Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) sakal83 válasza Dzsana (#39998) üzenetére


sakal83
addikt

Én ezt javasolnám ha belefér. Korrekt készülék. Jobb mint a linkeltek. És nem annyival dragabb mint jobb.

[link]

Ha draga akkor a Panasonic 58gx810 illetve 830at is szemmel tartanam.

[ Szerkesztve ]

(#40002) Livius


Livius
őstag

Sziasztok!

A lassan 3 éves LED háttér-világítású LCD TV-met (KDL-43WE750) szeretném cserélni egy Android TV-re.

Az egyik budapesti sony üzlet webshopjában keresgélek, és azt szeretném kérdezni, hogy jelenleg mi az ajánlott modell kb 200k-ért. Az is érdekelne, hogy mik a technológiai különbségek az XF és XG szériák között?

Amúgy a kiszemelt TV-ék most nekem ezek, de a műszaki leírásukban egyszerűen nem látom miben különböznek, miközben egyik drágább mint a másik.

SONY KD-43XG8096B [link]
SONY KD-43XG8396B [link]
SONY KD-43XF8577B [link]

Az ezeken lévő Android rendszer amúgy mennyire szabadon telepítgethető? Itt már a Google Play-ből korlátok nélkül bármilyen lejátszó szoftver telepíthető, és gyakorlatilag korlátlan az hogy milyen formátumokat tud lejátszani a TV így?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#40003) AL válasza Dzsana (#39998) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Az ajánlott készülékek közül a 2 Qled VA paneles. a 49 - es méretű gyengébb, csak
50 - 60 Hz. Az 55 - ös már 100 - 120 Hz. Ez hasonló a tegnap ajánlott Samsung 55RU8002 höz, de drágább és jobb is.
Három közül az LG a leggyengébb. Az is 50 - 60 Hz és IPS paneles, de nem ez a baj, hanem a háttérvilágítás miatt gyakran felhős. Ha úgy döntesz, hogy IPS kell, akkor szerintem másikat válasszál.
Felhősödés a LED tévék betegsége.
Legjobb a sakal83 által ajánlott Sony 9005. Ez szintén 100 - 120 Hz, VA panel , fejlett, modern directledes háttérvilágítással és androidos.
Itt láthatod az adatokat : [link]
Ha zavarnak az Ügynökök, akkor udvariasan mond meg nekik, hogy nézelődni szeretnél .
Üdv.

(#40004) AL válasza Livius (#40002) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ezen az oldalon meg tudod nézni az adataikat.
Az XF 2018 - as valós 10 bit , az XG 2019 - es már nem valós 10 bit.
Az XF8505, 8577, 8596 szinte egyforma apró eltérésekkel ( a TV keretének a színe, stb. )
Ugyanígy az XG8396, 8377 is. A 43 - as méret IPS kijelzős.
A 49 - es méret hasonló árban van, de az VA paneles. Ezek mind 100 - 120 Hz.
A telepítéssel nincs tapasztalatom.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#40005) athlasz


athlasz
csendes tag

Sziasztok!
A Samsung 75ru7170, vagy a Sony 75xg8096 a jobb tévé? Köszönöm!

(#40006) fabri07 válasza athlasz (#40005) üzenetére


fabri07
aktív tag

Sony.

(#40007) FlashLed válasza athlasz (#40005) üzenetére


FlashLed
senior tag

A samsung egy nagyon alap. A sony kicsit magasabb kategoria.

The Mechanic

(#40008) AL válasza kormi0312 (#39995) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ebben a táblázatban megtalálod : [link]
Üdv.

(#40009) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok!
Anyósomnak keresek 43" tv-t.Szerintem elég neki a full hd,mert csak tv csatornákat meg néha youtube-ot nézne rajta.Köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#40010) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Ti melyiket vennétek?

Philips 65PUS6704/12
Samsung UE65RU7102KXXH
LG 65 UM7100PLA SMART LED

Én nagyon kacsingatok a Philips felé az Ambilight miatt (illetve a nagyobb tesóra az Android miatt), csak kérdés hogy mennyire jók a Philipsek.

A Samsung és az LG nagyon kedvező árúak. Itt gondolom lényeges különbség nincs, kinek melyik a favorit.

Amennyire utána tudtam nézni azt szűrtem le, hogy a philipsen nincs bluetooth (ami annyira nem zavar) ellenben direct LED-es megvilágítású (ha jól tudom ez jobb az Edge-nél) a többiben nagyjából megegyeznek.

(#40011) Dzsana válasza AL (#40003) üzenetére


Dzsana
senior tag

Köszi megint! Az androidosról mindkét ügynök lebeszélt, hogy csak a baj van az állandó frissítésekkel. Ez hülyeség lenne?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#40012) sakal83 válasza Dzsana (#40011) üzenetére


sakal83
addikt

Valoban jobb az lg es a samu rendszere de tv leven a kep a fontos. A sony androidja mar boven turheto.

(#40013) kormi0312 válasza AL (#40008) üzenetére


kormi0312
senior tag

Szia.
Köszönöm szépen a segítséged. Azt szeretném kérdezni hogy van e olyan adatbázis ahol lehetne tulajdonságokra szűrni? Olyan 55 vagy 65 colos tv lenne jó film nézésre aminek direkt LED világítás van VA panellal. (Elég lenne az 50\60hz is mert csak filmnézés lenne)
Köszi szépen előre is

(#40014) AL válasza Demokatona (#40009) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Árat nem írtál, ha belefér a költségvetésbe, akkor ez a Sony szerintem megfelelő.
Sony Bravia KDL-43WF665
Itt olvashatsz róla : [link] [link]
Bármilyen készüléket veszel ajánlatos +3 év garanciát venni hozzá. Sonykhoz ( ha hivatalos kereskedőnél veszed ) utólag, 1 éven belül is megteheted a márkaboltokban. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#40015) AL válasza kormi0312 (#40013) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Csak így tudom : 1. : az árukeresőn, vagy az áruházak oldalain megnézed a választékot és a szűrők segítségével beállítod a méretet , árat, gyártót, stb. ( kívánságod szerint )
2. : a kiszemelt készülékek adatait ( kijelző, háttérvilágítás, méret, stb. ) ezen az oldalon megnézed . Itt egyszerre 4 készüléket is összehasonlíthatsz, csak a jobb felső sarokba kell a típusszámot beírni. Samuknál általában az utolsó számjegy nélkül. Üdv.

(#40016) Gabesz87 válasza AL (#40015) üzenetére


Gabesz87
addikt

Displayspecification oldalon is lehet pár dolgora szűrni, a kereső melletti kis ikonra kattintva.

(#40017) Demokatona válasza AL (#40014) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi.Még belefér a költségvetésbe.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#40018) #78791680 válasza AL (#40014) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nekem az a tapasztalatom hogy inkabb felesleges a plusz gari mert a legtobb hiba meg az elso evben elojon. Ezeknek a keszulekeknek nagyon draga a plusz garancia.

(#40019) kormi0312 válasza AL (#40015) üzenetére


kormi0312
senior tag

Köszi szépen a tippeket ;)
Szerinted melyik a legolcsóbb VA paneles Direct LED-es 10bit-es TV? Melyiket lehet érdemes megvenni?

(#40020) kormi0312 válasza Gabesz87 (#40016) üzenetére


kormi0312
senior tag

Tényleg ott van egy alig észrevehető piktogram, amire bejön az általad említett szűrő.
Laptopon néztem, de nem enged a találati listában lefelé görgetni.... :O
Titeket?

(#40021) AYEL


AYEL
tag

Sziasztok,
kicsi helyre keresek 49-50-es TV-t. A keret kb 250K, de ha kevesebből is kapok megfelelőt, nyilván az is ok. Felhasználás kevés Xbox, normál tv-zés, ha le tudja játszani USB-ről az mkv-t, az jó lenne! Van tipp mit lenne érdemes venni?

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#40022) kormi0312 válasza AL (#40015) üzenetére


kormi0312
senior tag

[link] ez tényleg tudhatja a Rec.2020 színteret? Illetve mekkora hátrány lehet hogy még nem támogatja a HDR10+ szabványt csak a sima HDR10-et?
Szerintem ez jó is lehet nekem, VA panel és Direct LED megvilágítás :U

(#40023) Gabesz87 válasza kormi0312 (#40020) üzenetére


Gabesz87
addikt

Igen, én is pár napja vettem észre. Épp írni akartam itt, hogy de kár, hogy nincs ott valami részletes kereső, amikor megtaláltam azt az alig észrevehető ikont. De sajna, nem valami jó, ahogy írtad is, pár sort jelenít meg, aztán a legalsó sorban már a TV-k neve sem látszik, és ha van is tovább, nem lehet görgetni. Kár, mert baromi jó az oldal, irányadónak, tájékozódásnak kiváló volna, kicsit foglalkozhatnának ezzel a keresővel.

(#40024) doddencs


doddencs
senior tag

Bár ahogy sejtettem, a 43" nem népszerű méret manapság, talán a végső döntésben tudtok segíteni. Két versenyző maradt, 1-1 lg és samsung oldalon. Esetleg itt a kolléga által bedobott TCL 43EP660, de ezt nem sikerült élőben megnéznem.
LG 43UM7450PLA
Samsung UE43RU7412
displayspecifications összehasonlítás

Én élőben számottevő különbséget nem láttam képminőségben az lg és a samsung között, de ez lehet a demó filmek miatt. Viszont neten több negatív vélemyén is kering az lg felhősödéséről. Ugyanakkor talán a jobb hangzás és a magic távirányító az lg mellett szól.

Melyikkel lövök kevésbé mellé? :)

(#40025) Soká válasza doddencs (#40024) üzenetére


Soká
senior tag

Valószínűleg, az eltérő technológiákból adódóan mindegyiknek vannak kompromisszumai. Ennél szerintem többet nyom a latban a márkanevekhez fűződő személyes "előítéletek". A Samsung léptékekkel nagyobb cég, a mobiliparban betöltött vezető szerepe okán sokan gondolják úgy, hogy a Samsung eleve jobb mint az LG. Jóval több tv-t is forgalmaznak. Ezzel együtt én nem vagyok meggyőződve arról, hogy technikai értelemben is jobbak volnának. Én pár éve előítéletektől mentesen közelítettem a témához (pontosabban nekem akkor még egyértelműen a japán gyártók voltak a favoritok) és itteni javaslatra az LG mellett döntöttem és nem bántam meg, miközben a családban volt pár Samsung és azok sem rosszabbak. Véleményem szerint eléggé kiegyensúlyozott a kínálat és leginkább az számít, hogy éppen melyik forgalmazónak vannak jobb árai. Meg esetleg olyan részletkérdések, hogy kinek melyik távirányító áll kézre, ki milyen lábat kedvel inkább vagy a menürendszer részletei.
Vagy amit AL mindig hangsúlyoz, hogy VA/IPS panel.
Olvasd el ezt a párnapos hozzászólást.
Én éppen tegnap beszéltem egy LG-s kereskedővel, annyit mondott általánosságban, hogy a tv-k kritikus életkora 3-4 év. Általában ekkor mennek tönkre, amelyik ezt túléli, az általában elmegy 6-7-x évig is. Persze, nem lehetnek komoly tapasztalataik, hiszen mindig újítanak valamit és annak az élettartama inkább csak tippelhető.

(#40026) hunaqua válasza Soká (#40025) üzenetére


hunaqua
addikt

Én nem tudom "japánt" átugrani.Nekem mindig a Sony,Panasonic az első .Nagyon remélem,hogy a Sharp is vissza fog találni a helyére.Bizakodnék a Toshiba cuccban is,de az mostanában még reménytelen.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#40027) #78791680 válasza Soká (#40025) üzenetére


#78791680
törölt tag

Gondolom ez a 3-7 ev nem vonatkozik a regi plasmakra.
De en ilyen koran behalt tvkrol sem hallottam meg.

[ Szerkesztve ]

(#40028) koko52


koko52
veterán

Üdv!
Androidos TV-k felé kacsintgatok.
Van valakinek tapasztalata a Smart rendszerről? Bajos frissítés, 60hz? probléma stb
Nekem a youtoube reklámblokkoló a fontos.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40029) AL válasza kormi0312 (#40019) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ezeket ismerem : Sony Bravia KD-49XF9005B
Sony Bravia KD-55XF9005B
Sony Bravia KD-55XG9505B
Ezek androidosak.
Samsung QE55Q70RA
Itt láthatod az adataikat : [link]
Üdv.

(#40030) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Gyorsan tv kellene vennem, és teljesen elbizonytalanodtam. 65"-os tv szeretnék venni, étkező-nappaliba. Mivel a kanapéból és az étkező asztalnál is szeretném nézni, ezért IPs paneleset nézek, a keret 300 e Ft környéke. Első sorban napi tv-zés, néha filmek, focimeccs, NfL, Forma-1. Eredeti kiszemeltem a Sony Bravia KD-65XG8096. Viszont ez csak ugye 50 Hz-es és nem tudom, ez mennyire fog feltűnni a gyors mozgásoknál, van ebben valakinek tapasztalata? A másik kiszemeltem az LG 65SM8500PLA, ami 100 Hz-es, viszont a Sony szimpatikusabb lenne az Android miatt. Sajnos nem tudom őket egyszerre élőben megnézni, legfőképp gyors mozgású tartalmaknál, ezért érdekelne a tanácsotok, tapasztalatok, melyik lenne jobb nekem...

(#40031) Akellla válasza T 1000 (#40030) üzenetére


Akellla
tag

1 szavazat Lg nek sokkal jobb op rendszer miatt . Amúgy nyugodtan vehetsz Samu Q70 est is,a betekintési szöggel nem lesz gond,egyébként mindkét Tv nél jobb. Üdv.

(#40032) T 1000 válasza Akellla (#40031) üzenetére


T 1000
aktív tag

Jobb az LG op rendszere? Nincs tapasztalatom az androidos tv-kel, de szimpi, hogy bármit telepíthetek rá (Kodi, stb), vagy az android inkánbb hátrány? Sajnos a Q70-es nem fér most bele a keretbe...

(#40033) Akellla válasza T 1000 (#40032) üzenetére


Akellla
tag

Hát itt a fórumon sokan szidják az androidot,nekem sincs szem.tap.vele kapcs. viszont ismerősöm is azt mondta hogy soha többet,lassú van hogy a tv működését is befolyásolja,ellenben ha visszaolvasgatsz az Lg ilyen téren dicsérik.A kép szempontjából tényleg a Sony a nyerő. A Q70 azért írtam mert Nekem az van és tényleg nagyon szeretjük,nem gondoltam volna hogy tv és tv között ekkora külömbségek vannak.A betekintési szögeket érdemes áruházakban megnézni,a tesztekben hajlamosak azt írni hogy a Va panwl csak szemből jó,de ez messze nem igaz,abból a szögből ahonnan már nem jó onnan már senki nem néz Tv t.

(#40034) djsunny


djsunny
aktív tag

Sziasztok! Mint ismeretes az Antenna Hungária Kft. a MindigTV Extra szolgáltatást idén átpakolja DVB-T2 HEVC technológiára. Kérdésem az lenne a hozzáértő szakikhoz, hogy a Samsung RU8002 és RU7402 modelljei tudják ezt? Csak mert a Samsung weboldalán a specifikációk között nem látom sem a HEVC sem a H.265 szavakat. Ellenben ilyesmik vannak: DVB-T2CS2, HbbTV 2.0.1, HbbTV 1.5, HbbTV 1.0, MHEG 5. Köszönöm a segítséget. :R

(#40035) djhalasz


djhalasz
tag

Sziasztok. TV vásárlás előtt állok. KB 10 éve nincs TV-m csak monitor de most eljött az idő :DD Euronicsból szeretném venni, az van csak itt a közelbe. 250 a keret rá. 49"-55"
Leginkább szemből fogom nézni.
Igazából csak letöltött tartalmat fogok nézni rajta. Vega 64-re lesz kötve szóval jó lenne a Freesync de nem kötelező,de a 100Hz igen, ezért is néztem ki egy QE55Q67R-t. De nem tudok dönteni közte és egy Philips 55PUS8303/12 közt. Samsung RU8002 jobb náluk? Szerintetek?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#40036) farkas-j


farkas-j
őstag

Látom sokan paráznak a VA paneles TV-ktől. Mamár azért vannak bőségesen olyan VA paneles készülékek amiket nem csak szemből lehet nézni. Szoktam nézegetni a TV-ket kíváncsiságból és látom, hogy sokat fejlődött már ez a technika. Írom mindezt úgy, hogy otthon mindkét TV-nk IPS paneles LG (7 évesek).

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#40037) viperabácsi válasza Akellla (#40033) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ez így igaz , Nekem csak Q60r van , de nekm annak is tökéletes a betekintési szöge. A szinek meg valóban gyönyörüek . A TIZEN oprendszer is megy flottul , szerintem van olyan mint az LG webOS . Tesómnak androidos Philips-e van na az kín ! Lassú és állandóan nyavalyog az android valamiért ! :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#40038) AYEL válasza AYEL (#40021) üzenetére


AYEL
tag

Ha túl általános voltam, akkor azt kérdezem, hogy ebben az 49-50-es méretben kb 250 ezerig ennél (LG 50UM7450PLA) tudtok jobb ajánlatot? Van valakinek ezzel kapcsolatban ellenérve?

Megnéztem a képét, olyan mint a többi :-) . De tetszik, hogy már jár hozzá a magic remote, és ennél nagyobb nem fér be a helyre.

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#40039) koko52 válasza viperabácsi (#40037) üzenetére


koko52
veterán

Én is Philipset nézegetem az Android miatt. Telepíthető rá youtoube adblock? Ez az egy ami érdekel.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40040) frankdelgado válasza Akellla (#40033) üzenetére


frankdelgado
őstag

Philips 7304-et vettem, VA paneles. Kicsit tartottam tőle, de alaptalan volt. A betekintési szöggel semmi baj, abszolút nem látok torzulást. Nagyon faxa a képe. Ami az androidot illeti, az alapfunkciók teljesen rendben vannak. Előnye, hogy többfajta alkalmazás is telepíthető rá, video lejátszásnál,ami az alap lejátszón röcögött, az mx-en, vagy VLC-n rendesen ment. Nem kell tőle túl sokat várni, de amit kell azt tudja.

(#40041) koko52 válasza frankdelgado (#40040) üzenetére


koko52
veterán

Ez letölthető rá? https://skytube-app.com
Ez elméletileg reklámmentes YT

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40042) djhalasz


djhalasz
tag

[link] ez is youtube app, telon használom, reklám mentes nekem

(#40043) koko52 válasza djhalasz (#40042) üzenetére


koko52
veterán

Ok, de TV-n működik-e?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40044) frankdelgado válasza koko52 (#40041) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem tudom, de este megnézem! Még én is csak ismerkedek vele :DDD :)

(#40045) AL válasza AYEL (#40038) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ha jó a VA paneles, akkor a 100-120 Hz és Sony 49XG8396 megfelelő. LG ből a 49SM9000 szintén 100 Hz és IPS panel. Üdv.

(#40046) AYEL válasza AL (#40045) üzenetére


AYEL
tag

:R köszönöm a választ!

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#40047) koko52 válasza frankdelgado (#40044) üzenetére


koko52
veterán

Ok, köszi!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40048) djhalasz válasza AL (#40045) üzenetére


djhalasz
tag

[link] Erre is tudnál modnani valamit? Tanácstalan vagyok.

(#40049) Ribobon


Ribobon
tag

A Sony vagy Samsung LCD tévé vásárlásán gondolkozom, ezeknél a NETFLIX alkalmazásban lehet a felirat pozícióját fel-le mozgatni? :R

(PC-n böngészőben és WIN10 appban nem láttam erre lehetőséget.)

[ Szerkesztve ]

(#40050) szatyor1972


szatyor1972
tag

Sziasztok!

Az alábbi készülékek közül melyiket javasolnátok:
(hálószoba 3.5 méter a távolság csak tv és netflix lenne)
1. Sony KD55XG8096BAEP
2. Sony KD-55XG7096BAEP
3, Samsung UE55RU8002
A válaszokat előre is köszönöm.
Szép napot

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.