Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#57001) AxBattler válasza patrik321 (#56996) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha LG kell, és jó fekete, akkor az OLED-eken kívül még ott vannak a VA paneles modelljeik, középső talppal, de ezeket csak szemből nézném:
LG 50UN81003LB, 50NANO793NE - igaz, hogy olcsóbbak, vegyél hozzájuk soundbar-t. ;)
Mondjuk a Nano szvsz nem éri meg a +46k HUF felárat.

Ha más gyártó is szóbajön, akkor az alábbiakat venném:
Philips 58PUS8505/12 - VA panel, jó feketék, jó mozgásmegjelenítés, Ambilight, 3.5mm jack, 4db HDMI, Android rendszer.
Samsung UE50AU9002, UE55AU9002 - idei modellek, elég jó fícsörökkel (csekkold a gyári oldalon, most már jó áron.
Samsung UE65TU8502 - VA ez is, és 220k HUF-ért ekkora méret most nagyon jó ajánlat!

#56990 rainman72
Asszem' ki lennék segítve! :P
Marad egy HDMI switch...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#57002) patrik321 válasza rainman72 (#57000) üzenetére


patrik321
csendes tag

Igen, tudom, elolvastam az összesítőt, de, hogy ennyire rossz lenne, azt nem gondoltam volna. Nagyon mellélőttem.

(#57003) rainman72 válasza AxBattler (#57001) üzenetére


rainman72
Topikgazda

"Samsung UE65TU8502 - VA ez is, és 220k HUF-ért ekkora méret most nagyon jó ajánlat!"

A linkben nem 220e van.
Plus még valszeg panelt is vàltottak VA-ról IPS-re az idén.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57004) lajosx válasza rainman72 (#56998) üzenetére


lajosx
őstag

Persze igazad van.,Mindenkinek más a jó.. csak nem gondoltam ips ennyire gond lehet..De akkor inkább va vonalon maradok.. vagy már én sem tudom mit tegyek :F Nézelődőm tovább. Egyébként van Va panellel ami nem 50-60 hz ? És azért nem borzasztó az ára? :R

Ez a Samu amit mondtál jó lehet?
SAMSUNG QE 75 Q60TAUXXH :R

[ Szerkesztve ]

(#57005) AL válasza Kapanyél (#56986) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ilyen helyeken vigyázni kell, mert sokszor csak 1 év garanciát adnak, és javított készülékek is vannak náluk. Az 1 év garancia nagyon kevés. Az is lényeges, hogy márkaszervízhez szól a garancia, vagy ők javítják. Nem mindegy. Üdv.

(#57006) Abrion válasza rainman72 (#56968) üzenetére


Abrion
senior tag

a személyes vásárlásnál a kiszállás 5k, és kövi napra érkezik meg, a webes vásárlás 3 nap múlva érkezik meg :D

De már eldöntöttem, a un74 lesz, és vagy +1 vagy +2 év garival, és magam viszem haza.
Az a baj hogy 155k van összesen, +2 gari után 5k forintom marad, hát nem tudom.

De amúgy ara értetem mit csináljak az halott tévével.

(#57007) rainman72 válasza lajosx (#57004) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem gond az annyira sztem,làttom itthon.
A patrik321 esete csak egy vélemény,őt sajnos jobban földhöz vàgta a dolog,gondolom nagy volt az elvàràs.
Igen a Q60 màr jó vàlasztàs lenne,de mondjuk kivàncsi lennék egy 130ezerrel olcsobb Samura is itthoni körülmények között.Nem gondolom hogy nézhetetlen készülék lenne.
Màst nem nagyon tudok ajànlani jelenleg csak ami beszéltünk.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57008) lajosx válasza rainman72 (#57007) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm a válaszod,látnom kellene egy ips paneles tv sötétben milyen is,biztos segítene. A sony nagyon vonz,már csak azért is ha veszek ps5 ahhoz is biztos jó lenne,bár nem elsődleges szempont a játékra használat. Próbálnék normális 75"tv találni,de 400-500k alatt valszeg nem lesz🤷 :F :R

[ Szerkesztve ]

(#57009) rainman72 válasza lajosx (#57008) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nagyobb mint 75"?
Az Lg ebben a méretbe VA panel,120hz és dekikàlt alfa7 proci,vagyis nem fapados [link]
Nekem mivel 300e ft volt a hatàr,ha most kéne vennem én megpróbàlnàm a legolcsobb 75s Samsungot online 14 nap elàllàssal.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57010) tomboy0013 válasza lajosx (#57008) üzenetére


tomboy0013
veterán

540-ért van Sony 75XH9005. Ez minden téren optimális választás lehet. Játékhoz és filmhez is.

(#57011) rainman72 válasza tomboy0013 (#57010) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Azt màr kibeszéltük a legelején :P
De ha jól tudom a VRR tàmogatàst még nem kapta meg se a tv se a konzol.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57012) AxBattler válasza rainman72 (#57003) üzenetére


AxBattler
félisten

Megesküdtem volna, hogy az előbb még 22xk HUF volt akciósan... mindegy, a 9002-eseket előbb venném.

Plus még valszeg panelt is vàltottak VA-ról IPS-re az idén.
Szerencsére a TU8502 egy tavalyi modell.
De igen, erről már volt szó, hogy idén hatványozódik a panel lottó... majd meglátjuk.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#57013) rainman72 válasza lajosx (#57008) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Kicsit körbe néztem.
Màr kint vannak az új Samsungok is.
Jól magasan inditottak,de több modelnek 2-3 hét utàn jobb àra lett.
Mint pl ez [75AU8002]
Ez a model beférne a keretedbe.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57014) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Van olyan LG TV / WebOS verzió, amelyik megjegyzi az egyes bemenetek legutolsó beállított hangerejét külön-külön?
Eddig minden TV-m tudta ezt a funkciót... most meg halkíthatom le, ha boxról nézek valamit, és vissza, ha megint tv adót. :U

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#57015) hefa888 válasza rainman72 (#57013) üzenetére


hefa888
csendes tag

Szerintem nem érdemes "új modelt" választani. Jobban jár szerintem egy Samsung 75Q60T-vel vagy a SONY 75XH8096-al. Ezek legalább már megkapták a Quantom Dot technológiát.
Ha megtudod nézni egymás mellett a 2 TV-t, lehet látni, hogy képminőségben jobb a SONY. Opreációs rendszerben mindegyiknek meg van a maga előnye. ( Vagy talán már nincs) Sony android-ot használ és már kiválóan működik :)

(#57016) asdf_ válasza Abrion (#57006) üzenetére


asdf_
veterán

A plusz x év biztosítást (amennyiben csak meghibásodásra szól) a MM-nál fél éven belül kötheted meg, nem kell azonnal.

(#57017) yrkalla1


yrkalla1
csendes tag

Az LG TV-k, amelyek bluetoothosak, tudnak egyszerre több bluetooth fülest is kezelni?

(#57018) Highground


Highground
aktív tag

1. Tévére szánt összeg, forintban?
80.000
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
TV/Youtube
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Kb. 2-3m és 80cm-esre
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Inkább világos és vegyesen
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Szemből
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Smart/Wifi/Youtube
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Mindegy
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Mindegy/Nem értek hozzá
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
A lényeg, hogy smart TV legyen és lehessen rajta youtube-ot nézni könnyedén. Wifi csatlakozás előny de nem feltétel mivel pont a háta mögött van a router.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak új.

Sziasztok!

Gondoltam mindenképpen kitöltöm a kérdőívet így pontosabb a kép. :) De igazából arról van szó, hogy a 88 éves nagymamámnak a "régi" 80-as TV-jét szeretnénk lecserélni egy újabbra. Jelenleg egy 15 éves HD Ready, Sony TV-je van amihez még kellett egy set top box hogy tudja venni normálisan az adást. Mivel ugye a rendszer két távirányítós, sokszor elnyomkodja (volt leragasztgatva is neki) a TV-t és nehéz visszahozni az "életbe" :D Ilyenkor ha nem vagyunk ott épp mellette akkor aznap nem TVzik :D Csak ha meló után beugrok és helyrerakom neki. Valamint a rendes TV adást már unja, viszont amikor leültetem a laptopom elé youtube-on vicces állatokat nézegetni, azzal elvan órákat :D
Gondoltam vennék neki egy olyan TV-t:
- aminek már lehetőleg Full HD a felbontása
- benne van a kábelvevő ba*zás is és nem kell külön set top box vagy mi a bánat (1 távirányító)
- smart TV így ha jól tudom el lehet érni távolról telefonnal így ki tudom segíteni ha bajban van (bár ebben nem vagyok biztos, nincs TVm már vagy 15 éve, ebben kérnék egy megerősítést)
- Youtube-ot könnyen el lehet érni és nézni

Mivel nekem mint mondottam nincs TVm ezért ide jöttem segítségért. :K
Köszönök minden segítséget előre is! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#57019) rainman72 válasza Highground (#57018) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Philips 32PFS6805 [link] vagy az Lg 32LM6300 [link]
Mind2 full hd és smart.
Amelyik szimpibb.
Ezeket szoktuk ebben a méretben ajànlani,az amugy nem nagy kínálatból.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57020) calynisto


calynisto
csendes tag

Sziasztok!
A Telekom kínálatából válogattam össze ezeket a tv-ket.
Melyiket ajánlanátok? Leginkább netflix/youtube-ra használnám. Ritkán ps4, de nem vagyok az a hardcore gamer típus.
SAMSUNG UE43TU7102KXXH CRYSTAL UHD
PHILIPS 43PUS7505/12 4K ULTRA HD
SAMSUNG UE43TU7022KXXH CRYSTAL UHD
LG 43UN73903LE 4K UHD HDR
Segítségetek köszönöm előre is! :) :R

(#57021) rainman72 válasza calynisto (#57020) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ebből a Samsungok VA panelesek.
Mind2 alap nincs igazán szàmott tv különbség talán a bluetooth.
Az Lg meg a Philips IPS.

Mind3 màrka jó végülis.Ha sokat nézed sötétben akkor a VA ajànlottabb.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57022) rainman72 válasza hefa888 (#57015) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Màr körbe jàrtuk a témàt és arra jutottunk hogy a Q60 vagy a Sony XH90,csak itt az àr sok.Aztàn ma előjöttek màs modelek pl az általad említett XH80 is de mivel ips és pont közbe jött a panellel kapcsolatban egy csalódott hsz,így elvetette.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57023) rainman72 válasza yrkalla1 (#57017) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem vszinű.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57024) Highground válasza rainman72 (#57019) üzenetére


Highground
aktív tag

Köszönöm szépen! :R Ezeket már lehet távolról mobillal irányítáni interneten keresztül? (Mint mondjuk az IP kamerákat)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#57025) rainman72 válasza Highground (#57024) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Milyen tàvolról?
Màs helyről mint ahol a tv van?
He erre gondolsz akkor nem.
De àltalàban a tvket se,nem tudok róla.(Ettől független még lehetne itt nem merült fel ilyen tulajdonsàg sztem)
Mosógép :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57026) Highground válasza rainman72 (#57025) üzenetére


Highground
aktív tag

Igen arra gondoltam, de akkor az nem jött be :) Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#57027) patrik321 válasza rainman72 (#57007) üzenetére


patrik321
csendes tag

Pedig hidd el, hogy nem volt nagy az elvárás, mondom egy 2009-es Lg-ről váltottam, az azért már nem most volt, de ez akkor is rettentően zavar. Mivel nem 1 évre tervezek vele nem sajnálom akkor azt a plusz 50-60 ezret és veszek egy sokkal kontrasztosabbat. Körbenézek egy nagyvárosba, ott van Mm és Euronics, remélem lesznek kint olyan tv-k mint amiket AxBattler kollega linkelt.

(#57028) rainman72 válasza patrik321 (#57027) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Jó elhiszem :D :R
A Philips VA paneljei jó,tudom,ismerem hasznàlom.50-58PUS7805,utóbbi van,a nagy ips mellett. [link]
Vagy a pàr hete 131-ért kapható Hisense 55A7500f is jó àr/értékű tvnek tűnik,kipróbàlnàm szívesen.
Samsungok belépőszinten nem hozznak làzba,talán később egy qled vagy mini led ha realizódnak az àrak,ami nem idén lesz valszeg.Oledek àra is egyre elérhetőbbek,az is opció, nàlam legalàbb is.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57029) Miko81


Miko81
újonc

Szisztok

1. Tévére szánt összeg, forintban?
Max. 400.000eFt ill 500.000e Ft kb.1000£-1600£
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Elsősorban filmeket,sorozatokat,természet filmek, amit lehe 4k ban ,karácsonra xbox
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Egy 5X5 m-es szobában lesz, szóval olyan 2-3 méterről nézném, 55" és 65" között gondolkozom, de szívesen meghallgatom a tanácsaitokat.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Többnyire este, de néha azért biztosan nappal is fogjuk nézni, egy nem annyira világos szobában függöny van :) .
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Szemből, legtöbbször ketten fogjuk nézni
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Telekomtvgo,Digionline, Amazon prime,Netflix.Youtube...
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Bluetooth.Optical hdmi 2.1 HDMI minnél több annál jobb
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
középen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Nyitot vagyok mindenre nem szeretem a buta Tv.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Nincs ilyen.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Új
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#57030) diegho válasza rainman72 (#57028) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt az 55A7500f-et szerintem berendelem cégesnek, engem is érdekelne milyen, nekem 43-as is elég lenne itthonra, ez tűnik a legjobb vételnek eddig.

(#57031) psajti


psajti
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy a Telekom jelenlegi 65 colos oksotvévé kínálatából, ki melyik készüléket választaná? Nekem első körben az LG 65UN74003LB lenne a befutó. Árban ez a 240 ezer forint körüli listaár lenne az az összeg amit a kedvezmények levonása után most TV-re szeretnék költeni. Mivel nem mindig tudom teljesen szemből nézni és a szoba is viszonylag világos talán az IPS panel lenne nekem megfelelőbb (ha jól tudom az említett LG-ben is az van). Esetleg a kínálatból van más olyan készülék ami jobb választás lehetne? A középen elhelyezett talp szintén nagy előny lenne a TV elhelyezése miatt. Esetleg még a TCL 65C715? TV adásokat viszonylag ritkábban nézek. HBO Go, Netflix és USB-ről történő filmezés a leggyakoribb nálam. Előre is köszönöm a tippeket!

(#57032) patrik321 válasza rainman72 (#57028) üzenetére


patrik321
csendes tag

A Hisense-be már nem mernék beleugrani, szerintem kicsit csalódás lenne az Lg után színekben. Találtam egy összehasonlító videót Youtube-on ( [link] ). Ez alapján a Philips sokkal jobbnak tűnik. Így igazából maradt a Philips 58PUS8505 és az idei Samsung UE55AU9002KXXH. Ebben az idei Samsungban elég sok jó cucc van. Ennél is jobb lehet a Philips?

(#57033) Kiskutya válasza psajti (#57031) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha csak világos nappaliban nézed akkor jó az lg. Nekem 65c715 van va paneles szerintem nem vészes ez se ha oldalról nézed viszont sötétben sokkal jobb feketét mutat mint egy ips tv. A tcl talpát is lehet középre vagy szélre is szerelni vannak méretek a tcl oldalán. Bármi kérdésed lenne a tcl tv-vel kapcsolatban írj nyugodtan vagy privátba vagy a tcl topikba!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#57034) AL válasza Kapanyél (#57014) üzenetére


AL
addikt

Szia. Megnéztem az Általad írt üzletet és 1 év garanciával írja a tévéket. Nem mondta, hogy a Tiéd miért akciós, a távirányító miatt túl nagy kedvezmény? Nézd meg jól nehogy valami nagyobb probléma legyen, az 1 év gari így is egy kicsit átverrés, ha nem hívta fel rá a figyelmedet. Üdv.

(#57035) gulyasa válasza Highground (#57018) üzenetére


gulyasa
őstag

Egy igen lényeges dolgon mindenki átsiklott, aki válaszolt neked.

"- benne van a kábelvevő ba*zás is és nem kell külön set top box vagy mi a bánat (1 távirányító)"

Na ezzel az a gond, hogy szolgáltatótól függ, hogy egyáltalán elhagyhatod-e a set-top-box-ot.
Pl. az olyannál, mint a DIGI kábel, ott nincs szükség STB-re. A kábelen már az előfizetésed alapján nézhető csatornák vannak "leszűrve", a lakásba jövő optikai kábelről egy mediaconverter osztja szét az internetet UTP káben és koax kábelen az analóg és digitális tévécsatornákat.

De ha a nagyidnál IPTV van, vagy olyan szolgáltató, ahol kódkártyát használnak, akkor továbbra is szükség lesz a szolgáltatós STB-re - ugye a Telekom is IPTV... :F

De ha csak tényleg az volt a gond, hogy a régi Sony-ban nincs kábeltuner (DVB-C), akkor azt bármelyik tévé tudja már.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#57036) Recon666 válasza patrik321 (#57032) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az ilyen osszehasonlito videokra sokat nem kell adni, előben meg kell nézni. Elég jó cucc szerintem, előben lattam több helyen is. Belépő szintű Samsungomat (65Tu8002) simán oda adtam volna erte.

De van egy 65 u8QF is ugyhogy marad a samsung ;]

[ Szerkesztve ]

(#57037) Highground válasza gulyasa (#57035) üzenetére


Highground
aktív tag

DIGI van és szerintem ha jól emlékszem csak a képminőség miatt kellett anno ez a set top box. Mert anélkül nagyon shit lett volna a kép :) Van egy ilyen kis fehér DIGI-s LUSTER FTTH receiver amin bejön a cucc optikán. Onnan megy szét a koax meg a net. Úgyhogy gondolom elhagyható lenne a plusz set top box és ezáltal a plusz távirányító.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#57038) psajti válasza psajti (#57031) üzenetére


psajti
aktív tag

Esetleg az LG 65UN74003LB és a Samsung UE65TU8502UXXH közül melyik lenne még jobb választás? Minél tovább nézem annál bizonytalanabb vagyok, hogy mindenáron IPS-hez ragaszkodjak e :D

[ Szerkesztve ]

(#57039) lajosx válasza rainman72 (#57013) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat :R valszeg maradok a Sony 75XH9005 amit elsőnek ajánlottál. Már csak kellene valami akció ahol lecsaphatnék rá🙏 :R

[ Szerkesztve ]

(#57040) gulyasa válasza Highground (#57037) üzenetére


gulyasa
őstag

Igen, erre gondoltam én is.
A lényeg, hogy ma már szinte minden tévében benne van az összes (földi/műhold/kábel) tuner.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#57041) tomboy0013 válasza lajosx (#57039) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én az 55XH90-re várom már majdnem 1 hónapja az akciót, nem igen akar jönni :DDD

(#57042) Kiskutya válasza psajti (#57038) üzenetére


Kiskutya
veterán

Kb egy kategória itt azt kell eldöntened hogy ips vagy va és akkor megvan a válasz.

hmm...

(#57043) patrik321


patrik321
csendes tag

Srácok a légegeres távirányítók pl ez [link]
Ugyan úgy működnek mint az Lg magic remote?

(#57044) 2018


2018
aktív tag

Üdv ki milyen tv-t használ a series x konzolhoz? A kisszobába vennék a lehető legjobb tv-t a konzolhoz. Ötletek kellenének melyiket vegyem. 120 hz-et gondolom tudnia kellene meg valamilyen adaptiv sync technológiát hdr-el hdmi 2.1 el. A fejemtől a tv tartó polcig a távolság úgy 3,2 méter.

(#57045) Kiskutya válasza 2018 (#57044) üzenetére


Kiskutya
veterán

LG 65cx3 vagy ha nem szeretnél oledet Samsung 65q80t

hmm...

(#57046) tibbike01 válasza tomboy0013 (#57041) üzenetére


tibbike01
őstag

Akkor már inkább vegyél egy újracsomagolt Q8-as Samsungot 311ezerért.

(#57047) lajosx válasza tomboy0013 (#57041) üzenetére


lajosx
őstag

Fasza :F ne előzz meg :DDD :R

(#57048) rainman72 válasza lajosx (#57047) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nyugi nem 75st akar venni csak 55"-t ;]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57049) tomboy0013 válasza tibbike01 (#57046) üzenetére


tomboy0013
veterán

290 is sok az új TV-ért ezért várok, újracsomagoltat biztos nem vennék, pláne, hogy a Q80T-ből 325 körül van már új is, nem tudom mi az a kamu ár az oldalon (396). De egyébként jobban is tetszik a Sony képe meg az Android is kell. Néztem már mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#57050) rainman72 válasza tomboy0013 (#57049) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem kamu àr az.
Ha lentebb görgetel ott van hogy ki forgalmazza.Az eMag jelen esetben a marketplace szerepét tölti be nem azt aki àrulja.Rengeteg ilyen jellegű arú van ott jelen,amikor vki nem csak sajàt honlapjàn hanem az eMagon keresztül is àrusít.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.