Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) GBRDVD


GBRDVD
tag

Sziasztok!

Szerintetek ~ 40" / 100 cm kategóriában, hétvégi házba, vendégeknek, meccsnézésre, stb. jó választás a Lidl holnaptól induló akciójában ez a Blaupunkt 75 ezerért?

https://www.lidl.hu/p/szuper-hetvege-07-03-szombattol/full-hd-smart-led-tv-40/p101603

Felhívtam a Lidl-t, sajnos a konkrét típust nem tudják megmondani, holnap derül ki a helyszín(ek)en. Tudom, ez már nem a régi Blaupunkt, hanem UMC, lengyel gyártja, szlovák forgalmazza, stb. Egyébként a tavalyi PH-s teszt annyira nem ír róluk rosszat, a kommentelők szerint pedig a JBL-hangszórós "jól" szól... (Nem tudni, hogy a holnapi Lidl-ös ilyen lesz-e.)

A fő kérdés az lenne, hogy ilyen 90-100 ezer Ft alatti ársávban ez legyen, vagy pedig egy valamilyen 40"-os Hisense. Ha igen, melyik típus, mi most a best buy Hisense-ből? Végigpörgettem kicsit visszamenőleg a topikot és láttam, hogy a Hisense-t ajánljátok többen is, valamint az Eb-n is ez van reklámozva orrba-szájba. Erre a típusra gondoltam, ez most a MediaMarkban a legolcsóbb, 77800 Ft, de nem tudom, mennyire lenne jobb a fenti Blaupunkthoz képest: HISENSE 40A5600F 40" FHD VIDAA Smart LED televízió, 100 cm

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#59002) Saccco válasza richardbill (#58957) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha azt nézzük, hogy a 2020-as Q sorozat panel szinten visszalépés volt 2019-hez képest akkor lehet jó vétel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59003) goboc78


goboc78
tag

Sziasztok ! Szeretnék majd egy 34 colos lg tv-t venni.
Két Nano-t néztem árban meg felelne.Az alábbi kettő tv között mi a különbség ?Csak a színe ? egyik fekete másik fehér ,árban se sok különbség van a kettő között
LG 43NANO753PA
LG 43NANO773PA
Válaszokat köszönöm! :R

(#59004) rainman72 válasza goboc78 (#59003) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[Nézz bele] de csak a szín lesz valszeg.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#59005) goboc78 válasza rainman72 (#59004) üzenetére


goboc78
tag

Köszönöm a választ .Gondoltam hogy színben lesz csak eltérés.A displayspecifications oldalt szoktam nézni nem találtam különbséget azért rákérdeztem.
Köszi a választ :R

(#59006) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok!

2 hónap múlva lenne aktuális a vásárlás de félek, hogy addigra már sehol nem lehet majd kapni a Samsung QE55Q80T-t, pedig az lenne a kiszemelt.
Létezik olyan TV ami tulajdonságaiban megegyezik ezzel és árban 350k körül van max?
Ami szempont lenne: VA panel, HDR10+, 1500 közeli fényerő, 4k, FALD, VRR

Köszi.

(#59007) rainman72 válasza RazoR (#59006) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Sony 65XH9096-77 volt/van még ebben az ársávban [link] .Elvileg talán ez még tovább kapható lesz,lassabbn fut ki.Később is jöttek az idei modelek,meg még találni 2019-s tvket is.Sony-nál frissitéssel jön a VRR de elvileleg még nem tudja,de talán még a PS5 se :F
XG 2019 XH 2020 X..J 2021

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#59008) Bear16 válasza RazoR (#59006) üzenetére


Bear16
csendes tag

Szerintem lassan elindul lefele az idei mini-LED TCL, azt lehet érdemes kivárni, osztrák alzában már 430k körül van:
[link]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#59009) stilo18 válasza RazoR (#59006) üzenetére


stilo18
addikt

Hisense 65U8QF.
Én ránéznék erre is.

Családi/baráti körben már van 2db, mindegyikük imádja.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#59010) AL válasza richardbill (#58957) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az Általad jelzett TV 550 ezer, vagy elnézted, vagy rosszul volt írva korábban.
300 ezerért ajándék lett volna. [link]
Ha bemutató darab volt, akkor már lehet, hogy sokat ment, mert már 2 éves is lehet ( 2019 - es modell ), de jobb, mint az utódai.
Az utódja 250 körül van, de gyengébb ( csak 50 Hz, nem valós 10 bit és kisebb a fényereje is, de fele annyiba kerül ) Samsung QE65Q60TA .
Itt láthatod az adataikat : [link]
Ez sokkal jobb, de 350 körül van : Sony Bravia KE-65XH9096, Az egyik legmodernebb háttérvilágítása van, androidos, natív 100 Hz, stb. A Sony topickban sokat olvashatsz róla.
Ezek mind VA kijelzősek, ezért főleg szemből jó a képük.
Ezt a Hisensét nem ismerem, de sokan dicsérik : HISENSE 65U8QF 65" UHD Smart
Itt mind a 4 TV adatait összehasonlíthatod : [link]
Ha mégis IPS kell, akkor az LG : [link] , [link] .
A fenti összefoglalóban olvashatsz a panelekről. Mindegyik tévének más a képe, ezért legjobb személyesen megnézni. Próbáld az otthoni nézési távot és szöget utánozni az áruházban.
Kicsit kisebb, de olcsóbb is ez a Pana : [link] . Ez szintén VA kijelzős : [link] .
Mindegyikhez ajánlatos + garanciát venni. Üdv.

(#59011) Saccco válasza AL (#59010) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tényleg 300 volt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59012) AL válasza GBRDVD (#59001) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ha nincs messze az áruház, akkor talán már ma is meg tudod nézni, legalábbis itt Pesten ma is volt és vették ( de nem néztem meg a számát ) .
A Hisense adatait itt láthatod : [link] . Üdv.

(#59013) weky


weky
tag

Sziasztok!

A PS5 konzolom megérkezésével úgy gondoltam itt az ideje a régi tv-m leváltásának, ebben szeretném a szakértők segítségét kérni.

Tévére szánt összeg, forintban?
200k körül
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
PS5 illetve tévénézés (Netflix, Hbo és tv műsrok).
3.Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
1,5 -2 m; 43"-55"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
A szoba világos és este is jól megvilágított.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Szemből néznénk ketten.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, Hbo Go
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
HDMI-ből minimum 2-t szeretnék.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Mindegy.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Most egy régebbi Samsungom van, de gond nélkül váltok másik márkára.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Nincs.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ha lehet újat szeretnék, használtat csak garanciával vennék.

Előre is köszönöm a segítséget!

Resonance multi gaming baráti közösség

(#59014) AL válasza weky (#59013) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ezek a Natív 100 Hz es Sony tévék tökéletesek játékra : [link] , [link] . [link] : ezek VA kijelzősek.
A Sony márkaboltokban tudsz hozzájuk + gyártói garanciát is venni.
Üdv.

(#59015) weky válasza AL (#59014) üzenetére


weky
tag

Köszi a gyors választ! :R :R

Resonance multi gaming baráti közösség

(#59016) AL válasza Saccco (#59011) üzenetére


AL
addikt

Akkor nagyon jól járt, ha valaki meg tudta venni. De ott a kis ördög, hogy miért. Talán agyonhajszolt bemutatódarab ? Üdv.

(#59017) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Látom volt már téma a hisense tv. Alapvetően van bármi oka, hogy ne ezt vegyem, vagy jók ezek is mint bármi más, csak a brand olcsóbb?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#59018) ladislass válasza AxBattler (#58920) üzenetére


ladislass
csendes tag

Ha jól nézem, a Philips 43PUS7805 és 43PUS7855 műszaki leírása teljesen megegyezik. Az előbbi picit olcsóbb választás lehet. Valakinek tapasztalata róla?

Hasonló árban látom még ezeket is: LG 43UP75003LF, LG 43UN80003LC, Samsung UE43AU8002
Érdemes lehet velük foglalkozni?

(#59019) sszemtelen válasza GBRDVD (#59001) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nálunk Sárváron már ma elérhető volt a TV. Hoztam is egyet. Igazából ennyi pénzért egy egész kellemes kis készülék. A konkrét típusa: BN40F1012EEB.

(#59020) So5ika válasza asdf_ (#58999) üzenetére


So5ika
csendes tag

koszonom szepen! jovo heten erdeklodom meg, hogy mi lehet tenni.

(#59021) Recon666 válasza Peti78 (#59017) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Teljesen jok, en nagyon meg vagyok elegedve a 65U8QF-el. :R

(#59022) joergie válasza ladislass (#59018) üzenetére


joergie
őstag

7805 és 7855 közt a külnbség a szín(egyik gun metal, másik fekete, de hogy melyik melyik...)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#59023) alaves válasza RazoR (#59006) üzenetére


alaves
addikt

Q80T: SDR Real Scene Peak Brightness 407 cd/m², HDR Real Scene Highlight 702 cd/m²
LG OLED55CX-et (HDMI 2.1) még kaphatsz akcióban ~350 eFt-ért, amely képminőségben lényegesen magasabb kategóriát képvisel kisebb fényerővel (SDR Real Scene Peak Brightness 321 cd/m², HDR Real Scene Highlight 681 cd/m²)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#59024) GBRDVD válasza sszemtelen (#59019) üzenetére


GBRDVD
tag

JBL hangszórós, azt lehet tudni? Biztos, hogy ez a típus? Mert eszerint a szám szerint ez egy 2019 körüli gyártású, kifutott széria és nem smart. :) Nem mintha ez utóbbi baj lenne. Ráadásul 63 ezer Ft körüli volt az utolsó áruk, ahhoz képest az "akciós" 75-öt kicsit sokallom: árukereső, 220volt.

Amúgy köszi az infókat mindenkinek, még mindig nincs eldöntve, hogy Blaupunkt vagy Hisense lesz. A Lidl 1 év garancia borzasztóan kevés!

Viszont a MediaMarktban hétfőig Red Days van, így lejön 3000 Ft az amúgy is akciós Hisense 40A5600F 40" -ből, ami így lehet, hogy jó vétel.

(#59025) ladislass válasza joergie (#59022) üzenetére


ladislass
csendes tag

Köszi a választ!
Erről a típusról mi a véleményetek, egész jó árban van, IPS panel, NanoCell, viszont csak 1 év garanciás. Régi modell lehet?
43NANO796NE

(#59026) Kaba válasza ladislass (#59025) üzenetére


Kaba
veterán

Outlet áruház.Mivel nem hivatalos forgalmazó,ezért adja a szürkeimportos tévét 1 év garanciával.

(#59027) opr


opr
veterán

Ujra itt, mert kozben a kinezett TV elfogyott (termeszetesen...)
Szoval, nagyon leszukitve a listat, roviden/tomoren az igenyekkel:
PS5, (kesobb) XSX, laptoprol (tehat vegig nativ 4k 60hz jel mellett) YouTube, Plex, stb video/film/sorozat, nagy ritkjan 1-1 focimeccs nezeshez melyik a jobb TV ezek kozul, ha a hangminoseg nem szamit, es az okosTV rendszereket absozlut nem hasznalom (annyira, hogy egyszer felmegy netre, lefrissulget, aztan netet se fog latni soha tobbe kb).
A ket jelolt:
[Philips 58PUS8555]
[LG 55NANO866NA]

Amit lattam, hogy a Philips mellett szol, hogy VA, az LG mellett meg hogy hdmi 2.1, 120hz, VRR. Kerdes, hogy van-e annyival jobb a Philips kepe/mozgasmegjelenitese, hogy megerje az IPS <-> VA. Ez az LG elvileg nem RGBW-s, tehat elmeletileg van ra esely, hogy nem fos a kepe.

Koszonom! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59028) opr válasza opr (#59027) üzenetére


opr
veterán

Ah, cancel, kicsit alaposabban utanaolvasva az LG egy akkora atb@szas, hogy ihaj. Szoval igen, hdmi 2.1, meg fogad 120hz jelet meg minden, de mindezt ugy, hogy mellette 100hz-es benne a panel. :W
Mekkora parasztvakitos aljas szemetseg mar ez, hihetetlen, hogy ez egyaltalan legalis, mikozben a dobozon akkora betukkel vigyorog a 120hz, hogy akkor is kiveri az ember szemet, ha hattal all neki. Ezzel a zsenialis marketinggel nalam elerte az LG most, hogy akkor se vegyem fontolora a TV-juket a jovoben, ha nem tudom mi van. :W

Marad a Philips, koszonom az eddigi segitseget! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59029) asdf_ válasza opr (#59028) üzenetére


asdf_
veterán

Én nem vennék mérget rá,. hogy 100-as csak a panel, hanem európa miatt az 50 Hz dupláját írták rá, aztán jóvanazúgy (meg eleve értelmetlen lenne 100 és 120 Hz-es panelt gyártani). Honnan az atombiztos infó, hogy 100 Hz-es a panel?

[ Szerkesztve ]

(#59030) stilo18 válasza opr (#59028) üzenetére


stilo18
addikt

Jelölési hiba csak.
60 illetve 120Hz-es natív panelek vannak piacon csak.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#59031) opr válasza asdf_ (#59029) üzenetére


opr
veterán

LG customer service igazolta a dolgot, kaptam egy screenshotot chatbol.
Persze lehet, hogy fosul van feltuntetve, a chates Mancika meg siman abbol nezi es bologat (sot, igy belegondolva ez a valoszinubb), de mar ~mindegy, megrendeltem a Philipset. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59032) AL válasza ladislass (#59025) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az ilyen Outlet áruházakkal vigyázni kell. mert néhány helyen javított készülékeket árulnak és mint Te is írtad csak 1 év a garancia. Legtöbbször nem márkaszervizhez szól a garancia, hanem Ők fabrikálják.
Ugyanez ismert üzletekben drágább, de biztonságosabb a vásárlás : [link] , az ötvenes méret szinte alig drágább, mint a 43 - as : [link] . Az 50 - es VA paneles. Az árukeresőn meg tudod nézni ( az árdiagramon ) , hogy mikori kiadás. És ez az adattáblázat is mutatja a kiadás évét, tavalyiak : [link] . Üdv.

(#59033) AL válasza opr (#59027) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ez az adattáblázat elég megbízható : [link] . Ellenőrizheted az adatokat.
Az LG - nél az edge leg, ami gyenge, jobb a NANO9... sorozat. [link] Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#59034) asdf_ válasza AL (#59032) üzenetére


asdf_
veterán

És nem egy outlet úgy értékesíti, hogy paíron használt, bontott a készülék, emiatt a jótállási szabályok egy része nem vonatkozik rá, elsősorban a vissza kell sétálni a hibás készülékkel a boltba tud különösen kellemetlen lenni a kijön a szerviz és elviszi/helyben javítja a 10 kg-nál nehezebb készüléket.

(#59035) opr válasza AL (#59033) üzenetére


opr
veterán

Na jo, ez megint osszekavart. :(
Szerinted melyik a jobb a ketto kozul? Jol donottem a Philipsel, vagy nem? Meg vissza lehet mondani a rendelest, meg tudom varialni.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59036) headhunter válasza opr (#59027) üzenetére


headhunter
addikt

[link] , [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#59037) AL válasza opr (#59035) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ha tudod pendriven magaddal vitt mintafilmmel nézd meg őket üzletben és amelyik tetszik azt vedd meg. Vigyél, Nézz olyan jeleneteket, amelyet szeretsz nézni ( sport, film, gyors mozgás, stb ). Próbáld olyan távolságból és szögből nézni, mint otthol lesz. Üdv.

(#59038) AxBattler válasza opr (#59028) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 50/60Hz, illetve a 100/120Hz ugyanazt jelöli, mindig máshogy jelzik... ergo nem átb*.
A 8-as Nano-k nem ezért, hanem a gázos edge LED háttérvilágításuk miatt nem ajánlottak, legyen inkább 7-es vagy 9-es.

Grats a Philips-hez.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#59039) opr válasza AxBattler (#59038) üzenetére


opr
veterán

Köszi, kedden jön, majd ha igény van rá, írok a tapasztalatokról, miután belaktam/beállítgattam. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#59040) aknagyutacs


aknagyutacs
csendes tag

Sziasztok!

Most jutottam el a tv vásárláshoz, és amit pár hete ajánlottatok (LG 43UN73/74/81) jelenleg nem kapható (legalábbis megbízhatónak tűnő boltban). Vannak alternatívák?

43 colos, IPS paneles, 4k tv-t keresnék 110-150 ezer között.

Köszi!

(#59041) AL válasza aknagyutacs (#59040) üzenetére


AL
addikt

Szia. Nézd meg az LG 43Nano793 at. Ez még jobb is. Az Auchanban most 150 ezer. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#59042) Yugo


Yugo
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget/tanácsot szeretnék kérni tv vásárláshoz.

65" körülit szeretnék, nappaliba lenne téve falra, olyan 250-300ig.
Általános használatra lenne: napközben, de inkább délutan-este TV nézés IttOtt TV szolgáltatással, mellette netflix és hbo is (játék szinte nulla), olykor zene hallgatás, de arra vannak hangcuccok.

Tudom, hogy elkerülhetetlen, de azért jó lenne ha bevilágítás és felhősödés nem lenn, vagy minimalis lenne(nagyon zavarnak az ilyen hibák).
Az se lenne rossz ha a magyar szerviz szolgálat jó lenne hozzá.

Amiket néztem(akciók miatt leginkább), de nem feltétlenül ezek közül választanék, minden megoldás érdekel:
Philips 65PUS8505
Samsung qe65q60t
Hisense 65u7qf (de itt ahogy olvastam nincs HBO, pedig az kell)

Nagyon köszönöm a segítséget! :R

(#59043) Kiskutya válasza Yugo (#59042) üzenetére


Kiskutya
veterán

A philips ips paneles ha sötétbe is nézitek nem a legjobb választás a hisense rendszerén nincs hbo go ha fontos. (külső média boxal lehet helyettesíteni de az + 1 eszköz lenne) A samsung ami szerintem megfelel neked vagy esetleg nézz rá még erre [link].
Nekem a tcl van én elégedett vagyok vele.

hmm...

(#59044) rainman72 válasza joergie (#59022) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Fekete nincs a 7805-ből!!!
Az alap szin metallic blue ami inkább sötétszürke,a 7855 pedig ezüst szín.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#59045) rainman72 válasza joergie (#59022) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nincs belőle fekete ennél a tipusnál.
A 7855 ezüst, az alap 7805 sötétszürkéhez áll legközelebb,más difi nincs.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#59046) tobias40


tobias40
veterán

Sziasztok!
Mennyire ajánlott tv ez :Philips 65PUS8505 239000 Ft ?
Átlagos tv nézés,telekom iptv-vel és fullhd-4K-s filmek nézése NAS-ról,amlogic box-al.
Vagy ennyiért van jobb-ajánlotabb?
Szinte csak szemből nézve ,kb 3 méter távolságról,sötétítés megoldható!

(#59047) Kiskutya válasza tobias40 (#59046) üzenetére


Kiskutya
veterán

Annyi a negatívum hogy sötétbe a feketéje nem az igazi inkább sötét szürkés viszont világosabb hekyisegbe jó lehet.

hmm...

(#59048) rainman72 válasza tobias40 (#59046) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én megvenném helyetted az ujracsomagolt,nem használtat 2 év garival,jóval olcsobban.Pénteken például nem volt csak 190e.
IPS panel itt nincs jelentősége a sötétitésnek,inkább a nem full sötét jó neki akkor nem jönnek ki a panel gyengéi.
Ami hasonlo még a Samsung AU8002-9002 VA panellel jelenleg még drágábban.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#59049) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Sziasztok! EZT a TV-t néztem ki magamnak. Tudnátok-e abban segíteni, hogy a wifi "buta" TV-n mire jó, illetve nagyjából ezen az áron jobb választás van-e. Fontos a középen lévő láb (a TV állványunk rövid), illetve a fejhallgató csatlakozó.
Sanos nagy tapasztalatom nincs TV ügyben, egy 10+ éves Sony adta meg magát, azt pótolná.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#59050) tobias40 válasza rainman72 (#59048) üzenetére


tobias40
veterán

190-ért ugranék rá azonnal!214-ért is megéri?Van ennyiért obb most a piacon?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.