Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) TheProb válasza jaffa 2843 (#15999) üzenetére


TheProb
veterán

+1

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16002) Lalikaw800i válasza PartyNewl (#15988) üzenetére


Lalikaw800i
csendes tag

A pana EX780 ezeket tudja.

(#16003) Piftuka válasza Bestspiler7 (#15827) üzenetére


Piftuka
veterán

"Panasonic VIERA TX-58DX900 TV, illetve mivel jobb a sony zd9 tvé?
thx"

No, ez egy kifejezetten érdekes kérdés. :K Meglehetősen "egzotikus" példány mindkettő, egyrészt a maga kategóriájában, másrészt egy viszonylag szűk réteg számára lehet vonzó bármelyik. (És nem csak a prémium kategóriájukhoz rendelt magas áruk miatt.)

Mindegyik a saját "Local Dimming" technológiáját használja, 120 Hz-es, Edge LED VA panellel kiegészítve.

A Panasonic mozgásmegjelenítése talán jobb egy hajszállal, kontrasztban is jobb, ráadásul a DCI P3 színskála szinte egészét lefedi. A SONY viszont jelentősen nagyobb fényerőre és csúcs fényerőre képes. Ennek köszönhetően a jelenleg kapható legjobb HDR tévének tartják.

A betekintési szöge mindkettőnek nagyon gyenge, talán a SONY-nak a legrosszabb. (Az összes tévé közül, amit valaha láttam.)

A SONY aktív 3D-je finoman szólva sem kifogástalan; a Panasonic DX900 ebben a tesztek alapján szignifikánsan jobb. (Sajnos csak a Z9D-t volt módomban tesztelni!)

Mindent összevetve rendkívül erős versenyző mindkettő a maga kategóriájában. Nem véletlen, hogy a DX900-at a Panasonic megtartotta az idei palettáján is.

A 65 colos méretben árban is jelentősen olcsóbb a SONY modelljénél.

"Aquila non captat muscas."

(#16004) Trash


Trash
tag

Sziasztok!
Telekomtól vásárolnék a 2 készülék közül.
Nekem nagyon hasonlónak tűnnek, ti melyiket választanátok?
PANASONIC TX-49EX600E 4K SMART LED TV -->135K
PHILIPS 50PUS6162/12 4K ULTRA HD SMART TV --> 140K
Már nagyon sokat olvastam itt a fórumon, de nem tudok dönteni. A philipsen elvileg gyönyörő a kép, de bajos a szervízháttere. A panának elvileg nagyon jó az input lagja valamint az 5 év gari azért elég bíztató.
Xbox X-hez használnám főként, valamint filmeket nézegetnénk rajta, de egyáltalán nem vagyunk nagy mozisok.

Ti melyiket választanátok a helyemben?

(#16005) sarkanyolo2 válasza Trash (#16004) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Arra figyelj, hogy állítod be a csomag szerinti árkalkulálást. Ez az ár az otthoni előfizetés 2 éves aláírásánál érvényes.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#16006) torp


torp
tag

Az alabbi ketto kozul melyik a jobb valasztas? Kepminosegben stb.?

Philips 55PUS6162
LG 55LH630V

Elore is kosz a valaszt.

(#16007) Piftuka válasza GEPESZ66 (#15828) üzenetére


Piftuka
veterán

Számomra a gyártók (importőrök) hivatalos forgalmazó partnerei a megbízhatóak. Ezek a Media Markt, Euronics, Auchan, Tesco. Preferáltan a legelső, minden szempontból.

Hogy megéri-e egy sok százezer forintos terméknél pár ezer forinttal kevesebbért más üzletben, vagy outlet-ben vásárolni, azt mindenkinek magának kell eldöntenie.

"Aquila non captat muscas."

(#16008) Trash válasza sarkanyolo2 (#16005) üzenetére


Trash
tag

Ahhoz állítottam mivel, amellé szeretném vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#16009) Weareus


Weareus
addikt

Sziasztok!
Ismerősömnek próbálok segíteni, vett egy Panasonic tv-t (pontos típust nem tudok, de kérdésem jellege miatt talán nem is fontos.)
Talán kicsit off is itt, de remélem, valaki segít. :R
A beltéri egység scart csatlakozós (kimenet) és van rajta ez a sok kis kerek dugaszú bigyó ami ilyen s-videó és két audió kimenetű mianeve (kompozit csatlakozó, azt hiszem).
Lőttem képeket, hogy könnyebb legyen felismerni, mert műszaki antizseni vagyok:

Ez a tv, a beltéri egység így néz ki:

Kérdés: milyen kábellel kössük össze (holnap megyünk a szolgáltatójához megkérdezni, azt hiszem, Digi-nél van), ha elsődleges szempont az ár: minél olcsóbb legyen.
Nétzem én ugyan és találtam is neten scart-hdmi átalakítót, de 4-5k, mi ennél olcsóbb megoldásra gondoltunk. A tv-n természetesen hangszóró is van és azt szeretnénk használni.
Elnézést, ha láma volt a kérdésem.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16010) encoder válasza Trash (#16004) üzenetére


encoder
tag

Azt a philipset 2 év hű(lye)ség nélkül is megveheted ugyanennyiért! Ráadásul néhány kereskedőnél BF után is ennyi lesz az ára... ;)

(#16011) Pro Koryak válasza Weareus (#16009) üzenetére


Pro Koryak
addikt

De fontos a típusa, mert ha régebbi/használtan vette, lehet még nincs benne tuner=vevőegység.
Ha viszont új tv, akkor kell lennie, tehát nem kell a beltéri, koax kábelt rádugod a tv-re aztán mehet a csatornakeresés. Digi-nél jön minden, hd adások is ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#16012) Piftuka válasza sutyesz96 (#15829) üzenetére


Piftuka
veterán

"Milyen tv-t ajánlanátok max 750€-ig? Ps4 pro-hoz vásárolnánk barátnőmmel Németországban, szeretnénk 4K-t, illetve olyan 50” körüli méretet.
Azóta kiegészítettem, hogy szeretnénk lehetőleg VA paneles tévét."

Nehéz ügy. A Thomas Electronic oldalán a 801 EURO alatti árkategóriában csak ezek a tévék elérhetőek.

A VA panelesek közül csak 40 colos méretben találsz, ráadásul árban kicsivel a megadott keret felett.

A Media Markt honlapján a szintén.

A kérdés, hogy ha az anyagi keret kötött, akkor melyik elvárásból vagy hajlandó engedni?

"Aquila non captat muscas."

(#16013) Weareus válasza Pro Koryak (#16011) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm.

Új tv, de a pontos típust nem tudom.
Hopsz, várjunk csak.
A telómmal akkor ott rágugliztam:

Panasonic TX-40ES 400E

Szóval akkor azt mondod, hogy a beltéri egység mehet szunyókálni, és csak a koax kábelt rádugni a tv-re és mehet a csatornakeresés?

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16014) Pro Koryak válasza Weareus (#16013) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Igen.

(#16015) Weareus válasza Pro Koryak (#16014) üzenetére


Weareus
addikt

Sokat segítettél, köszönöm. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16016) Zsolto válasza Piftuka (#15997) üzenetére


Zsolto
őstag

:R :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#16018) Petie válasza Piftuka (#15991) üzenetére


Petie
veterán

Nagyon szépen köszönöm a választ :) :R

Tegnap felbuzdultam és elmentem a budaörsi Media Marktba és megnéztem a kiállított sj810et és a 700e-t is. én is úgy vagyok vele, hogy képminőség az első. A Pana jobban bejött, illetve azon agyaltam, hogy lehet inkább várok egy kicsit még és gyűjtök a 780-asra, azzal jobban járnék, ahogy olvasgattam itt ott. Ki tudja milyen árak lesznek januárig még és a bővített gar meg febr 20ig tart.

Media-ban egy eladó is a Panasonicot ajánlotta amikor mondtam neki hogy két tévé között vacilálok és egész korrektül beszélt, meg is lepett hogy nem lg vagy samsung fele mutogatott :U

követem továbbra is a fórumot azért :) mindig tanul az ember :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#16019) ACE- válasza Petie (#16018) üzenetére


ACE-
addikt

Mit néztél a TV-ken? Azt a gagyi TV műsort ami szokott rajtuk lenni? Vagy vittél valami jó anyagot? Én azt tervezem hogy viszek USB vinyót 4K meg fullHD, ill. HDR cuccal és azt próbálom. Persze besötétíteni nem fogok tudni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16020) Petie válasza ACE- (#16019) üzenetére


Petie
veterán

hirtelen felindulásból elkövetett út volt ez, nem vittem semmit, csak élőben akartam látni, megtapogatni :)
de gondoltam rá hogy majd a tényleges vásárláskot vinni fogok anyagokat :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#16022) szabi__memo válasza TA68 (#16021) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alaptalanul hogy lehet ezt elérni? :((

(#16023) ACE- válasza TA68 (#16021) üzenetére


ACE-
addikt

De miért tiltották ki? Furi is volt nekem mindig privátban szokott írni, és az üzenetei egész más megvilágításba helyezik az itt elhangzottakat...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16024) Herczi


Herczi
senior tag

Sziasztok!
Samsung PS51e550-em van most,de sajnos már zebrás. Középen van 4-5 subpixel csík. Nézegettem most a Tv-ket, hátha látok valami jó ajánlatot. Igazából abban reménykedtem, hogy találok valami kifutó full hd-t, így az UHD hajnalán, de nem igazán jött össze. Most így hirtelen reggel ezt a pár ajánlatot találtam jónak(?)

PANASONIC TX-55EX600E Telekomtól, van kuponom is. 190K lenne, 5 év garival most.
LG 55 UJ6307 Mediamarkt, 187k

Legfőkébb Ps4-el használom, néha filmek. Tv adás, Smart funkciók, 4k, HDR, kinézet teljesen hidegen hagy. Input lag, mozgás megjelenítés talán a legfontosabb.

Érdemes ezekkel foglalkozni, vagy inkább hagyjam a dolgot? A nagy black fridays csinnadratta miatt foglalkoztat csak a téma, ha nincs semmi igazán jó ajánlat inkább jövőre tolom a Tv vásárlást.

(#16025) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Panasonic LED TV TX-40ES400E Valakinek van valami véleménye a fent említett tv-ről?

Csak 40coll fér be, és nem szeretnék 4K, csak smart legyen, csak tv, illetve film nézésére kell, semmi pc vagy konzol.
Köszi

[ Szerkesztve ]

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#16026) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy most akkor a Samsung okosnTVken megy a mytv Telenor? Valahol olvastam ezt, illetve a play áruházban ezt a leírást találtam. Előre is köszi a válaszokat.

(#16027) Pacee87 válasza Piftuka (#15595) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Köszönöm szépen az ajánlást és az itt betöltött munkásságodat Piftuka, a mai napon meg is fogadtam a tanácsodat, ha már a MM erre napra időzítette ennek a TV-nek az akciózását!
Aki esetleg hasonló cipőben jár és 32-es TV-t keres 96-ért szerintem most jó vétel: PHILIPS 32 PFS 6402
Én ettől lényegesen jobb árra nem számítok, illetve mivel vidéki vagyok MM az egyetlen akihez vissza tudom vinni, ha esetleg baj lenne...

(#16028) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Sokunknak lenne az segítség ha lenne olyan kereső ahol beírod mondjuk hogy keresek : 55”, VA panel, 5000:1 kontraszt arányú tv t és kidobna rá x db-ot. Van ilyen?

(#16029) rento válasza mcdennis (#16026) üzenetére


rento
őstag

Igen megy rajta, én legalább is megelégedve használom.

(#16030) mcdennis válasza rento (#16029) üzenetére


mcdennis
tag

NAgyszerű! Köszönöm!
És melyek ezek a Samsung TVk ? Milyen op. Rendszer van rajta?

(#16032) sarkanyolo2 válasza Trash (#16008) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez a lényeg! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#16033) géeles válasza Piftuka (#15997) üzenetére


géeles
aktív tag

Nekem segített amit válaszként kaptam; Köszönöm.
A Panasonic ot veszem.
:R

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#16034) FireLord


FireLord
aktív tag

Sziasztok,

32"-es méretben melyik a bestbuy készülék mostanában? Nem kell smart funkció sem csak ár/képminőség számít. :R

(#16035) rento válasza mcdennis (#16030) üzenetére


rento
őstag

Nekem egy UE48H6400-as van, ezen még nem tizen van, hanem a régebbi hagyományos samsung oprendszer, nem tudom, hogy mi a neve.

(#16036) #54715584


#54715584
törölt tag

A UPC-nél elérhető tévék mennyire érnék meg? Főleg a második sor érdekelne itt: [link]
UE49M5502A
UE50MU6102K
UE55MU6102K

Néztem ezeket a készülékeket máshol, olcsóbbak, de ha jönne rá plusz garancia nagyjából már ugyanott lennének árban.

Ezekben milyen panel van? Illetve hány Hz a frissítés? Filmnézésre megfelelhetnek?

Nemrég végig ronhantam az egyik MM tévékínálatán, nem álltam meg kipróbálni őket, mert nem volt idő, a demóanyagok jól néztek ki minden tévén, mindegyik színes szagos volt és eléggé erős, igaz gyors mozgást nem nagyon láttam és azt sem tudom egyébként a menük milyen gyorsak lehetnek. Tehát még mindig kicsit fogalmatlan vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#16037) Pro Koryak válasza szmayer1 (#16025) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Igaz ez 4k-s, 40ex600/ex633, nem ips, hanem va paneles, de csak ebben a méretben.
A fulhd valószínű ezen sem lesz rosszabb és ha később rágerjednél a 4k-ra nem kell megint tv-t venni.

(#16038) united28


united28
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az alábbi két TV közül melyiket érdemes megvenni és miért?
Panasonic VIERA TX-50EX700E
LG 49UJ701V

(#16039) ACE- válasza united28 (#16038) üzenetére


ACE-
addikt

A Panasonicot, mert "jobb a feketéje".

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16040) united28 válasza ACE- (#16039) üzenetére


united28
csendes tag

Egyébként ugyan azt "tudják"? Képminőség, hang stb.

(#16041) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, van olyan TV 100e körül aminek vállalható képe van (betekintési szög, kontraszt, nem áruházi színei vannak)? Nem kell magas felbontás (kb 720p is elég lenne), nem kell hogy nagy legyen, nem kell tudjon semmit, csak legyen szép képe.

[ Szerkesztve ]

(#16042) Gulyopapa válasza zsero (#16041) üzenetére


Gulyopapa
addikt

:DD
Vegyél használtat...

(#16043) Gave


Gave
addikt

Ha esetleg ismer valaki alternatívát egy Sony 43WE750, szívesen venném a tapasztalatokat.

Köszi szépen.

(#16044) zsero válasza Gulyopapa (#16042) üzenetére


zsero
aktív tag

Magamnak egy használt Pana plazmát vennék valóban, de most egy ismerős kért meg hogy segítsek és nem szeretnék rizikózni. Alap Panasonic LCD-k milyenek most?

(#16045) ACE- válasza united28 (#16040) üzenetére


ACE-
addikt

Az mind1, itt az emberek (tanácsot adók) többsége a VA panelt favorizálja, mert jó a feketéje. A 700E egyébként csak 60Hz-es, a 810V meg 120. De biztos ez sem számít.
LG A+-os, Pana A-s.
Pana-ban nincs műholdvevő bemenet.
LG-ben van DTS (HD) dekóder, Pana-ban nincs.
Tesztek alapján az LG saját média lejátszója jobb, de itt úgyis azt fogják ajánlani, hogy "kell" egy média lejátszó a TV-hez cirka 50ezerért...
LG-ben Harman/Kardon hangrendszer van.
Panában nincs bluetooth, ami pl. fejhallgató használatához nélkülözhetetlen.
LG 4xHDMI Pana 3x
LG-n nincs composite be-kimenet, Panában van.
LG tudja a Dolby Vision, HDR10 és HLG formátumot, Pana csak utóbbi kettőt.
LG jóval több hangformátumot ismer.
LG oprendszere (WebOS3.5) pörgős, jól használható, magic remote-al.

De ez mind semmi, állítólag a Pana-nak jobb a feketéje... hogy mennyivel jobb, azt senki nem tudja, mert az LG-nek meg Nano Cell kijelzője van, ami modernebb a sima Edge-LED-nél.
Azt mondják a színek LG-n élénkebbek, viszont a Pana-n feketébb a fekete és ugye emiatt kontrasztosabb...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16046) zsero válasza zsero (#16044) üzenetére


zsero
aktív tag

Pl. Pana TX-40ES400E-nek vállalhatóak a színei, látószöge?

(#16047) Downsampling válasza ACE- (#16045) üzenetére


Downsampling
senior tag

...hihetetlen ez a háború, amit önmagaddal vívsz: gondolom, addig csinálod ezt, amíg rá nem tudod venni a tévék világában járatos embereket, hogy az összes kérdésre olyan válaszokat adjanak, amik a te preferenciádnak megfelelőek. Amíg nem fognak olyan tanácsokat adni, amik a te igényeidnek megfelelők.
Megértelek. És egyben szörnyűségesnek tartom, hogy az emberek nem tudnak felnőni a te szintedre, és ugyanolyan elvárásokat, igényeket támasztani egy tévével szemben, mint te. Szörnyű, hogy az emberek nagy többsége halláskárosult, mert optikai kimenet nélkül is meg tudják különböztetni az mp3-at, a nagy bitrátájú DTS-től, vagy csak akár a sima CD-hangtól. Tényleg megértelek, botrányos, ami itt folyik, és hogy az emberek fejében (szemében és fülében) mennyire nincsen rend!
Szóval készülj fel, ez egy piszkosul hosszú harc lesz - amolyan neverending story...

(amúgy én nagyon élvezem az állandó kötekedésed, még akkor is, ha néha nagyon mellé megy, mert így sokkal könnyebb kiszűrnie mindenkinek, hogy kinek a hozzászólásaira nem kell adni egy fillért sem)

(#16048) hunaqua válasza ACE- (#16045) üzenetére


hunaqua
addikt

..na látod,ezért van több gyártó! :)

A Te tv-d az LG ! Neked az tetszik,azt kell megvenni. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#16049) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(a kérdést feltettem a led/lcd topicban is, nem tudom hogy melyik az élőbb, aktívabb)

Sziasztok!

Jelenleg egy ~50cm-es CRT tévénk van, nem is nagyon használjuk, a gyermekünk néz rajta max. mesét vegyesen tévéadást és meglévő tartalmat (usb-s dvd lejátszón keresztül).

Gondolkodunk rajta, hogy lassan csak át kellene állni "lapostévére" leginkább azért, mert a mostani CRT már semmilyen értelmes bemenetet nem támogat a legkomolyabb interfész a scart rajta, értelemszerűen így se pc-re kötés, se médialejátszó se nas nem játszik.

Méretben egy 32"-os full hd tévében gondolkodunk, ez az ami fizikailag elfér. Elférne a 36-os is, de olyat nem találtam, a 40-42-esek már nagyok. Igyekszünk minél olcsóbban megoldani, vacakot nyilván nem szeretnék venni, de ahogy néztem a 70-100k-s sávban már van kínálat, ez lenne a megfelelő.

Azért jöttem kérdezni mert semmit, vagy nagyon keveset tudok ezekről a tévékről, nem nagyon követtem a technológiákat, így a választás előtt szeretnék segítséget kérni pár kérdés tisztázásában:

1) márkák: talán valahol azt olvastam, hogy a philipsek képminősége nem az igazi (?), samu-t és lg-t látok az ismertebb márkák közül. jól gondolom hogy ezekben érdemes gondolkodni? van még valami értelmes választás ebben az ársávban? mi a helyzet a saját márkás, illetve a hyundai, sharp, stb. tévékkel? milyen márkákat vegyek bele a keresésbe?

2) i/o: milyen portból mennyivel számoljak? hány hdmi, hány és milyen usb, milyen egyéb portokra lesz szükség várhatóan? mi alá ne menjek ha nem akarom szívni a fogam később? mi a kötelező?

3) okosfunkciók: jelenleg az a terv, hogy lesz pc-ről üzemeltetés, esetleg később valami egyszerűbb médialejátszó. én az okosfunkcióknak sok értelmét nem látom most így a tök fejemmel, de sose próbáltam. annyit tudok róla, hogy hamar avul aztán fújhatom, inkább akkor valami tartósabb, frissíthető céleszköz. de lehet rosszul gondolkodom. nyilván ha valami mindenképpen jó ha van, akkor nem kellene kihagyni.

Ezekben a kérdésekben, és esetleg további ötletekben, szempontokban kérném a segítségeteket amik segíthetnek a választásban :R

(#16050) Pacee87 válasza DeFranco (#16049) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Szia!

Kicsit feljebb ajánlom figyelmedbe a 16027-es hozzászólásomat, illetve a 15595-öst amire a választ írtam előbbiben. Én is a legjobb 32" megoldást kerestem, mától akciós a MM-ban!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.