Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) hacsa


hacsa
tag

50"-ban szeretnék TV-t vásárolni. 3D és Smart funkciók nem izgatnak, inkább a képminőség és a tartósság. Ár-érték alapján mit javasolnátok?

(#1202) Sunnam


Sunnam
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Toshiba 47L7453DG televízió mennyire vállalható. Semmi extra igényem nincsen. Külföldi tesztoldalon a 2D-s képét értékelték 5-ből 3-ra. Esetleg valakinek van tapasztalat ezen márka tévéivel?

(#1203) #94529552 válasza hacsa (#1201) üzenetére


#94529552
törölt tag

A jobb minőség tartozéka a 3D és a Smart, legfeljebb nem használod.
Samsung UE50H6400 [link]

SunnamEléggé népszerűtlen lett a Toshiba márka, pedig jó tévéket gyártott. Ha neked tetszik a képe, tudása, felszereltsége, akkor ne foglalkozz azzal a teszttel. Érdemes még megnézni a hasonló méretű LG 47LB671V-t. Ez egy ajánlott tévé, biztos 2 év gyári háttérrel.

(#1204) Sunnam válasza #94529552 (#1203) üzenetére


Sunnam
tag

Köszönöm a gyors választ. :R

Amúgy most is Toshiba TV-t nézek / használok és megvagyok vele elégedve. Igaz több mint 10 éves és képcsöves 55 cm-es :DDD

(#1205) os!


os!
tag

Sziasztok!

Erről valakinek van tapasztalata?
SHARP LC-42LD265E (110k)
(vagy ez is ugyan az LC-42LD264E)

...vagy úgy általában a Sharp-ról?

Elmentem media marktba, hogy körülnézzek, vittem kis zsebmikroszkópot is (50x zoom) jól látni a subpixeleket is...a célzott ár 100k körül, és nem akartam régi IPS-t venni. Vagy új IPS-t akarok vagy egyéb új technológiát.
LG-nek az LB szériáját néztem és szerintem ez a sharp simán odaveri az összes induló kategóriás led Tv-t 130k-ig. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

hál'istennek pogány vagyok

(#1206) #94529552 válasza os! (#1205) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha neked tetszik. Jó ára van, de itt még olcsóbb: [link], Majd azért tájékozódj, az LCD topikban vannak vélemények róla: [link], azt nem árt tudni, hogy a Sharp tavaly kivonult Európából, majd eladta az itteni jogokat névhasználattal együtt egy szlovák cégnek. Azért mert veszteséges lett a tv biznisz. Hogy ez az új tulajdonos mit forgalmaz Sharp néven, azt nem tudni. Ha megvennéd, előtte nézz utána a garanciális háttérnek, mert nemrég írták, hogy nem elérhető.

(#1207) C4mp3r


C4mp3r
addikt

udv,

szeretnem lecserelni a regi kepcsoves tv-m egy normalisabbra es egyben akkor monitorkent is hasznalnam. 24"ban gondolkodom szerintem a 32 tul nagy lenne ahhoz hogy elotte uldogeljek. LG 24MT57D ezt neztem most ki 65k korul, esetleg valakinek tapasztalata vele? otthon mar van egy 32-es LG es eddig semmi gond nem volt vele.

koszi

(#1208) Dave567 válasza C4mp3r (#1207) üzenetére


Dave567
addikt

Hát ez inkább monitor mint egy tv, biztos nem venném meg..
Szerintem vegyél még egy 32-es lg-t.

[ Szerkesztve ]

(#1209) #94529552 válasza C4mp3r (#1207) üzenetére


#94529552
törölt tag

Tévés fórumon az nem túl ismert darab. A kombók általában részben egyik, részben másik feladatuknak is megfelelnek, de egyiknek sem teljesen. Mivel neked a monitor része fontosabb, talán kérdezd meg a Milyen monitort... topikban a szakértőket, hogy mi a véleményük róla, mert lehet, hogy mi tévedünk.

(#1210) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!

Remélem megfelelő topikban járok, ha nem, tessék nyugodtan elküldeni egy linkkel!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy egy 3d-tv-t ha összekötök pc-vel akkor tudok-e 3d-ben játszani?
Ha igen, akkor ennek milyen feltételei vannak tv ügyileg(aktív/passzív) illetve szoftveres megközelítésből(adott játékokban integrált 3d avagy bármivel?) ? Kérem valaki világosítson fel mert túl sok erre vonatkozó szakirodalmat nem tudtam össze szedni.

Előre is köszi! :R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#1211) C4mp3r válasza #94529552 (#1209) üzenetére


C4mp3r
addikt

koszi szepen

(#1212) den89


den89
tag

Sziasztok!

Vélemény erről a TV-ről: LG 42LF652V ?

Kb 3 hónapja jelent meg, nem nagyon látok róla semmi tesztet vagy ilyesmit. De nem lehet rosszabb, mint az LG 42LB650V. Sőt remélhetőleg valamivel jobb, mivel WebOS 2 van rajta. Hallottam, hogy a sima WebOS-t sokan kissé lassúnak tartják. Plusz még annyi kérdésem lenne, hogy valahol úgy írják, hogy nem játssza le az MKV-t, pontosabban nincs feltüntetve. Az LG oldalán sincs külön feltüntetve a leírásnál, viszont a felhasználói kézikönyvet megnéztem PDF-ben, ott írják, hogy lejátssza. Meg hát azért ez elég alap már, szóval meglepődnék, ha nem játszaná le.

Köszi előre is a véleményeket, infókat!

(#1213) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok !
A következő 2 típusból melyiket érdemesebb megvenni (ha egyáltalán érdemes őket)
Tv-zés, 1080 p-s film nézés és játékkonzollal használnám. A Smart része nem nagyon hoz izgalomba, HTPC lenne mellette.

Sony KDL42W705
Samsung UE43J5500

(#1214) feket663


feket663
tag

Sziasztok! 100.000 Ft körül melyik 32 collos fullhd tv-t lenne érdemes megvásárolni? Különösebb igényeim nincsenek, egyedül talán annyi, hogy sok SD adást nézek, és jó lenne, ha lenne benne valamilyen felkonvertáló technológia. Ennyi pénzért létezik ilyesmi?
Köszönöm a segítséget!

(#1215) Asrach


Asrach
tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok 45-50 inch-ig érdekelnének tvk.
Nem vagyok túl jártas a témában olyan tvk érdekelnének aminek max 24 ms az input lagja,és lehet kapni.

Ezen kívül fontos a színhűség és a kontraszt nekem.

Esetleg tudnátok mondani néhány típust?

[ Szerkesztve ]

(#1216) Asrach válasza Asrach (#1215) üzenetére


Asrach
tag

A 3D nem érdekel.

nem tudom az új Sony készülékek milyenek?

[ Szerkesztve ]

(#1217) #94529552 válasza satee76 (#1213) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem a W705/W706 biztosabb megoldásnak tűnik a számodra, mint a másik jelölt. Mert az idei J5500 még eléggé ismeretlen, tesztek és felhasználói vélemények sincsenek róla. A tavalyi Samsungokból a 6-os szériától kezdődött a jobb minőség(pl. 40H6200-tól), főleg a mozgásmegjelenítése miatt, bár a J5500 már más. Magasabb értékekkel rendelkezik, mint a tavalyi H5500. Itt dícsérik néhányan [link], bár ez lehet, hogy semmit nem jelent. Legjobb lenne választás előtt megnézni valahol. Input lagja 40 ms, ami konzolhoz elmegy.

feket663 Nézz meg néhány tévét élőben, SD adással, köztük ezeket is: [link] Sok SD adást nézel, de legalább digitálist? Nem is az a baj hogy sok SD adást adnak, hanem az, hogy minimális sávszélességgel adják, ezért is nem túl jó a minőség. Szerencsére azért némelyik szolgáltatónál egyre több HD adás van, bár még így is nagyon kevés.

Egyetlen<> Akkor előbb itt keresgélj (A Leo Bodnar féle értékeknél): [link], bár eléggé hiányos a listájuk, pl. nincs benne az LG tavalyi LB széria, ami 28 ms körüli értéket hoz. Főleg konzolokhoz alkalmasak a tévék játékra, 30 ms-ig kiválónak mondják. Még itt is vannak mérési eredmények: [link]
Az új Sony-k még nem túl ismertek, de vélemények szerint nem jobb a tavalyi szériától, input lagban jóval gyengébbek, kb 37 ms-ot hoznak, és ráadásul nagyon drágák.

(#1218) Asrach válasza #94529552 (#1217) üzenetére


Asrach
tag

Arra lennék még kíváncsi hogy egy 4K tvn hogy néz ki a 720p illetve az 1080p?

A sony kdl 829b az jó lenne csak már nem lehet kapni sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1219) Asrach válasza #94529552 (#1217) üzenetére


Asrach
tag

Még a KDL42W705B nem tűnik rossznak kérdés hogy az 50 inches változatnak is ilyen jó input lagja van?

[ Szerkesztve ]

(#1220) feket663 válasza #94529552 (#1217) üzenetére


feket663
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Természetesen én is tervezem, hogy megnézek pár jelöltet, csak sajnos a világ végén lakom, és elég sokat kell kocsikázni, hogy legyen valami választék is...

(#1221) #94529552 válasza Asrach (#1218) üzenetére


#94529552
törölt tag

Melyiken? Mert a 4K-s tévéknek elég magas input lagjuk van, persze lehet kivétel. Én annyit tudok, hogy a HD adást szépen jeleníti meg, az SD-t meg kicsit gyengébben. 4K-s tévkre kevés tartalom van egyelőre, továbbá ha majd pár év múlva lesz is az összes kapcsolódó eszközünknek majd alkalmasnak kell lenni hozzá. Szerintem az 50"-es W705-nek is olyan jó lagja van, de az is kifutott mára.

(#1222) LeventeV


LeventeV
senior tag

Konzolokhoz mennyire erdemes 100Hz-es panellel rendelkezo (nem szoftveres gyorsitassal elert, hanem valos ertek) TV-t venni? Ki tudja azt hasznalni a konzol?

(#1223) Asrach válasza #94529552 (#1221) üzenetére


Asrach
tag

Tudom, de az a baj én nem tudok olyan tvt aminek jó lenne input lagja, és lehet is kapni

[ Szerkesztve ]

(#1224) Dave567 válasza LeventeV (#1222) üzenetére


Dave567
addikt

Nem kell, mert a game modba amúgy is csak 60hz lesz.

(#1225) szakmaster


szakmaster
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy új TV vásárlásával kapcsolatban, 40-42" os méretben gondolkozom, SMART és 3D nem fontos ugyanis PC-vel lesz összekötve nagyrészt és filmnézésre használnám.
Voltam több nagy áruházban is nézelődni és azt tapasztaltam, hogy a tavalyi modellek már eléggé kifutóban vannak, a 2015-ös termékek pedig még túlárazottak.
Találtam egy modellt aminek a képi világa és a designja szimpatikus volt, viszont mivel 2015-ös modell, nemsok mindent találtam róla.

PANASONIC TX-40CS520E Smart LED televízió (5 év garancia)

Most 5 év teljes körű gyártói garanciával adják. Kérdésem az lenne, hogy van-e bárkinek tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban, vagy várjak még a vásárlással hátha lesznek hasonló akciók LG vagy Samsung termékekre is a későbbiekben?

[ Szerkesztve ]

(#1226) zebede


zebede
őstag

Üdv!

Melyik most a best buy, nem smart, nem 3D TV?
Lényeg hogy minél szebb képe legyen és min. 46" vagy annál nagyobb. :R

(#1227) hafefe83


hafefe83
csendes tag

Sziaztok,

annyit olvasgattam a topicban, hogy teljesen elbizonytalanodtam, így szeretnék konkrét segítséget kérni. Televízió vásárlás előtt állok 47-50" közötti készüléket keresek és a mai délelőttig meg voltam győződve arról, hogy 4K-s Tv-t szeretnék azon belül eddig Philipset vagy Panasonicot...
Majd, minél többet olvastam és keresgéltem, a helyett, hogy megerősítettek volna az információk, teljesen elbizonytalanodtam.
Első sorban PS4-re, HD tartalomra, nyilván később 4K tartalom nézésére lenne használva a készülék...
Tudnátok adni valami támpontot, akár más gyártóktól is, hogy melyik készüléket lenne érdemes megnéznem? Az ár amit maximálisan rá tudok szánni kb. 400.000 Ft lenne. (Egyáltalán ez reális lehet?)
Előre is hálásan köszönök mindent!

(#1228) #94529552 válasza szakmaster (#1225) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha már fontos az 5 év, akkor a TX-40CS620E -t is nézd meg, ez jobb tv. De még ennél is jobb a TX-40CS630E. De nem rossz vétel a tavalyi TX-40AS640E sem, amíg még lehet kapni. Smart és 3D-t nem fontos használni, de ezek a jobb minőségű tévék velejárói, ezért érdemes ezeket venni. Hogy milyen akciók lesznek ezután, azt nem lehet tudni.

zebede Milyen felhasználásra, milyen távolságra és mennyiből? Néhány támpont nem ártana. :K Minél nagyobb, minél szebb kép és legyen nagyon olcsó, ezek a szempontok mindenkinél megvannak. Best buy nincs. Bizonyos szempontoknak jobban megfelelő tévék viszont vannak. Smart és 3D-s tévéknek van jobb minőségű képe.
A keresőt használva legjobb árú alap tévék 4 méretben 140k-ig: [link] Jó áron 48" Smart 3D Toshiba 48L5435DG
Vétel, vagy rendelés előtt érdemes megnézni élőben is, hogy elsőre megfelel-e nekünk a kiszemelt darab a szempontjaink alapján. Ha erre nincs lehetőség, online rendelésnél 14 napig el lehet állni indok nélkül a vételtől, és másikat választani.

(#1229) zebede válasza #94529552 (#1228) üzenetére


zebede
őstag

Köszi!
A fapados Samsungot vettem meg. :R

[ Szerkesztve ]

(#1230) Asrach


Asrach
tag

:) jelenleg nincs olyan tv aminek jó lenne input lagja

(#1231) #94529552 válasza Asrach (#1230) üzenetére


#94529552
törölt tag

Amíg lehet kapni: tavalyi Sonyk, utána a tavalyi LG-k, majd a következők az idei Sonyk. Ilyen sorrendben. Neked akkor szerintem egy kiváló Gaming Monitor kell.

(#1232) Asrach válasza Asrach (#1230) üzenetére


Asrach
tag

Ez a Motion Flow számít valamit? Mert ha nem igazán tulajdonképpen ha nagyjából jók a színek akkor még Sony Bravia KDL-48W705C-t azt lehet kapni sok helyen.
Ennél a modellnél 200 Hz

*Pumma: Nem , mindenképp tv kell filmezéshez de tény hogy nekem azért fontos az input lag.
Az új sony modellek input lagban nem annyira jók elvileg ilyen 35-37 körüli .

[ Szerkesztve ]

(#1233) Asrach válasza Asrach (#1232) üzenetére


Asrach
tag

zt nem tudom mi a különbség a W705B és W705C között a C az mintha 2015-ös modell lenne ez valami javított verzió?

(#1234) #94529552 válasza Asrach (#1232) üzenetére


#94529552
törölt tag

Aki érzékeny a mozgásmegjelenítésre, annak számít, és aki megengedhette magának az a W8-ast vette tavaly is. Még túl drágák ezek amúgy, és tesztek sincsenek. A nagy novemberi leárazást érdemes lehet megvárni, ha nem sürgős.

(#1235) os! válasza #94529552 (#1206) üzenetére


os!
tag

Köszi az infót, megtaláltam a tecsóban én is, meg is vettem.
Mi az a felhősödés?!

hál'istennek pogány vagyok

(#1236) Dave567 válasza os! (#1235) üzenetére


Dave567
addikt

Na azt ne akarj a tévédre, bár ehhez nagy szerencse kell, vagy lesz vagy nem. ;)

(#1237) Goot69


Goot69
újonc

Sziasztok! TV vásárlása elött vagyok, 2 típusra stzűkítettem le a dolgot, de jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni, melyik lenne jobb, áruk kb azonos:
1. Panasonic TX-47AS650E
2. Samsung UE48H6400
esetleg még: LG 47LB650V

Nagyon köszönnék minden tanácsot, Üdv!

(#1238) #94529552 válasza os! (#1235) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az ára tetszett jobban, vagy a képe? Majd egy rövid beszámolást, értékelést írhatnál ha már sikerült teljesen beüzemelni, és beállítani a tévét. A felhősödés megtalálható az LCD tévékben kisebb-nagyobb mértékben , főleg egyszínű, tartalom nélküli háttérképeknél. Normál használatnál szinte észrevehetetlen, és nem is kell foglalkozni vele.

Goot69: Szia! Ha írnál valami konkrét dolgokat a felhasználásról, pl Játék, vagy esti filmezés, nappali tévézés, sport, foci, csak egyik vagy ezek kombinációja, van-e tervben műhold vétel (sat tuner), stb.?. Az ársáv és a Smart+ 3D-s funkciók már egyértelműek. A H6400-nak LG-s megfelelője felszereltségben és színvonalban is az 47LB670V, ami minden szinten többet ad a 650V-hez képest, bár utóbbit is sokan veszik.

(#1239) Dave567 válasza Goot69 (#1237) üzenetére


Dave567
addikt

1. 2. Minkettő jó, Lg-ből a 670-től kell nézelődni.

(#1240) Goot69 válasza #94529552 (#1238) üzenetére


Goot69
újonc

Köszi! Főleg esti mozizás, TV nézés lenne a funkció. USB-ről és Media Playerről lejátszás. Meccset ritkán nézünk... Nem tudom a szemüveg mennyire különbség, a Panánál passzív van, a Samunál aktív...

(#1241) Dave567 válasza Goot69 (#1240) üzenetére


Dave567
addikt

Nagy különbség van a kettő között, de ha tudod menj el és nézd meg, Aktív az fejfájós, de ezt nem mindenki érzékeli viszont fullhd, a passzív viszont felezi, bizonyos nézési távolságból ez nem vehető észre, de ez kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#1242) #94529552 válasza Goot69 (#1240) üzenetére


#94529552
törölt tag

Teljes sötétben filmezésre egyesek szerint Samsung a jobb, de nekem van 47-es IPS-es, a tévé mögött egy kis szemkímélő világítással, és nagyon rendben van a képe szerintem. Mondom ezt úgy, hogy hasonló méretű nem IPS-es Samu is van itthon, szóval van valódi összehasonlításra lehetőségem. Panához csak 1 db szemüveget adnak :( , a többihez kettőt.
Aktívhoz legyen mindig tartalék elem, mert lemerülhet, ha véletlenül használat után nem kapcsolod ki. Samu gyári hemü szára egy kicsit törékeny, nagyon óvatosan kell bánni vele.
Lehet venni utólag, paszív kb. 1600 Ft/ 4 db, aktív 5000 Ft/ 2 db.

(#1243) Goot69 válasza #94529552 (#1242) üzenetére


Goot69
újonc

Köszi a segítséget! Panám volt eddig, de a samu is tetszik, főleg hogy több a be és kimenete és nincs bosszantóbb, mint ha valamit még be kellene dugni, de nincs hova... Árban 15 rugó a Samu előnye, meg talán a kicsit jobb hangzás, a Pana meg kicsit talán dizájmosabb... Még a 3D miatt gondolkodom, a passzív szemüveget már próbáltam, az aktív se lehet rosz, csak látatlanba tényleg nem tudhatja az ember, nem fog -e éppen neki fájni a feje...szóval még alszok rá egyet...De köszönöm a sok értékes infót!

(#1244) Iroil


Iroil
tag

Sziasztok!Azon gondolkozok most,hogy vennék egy új tv-t,de akkor kidobnám a monitoromat,Miért?
Mert a tv-n szeretnék gépezni is,Tudom ez nem pont a témába vág,de valamennyi köze van hozzá.Hogy tudnám azt megoldani?Még nem választottam complett TV-t de van pár alap követelményem:
-16:9 abból is 1920×1080
-Kicsi legyen a válaszideje.(Mert lövöldözős játékra kell)
-És 144 Hz-n fusson,mert az is kellene nekem.
És aki tud ilyen tv-t és lehetőleg olcsót akkor az letudná írni?
2.:
Hogy tudom ezt az egészet megoldani?Mert hogy mint mondtam a tv-n akarok egyben tv-t nézni meg játszani.Ezt hogy tudom megoldani?Nekem egy UPC-s dobozom van,Arról megy a vezeték.Valaki aki ért hozzá azt írna,megköszönném.
Sziasztok!

Milu

(#1245) csoszka14


csoszka14
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném tv vásárláshoz. Amihez kéne:

-főleg film és sorozat nézés
-kb 4-4,5 m távolságból lenne használva
-WiFi-n keresztül is lehessen használni
-falra szerelhető
-Max 150k

Ha bármit tudtok ajánlani azt nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#1246) #94529552 válasza Iroil (#1244) üzenetére


#94529552
törölt tag

A tévék 50/60 Hz-et tudnak, olvass utána inkább ennek valahol. Monitornak az alap tévéket szokták használni, mert a képjavítókat mindig ki kell kapcsolni ilyenkor az input lag miatt. Alap FHD 16:9-es az LG 32LB5610 [link]vagy
Samsung UE-32H5000 [link]. Ha viszont a monitor funkció lenne a fő irány, akkor inkább egy jó minőségű szemkímélő 22-24"os moncsit javasolnék, +1 tévé tunert, de ez már inkább egy másik topik témája.

csoszka14 4,5 m-re legalább 55".os tévé kellene. Ráadásul smart? 50" ami még belefér. Samsung UE50H6200 Samsung UE50H6200

(#1247) Netye


Netye
csendes tag

Sziasztok! Tv.t szeretnék venni, 47-50" között! Amit nézegetek Samsung UE 48 H 6400, LG 47 LB 671. Közel azonos az áruk, / 160 eFt / melyik a kedvezőbb, tudtok-e jobbat, vegyek-e hozzá + 3 év garanciát 19eFt-ért? Köszi!

(#1248) Dave567 válasza Netye (#1247) üzenetére


Dave567
addikt

Jó mindkettő tévé, és vegyél hozzá, én mondjuk a 6400-ast venném.
De ha eltudsz menni megnézni őket, akkor már előrébb vagy.

(#1249) Netye válasza Dave567 (#1248) üzenetére


Netye
csendes tag

Köszi!

(#1250) #94529552 válasza Netye (#1247) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én a 671-et vettem, mert nem nagyon díjazom az aktív 3D-t, de már nem is nagyon lehet kapni ezt a modellt. (a 670V jelű párja még több helyen is elérhető) Kifutó fázisban van, és 164k-tól indul most az ára.

Az a 3 év ilyen biztosítás szerű garancia? Majd a feltételeit érdemes lesz elolvasni, csak hogy pontosan ismerd.
A Samsungra lehet venni utólag garanciát a honlapján, de csak akkor, ha hivatalos viszonteladótól van a tévé.(MM, Euronics, Edigital, stb.), és tudni kell még azt is, hogy a Webshopból vett tévékre 1 év garit ad a gyár, a második évet a bolt rendezi.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.