Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) gyuszito


gyuszito
senior tag

Üdv hölgyek és urak!
Bizonyára tele a hócipőtök, de mégis bátorkodom írni ide egyet! Hamarosan televíziót szeretnék vásárolni.
Pár dolog fontos számomra.
-Min. 127cm képátló (kb 2.5 3 méterről nézném)
-Fontos a zökkenőmentes, gyors képlejátszás, ha később eldurran az agyam, és veszek "alá" egy konzolt. (olvastam az előző posztokban, hogy a Tescoban eladó Blaupunkt ebben nem annyira jó.. (gyanús volt a 140k az 50"-hoz)
-Nem ártana, ha lenne benne USB lejátszási lehetőség, de valószínűleg hálózati média lejátszó lesz mellé
-skacok! Nagyon nem értek ehhez, de nagyon, ám mikor leülök elé, azt szeretném érezni, mind színek, mind képminőség terén, hogy azt a............. ............ Életbe!
-laikusságomból adódóan bátrokodom szempontnak írni a falra szerelhetőséget. (el tudom képzelni, hogy mindet fel lehet szerelni, de nem vagyok benne biztos!)

Árat nem írnék, arra lennék kíváncsi, hogy mindezt hogy lehet a legolcsóbban megúszni. Nyílván nem 30.000ft lesz, de szeretném a határt meghúzni 180.000ft környékén (igen, mégis írtam.. =) ) . Nem szeretnék ultragigaHD-t, sem 3D-t, ezek számomra "" "felesleges "" " dolgok, és az árat is megdobják.. Gondolom én..

Ha netalán valaki rá ér, tudna nekem ajánlani? Tapasztalatok alapján kérnék tanácsot!
Előre is nagyon köszönöm a segítséget és a fáradságot!

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#1702) Ciccuka válasza gyuszito (#1701) üzenetére


Ciccuka
veterán

Samsung UE48H6400 jó választás lehet, de az utóbbi időben igencsak megdrágult sajnos (160 helyett 180 már).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1703) Dave567 válasza marilllyo (#1695) üzenetére


Dave567
addikt

Helyes, Gratula hozzá. ;)

(#1704) #81562624 válasza Ciccuka (#1699) üzenetére


#81562624
törölt tag

uhd-ben milyen ajánlatod lenne? sokkal drágább a fhd-hoz képest? pl. Samsung UE48H6400-hoz (amit legutóbb ajánlottál a fórumtársnak) nem kevés a fhd?

(#1705) Ciccuka válasza #81562624 (#1704) üzenetére


Ciccuka
veterán

UHD semmire se jó még szinte (nincs rá tartalom). Teljesen felesleges és drága is jelenleg. Majd néhány év múlva lesz értelme, de addigra már másféle modellek lesznek.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1706) Osynho válasza #81562624 (#1704) üzenetére


Osynho
addikt

Kevés a 48"hoz a full hd, ha 1mről nézed. Normalis használat mellett meg inkább azt mondanám, hogy a 48" kicsi a full hd-hoz.

(#1707) #94529552 válasza gyuszito (#1701) üzenetére


#94529552
törölt tag

LG 49LF632V SMART [link], biztonságos helyről, innen gyári garanciális háttérrel rendelhető. Jó lejátszóval, Edge ledes háttérvilágítás, 800 Hz-es tv. 2015-ös széria. Falra szerelhető mindegyik tv. Falitartót is lehet rendelni a tévék mellé, vagy tanácsot is lehet kérni és beszámolókat olvasni a Fali konzol lapos tévékhez nevű topikban.

Szerintem sincs értelme még az UHD-nek. Inkább a nagyobb méretű FHD. Például ez egy elég jó vételnek számít: TX-50CS630E most 5 év garanciával.

(#1708) gyuszito


gyuszito
senior tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget!! Az 5 év garancia lehet, hogy megér ennyi plusz költséget!

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#1709) RedCat válasza #94529552 (#1707) üzenetére


RedCat
senior tag

Pumma!

Még mindig a tv vásárlás előtt állok. Tegnap meg tudtam nézni, a cx700 mozgás kezelését, hát nem igazán nyerte el a tetszésemet.
Neten viszont javasolják a 55JU7000 Samsungot. Erről mi a véleményed? Ennek jobb a mozgás kezelése? Sajnos élőben ez sem volt ott a boltban. (Éljen a vidéki boltok áruválasztéka :( )

Köszi

(#1710) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Itt még elvileg van pár akciós Samsung UE40H6400

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1711) kodeko


kodeko
újonc

Sziasztok!

A véleményetek kérném.

LG 42LF652V vs Samsung UE40H6400. Árban hasonlóak, az egyik 2014-s a másik 2015-s modell. Igazából a Samsung a fórum hozzászólások és értékelések alapján megbízható, semmiképp se rossz választás. Az LG-ről viszont kevesebb információt találtam, de nagyobb kicsit, és újabb modell. Ti sokan tapasztaltabbak vagytok, mit választanátok? Sokat olvastam a fórumot, de első tv vásárlásom, nem sok tapasztalatom van.

Köszi a segítséget!

Üdv,
CS

(#1712) #94529552 válasza RedCat (#1709) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem nézd meg itt, abból a szempontból is nagyon jónak értékelik a JU7000-et [link]. Valós 100 Hz-es UHD.

(#1713) gyetvair


gyetvair
csendes tag

Philips 47PFL6687K/12
Üdv!
Erről a tv-ről mi a véleményetek? Nem nagyon találok semmit a neten.

(#1714) Ciccuka válasza gyetvair (#1713) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az nem véletlen. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1715) hitman,


hitman,
őstag

32-es csak fekete tv-t szeretnék.

32LB5610 (2014)-es modell vagy a UE32J5000 (2015)
A samsungról olvastam rosszat főleg a fekete csíkozás miatt és én ezért hajlanék inkább az lg felé.
Árban olcsóbb az LG olyan 3-5k-val

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1716) #94529552 válasza gyetvair (#1713) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mert kifutott, gondolom ez is outlet-es lenne. Onnan meg senki nem javasol itt tévét.
hitman, Kösz az infót.

(#1717) gyetvair


gyetvair
csendes tag

Milyen tv-t tudnátok ajánlani 50' vagy 55'-ös méretben 200k körül?

(#1718) gyuszito


gyuszito
senior tag

[link]
Erről mi a véleményetek?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#1719) #94529552 válasza gyetvair (#1717) üzenetére


#94529552
törölt tag

≈50"-ra van két tv a (#1707)-es hsz-ben. Egyik smart, másik smart 3D-s, de nem írtad, hogy milyen célra keresel tévét.

gyuszito Szerintem megéri és jó áron is adják, de a típusról érdeklődj bővebben itt, de én inkább a 670V-t [link]venném helyette. +Magic Remote, jobb hang, valamint a jobb képesség és tudás jellemzi. Amíg van, mert kifutó darabok.

(#1720) gyetvair válasza #94529552 (#1719) üzenetére


gyetvair
csendes tag

Legfőképp filmezèsre használnám és konzolon szeretnék játszani rajta.
Lehet hülye kérdés de sima jack csatlakozó mindegyiken van? Azzal megy az 5.1-em.

(#1721) Tarlóbetyár


Tarlóbetyár
tag

Sziasztok! Érdeklődnék hogy Panasonic led 3d ből melyiket érdemes választani 55" környékén? Illetve ezek edge ledesek? Mennyire jó akép minősége!? Felhősödésre hajlamos? Leginkább tv hd adások ill full hd filmek nézésére lenne! Köszönöm :R

(#1722) #94529552 válasza gyetvair (#1720) üzenetére


#94529552
törölt tag

A tavalyi LG-k(LB) és Sonyk (B) nagyon alacsony input lagot tudtak(játékhoz minél alacsonyabbnak kell lenni)
Idén közepes az LG és Sony, persze FHD tévékről beszélünk. Panasonicnál magas értékekről tudok, tesztekben utána lehet olvasni konkrétan, már ha van teszt az adott típusról. Ha ritkán játszik valaki, akkor nem annyira fontos ez. Jack van mindben, de az csak sztereo fejhallgatóhoz való. Optika vagy HDMI való a normális hangátvitelre.

(#1723) #94529552 válasza Tarlóbetyár (#1721) üzenetére


#94529552
törölt tag

Egy db FHD 3D-s tévé van idén nekik, a TX-55CS630E. Szerintem jó minőségű, de tesztet nem találok róla. 3D szemüveg nem jár hozzá, azt külön meg lehet venni hozzá. Hogy milyen ledes a panel? Passz.
Az alsó és közép kategóriákban általában direkt ledet raknak.
De pontosabban: Panel lottó. Például sokáig az a hit volt, hogy a Samsung H6400-as edge ledes, de nem az. Vagyis a táblázatok szerint az, de csak egyes(pl. nyugat-európai) régiókban. Tehát gyártási régiók szerint is más lehet a panel. Vagy az LG-vel kapcsolatban mindenki azt hitte, hogy IPS panel van minden tévéjükben, de ez sem volt igaz már tavaly sem. Pár kitartó fórumozónak sikerült rájönni a kódolásra, és az alapján felkutatták az IPS-es tévéket, mert ők azt akartak. Utána olvashatsz az LG topikban [link], ha érdekel.

(#1724) gyetvair válasza #94529552 (#1722) üzenetére


gyetvair
csendes tag

Nem szeretnék kizárólag az input lagra hagyatkozva dönteni. Egyszer megtettem és a képminőség rovására ment. Nem vagyok hardcore gamer néha játszogatnék. A főbb szempont akkor úgy mondom, hogy legyen színhű minél élesebb kép. Esetleg konkrèt tv-t tudnál mondani akkor 200k környékén ? 😬
LG 55LB650V ez jó döntés lehet? Vagy keresgéljek inkább az 50'-esek között ennyi pénzért?

[ Szerkesztve ]

(#1725) Tarlóbetyár válasza #94529552 (#1723) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

Köszönöm a válaszod! :R

(#1726) celf


celf
őstag

Sziasztok!

Szóval ahogy elnézem, most nagyon nincsenek akciók.
Egy 119cm-es nem smart tv-t kellene venni ismerős anyujának. (korábban írtam, akkor egy LG-t ajánlottál, Pumma)

Most szerintetek mi a legjobb deal? :)

Köszönöm!

(#1727) #94529552 válasza gyetvair (#1724) üzenetére


#94529552
törölt tag

49"-os 2015-ös Smart LG [link], vagy Smart 3D-s Pana
Ha 55"-ost vennél inkább, és nem tudsz többet áldozni, akkor az előbbi 650V. Ha fentebb keresünk Smart 3D-s, pl. van most Samsung Samsung, vagy Smart és Smart 3D-s LG

47" (119cm) már eléggé elfogyott, a legjobb árban ezt találtam most: SAMSUNG UE48J5100

(#1728) devil2k


devil2k
tag

Hi!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy érdemes-e a TV firmwera frissítését megcsinálni?
(régi mondás szerint: ami működik, ne piszkáld)
De...
Most vettel egy Smart tv-t és a rajta lévő szoft 03.04.20 és amit letölthetek a gyártói oldalról az 04.04.07.
Gondolom ez nem csak hibajavításokat tartalmazhat, hanem esetlegesen funkciók is változhatnak, bővülhetnek.
Egy ilyen frissítés töröl minden beállítást és kezdhetem a hangolást és egyebeket újra, vagy a beállított csatornákhoz és paraméterekhez nem nyúl?
Bocsi a láma kérdésért, de ez az első ilyen tv a közelemben.
Köszönöm a segítő válaszokat.

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#1729) Batib válasza devil2k (#1728) üzenetére


Batib
őstag

"Egy ilyen frissítés töröl minden beállítást és kezdhetem a hangolást és egyebeket újra, vagy a beállított csatornákhoz és paraméterekhez nem nyúl?"

Samsungnál a beállított csatornákhoz, hálózathoz, regióhoz stb nem nyúl. Viszont a kép- és hangbeálíításokat és még néhány dolgot alaphelyzetbe tesz.
A többi gyártónál nem tudom. Egyszerűbb lett volna ha leírod milyen tv-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#1730) devil2k válasza Batib (#1729) üzenetére


devil2k
tag

Köszönöm!
A tv egy LG 32LB5700

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#1731) #94529552 válasza devil2k (#1730) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha nincs indokod, akkor minek frissítenél, semmi extrát nem várhatsz tőle. A Webos-os smart tévéket viszont érdemes frissíteni.
Az LG-nél nem nyúl semmilyen beállításhoz vagy csatornalistához a frissítés. Csak a gyári visszaállítás, az viszont mindent töröl.
Olyan dolog meg minden márkánál megeshet, hogy eltűnnek app-ok, vagy egyes funkciók.
Ha egyéb kérdésed is lesz-vagy akár ezt is, majd az LG topikban [link] tedd fel, mert jó eséllyel több a tiédhez hasonló tévét használó is előfordulhat.

(#1732) devil2k válasza #94529552 (#1731) üzenetére


devil2k
tag

Köszönöm a válaszokat és a linket! :R

Nem véletlenül írtam, hogy (régi mondás szerint: ami működik, ne piszkáld).
Mivel minden funkciója, csatija működik és minden általam használt formátumot lejátszik, egyelőre békén hagyom.

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#1733) Doner


Doner
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék venni egy minél nagyobb képátlójú és felbontású Tv-t falra szerelhetőt a keret max 150 pénz. Esetleg ért hozzá adna tanácsot hogy jelen pillanatban mik azok a típusok amik ennyiért szóba jöhetnek és megfelelnének az igényeimnek? Filmnézésre és játékra (ps4) használnám.

Új is, használt is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#1734) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok!

Minél jobbképminőségű tévét keresek, főleg sportra.
Elég a Full HD is, ha abban jobb a panel.

Kb. 200.000 forintban gondolkodom, de ha van nagyon jö, akkor max. 250.000
50-es méretre gondoltam.

Köszönöm szépen.

(#1735) #94529552 válasza Doner (#1733) üzenetére


#94529552
törölt tag

(#1736) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Sziasztok! Erről valami vélemény?panasonic_tx_50cx700e_50
Meggyőzőek az adatai! :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#1737) RedCat válasza Törzsúr (#1736) üzenetére


RedCat
senior tag

Szia

Épp a hétvégén néztem a MM-ben ezt a tévét. Szépek a számok, szép a képe, még a firefoxOS is elviselhető, bár picit talán fakóbbak a színek (vagy természetesebbek) mint a többi tévének, de a mozgás... FullHD tartalmat vittem be pendrive-on, sok helyen amikor oldalra scrolloz a kép beszaggat, dadog. Nagyon kiábrándító volt.
Ott tartok, hogy én magam sem tudom milyen tévét vegyek.
Két típus volt, ahol a mozgás jó volt: Philips pus7600 és a Samsung ju7000 (itt 1x láttam beszaggatást). A philipsben nagyon tetszik még az ambilight is, és a menü is baromi gyors. De az ára kevésbé jó...

Szóval nem tudom milyen tévét kellene vennem. Ha van ötleted, vagy találsz valami jót, szólj :)

(#1738) #94529552 válasza RedCat (#1737) üzenetére


#94529552
törölt tag

Élénk vagy fakó, ezt minden tévén be kell állítani és jó lesz, ettől nem kell félni.
Ezt a beszámolót olvasva, én úgy látom, hogy ezzel az UF8-as tévével nincs olyan probléma, amiről írtál. Már többen is vettek ebből, majd érdekelne a hogy te milyennek ítéled meg, ha megnézed valahol. Ebben a tesztben[link] is elég jónak minősítik, bár itt egy hatalmas 65"os-ról volt szó, és ugye minél nagyobb egy tévé, annál jobban látszódnak ugye a hiányosságok, vagy hibák. Mert hát minél nagyobbat veszel, annál jobb kell. Hasonlóan jó minőségű alternatívának mondják a JU6400-at, csak hiányolják a Local Dimminget belőle. A JU 6800-ban már van, tehát az is egy jó alternatíva lehetne. Egyelőre csak 1 helyen kínálnak ilyet 48-as méretben. Panasonicból a 800-as széria az amit még javasolnak, tehát AX800, CX800.

(#1739) silboy


silboy
aktív tag

Sziasztok!Sony Bravia KDL40R450 milyennek számít az ár kategóriájában?Idős szülőknek kellene valami mindennapi tv nézéshez,családi videók(mp4,mkv) és fényképek nézegetéséhez.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1740) celf válasza RedCat (#1737) üzenetére


celf
őstag

USB3.0 pendrive volt?
Full HD tartalom alatt Full HD filmet értesz?

(#1741) RedCat válasza celf (#1740) üzenetére


RedCat
senior tag

Igen usb 3-as pendrive volt (sandisk 64 GB)
Igen full HD filmre értettem.

(#1742) celf válasza RedCat (#1741) üzenetére


celf
őstag

I see :)
Az akkor elég ciki a márkára/modellre nézve.
Esetleg valami medaibox-al nem lenne amúgy biztosabb az eredmény? Gondolom fontos az ár, viszont ilyen TV-k mellé már egy jobb mediabox sem árthat gondolom én. :)

muhahahá 2015 szakmai hsz-em van... once in a lifetime együttállás? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1743) #94529552 válasza celf (#1742) üzenetére


#94529552
törölt tag

Korábbi kérdésedre a (#1727)-ben válaszoltam, csak a neved kimaradt, bocs. Nemtom észrevetted-e?

silboy Megfelel arra a célra amire szeretnéd. A KDL40R450C hasonlóan a Samsung UE40H5000, és UE40J5100, vagy az LG 42LF5610 tévékhez sima alaptípus, extrák nélkül(mondhatni fapados), csak kicsit drágább. [link]

(#1744) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!

A héten szeretnék egy Tv-t vásárolni. 40 inch körüli méret lenne a tökéletes. Kb. 150 000 Ft a teteje a dolognak. Egyenlőre 2 jelöltem van. LG 40lf632v és Sony kdl40w705c(ez most akciós a best buyban, 150-ért elhozható). Az LG rendszere, a legújabb webOS nagyon tetszik szóval afelé hajlok egyelőre. Nagyrészt tv műsor és filmek nézése menne rajta, de fontos lenne a színhelyesség. Mindenképp full hd smart tv-t szeretnék, 3d nem fontos, miracast viszont igen. A rendszer lehetőleg képes legyen multitasking-ra. Néha napján konzolt is kötnék rá. Ti melyiket ajánlanátok a kettő közül? Vagy van ennél jobb vétel ezeken kívül? Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Üdv,
Dani

[ Szerkesztve ]

(#1745) gyetvair


gyetvair
csendes tag

Kedves Pumma!

érdekelne a véleményed erről a tvről: Lg 55LB561V
Ahogy írtam a fő felhasználási területem : filmezés, játék.
Egyáltalán megér-e 180ezret majdnem 2 év garanciával. Esetleg jobb alternatíva ilyen árban? Telefunken tv-kről általánosságban mi a tapasztalat? Mert láttam egy 4k-s 55'-öst kb ilyen árkategóriában.
Válaszodat előre is köszönöm.
Üdv: Rajmund

(#1746) Punisher15


Punisher15
tag

Üdv.

LG 55LF6529 tvről tudna nekem valaki vélemény mondani?Vagy valami alternatívát ajánlani helyette ?

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#1747) silboy válasza #94529552 (#1743) üzenetére


silboy
aktív tag

A 40R450 biztos,hogy lejátsza AZ mkv és mp4 fájlokat?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1748) #94529552 válasza gyetvair (#1745) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az 561V kifutott alap tv, játékra biztos jó, filmezésre jobb minőségű ajánlott, pl a 630 és felette. A jobb mozgásmegjelenítés miatt. T.funken-ről itt nincs tapasztalat.
Punisher15 Vannak itt ilyen típust használók, olvass bele a topikjába[link], vagy érdeklődj. Infó: Smart3D 55"-os? Mire kellene?

silboy 99%, hogy igen. De teszteld le magad is egy üzletben, ha tudod. Viszel pendrive-on ilyen anyagokat.

(#1749) zeno70


zeno70
tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném.

Leváltanám a régi tévémet és a sok nézelődés után 2 maradt fent a rostán. A Samsung UE48H6400 és a Sony Bravia 50W755C androidos.
Tudom nem egy árkategória, a Sony valamivel többet tud és kicsit nagyobb is, de megéri-e a többlet 60 ezer forintot?

A másik kérdésem, hogy amit a Samsung képes-e felvétel funkcióra (külső tárhelyre)? Nem találok róla egyértelmű kijelentést. A Sony tudja ezt.
Egyébként van valakinek tapasztalata e tévék mozgáskövetési (vagy hogy is hívják) képességéről?

Bocsi a sok buta kérdésért, de még azt kérdezném, hogy ezek a tévék fel tudják-e javítani az SD minőséget valamennyire? Egyes 4K-król olvastam, hogy tud javítani a HD-n, ezért kérdezem. (A havernak van egy 107-es LG-je és az analóg műsor szinte nézhetetlen benne...)

Jaj, majd elfelejtettem - az androidos smartról van valakinek tapasztalata? Mennyire javult a netezési téma vele?

:R

[ Szerkesztve ]

Jegyezd meg: pótolhatatlan vagy. Éppúgy, mint bárki más!

(#1750) Ordowick válasza Ordowick (#1744) üzenetére


Ordowick
tag

Erre valaki? :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.