Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) Otisz válasza kulu22 (#26145) üzenetére


Otisz
őstag

:C :R

#26146 consono :R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#26152) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Egy olyan problémával küszködök, hogy a slicing után előállt GCODE-ból való nyomtatásnak az útvonala nem egyezik meg azzal, amit a Cura-ban látok.
Jelenleg problémám van az első layer nyomtatásával.
A nozzle-t durván keresztülhúzza az első layer nyomtatásakor az első layer felett, emiatt már az elején elromlik minden...
De amit eddig nyomtatott az nem is hasonlít arra, amit a Cura-ban a preview alatt látok. A képen bejelölöm hol húzta keresztbe és nem látszik az a csücsök sem amit a cura-ban látok, de mást meg kinyomtatott ami még Cura-ban nem látszik ott ahol éll tartok.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26153) Reggie0 válasza Dyingsoul (#26152) üzenetére


Reggie0
félisten

Biztos, hogy ott huzta keresztbe? Lehet csak egy nem letapadt szalrol van szo, ami eppen abban a pozicoban tapadt meg valami egyeb okbol.

(#26154) Saccco válasza Dyingsoul (#26152) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem sem tapadt le. Mosd le az üveget szappanal, aztán többet ne nyúlj hozzá! :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26155) Dyingsoul válasza Reggie0 (#26153) üzenetére


Dyingsoul
veterán

De letapadt. 3-adjára romlott el ez a nyomtatás, már a legelején. Ott ültem mellette és néztem mit csinál. :)

Ha megnézitek a Cura preview képet, köszönő viszonyban nincs azzal, amit a nyomtató csinál. Cura-ban még csak a bal oldalt mutatja, annak már van egy kis jobb alsó csücske. Ez a csücsök nem kerül nyomtatásra sem, miközben már majdnem kinyomtatta a teljes első résteget.

De keresztülhúzta rajta Z emelés nélkül, ott ültem és néztem. Nézni is fájt. :D

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26156) Saccco válasza Dyingsoul (#26155) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor a réteg nem tapadt össze. Kevés hőfok, nedves filament, túl sok Z, túlhűtés, huzat, stb.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26157) Dyingsoul válasza Saccco (#26156) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Múlt héten cseréltem nozzle-t. Újrakalibráltam a szintet és az extrudert is. Múlt hétvégén nyomtattam is vele, két tárgyat mindenféle brim vagy egyéb macera nélkül kinyomtatott. (4 és 2 órás nyomtatások)
Egyszerűen van amit simán elsőre kinyomtatok van amivel meg csak szívok.
Mondjuk a tapadással szerintem amúgy is gond van. Ami le is tapad néha felválik nyomtatás közben.
De az üveg tiszta, alkohollal tisztítom.
Saját szobája van a nyomtatónak, senki nem jár be. Ablak mindig zárva, ajtó is. Nem mászkál előtte senki. Van RBP kamera is azon is szoktam nézni a nyomtatást, de most saját szemmel néztem és tudom, hogy nem szeretim a szellőt, ezért kb mozdulatlanul néztem az első layer kinyomtatását, megfelelő távolságból hogy még a légzésem se befolyásolja. (Nem lihegtem rá, nah. :D )
Még a fűtés is csak miatta megy abban a szobában.
Az initial cooling az 0-ra van állítva, nem is megy az első rétegnél a tárgyhűtő.
A filament nem lehet nedves. Televan pakolva szilikát darabokkal a tároló amiben van, a szobában sincs nedvesség.

De egyébként a tapadás az 1 dolog. Az egy másik, hogy miért nem egyezik meg a cura preview útvonala a Gcode útvonalával? Vagy ezt csak én gondolom úgy, hogy a Cura a Gcode szerint rajzolja a preview-t?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26158) Joshi válasza Dyingsoul (#26157) üzenetére


Joshi
titán

Miről nyomtatsz? SD kártyáról vagy Octoprintről?

(#26159) azbest válasza Dyingsoul (#26152) üzenetére


azbest
félisten

nem csak arról van szó, hogy utazáskor kicsit csorog a nozzle, mert bizonyos szituációkban nem csinál retractot? Vannak arra opciók, hogy lehetőleg a tárgyon belül utazzon és kerülje a felesleges kereszteződéseket.

Combing mode környékén a Travel alatt van sokféle beállítási lehetőség. Maga a combing mode igyekszik a tárgyon belül tartani a nozzlet mászkáláskor is. Úgy általában a retracion is lehet hatással rá. A z-hop when retracted az amikor direkt emel út közben.

Az teljesen normális, hogy nem emeli meg a fejet, ahogy keresztülmegy már nyomtatott területen, hiszen a a fej elvileg felette van, de a valóságban persze vonalakat húz bele.

Ha valami túl pici, akkor előfordulhat, hogy nem kerül nyomtatásra. Az előnézetben kell megnézni, hogy akar -e oda anyagot tenni. A vékony dolgokon segíthet a print thin walls például.

De mindennek van hatása és mellékhatása is. Van, hogy jobban megválasztott hőmérséklet vagy sebesség jobb, mint nagyon elbonyolítani más beállításokat, mert nehéz pontosan megjósolni, hogy mi lesz a komplex összefüggések hatása.

Az meg hogy curában nem azt látod, mint amit nyomtat: vagy már réges rég nem ott tart, mint ahol az előnézeti képeden van, vagy nem azt a fájlt nyomtatod valójában. Valahogy elkeverted esetleg, hogy máshová mentsen, és nem azt a fájlt használod, ami friss.
Az is vicces tud lenni, ha a tárgy nem fekszik szépen a curában a tálcán. Nyomtat pár csíkot elsőre, aztán a többi már magasabbról a levgőbe. Meg lehet szépen nézni, hogy jól fekszik-e fel.

[ Szerkesztve ]

(#26160) Saccco


Saccco
nagyúr

No azért vannak szép rétegek.

Durva rétegvastagság (0,2mm) a teljes magassághoz (50mm) képest.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26161) Reggie0 válasza Dyingsoul (#26157) üzenetére


Reggie0
félisten

Megint ujra kell szintezni szerintem. En is jartam mar igy es a szintezes ment el. Fogalmam sincs mitol es miert, hozza se nyultam, de mintha egy tized mili odapattant volna a semmibol.

[ Szerkesztve ]

(#26162) Wasquez válasza Dyingsoul (#26157) üzenetére


Wasquez
senior tag

A filament nedvességét azt szerintem kicsit félreértelmezetten kezelitek!
Az, hogy a szobában nincs fellocsolva minden, meg van a tárolóban szilikagél, nem jelent semmit!
Egy száraznak mondható helységben kb 50-60% a levegő relatív páratartalma.
A műanyag ebből pont teleszívja magát, hidrofób anyag, a szilika gél a zacskóban talán gyorsabban fel tudja venni a nedvességet, és nem jut a műanyagnak annyi, de ha ki van bontva, akkor tele szívja magát, és nem ér semmit!
Egy száraz szobának e levegőjéből is egy páraösszeszedő liternyi vizeket tud kiszedni egy nap alatt.

PC

(#26163) Holleanyo


Holleanyo
tag

Van-e valakinek Direct Drive-ra átalakított Ender3 gépe? Melyik nyomtatott felfogatás vált be a E3D + BMG kombóhoz? Jelenleg egy Ali-s alu. közdarabra fogattam fel a cuccot, de a tárgyhűtést nem tudtam normálisan megoldani. Lecserélném egy már bevált és a Thingire feltett nyomtatható felfogatás szettre. Nem tudok választani!

Ender 3 - “az áramjárta vezető pont ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak hát más a fogása”

(#26164) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

3djake is akciózik, PLA kilója 6e.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26165) Saccco válasza Holleanyo (#26163) üzenetére


Saccco
nagyúr

Miért nem próbálsz ki többet?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26166) Mr.Csizmás válasza Holleanyo (#26163) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Cr-10 Ender3 Direct BMG Bondtech Extruder E3D v6
eddig ez volt, aztán cseréltem:
Ender 3 CR-10 Direct Drive BMG Bondtech Extruder E3D V6 and Volcano
2 db, csigaventit nem nyírja ki mert függőlegesen van (ferdén meghal), és kis súlyú, nem a hero féle 56 db-ból álló félkilós bumszli.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26167) Rulez81 válasza Mr.Csizmás (#26164) üzenetére


Rulez81
tag

Én egy hete rendeltem tőlük :(((
Most meg addig válogattam, hogy mire kitaláltam mit akarok, kifosztották a shopot:)

(#26168) LógaGéza válasza Mr.Csizmás (#26166) üzenetére


LógaGéza
addikt

Jó lenne egy hasonló v2-höz is, de nem találtam még olyan fan duct designt, ami támogat Direct Driveot is sajnos... Egyedül tán HeroMe-vel tudnám megoldani, de ahogy látom az nem nagyon kedvelt itt :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#26169) Holleanyo válasza Mr.Csizmás (#26166) üzenetére


Holleanyo
tag

Köszi a tipped! A második ajánlatod tetszik, jó az elrendezése. Az enyémen jelenleg az x tengelytől legtávolabb van a palacsinta motor. Az ajánlott konstrukcióban viszont a tengely mellett sorakoznak a cuccok, így közelebb lesz a tömegközéppont a felfogatáshoz. Könnyebb dolga lesz a léptető motornak. A tárgyhütő viszont ronda, de elsőre jó lesz.

Ender 3 - “az áramjárta vezető pont ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak hát más a fogása”

(#26170) Holleanyo


Holleanyo
tag

A BMG-t meghajtó palacsinta motorom nyomtatás közben 61 fokos. Szerintem ez már igényelne valamilyen hűtést. Szerintetek?

Ender 3 - “az áramjárta vezető pont ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak hát más a fogása”

(#26171) DeniL válasza Otisz (#26121) üzenetére


DeniL
tag

Hello,

Nekem van egy Prusa Minim, gyári steel sheetre semmit sem kell rákenni, max alkohollal takarítani.
Rossz lehet a Live Z kalibrációd, ha nem tapad.
Ne kenegesd össze ragasztóval.

(#26172) Saccco válasza Holleanyo (#26170) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26173) sz_gabor válasza Mr.Csizmás (#26166) üzenetére


sz_gabor
tag

Én ezt (kép1,kép2,kép3) a saját tervezésűt használom (igaz Ender 5 és lineáris sín).
Az alaplemezt egy L aluprofilból készítettem (könnyebb, de merevebb mint a gyári lemez). Az extruder motor súlypontja a lineáris szánon van, nem oldalt.
Nincs a gyárihoz képest méretvesztés a tengelyeken (kihasználható a 235x235x300mm).
Mosquito-val használom ( 25,30,40 ventilátorral is felszerelhető) de feltehető rá V6 és gyári fej is. A hűtés hőjét nem zárom dobozba és oldalt próbálom meg kivezetni mint ahogy szokták tervezni , hanem megnyitottam az alaplemezt és direktbe engedem ki.
Az összes fej ugyanabba a pozícióba van (x,y,z), nem kell állítgatni csere után.
2db 5015 ventilátor a tárgyhűtés.
Tesztelés fázisba van, eddig nem tapasztaltam problémát vele.

[ Szerkesztve ]

(#26174) AndrewTdi válasza sz_gabor (#26173) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Én egy ilyen [Micro Swiss clone] all metal hotendet vettem. ehhez kinyomtam ezt a [tartót] a bmg -hez.
Meg rajta van a hero 4 dual leightwight fanduct(5015). teljesen meg vagyok elégedve vele.

(#26175) sz_gabor válasza AndrewTdi (#26174) üzenetére


sz_gabor
tag

Én Hero 5-öt használtam, de sok problémám volt vele ezért álltam neki a tervezésnek (+ lineáris sínre váltás).Nem tetszett az alaplemezre egy műanyag tartó, arra egy másik műagyag burkolat, arra van ráfogatva a tárgyhűtő tartó (nagyobb nyomtatási sebességnél remeg).A három ventilátor egy műanyagra van rögzítve ezért a rezgése összeadódik.
A tárgyhűtők elhelyezése miatt y tengelyen kisebb a nyomtatási méret.
A hotend hűtő ventilátorra ferdén áll, ezért lefelé fújja a meleg levegőt a nyomtatott tárgyra, amit pont hűteni kellene.

Nem mondom hogy rossz koncepció (rengetegen használják), de én más utakon indultam el a tervezésnél.

[ Szerkesztve ]

(#26176) AndrewTdi válasza sz_gabor (#26175) üzenetére


AndrewTdi
addikt

pont ermiatt maardtam a hero4-nél

(#26177) Holleanyo válasza Mr.Csizmás (#26166) üzenetére


Holleanyo
tag

Ha jól látom, a kiinduló wundel féle változaton az x=23 y=9 mm-t változott a nyomtatási terület. Maradtak ezek az ertékek a továbbfejlesztett változatnál is?
Az a baja ezeknek az adaptereknek, hogy mindegyik elvesz az asztal nyomtatható területéből. :(

Ender 3 - “az áramjárta vezető pont ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak hát más a fogása”

(#26178) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

#26158Joshi: Octoprintről megy a nyomtatás.

#26159azbest: A Cura-t bezártam, új Cura ablakot nyitottam és csak a build plate adhesion-t állítottam. Erre tök más nyomtatási képet mutatott nekem az első layer-re, mint amit eddig nyomtatott... Fogalmam sincs mi változhatott... De a lényeg, hogy nem tudom ismét azt a first layer preview-t produkálni, amiről tegnap küldtem képet... Na ez igazi fantom jelenség. Jól átgondoltam, hogy állítottam-e mást, de nem, nem állítottam semmi mást.
Ez persze nem baj, csak marha furcsa, hogy tegnap tök más volt a nmyomtatási kép. Sőt, most a tárgyat 180 fokkal elforgatva kezdené el nyomtatni a nyomtató. Ami szintén nem baj, csak magyarázatot nem találok rá...
Lehet, hogy az első Gdoce mentésénél lett volna valami galiba? A fene tudja mi történt de most tök másként működik ez a nyomtatás.

Sajnos már nincs időm kikutatni a megoldást, sem ismét elkezdeni a nyomtatást, mert holnap elutazok és arra készülök. Egyedül ezt sajnálom a 3D nyomtatásban, hogy egy filament csere még akkor is haza tudja vágni a beállításokat, ha ugyanaz a gyártó csak más szín... És az ilyen természet feletti megmagyarázhatatlan jelenségekre kell keresnem a választ mikor egy 14 órás nyomtatást szeretnék csinálni és az sem lenne kevés idő pláne ha még hibát is kell javítani. :DDD De hát a 3D nyomtatás már csak ilyen. Rossz hobbit választottam mert sok idő vele szüttyögni és mostanában nincs rá annyi időm amennyit szeretnék foglalkozni vele de hát ez megint csak az én bajom.
Ezt csak azért írom le, mert értékelem, hogy segíteni próbáltok csak most hétvégén már nem tudom tovább fűzni a dolgot, hogy megoldást is találjunk a problémámra. :(

#26162Wasquez: Ha jól emlékszem régen az egyik Filament Friday epizódban volt erről is szó ahol Chep megnézte az ebay-en kapható filléres hő és nedvesség szenzort és a drágábbak semmivel nem mérnek pontosabban. Nah ilyen filléres szenzorom volt nekem is, 30-40%-os páratartalmat mértem vele a lakásban. Ezért a saját szobámba vettem egy párásítót is igazából már nem is használok egy éve... A nyomtatós szobában pláne nem, ezzel csak azt akarom mondani nálam különöseb száraz a levegő.
A filamenteket amikor visszazárható csomagban jönnek vissza szoktam tenni és lezárom, abba visszateszem a szilikátot is.
Amihez nincs ilyenem azt egy dobozba + kisszekrénybe tettem szintén szilikátokkal és zárva tartom. Lehet, hogy ez sem elég de ettől többet nem tudok tenni az ügyért.

#26161Reggie0: Köszönöm a tippet, hétfőn megpróbálom újraszintezni illetve az extruder kalibrációt is újra csinálom ezzel a színnel amit most tettem bele. Jelzek ha van fejlemény! :R

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26179) Scallion


Scallion
senior tag

Napi print.

(#26180) ToMy_ válasza Scallion (#26179) üzenetére


ToMy_
tag

lol, mi ez, hdd alapú csiszológép? :)

(#26181) Saccco válasza ToMy_ (#26180) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lemezjátszó. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26182) fape válasza Saccco (#26181) üzenetére


fape
senior tag

dvd játékos :P

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#26183) Scallion válasza ToMy_ (#26180) üzenetére


Scallion
senior tag

Igen. már egy éve használom és bevált :DDD, csak a motor van benne tettem rá egy vezérlést fordulatszámszabályzóval és done :DD

[ Szerkesztve ]

(#26184) tothferenc válasza Scallion (#26179) üzenetére


tothferenc
senior tag

Azigen :R;)

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#26185) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

holnap filanora rendelés, 30% mindenre. Budapest és környéki tagok jelentkezhetnek. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26186) Dyingsoul válasza Saccco (#26160) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Családi fotóból készített ilyet az egyik kollégám, nagyon jól néznek ki ezek a nyomtatások! :K

Fa alapú filamenttel próbált már valaki nyomtatni?
Anno mikor vettem a nyomtatót nagyon szerettem volna fa anyaggal dolgozni aztán még a PLA is nehézkes néha... :D De a téliszünetben elő fogom venni ismét ezt a témát, csak nem tudom melyik gyártó melyik típusára lenne érdemes ráállni.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26187) Joshi válasza Mr.Csizmás (#26185) üzenetére


Joshi
titán

"Budapest és környéki tagok jelentkezhetnek."
Győr az mennyire számít környéknek? Azt szokás mondani, hogy Magyarországon nincsenek távolságok. :DDD ;]

(#26188) Otisz válasza DeniL (#26171) üzenetére


Otisz
őstag

Hali!

Köszi, de már 0-24-ben nyomtatok :K -->> lásd itt

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#26189) Joshi válasza Dyingsoul (#26178) üzenetére


Joshi
titán

"#26158Joshi: Octoprintről megy a nyomtatás."
Csak azért kérdeztem, mert az adatátvitellel is lehetnek gondok. De látom, hogy már a szeletelésben is látod a problémát. Habár ez esetben én nem is kezdeném el a nyomtatást. Átküldted a Netfabon a modellt? Ja és a PrusaSlicert már többen jobbnak vélik mint a Curát.

ui.: Simpliy3D 5.0 csak nem akar érkezni. :(((

(#26190) Scallion


Scallion
senior tag

Valaki használ esun bio resint?

(#26191) Dyingsoul válasza Joshi (#26189) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A Netfab-ra nem küldtem rá, mert a comment-ek alapján többen is szépen kinyomtatták a modellt. Tuti, hogy nálam van valami gebasz, de rá fogok jönni, csak idő kell... :/
Na a Slicerek váltogatása a halálom. Szeretnék beállni egyre. Próbálgattam én a S3D-t. Remek meg minden, de mindig visszakanyarodok a Cura, hogy mert egyszerűbb, azt szoktam meg. De hát a Cura-t is már úgy átvariálák, hogy 4.3-ról váltottam 4.7-re és megint kereshettem mindent... Nem értem miért nincs valami cloud szinkronizáció pedig már fiókot is csináltam a Cura-hoz. ~1 hónapja win reinstallom is volt, hát a Cura beállításaimat pont nem mentettem le...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26192) Joshi válasza Dyingsoul (#26191) üzenetére


Joshi
titán

Igen a szeletelő progikról már diskuráltunk régebben, de hidd el hogy a Cura nem a legjobb. Én azt javasolnám, hogy térj át a Prusára, mert az jobb. Az S3D support része jó még így elavult mivoltjával együtt is. Nem egyszerű a helyzet.

(#26193) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

filanora elindult, 3990 ft/kg a PLA :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26194) Flashback


Flashback
addikt

TPU-t honnan érdemes rendelni? Filanoránál nem találtam.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26195) Otisz válasza Mr.Csizmás (#26193) üzenetére


Otisz
őstag

A múltkori pack után újabb 13 kiló berendelve :C

(OO[IIII][IIII]OO)

(#26196) Mr.Csizmás válasza Flashback (#26194) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3djake, 3dipar, filamentpro?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26197) LógaGéza válasza Mr.Csizmás (#26193) üzenetére


LógaGéza
addikt

Kezd ez is olyan lenni, mint a többi helyen a Black Friday... Le lett rabolva :D
Fekete és fehér PLA kellett volna, de már nincs készleten :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#26198) Flashback válasza LógaGéza (#26197) üzenetére


Flashback
addikt

Èjfél után nagyon gyorsan fogyott a készlet. Nekem kétszer kellett visszamennem új filamentet választani mert elfogyott mire a fizetéshez értem...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26199) Aryes válasza Mr.Csizmás (#26196) üzenetére


Aryes
nagyúr

Alin most 20$ a Sunlu TPU, megéri?

[ Szerkesztve ]

(#26200) dugesz77 válasza Aryes (#26199) üzenetére


dugesz77
őstag

$17.49 UK raktárból ingyen postával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.