Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) BoC1ka válasza jurassor (#43990) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Ugyan hozzáértő nem vagyok, azonban ugyanezeken vaciláltam. Sokat olvastam keresgéltem stb.

Nálam a Samsung lett a befutó, a képe élőben is szebb.

Azonban végül Qledet vettem (QE55Q60R), rábeszéltek a MM-ban, árban +35 re jött ki. Egyedül azért bánom hogy nem a TU8502 lett, mert az 55"-t én nagyon nagynak érzem pár nap után is.

YNWA

(#44002) ibizadance válasza AL (#43993) üzenetére


ibizadance
csendes tag

Köszönöm az infókat! Szemből történő nézésre még az 1 méteres eltolás bele fér?

(#44003) jurassor válasza BoC1ka (#44001) üzenetére


jurassor
csendes tag

Köszönöm, lehet nálam is a samu lesz.

(#44004) NeO023


NeO023
csendes tag

Sziasztok!

Hálószobába szeretnénk egy TV-t. 90%-ban esti, sötétben történő filmnézés, sportműsorok. 0-15 fokos szögből nézve.
Igények:
- 43-as méret
- UHD felbontás
- 4k lejátszás médiaserverről (Jelenleg Twonky a másik TV miatt, de bármi szóba jöhet)

Másodlagos igények:
- Keskeny kialakítás
- Fehér káva (ez a legutolsó szempont... ha véletlen van az ajánlott típusból)

Ár: Max. 130ezer

Mit ajánlanátok? LG van a nappaliban, WebOS-t szeretjük, viszont ebben az árfekvésben nem nagyon látok keskeny LG Tv-t. Samsunggal egy 10 éves modelltől eltekintve nincs tapasztalatom, a többi márkával meg pláne :)
Köszönöm!

http://www.pokerstrategy.com/uQ0A1Z

(#44005) smoli


smoli
aktív tag

Sziasztok!

Kellene egy kis hozzáértői segítség.
Nappaliba szeretnék új TV-t, 65" méretben (Samsung QLED vonal preferált), 4 méter távolságból főleg film (Netflix és NAS) és sportműsorok nézésére, valamint játék, mivel tervben van a későbbiekben egy PS5 beszerzése is.
Keret kb. 400K
Köszi!

(#44006) ValeZole


ValeZole
csendes tag

Sziasztok,

T-nél most kerülhetett fel a TCL 55P715.
Egész jó kis tv-nek néz ki elfogadható áron.
Nincs valaki esetleg aki vett már ilyet?

(#44007) rainman72 válasza ValeZole (#44006) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A Tcl topicban már beszéltük
Túl friss még nem vett senki
Elég alap amugy
Ez jobban megéri ha nagy gondolkozol [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44008) AL válasza ibizadance (#44002) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az az 1 méter jobbra, vagy balra eltolás a képernyő közepétől attól fűggően számít, hogy milyen messze vagy a képernyőtől. Minél messzebb annál kevésbé. De a VA Panelek sem egyformák. Egyiknek jobb, másiknak meg kevésbé jó a betekintési szöge. Érdemes üzletben kipróbálni. Üdv.

(#44009) Jorgi Kormi válasza smoli (#44005) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

4 méterre inkább már 75 vagy annál nagyobb tévé ajánlott , 65-ös méretben 400eFt-ért samut még nem veszel tisztességes mínőségben , 429eFt-ért van 65q82r ( erről már írták itt a topicban) vagy alternatíva lehet a Hisense 65u8qf( 369 eFt , de rendszeresen akciózzák 330 környékén) és Sony 65xf9005 amit szintén rendszeresen akcióznak 370 környékén. Hisense és Sony némelyik nagyobb M.M-ban megnézhető , esetleg összehasonlítható. Sokan a Sony ezen típusára esküsznek , főleg 370eFt körüli áron.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44010) AL válasza NeO023 (#44004) üzenetére


AL
addikt

Szia . Nem tudom mi számít Nálad keskenynek, mert szerintem mostanság mindegyik keskeny.
Ha VA paneles kell akkor Samsung 43TU8002, 8502. Ezeknek sötétben jobb a képe, de kisebb a betekintési szöge, de nincs DTS decodere.
Ha IPS kell, akkor LG 43MU7600, 7450, vagy Sony 43XG7096 ( nem androidos ).
Itt olvashatsz a panelekről [link] , [link]
Itt megtudod nézni, hogy melyik készülékbe milyen kijelző van és még sok egyéb adatot is láthatsz. [link]
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44011) ginola válasza Jorgi Kormi (#44009) üzenetére


ginola
addikt

A local dimming Hisense esetén milyen Sonyhoz képest?
Feliratok nem bloomingolnak?

(#44012) Jorgi Kormi válasza ginola (#44011) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Őt kell kérdezni ebben a témában : [link]
Én most szándékozom valamikor megnézni az egyik M.M-ban 65-ös méretben , mert most lett készleten több helyen is és össze akarom hasonlítani a Sony xf9005-tel .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44013) seria válasza ginola (#44011) üzenetére


seria
tag

Nem sok feliratos filmet néztem eddig de nem tűnt fel semmi anomália. Hétvégén hazaérek és tüzetesebben megnézem.

A local dimming jól működik, de nem tudok különbséget tenni mert nem láttam még a sonyt otthoni viszonylatban. Annyi hogy papíron a hisense u8qf 132 zónában működik, a sonyban meg 42.

(#44014) seria válasza Jorgi Kormi (#44012) üzenetére


seria
tag

Mindenképpen vigyél pendriveon filmet amit mind a kettőn ki tudsz próbálni.

(#44015) fauv


fauv
őstag

Kicsit olvasgattam a TCL új TV-ről, 715 és 815 ről. Általánosságban nem írnak rosszat róluk, igaz nagyon kevés a tapasztalat még. Egy dologra kíváncsi leszek majd, hogy az EU -ba szánt TV-k, ugyan azzal a speccel jönnek majd mint US társaik, vagy hasonlóan a Samu-hoz, itt is lesz valami változás.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44016) andrisms válasza totham (#50) üzenetére


andrisms
aktív tag

Sziasztok!
2 ajánlásra lenne szükségünk:
1) Szülőknek szeretnénk TV-t venni. Leginkább TV-t néznek rajta, filmek, max Youtube.
Panasonic (asszem 43"-os) plazmát váltana. Én személy szerint Samsung párti vagyok, de nem zárkózunk el mástól sem.

-keret: 150e Ft
-Panel: VA párti vagyok, de nem zárkózok el egy jobb IPS-től sem.
-4K
-49" vagy felette
-Youtube legyen rajta, többi nem érdekes. Jelenleg 50MU6102-őm van, de volt webOS-es TV-m is, így egyiktől sem zárkózom el. AndroidTV ilyen árkategóriában gondolom inkább szenvedés vagy nincs is.
-garancia: minél több, de legalább 2 év.
-jó rendszersebesség
Képminőségben abszolút elégedett vagyok az UE50MU6102-vel, kellemes csalódás volt annyi pénzért. Egyedül a YT nem tölt be néha, de újratelepítéssel megoldható. Hasonló képminőség jó lenne.

2)Vagy másik opció: megkapják a mi TV-nk, akkor viszont valami QLED-est ajánljatok légyszi. Melyik a legolcsóbb, és melyik a legjobb ár/értékű választás? Lehetőleg azért ésszerű határok közt, minimum 50". Nekünk filmek, sorozatok, Youtube. Fontos a rendszersebesség, Tizennél szerintem tök jó, webOS sem volt rossz, mikor LG-m volt, de nagyszülőknél új Thomson és pár éves Panasonic van, na azt nem tudom kivárni, rohadt lassú.

Köszönöm

(#44017) rainman72


rainman72
Topikgazda

Raktáron van most már a Hisense 65U8QF a MM--ban!
Már csak egy akciot kell kivárni annak aki ebben gondolkodik!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44018) ginola válasza rainman72 (#44017) üzenetére


ginola
addikt

Nekem 55-ben vagy a fenti Hisense vagy az XF9005.
Sony szerviz itt van a közelben, Hisense viszont nincs.......
Kíváncsi lennék képminőségben jobb e a nagy múltú Sony, de áruházi körülmények között összehasonlítani nem lehet szerintem. Otthoni körülményekben lehetne.

(#44019) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!

55 "-os tévét szeretnénk nappaliba, falra szerelve lenne. 4k kellene, mit ajánlanátok?

Kb 150 000ft lenne rá. Tudnátok több opciót is kuldeni? Elsősorban a szép kepminoseg cél.

Köszönöm!

(#44020) Aflamin


Aflamin
tag

Véleményt kérek!
1: [link]
2: [link]
Melyik legyen és egy kicsit, hogy miért?
Köszönöm!

(#44021) rainman72 válasza Aflamin (#44020) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A TCL egy jól kinéző tv sztem
Enyhén túlárazva a tudásához
képest,gondolom a soundbar miatt!
65" TCL ivelt tvt vettem a napokban 150ért!
Viszont igy nagyon jól mutat,nekem is tervbe van!
Itt egy teszt róla [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44022) Kiskutya válasza Aflamin (#44020) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha Telekomos vagy akkor én inkább a tcl 65c715 venném. Árban kB mint a Panasonic de nagyobb és 10bites. Amúgy egész jónak tűnik ez a pana.

hmm...

(#44023) rainman72 válasza Aflamin (#44020) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Egy kis összehasonlítás [link]
Meg videó [link] [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44024) rainman72 válasza Kiskutya (#44022) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem is lenne rossz az a Pana 65"-ba csak 400e :DD :U

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44025) Kiskutya válasza rainman72 (#44024) üzenetére


Kiskutya
veterán

Akkor még már inkább 65c815

hmm...

(#44026) fauv válasza rainman72 (#44024) üzenetére


fauv
őstag

Vagy Q82R, 429-ért, amivel nem lehet mellé lőni.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44027) Aflamin


Aflamin
tag

Köszönöm a megjegyzéseket, de ez is forintilag határeset (max 240eFt). Saját egyedi szolgáltatóm van.
Szóval ez a kettő, esetleg még ez [link] .

(#44028) rainman72 válasza Aflamin (#44027) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Pana :DD
Vagy ha az drága és nem sürgős,várni egy akciót a TCL EC780-ra!
Kell az a 55" is legalább manapság :K

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44029) tomp válasza Kiskutya (#44022) üzenetére


tomp
félisten

Csak sajnos elfogyott. Remélem a héten már lesz nekik raktáron C715.

(#44030) rainman72 válasza Kiskutya (#44025) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[Pana 65GX830E]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44031) tomp


tomp
félisten

Az létezik, hogy a Telekom csak 1db 65C715-öt kapott? Az imént megjelent a Megrendelés gomb. Megrendeltem és újra nincs készleten de nekem hétfőn hozzák. :DDD

(#44032) rainman72 válasza tomp (#44031) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Szerencséd volt!
Elvileg lehet,virus miatt semmi se úgy megy mint előtte,lásd Hisense tvk is a MM-ban!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44033) tomp válasza rainman72 (#44032) üzenetére


tomp
félisten

Ezek szerint most ezt a méretet kihalásos alapon lehet megrendelni. :D

(#44034) rainman72 válasza tomp (#44033) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Úgy néz ki :DD
Régebben volt készlet értesítő most nem találom!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44035) akosar


akosar
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni TV vásárlással kapcsolatban. :)

Hamarosan új lakásba költözünk a párommal, és felmerült, hogy a mostani TV-ket lecserélnénk a költözéssel.

A szoba adottságait/nézési távolságot figyelembe véve 55" OLED TV-ben gondolkodunk, a mezőnyt két TV-re szűkítettük le:

1. Panasonic VIERA TX-55GZ950E

- Előny: Tesztek és személyes megtekintés után ennek (nem sokkal de) jobban tetszett a képe az LG-hez képest. Nem tudom, hogy ez csak a bolti viszonyok között volt-e így vajon... (csak a reklám videókat néztük)
- Hátrány: Nincs HBO GO alkalmazás, (de ezt megoldjuk Apple TV 4K-val) Kissé fapados menürendszer, alkalmazásbolt se túl bő. (mondjuk sok alkalmazást nem tervezünk letölteni...)

2. LG OLED55B9PLA

Előny: Nagyon szép/jó smooth OS, magic remote egy elég jó dolognak tűnik
Hátrány: Panasonichoz képest picit gyengébbnek tűnik (nyilván nem kategóriákkal, 1-2 hajszállal) a képminőség

(Persze mindkét TV lenyűgöző kontrasztot produkál :) )

Kérdéseim, összesen 3 DB:

1. Ti melyiket választanátok és miért a kettő közül?

2. Most mindkettő ilyen 399-407k körül mozog árban... tudom senki se jós de: szerintetek ezeknek az ára mehet még ennél lejjebb? Vagy érdemes lecsapni most, mielőtt még végles elfogy? (ugye mindkettő tavalyi modell)

3. Mindenképp szeretnénk +3 év garit vásárolni. (gyári plusz 3 év egyikre se elérhető) Euronics és Edigital feltételeit olvastam el a plusz garanciáról (amit kvázi egy biztosító kínál) Neten olvasni rémtörténeteket ezekről... valóban megbízható ez, ha szükség van rá? Nem csak "placebó", és ál biztonságot ad?
Alzánál tűnik ez a plusz 3 év garancia a legdrágábbnak, de egyben a legrugalmasabbak a feltételek (Alza üzletbe kell bevinni, onnan nem küldik el sehová, szinte egyből van javírás/visszatérírés) míg a több cégnél (Euronics, Edigital) el kell vinni ide-oda. Euronincs esetén valami Fény-hang kft-hez, aminek google-ön 2.2 az értékelése, kb 70% az értékeléseknek 1 csillag, sokan írták, hogy hetekig semmi nem történt a TV-vel... vagy felajánlottak egy sokkal gyengébb TV-t.
Na ezt a 3. kérdést elhúztam :D
Röviden tömören: Van-e értelme, (és ha igen melyik cégnél) kötni 3 éves plusz garanciát? Valakinek ebben tapasztalata?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :Rt

[ Szerkesztve ]

(#44036) rainman72 válasza akosar (#44035) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Pana
[link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44037) akosar válasza rainman72 (#44036) üzenetére


akosar
tag

Köszi a választ és a linket!

Ettől kicsit tartok:

Termék állapota: A gyári csomagolás bontott, a termék sérülés- és karcmentes. A készülék üzembe helyezett, kipróbált. Jótállás, kellékszavatosság: 18 hónap kellékszavatosság.
A termékre a 60 napos visszavét feltételei nem érvényesek! A termékre cseregarancia nem biztosított!

Gondolom erre plusz 3 év garancia se vehető...

(#44038) rainman72 válasza akosar (#44037) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én igy vettem pár hete egy Philips tvt,igaz olcsobb kategoria!
Viszont az is 40el olcsobb volt!
Plusz garira rá kell kérdezni vagy tedd kosárba ott lehet feladja!
A 14 napos elállás erre is vonatkozik!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44039) akosar válasza rainman72 (#44038) üzenetére


akosar
tag

Sajna nem dobta fel a plusz 3 évet :(

(#44040) AL válasza akosar (#44039) üzenetére


AL
addikt

Szia . + garanciát és biztosítást csak személyesen lehet venni az MM üzletekben.
Ha neten megveszed, akkor a blokkal ( számlával ) együtt kell bemenni a legközelebbi MM vevőszolgálatához.
Ha az Oled topickba ellátogatsz sokat olvashatsz róluk. Ott az LG tulajok vannak többségben, de mindkettőről vannak vélemények.
Nekem 55GZ950 van. Nagyon szép kép és hang jellemzi. Olyan jó a gyári beállítás, hogy szinte hozzá sem kell nyúlni. Csodás élethű színek. Rengeteg állítási lehetőség.
A hangja is vetekszik egy alap hangprojektoréval.
Amit ajánlottak az már használt, nem tudni, hogy mennyit volt üzemben és van e valami baja.
Ha ezt veszed meg tudod nézni hogy mennyit használták. Távirányítóval lehet megnézni . Ennek menete :
Üzemóra : menü - súgó - rendszerinformáció - állapot 4 sor.
Ott az Első szám az Üzemóra és második a ki bekapcsolva darabszáma.
Üdv.

(#44041) akosar válasza AL (#44040) üzenetére


akosar
tag

Köszi! :)

Akkor 2 szavazat a panára!

Valami tapasztalat neked vagy valakinek a plusz garanciáról?

(#44042) AL válasza Aflamin (#44027) üzenetére


AL
addikt

Szia . Az Általad írt tévék mind VA kijelzősek, tehát főleg szemből jó a képük.
Oldalról már torzulhatnak a színek. Tegnapi levelemben olvashatsz a panelekről.
Samsung QE55Q60RA
Ez szintén VA paneles, de már 100 Hz es ( jobb mozgásmegjelenítés ).
Az üzleteket nem ismerem, nem tudom, hogy melyik megbízható, érdeklődjél ( nehogy javított , vagy bemutató darab legyen ).
Az RA végű a tavalyi a jó, az idei TA betűjelzésű gyengébb.
Ha oldalról is nézitek IPS kijelzős kell. Üdv.

(#44043) AL válasza akosar (#44041) üzenetére


AL
addikt

Szívesen. Azt nem tudom, hogy Outletesre lehet e + garanciát venni, ha azt akarod megvenni előtte érdeklődjél. Az a mínusz fél év ( csak 18 hónap garancia ) is visszatartó erő.
Általában hétvégeken szoktak akciók lenni, érdemes körülnézni és talán az MM üzletekben is van olcsóbb ( nem bemutató darab ). Az MM üzletek árai másak, mint a neten.
Én mindenre veszek az utóbbi időben + garanciát. Az előző oledre is vettem, de az még a gyári garancia idejében romlott el, így a csereutalványt felmutatva az MM - ben visszaadták a + garancia árát.
Eddig még csak a Sony + garanciáját használtam fel ( szerencsére ), ott a 4. évben kaptam vásárlási utalványt és vettem új készüléket.
Panánál jó még a stabil középtalp is, nem a mostani "divatos tüskeláb".
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44044) AL válasza oliwwer (#44019) üzenetére


AL
addikt

Szia . Az alábbi levélben találsz ajánlatokat és fontos a kijelző ( VA, IPS ).
[link]
Ha falra teszed lényeges, hogy szembe lesz e, vagy felfelé kell nézni rá (panelválasztás miatt).
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44045) Aflamin válasza AL (#44042) üzenetére


Aflamin
tag

Köszi, megtekintem.

Qled vs NanoCell ?
:U

[ Szerkesztve ]

(#44046) Tusi22


Tusi22
újonc

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Új tv vásárlás előtt állok. 65 colos az elképzelés és 350 ezer forintalis összeget tudnék rászánni :) Lg tvt nem szeretnék TCL és Samsung között megy a dilemma. Tudnátok e ajánlani típust!? :R előnyt jelent a Dolby Vision esetleg QLed ha belefér :)) előre is köszönöm a tippeket :R

(#44047) Jorgi Kormi válasza akosar (#44037) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Mielőtt oled tévét veszel , kicsit olvass az oled topicban is erről a technikáról : előnyök és hátrányok. Az esetleges beégésre a plussz garancia nem jó .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44048) akosar válasza Jorgi Kormi (#44047) üzenetére


akosar
tag

Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmem! :)

Megnéztem a topicot, pont ennél a pana mondellnél írták, hogy kikapcsolt állapotban lefut a szükséges “tisztítás”.

Egyébként pedig TV adást (esetleges logo/12-es karika beégés veszély) elvétve nézünk (havi max 5-10 órát) illetve egyéb statikus tartalom sem jellemző. Netflix/HBO GO/PLEX-en keresztül nézünk filmeket/sorozatokat. (Játékra sem lesz használva a TV)

[ Szerkesztve ]

(#44049) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Tv mögé keresek valami világítást, ami pihenteti a szemet, ki mit ajánlana, használ?

(#44050) Jorgi Kormi válasza akosar (#44048) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Én is gondolkodom a Pana 65gz950-en , ha ismét leakcióznák 500eFt-hez közeli árhoz , talán elgondolkodnék rajta. Viszont 2021-től 3 év lesz a 300eFt feletti tévéknél a kötelező jótállás , azért ezt érdemes mérlegelni .
Én is még erősen gondolkodom azon , hogy az idén vagy inkább január környékén cserélném le a tévémet. ( Abban az időszakban/január, február, március, április/ a 2020-as tévéket kezdik kiszórni akciókban , igaz a gz950-es az 2019-es. Az utódja , ha jól tudom a hz980-as .)

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.