Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 08:59:26

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.14.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9080) finifene


finifene
csendes tag

Most hívtam a voda ü.szolgálatot. Mondtam, h. nem szeretném ezt a változtatást elfogadni ezért le szeretnék mondani az előfizetésről (megjegyzem, lehet, hülye voltam és inkább azt kellett volna mondanom, hogy nem fogadom el a szerződésmódosítást????? :-S ). Mindegy, szóval azt mondta az üi, hogy ebben az esetben 10e ft-ot fizessek (belépési díj volt ennyi, amit anno nem kértek el és ezt most visszakérik.. ez lenne a kötbér??). Mondtam, h. ezt én nem szeretném kifizetni. Kapcsoltak tovább. Ott az üi. elmondta, hogy aug. x-én jár le a készülék miatti hűségem, ez után meg lehet szűntetni a szerződést, de megnézi mit ajánlhat. Jött a havi 100 perces percalapú mindenhová lebeszélhetős felajánlás. Hét végéig gondolkodom rajta....

Kérdés: ugye rosszul fogalmaztam, ezért kérnék a 10e Ft-ot?

ez egyébként nekem akár jobb havidíjat is jelenthet, mert sokat beszéltem kívülre. néztem tm-os flottát, havi párszázzal lenne több a havidíjam....
váltanék tényleg, de nem akarok 10e ft-ot kifizetni.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.