Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) rainman72 válasza pontyos (#53998) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Olcsóbban van 65s Oled [link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#54002) #18663680 válasza milan26 (#53959) üzenetére


#18663680
törölt tag

Önmagában az OLED technológia sajnos nem teszi lehetővé a tökéletes mozgásmegjelenítést: sőt inkább a gyors mozgásoknál sok OLED tévénél megfigyelhető egyfajta elmosdottság. A C9-es OLED tévémen is az 1917 c. film egyik jeleneténél, amikor a kamera gyorsan körbemegy svenk mozgással, kifejezetten rossz volt nézni. LCD tévén is megnéztem ezt a jelentet, ott nem tapasztaltam ilyet. A mozgásjavítók sem segítettek.

(#54003) rizla888


rizla888
csendes tag

1Tévére szánt összeg, forintban?
Kb 150-300 FT
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Film, ps4(később ps5), youtube, sport
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
2-3m
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Mikor hogy 50-50 😀
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Van amikor játék(haverokkal)akkor olalról is, de többnyire szemből
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Nem lényeg max youtube
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Optika, usb, 2 min vagy több HDMi (jővőbe nézve 2.1 akár)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Lényegtelen falon lesz
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Ami megéri nem vagyok márka fan (eddig LGm volt )
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?

Sziasztok

TV vásárlása előtt állok már 1 hete nézegetem a fórumot hogy mik lennének a megfelelő számomra de még eddig nem jutottam dűlőre e téren.
Kiszemeltek még nincsennek tanácsokat várok köszi 😁

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54004) Kenderice


Kenderice
senior tag

Én is tévét keresek egy ismerősnek.
A lényeg:
Okos téve, hbogo, netflix, youtube.
Wifi-s.
Többi opció nem lényeges.
Egy 108 centis és egy 82 centis kellene
Milyen márkát/típust ajánlotok?

(#54005) #18663680 válasza rizla888 (#54003) üzenetére


#18663680
törölt tag

Kérlek pontosítsd az adatokat!

Pontosan hány méterről nézed? Mennyi összeget szánnál rá szívesebben?

(#54006) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Sziasztok!
TV váltás előtt állok.Leszűkítettem a versenyzőket kb 4-re,de a legesélyesebb kettő ez maradt:
Samsung QE55Q70TA
Samsung QE55Q80TA
Sokat olvastam róluk,itt is,máshol is,kérdésem az,hogy megéri-e a felárat a felsőbb széria?
Feltűnt,hogy a 80-asnak relatíve magas a fogyasztása,ez a komolyabb hangrendszer miatt lehet esetleg?
Egyébként teljesen átlagos,kábel tv,külső eszközös filmezés,majd talán HBO GO-s használat lenne.Köszi!

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#54007) milan26 válasza Engikrisztus (#54006) üzenetére


milan26
senior tag

A kapott infók alapján elég lesz a Q70. De hogy megéri-e a felárat a Q80, azt neked kell eldöntened, a te pénzed. Ha csak azt nézem, amit írtál, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#54008) milan26 válasza rizla888 (#54003) üzenetére


milan26
senior tag

A 150-300 tùl bő keret. Ha mindenáron el akarod költeni, akkor Samu QE55Q70 vagy QE50Q80.

(#54009) milan26 válasza Kenderice (#54004) üzenetére


milan26
senior tag

Összeg?

(#54010) milan26 válasza #18663680 (#54002) üzenetére


milan26
senior tag

Önmagában nem, de a lehetőség megvan. Hol jobban sikerül megvalósítani, hol kevésbé. Szerintem az OLED még mindig nem teljesen kiforrott.

(#54011) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Sziasztok Kis segítség kellene. Mi a különbség a három tv között?
Samsung QE43Q67TAU
Samsung QE43Q65TAU
Samsung QE43Q60TAU

Őket néztem ki,de nem tudom miért ilyen nagy a szórás az árban,az egyik helyen 50ezerrel az egyik olcsóbb,a másik helyen a másik.

(#54012) Kenderice válasza milan26 (#54009) üzenetére


Kenderice
senior tag

Mint írtam, a többi opció nem lényeges.
Menjen az HBO, netflix, youtube rajta de ne úgy, hogy három hónap múlva már egyiket sem lehet használni mert bizonyos technikai paraméterek megváltoztak amikkel a tv gyártója már nem foglalkozik.
Upc-vodafone lesz a tv szolgáltató.

(#54013) Jorgi Kormi válasza #18663680 (#54002) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nekem a Pana oleden nincs probléma a mozgással , elég sok filmet megnéztem a Netflixen ami gyors mozgást tartalmaz mind hd és DV minőségében ( kicsit állítottam a mozgás javításon ) .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#54014) Bubaaa válasza Bubaaa (#54011) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Ez lemaradt az elöbb. Szóval azokat a tévéket néztem ki,de tanácstalan vagyok. Ja a méret az fix 43"
1Tévére szánt összeg, forintban?
250ezer
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Tévénézés,elsősorban sport,és ismeretterjesztő csatornák,Ritkábban filmezés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
2m
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Inkább sötét a szoba.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Teljesen szemből
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
nem lényeges,mert telóról streameltem eddig is a tévére,így ha nincs rajta esetleg ami kéne,megoldom úgy ahogy eddig.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Optika,HDMI,USB,
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Jobb lenne középen,de megoldom ha nem ott van
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Eddig samsung volt,de nyitott vagyok a többi gyártó termékére is. (Samsung,LG,Panasonik,Sony)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
semmi
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?

(#54015) milan26 válasza Bubaaa (#54011) üzenetére


milan26
senior tag

Tudomáson szerint leginkább csak a színe, árkülönbözetnek kereskedelmi okai vannak.
Bár írnak valami huncutságot a képminőség indexről itt és itt, de ezt szabad szemmel nem hiszem, hogy Supermanen kívül bárki észrevenné.

(#54016) milan26 válasza Bubaaa (#54014) üzenetére


milan26
senior tag

Ha 43" körüli méretben gondolkodunk, ami alapvetően nem rossz elképzelés, akkor nem kell rá ennyit költeni.

A sport miatt ez a Philips: Philips 43PUS8505~150k

55" alatti méretben én nem ismerek kiforrott, bevált 120hz-eset, ezért 50"-ban is a nagytestvérét tudom ajánlani: Philips 50PUS8505~180k most emagon meg alzán

Az a P5 proci egészen szépen "bazsevál" mozgásmegjelenítésben, és sportnál az a legfontosabb.

(#54017) milan26 válasza Kenderice (#54012) üzenetére


milan26
senior tag

32" :
Philips 32PFS6805
Sharp 32BG2E

Mindkettő ~70k, de úgy okos, hogy elavult oprendszerrel, HBO nincs. Gyártók nagy ívben lesza elhanyagolják ezt a méretet már.

40" körül pl :
LG 43NANO793NE>>>IPS~140k
+WebOS
+Magic Remote
Samsung UE43TU8502>>>VA~140k
+képfrissítés (kocagémer)
Philips 43PUS8505>>>mVA~150k
+P5 proci (sport)
+ambilight

De még ez sem az a méret, amit fontosnak tartanának a gyártók.

(#54018) rizla888 válasza #18663680 (#54005) üzenetére


rizla888
csendes tag

2,5-3m a távolság (játéknál előfordul a 1,5-2 m 😅)
Hát az ár amit szívesen ráköltök 150-300 között mozog, így a választék is macerás tudom.
55"lenne az alap annál kisebbet nem is szeretnék.

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54019) rizla888 válasza milan26 (#54008) üzenetére


rizla888
csendes tag

Azírt írtam így az összeget mert egy drágább tv nem biztos hogy jobb is egy olcsóbbnál , így lehet variálni :)

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54020) rizla888


rizla888
csendes tag

Szóval ami előny lenne 55" vagy nagyobb
2.1 HDMi ( akár 120Hz) újj konzol vétel esetén nem szeretnék tv-t válltani 1-2 év múlva :DDD
Mennyire érdemes megvárni a "mini led" felhozatalt ?
Gondolom arany árban lesznek az elején :(((

Mennyire helytálló ez a "Nano cell" kategória érdemes ilyenben gondolkodni?

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54021) milan26 válasza rizla888 (#54020) üzenetére


milan26
senior tag

Kifejezett PS5 supportról én csak a Sonynál tudok, de úgy hiszem az is kivárós még, mert egyelőre csak a 4K120 FPS a biztos. Azt nem gondolom, hogy okvetlen váltani kell majd, mostanában mintha trend lenne kimaxolni a dolgokat és túlárazni, újat nehezebben találnak ki, még az Oled sem mai gyermek már.

Kivallom férfiasan, hogy ez a téma meghaladja a tudásom momentán, de úgy vélem, hogy a tévék még nem tartanak monitor szinten játék szempontjából.

Annyi bizonyosnak tűnik hogy a Samsung QE55Q80TA egészen jó most játék szempontjából, de az ára is magasan van, nem tudom, hogy megéri-e az árkülönbözetet a Samsung QE55Q70TA-hez képest. Lehet csak bennem fogalmazódott meg ez a kérdés...

A Sony KD-55XH9096BAEP is minden, csak nem olcsó.

NANO-k általában IPS-esek, és annak jobb a fényes helyiség, játszani meg többnyire sötétben szeretnek.

[ Szerkesztve ]

(#54022) rizla888 válasza milan26 (#54021) üzenetére


rizla888
csendes tag

Köszi a választ :))

Az előző TV-m is IPs volt (LG) ami 5 év után megadta magát az elmúlt napokban🥲
Nekem nem volt gondom vele az esti filmnézésnél,játéknál vagy TV-adást nézve sem, kellő beállítások mellett persze.

Ui: 4k 120fps szerintem még az várhat magára a konzolon(natív 4król van szó ugye a PC is megszenved a fix 120-al egy 3080 társaságában), De a generáció válltás az újj "Engin-re" játékoknál szerintem 2-3 év és megjelennek, örülni fogunk ha fix 60fps-lesz natív 4kban 🙂

[ Szerkesztve ]

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54023) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
A kettő közül melyiket ajánljatok?
Philips 58PUS8505
Philips 65PUS7354

Vagy más alternatíva?

filmezés és egy kis konzol lenne. Tudom nem egy méret, de ha az első annyival jobb akkor hajlandó vagyok feláldozni.230e a keret.

(#54024) milan26 válasza zsoleer (#54023) üzenetére


milan26
senior tag

Ha nem igény a szélesebb látószög, akkor szerintem a VA paneles 8505.

(#54025) rainman72 válasza zsoleer (#54023) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem csak a méret a különböző, hanem a panel is.Más a felhasználási terület és a tulajdonságok.
Milan-nak az 58s VA van nekem meg az IPS PUS7354.
Attól függetlenül hogy az ips-t nem nagyon ajánlják hdr anyagokhoz,ez a modell nagyon jó képminőséget hoz pl a
Netflix-en.
Pont az este próbáltam az Aprónépek sorozattal,sztem tudja azt mint egy VA panel,még ha nem is annyira hihető :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#54026) Bubaaa válasza milan26 (#54016) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Köszönöm. Bevallom őszintén hogy a Philipseket eddig nem néztem, nem tudom mennyire megbízható a márka.

Philipshez, illetve Samuhoz, van most jelen pillanatban olyan pc-re letölthető channel editor software, ami megkönnyíti a csatornalista rendezését?

(#54027) dj79 válasza Bubaaa (#54026) üzenetére


dj79
senior tag

Chansort., samsungnál működik.

[ Szerkesztve ]

(#54028) Bubaaa válasza dj79 (#54027) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Úgy látom ez több márkához jó,nem csak a samuhoz. Köszi.

(#54029) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Sziasztok!

Végül tegnap megvettem a Samsung QE65Q90RA modellt, igazi csoda. :) Féltem eleinte a Samsungtól, nem vagyok kibékülve a márkával, de pozitív csalódás, tökéletes a képe és a teljesítménye is.

Annyi kérdésem viszont lenne, hogy az Rtings kalibrálása vagy más előre kalibrált képi beállítást érdemes rajta beállítani?

(#54030) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok
Nem tudjátok esetleg, hogy a Media Marktban szokták jelezni, ha bemutató darab van csak ? Most le van árazva az LG CX, de csak néhány Pesti boltban van ( talán 3 helyen )

(#54031) Kaba válasza Wellin9 (#54030) üzenetére


Kaba
veterán

A Weboldal nem jelzi külön.Próbáld felhívni az adott üzletet.

(#54032) DJosef válasza Wellin9 (#54030) üzenetére


DJosef
őstag

Bár nem tv hanem telefonra volt ez példa de az mondta nekem az eladó,hogy ha a boltba 0-ra végződik az ár az kiáltott darabra értendő.

Forget about it

(#54033) pompom89


pompom89
csendes tag

Sziasztok. :)
Lehetséges, hogy le cserélném a jelenlegi
LG 49SK8100PLA tv-t. Mire lenne érdemes cserélni?
Kb. 200 000-230 000 ft-ig mennék el.(ha olcsóbban van jobb,az se lenne rossz)
Főként PS4 slimet használnék jobban, ill. HBO Go, youtube
Esetleg az Auchanba vagy Telekomnál van jelenleg, olyan tv amivel érdemes foglalkozni?
Ilyen 49'-55' méretben gondolkodok.

Előre is köszönöm :R

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#54034) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!
Van [ennél] jobb vétel, 1.5 méterről, sötét szobában, szemből, csak játék XOX-hez, ritkán kis időre PC monitor, NETFLIX, HBOGO?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54035) tibbike01 válasza F.B.I. (#54034) üzenetére


tibbike01
őstag

Van, csak nem ennyiért ;]

[ Szerkesztve ]

(#54036) F.B.I. válasza tibbike01 (#54035) üzenetére


F.B.I.
veterán

Bocs , rosszul fogalmaztam. Ezért az árért van jobb megoldás, a fentiekre? Vagy jól látom, hogy nincs? :F

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54037) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, beleszerettem ebbe az ambilight dologba és philipset szeretnék. Ez milyen minőséget képvisel? Samsung QE55Q80T-t nézegettem még samsungból. KÖszi előre is.

Philips 58PUS8505 UHD Android Ambilight TV 146cm

(#54038) rainman72 válasza Pandimakaay (#54037) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem egy liga a 2 tv
A Samu 120hz FALD LED a Philips 50/60hz normál LED/LCD
De az áruk se egyforma
A Philips ideális ára amúgy 200e körül lenne,de volt már 180e is.
A mostani 209e a még belefér kat.
Kapsz érte jó képminőséget VA panel,magas kontraszt,plusz az ambi is sokat dob rajta
Androidos,lesz több ezer app.rá.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#54039) Pandimakaay válasza rainman72 (#54038) üzenetére


Pandimakaay
tag

Koszonom a valaszt. Miben nyujtana tobbet a samsung? Most ne menjunk bele gourmet szempontbol. Mert barmikor mikor kerdeztem itt jottek mindenfele extraval, de ezt egy hetkoznapi ember latja? Hasznalja? Koszonom.

(#54040) milan26 válasza Pandimakaay (#54039) üzenetére


milan26
senior tag

Erre szerintem nincs jó válasz, mert mindenkinek más kell. Látni szerintem lehet itt már a különbséget, de nem biztos, hogy számít. Nem véletlen kérjük az összefoglalóban található kérdések megválaszolását. :)

(#54041) rainman72 válasza Pandimakaay (#54039) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Eddig csak Philipseket használtam,Samsungom nincs,főleg Q80.
Így nem tudom neked elmondani,hogy élőben miben lenne más.
Mégha lenne is akkor időbe telne tesztelni.
De általános tv nézéshez,ezen belül hd adások,720p-1080p filmek,Netflix,
HBO GO-hoz merem ajánlani a Philips modeleit.
Viszont ha szinte csak 4Ks dolgokat nézel akkor talán jobb a Samsung,vagy ha plusz még konzolozól is.
Ha ettől komolyabb tvre vágysz és van rá keret akkor válaszd a Samsung-ot.
Hogy miben tud többet, az hdr tartalmak megjelenítése mivel a fényereje duplája,vagy még több mint a Philisnek.
Viszont a Philips mellett szól még a
Dolby Vision támogatás,ami jól jön a
Netflixhez.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#54042) milan26 válasza F.B.I. (#54034) üzenetére


milan26
senior tag

Árban jó, a 4k felskálázásban vannak gyengeségei. a C sorozat abban jobb, és az Qled is, de lényegesen drágább. Hiába van benne Dolby pl, alig-alig ér valamit. 55-ben inkább a C sorozatot szoktuk ajánlani, 50-ben elmegy, mert nincs sok jó 50-es tévé, 40 körül meg ugyan mindegy. Fog azért nézhető képet adni, de nem sokkal jobbat, mint egy régebbi full HD.

(#54043) milan26 válasza Bubaaa (#54028) üzenetére


milan26
senior tag

Nem tudok róla, hogy lenne (ettől még létezhet), de azért be lehet normálisan állítani a távval is saját oprendszeren belül. Nekem nem volt ilyen gondom, már nem érdekel, megjegyeztem, hogy 8-M4HD, 70-Sport1HD... :D

[ Szerkesztve ]

(#54044) milan26 válasza pompom89 (#54033) üzenetére


milan26
senior tag

Samsung QE55Q70TA lenne az igazi, de picit túllépi a keretet.
Esetleg Samsung QE55Q60TA, de az már nem annyira domborodik ki játéknál. Se 120HZ, se Freesync. (Bár utóbbit talán a PS4 GPU-ja sem tudja.)

[ Szerkesztve ]

(#54045) #18663680 válasza F.B.I. (#54034) üzenetére


#18663680
törölt tag

Szia, van nálam egy ilyen, most vettem. A képminőségéről még nem tudok véleményt mondani, még tesztelem.
Külső, kinézet: ez mindenképpen pozitív, prémium tévé benyomását kelti. Az árukereső ezt írja: "A termékről feltöltött képek a valóságban eltérhetnek, így csak illusztrációként szolgálnak!" - ez jelen esetben nagyon is igaz, legalábbis én kép alapján máshogy képzeltem el, de szerintem jól néz ki!
Hangminőség: az átlagosnál egy kicsit jobb, vállalható, de gyengének, rossznak semmiképpen sem mondható. A képminőségéről majd beszámólók pár óra múlva.

[ Szerkesztve ]

(#54046) milan26


milan26
senior tag

Sokszor szempont a Netflix és az HBO GO, de én sosem használtam ezeket. Mennyire életképesek ezek? Van jövőjük? Nyújtanak már olyan szintű szolgáltatást, mint a...

(#54047) Kaba válasza milan26 (#54046) üzenetére


Kaba
veterán

Ez a jövő,a hagyományos tévézés egyre inkább háttérbe fog szorulni a streaminggel szemben.A képminőség netflix apple tv stb. nagyon jó.Az év közepén már jön a HBO Max is.

[ Szerkesztve ]

(#54048) milan26 válasza #18663680 (#54045) üzenetére


milan26
senior tag

Ha nem találsz ellene kizáró kifogást, akkor lehet bele teszem a táblázatba. Csak kérdés, hogy a 43" körüli mérethez, vagy az olcsó tévékhez... :)

(#54049) milan26 válasza Kaba (#54047) üzenetére


milan26
senior tag

Az rendben, nem arra gondoltam.

(#54050) Kaba válasza milan26 (#54049) üzenetére


Kaba
veterán

Mire gondoltál?.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.