Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) AMD Power válasza BringásLevy (#998) üzenetére


AMD Power
titán

Negyedik negyedévtől lesz kapható.

(#1002) juuzer


juuzer
addikt

akkor szerintetek nokia 3250
5700
vagy motorola k1?

Vamos a la playa.

(#1003) Viktor0610 válasza juuzer (#1002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, ha már most körbejárod a dolgokat (bár, sz.tem korai :U ), de addig még nagyon sok készülék kijön, a meghozott döntésed milliószor változhat...

Egyébként, sz.tem 3250, mert az 5700 drága (és csúnya), a K1 pedig a tudásához képest drága.

Samsung Galaxy A54

(#1004) juuzer


juuzer
addikt

hát igen, de szerintem az 5700 ára is fog változni mert ját jövőre azt fogja mindneki mondani h ''ez sem mai csirke'' és akkor gondolom az ára is lemegy
igazad van a k1 sz@r

Vamos a la playa.

(#1005) AMD Power válasza juuzer (#1002) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem egyiket se.

(#1006) Olcsi válasza juuzer (#1004) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na azért az a k1 nem annyira sz@r... Csak kicsit drága, meg úgy néz ki, mint egy mars csoki, de azért sz@rnak nem nevezném. Egyedül a külseje, ami kicsit extravagánsabb az átlagosnál.

(#1007) juuzer


juuzer
addikt

hát nem tudom ,tudod nem vagyok moci fan és azrét mondtam azt h sz@r,
meg azért is, mert ahogy már mondták előttem, hogy a tudásához képest drága
valahogy szerintem a motorolának agyára ment a pengeség
de szerinte ma k1et jobban meg lehet fogni, mint a v3at
a v3 nekem tepsi, és kényelmetlen de ez egyéni vélemény

mondjuk igen, a döntésem változhat, azért olvasom el foylamatosan a mobilteszteket, nehogy pl nekem kelljen majd tesztelnem a hibákat :)

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1008) juuzer


juuzer
addikt

ja még 1 kérdés
ez a csavrom ide meg oda dolog nem megy hamar tönkre?
ugyanis célom lenne, hogy kevésszer látogassak el vele szervízbe

Vamos a la playa.

(#1009) Apollyon válasza juuzer (#1008) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem kell csiki-csuki, tili-toli meg nyikló-nyakló telót venni, és eggyel kevesebb lehetőség hogy tönkremegy ;)
Sztem jobb a hagyományos amit kikapok a zsebemből és már nyomkodom is. Amúgy az általad említettekből én sem venném egyiket se.
De ha mégis, akkor a 3250-et semmiképpen!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1010) juuzer


juuzer
addikt

hát igen, csak azért gondoltam az 5700ra mert okostelefon + zenelejátszó
de avval kapcsolatban azt kérdezem, hogy máshogy nem lehetne-e a kamerát működtetni, h pl az optika ne felém, hanem a másik irányba nézzen?

igazad van, mondjuk én az n93-tól hányingert kaptam, valahogy nem tettszett
ronda, meg hogy össze vissza tekergetni
az 5700 megtettszett
de mondom majd csak jövőre
én legaláb 10.000-20.000 ft-os árzuhanásra számítok?
ez hülyeség?

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1011) dagijoe78


dagijoe78
csendes tag

10-20ért milyet érdemes venni? INFRA BLUETOOTH legyen rajta. szolgáltató midnegy... :R

Dag! j0E

(#1012) juuzer


juuzer
addikt

szerintem e250, mert viszonylag sokat tud, és szerintem az akksi kapacitása is nagyobb

Vamos a la playa.

(#1013) gibi.david


gibi.david
tag

Srácok! Szerintetek?
Samsung d900i, U600, v U700?
Igazából HSDPA-ra nincs szükségem, de nem rossz teló, és nem drágább U600nál.
U600 barnában tetszene, viszont a gombjai arany színűek... :F
D900i ugyanaz mint az u600, csak picivel vastagabb, ami nem is baj, stb, meg olcsóbb, és ugyanaz tudásban. És nem érintőgombos...

(#1014) Viktor0610 válasza gibi.david (#1013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Véleményem szerint a három közül a D900.
Az U700 azért nem, mert nem használnád ki a HSDPA előnyeit, az U600 meg a korai problémák miatt esne ki nálam -a topikjában lehet ezekről olvasni.

Samsung Galaxy A54

(#1015) juuzer


juuzer
addikt

iegn, d900, az jól bevált modell, s ahogy hallom a d900 tulajoktól, meg vannak vele elégedve
u600 szerintem ne
u700at meg minek ha egyszer nem szeretnél HSDPA-t

Vamos a la playa.

(#1016) AMD Power válasza gibi.david (#1013) üzenetére


AMD Power
titán

D900i már egy nagyon jól ki fórt telefon. Illetve az Samsung design U600/U700 nem jön be. Illetve elég sok a panasz az U600-ra.

(#1017) juuzer válasza AMD Power (#1016) üzenetére


juuzer
addikt

teljesen egyetértek veled
szerintem még az Lg Shine se nagy durranás
ismerősömnek van, kezelése borzalmas szerintem

és még 1 kérdés az 5700val kapcsolatban
visszahozzák problémákkal?
ha igen miylenekkel?

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1018) AMD Power válasza juuzer (#1017) üzenetére


AMD Power
titán

Kollégám is vett itt bent nálam egyet. Nem lett az igazi ez a Shine az biztos. Szép és minőségi de ennyi.

(#1019) juuzer


juuzer
addikt

igen, ujjlenyomat-azonosítónak jó
ti forgalmaztok nokia 5700át?

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1020) AMD Power válasza juuzer (#1019) üzenetére


AMD Power
titán

Igen. De drága. 110K.

(#1021) juuzer


juuzer
addikt

huhh, az igen...
máshol 60ért láttam, de végülis lehet, hogy használt volt.
mondjuk szerintem az iphone-nál olcsóbb :)
azt hallottam már ma szállítják az iphone-t európába

Vamos a la playa.

(#1022) gibi.david


gibi.david
tag

Köszi srácok a válaszokat a Samsungokkal kapcsolatban! Józanészre hallgatva én is valami hasonlóra jutottam... :)
U600 topicot olvastam, szőröstül-bőröstül, és azért aggasztó, tényleg.

(#1023) gibi.david


gibi.david
tag

A Shine-on is gondolkodtam, de nekem az buta, és elég nehéz kezelni (legalábbis media m-os tapizások alkalmával próbálva...), de!
A legminőségibb! a slide-ja hihetetlen egzakt, ki- és becsúsztatás alatt egyaránt.
(most rossz az aki rosszra gondol...) ;]
Még ott az agyonpróbált darabon is...

(#1024) patriki


patriki
csendes tag

hello!
szerintetek sony ericson k800i vagy Nokia 6300át vegyem meg?t-nél mind2őt 19.970-ért tudom.előre is kössz!

(#1025) Viktor0610 válasza patriki (#1024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, a 6300 mennyire meghibásodó fajta.

Amennyiben követi a független változatot a meghibásodási aránya, inkbb a K800i.

Egyéként, a K800i ár/érték arányban jobb, mint a Nokia -3 megapixeles kamera, 3G...

Samsung Galaxy A54

(#1026) AMD Power válasza patriki (#1024) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nem zavar ,hogy nagyobb mint a 6300 akkor K800i.

(#1027) gibi.david


gibi.david
tag

Szerintetek melyik (netes) boltban érdemes telót venni? Szolgáltatások, megbízhatóség, garancia tekintetében? Eddig csak szolgáltatós telóm volt, viszont most függetlent szeretnék venni... :F
http://www.xxlgsm.hu/
http://www.ujmobilok.hu/index.php
http://www.vip-phone.co.hu/
http://www.gsmdepo.hu/

Tudom, linkelhettem is volna, de így rögtön látszik melyik cégről van szó...
Előre is köszi.

(#1028) kobe34


kobe34
csendes tag

miért van az hogy szolgáltatóknál csak a nokia n73-at látom a n73 msuic edition-t nem. vagy nem is lehet kapni egyknél se?

(#1029) Viktor0610 válasza kobe34 (#1028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a különböző editionöket nem sűrűn veszik fel a kínálatba a szolgáltatók. (Vannak kivételek, de nem szokás.)

Egyébként, ha pl. a pannonos N80/N80IE árkülönbözetéből indulok ki, nem éri meg megvásárolni a szolgáltatónál az IE-t.

Az N73 ME sz.tem úgy ahogy van, értelmetlen, mert az árkülönbözetből megvásárolhatóak a terotékok külön is. ;) (Max. a színeltérés miatt lehet értelme.)

Samsung Galaxy A54

(#1031) Viktor0610 válasza Gazs (#1030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszönjük a linket, de ennek mi köze is a ''Milyen mobiltelefont vegyek?'' témakörhöz? :U

Samsung Galaxy A54

(#1032) kobe34


kobe34
csendes tag

hát igen nekem feketébe jobban tetszik de feketébe csak ME. van. de mondjuk azt se igazán találtam meg hogy a sima n73 közt és a ME közt mekkora az árkülömbség.

(#1033) juuzer


juuzer
addikt

megtaláltam az átmeneti telefonomat, már most szükség van erre, mert a k310im joya kezd huncutkodni (rossz az aki rosszra gondol), vagy ha nem nehéz kicserélni...
egy szervízest vagy mobilboltost kérdeznék : nehéz egy s.e. joyt kicserélni, s kb mennyibe kerülne, mert ismerettségi köröm szerint sokba kerül, s nehéz cserélni
2 régi samsungra sikerült rábukkannom
a800
vagy s100
szerintetek?
melyiknek nagy a meghibásodási aránya?
mind2 az az igazi smasungos? (kiváló összeszerelési minőség, időtállóság)

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#1034) Narancs válasza juuzer (#1033) üzenetére


Narancs
őstag

SE joy elég kényes téma a K sorozatnál (T-nél kevésbé). Ha garis még a teló, akkor ingyen cserélik, de az a tapasztalatom, hogy az is megint tönkre fog menni. SE telókon a joy és a töltőcsatlakozó az a két dolog, ami hajlamos a rosszalkodásra.... :(

Beauty is pain

(#1035) juuzer


juuzer
addikt

na igen, de nekem a szervízben 2× ösze vissza kellet hazudni, mert a régi telefonom kieset a kezemből, s úgy nem javították volna meg

Vamos a la playa.

(#1036) Narancs válasza juuzer (#1035) üzenetére


Narancs
őstag

joyon nem szoktak szívózni, tipoushiba. Nem tehetsz róla, hogy tönkrement. Nincs is ilyenkor külsérelmi nyom, egyértelműen garanciális a javítása.

Beauty is pain

(#1037) dabadab


dabadab
titán

Uj telefonra lenne szuksegem, talan tudtok segiteni a valasztasban.
Amit szeretnek:
- S40 (ide lojjetek :) - egyreszt ahhoz vagyok szokva (marpedig a megszokas nagy ur), masreszt meg S60 nem jon be, Samsungokbol fontos feature-ok hianyoznak, az SE eseteben meg attol felek, hogy hasznalat kozben rohanok majd bele olyan dolgokba, amik hianyoznak v zavarnak (meg ez a ''tipushiba'' joy))
- Memkartya
- BT A2DP

Eleddig ket jeloltem van, a 3110c (kisebb, konnyebb, nagyobb akksi, olcsobb) meg az 5300 (kulon zenelejatszo-gombok, normalisabb alapfelszereltseg). Van ezeken kivul meg valamit, amit erdemes lenne megneznem? Vagy tudtok mondani valamit, hogy ebbol a kettobol miert valasszam valamelyiket?

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#1038) (Kolombusz) válasza dabadab (#1037) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az 5300 jó választás, ha képes vagy felülemelkedni a tré összeszerelésen, vagy nagyon mázlista módon egy viszonylag rendesen összerakott darabot fogsz ki.

Esetleg a 6300-at is megnézheted!

[Szerkesztve]

(#1039) Ricardo válasza dabadab (#1037) üzenetére


Ricardo
félisten

6233, 6300,6288

Szerintem ezt a hármat még érdemes megfontolni

(#1040) dabadab válasza (Kolombusz) (#1038) üzenetére


dabadab
titán

''ha képes vagy felülemelkedni a tré összeszerelésen''

Brr, azon nem, akkor azt hiszem, passzolom az 5300-at. Viszont a 6300 igeretes, tenyleg olyan masszivan osszerakott telefon, ahogy Bog irta a tesztben? Ra lehet kotni sima fulest is?

DRM is theft

(#1041) (Kolombusz) válasza dabadab (#1040) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A képek alapján igen. Mindkettő. Mármint jack csati van rajta és az összeszerelési minőség is fasza.

[Szerkesztve]

(#1042) szente


szente
addikt

hali
telefon vásárlás elött állok és w610et néztem ki magamnak.viszont egypáran nagyon lehúzzák hogy nem éri meg.valaki akkor tud mondani ugyan ilyen árban nagyobb tudású telót azt szívesen meghallgatom(zene is fontos).kiváncsi lennék a tapasztalatokra is ezzel a telefonnal kapcsolatban.
üdv

(#1043) Ricardo válasza dabadab (#1040) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen. Nagyon jól össze van rakva.

(#1044) Viktor0610 válasza dabadab (#1040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az összeszerelés oké, viszont a toipikjában azt olvasni, h. néhol elég hamar kophat. :(

Samsung Galaxy A54

(#1045) AMD Power válasza dabadab (#1040) üzenetére


AMD Power
titán

Itt bent a vásárlók akik vették és visszajárnak azok mind azt mondják , hogy karcolódik.

[Szerkesztve]

(#1046) AdamoESi


AdamoESi
csendes tag

Samsung U600 vagy SonyEricsson K810i ?!?!?

(#1047) Viktor0610 válasza AdamoESi (#1046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

U600, esetleg D900 -régebbi, kiforrottabb.

Samsung Galaxy A54

(#1048) kobe34


kobe34
csendes tag

előre is elnézést kérek hogy nem teljesen fog ez a témába vágni csak annyiból hogy ijen telót szeretnék. http://www.mobilport.hu/?r=10153 itt írnak egy kis hírt erről a telefonról de azt (sztem a legfontosabbat) nem írták bele hogy ez mejik telefon lenne. ha valaki meg tudná mondani nagyon megköszönném mert még a google-be se tudtam sehogy rákeresni.

(#1049) Apollyon válasza kobe34 (#1048) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon úgy néz ki, hogy ez csak a USA-ban lesz...
Gondolom a név amit te is észrevettél az csak annyi hogy N111 NBA. Lehet h valami noname vagy akármi. Az általad linkelt cikk forrását megnézted? Az eredeti cikkben úgy van megnevezve hogy ''The NBA Cellphone''. Nos a cellphone kifejezést túlnyomórészt csak az USA-ban használják, így sztem nem nagyon fogsz ilyet beszerezni...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1050) nemma válasza AdamoESi (#1046) üzenetére


nemma
addikt

Ár/érték arányban U600, egyébként ha nem fontos az ára, akkor szerintem K810i. Az is kiforrott már és vékonyabb, mint a K800i, valamint sokkal testreszabhatóbb, mint a Samsung.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.