Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Mr K válasza Jongbjon (#2413) üzenetére


Mr K
senior tag

(Bocs, kicsit megkésve...) Kipróbáltam az eredeti kérdésre ("Létezik olyan LCD tv, ami képes külső HDD-re analóg TV adást rögzíteni?"), adott #2396 válaszban linkelt cikkben írtakat: egy LG LF650V tényleg tud analóg adást rögzíteni (a belső tunerével, antennabemenetről (ami nálam kábel)) mind simán, mind időzítetten, látszólag ugyanúgy, mintha digitális adást rögzítene. (Persze a képminőség azért más...)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2452) salamander66 válasza Pokesz007 (#2450) üzenetére


salamander66
csendes tag

Sziasztok!

Végülis erre a TV-re esett a választásom!
http://www.aqua.hu/lg-32lf5800-32-full-hd-smart-led-tv-400hz-pmibeepitett-wi-fi-350560.html

Azonban a leírásában látom, hogy : Miracast (android okostelefon képernyő tükrözés) : Igen

Nekem sajnos a telefonom Alma és nem Android.Nem fogom tudni tükrözni a TV-vel ?

(#2453) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
3d smart tv-t keresek, a méret nagyon kötött csak 32" jöhet szóba a helyhiány miatt.
3d filmek + xbox one játékra használnám.
árban maximum 150k-ig mennék el.
mit ajánlanátok ?

(#2454) #94529552 válasza david9999999 (#2449) üzenetére


#94529552
törölt tag

LG 32LF650V[link] vagy UE40H6400 [link]

Pokesz007 Általában mind tudja, LG és Samsung a legjobb ezekben. de a legjobb minőséget külső lejátszóról éred el, pl. a gépedről HDMI vezetékkel.

Sz7Cs A fenti 32LF650V-t ajánlom.

(#2455) david9999999 válasza #94529552 (#2454) üzenetére


david9999999
tag

Köszönöm szépen a segítséget, még annyit hogy erről a tv-ről mit gondolsz?
LG 40LF632V: [link]

(#2456) #94529552 válasza david9999999 (#2455) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az is jó persze, szintén 6-os szériás tv, de egy kicsivel jobb a másik kettő. Majd bármit is veszel, előtte nézd meg valahol élőben.

(#2457) 5szabobercus


5szabobercus
csendes újonc

Sziasztok Urak!

Én is még mindig tökölök.
Most a Samsung UE55H6400-nál tartok,mivel tavalyi, elérhető áron láttam 250k.ért .
Tudtok valamit róla, panel VA?, háttérvilágítás direct v.edge?Tzen?
A h6400 as sorozatról jókat olvastam itt a fórumon is.A TOPTEN Reviews is jókat ír róluk.

De még mindig játszik a SonyKDL 50 W 755-756 230k és valamelyik 50-es Pana.
Valahogy az LG-nem annyira bár tudom,hogy okkal vannak pártolói.

Kíváncsi leszek a Black Friday őrületre.

Berci

(#2458) keechy


keechy
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi felsorolásaim alapján milyen készülékeket tudnátok nekem ajánlani?

- szoba méret miatt 32"-ban gondolkodom
- pc-ről és ps-ről full hd filmeket és sorozatokat néznék rajta, illetve ugyanezen eszközökről játszanék is
- 3 hdmi csatlakozó
- 110 000-120 000 forintot tudok rászánni

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#2459) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok,

tudom N+1. ugyanolyan kérdés, de ötletem sincs mi legyen: új TV-t szeretnék venni anyámnak. Régi CRT TV-ről váltana, tehát nincsenek elvárásai, de gagyit (dirty screen effect és tsai) nem akarok neki venni.

Kb. az a fix h. legyen full HD, kb 100 cm képátló (a 80 az még kicsi), 3D nem kell, smart funkció csak akkor legyen benne ha értelmes sebességgel bírja a youtube-ot máskülönben nincs értelme mert van hozzá külön HDMI média player doboz. Szánni kb. 100-110-et szánnék rá.

Nem is tudom mit kérdezzek, azt h. ebben az ársávban mi a jó vétel, vagy h. mi az amit NEM szabad megvenni? LG, Philips (TPvision), Samsung, van kb. 30 típus ami szóba jöhet(ne).

-

(#2460) #94529552 válasza keechy (#2458) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hasonlót kerestek előtted többen is, az LG 32LF650V-t mondtam rá, és már linkeltem is az előbb.

(#2461) hanslanda


hanslanda
tag

sziasztok

kifejezetten stream (Twitch) nezesre szeretnek egy TV-t, nem kell tul nagy mert meg az is lehet hogy beraknam a 23 colos monitorom melle.
A csaladba levo 4-5 eves Samsungra sikerult mar konkretan Twitch appot felrakni igy azon peldaul nagyon kenyelmes a streamek kovetese. Csak a Samsungokra letezik ilyen app?

Elore is koszi a valaszt!

Udv

(#2462) Pokesz007 válasza #94529552 (#2454) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi :R
Akkor vagy odaviszem a gépet vagy kb 10méteres Hdmi kábelt szerzek :DDD

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#2463) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Látom, az ED-nél nagyon készülnek a holnapi akcióra... Annak az LG TV-nek az ára(amit kinéztem), 40e Ft-tal emelkedett tegnapról mára virradóan... :Y Így könnyű lesz akciózni :W

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2464) Dave567 válasza 5szabobercus (#2457) üzenetére


Dave567
addikt

Vedd meg nyugodtan a h6400-ast, amúgy láttad már?

(#2465) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi TV-k közül melyiket érdemes leginkább megvenni? Mint tv készülék lesz főként használva, azaz kis tv műsor, és főként filmek nézésére, mint monitor, nem igazán lesz használva. Az "okossága" nem igazán mérvadó, valószínűleg nem ezen fogok netezni meg szkápolni továbbra sem.

Sony Bravia KDL40R550CBAEP
Samsung UE40H6400AWXXH
Panasonic TX-40CS630E

esetleg: Sony Bravia KDL43W755CBAEP Android SMART LED

Természetesen bármilyen más hasonló árban lévő készülék szóba jöhet, ha az jobb ezeknél.

Köszönöm!

no brain, no problem

(#2466) shouryuken


shouryuken
senior tag

Sziasztok!
50"-os tv-t szeretnék, a legfontosabb a minél mélyebb fekete, és nagyobb kontraszt, szép 2d-s kép.
3d másodlagos, input lag ne legyen túl nagy (gaming mód legyen). Előlapi kamera nem lenne rossz, gyakran skypolnánk.
250-300k van rá.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#2467) nagyszegi


nagyszegi
tag

Sziasztok.

Érdekes helyzetbe kerültem. Költözök éppen és egy olyan problémába ütköztem amit személy szerint nem tudok megoldani egyedül. A probléma az, hogy alapvetően a Pc-met normál jelleggel használom és rávan kötve a tv-m h a filmeket azon nézzem, viszont az új helyen úgy fest aszámítógép asztal klasszikus módon nem fog elférni így nem tudom a monitoromat hova tenni és arra gondoltam, hogy a tv-t használnám gyakorlatilag mindenre. A probléma abban van, hogy jelenleg samsung ue46f6200 van és hasonló távolságból nézve mint ahogyan használva lesz (kb 2,5-3m) az írott szöveg olvashatósága szépen szólva megkérdőjelezhető.
Tudtok-e nekem olyan TV-t ajánlani hasonló méretben (kisebb ha nem muszály ne legyen) át tudná ugrani ezt a lécet és mind e mellett jó konstrukció (alapvetően normál napi használat + játék + filmezés amit tudnia kellene)? Vagy értelmes árkategóriában (250 alatt) ez nem kivitelezhető és a jelenlegi állapotot eredményezni mindegyik TV?

Előre is köszi a segítséget.

(#2468) nagyszegi válasza nagyszegi (#2467) üzenetére


nagyszegi
tag

Egy 4K UHD már megbírkózna a fentebb említett feladattal? (ezt még kezelné a videókarim)

(#2469) wardemi


wardemi
senior tag

Sziasztok.

Szükségem lenne a segítségetekre. Édesanyámnak szeretnék nézni egy tv-t pláne hogy ha most jön a BlackFriday, hátha lesz vlmi akció.

Ami megkötés van, hogy ahova kerülne szekrény az 90cm széles, szóval ennél kevesebbnek kell hogy legyen a tv szélességnek. Ami még fontos lenne bár szerintem ez a mai tv zöménél alap, hogy hdmivel rá lehessen kötni a gépre és szépen kezelje, illetve esetleg usbről is tudjon beolvasni. Illetve árban a lehetőleg legalja ahol már jó ár/értékben lehetne kapni.

Sajnos egyáltalán nem vagyok jártas a témában, minden segítséget köszönök előre is :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#2470) #94529552 válasza Zolee11 (#2465) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az elsőt ne, mert alsó kategóriás, a többinél meg döntsenek a te szempontjaid: Árak, Samsung és Pana 3D-s, a Pana 5 év garis(egyes üzletekben), a Sony nagyobb méretű, a Samsung tavalyi tv, stb. Holnap Black Friday is lesz.

nagyszegi Az UHD-t még közelebbről kellene nézni, szóval az nem lenne jó.

(#2471) nagyszegi válasza #94529552 (#2470) üzenetére


nagyszegi
tag

Jellemzően minél közelebb van az ember annál gányabb a kép ezért gondoltam a legtávolabbi lehetőséget írom, mert a képernyőhöz közelebb bármikor lehet menni :))

Igazából a legfontosabb kérdés az az hogy a 4k uhd elég képpontsűrűségű e 46"-50"-on a szövegek olvashatóságához vagy sem (összehasonlítve pl 24" 1080p vel) illetve a technika jelenlegi állása szerint van e olyan 4k TV ami fel van készítve a játékra és nincs 10ms fölötti input laggja vagy extrém esetbe képes 5ms alatt produkálni?

(#2472) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok Urak!

Milyen tv-t ajánlanátok az alábbi kritériumokkal?:
-55" vagy 60"
- 4k nem kell
- Samsung nem kell
400e-ig

Amire használnám: tv adások (sok sport) és ps4, tehát nem bánnám az alacsony input lagot..
Sony-Panasonic-Sharp mozgat első sorban

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#2473) amstro555


amstro555
tag

Sziasztok! Mit tudtok ajánlani? 40-43 colos direct LED IPS érdekelne, Smart nem szempont, de 1 USB, 2 HDMI és fejhallgató kimenet igen. Keret: 110e Köszi!

(#2474) 5szabobercus válasza Dave567 (#2464) üzenetére


5szabobercus
csendes újonc

Kösz Dave!
A többi kérdésemre /panel ..stb.típusok/ nem tudsz valamit?
üdv

Berci

(#2475) Dave567 válasza 5szabobercus (#2474) üzenetére


Dave567
addikt

Biztos hogy Va panel van benne, és szerintem Edge is, bár az utóbbiban nem vagyok biztos, de tényleg ne agyalj ennyit, ha tetszik akkor megveheted.
Ha esetleg mégse tetszene, akkor max elálsz.

(#2476) Dave567 válasza Sefter (#2472) üzenetére


Dave567
addikt

Szia

Pedig a Samu 7-es sorozatával nem járnál rosszúl.
De Te nem házimozizól, az az projectorod van?

(#2477) Razarus


Razarus
tag

Üdv

TV-t kellene felhajtanom, de saját kútfőből nem jutottam dűlőre.

A helyzet a következő: a PC-m monitora SyncMaster 731BF (NV 8600 GT hajtja meg) ami 2 ms-umos képfrissítéssel működik. Anno, győzködött a boltos, hogy ne dőljek be a "marketingnek", mert az 5 ms-umoshoz képest nincs különbség. Hát rohadtul van, én pedig pont ezért vettem meg ezt a monitort!

Ezt megszoktam, sőt egy DVB-T- USB adapterrel (és TotalMedia 3.5-el) a HD-s tv adásokat is ezen nézem. A kép tűéles és és főleg folytonos, sehol semmi szellemkép vagy oda nem való "árnyék". Hozzáteszem, ezt az "realtime" képi élményt kizárólag a TotalMedia 3.5 program képes produkálni.

Ehhez képest, ami tv -t csak megnéztem, azok mind "szellemképesek" voltak: az előző kép egyes részei még nem tűnt el el teljesen, mire a másik kép már részben felépült. Ez pld. Forma1 alatt nagyon "látványos" és egyben elkeserítő is jelenség is.
Vagy nem jól állították be tv-ket.

A kérdés: milyen kijelző/tv az, ami tudja azt a "sebességet", amit a monitorom?
Egyéb "játékok", mint 3d, wifi, smart, usb teljesen mellékesek. (LAN nem baj, ha van.)

[ Szerkesztve ]

Nem az a drága, ami sokba kerül, hanem az, ami utána nem válik be...

(#2478) Sefter válasza Dave567 (#2476) üzenetére


Sefter
veterán

De, a mozi szobában...ez a nappaliba kéne

Psn ID: sefter_hun

(#2479) Dave567 válasza Sefter (#2478) üzenetére


Dave567
addikt

Én azért szemügyre venném még a Samu 7-es tévéket, Sony meg Pana téren nem tudom mi a Best most ilyen téren.
Ja és most van a Sony topicban egy fórumtárs aki pont ekkora tévét szeretne, szerintem Te is megnézheted. :R

[ Szerkesztve ]

(#2480) #94529552 válasza nagyszegi (#2471) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha a felbontás miatti jobb minőséget látni is akarod, akkor 1 méterről kell nézni,, ha meg távolabbról néznéd, úgy nincs értelme, de inkább próbáld ki magad is, hogy megértsd. Engem ez a téma nem érint, mert monitornak monitort használok. Vagy kérdezd meg itt. [link]

amstro555 LG 42LF561V , és 42LF5610 Lehet, hogy van más panallel is, ezért azonosítani[link] kellene vétel előtt az üzlettel, ha segítenek ebben.

(#2481) Osynho válasza nagyszegi (#2471) üzenetére


Osynho
addikt

55" full hd-n 3m-ről nem látni a betűk recéit, szóval szerintem nagyobb tv-t vegyél ne a felbontást növeld.

Az input lag más, te a válaszidőt írtad, a kettő mást jelent. :)

(#2482) ricsip válasza ricsip (#2459) üzenetére


ricsip
addikt

Ha a topik gazdája a nyitó hozzászólásban kirakná a listát dátummal ellátva h. most ezek a jó típusok / ezeknek nincs a vásárlók elmondása szerint semmi ismert típushibája, a topik forgalmának 90%-a megszűnne... :(

-

(#2483) wardemi válasza ricsip (#2482) üzenetére


wardemi
senior tag

yep, jó lenne mert még elindulási pontot se kaptam :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#2484) #94529552 válasza ricsip (#2482) üzenetére


#94529552
törölt tag

Csak 2 dolog hibádzik a felvetésedből. 1, Nincs topikgazda. 2, Nincs hibátlan LCD tévé még a legnépszerűbb, legdrágább modellekből sem. Hát még akkor, amikor valaki behatárol egy összeget, és abból a legjobbat 2-3-4 féle felhasználásra szeretné. Mérlegelni kell a szempontokat, mert abból mindenkinek több van, a tévék meg egyik ebben jobb, a másik meg abban a tekintetben, mellette az árak méretek, forgalmazók, garanciális feltételek és még sok egyébnek is feleljenek meg.
Az elvárásaid:
új TV-t szeretnék venni anyámnak. Régi CRT TV-ről váltana, tehát nincsenek elvárásai, de gagyit (dirty screen effect és tsai) nem akarok neki venni.
Kb. az a fix h. legyen full HD, kb 100 cm képátló (a 80 az még kicsi), 3D nem kell, smart funkció csak akkor legyen benne ha értelmes sebességgel bírja a youtube-ot máskülönben nincs értelme mert van hozzá külön HDMI média player doboz. Szánni kb. 100-110-et szánnék rá.

Nézzük külön a feltételeket:
>Gagyit nem akar, ok a noname-eket nem javasolja senki.
>nincsenek elvárásai Nincsenek? Mindenkinek vannak, neked is.
>(dirty screen effect és tsai) Ez lényeges, mert kb. minden LCD-nél lesz valamilyen szintű effect, felhősödés, elmosódás, stb, de az olcsóbbakban értelemszerűen több. 40" körül csak az olcsóbbak férnek bele a 110k-ba.
>full HD, kb 100 cm képátló Ok, mert 100 cm-től már mind FHD-k ezek.
>3D nem kell, smart funkció Ennyiből nem is lehet 100 cm vagy nagyobb Smart/3D-s tévét venni.

Szóval ezekből alap tévékből lehetne választani: 40" SAMSUNG UE40J5100AWXXH , 42" LG 42LF5610 , 43" [link]

[ Szerkesztve ]

(#2485) Švejk


Švejk
őstag

Sziasztok,
Eléggé rohadtul nem értek mindahhoz ami TV, ezért a segítségeteket kérném.
Mik a jelenlegi best buy típusok?
Képátló 100+ legyen, de inkább 110 fölött. Árban nem tudom hogy hol van az a határ ami alá nem érdemes menni, ha 100-ért már van megfelelő, akkor jó lenne, de a keret kitolható.
Megbízhatóság az egyik legfontosabb dolog lenne, ezért fontos pl a 3 év garancia.
Márkák, azon belül típusok szempontjából mi az ajánlható?
Elég láma, meg általános kérdés, de sajnos kicsit se értek hozzá, örülnék ha tudnátok valami tippet adni :)

(#2486) #94529552 válasza wardemi (#2469) üzenetére


#94529552
törölt tag

Samsung UE32J5100 + LG 32LF5610 [link]
Ha lesz most az akciókban magasabb felszereltségű/tudású jól árasítva, akkor majd mérlegelni kell.

Švejk Nincs best buy tv. A megfelelő minőségű 100cm körüli itt van az előző hsz-ben. 110cm feletti tévére 140-150e FT körül kell áldozni az alaptípusokra. 3 év garanciás alapból nincs, az üzletekben lehet kiterjeszteni a garanciát.

(#2487) Švejk válasza #94529552 (#2486) üzenetére


Švejk
őstag

Köszönöm :)
A Samsung az egy év gari miatt elég para nekem. Minimum 2 év legyen már rá. És nem tudom, mondjuk 150-ig bezárólag 43"-as képátlóval mit tudsz ajánlani? Ez az LG 43LF5400 például egész bejövős és ahogy elnézem erősen akciós.

(#2488) #94529552 válasza Švejk (#2487) üzenetére


#94529552
törölt tag

LG 43LF632V [link]

Razarus Nem valami gagyi százfelé osztott Mindig tv adás volt a tévékre kötve az MM-ben? Vagy analóg adást nyomtak. Ráadásként talán rossz körülmények közt, és túl közelről, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2489) @chain


@chain
csendes tag

LG 43UF680V-ről mik a vélemények? [link]
Van valami jobb vétel ilyen árban? 4k nem fontos, de az IPS panel előny. :R

[ Szerkesztve ]

(#2490) #94529552 válasza @chain (#2489) üzenetére


#94529552
törölt tag

(#2491) Arolotifar válasza Švejk (#2487) üzenetére


Arolotifar
őstag

Beregisztrálod a Samsung oldalán és akkor +1 év garancia.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2492) Zolee11 válasza #94529552 (#2470) üzenetére


Zolee11
senior tag

Köszönöm szépen az infókat, engem simán megvezetett a Sony azzal az első termékkel. :) Igaz élőben még nem néztem meg. Majd szépen megstírölöm őket, aztán eldől.

no brain, no problem

(#2493) 5szabobercus válasza Dave567 (#2464) üzenetére


5szabobercus
csendes újonc

Az MM-ben ma 223k 55 H 6400 és az idei 55 J 5500 valmint a 48 JU 6000 is,na most melyik?

Ma oda is megyek.
Egyébként az EDIGITAl és az Euronics Black Friday -énél úgy látszik jobb az MM Red Friday-e1 1% ott is az engedmény mint az előbbiek átlaga.

Berci

(#2494) daneee95


daneee95
csendes tag

Szervusztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
TV vásárlásán gondolkozom már nyár óta, de nem tudok megállapodni egy modell mellett sem, számos apróság miatt - amik valószínűleg nem számottevőek, sőt.
Egy közepesen világos, de inkább sötét hálószobába lenne betéve a TV, ahol a nézési távolság körülbelül két méter.

Márkák közül az LG a legszimpatikusabb, illetve a Sony TV-ket is jónak találtam (ebben meg is erősíthettek, illetve nyilván szívesen fogadom a véleményeteket, ami rácáfolhat erre szabadon).

A méretét 48 és 55 " közé gondoltam, a Smart funkciók nem igazán izgatnak (pl youtube és böngésző), mivel sok esetben rá lenne kötve a PC-m, így azok haszna kiesik, azonban ezek mellett a méretek mellett és a vezető márkákra ránézve, már mindegyik Smart, és a csatlakozók száma, illetve a kép minősége miatt (általában együtt jár a jó képminőség az "okostévéséggel") valószínűleg egy ilyen modell mellett fogok kikötni.
3D-t tekintve érdekelhet a dolog, mivel játékoknál is van már lehetőség a használatára ha jól tudom, illetve néha lehet hogy megnéznék egy-két erre kiélezett filmet vele. Egész alapos utánanézés után nálam a passzív 3D jöhet csak szóba, de szintén várom a véleményeket erről is.

Mint írtam, az esetek többségében PC-re lenne kötve a dolog, ami filmnézésre, illetve játékra (nem kompetitív, de ha úgy adódik van monitorom is, FullHD) lenne használva.
TV Adás csak ritkán jönne szóba, vagy sosem.
Filmek és játékok közt minden műfajt szeretek és szoktam nézni-játszani, az input-lag minimális jelenléte nyilván kritérium lenne részemről.

Az összeg amit rászánnék 200.000 HUF.- ban maximalizálódna, ami lehet picit több is, illetve kevesebb is (ha több, legfeljebb várok egy kis leárazásra, most úgy is kilátásban van több üzlet részéről a jövő héten.)

Köszönöm az elolvasásra és a válaszadásra fordított figyelmet, és várom a javaslatokat, minden véleményt szívesen fogadok. :)

(#2495) rico6


rico6
csendes tag

sziasztok

egy kis segítségre lenne szukségem, 3 készulék kozul nem tudok választani, szinte csak digi lenne nézve rajtuk, esetleg párszor saját vagy médialejátszóról .mkv, ezek lennének

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2496) ricsip válasza #94529552 (#2484) üzenetére


ricsip
addikt

ok, kössz

-

(#2497) daneee95 válasza daneee95 (#2494) üzenetére


daneee95
csendes tag

Nem jött elő a szerkesztés lehetősége a hozzászólásomat Követően, így itt tenném meg:

42"-tól is jöhetnek ötletek, és a szem-képernyő távolság rövidsége(?) miatt akár a hajlított képernyős modellek is szóba jöhetnek, bár nem tudom kinek mi a véleménye róluk és a hasznukról, ami szintén érdekel.

Bocsi a szétszedett gondolatokért, de (újonc is vagyok, lehet bénázom) nem találtam 5 perccel, és fél órával a hozzászólásom után sem a szerkesztésre a lehetőséget.

Köszi!

(#2498) ricsip válasza daneee95 (#2497) üzenetére


ricsip
addikt

Posztolás után még kb. 3 percig módosíthatod a saját hozzászólásodat, utána kőbe vésődik, és utána már csak atyaúristen moderátor törölheti.

-

(#2499) 5szabobercus


5szabobercus
csendes újonc

Nem szabad tökölni.Naná.hogy lemaradtam a 223k -s
Samsung ue55 h6400 -ről. meg akartam nézni,de mir odaértem az MM-be törölték a honlapról.
249k-ért van még egy két helyen.

Berci

(#2500) #94529552 válasza daneee95 (#2497) üzenetére


#94529552
törölt tag

LG 42LF652V 3D Smart LED televízió [link] 2 méterre nem is
szabad nagyobbat venni.

rico6 Azokat egyiket se, mert gagyi belépőmodellek. Ha Pana, kapásból jobban jársz a Panasonic VIERA TX-40CS520E-vel, vagy ezzel is. Ha pedig minél olcsóbben egy megbízható alaptípust keresel, nézd meg a LG 42LF5610 Full HD-t. Most itt a legjobb áron van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.