Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Fornit


Fornit
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Két tv közt vacilálok az egyik az LG 40UB800V ami ugye UHD-s de viszont 102 cm-s a másik pedig a Samsung UE48H6400 ami 121 cm-s de csak FHD-s. A 3d nekem nem mérvadó nem hiszem hogy kifogom használni.
Samsung
LG

A segítségeteket előre is köszönöm. :R

(#1102) ruti válasza #94529552 (#1098) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Pumma:
köszi az eddigi válaszokat itt a topicban, szerintem a gyártót eldöntöttem,
az igények körvonalazódtak,
a nyitva maradt konkrét kérdésekkel holnap átvánszorgok az LG topicba, és odazúdítom,
de látom ott is fogunk "találkozni", mivel ma beleolvastam abba a topicba.
eléggé pörög. :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1103) KisDre


KisDre
senior tag

Hali!
Kábeles tv-ről tervezek váltani antennás mindigTV-re (spórolás - fölös csatornák okán), s azt látom is hogy a ma már a pár éves tévék is mind képesek kezelni a DVB-T, így az lenne a kérdésem hogy megéri használtan is venni egy TV-t? Illetve ha még van rá garancia is. Ámbár gondolkozok tv váltás helyett sima dekóderben is a régi katódcsövesünkhöz.
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#1104) #94529552 válasza pontyos (#1100) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nemrég vett az egyik fórumozó egy LG 55UF8517-et, ami asszem szinte teljesen ugyanaz, apró külső eltéréssel. Az LG topikban elolvashatod a friss képes beszámolóját, vagy akár kérdezheted is a részletekről.

Fornit Vajon az UHD-t ki fogod használni, mert én gyanítom hogy nem. Ráadásul jóval kisebb képe van. Ha a telekomtól veszel tévét, onnan szerintem a 48H6400 most a legjobb választás. A hasonló méretű és tudású Sony [link], vagy LG [link] [link] tévék aránytalanul drágák ott.

KisDre Éppen ideje lenne nyugdíjazni azt a CRT-t. Digitális adáshoz érdemes digitális tévét használni.
Ha lehet újat, és minél nagyobbat vegyél, de használtból azért inkább csak garanciásat. Helyi szinten érdemes keresgélni, pl. itt a hardveraprón, vagy bárhol, hogy felesleges szállítási költség ne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1105) Fornit válasza #94529552 (#1104) üzenetére


Fornit
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Nekem is szimpatikusabb a Samsung de azért kellett a megerősítés :)

(#1106) mrmcs


mrmcs
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni tv vásárláshoz: filmnézéshez (PC-ről), játékhoz keresek egy tv-t, amit nagyjából 2-2,5 m-ről néznék (tv adást nem néznék rajta). Ilyen távolságból elég a 40-42" képátmérőjű tv? Olvastam, hogy 120k körül van a SAMSUNG UE40H6200, az pont belefér a keretbe, de azért ha van jobb 120k-140k körül, akkor a jobbat venném :-) Köszi a segítséget!

Batl.net: Szkaga#2937

(#1107) KisDre válasza #94529552 (#1104) üzenetére


KisDre
senior tag

Köszi!
A nagyobbak gondolom a nagyobb haszon miatt minőségibbek lehetnek?
Használtban-garanciával mondjuk esetleg egy ilyen? [link]

Egyébként furcsálom hogy itt nincs kiemelt első hozzászólás mint a legtöbb "Milyen xy-t vegyek? témánál."

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#1108) Pancsermeste válasza Pancsermeste (#1099) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Sok-sok hezitálás után, végre megszületett a döntés és megrendeltem a TV-met! :K

Pumma és mindenki: köszönöm a segítséget, tanácsokat! :R

-= Pancsermeste® =-

(#1109) pontyos válasza #94529552 (#1104) üzenetére


pontyos
senior tag

Máris nézem, köszönöm az infót! LG lesz, idei modell, ez vonzóbb. Igaz a Samsungot sokan szerették! ;)

(#1110) ruti válasza Pancsermeste (#1108) üzenetére


ruti
Közösségépítő

mi lett?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1111) Pancsermeste válasza ruti (#1110) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Óóóó, hát még semmi... majd jövő héten ér ide (1-3 mn.)
Különben meg titok! ;)

-= Pancsermeste® =-

(#1112) #94529552 válasza KisDre (#1107) üzenetére


#94529552
törölt tag

A haszonkulcs kérdését szerintem inkább hagyjuk. Egyértelmű szempont bármilyen terméknél, és egyik gyár sem fog jótékonykodni. A linkelt Philips már monitor méret, amit kb. 80 cm-ről érdemes nézni. Itt a PH fórum topikjaiban 32"-tól tárgyalják a tévéket, alatta nem sok tapasztalat van. Ezért egy összefoglaló semmit nem segítene rajtad. Sony, Samsung, LG; ezeknek van valamilyen, de a 32 alatti méretet egyik sem tárgyalja.
Ár/értékben szerintem nagyon nem jó vétel egy 22"-os tévé. Ha az új árakat nézzük, 57k az általad linkelt 22"-os, és 65k lenne egy ilyen 32"-os. [link] A használt tévé árakról kevés fogalmam van.
Szóval ebben a kérdésben sajnos sok hsz-re ne számíts, ötletem sincs, hogy kitől kérhetnél segítséget.

(#1113) drunkyboy


drunkyboy
aktív tag

Sziasztok! 40"-os tévét szeretnék venni, de egyáltalán nem értek hozzá. Ezt néztem ki: Philips 40PFK6609
Jó lehet? Vagy valami mást?

(#1114) #94529552 válasza drunkyboy (#1113) üzenetére


#94529552
törölt tag

Drága(195k) 40"os tévé, és ezek szerint már nem kapható, kifutott típus.[link] Tesztek sincsenek, csak pár vélemény: itt. Ha Philips érdekel, itt olvashatsz még róla. [link]

(#1115) Over567


Over567
aktív tag

Sziasztok!

Jövőhéten készülök megvenni ezt a tv-t amit ti ajánlottatok,de eközben leakcióztak 2 LG tv-t ezt és ezt amik így majdnem egy árban vannak a Samsunggal. Arra vagyok kíváncsi, hogy jobbak- e a Samsungnál meg egyáltalán mi a különbség a két Lg között.

Előre is köszi a válaszokat.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1116) #94529552 válasza Over567 (#1115) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hogy melyik márka jobb? Kinek melyik. Te döntsd el. Vedd amelyikben jobban megbíznál, vagy jobban tetszik, vagy stb. A két LG közül a Full HD-s LB580V-t választanám, mert az U jelölés HD-Ready-t jelöl , csak valami elírás lehet a vizes oldalon.

(#1117) Over567 válasza #94529552 (#1116) üzenetére


Over567
aktív tag

Oké kösz a segítséget szerintem maradok a Samsungnál akkor az fogta meg először is a szemem. :R

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1118) drunkyboy válasza #94529552 (#1114) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Köszi! Nem kell feltétlenül Philips, csak lehetne fehér színű, és pont ezt találtam. Akkor még nézegetek.

(#1119) #94529552 válasza drunkyboy (#1118) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez is fehér: Samsung UE40H6410

(#1120) drunkyboy válasza #94529552 (#1119) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Ez jól néz ki, a tudása is jónak tűnik, akkor valószínűleg ez lesz. Köszi!

(#1121) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

szeretnék egy új TV-t vásárolni.
Jelenleg egy 81 cm képátlós HD ready van. 230-250 cm-ről nézem. Nem tudom, hogy ilyen távolságból megéri-e vásárolni nagyobb képátlójú TV-t vagy inkább maradjak ennél a méretnél. Mindenképpen FHD-t szeretnék.
Nem igazán értek a témához, így megköszönném ha adnátok pár tippet, milyen típusok/márkák ajánlottak jelenleg. A Smart TV funkciónak már utánanéztem,az nem fontos, hogy legyen benne.

(#1122) papp_no1


papp_no1
senior tag

sziasztok, ha minden jól megy ma megválok az LG 42LM640S tévémtől elég jó árban , és a kérdés a következő.... milyen legyen az újabb modell??

LG 47LB670V v 630V-t néztem ki magamnak, árban nem rosszak és sztem tudásra is picit jobbak.
Tudnátok esetleg ajánlani ehhez hasonló vagy jobb modellt ajánlani? Esetleg samsung is szóba jöhet, 3D / smart rész nem érdekes annyira.

(#1123) #94529552 válasza Anubris (#1121) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szia!
Akkora távolságra jóval nagyobb FHD tévé kellene. Ha leírod, hogy mennyit szánsz a vételre, valamint van-e kedvenc márkád, felhasználás, egyéb speciális igény, vagy csak simán tévézésre, stb..., akkor talán könnyebb segíteni.

pn199 A 47LB670V-t , amíg van normális áron.

(#1124) solti


solti
senior tag

Sziasztok! Aldiban lesz akciós Samu UE48H6470 tv (elvileg ez ugyanaz mint a 6400 csak van még benne SAT tuner). Árban pedig a legolcsóbb helyek között lesz (159.900). Picit off a kérdés, de Ti ott vennétek TV-t, vagy mondjuk inkább Aqua vagy egyéb szintén megbízható helyek? Köszi előre is!

(#1125) Anubris válasza #94529552 (#1123) üzenetére


Anubris
őstag

Szia,

köszi a választ. Én meg pont azt hittem, hogy túl közelről nézem és a 82 is sok.
Kedvenc márka nincs, eddig Sony-k voltak, de LG, Samsung is jó.
Árban maximum 200.000, de minél olcsóbb annál jobb. :)
Különösebb igények nincsenek, hdmi, illetve vga menet, hogy pc-t rátudjam kötni. Ha lehet egy usb port se lenne rossz. Rendszerint csak filmet nézek rajt PC-ről.

(#1126) #94529552 válasza Anubris (#1125) üzenetére


#94529552
törölt tag

Samsung, LG, de ha ennek nem tetszene a talpa, akkor: másik LG. Samsungnak 44 ms, LG-nek 30 ms az input lagja PC vagy Game módban, egyébként kb 2x ennyi pl HDMI-nél, ezért át kell majd nevezni hozzá a bemenetet. Ekkora vagy nagyobb, és hasonlóan jó minőségű Sony 220 körül lenne, ezért ezt nem írtam most.

solti Utána kell járni, hogy adnak-e eredeti garifüzetet, mint az edigitalban, MM-ben, vagy euronics-ban, és regisztrálni is lehet a Samsung honlapon, hogy meglegyen a 2 év gyári szervizháttér. Az előbbi 3 üzlet a hivatalos forgalmazó. Amúgy jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

(#1127) L.C.S.


L.C.S.
tag

Sziasztok:

Lenne egy nagyon hülye kérdésem: ívelt a polc ahova tv-t keresek, és ezért szerintem azok a tv-k kiesnek ahol tv szélén van a lábtartó (pl sok lg ilyen sajnos). A kérdés, hogy ezeknél a tévéknél nem lehet a lábtartót középre helyezni?

A másik szokásos kérdés, hogy milyen tv-t ajánlotok:

- max 40'col mert nagyobb szerintem nem fér el (kb 90 cm széles a hely)
- elsősorban xbox játékra és letöltött sorozatok nézésére használnám, tv műsort szökő évente egyszer nézek
- a smart ha jól gondolom nem lényeges, ha rákötök egy pc boxot
- max 120e de jó lenne 100e környékén maradni

Bocs, ha hülyeségeket kérdeztem volna, de jelenleg egy panasonic képcsöves tévét használok, nem ismerem ezeket a led tévéket...

(#1128) raulicio válasza L.C.S. (#1127) üzenetére


raulicio
senior tag

A tesómnak kellene egy fapados, de szép képű tv.

- max 100e Huf
- 40 col
- TVzésre, esetleg letöltött tartalom lejátszására (nem fullHD)
- minden más lényegtelen. (nem kell se smart, se 3d, semmi extra, csak egy fapados de szép képű modell)

Van egyáltalán ilyen, amit meg is szabad venni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1129) papp_no1 válasza #94529552 (#1123) üzenetére


papp_no1
senior tag

Megrendelve :)

(#1130) #94529552 válasza L.C.S. (#1127) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem lehet átrakni a lábakat, a legtöbben egy olcsó bútorlapot csavaroznak a tv asztalra, amivel megoldható a probléma könnyen. Pontos a mérés? Mert ezek szerint a 40"-os tévék sem férnek el nálad(91-92,5 cm szélesek). Maradnak a 39"-osak: [link] Pl. 40": [link] [link]

(#1131) Sejby


Sejby
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem TV vásárlás okán. Remélem tudtok tanácsot adni:

Szempontok:
- A keret elég szűkös, valahol 100e körül volna, max. 130; de az már tényleg a teteje.
- 40"-os, FullHD készülék kellene
- Elsősorban filmeket néznék rajt illetve játszanék PS3-al (esetleg a későbbiekben PS4) ( 30ms alatti input lag érték fontos volna ).
- A 3D-t nem látom a Smart pedig nem érdekel; tehát ez nem feltétel...
- Új készüléket szeretnék. (Helyben csak Euronics van vagy TESCO így jó lenne olyan készülék amit meg tudok ezekben is venni, Szeretném látni működés közben; de persze ez sincs kőbe vésve)

A kiszemelt modellek a következők:
- SAMSUNG UE40H5000(AWXXH) 109e
- Sony KDL-40W605(BBAEP) 129e

Melyiket volna érdemes megvenni? Érdemes a Sonyra 20e-vel többet költeni? Esetleg ajánlanátok valami jobbat ebben az árkategóriában (esetleg más gyártó?)
Előre is köszönöm :)

Másik topikban már feltettem a kérdést sajnos válasz szem jött, talán majd itt :)

(#1132) L.C.S. válasza #94529552 (#1130) üzenetére


L.C.S.
tag

Köszi a segítséget.

Úgy kell elképzelni, hogy a nappali bútor polcaitól kicsit előreugrik az ívelt tartó rész, tehát a polc előtt kicsit kilóghat a tv. A jelenlegi 88cm, és ez is kilóg picit, de oldalt még van 2-3 cm, hogy szimmetrikus legyen, de több is lehet valamivel, csak akkor lehet amorf hatást kelt. Lehet tényleg a 39'esek között nézek, azok közül melyiket ajánljátok?

(#1133) #94529552 válasza Sejby (#1131) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha van mód rá személyesen válassz, ezekkel a nagyobb márkákkal nem nyúlhatsz mellé szerintem. Még ezt a jó árú Toshiba 40L5435DG-t is érdemes megnézni, mert nagyobb tudású mint az előző kettő.

raulicio Van kettő is.[link]

L.C.S. Az előbb linkeltem 3-at, abból válaszd azt amelyik tetszik, és a talpa is a legmegfelelőbb. Számít, hogy lehessen rendelni is még, mert tavalyi kifutó tévék.

(#1134) trecom


trecom
tag

Üdv mindenkinek a samu 6-os szériából melyik típus a legjobb a 3d-s tartalmak megjelenítésére?
Tv vásárlás előtt állok és kb.230000 a keretem erre kérnék ötleteket milyen 6-os sorozatú tv-t ajánlotok.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#1135) lethos


lethos
tag

Sziasztok!

Tv-t vennék, nem értek nagyon hozzájuk. Ára amit rászánok 100-150e körül.
Elvárás:
- Full HD (1920x1080)
- USB (filmek, zenék elérése)
- SMART (NAS miatt)
- 3D (ez nem fontos, de ha van benne nem baj... :) )
- méret 40"

én ezt néztem ki: SAMSUNG UE40H6410
vagy ha ez nem jó ajánljatok mást vagy jobbat.
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#1136) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

még új vagyok erre, szeretném a segítségetek kérni.

3D tv-t szeretnék vásárolni, a szobámból kb 3,5 m ről nézem a tv-t. Jelenleg ott egy 107 sima 2D tv van. úgy érzem a 127 pont elférne. Így a kikötés:

-127 cm képátló legyen és 3D. A szobám mikor tv zek teljesen besötétített.

-Nem tudom aktiv vagy passiv legyen e, szeretnék minél jobb 3Ds élményt elérni, nem tudom a az ujabb passiv 3D tvk mit adnak.

-"így vakon" olyan 250e ft ra gondoltam mint max összeg. Nem tudom ha pár 10e többet kéne rakni bele, mennyivel kapnék jobb képet pl.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget !

(#1137) lethos válasza lethos (#1135) üzenetére


lethos
tag

vagy esetleg még ezt: PANASONIC TX-40AS640E??

(#1138) papp_no1 válasza lethos (#1135) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szia! Én LG-t tudok ajánlani igaz az enyém 165 ezer volt de mindennek megfelel :
LG 47LB670V , kisebbet kapsz szerintem 130 körül és ez 1 korrekt tv normális betekintési szöggel.. Konzol játék szempontjából is kevés input laggal. 3 usb , 3 hdmi.. :K

(#1139) raverke


raverke
tag

Sziasztok!

Feszegetnék egy témát, a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Kinzéztem egy Samsung UE40H6400-as TV-t. Bejártam 2 plázát is, az adott méretben nem volt, de a nagyobb társát sikerült megsasolnom. Szép-szép, de nálam a TV szinte kizárólag kereskedelmi csatornákra lenne használva (később lenne csak rádugva egy mediabox).

UPC digitális előfizetésünk van setupbox-al és gondolom van a csomagban HD csatorna is. (CRT tévével rendelkezem így SCART-on nem jön át a jel)
Beszélgettem az egyik eladó sráccal és azt állította hogy az UHD TV képes feljavítani a UPC gyenge adását.
SD adást és HD adást egyaránt.

És akkor felvetődne a kérdés, hogy megéri-e a 4K-s TV-t csak ezért megvenni, hogy a gyenge adást jobb minőségben nézhessem? Sajnos nem láttam SD adást a MM-ban ezeken a tévéken, de azért kíváncsi lettem volna hogy mennyit javít rajta.

Várom a véleményeket, válaszokat! ;)

(#1140) #94529552 válasza fulton (#1136) üzenetére


#94529552
törölt tag

3,5 méterre már legalább az 55"-os méretű tévék ajánlottak. Jó minőségű passzív 3D-s az LG 55LB730V, és aktív 3D-s a Samsung UE55H6400

raverke Tapasztalatok és tesztek szerint is a gyenge itthoni SD adásokat nem tudja a 4K feljavítani, sőt. Rosszabbul jeleníti meg azt. Erre ma sokkal inkább alkalmas egy FHD tévé.
Ha meglesz a tévé, érdemes lesz a Set top box-ot Mediacard-ra cserélni a UPC-nél.(digitális és HD csatornák)
Szóval egyelőre nem érdemes ilyenben gondolkodni, főleg nem a jóáras belépő UHD tévéken nem.

(#1141) fulton válasza #94529552 (#1140) üzenetére


fulton
addikt

Koszonom.

Azt még szeretnem megkérdezni, eme tvk esetében, a passiv hd minosrge, felveszi a versenyt az aktív 3d vel, 3d hatást tekintve?
Illetve hogy az aktív 3d nagyon sokat (tobbet) sotetit mint a passiv 3d?

Ez a passiv 3d -s tv sem tudja 3d ben csak az 530p ? Tehat pl a FHD-t nem tudja 3d filmnel megjeleníteni?

(#1142) #94529552 válasza fulton (#1141) üzenetére


#94529552
törölt tag

Teljesen vállalható bármelyik 3D változat. A 3D hatás mindkettőnél remek színvonal, csupán az ajánlottnál közelebbről, vagyis túl közelről nézve lenne minőség romlás. Hát az aktív sokkal többet sötétít az biztos, és a vibrálását nem bírják egyesek.

(#1143) Szaszati


Szaszati
tag

Sziasztok!

Szüleim szeretnének TV-t venni, és arra keresek ötleteket. Kb. 80 centisre lenne szükség, ám a keret elég szűkös, kb. 70-90 ezer forintot tudnak rászánni. Nincsenek különösebb elvárások a készüléktől, nem kell 3D, Smart meg semmi más extra, csak egy vállalható, okés minőségű darab.

Tudtok segíteni? :)

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#1144) raverke


raverke
tag

Pumma: Köszönöm a választ! Valahogy sejtettem hogy 150-200 körül nem érdemes 4K-s tévét venni, pláne hogy annyira új technológia, hogy még nem kiforrott. :(

Hát, akkor most "bajban" vagyok.

Reméltem hogy a TV vásárlás kicsit egyszerűbb lesz.

Sajnos az általam kiszemelt UE40H6400-at (és testvéreit) a Samsung topicban eléggé lehúzták.

Szóval 40-42 col környékén ki mit ajánlana? (Első sorban Samsung és LG tv-re gondoltam)
Elsősorban UPC kereskedelmi adások nézésére lenne használva (nem magamnak veszem), ugyanakkor szeretném ha minden olyan szolgáltatással is rendelkezne, amivel hosszú távra is tervezhetek. Nem 3 évre szeretnék TV-t venni!

A rászánt összeg kb 150.000 Ft lenne, lehetőleg olyan boltból ahol min 2 éves a garancia és van mód a hosszabbításra is ráfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1145) #94529552 válasza Szaszati (#1143) üzenetére


#94529552
törölt tag

HD-Ready 65k-ért LG 32LB550B, FHD LG, Samsung
De 90-től alig lenne több egy 42"-os tv, ami jobban megérné esetleg.

(#1146) Szaszati válasza #94529552 (#1145) üzenetére


Szaszati
tag

Köszönöm a gyors választ! A két FHD elég szimpatikus, a 42-es már lehet picit sok lesz, de majd eldöntik.

Köszi még egyszer!

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#1147) b.lajos


b.lajos
tag

Sziasztok,
Kissé megszívattak a "szakértő" boltba, elmondták, hogy még az akciós áron hoznak w828.as sonyt, aztán mikor érte mentem tudatták, hogy sajnos 50000Ft-tal drágább.
A lényeg: 200 ezer körül tudtok ajánlani hasonló tudású tévét (PS, film a fő felhasználás)? A samún kívül bármely márka szóba jöhet.

b.lajos

(#1148) Dave567 válasza trecom (#1134) üzenetére


Dave567
addikt

Méretet nem adták meg, de ha még kapni őket akkor a H6200/6400/6500, ha a 6400-ast választod akkor 48"-tól nézd.

(#1149) b.lajos válasza b.lajos (#1147) üzenetére


b.lajos
tag

Lemaradt a méret: 50"-ban gondolkodom, de 47-48 is elfogadott.
Egyébként erről a Sharp-ról mi a vélemény? Nemigen találtam tesztet róla.
Kösz előre is,
blajos

b.lajos

(#1150) Tibi98


Tibi98
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, TV vásárlással kapcsolatban:

47-48" körüli méretben gondolkozom, 3D abszolút nem elvárás, többnyire PC-ről történő filmezésre használnám, játékra nem.
Annyi lenne még fontos, hogy viszonylag keskeny talpa legyen (max ~60cm), tehát azok a modellek, amiknek a TV sarkához közel van a lábuk, kiesnek.
Ezen kívül, persze elvárás lenne a minél jobb képminőség, esztétikum, stb-stb, de hát ez amúgy is alap... :)

Árban olyan 180k-ig gondolkozom...

Előre is köszönöm a tanácsokat!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.