Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) rainman72 válasza KaksziLajos (#81997) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az elődje volt 75Q70B.
Korrekt tv-nek tartom,jobb mint a Q60,észrevehetően.
Jó volt a fekete rajta,hdr is kielégítő.
Lehetne kicsit olcsóbb is de a Samuk drágábbak.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82002) rainman72 válasza naja (#81999) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az a Philips nagyon fapados op.rendszerrel van,plus még IPS panel is abból is a gyengébb.
Csinálnak jobb tv-t is.
Egy 58PUS8507 jobb lenne ha lehet még kapni.
MM még kapható [link]
A Samu Q60C VA panellel Tizennel sokkal jobb választás mint a linkelt Philips.
Pwm ügyben nem nagyon vagyok otthon,nem az alapján szűröm mit veszek,engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82003) rumkola válasza fenyvesekkoz (#82000) üzenetére


rumkola
veterán

A C-s idei modell és ráadásul Qled. A P-s sima LED.

[ Szerkesztve ]

(#82004) naja válasza rainman72 (#82002) üzenetére


naja
aktív tag

Köszi a gyors választ!
Azóta még jobban utánaolvasva kiderült, hogy konkrétan PWM mentesnek csak a Sony TV-k bizonyos fajtái. Itt egy jobb teszt, elég jól összefoglalja a témát, és a mérések is bizalomgerjesztőek. Ebben sajnos nincsenek Philips termékek, mert mint kiderült az USA-ban nem nagyon lehet kapni. Viszont az derül ki, hogy vagy Sony vagy valamilyen OLED lehet a megfejtés. Máshonnan meg az jön le, hogy elég rossza a helyzet PWM ügyben. Simán elhanyagolják a vele való foglalkozást. Szerintem az hogy látod és érzékeled, csak a jéghegy csúcsa a hatásának.

(#82006) rainman72 válasza naja (#82004) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Sonyból ami már jó az az idei 55X85L vagy az 55X90K.
Viszont magasak az árak.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82007) AndrasDHT1


AndrasDHT1
újonc

Sziasztok!

Világos nappaliba, kb 4 méter távolságból tv/Netflix nézésre és xboxozásra keresek tvt 400k-450k kategóriában.

TCL65C845
Samsung QE65QN91AAT
Samsung QE65Q80CAT

Ők a befutók jelenleg.

Ti melyiket ajánlanátok ezek közül, vagy esetleg milyen más modellt javasoltok?

Köszi szépen!

(#82008) -cobra- válasza AndrasDHT1 (#82007) üzenetére


-cobra-
aktív tag

QE65QN91AAT már nem lehet beszerezni szerintem, a maradék kettőből a TCL-t fogják ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#82009) AndrasDHT1 válasza -cobra- (#82008) üzenetére


AndrasDHT1
újonc

Köszi, árukeresőn láttam még a laptopszalonnál, te azt javasolnám ha még kapható?

(#82010) gkxyz válasza rainman72 (#82006) üzenetére


gkxyz
kezdő

Sony szerintem csak 90+, nyilván zsebbe nyúlós, de az enyémet ami még xf90, le nem cserélném semmire ebben az árban..

(#82011) Vhiktor válasza rainman72 (#81989) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem szeretem a what hifi teszteket, csak sallang az egész. Szóval nem tudom. Majd utána nézek.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82012) KaksziLajos válasza rainman72 (#82001) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

És ez tudja a 100Hz-et vagy nem? Mert a leírásában a játékokhoz írja a 120 Hz-et, de hogy alapból tudja-e a tv adásokhoz, az nem derült ki nekem, vagy erősen összefügg, és én vagyok a tudatlan? :F :DDD

A másik árát már beadagoltam Asszonynak, de szerinted megérné még több napot a kanapén aldudni emiatt? :D [link] SAMSUNG QE55QN90BATXXH Neo QLED

Köszönöm a választ. :R

(#82013) Gino20 válasza KaksziLajos (#82012) üzenetére


Gino20
őstag

Tudja.
Szerintem meg. Jóval komolyabb kategória a miniLED, mint egy EDGE LED-es Q70C.
Vagy akár 350 környékén már van pl itt HA-n új garis LG C2 is [link] ha meg tudod oldani a szállítást, de jófogás - gls 4e Ft-ért házhoz viszi.

(#82014) Xever


Xever
csendes tag

Kinéztem két tv-t:

55" LG 55QNED753
55" Samsung QE55Q60C

Alapvetően ebben a 250-300k körüli ársávban keresgéltem streaminghez tvket. Amennyire meg tudtam állapítani mindkét model a QLED/QNED alja így tipusán belül kissé fapados de még mindig jobb mint az olcsóbb modellek. Ahogy olvasom a QNED75 talán egy hajszálla mind képileg mind hangban jobb mint a Q60C és kb annyival drágább is. Őszintén az után ahogy a Samsung telepakolta minden szeméttel az okostelóit, inkább hajlanék az LG felé, de ezt hasból mondom, egyik OS-el sincs tapasztalatom.

Mit gondoltok ebben az árkategóriában melyik a jobb választás? Esetleg van más amit megérné még megnézni?

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#82015) naja válasza rainman72 (#82006) üzenetére


naja
aktív tag

Pontosan miért jobb az X85L az előző évinél? Ha csak kontrasztarány, felhősödés, HDR, színhűség vagy valami "okosságról" van szó, akkor az engem nem igazán hat meg. A tévézési élményt nálam jobban befolyásolja pl. a fluid rendszer vagy hogy minél egyszerűbb legyen a kezelhetősége.
Amúgy a 90/95 K/L már megint PWM-es. Szóval sakkmatt.

(#82016) rainman72 válasza naja (#82015) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem azt írtam hogy jobb,csak jó,amiben már érdemes gondolkodni ha Sony-t vennél.
Az X90J vagy X90K fölé van pozicionálva az X85-nek,a procija is jobb.
X85L meg annyival jobb hogy ez a seria is kapott local dimminget az előző évekhez képest.
Rendszer ugyanaz Google tv.
Nem lesz 1szerű tv-t venned így,abban az ársávban amiket nézel,de föntebb se.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82017) Dyaneth


Dyaneth
újonc

Sziasztok!
Kicsit összekavarodtam a fórum hosszas olvasgatásában, így teljesen tanácstalan lettem.
55” tv-t keresek 360k keretösszegben.
Javarészt streaming + twitch, youtube menne.
Este használnám esetek 95%ban.

(#82018) Swami


Swami
senior tag

Tegnap visszavitték a TCL 65C835-öt, így itt az ideje egy jó tv-t venni.
Mivel nem akarok megint a visszaküldéssel bajlódni, valamint 5-600 K nekünk azért nem aprópénz, így az utóbbi napok tesztolvasgatással és nézéssel teltek - így lettem abszolút tanácstalan.
És ugyan a NeoQled-nek nem olvastam hátrányait, szembeállítva az Oled beégésével, rohamosan csökkenő fényerejével,, és dead pixelekkel, talán mégis az utóbbi felé hajlok, megjegyezve, hogy a TCL MiniLedes képernyőjének nagyon szép képe volt.
Az alábbiakból milyen sorrendet lehetne kialakítani, ismerve, hogy napi 2-3 órát ha használjuk, délutáni, esti időszakban, Netflix, Apple TV+, esetleg NG, Discovery tartalmak nézésére. Hang nem érdekes, mert soundbart használunk.
Sony Bravia XR-65A75K
Samsung QE65S90CAT
Samsung QE65S95BAT
LG OLED65C21LA

Samsung QE65QN90BAT
Ha van esetleg más javaslat, azt is szívesen veszem!
Köszi a segítséget!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82019) Lajmund válasza Swami (#82018) üzenetére


Lajmund
senior tag

Mi volt a gond a tlc c835-el? Én a c845 szintén 65"-al szemezek.
Kezdtem magam rábeszélni a lg 65 c2-re de elolvasva az oled összefoglalót elbizonytalanodtam. Tul sok macera tul sok kockázat van velük. Nem lehet áramtalanitani se mert bizonyos időközönként regenerál javit vagy nem tudom. Szóval arról letettem de én monitornak keresek tv-ét neked ha csak filemzni kell pár órát lehet jó és kihuzza egy darabig hiba nélkül. Én ennyiért nem kockáztatok tul sok a negatív tapasztalat az lg oled hiába csábít a gyönyörű kép. Nem tudom milyenek az új samsungok de az ismeretségi körben sokan gariztatták őket meg olvasgattam is rola mostanába is neten hogy nem a legmegbizhatobbak. De lesznek itt okosabbak tőlem nekem ez csak a jelenlegi benyomásom és meg lehet gyözni az ellenkezőjéröl is. Nekem jelenleg a c 845 a legésszerübb választás. Mindenki!? Akkor ez jó sok órás monitor használatra?

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#82020) AndrasDHT1 válasza Swami (#82018) üzenetére


AndrasDHT1
újonc

Pont ezt a tcl-t néztem ki, miért küldted vissza?

Én kb ugyanilyen árkategóriában keresek és ezek között vagyok döntésképtelen

Samsung QE65QN91AAT
Samsung QE65Q80CAT

[ Szerkesztve ]

(#82021) Vhiktor válasza Swami (#82018) üzenetére


Vhiktor
veterán

A qd oledek mem igazán ajánlottak monitor használatra q pixel struktúrájuk miatt.

Ha biztosra akarsz menni én a c2-t venném, de annál.meg ott van a tinting lehetősége ami sokakat zavar.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82022) rainman72 válasza AndrasDHT1 (#82020) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nincs a C835-nek semmi baja.
Most jelenleg azt használok.
Nyugodtan vehető,és a jelenlegi áron a legjobb is.
Samuból blooming és fényerő szempontjából mindenképp jobb a QN91A mini led.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82023) rainman72 válasza Dyaneth (#82017) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[Sony 55X85L]
[Sony 55X90K] utobbi jobb,az első se lenne rossz,csak mivel új model még magas az ára.
360e volt nem rég az Lg 55C2 oled,az jó lett volna még

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82024) AndrasDHT1 válasza rainman72 (#82022) üzenetére


AndrasDHT1
újonc

Köszönöm!!

Full egy árban van a qn91a és a 835 most.
Beleclockoltam jó pár munkaórát a tesztekbe, de nem tudom tud-e többet így a tcl ugyanannyiért?

Gamer módban talán egyenlőek, de írják h laggol a Samsung, Képminőségben viszont talán azt olvastam jobbnak a tcl-lel szemben.

(#82025) rainman72 válasza AndrasDHT1 (#82024) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Volt Q91A is nálam.
Igazából képben nincs nagy difi a 2 tv között,blooming kezelés a TCL-nek picivel jobb,de nincs a Samun se zavaró.
Játék módot nem ismerem nem játszok.
Mind2 jó választás.
Viszont 420e az eMagon a C845 én már inkább azt vinném ha nem Samu.A C835re nem látok jó árat most.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82026) Swami válasza Vhiktor (#82021) üzenetére


Swami
senior tag

A tv nézés monitor használatnak számít?
A Sonyról csupa jó kritikát olvasni, a Samu S95c-t illetve olcsóbb alternatívaként az S90c-t a legjobb tv-k között emlegeti pl. a CNN techrovata.
Ezért vagyok összezavarodva. Meg azért, mert ennek ez a baja, annak az a baja, ez erre nem jó, amaz meg arra nem jó, hát kérdezem én, akkor minek csinálják? Namindegy, de ha ennyi a baj ezekkel az oledekkel, akkor asszem marad a Samsung QE65QN90BAT vagy a Samsung QE65QN91AAT.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82027) rainman72 válasza Swami (#82026) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Vegyed a 65QN90B arany középút.
Igazából Top 3 led tv jelenleg szerintem.
Ez is volt mult héten 450e alatt is.
Érdemes figyelni az árakat.
Vagy Samu 65S90C Auchan 540e(szerk.már nem,tegnap még annyi volt :W )

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82028) Swami válasza AndrasDHT1 (#82020) üzenetére


Swami
senior tag

Nagyon szép képű tv, a HDR lejön róla, anyaghasználat is abszolút rendben van. A hangján biztosan lehet csiszolni EQ- val, mert alaphelyzetben elég lapos, de mi soundbart használunk, úgyhogy ez nekünk nem érdekes. Annál inkább érdekes az, hogy - legalábbis a nálunk járt példány -, nem tudott megbirkózni a streaminges DoVi tartalmakkal. Bárhogy állítottuk, azon kívül, hogy sötét volt, blőrös is volt; mintha egy fátyol lett volna a képernyőn, így elvesztek részletek, élvezhetetlen volt.
Lehet, hogy csak a miénk volt hibás, nem tudom, de emiatt lett visszaküldve.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82029) Lajmund


Lajmund
senior tag

Akkor a tlc c845 jó monitornak? Játék néha plusz film de szintén gépről igaz mpc+mad vr komboval ami olyan mint ha külső meghajtóról kapná az adatot.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#82030) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok,
55 vagy 65 colos méretben keresek Tv-t.
Felhasználás: netflix, sport adások és koca játék (xbox/ps).
TCL fronton mi most az ajánlott? A másik amivel szemezek LG Oled 55 vagy 65 c2 vagy c3. Ott az "a" és a"b" modelleket továbbra is hanyagoljuk?
55 colt max 350-ig, 65 pedig 550e Ft környékéig szeretném megúszni.
Köszönöm!

(#82031) Swami válasza rainman72 (#82027) üzenetére


Swami
senior tag

Köszi!!!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82032) KaksziLajos válasza Gino20 (#82013) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Köszönöm! :)

(#82033) rainman72 válasza Swami (#82028) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én még mindig úgy gondolom hogy valami dinamikus vagy eco beállítás miatt sötét a dolby vision
Ekkora fényerejű tv nem lehet olyan :F
Még a dv sötét is kellően világos gyári beállításon és nem fátyolos,max oled mellett tünhet picit annak,de ez igaz minden ledre szinte.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82034) Swami válasza rainman72 (#82033) üzenetére


Swami
senior tag

Ki volt kapcsolva minden eco stb. HDR-ben SDR-ben, laptopról film, minden fasza volt streamingről is minden tartalom, kivéve a DV. Pedig be lett állítva az is többféleképpen.
Már sosem tudjuk meg miért...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82035) Vhiktor válasza AndrasDHT1 (#82024) üzenetére


Vhiktor
veterán

Lazán többet tud képileg is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82036) Vhiktor válasza Swami (#82026) üzenetére


Vhiktor
veterán

Természetesen nagyon jó tv-k ez nem kétség. Csak a qd olednek más a pixel struktúrája és ez hagyományos mintorként való használat során sokakat zavar, mert a szöveg furán néz ki.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82037) rainman72 válasza Swami (#82034) üzenetére


rainman72
Topikgazda

eMagra ment vissza?
Ott most van egy 361ért,ujracsomis?

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82038) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Sziasztok!

Tanácsot kérnék:
43"-as Philips 43PUS8007 tv-n gondolkodom.
Felhasználása: kiterjesztett kijelző laptop mellé melóhoz + Series X, íróasztal mögé, home office-ban falra szerelve

Konkrét kérdésem, mennyire ajánlott a 43" ha kb 120-130 cm-re ülnék tőle, játéknál nyilván hátrébb gurulnék, de ez az átlag. Nem lesz túl nagy?

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#82039) Dyaneth válasza rainman72 (#82023) üzenetére


Dyaneth
újonc

Köszi a válaszod!
Sokat olvasgattam a csoportot és láttam hogy sokaknak ajánlva van a Samsung QN90B és az LG C2.
Szerintem rááldozok többet és e kettő közül választok.
Melyiket ajánlanád?

(#82040) Lajmund válasza Vhiktor (#82036) üzenetére


Lajmund
senior tag

Néztem a videoidat youtubon a c835 kapcsolatban. Általában elmondható hogy ezek a beállitások a c845-re is igazak? Amúgy nagyon hasznosak szerintem hiánypotlo magyarul az ennyire mély és hasznos info áradat. Innen is köszi.

Illetve mindenki. Hol vannak összegyöjtve ezek a kalibrácios képek vagy videok leirással? Van megfelelő topikja? Mostani tvmet simán youtube kalibrácios videokkal löttem be ami számomra megfelel de ahogy nézem azok nem igaziak ahogy jobban belekostoltam a témába. :D

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#82041) Dyaneth válasza rainman72 (#82023) üzenetére


Dyaneth
újonc

Meg a sonykról sok panaszt olvastam a blooming miatt.
Emiatt parázok ilyen árkategóriájú sonyt venni.

(#82042) rainman72 válasza Dyaneth (#82039) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Amelyik technológia szimpibb.
Nehéz választani,de inkább az oled.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#82043) Swami válasza rainman72 (#82037) üzenetére


Swami
senior tag

Alza

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#82044) Vhiktor válasza Lajmund (#82040) üzenetére


Vhiktor
veterán

Közszi :R
C835 beállításai nem alkalmasak 845-re, mert teljesen más a fw rajta.
Esetleg csak nagy vonalakban.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82045) Lajmund válasza Swami (#82034) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem lehet hogy virágboltos kamu dv volt amit probáltál?
Arra gondolok hogy aki feltöltötte sima tartalombol csinált kamu dv-ét ami sötét rossz nem igazi?

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#82046) Lajmund válasza Vhiktor (#82044) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ohh kár. :D Az a helyzet én vidéken élek szóval magamnak kell megoldni a kalibrálást mert itt helybe nem tudok senkit Békésmegyében. Ennek nincs topikja valahol? Nem találtam de lehet csak béna vagyok.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#82047) Vhiktor válasza Lajmund (#82046) üzenetére


Vhiktor
veterán

Én járok ország szerte és külföldre is kalibrálni, de el is lehet hozzám hozni a tv-t.
Műszeres kalibrlás nlékül tedd a TCL tv-t mozi képmódba ahogy azt a videóban is mutatom és nagyjából jó lesz.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82048) AndrasDHT1 válasza Vhiktor (#82035) üzenetére


AndrasDHT1
újonc

Köszi, 845öt akartam ám írni, az van egy árban a Samsunggal. De gondoloma 845 is többet tud képileg?

(#82049) AndrasDHT1 válasza rainman72 (#82025) üzenetére


AndrasDHT1
újonc

Igen köszi 845 akart az lenni eredetileg is csak leírtam, az van egy árban a samuval :)

(#82050) Vhiktor válasza AndrasDHT1 (#82048) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az még többet.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.