Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Gyuro! válasza amol (#4000) üzenetére


Gyuro!
aktív tag

Akkor kérlek magyarázd el nekem, mert eddig hiába kérdeztem, senki nem válaszolta meg! Akár priviben, mert itt lehet offos! Thx! :DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#4002) nemma válasza beci (#3999) üzenetére


nemma
addikt

Nekem fél évig volt K790i-m(K800i 3G nélkül) és nagyon szerettem, csak lecseréltem U600-ra, amit nagyon megbántam.
Utoljára mondom, a K800i-t választanám :)

Gyuro!: Ha nincs Wifi, akkor azért jó az! ;)

(#4003) Gyuro! válasza nemma (#4002) üzenetére


Gyuro!
aktív tag

De ha az van és a HSDPA nincs? :DDD

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#4004) nike_ válasza beci (#3995) üzenetére


nike_
addikt

Sztem is K800i-t vedd.És tisztítgasd a joy-t!Nagyon fontos, ha ápolod, meglátod meghálálja. ;)

Gyuro!: Az a különbség, hogy a HSDPA gyorsabb:3,6 Mbps vagy 7,2 Mbps (telótól függően), de drága, a Wi-Fi nem kerül pénzbe,viszont mindig hotspot vagy router közelben kell lenned, cserébe egy picit lassabb.Döntsd el, melyik fontosabb.Ha például üzletember vagy, és mindig rohansz, akkor a HSDPA lehet jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#4005) amol válasza Gyuro! (#4001) üzenetére


amol
addikt

HSDPA: "nagy"sebességű mobilos internethozzáférés. Viccre jó ha valaki a miniatűr kijelzőn akar feltétlenül netezni, vagy emailezni, dolgokat letölteni stb. Emellett videotelefonálásra. Lefedettség szükséges (vodkánál felejtős).
Wi-Fi (WLAN): vezetéknélküli hálózati kapcsolat. Ehhez szükséges hogy egy router hatáskörében legyél és csak akkor kerül pénzbe ha fizetős hotspoton használod.

Ne haragudj, de nem értem hogy aki az ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában az miért akar feltétlenül ezeket kihasználó okostelefont? Divatból? No flame.

[ Szerkesztve ]

(#4006) #16820480 válasza Gyuro! (#4003) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk a lefedettsége válik például előnyére a hsdpa-nak, mert az már most jobb, mint a wifi hálózat. igaz, hogy fizetős, de van, akinek megéri (mert mondjuk munkához kell). nem mondta senki, hogy mindenkinek megéri a hsdpa, de azért nem rossz az, ha van.
főleg mert wifit nagyságrendileg kevesebb telefonba tesznek jelenleg...

amol: az igaz, hogy a hsdpa/umts/edge/stb mobil internet, de ki mondta, hogy egy telefon kijelzőjén kell azt használni? mondjuk egy pda méretben már egész jó az, e egy megfelelő kártyával ellátott/telefonon keresztül netre kapcsolódó notesz esetén még több értelmet nyer. (telefon kijelzőjére szerintem is elég az edge, mert amennyi adat oda kifér, azt azzal a sebességgel sem véeszes letölteni)

[ Szerkesztve ]

(#4007) Gyuro! válasza amol (#4005) üzenetére


Gyuro!
aktív tag

Ezt nekem írtad:
"Ne haragudj, de nem értem hogy aki az ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában az miért akar feltétlenül ezeket kihasználó okostelefont? Divatból? No flame." :F
Ki mondta, h feltétlenül ilyet kihasználó telefont akarok, kérdeztem csak, tudni szerettem volna, ez akkora gond? Minél többet tud, annál jobb, nem? Az meg a másik, h egyszer tisztába kell kerülni ezekkel a dolgokkal is, mikor, ha nem vásárlás előtt? Egyébként meg elsősorban kinézet alapján veszek telefont, második fontos dolog a tudása!

A többieknek is köszönöm a hozzászólásokat! :R

Bocs az offért!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#4008) beci válasza nemma (#4002) üzenetére


beci
őstag

Hát most elkezdtem vacilálni.:)
Sajna SE tapasztalatom nincs,lehet az segitene a döntésben.Legalább az egyikben ne lenne live....
NIKE!Azt hallottam,hogy elég gyengeéletü.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4009) nike_ válasza beci (#4008) üzenetére


nike_
addikt

Épp ezért mondom, de mi más romlana el benne? :F

A lencsevédőt próbáltam,a tesztkészüléken szinte szorult.

A gombok nem romlanak el.

Akkor nem tudom, mondd el mire gondolsz, leejtéskor tönkremegy valami?

[ Szerkesztve ]

(#4010) amol válasza Gyuro! (#4007) üzenetére


amol
addikt

Említetted az n81-et. Nem bántani akartalak, senki sem úgy születik hogy tudja ezeket.

Minél többet tud, annál jobb, nem?
Ha kihasználod akkor igen. Sokan csak divatmajmolásból veszik ezeket a szörnyeket.
Nagy tudás: (sokszor aránytalanul) magas ár, nagy méret, nagy súly, rövid akksiidő.

Sheratan: igazad van, de ugye Te sem hiszed hogy a többség így használja?

(#4011) beci válasza nike_ (#4009) üzenetére


beci
őstag

A joyra gondoltam én is.Több helyen olvastam,hogy egy gyenge pontja.A live-os sw valamiben butit rajt?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4012) nike_ válasza beci (#4011) üzenetére


nike_
addikt

Na ezt nem tudom.:( De szerintem nem.

(#4013) nike_ válasza beci (#4011) üzenetére


nike_
addikt

Hopsz bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#4014) nike_ válasza beci (#4011) üzenetére


nike_
addikt

3x ment el.

[ Szerkesztve ]

(#4015) Gyuro! válasza amol (#4010) üzenetére


Gyuro!
aktív tag

Elhiszem, nem haragudtam meg, de az egy dolog, h jelenleg nem használnám, lehet később fogom, ezért nem árt, ha benne van, a másik meg az is lehet, h használnám, de mivel ilyenem eddig még nem volt, ezért nem tudhatom előre, lehet megtetszik és használom!
Hát persze, mindenben fontos tényező az ár, én meghúztam egy vonalat, és az ott mozgóak közül néztem ezeket, márcsak azért is itt a vonal, mert nem akarok olcsó, "gagyit" venni, még ha nem is gagyi, csak olcsó! Bennem az van, h ami igazán jó, annak meg van az ára, és nem akarok 1 évre telót venni, főleg nem ennyiért!
Egyébként nem ezek miatt néztem elsősorban ezeket a telókat, de ha már benne van vagy nincs, akkor utána nézek, mit is hiányoljak vagy épp ne belőle!
A súly...hát ezzel együtt kell élni ha meg van az elképzelt telefon, tökéletes sosem lesz, vagy nézni lehet mást, de kompromisszumot mindenhol kötni kell!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#4016) amol válasza beci (#4011) üzenetére


amol
addikt

Valamelyest igen, de modellje válogatja. Én letörném a kezét annak aki belepiszkál a szoftverbe így nem is vennék ilyet.

(#4017) nike_ válasza amol (#4016) üzenetére


nike_
addikt

Így van ez a joyyal is.Ha kifogsz egy kakit akkor 2-3 hónap után rossz lesz.Ha viszont egy jót, akkor kíméléssel kihúzza szerintem 2 évig is.

(#4018) amol válasza Gyuro! (#4015) üzenetére


amol
addikt

Nézd, persze mindenki azt vesz amit akar. De úgy gondolom annak kell a legtöbb kompromisszumot kötnie, aki megvesz egy nagy tudású telefont, majd amikor már nem hat rá az újdonság ereje akkor már nem használja ki a plusz funkciókat de töltheti naponta és még zsebre sem tudja tenni mert lehúzza a gatyáját. Szerencsére a méretek és súlyok csökkennek, az akksik javulnak de az árak nem zuhannak.
Nem általánosítok, biztos van aki kihasználja, csak ilyenből keveset láttam.
Lehet kapni minőségi telefonokat is normális áron.

(#4019) amol válasza nike_ (#4017) üzenetére


amol
addikt

Az enyémen 2,5 éves, nincs semmi baja (csak nem szeretem). Mondjuk én nem buzizom a telefont éjjel-nappal, vannak értelmesebb dolgaim is :)

(#4020) blackmajesty válasza beci (#3995) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Hell!

Én is a SE K800i, és a SE V640i közül választottam. Kezembe fogtam mindkettőt, és próbálgattam, végül a V640-es mellett döntöttem.
Az indok: sztem jobb kezelni, a gombjai sokkal jobban bejönnek, és a joy-tól is a falra mászok.
Bár a kamera sokkal gyengébb, és a kijelző is kicsit, de a v640-ben a legújabb walkman szoftver van. Ja és a live menü (a v640ben) nem zavaró sztem, mivel van egy téma ami az ikonokat is lecseréli.

Ja és nem bántam meg, nagyon bejön. És élőben szerintem sokkal szebb, mint a képeken.

A döntés a tiéd, mindkettő telefonnál kell kompromisszumot kötni.

Bye

(#4021) nemma válasza blackmajesty (#4020) üzenetére


nemma
addikt

Legújabb Walkman szoftver? :Y
A V640i nem Walkman telefon!

(#4022) AMD Power válasza nemma (#4021) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ez egy érdekes hsz. :B

(#4023) beci válasza blackmajesty (#4020) üzenetére


beci
őstag

Ennél a 2-nél nálam is a kijelzö az ami feladná a leckét.A fényképezögép nem nagyon érdekel,egy digitális fényképezögépet többre becsülök,a telen nemnagyon szoktam használni.Viszont a kijelzö az más tészta.Szeretem az éles,szép,tiszta kijelzöt,ami ugye a v640-böl hiányzik.Viszont szebb mint a k800-as formailag.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4024) AMD Power válasza beci (#4023) üzenetére


AMD Power
titán

A szépség szubjektív. Nekem a K800i külsőre nagyon de nagyon bejön.

(#4025) nemma válasza beci (#4023) üzenetére


nemma
addikt

A V640i formailag letisztultabb, de nekem is nagyon tetszik még mindig a K800i.
Viszont nem hinném, hogy panasz lenne a kijelzőjére, a K750i-ben is csak ekkora(felbontású) kijelző volt, mégsem volt vele semmi gondom. De lehet, hogy azért, mert 128*128-ról váltottam :D

(#4026) amol válasza beci (#4023) üzenetére


amol
addikt

Szeretem az éles,szép,tiszta kijelzöt,ami ugye a v640-böl hiányzik.
140dpi-vel azért lehet élni. Lényegesen jobb mint az alap Nokiák 128x128/160-a.

[ Szerkesztve ]

(#4027) beci válasza AMD Power (#4024) üzenetére


beci
őstag

Kinek a pap,kinek a papné.:)
Végülis nemaz hogy csunya,de nemigazán jön be.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4028) beci válasza nemma (#4025) üzenetére


beci
őstag

Én néztem pár hete vodánál,mikor bementünk asszonynak venni egy 880sh-t,tény,hogy nem 128-as nokia,de nekem elég szembetünö a változás egy D600-as,és egy Sharp után.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4029) blackmajesty válasza nemma (#4021) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ugyanaz az a média lejátszó került bele, mint a w910i-be, meg a k850i-be is. Ha nem hiszed, akkor nézd meg. Ja és van benne megabass is.

(#4030) nemma válasza blackmajesty (#4029) üzenetére


nemma
addikt

Utánanéztem, igazad van, nem gondoltam volna, hogy egy butított Vodás telefonban ilyen előfordulhat :Y

beci: Ja persze, elfelejtettem, hogy D600-hoz viszonyítasz... :B

(#4031) blackmajesty válasza nemma (#4030) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Köszi, ritka az olyan ember, aki elismeri a tévedését, legalábbis én keveset ismerek.

Egyébként igazatok van, a kijelző nem rúghat labdába a 240x320-as kijelzők mellett, de akinek nem tetszik, ne vegyen ilyet.

Amúgy meg mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy miben enged, és miben nem, mert sajnos tökéletes telefon nem létezik.

(#4032) #16820480 válasza amol (#4010) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, hogy nem hiszem. a legtöbben valóban csak azért veszik, mert hallják a reklámban, hogy jó. ahogy volt ilyen hullám a wap/mms/stb megjelenésekor, nem feltétlenül van rá szüksége a többségnek, de presztizsből veszi az olyan készüléket, amiben benne van a tudás, mert különben le-/kinézik a többiek.
a nagy(obbnak vélt) tudással tényleg az a baj, hogy exponenciálisan emeli a készülék árát, de egyébként ártani végülis nem árt, ha benne van. attól, hogy van mondjuk wifi a telefonban nem fogyaszt többet, csak ha használod. ugyanez a fényképezővel, hsdpa-val, és így tovább. ráadásul ezek manapság má a súlyt sem emelik meg annyira (vagy csak én lettem toleránsabb, de semmi bajom nincs az ormótlannak tartott 120g-os telefonokkal sem, ez alatt meg lényegében belefér minden tudás...)

(#4033) beci válasza blackmajesty (#4031) üzenetére


beci
őstag

Sajnos igy van.
Én hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni,de sokszor ezis kevés.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4034) Stefa0009


Stefa0009
csendes tag

Sziasztok
Most vettem 6120c telefont és kamera elég furcsa képeket csinál mákos vagy csíkos
miért csinálja ezt?
Ja és miért nem viszi a sis formátumot?

[ Szerkesztve ]

(#4035) tomi_x


tomi_x
tag

Helo !
Áruházak,boltok felől lehet itt infokat kérni, vagy az reklámnak minősül ?

(#4036) beci válasza Stefa0009 (#4034) üzenetére


beci
őstag

Kellene neki.Esetleg lehet,hogy nem jó a verzió a telefonodra?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4037) Chaser


Chaser
titán

Milyen telóra érdemes lecserélni egy sharp sh550-t? Azokat a funkciókat tudja mint a sharp, de symbianos legyen, méretben is jó lenne ha hasonló lenne. SE kizárva.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4038) tothm


tothm
őstag

Szia! 6600 esetleg?

(#4039) Chaser válasza tothm (#4038) üzenetére


Chaser
titán

Ez nekem? :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4040) amol válasza tomi_x (#4035) üzenetére


amol
addikt

A kérés biztos nem minősül reklámnak, maximum a válasz :D

(#4041) amol válasza tothm (#4038) üzenetére


amol
addikt

Az sh550 is olyan szappantartó? :DDD

(#4042) #16820480 válasza Chaser (#4037) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk egy 6120c? :) bár szerintem ezt a tudást majdnem bármelyik jelenleg újonnan kapható symbianos telefon fel tudja mutatni...

(#4043) Tommy7


Tommy7
tag

Hali, Azt szeretném +kérdezni, hogy szerintetek N95 vagy N93i???

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#4044) nike_ válasza Tommy7 (#4043) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem N95.:K

[ Szerkesztve ]

(#4045) nemma válasza nike_ (#4044) üzenetére


nemma
addikt

+1 szavazat az N95-re!

(#4046) semmike17 válasza Tommy7 (#4043) üzenetére


semmike17
csendes tag

n93i! az ezerszer jobb

az én kutyám gyere ide

(#4047) nike_ válasza semmike17 (#4046) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem is szebb de nagyobb és semmivel nem tud többet azon kívül hogy oldalra lehet hajtani meg lehet tekergetni a fedlapját.

(#4048) nemma válasza semmike17 (#4046) üzenetére


nemma
addikt

Batár nagy tégla, a formája miatt nem kéne. Ellenben a tudása ok.

(#4049) tomi_x


tomi_x
tag

Ismeri valaki a gsmline.hu webáruházat ? Megbizhatóak, esetleg valakinek valamilyen tapasztalata van-e ?

(#4050) Sipi16 válasza tomi_x (#4049) üzenetére


Sipi16
senior tag

Engem át akartak baszni. Vagyis meg volt hirdetve a telefon felhívtam és mondta, hogy annyiért csak töltővel van angol tudással. Drágábban van dobozos magyar nyelvvel.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.