Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok!
Boldog Karácsonyt!
Anycubic I3 Mega S
Akármit csinálom vele, az asztalról felszedi amit nyomtat, és gyűri a fejnél mint egy gombócot
Szedtem már egy pár Cura proffilt, egy darabig jó volt, de most 2-3 napja megint csak a szívás van a géppel
asztal szintezés megvolt, de reménytelen
hibás az asztal vagy a beállítás szivat?
köszönöm
üdv

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27052) Rulez81


Rulez81
tag

Hali,
Kipróbáltam volna a prusaslicerben a színváltást nyomtatás közben, de nem igazán jött össze, simán végig nyomtatta egy színnel.
Neten keresgélek okosságot erre, de nem sok sikerrel eddig. Valakinek tapasztalat?
Lehagytam volna valami beállítást?
Egy videon ahol két színt használtak ott slice után külön írta az időt a két szíre, nekem nem.

(#27053) dugesz77 válasza Rulez81 (#27052) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig elvileg nem túl nehéz. Szeletelés után a rétegeknél ahol szeretnéd a váltást raksz egy jelölőt:

Utána szépen mutatja már az újra szeletelésnél a különböző filamenteket.

[ Szerkesztve ]

(#27054) azbest válasza Rulez81 (#27052) üzenetére


azbest
félisten

Ha mindent jól csináltál, akkor elvileg lesz a gcode fájlban M600 parancs ott, ahol váltás van. Ezt egy sima text editorral meg tudod nézni.
Ha ott az M600 és mégsem állt meg a gép, akkor lehet a nyomtató szoftvere nem ismeri az M600 parancsot.

(#27055) Rulez81


Rulez81
tag

Érdekes, mert megnéztem még akkor, de az M600 benne volt.
Most leszedtem a 2.2-es slicert (eddig 2.3.0 használtam) Ott szeletelés után feldobja a szinváltásokra szánt időt is.
Elinditottam majd kiderül, de lehet az lesz hogy nem is ismeri fel az M600-as és a 2.3as szeletelő egyszeren csak máshogy jeleniti meg a szinváltást a progiba.
Ha nem ismeri fel mit lehet tenni? Nyitva előttem a marlin visual studioban amit feltöltöttem.

A Configuration.h -ban ennyit találtam M600-ra
#define FILAMENT_RUNOUT_SCRIPT "M600"

(#27056) cross56 válasza cross56 (#27003) üzenetére


cross56
senior tag

Esetleg erre illetve előző kérdésemre valaki tudna válaszolni? :D

Egyébként Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#27057) Rulez81 válasza Rulez81 (#27055) üzenetére


Rulez81
tag

Na a 2.2es slicer-ből kiesett gcode-dal se áll meg.

(#27058) Rulez81 válasza cross56 (#27056) üzenetére


Rulez81
tag

HAli,

Azt vedd amire szükséged lehet. Gondolom nincs nyomtatód se filamented. 2kilo filával is olcsón adják. Esetleg a capricorn tefloncsöves kitet, jokat hallok róla de nincs tapasztalatom.

(#27059) azbest válasza Rulez81 (#27057) üzenetére


azbest
félisten

a nyomtatód firmwere nem ismeri akkor. Szóval okosabb fw kell. Vagy addig is megpróbálhatod átcserélni más hasonló parancsra. Például pause -re.

(#27060) Rulez81 válasza azbest (#27059) üzenetére


Rulez81
tag

Oke de a marlin oldaláról leszedtem a legfrissem firmware-t és telepitettem kis mókolás után.
Szóval mókolnék rajta, hogy megálljon M600-ra ha tudnám, hogy hol mit kell módos-tani.

Közben keresgéltem, talán itt a megoldás: Marlin 2.0 M600

[ Szerkesztve ]

(#27061) tothferenc válasza kyle_ (#27051) üzenetére


tothferenc
senior tag

Anyag? Hofok? Sebesseg? Kulonbozo filaval is csinalja? Van gorbulet az ultrabase lapon? A pla-hoz kepes ugy csinalom a petg-t, hogy beszintezem, elkezdi a nyomtatast, es amig a skirt-ot nyomja, utana allitok a szintnek szemmel, hogy jobban belenyomja a petg-t az asztalba.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#27062) azbest válasza Rulez81 (#27060) üzenetére


azbest
félisten

A friss marlin már alapból ismeri. A gyári fw valami 2+ éves verzión alapulhatott.
Igen, az a videó vlaóban használos, mert más függőségeket is felsorol.
Nekem skr1.3-hoz ezek vannak módosítva a konfigban [link]
Ezek tűnnek relevánsnak. Van olyan slicer, ami a pause parancsot használja váltásra.
NOZZLE_PARK_FEATURE,
ADVANCED_PAUSE_FEATURE, PARK_HEAD_ON_PAUSE,
FILAMENT_LOAD_UNLOAD_GCODES

(#27063) kzkz válasza Mr.Csizmás (#26997) üzenetére


kzkz
őstag

Hát nekem adapter nem fért már oda, szóval visszaszereltem a kínai e3d v6-ot, és a titán extrudert, mindent újrakalibráltam, ráment egy fél nap, de 2-ből 2-t jól kinyomtatott, nem volt dugulás.

Venti távtartó lett a videókártya alá, mert volt még ott hely :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27064) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Ender 3 V2 probléma. Nem az én nyomtatóm, hanem egy ismerősömé. A gond, hogy amikor nyom neki egy auto home-t, akkor szépen elmegy minden irányban a végálláskapcsolóig és ott is marad. Tehát pont a bed sarkához megy el. Az enyém kb. 5-5 mm-el bentebb áll meg.
Így, ha pl. egy nyomtatandó modellt az asztalra tesz nem pont középen van a tárgy, hanem el van csúszva a középponttól. Igazából a nyomtatást nem befolyásolja, mert minden működik, de idegesítő probléma úgy, hogy tudjuk nem így kellene működnie az auto homenak. Most még össze se tudom a paramétereket hasonlítani az enyémmel, mert nyomtatásban vagyok. Lehetséges elállított valamit rajta és ezért teszi ezt, de emlékeim szerint a menüben az értékek ugyanazok, mint az enyémmel. Valakinek tapasztalata ez ügyben?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27065) cross56 válasza Rulez81 (#27058) üzenetére


cross56
senior tag

Én is arra gondoltam, a többit meg igazából később is betudom szerezni hozzá.

Illetve ami még kérdésem volt, hogy pl hálószobában mennyire lehet tartani a nyomtatót?
Olvastam már ezt azt, hogy mérgező gázok is felszabadulnak nyomtatáskor. De az talán PLA anyagra nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#27066) Rulez81 válasza cross56 (#27065) üzenetére


Rulez81
tag

PLA-nál is akad 200 fok felett - cikk -
De amúgy hacsak nem vagy erősen halláskárosult, nem fogsz tudni aludni tőle! :)
A ventik nagyon hangosak, engem úgy is zavar hogy a másik szobában van, igaz nyitott ajtónál. De igy is idegesítően hangos.

(#27067) azbest válasza LamaCube (#27064) üzenetére


azbest
félisten

Nem biztos, hogy a tied a "rossz". A hivatalos asztal méret kicsit kisebb, mint az alu tepsi, mert fűtőszál nem teljesen a széléig van. És mert a szélén szokott lenni esetleg rögzítő csipesz is, ha olyan módon eltávolítható felületet használ valaki, ami útban lenne.

A minimum állásba homeolva, a menüből lépj el az x és y maxig. Ez a hivatalos fw-vel 220x220 ha minden igaz. Ha az átellenes sarokban is kb ugyanakkora hely marad a szélétől, akkor pontosan a gyárilag megálmodott módon működik.

Neki két dolog lehet: az end stopokat máshogy szerelte fel és ezért el van csúszva a 220x220 a sarok felé azon a gépen. Ha direkt van kihasználva a teljes felület, akkor pedig a max értékeket is meg kell nővelni úgy, hogy kitöltse. Fizikailag 235-ös az alu, de lehet 230x230 jobb, hogy ne legyen teljesen a szélén. A sima 3-nál is így volt [link]

Ja és persze a slicerben is olyan asztalméret kell legyen a nyomtató profiljában, amilyen fizikailag és fw-ben konfigurálva van.

[ Szerkesztve ]

(#27068) cross56 válasza Rulez81 (#27066) üzenetére


cross56
senior tag

Köszönöm a cikket. A hangzavar még csak-csak elmenne, viszont a mérgező gázok nem túl bizalomgerjesztőek. Muszáj lesz akkor más helységet keresnem neki, amit megfelelően tudok szellőztetni is.

(#27069) kyle_ válasza tothferenc (#27061) üzenetére


kyle_
tag

Filanora 3d pla
hőfok: 200/60 fok
sebesség: 120 mm/s
görbület nincs rajta
többször is szinteztem a leírás szerint és mindig felszedi az asztalról... :(

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27070) Scallion válasza kyle_ (#27069) üzenetére


Scallion
senior tag

40mm/s is feljön?

(#27071) kyle_ válasza Scallion (#27070) üzenetére


kyle_
tag

na azt még nem próbáltam, de máris kipróbálom
köszi

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27072) Saccco válasza kzkz (#27063) üzenetére


Saccco
nagyúr

A vízhűtés ventis bordája fejjel lefelé van, azt fordítsd meg.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27073) kyle_ válasza Scallion (#27070) üzenetére


kyle_
tag

feljön :(

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27074) Pew válasza LamaCube (#27064) üzenetére


Pew
tag

Nézz utána a nozzle offsetnek. Be lehet állítani hogy a home után honnan kezdődik a tényleges asztal és a tényleges 0 0. Erre van kitalálva amit leírtál. Marlinba be kell állítani hogy pl +5 +5 mm. Van sok videó és leírás róla! Ha nem találsz írj és keresek.

(#27075) tvamos válasza kyle_ (#27073) üzenetére


tvamos
nagyúr

Es pontosan hogyan kezd el feljonni? Ha raft-ra allitod a build plate adhesiont, segit? Probaltad emelni a build plate homersekletet?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27076) kzkz válasza Saccco (#27072) üzenetére


kzkz
őstag

A csöveknek alul kellene lenni, úgy érted? Miért?

[ Szerkesztve ]

(#27077) blacksir


blacksir
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Még most ismerkedek a 3D nyomtatással. Örököltem egy egyedinek mondható 3D nyomtatót. Betudtam állítani a pontoka, nem is volt vele semmi baj. A probléma az hogy az extruder nem fűt. Próbáltam sok mindent de semmi jelét nem ad. A hőmérséklet mindig nulla. Első körben gondoltam hogy a fűtőszál és a szenzor lesz a hibás de a cseréljük nem oldotta meg a gondomat. Van valami ötletek hogy merre mehetnek tovább? Még egy érdekesség hogy ha bekapcsolom a ex.fűtését akkor a pcvel szét kapcsolódik, de nem történik semmi.

Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

(#27078) tothferenc válasza kyle_ (#27069) üzenetére


tothferenc
senior tag

Nekem is Mega S van, es par tekercs Filanorat elnyomtattam. Mivel tisztitod az ultrabase lapot?! Probald meg teljesen zsirmentesiteni, en fektisztitoval vagy ablaktisztitoval szoktam. A 120mm az kicsit soknak tunik, en atlagban 60nal nyomtatok, 30as kezo (3) retegekkel. Probald ugy, hogy a lappal ha szintezed, ne kicsit szoruljon, hanem kisebb hezag legyen a nozi meg a bed kozott. Mialott nekiallsz, a menuben nyomj egy resetet. Milyen reteg magassag/szelesseg, flow van? kalibralas megvolt? (Extruder) Ha gondolod, tudok kuldeni egy cura profilt, de csak vasarnap, addig nyomtatotol tavol vagyok :B

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#27079) kyle_ válasza tvamos (#27075) üzenetére


kyle_
tag

reggel megpróbálom és jelzek :)

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27080) LamaCube válasza azbest (#27067) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen úgy gondolom az enyém a jó. Hogy a kezdő csíkot az asztalra nyomja nem az élére vagy mellé. A két gép teljesen egyforma, minden jó helyre lett csatlakoztatva szerelve. A cura is ugyanaz mindkettőnknél a kezdő kódok, nyomtató profil, minden azonos.
Végül egy faces csoportban ki lettünk röhögve, hogy annak oda kell állnia és a kérdés is komolytalan.. Én meg nem vitatkozom, mert én se értek sok mindent. Majd mondom a srácnak, mert nem az én gépemnél van a gond. Nyomtatást ez nem befolyásolja, tehát végül is nem eget verő probléma. A firmware is ugyanaz. Köszönöm a sgítséged! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27081) kyle_ válasza tothferenc (#27078) üzenetére


kyle_
tag

szia
féktisztítóval és tiszta alkohollal szoktam tisztítani
a flow az 97%-os
ilyen extruder kalibrációt még nem csináltam, de reggel megpróbálom
illetve ha nem gond egy ilyen profilt elfogadok :)

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#27082) LamaCube válasza Pew (#27074) üzenetére


LamaCube
addikt

Van a menüben egy set home offset, de ha pl. odaléptetem a sarokra menüből a nozzlet, ahol az én gépemen van és gondolatom szerint a set home offset-et megnyomom, akkor se történik semmi, persze valószjnűleg én csinálok valamit rosszul. Ha csak magában a set home offsetet nyomom , akkor is csak sípol egyet. Igazából a firmwareba nem akarok belenyúlni, mert kínai. Meg az Ender 3 v2-nél már sd-ről lehet firmwaret frissíteni, ami persze nem jelenti, hogy nem lehet szerkeszteni a firmwaret. A nyomtatást egyébként nem befolyásolja. Végül egy faces csoportban ki lettünk röhögve, hogy annak oda kell állnia és a kérdés is komolytalan.. Én meg nem vitatkozom, mert én se értek sok mindent. Neked is köszönöm a segítséget! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27083) Saccco válasza kzkz (#27076) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen, csövek alul.

[Gamersnexus-ék megmutatják.]
tl;dw felül van a légbuborék, szürcsöghet, hűtési teljesítmény csökken

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27084) Pew válasza LamaCube (#27082) üzenetére


Pew
tag

Pont azért nyúlnék bele a firmwarebe mert kínai :) Mármint a firmware az open source Marlin, és ki tudja mit és hogyan aktiváltak benne. Régen pl a biztonsági funkciók nagyrésze ki volt kapcsolva.A mostaniak jobban állnak már, nekem is Ender van, szeretem, de hát azért na... Nem annyira nehéz megtanulni belenyúlni, legalábbis jóval érdemesebb mint amennyire nehéz. VS code + YouTube, enderre lépésről lépésre tutorialok vannak.
Igen, oda kell állnia, mert ott a kapcsoló, de nem onnan kell elkezdeni nyomtatni 0 0 át... Próbáld meg hogy a set home offset után megkeresed a save to EEPROM vagy valami ilyesmi menüt(megnézném, de épp reprapFW-t használok...). Azzal véglegesen is elmenti, hátha megment egyelőre a "programozástól" :)
De ahogy mondtad nem akkora gond az a pár mm 99% ban, meg írták is, hogy gyárilag 220x220 a bed, van benne ráhagyás kompenzálni pl ezt, hogy nem onnan kezdi ahonnan kéne... Amúgy meg 235x235, de azt akkor tudod kihasználni teljesen ha belövöd pontosan az offsetet. Ha máshogy nem megy állítsd slicerben az offsetet a gép beállítások között, hátha az becsapja a firmwaret :D

[ Szerkesztve ]

(#27085) LamaCube válasza Pew (#27084) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi! Engem nem zavar és igazából a tulaját sem. Úgyhogy elengedem. Igazad van a firmware-vel kapcsolatban, de még én is nagyon az elején vagyok a 3d nyomtatásnak. :) :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27086) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Anycubic KLP-hez rendelt már valaki rod-ot? Ha van bevált akor a linket hozzá megköszönném. Kettő nyomtatóm is van, és már 4 szem is lötyög.

(#27087) fabula válasza DrojDtroll (#27086) üzenetére


fabula
őstag

Szia! Nekem egy van és tervben van az átalakítása. Az alábbi linken van komplett leírás és linkek az alkatrészekhez. Ezekkel sokkal könnyebb lesz a fej és 100 mm/s feletti sebességeken is szépen nyomtattak vele. Egyébként itt további sok nagyon jó leírás is van a AKLP-hez.
[link]

(#27088) Saccco


Saccco
nagyúr

Megmarhult az Anycubic Photon Zero... nyomtatás közben nem mozgatja a Z tengelyt. Kijelzőről lehet mozgatni, de nyomtatás közben nem mozgatja. :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27089) Saccco válasza Saccco (#27088) üzenetére


Saccco
nagyúr

Known issue... hurray... írok nekik. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27090) DrojDtroll válasza fabula (#27087) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszönöm.

Én nem vagyok a gyors nyomtatások híve, így maradok a normál effectornál.

(#27091) Scallion válasza Saccco (#27089) üzenetére


Scallion
senior tag

Sajnos nem híresek az ügyfélszolgálatukrol. Nekem sem válaszoltak. Ha megnézed az instájukat minden bejegyzésük alatt dühöngenek az emberek.😠

(#27092) csadi0011


csadi0011
őstag

Anycubic Kossel lp nem megy szépen egyenes vonalon. Nem egyenletesen viszi a fejet. Elég nagy kitérések vannak. Csak X vagy csak Y elmozdulásnál is csinálja. Valaki találkozott már ilyennel? 2208 vezérlők vannak.

(#27093) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Tevo Tarantula PRo-nál valamiért visszatérő probléma az hogy random időközönként a hotend elmegy valamerre, majd vissza így maga után hagyva sok sok szálazást. Ez a minőség rovására megy, de nem szeretnék újra egy SD kártya olvasót venni hozzá. Szeretném kompletten az alaplapot cserélni benne. Láttam elég sok embernek van SKR 1.3 lapja. Érdemes ere váltani? Vagy van jobb ennél? :R

(#27094) azbest válasza zsolti_20 (#27093) üzenetére


azbest
félisten

No és próbáltál már szoftvert cserélni rajta? Friss marlint megfelelően felkonfigolva? Szerintem érdemes ezt akkor is megcsinálni, ha cserélni akarod, jól jöhet még tartalékként.

Csak mert az skr esetén is az első dolog az, hogy kell hozzá való szoftvert rátenni. Amit valsz megintcsak neked érdemes fordítani.
Egyébként a mostani board milyen a gépben? Integrált driveres vagy vagy át tudod tenni új boardba mert foglalatos? Csak mert, ha integrált, akkor driverek is kellenek, ha például skr1.3 -at választanál. Bár ha cserélhető változat, akkor is lehet csak hr4988 filléres és nem csendes driverek. Mondjuk egy időben olyat is használtam, nem panaszkodom nagyon rájuk, a célnak megfeleltek éppen.

Egyébként lehet eredeti skr 1.3-at már nem is kapni, nem láttam múltkor. Már az utódját, az skr 1.4-et árulja a bigtreetech. Csak valami gyengébb minőségű másolatból akadt aliexpressen.

Egyébként talán a legköltséghatékonyabb - szerintem - egy skr mini e3 v1.2 most is - akár integrált tmc 2209-es driverekkel, akár a foglalatos másik változata. Ha cserélhető tmc stepperek lennének esetleg a tarantulában, akkor azt át lehet tenni, bár a lábkiosztás eltérő lehet más gyártók esetén.

Btw, most próbálom ki az új motorokat és hát a hanpose-nek persze, hogy más a lábkiosztása, mint a régi tarantulához kapott motoroké. Most nézhetek utána és cserélgethetem a dugóban a lábakat :D Csak azért variálok, hogy mindkét Z-re egyforma motort tegyek. Pár miliméterrel hosszabb a tengelye is. És közben kiderült, hogy a csapágyas oldham X tengely támasz nem lesz jó, nem fér el az alsó motoros hajtás felett a régi tarantula dupla vastag X profilja alatt. X profil tetejére meg nem csavarozhatom, mert úgy meg a csapágy miatt nem fér oda.

[ Szerkesztve ]

(#27095) zsolti_20 válasza azbest (#27094) üzenetére


zsolti_20
senior tag

A legfrissebb marlin van jelenleg rajta. Volt már ilyen problémám mint ami most jött elő újra. Az sd kártya olvasó modul hibásodik meg. Minden rendesen van konfigurálva, hibátlanul működött elég sokáig az első csere után.

A mostani boardom nem integrált, át tudom tenni a drivereket, de van itthon extra 8 driverem a meghibásodások miatt.

A költséghatékonyság annyira nem szempont jelenleg. Inkább legyen megbízható hosszabb távon. Bírjon legalább 2 évet.

(#27096) azbest válasza zsolti_20 (#27095) üzenetére


azbest
félisten

Mennyire hozzáférhető a board sd olvasója? Ha jól sejtem marlinban megadható, hogy azt használja a kijelzőn lévő helyett. Egyébként nem a szalagkábel tört meg?

(#27097) zsolti_20 válasza azbest (#27096) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Az sd kártya olvasó modulja előre van kihozva tarantulánál. A kijelző és az sd kártya olvasó modul két egymástól különálló modul.
A szalagkábel nem tört meg. A modulon lévő elektronika hibásodott meg.

(#27098) Saccco


Saccco
nagyúr

Hehe... [Voron V0 Corexy 3D Printer Kit with Enclosed Panels]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27099) Tomi_Sci válasza kelekyle (#26582) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Hogy szuperál a Biqu B1 nálad?
Szemezek vele mint első nyomtató, csak azt tart vissza, hogy az esetleges problémáihoz nem lehet annyi segítséget találni, mint egy népszerűbb modellnél. És ahogy redditen nézegetem, probléma az van pár, de többnyire csak szoftveres.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#27100) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek Ender3 dupla z tengelyes upgrad-je?
Melyik a jobb megoldás, a két motoros, vagy a szíjas?

PC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.