teljesen mások, mint a szexuális vonzalmak. Válaszd szét a kettőt egymástól, kérlek, mert így eléggé leszűkíted a lehetséges kapcsolati formák terét. Elsődlegesen önmagad számára...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20026) Lirion válasza Cs.Orsolya (#20023) üzenetére


Lirion
addikt

"Mikor hazakísért még az sem merült fel bennünk, hogy egymás kezét megfogjuk..."
Ezt annyira imádom, mond, mégis honnan a *ból tudod te, hogy ő akart-e többet, csak nem akarta kihasználni az alkoholos helyzetet vagy nem? És nehogy azzal gyere, hogy azt mondta..

(#20027) aLávaló válasza Cs.Orsolya (#20019) üzenetére


aLávaló
csendes tag

Mint komoly ember azt mondom igazad van ha ésszel tisztelettel állsz hozzá valakihez(barátként) az lehet lány és fiú is. De én is ráfáztam már egyszer és máig nem tudom elismerni hogy ez csak barátság (kívülről igen de legbelül nem) hogy megszerettem egy lányt jobban mint kellet volna de ő nem úgy volt vele...És mindig amikor találkozok vele fura érzésem van.
Fiatal vagyok még asszem (26)? De majd tudom kezelni bízom benne. de inkább kerülöm és nem keresem a kelleténél többet. Ez egyfajta védelem részemről és nehéz ügy.
Azóta vigyázok hogy csajhoz ne kerüljek közel csak ha tényleg akarok valamit tőle, amúgy csak "havercsaj" ami nem egyenlő a baráttal.
Bár így nehéz ismerkednem:)

(#20028) tildy válasza Leeza (#20020) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs de ennyi erővel manapság mrá a saját neméből is megtehetné. Ha akarná.
Amúgy szerintme midnenki magából indul ki.
Lirion is meg te is olyannak tűnsz, hogy mivel ti ezt tennétek, mást el sem tudtok képzelni.

Lirion kifogása meg... Lol.
Hogy ha nem mondta, attól még... Lol.
Volt már itt példa, Yetike + én, Nem, még csak gondolat szintjén sem merült fel egyikünkben sem, hogy, ped ig még náluk is aludtam.
Aki ezért bármelyikünket hazugnak mer nevezni, aki netán önmagát is becsapja (csak azért mert ő nem ismer el fiú -lány barátságot ), azt meg kétrét hajtom, és kitöröm a nyakát. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20029) Cs.Orsolya válasza Lirion (#20026) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mert ezt már az ismeretségünk elején letudtuk... És lassan 10 éve, hogy barátok vagyunk.

Figyelj, ne vitázzunk ezek, kérlek. Öregebb is vagyok, az emberi kapcsolatokban is kicsit tapasztaltabb vagyok, és ez a szakmám is. Felesleges ezen vitáznunk. Ha nem akarod, nem fogadod el. Győzködhetsz másokat, de igazából ezek az én kapcsolataim, rálátásod nincsen, ugyanakkor akinek van ilyen tapasztalata, azt úgysem fogod meggyőzni, és szerintem csak önmagadat fosztod meg a véleményeddel egy csomó kapcsolattól, és az azokban rejlő lehetőségektől... De a Te dolgod.
Én meg megyek a magaméra. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20030) aLávaló


aLávaló
csendes tag

De ezt már megpróbáltátok kitárgyalni jó párszor, de sosem sikerült...

Van férfi női barátság csak ehhez ésszel kell hozzáállni, vagy valami olyannak kell leni köztetek ami meggátolja a "többet". Az a baj hogy ha valaki szimpatikus neked lehet hogy önkéntelenül megszereted és nem tudsz mit csinálni, velem is ez történt.

(#20031) Cs.Orsolya válasza aLávaló (#20030) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én inkább azt javaslom, hogy ismerd meg önmagadat, értsd meg, hogy hogyan működsz, és miért ahhoz vonzódsz éppen, amire vágysz, vagy szükséged van. Értsd meg a szerelmet, és értsd meg a szexualitásod természetét is. Csak ennek révén tudod elkerülni, hogy tévedj saját vonzódásod természetét illetően. És így el tudod kerülni a fájdalmat is, és az epekedést is.
...Igen, ez sokkal nehezebb...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20032) aLávaló válasza Cs.Orsolya (#20031) üzenetére


aLávaló
csendes tag

Igen én is erre jutottam. Agyalásban jó voltam mindig:) De a kisördög azért ott lesz ezzel a lánnyal márpedig örökké. De mindig van következő...
"Ha megtanulsz nevetni saját hibáidon akkor igen vidám évek elé nézel"

(#20033) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#20023) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én már megtapasztaltam.

(#20034) Leeza válasza tildy (#20028) üzenetére


Leeza
tag

Én nem akartam senkit meggyőzni, a saját véleményemet írtam le, ami a saját tapasztalataimon alapszik. Nekem mondjuk te tűnsz olyannak, aki nem ismeri el más véleményét, de ezen nem fogunk összeveszni.

Ja, egyébként én mindenkit megdugok minden sarkon... :DD
"Kitöröm a nyakát..." Amúgy minden oké?

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20035) Leeza válasza Kokkantas (#20033) üzenetére


Leeza
tag

:R

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20036) Lirion válasza Cs.Orsolya (#20029) üzenetére


Lirion
addikt

Igazad van, ne vitázzunk. Én a magam részéről nem tudom elkélpzelni, hogy egy hasonló korú lánnyal bármilyen közös programot szervezzek kettesben, úgy, hogy nincs köztünk semmi feszültség.
Nem érzem magam kevesebbnek azért, mert nincsenek barát barátnőim, nem is vágyok ilyesmire, semmi értelme, ha lehetne több is. Azt pedig nem tartom barátságnak, ahol az egyik vagy mindkét fél elnyomja az ösztöneit azért, hogy megmaradjon egy barátság.

(#20037) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Aszongya a bíró, hogy a Wick Attemfrei... khm, izé, nem is azt mondta, hanem azt, hogy egy végtelen számú kimenettel rendelkező folyamatra vonatkozó kijelentés, tétel igaz voltát nem lehet bizonyítani azzal, hogy végigpróbálgatod (kivéve természeteszen Csák Norris-t, a magyar származású mágust, aki ugye elszámolt végtelenig - kétszer), ellenben egy ellenpéldával be lehet bizonyítani azt, hogy nem igaz. :K

Na, ennek most tényleg nem volt semmi értelme. :U De érdekes. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20038) tildy válasza Leeza (#20034) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen minden oké, csak felvettem a harcias amazon álarcom :D
Amúgymeg mitn íírtam, mindenki magából indul ki. A saját életéből, a saját tapasztalataiból.
Így jómagam is.

Mások véleményét a saját életükre vonatkozóan meg elismerem, elismerem, hogy neked ilyen barátságban nem volt részed.
Csak az általánosító kivetítést nem ismerem el :U
Ez azért nem mindegy:U
Soha ne mondd, hogy soha, ez érvényes erre a témakörre is. :)

elmorran: tökéletes lezárása a témának :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20039) fokukac válasza elmoraan (r) (#19984) üzenetére


fokukac
nagyúr

az a mentolos szagú technokol rapid? ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20040) fokukac válasza elmoraan (r) (#20037) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Egzisztenciálisan kvantifikált elsőrendű logikán alapuló deklaratív nyelv. ...a mentális m@szturbáció pedig már egy másik kérdés. ;)))"

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20041) fordfairlane válasza elmoraan (r) (#20037) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát igen, a bimbózó barátságot egy szempillantás alatt szétzúzza, ha előveszel egy tubus síkosítót. :Y

x gon' give it to ya

(#20042) frame>24 válasza elmoraan (r) (#20037) üzenetére


frame>24
addikt

Te most arról beszélsz, hogy egy elmélet hamis volta bizonyítható, ha --> falszifikálják, nem? :U :DDD
tkp. ilyen tekintetben van értelme :)
Hogy ezt hogyan alkalmazzuk a "nem-létező" ffi-női barátság témára? - hát van ellenpélda, tehát akkor van ilyen típusú barátság is. Bár ritka. Vagymi.

De mindenre van ellenpélda, tehát akkor semmire nem mondható, hogy nem igaz, igaz?! :Y :F :U :D

(#20041) fordfairlane: [link] eeeeez komoly aranyköp. is!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20043) cherilady


cherilady
tag

Visszatértem! :DDD
Mondjuk én a ffi és nő barátságban nem nagyon hiszek, de nem mondom h nincs.
Nekem is volt egy fiú haverom, ő barátként tekintett rám de én őrá nem.
És azt se mondom h nem beszélgetek pasikkal mert van egy kedves ismerősöm aki pasi és MSNen szoktam vele konzultálni h erről meg arról mi a véleménye, de nem szoktunk találkozgatni!
Amúgy a párommal azt megbeszéltük h nem megy át éjfélig a csajhoz dumálni. De mikor ezt elmondta a csajnak közölte h én rövidpórázon fogom...
Amúgy beszéltem a múltkor a csajjal és közölte h soha semmi nem volt köztük ők csak szimplán barátok. Mikor egyiköjüknek se volt senki akkor se történt köztük semmi!
De most ez nem féltékenység az én részemről, csak rohadtúl rosszúl esik h a pasim egy olyan vkinek a barátja tök mind1 h nő avgy ffi aki a bnőjét pocskolja!! Ha az én bnőm pocskolná az én pasimat tuti elküldeném melegebb éghajlatokra...

Amúgy anyós ügy!! A párom is anyósozza az én anyumat és a 2 anyós is anyósozza egymást. Attól h nem vagyunk férj meg feleség hívhatjuk így egymás szüleit, ez már egyén kérdése h ki mikor kit hogyan hív.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20044) elmoraan (r) válasza fokukac (#20040) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Igen, néha ez belefordul a "mérnökkel vitatkozni" c. témafelvetés minősített esetébe. :U

fRém: hát ha a reggeli asszociációnak nem volt értelme, akkor ennek se. :D Vagy ha annak volt, akkor ennek is kellett lennie. Tehát vagymi. :K
Ellenben a szerelmi háromszögek belső szögeinek összege is 180°, szóval azért nincs mindenre ellenpélda. ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20045) Wolverine válasza fordfairlane (#20041) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem én ebből aláírást csinálok :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20046) fordfairlane válasza Wolverine (#20045) üzenetére


fordfairlane
veterán

:) Ma a profán énem uralkodik rajtam.

x gon' give it to ya

(#20047) Leeza válasza fordfairlane (#20041) üzenetére


Leeza
tag

Ez hatalmas! :C

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20048) Bibby válasza Cs.Orsolya (#20023) üzenetére


Bibby
addikt

El tudom képzelni hogy az a barát mikre gondolhatott akkor... :))

Ελευθερια η θανατος

(#20049) elmoraan (r) válasza Bibby (#20048) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Egy igaz baráthoz minek síkosító? :U ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20050) Bibby válasza elmoraan (r) (#20049) üzenetére


Bibby
addikt

"Olyan jó hogy a mi barátságunk túlnőtt minden nemiségen és igaz, tiszta kapcsolattá vált..."

"Francba, nem hoztam gumit..."

Na melyik a női és a férfi gondolatfoszlány? :F :P

Ελευθερια η θανατος

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.