Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30601) orbano válasza IreN!CuS (#30599) üzenetére


orbano
félisten

írj csak. főleg azt hogy akkor most mi is van veletek? vagy mi nincs? le vagyok maradva :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30602) Ijk válasza IreN!CuS (#30599) üzenetére


Ijk
nagyúr

Elvagy. Nekem arról szól egy kapcsolat, hogy együtt vagyunk, jókat beszélgetünk, szeretgetjük egymást különböző módokon:U. Néha meg persze kell egy kis szabadság, akár néhány nap is. De az hogy két hét bizonytalanság, meg írogat ezt-azt néha. Jó, hogy te elvagy, én biztosan rohadtul szenvednék.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30603) #56474624 válasza zso73 (#30592) üzenetére


#56474624
törölt tag

Van ilyen, de saját bőrömön nem tapasztaltam. Szerintem az csak afféle elvagyunk így-úgy kapcsolat, de távol áll az igazitól. :U

IreN!CuS:

Én ha úgy gondolnám, Ő az igazi, biztosan élőben próbálnám meg rendezni, megbeszélni a dolgot, hogy lásson is valamit abból az istenigazán nagy szerelemből, szenvedélyből. Ha arra nem indul be, nem oldódik fel, hanem "görcsöl" tovább, akkor annyi, nem az igazi volt, tovább kell lépni.

[ Szerkesztve ]

(#30604) juhig12


juhig12
tag

Hallo.

Kíváncsi vagyok, hogy mit modnoktok, erről.

Általában meg tudom oldani a "nős" dolgaimat, de ez msot kifogott rajtam.
Van egy csaj, elég jól néz ki, csak deszka előlről XD Mind1.
Szóval, próbáltam vele normálisan beszélgetni, vagy valami, de nem lett belőle semmi, mert mindig olyan fura válaszok jöttek vissza, hogy nem tudtam mire vélni. Köbö olyan volt, mintha írnál egy emberre msn-en elmesélnéd az életed stbstb, ő meg ilyeneket válaszolna: ja, ok, szuper stbstb. Mostanában sokan rá vannak kattanva, én meg annyira nem foglalkozom vele, mert van jobb dolgom, de megkérdezett msn-en, hogy tudok e segíteni letölteni egy albumot, mert menne karácsonyi ajándéknak legjobb bnőjének. Én meg mondtam hogy tudok, de nem a legjobbkor jött.. Leszedtem a dolgot és megkérdezett, hogy 2 csokiban meg egyezhetünk -e.. Én meg poénosan válaszoltam (mért is ne tettem volna? XD) hogy maradjunk csak 1xpusziban ^^
És mondta, hogy mindenki ilyen? Felsorolt pár nevet, hogy kikkel történt még ugyan ez. Most még nem válaszoltam nagyon neki, de valszeg, ha ki akarok tünni a sorból, akkor valami más kell. Talán cancelling puszi XD
Csak fura, mert teljesen nagyra van magával meg minden, eddig nagyon nem voltunk jóban (1-2évig) de egyre többet dumáltunk, csak volt,hogy leírtam csomó dolgot és egy ...-t kaptam válasznak.

nem tom, hogy megéri -e a belefektetett energiát, vagy inkább hagyjam a fszba ^^
bár ha bele lehetne fektetni AZ energiát, nem lenne rossz XD

(#30605) #56474624 válasza juhig12 (#30604) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lehet csak én vagyok túl régimódi, de ismerkedni, udvarolni nem msn-en kellene szerintem, szar sem jön át, semmi, úgy ahogy van, el kell felejteni, ha csajozásról van szó. Mivel akarod meghódítani, az írói tehetségeddel? :F

(#30606) proof88 válasza juhig12 (#30604) üzenetére


proof88
addikt

eddig nagyon nem voltunk jóban (1-2évig) - erre kíváncsi lennék bővebben, egyébként meg két eset van: vagy el vagy nála könyvelve egy ismerősnek, aki le tud tölteni dolgokat és ennyi, vagy ... <- itt kéne tudni, miről szólt az az 1-2 év.

(#30607) dudika10 válasza #56474624 (#30605) üzenetére


dudika10
veterán

Az msn arra jó, hogy megismerje az ember valamennyire a leányzót. Ha már ott kiderül, hogy semmi esélye a dolognak akkor meg nem ölt bele fölöslegesen energiát. Szerintem.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30608) #56474624 válasza dudika10 (#30607) üzenetére


#56474624
törölt tag

Megismered? :DDD Az alapján megismerni valakit, hogy Ő mit ír le magáról? Pláne ha még az önismerete sincs rendjén (ami manapság sajnos elég gyakori "betegség")? :F
Élőben a különböző emberek mást és mást hoznak ki belőled. Ez az, amit msn-en kurvára nem fogsz érzékelni, ha előtte élőben nem ismerted (bár még akit ismerek, azzal sem szeretek msn-en beszélni, nagyon hiányos). Hiányzik a nonverbális kommunikáció, pedig iszonytatóan fontos a valóságban, mikor ismerkedsz. Aki az alapján zár ki valakit, hogy msn-en nem ment (mit vár, teljesen személytelen az egész), hát akkor élőben miért is menne, miért is nyílnánk meg egymás előtt, az meg is érdemli, ha folyton melléfog. :P

(#30609) IreN!CuS válasza zso73 (#30600) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én nem akartam vele szakítani.Ő kezdet el "hülye" lenni.

orbano:mondom nem tudom sajnos.Nem beszéltünk 3 napig.Majd pénteken beszéltünk.Ugyan olyan volt.(homokba dugja a fejét effektus).És ami tegnap volt,már leírtam.Kitalált sok baromságot,ami elvonja a figyelmét erről.Meg senkinek nem beszél erre az egészről.Max ilyen félszavas válaszokat add.

Ijk:de most má kajak.....honnan veszed h nem szenvedek,meg ilyesmi?Annyit írtam,h elvagyok.Ellenni sokféle képen lehet,,,,

Ba cy lus:annyit írt még pénteken,h 26.a után találkozhatunk.H beszéljünk,mondtam neki majd megbeszéljük :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30610) dudika10 válasza #56474624 (#30608) üzenetére


dudika10
veterán

Természetesen hiányos az msn. Én is utálom és nem is tulajdonítok neki nagy szerepet az ismerkedésekben. De aki már msn-en is azt mutatja magáról, hogy mennyire hülye az személyesen se lesz jobb. Gondolok itt arra, hogyha pl egy lány msn-en minden mondat végére odarakja, hogy "bazdmeg" vagy valami hasonlót. Ha minden második szava hibásan van leírva, stb. Nem az alapján ismered meg amit ír, hanem ahogy azt teszi. Sok mindent elárulhat az emberről. Ez az én tapasztalatom/véleményem. Nyílván van aki pont az ellenkezőjét gondolja. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30611) #56474624 válasza dudika10 (#30610) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért egy bizonyos szint felett már eleve nem írnak olyat le, főleg nők nem, hogy "bazmeg". De előfordulhat ettől még, hogy msn-en nem jön át, más okból, Te kizárod, élőben meg első randin két órás csókolózás. Lenne. :D :P

IreN!CuS:

annyit írt még pénteken,h 26.a után találkozhatunk.H beszéljünk,mondtam neki majd megbeszéljük

Á, ezt így nem lehet. Szóval ha "istenadta igazán" szerelmes vagy még abba a lányba, akkor hogy lehet ennyire félvállról venni? :U
A lány kifelé mutatott reakciói is "gyanúsak", de fene sem tudja, mi motiválja, vagy éppen nem motiválja.
Szóval nekem valahol mindketten sárosak vagytok az alapján, amit innen "látok"...

[ Szerkesztve ]

(#30612) dudika10 válasza #56474624 (#30611) üzenetére


dudika10
veterán

Azért még mindig több dolgot le lehet vonni egy msn-es beszélgetésből mint a semmiből.
Ha meg már úgyis itt ülök este, akkor miért ne beszélgessek valakivel... ;)

Persze az aki csak msn-en keresztül akar ismerkedni 0 személyes találkozással az is hülye, ebben egyetértek, de abban nem, hogy semmi értelme nincs az msn-es beszélgetéseknek. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30613) #56474624 válasza dudika10 (#30612) üzenetére


#56474624
törölt tag

Igen, több dolgot, csak az a probléma, hogy nem nehéz félreérteni pár dolgot, és akkor már negatívba megy a mutató. Persze az is több, mint a semmi, csak nem jobb. :)
Nekem eleve bajom van az msn-nel, azt aláírom, de hódításra szerintem senkinek nem jó, és nem ajánlott. Csak az nem jön át, aminek igazán át kéne. :)

(#30614) IreN!CuS válasza #56474624 (#30611) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tudod bármennyire is szeretem és szerelmes vagyok belé.Nem fogok ugrálni az örömtől,h leírja h 26 után talizhatunk.Ezek után.Nem félvállról veszem,de azért vannak "határok" :)
Ha annyira látni szeretne vagy találkozni,minek kell elhúzni 26 utánra?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30615) fordfairlane válasza Ijk (#30549) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem értem igazán ezt a "mennyire passzolnak egymáshoz szexuálisan" dolgot.

Hát majd akkor később fogod megérteni. ;]

x gon' give it to ya

(#30616) #56474624 válasza IreN!CuS (#30614) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez a 26. után meg lehet épp azért van, mert kíváncsi, hogyan reagálsz rá.
Ha nem örülsz az időpontnak, akkor mondd meg neki, hogy semmi értelmét nem látod elhúzni addig.
Lehet ez az egész gondolkodási idő vagy mi azért lett kitalálva, mert kíváncsi a reakciódra. Vagy a saját érzéseiben bizonytalanodott el, vagy a Tieidben, esetleg mindkettő, viszont ez oda-vissza hathat, hogy egyik miatt bizonytalanodik el a másik is.
Valakinek akkor is okosabbnak kell lenni, és lépni, nem pedig félvállról venni, és a másikra mutogatni. Te vagy a férfi, és ha szereted igazán ahogy állítod, akkor ez a legkevesebb. Ha a hiúságod felül tud kerekedni, akkor megette a fene az egészet. :N

(#30618) dragonfx válasza dragonfx (#30537) üzenetére


dragonfx
veterán

vagy mégse mert baátnőm itt volt és máris nem így látom..áh nem értem én már ezt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30619) #56474624 válasza dragonfx (#30618) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mármint akkor hogy látod, és hogy nem? Én sem értem. :)

lezso6:

Szerintem nem lesz rá szükség, elég ha eldöntöd végre, kell a lány, vagy sem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30620) dragonfx válasza #56474624 (#30619) üzenetére


dragonfx
veterán

hátha jön egy nő aki bejönne amugy külsőre..áhh hagyjuk kit érdekel így látom most...máskor meg ahogy leírtam...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30621) IreN!CuS válasza #56474624 (#30616) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kíváncsi mire? :U
Oké h kíváncsi volt a reakciómra.Na de ~2 hétig húzni?Az meg,h elbizonytalanodott miattam a dolgokban érdekes mert nem "változtam" nem adtam okot rá.Nem értem ezt "te vagy a férfi ......"

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30622) Csakénvagyok válasza juhig12 (#30604) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mért akkora baj az ha ejtettek? majd lesz más

(#30623) Ijk


Ijk
nagyúr

Felejtsétek már el ezt kbasz*tt MSN-t! A normális csajok, nem msn-en ismerkednek, és azt elég balfasznak nézhetik aki ilyen módon próbálkozik. A chat az ismerkedés legalja, az msn csak egy hajszállal jobb. Az összes ilyen internetes balfaszságot el kell felejteni, legyetek már férfiak. Mi lesz 10 év múlva? Már dugni is neten keresztül fogunk?

fordfairlane: Nincs olyan hogy két ember szexuálisan passzol, az csak az idő folyamán alakul ki, de ezt már kifejtettem. Ádám és Éva passzoltak, de annak is mi lett a vége? A nők elkezdtek gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30624) dragonfx válasza Ijk (#30623) üzenetére


dragonfx
veterán

nagyfaxságot mondasz ám....
internetes társkeresés mára már olyna szinten kinőtte magát és olyna mértékeket öltött hogy nagyon népszerű.nem is hinnéd miylne emberek vannak ott fenn.nem cska bányarémek sőt.nagyonis igényes jó nők.egyszerűen aki nem jár társaságba szórakozni mert kinőtt már belőle..nem sok lövése van ismerkedni avgy ideje sincs és így próbálkozik.

mér ne lehetne msn.ezni??valahol mindent el kell indítani.minden kezdet nehéz.

azoka nők akiket discoba megismersz 100/95 csak dugni akar avgy bánatot felejteni, nem tudja mit akar, bosszutállni, társaágot mert unatkozik...kb ilyesmik.
én abban sem hiszek igazán utazok egy 4-6oson azt odaszólók egy nőnek hogy figya édi vagy ad már mega számód és kedvesne nézed rá...egy valamire való komolyabb nő kiröhög vagy elküld a búsba..max.a fentiek valamelyikébe tarotzik akkor nem....

én így látom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30625) Ijk válasza IreN!CuS (#30609) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor most szenvedsz vagy nem? Mert kérdeztem, a két hetes kálváriával kapcsolatban, hogy szeretsz-e szenvedni. Erre te írod, hogy nem érted ezt a szenvedés dolgot.
Azt kellene belátni, hogy jól érzed-e magad ebben a kapcsolatban? Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de azért nem két hetesek, főleg az ilyen frisseknél.
Annyit semelyik nő nem ér meg, hogy huzamosabb ideig szenvedj miatta, és folyton te legyél aki ugrál utána.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30626) Ijk válasza dragonfx (#30624) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg egy szocializálódott ember nem csak diszkóban vagy villamoson találkozik nőkkel, hanem van egy tágabb ismeretségi kör ahonnan ki lehet indulni, és biztosan akad olyan aki bejön. Nem tudom hogyan működnek a netes társkeresők, de ott sem hiszem, hogy sokat msn-eznek, hanem megbeszélnek egy találkozót.
Nekem pl. szükségem van rá, hogy halljam a hangját, lássam az arcát, a szemét miközben beszélgetünk, hogy tudjak lopni egy érintést, esetleg egy csókot. Személyes beszélgetésnél, akár még egy társaságban is összehasonlíthatatlanul több jön át egy emberből, mint msn-en a szövegek, szmájlik és egy kép alapján. Nembeszélve arról, hogy sokkal jobban ki tudom magam előben fejezni, de ha fellapozol akár egy középiskolás tankönyvet a kommunikáció anyagrésznél, ott is le vannak írva a különbségek.
Sokan arra hivatkoznak, hogy ha nem jön be, akkor elveszett idő. Hát szerintem meg az elcseszett idő, ha napokig írogatunk, aztán élőben meg jön a pofára esés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30627) Ijk válasza Ijk (#30626) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mellesleg meg sok nőnek van "a herceg fehér lovon" teljesen abszurd ideálja. No ezen lehet bosszankodni, vagy meglovagolni. A lovas herceg meg nem valószínű, hogy msn-en fog kopogtatni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30628) IreN!CuS válasza Ijk (#30625) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen szeretek szenvedni élet célom h minél többet szenvedjek:U
Igen nagyon is jól éreztem magam ebben a kapcsolatban.Mint írtam jól működött.Mint írtam ezt is iszonyatosan "felturbozott" kapcsolatunk volt/van(minden nagyon hamar megtörtént ilyesmi).De abban mindenképp igazad van,h nem kéne h ~2 hétig tartson egy hullámvölgy.
Tudod ha valakit szeretsz és nem vagy vele vágysz rá ilyesmi ami magában hordozza a szenvedést(mindegy h hogyan "szenvedsz").Ergo akkor ne legyen bnöm vagy másnak se aki hasonlóan gondolkozik? :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30629) Ijk válasza IreN!CuS (#30628) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem. Azt mondom, hogy le kell ülnöd vele megbeszélni, és esetleg felhozni a szakítást mint eshetőséget. Ugyanis, ha tényleg komolyan érdekled a leányzót, akkor meg fogjátok tudni beszélni. Ha pedig nem merte említeni a szakítást, és te hozakodsz vele elő, és azonnal hajlik rá, akkor pedig tudod merre hány méter. Az oké, hogy van pár nap mélypont egy kapcsolatban, de ez már két hete tart és az alapján amit írsz, csak áll az ügy, mintha megfagyott volna.
Hidd el, hogy nem szívatni akarlak, csak segíteni. Mert ez nem állapot szerintem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30630) #56474624 válasza IreN!CuS (#30621) üzenetére


#56474624
törölt tag

Arra kíváncsi, hogy képes vagy-e valamit tenni. Érte. Szerintem. Hogy mitől bizonytalanodott el, azon kár agyalni, sosem lehet azt tudni. Az biztos, hogy elbizonytalanodott. Szóval tegyél valamit, ha még érdekel a leányzó. ;)

(#30631) IreN!CuS válasza Ijk (#30629) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én ezt értem,hát ott lesz a 26.a utáni tali.Majd meglátjuk akkor,merre mennyi.Jobbat nem tudok.Szerintem sem állapot,csak mi a f@ tegyek ellene :U

Ba cy lus:"játszom a hülyét" te fordított esetben mit csinálnál érte?Vagy ilyenkor már nincs "férfi becsület",h ok nélkül lett ez és még én menjek utána?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30632) Ijk válasza IreN!CuS (#30631) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lépj.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30633) dragonfx válasza Ijk (#30626) üzenetére


dragonfx
veterán

ez ok így van de ezért kell minél hamarabb személy találkozóra terelni a dolgot..aki nem akarja az kamus vagy valamit titkol.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30634) #56474624 válasza IreN!CuS (#30631) üzenetére


#56474624
törölt tag

Fogalmam sincs, nem én vagyok "istenigazán szerelmes". :P De ha az ember az, meg azt gondolja, hogy Ő az igazi, akkor mit akar a büszkeségével mégis? Hogy jön ide a büszkeség? :N
Meg miért vársz 26 utánig? Aláírom, hogy önző a lány is, ha így tesztel tényleg, de valakinek akkor is okosabbnak kell lenni, és túllépni a fenenagy hiúságán. :((

[ Szerkesztve ]

(#30635) Ijk válasza dragonfx (#30633) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem érted. Rengetegen vannak akik msn-en töketlenkednek. És ennek egyetlen oka van, hogy félnek közvetlen ismerkedni, ez a távolság pedig biztonságérzetet és persze némi felszabadultságot ad. Ezért mondom, hogy legbiztosabb hanyagolni ezt a csatornát.
De ez csak egy javaslat, nekem annál jobb, minél több konkurencia esik ki. Nem vagyok egy don juan, de az tuti, hogy egy beszélgetés alatt nagyobb hatást fogok elérni, mint más msn-en egy hét alatt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30636) IreN!CuS válasza #56474624 (#30634) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Van amit sosem fogok "ledobni". :P Gondolkozz el h jön ide,minden ok nélkül szakít,majd még én rohanok után.Ez mi akkor?Azt mondta 26 után akkor 26 után,ha neki az úgy jó :U

Ijk:viszont :R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30637) Ijk válasza IreN!CuS (#30636) üzenetére


Ijk
nagyúr

26.-ig vársz? Hát akkor Boldog Karácsonyt! Bocs:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30638) #56474624 válasza IreN!CuS (#30636) üzenetére


#56474624
törölt tag

Oké, akkor ne csinálj semmit, Te szerelmes. :)

(#30639) #56474624 válasza dragonfx (#30633) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem eleve mindig csak a személyes találkozónak van értelme. Vagy pofáraesik az ember, hogy az eddig csak elképzelt személy nem egyezik a valóságban tapasztalttal. Vagy fordítva is működik a dolog, hogy aki neten egy társkeresős adatlap, vagy msn-ezés alapján nem jött úgy be, az élőben találkozva mégis ellentmondást nem tűrően vonz. Szóval lutri. :)

(#30640) fordfairlane válasza Ijk (#30623) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nincs olyan hogy két ember szexuálisan passzol...

Értem én, hogy szerinted nincs ilyen, de szerintem meg van, és kész.

x gon' give it to ya

(#30641) orbano válasza fordfairlane (#30640) üzenetére


orbano
félisten

valszeg nem talalkozott meg ilyennel aze monnya

A vér nem válik VAZZE!™

(#30642) fordfairlane válasza orbano (#30641) üzenetére


fordfairlane
veterán

Van olyan, aki nem tudja, hogy mennyire eltérőek a különféle egyedek szexuális igényei, és hogy azt nem lehet csak úgy összehangolni akárkivel? :)

x gon' give it to ya

(#30643) juhig12 válasza proof88 (#30606) üzenetére


juhig12
tag

valasz nektek, csak most mobilrol vok..

szal. nagyon nem beszeltunk, es volt h krvara ki voltunk egymasra akadva, mert nem tetszett, ahogy a masik viselkedik, aztan vege az lett, h az akkori baratnome lelkurvazta, en meg mondtam h kussoljon szuzkurva stbstb, ez egy bedszelgetes volt, aztan "kibekultunk" es kb 1 evig nem szoltunk egymashoz, de probaltam de mindig valahogy lerazott, persze nem voltam hulye hagytam a francba... szal most az a kerdes, h erdemes -e ebbe energiat belefektetni, acagy nem, es benne van persze h ez az letoltogeted sak sima kihasznalas..
am az msnrol: nem szoktam egyaltalan ismerkedni ott, csak dumalok max a barataimmal.. vele sem szoktam nagyon, csak megkeresett, en meg gondoltam atkudom..v de igy utolag f.. voltam, mert ugyanugy "behodoltam" neki ezzel, mint azok, akik probalkoztak..rem. ertheto voltam, csak most ko vagyok es am is mobilrol vok :)

(#30644) orbano válasza fordfairlane (#30642) üzenetére


orbano
félisten

lehet nincs tisztában a saját szexuális igényeivel. vagy azért mert nem olvas szexológiával foglalkozó könyveket (ez relatíve természetes), vagy mert nem talált még olyan partnert, akinél rájött, hogy "hú bazzeg, ilyen is van?!". ez mondjuk gyakoribb. így visszanézve én is megmosolygok pár olyan partnert, akikre anno azt mondtam, hogy fú nekem ennél nem kell több. de kell ;] persze lehet be lehetne őket "tanítani", de sok mindenhez azért kell egyfajta veleszületett attitűd. bár ezen is el lehetne morfondírozni, hogy valóban így van e.

A vér nem válik VAZZE!™

(#30645) Ijk válasza orbano (#30644) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na, de sokat tudtok ti rólam... Szóval szerintetek van aki összepasszol az első pillanattól fogva. Meséljetek. Mondjatok példát én elhiszem.
Veleszületett marhaságokkal kíméljetek, az ember a szexuális ösztönnel születik együtt, a tudást pedig leginkább tapasztalatból lehet összeszedni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30646) #56474624 válasza orbano (#30644) üzenetére


#56474624
törölt tag

persze lehet be lehetne őket "tanítani", de sok mindenhez azért kell egyfajta veleszületett attitűd.

Szerintem meg mindez az ember személyiségéből adódik. :)

(#30647) whitezo88 válasza #56474624 (#30608) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont kiderül ha defektes vagy valami egyéb baja van.

(#30648) fordfairlane válasza orbano (#30644) üzenetére


fordfairlane
veterán

lehet nincs tisztában a saját szexuális igényeivel

Szerintem csak próbál okosakat mondani, csak nem akar összejönni, a közhelyeket leszámítva. ;]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#30649) Ijk válasza fordfairlane (#30648) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj, hogy nehezen tudom értelmezni az egysoros megjegyzéseidből, hogy tulajdonképpen mit akarsz kifejteni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30650) #56474624 válasza whitezo88 (#30647) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vagy nem. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.