Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52263) quailstorm válasza gabber01 (#52262) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A konkrét típust nem ismerem, de tudom a Blaupunkt név sorsát, hogy a Kínában is égő kategória belpiacos szemétre ragasztják rá, valamint MT6260 és MT6261 alapú telefon kilószámra kapható mindenhol, tetszőleges logóval, Nokia S30+, sima MTK os és nagyitelefon módozatban is, ha valamit biztos nem vennék ezekből, az a garantáltan silány termék.
Ugyanúgy, mint ahogy az Akai telefonnál is egyből lehetett tudni, hogy használhatatlan hulladék lesz.

A 2013 a platform életkorára vonatkozik, Nokia 108 környékéről datálható ezen 2G MTK platform egyeduralma. Bár maga a 6261 kicsit újabb, de okosabbnak nem nevezném. 2004-ben a Sony Ericsson a K700-zal már mérföldekkel előrébb volt ennél.

Szóval igazából én ezt az egész 2G MTK-t is csak annak szoktam javasolni, mindegy milyen formában, akinek a 20-25 éves monokróm telefon is elég vagy sok, meg a SIM névjegyzék mérete.
pl. nagymamám.

Na meg ilyenkor szoktam jönni azzal, hogy az a 10k, amiből egy MT6261-es kaki kijön a 0.3MPix-es olajfestménygyárral, annyiból frankó használt-telefont lehet venni körültekintéssel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.