Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Jadro válasza Vangelis (#30000) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem ez fordítva működik. Azt tudod engedélyezni hogy ki hívhasson, azt nem hogy ki ne. Mert ha pl. engem tiltasz, akkor kikapcsolom a hívószámküldést és hívlak úgy. Az más kérdés, hogy nem veszed fel ismeretlenül, de attól még kicsöng és zavarhat. Viszont ha csak fix számokat engedélyezel, akkor a többi megy fogaltra/hangpostára.

Legalábbis nekem így tűnik logikusnak, de lehet hogy nincs igazam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30002) Vangelis válasza Jadro (#30001) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze

P1-m is van azon van lehetőség hogy csak a névjegyek tudjanak hívni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30003) GEPESZ66 válasza sdd2 (#29989) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Azt olvastam, hogy nem valami jó a kijelzője,pl. napos időben rosszul látható.Mi a tapasztalatod?

(#30004) saphancs


saphancs
aktív tag

Helló!

Anyunak szeretnék karácsonyra egy mobilt. Valami olyan kéne, aminek elég erős a fényképező része. Nem kell túl okosnak lennie, két kitétel lenne csak, egyrészt semmiképpen ne legyen hm... ez a normál teló kinézetű (képernyő alatta gombsor, hogy mondják ezt? :D), a másik meg, hogy t-mobilos, vagy független legyen.
Szerintetek?

Előre is köszi!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#30005) Giuditka


Giuditka
csendes tag

Sziasztok! melyik érintőképernyős telefont válasszam? 30 ezerig jó vagyok, nem értek a telefonokhoz, pedig tisztességesen elolvastam a teszteket, de ezek után sem kristályosodott ki a válasz...
azt hiszem, h ilyen árban már csak a samsung galaxy 3, monte, sony ericson x8-as maradt.
segítsetek, kérlek, mert már nagyon unom állandóan ezt böngészgetni, inkább sütnék egy jó kis hátszínt vagy elmennék fodrászhoz...

(#30006) Stay


Stay
tag

Nagyon vacilalok a Blade és az Optimus között , Blade mindenben jobb és jobban bejön is csak fórumon elég sok kritikat kapott. Szerintetek?

(#30007) opr


opr
veterán

Üdv megint.
Ismét hozzátok fordulok :)

Az új kritériumok:
andriod
Erős vas(vagy erősre tuningolható)
andriod frissítés legyen (minimum 2.2)
böngésző támogassa a flash-t, legyen nagyon gyors
multi touch, galéria, kétujjas nagyítás stb, mindezt gyorsan, röccenés nélkül

samsung anyaghasználat, kinézet miatt nálam sajna kiesett.
motorola support miatt szintén. Eddig úgy volt, hogy beruházok egy xt720 milestona-ra, mivel hivatalos volt, hogy jön rá frissítés, erre beközölték, hogy bocsmégse, maradunk 2.1-en, ezekután moto-ban mint olyanban nem bízom.

előző hsz-em nagyjából még érvényes, változás annyi, hogy:
android legyen
mehet kb. 80k-ig az ár :)

előre is thanx :R

ui.: sony ericsson x10 tetszetős, kérdés, hogy mivan a rossz hangminőséggel?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#30008) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Olcsó, szétcsúsztathatós mobiltelefon kellene amiben van egy 3 Mpixel-es, autófókuszos, LED vakus fényképező. Kb. 20-25.000 Ft-ért. A többi nem lényeges.

Köszi a tippeket.

(#30009) opr válasza opr (#30007) üzenetére


opr
veterán

Update: x10i is kiesett, mert fos a hangminőség :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#30010) Vangelis válasza opr (#30007) üzenetére


Vangelis
nagyúr

HTC marad már csak lassan :)... ha van ilyen áron.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30011) MC Pite


MC Pite
veterán

SE Elm-re ellenérvet tud valaki?
Monoblokkos, billentyűs telefon. Af+led, Wifi, GPS. Igen, rendes offline navi nincs, WeTravelnek még utánajárok mit tud. Azonkívül amiket symbianra felraktam, mind a telefon gyári hiányosságainak pótlására kellett, ami pl az Elmen gyárilag fent van, sőt, több cucc is van már annál. 3,5 jack hiánya baj lenne, ha nem lenne egy W810 kedvesemnek, így autóban és lakásban is megvannak az adapterek már...

Javás Skype alternatíva még elmenne rá (bár 2008ban készült ilyen), SSH-t ritkán
használom, FM transzmittert szinte minden más jelölt telefonon bukom úgyis.

Szomszéd topikban írtam korábban az igényeket 1 2

Hogy N79et miért cserélnék erre? Gyorsabb lenne szerintem, nem kapnék agyvérzést attól hogy a programok amiket fel akarok rakni hackelt telefon kellene hozzá (pl sym smb, mret most wifi-pc kapcsolat nincs), bt mindenütt működne valószínű, ill SE telefonokból visszasírok pár dolgot ami sokkal logikusabb mint ebben (W810, C702).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#30012) Dani87


Dani87
csendes tag

Sziasztok.3 telefon között gondolkozok,hogy melyiket vegyem.Ebben kérném a véleményeteket és segítségeteket.Samsung i8910 HD,Samsung S8500 Wave,Motorola XT720.Minden szempont érdekelne.Én nem tudok választani mert az egyikben ez a jobb a másikban az.Segítsetek.Köszönöm

Üdv.:Dani

(#30013) opr válasza Vangelis (#30010) üzenetére


opr
veterán

Na igen, én is kb. arra a konklúzióra jutottam, hogy ha más nem összespórolok rá még egy kis extra lét és veszek egy desire-t...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#30014) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Samsung Monte, ill az SE X8 közül melyiket ajánljátok?Azt olvastam, hogy az SE-nek gyenge,halvány a kijelzője.

(#30015) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Kis segítséget kérnék kivételesen most én:

3 lehetséges telefon vásárlásán gondolkodok és nem tudok dönteni:

Nokia N97 mini
Nokia N97
iPhone 3G

Használtan fogom venni, de egyszerűen nem tudok dönteni.

Ki mit tanácsol és miért?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30016) korpicschess válasza SyntaxeError (#30015) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Mire használnád?
Ez szinte mindent elmond...
Amúgy az N97-ek közül szerintem inkább a sima, a nagy memória miatt.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30017) SyntaxeError válasza korpicschess (#30016) üzenetére


SyntaxeError
tag

Telefonálás néha sms és itthon kis filmnézés és netezés róla.
Igazság szerint mindegyikkel van valami kis bajom de a legkevésbé rosszat akarom:

iPhone (iTunes-t utálom, sok a wifi hibás darab ami bármikor előjöhet)

N97 (gagyi hogy mindene műanyag, touch iphonehoz képest szenvedés)

N97 mini (kisebb aksi és kijelző mint n97, rengeteg szoftveres probléma ,szintén a touch)

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#30018) Cola889


Cola889
tag

Sziasztok.Nemtudok dönteni teló ügyben...Előfizuban venném a vodafonnál az alábbi telókat de nemtudok választani.Számomra fontosak a tartozékok is.Így mindent leírok amit csak tudok róluk eddig.
Vodafone 553: Szép és jó,de nemtudom a tartozékokat,és nemtudok rá pl. játékot telepíteni,nemtudom miylen füles van hozzá,nemtudom van-e benne equalizer.
Sony Ericsson Cedar: Tetszik,szép és jó és számomra okos is egy L700-as Samsung után.Elméletileg 16 millió színű kijelzős...imádom az ilyet :) Tartozékok pedig csak töltő,és tok...azért egy fülest elnéznék még mellé....
Sony Ericsson Spiro: gyenge tudás,kevés belső memória a netezéshez.Tartozékok nagyon rendben vannak(2 GB Micro SD,Töltő,headsett)de visszafog a belső tudás és a no flash,stb...
Samsung C3300 Champ: Szép,jó okos belülről,nincs equalizer,nem szeretem annyira az érintőképernyős telókat,tartozékok rendben vannak.
Nagyon filózok a Cedar és a Champ között....de nemtudom melyik érné meg jobban :S
2 évre tervezek,zenehallgatásra,netezésre használom(MSN leginkább,ritkább esetben,mailek olvasása),és pillanatokat megörökíteni s hogy a géepn is jól nézzenek k ia képek azért(a fényképezőm elromlott)És a lényeg még a hosszú akkumlátor éllettartalom.A válaszotokat előre is köszönöm :)

(#30019) Vangelis válasza SyntaxeError (#30015) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én egy régebbi tipust vettem inkább mint az ujabbak közül.

Vettem egy X1 et oszt csókolom, nem legjobb, nem legszebb.. de nekem pont elég még sok is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30020) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Sziasztok!

Szerintetek C3 Touch &Type vagy 6700 classic (egyikben WIFI, a másikban GPS van)? Jó lett volna, ha a C3 T&T-nak nem csak a hátlapja fém, mert igazából fémtelót keresek és tovább bírná az akksija (ugye a 6700-nak sem az az erőssége, bár a legújabb szoftverrel az is javult, ahogyan olvasom). A fényképezője rosszabb a C3-nak. A telefont nem a mostanában szokásos mindenre használom, hanem tényleg csak arra amire kitalálták. Majd persze megnézem a C3-at személyesen is, hátha az segít a döntésben.
Az ára viszont mindegyiknek elég magas a többi gyártó okostelefonjaihoz képest, ezért megnéztem azokat is, mert ugye hozzátéve még pénzt, már lehet venni "mindentudókat" is, amik ár/érték arányban jobban megérik (x10 mini pro, n97 mini és 8500 wave amiket néztem, a topikjukat is olvasom több napja/hete(persze ezt is meg az okostelefonosat is), mindegyiken más az OS). A fő baj a maiakkal a gyenge akkumulátor idő, igen kell a power a telóknak, de akkor tegyenek bele erősebbet. Köszönöm.

spacetime

(#30021) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Keresek egy érintős készüléket maximum 100k-ig újonnan függetlenül, vagy djuice/Telenor függően, ami:

-alapfunkcióit ellátja normálisan, gyermekbetegségek nélkül (normális hangminőség és vételi érzékenység, mikrofonja ne késve kapcsoljon be stb.)
-Wi-Fis és legalább EDGE képes, de 3G sem árt
-kapacitív, vagy jó minőségű rezisztív kijelzőjű
-szabványos kimenetekkel ellátott (3,5 mm jack, microUSB, microSD bővíthetőség)
-giroszenzoros
-FM rádiója van (RDS-sel, felvételi lehetőséggel)
-JAVA progik installálását támogatja (Opera Mini, eBuddy stb.)
-SNS kliensei vannak
-zenefelismerő szoftverrel szerelt, amely külső és belső (FM-rádió) forrásból is tud dolgozni (ez nekem nagyon fontos lenne, imádtam a Monte-ban)
-DivX/Xvid lejátszásra alkalmas

A nagyobb külföldi GSM-oldalak adatbázisai és tesztjei szerint ilyen készülék csak egy van, mégpedig a Samsung S8000 Jet. Meg tudjátok ezt erősíteni, vagy cáfolni? Ha van alternatíva, okos vagy feature-phone is lehet egyaránt.

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#30022) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy egyszerű új mobilt maximum 30 000 Ft-ért.
Nincsenek nagy igényeim, ami fontos az akkumulátor bírja sokáig, legyen strapabíró a készülék, és legyen kártyafüggetlen.
Nem igazán vagyok otthon telefon témában, 2003 óta kettőt használtam el.
Kizárólag telefonálásra használnám, még sms-t sem szoktam írni.
Kérlek ajánljatok néhány készüléket, és üzletet vagy webshopot ahol érdemes vásárolni.

(#30023) tom956ster válasza R1200GS (#30022) üzenetére


tom956ster
aktív tag

"ami fontos az akkumulátor bírja sokáig, legyen strapabíró a készülék, és legyen kártyafüggetlen."
fentiek alapján ezt javasolnám:

Nokia 5140i:

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/Nokia_5140i.jpg

strapás, egyszerű, függetlenül 36K az új ára, használtan ennek a töredéke, és az akkuja 1 hétig lazán hajtja....
Nekem nagyon jók a tapasztalatok vele, bár már rég volt ilyenem...

http://www.hasznaltgsm.hu/gsm/tel_keresesi_talalatok/Nokia_5140i

Remélem tudtam segíteni ;)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#30024) R1200GS válasza tom956ster (#30023) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Köszönöm :R . Első ránézésre tetszik, de azért várok még javaslatokat.

(#30025) littlelion21 válasza R1200GS (#30024) üzenetére


littlelion21
addikt

Esetleg Samu B2100/2700...

(#30026) csigacsa válasza GEPESZ66 (#30014) üzenetére


csigacsa
tag

Egy szavazat az SE X8-ra.

(#30027) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Vásárlás előtt állok. Nincsenek extra elvárásaim igazából. Kinéztem már egy Nokia 6303-at és egy 5230-at. Szerintetek melyik lenne a jobb? Esetleg tudtok jobbat ilyen árban? (Dominos kártyám van)

(#30028) korpicschess válasza F_Zolee (#30027) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

6303 jó választás ebben a kategóriában. :K

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30029) littlelion21 válasza F_Zolee (#30027) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha sokat sms-ezel, esetleg pillants rá a Nokia C3-ra, amúgy a 6303 tökéletes választás.

(#30030) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ok. Köszi mindkettőtöknek. :R De a C3 nem igazán jön be a külsője miatt. :F

(#30031) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Nézegettem telókat, eredetileg nem akartam venni, de láttam 1-2 jó kis árat :DD
A telenornál vagyok üzleti előfizetéssel és van 3 lehetőség igen jó áron:
1. Samsung i5800 Galaxy 3 --> 29e FT
2. Nokia X6 8GB --> 42e FT
3. Nokia 97 mini --> 64e FT
Szerintetek melyik érné meg legjobban, fontos a fényképezés és részben a zene is, mert azt halgatnék rajta időnként, fülessel.

Matthew 24:42

(#30032) Randall1017


Randall1017
tag

Sziasztok!

Most tervezem egy új mobil vásárlását de nem igazán vagyok otthon a mostani felhozatalban...

Amire használnám:
-telefonálás + sms
-fotózás/videózás(jó minőségben)
-zenehallgatás

Árban ~50k, márka mindegy, kialakitás mindegy, újonnan vagy alig használtan, független v. telenor, full érintőképernyős nem érdekel

Előre is köszi a segitséget :R

[ Szerkesztve ]

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#30033) meroly válasza Randall1017 (#30032) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6303i
telenornál a legolcsóbb és minden kitételednek megfelel sztem....

korpicschess: micsoda avatar!!!!! :Y grat :C

tom956ster: Nokia 3720 az (viszonylag) új strapa nokia, de ahogy az előttem szólok is említették, a samu b2100/2700 is jó választás.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#30034) acc200


acc200
tag

Sziasztok!

2 féle telefon közül nem tudok választani:
-Sony x8
-Nokia C6

Szerintetek melyik érné meg jobban? Azonos áron tudnám beszerezni mind a kettőt. Tudom, hogy a Nokia szebb képet csinál, viszont ahogy nézegettem x8as mintha kicsit gyorsabb lenne.

Üdv!

(#30035) tomsics válasza acc200 (#30034) üzenetére


tomsics
senior tag

x8 android,c6 symbian.
Én most fogok venni majd egy c6-ost.Leírhatadd volna hogy mire használnád a legjobban mert úgy könnyebb lenne a segíteni

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30036) acc200 válasza tomsics (#30035) üzenetére


acc200
tag

Igazából alap funkciók: telefon, sms, zene hallgatás.. De ami a legfontosabb: a Wifi és hogy rendesen lehessen vele netezni..

(#30037) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hello! Azt szeretném tudni, hogy az LG GT540, Samsung Galaxy 3, Sony Ericson X8 között mi a különbség? Ahogy nézegettem ugyanazok (667MHz-es proci, 3Megapixeles kamera, nagyjából ugyanakkora kijelző, Android stb.) Mégis mindenki mást mond, hogy melyiket érdemes venni.

(#30038) sdd2 válasza HaZsolt (#30037) üzenetére


sdd2
veterán

Mindegyik más gyártótol van és mindeki másra esküszik.Tisztelet a kivételnek!
Én a gylaxy 3-mat vagy az x8-at venném.Sok rosszat hallottam az LG telefonokról de erről a modelről nem hallottam rosszat.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30039) sdd2 válasza acc200 (#30036) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Az a kérdés hogy neked melyik tetszik.Az android vagy a simbyan?Én androidot vennék mert nekem valahogy az jobban belyön.Ezt neked kell eldöntened melyik tetszik menüre még külsőre.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30040) tomsics válasza acc200 (#30036) üzenetére


tomsics
senior tag

Hát szerintem a c6 netezésre sokkal kényelmesebb a qwerty miatt

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30041) acc200


acc200
tag

ssd2 és tomsics köszi az ötletetek, tanácsokat, úgy néz ki ebből x8-as lesz, most T- nél teljesen korrekt áron van.. :)
Köszi még1x, további szép napot.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#30042) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Nézegettem telókat, eredetileg nem akartam venni, de láttam 1-2 jó kis árat
A telenornál vagyok üzleti előfizetéssel és van 3 lehetőség igen jó áron:
1. Samsung i5800 Galaxy 3 --> 29e FT
2. Nokia X6 8GB --> 42e FT
3. Nokia 97 mini --> 64e FT
Szerintetek melyik érné meg legjobban, fontos a fényképezés és részben a zene is, mert azt halgatnék rajta időnként, fülessel.

Matthew 24:42

(#30043) tomsics válasza @matthew@ (#30042) üzenetére


tomsics
senior tag

Úgy látom fogós kérdést tettél fel :D
Amúgy én az x6-ot választanám.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30044) flash-


flash-
veterán

sziasztok!

mobilt keresek!

max 55-55 ezer forintért.
(kártyafüggetlen,újt)

elvárások:

-Jó fotókat csináljon(3-5 megapixeles is elég,lényeg hogy már amennyire lehet a többi telóhoz képest jó fotókat csináljon)

-Legyen benne wi-fi
-Symbianos legyen
-és köztudottan megbízható bugoktól mentes telefon legyen.

mit tudtok ajánlani??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30045) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok, javaslatot szeretnék kérni néhány lenti kritériumnak megfelelő telefonra.

- Árkategória?
25-35e körül

- Használt vagy új?
használt

- Hol vennéd meg?
függetlenre van szükségem, de utólag kikódoltatni gondolom olcsóbb, mint eleve úgy venni, szóval ez mindegy. Előfizetés vagy hűségidő kizárt.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
min. 2 évre tervezek, ha sikerül valami nagyon frankót kifogni, megtartanám tovább is

- Mire használnád?
jól használható GPS-t és WIFI-t mindenképp szeretnék
aztán egy jó oprendszert, amire sok hasznos program telepíthető, pl. szótárak, office alkalmazások, opera böngésző, msn féleség
végül pedig elférne egy 3"-os érintőképernyő, meg az hogy dokumentumokat lehessen vele jól olvasható minőségbe fotózni

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
ez nem egészen tudom mit jelent, a lényeg, hogy szeretném ha lehetne frissíteni, évek múlva is megállná a helyét, vagy ha nem tetszik le lehetne cserélni, de a lényeg az alá telepíthető programok minősége és választéka

- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)
billentyűzet ne menjen a kijelző méretének a rovására, lehetőleg lapos legyen, pár hasznos funkciógomb azért elférne az oldalán, egyébként meg nem érdekel

...éshő csupáncsak érdeklődés szintjén: olvastam valamit a DUAL simes telefonokról, csak az nem volt tiszta, hogy azokat ki-be kell kapcsolgatni ha váltani akarok, vagy olyan is van, amibe minden zökkenő nélkül elérhető egyszerre mindkét szám?
És ha netán ez utóbbi funkcióval is kibővíteném az elsődleges kívánságok listáját, tehát GPS+WIFI+DUAL SIM, akkor annak árban mi lenne a legalja használtan?

Remélem nem kérdeztem nagy baromságokat, egyébként üdv a szerkesztőknek és válaszadóknak.

(#30046) Papi1988


Papi1988
csendes tag

Sziasztok! A véleményetekre vagyok kiváncsi telefonvétel előtt állunk.

A fontos hogy tudjak rajta emaileket kezelni vmint hsdpa eléréssel modemként üzemelni a laptopommal. A maximális ár 30-35ezer forint lehetséges.

Találtam két alternatívát az egyik a Nokia C5 a másik a Samsung Monte!

Ti mit ajánlanátok?

(#30047) tomsics válasza atillaahun (#30045) üzenetére


tomsics
senior tag

Véletlen elírtam :D ,amúgy küldtem egy pü-t.

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30048) littlelion21 válasza flash- (#30044) üzenetére


littlelion21
addikt

Csuklóból rávágnám hogy N79/N82, csak kicsi rá az esély hogy találsz újonnan...

[ Szerkesztve ]

(#30049) korpicschess válasza atillaahun (#30045) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Ebben az árkategóriában Samsung Spicát tudok esetleg javasolni (használtan), viszont ott moddolni kell, hogy értelmes sebességet hozz ki belőle.
GPS+WIFI+DUAL SIM -> ezt felejtsd el, ilyen árkategóriában nincs, gondolom láttál ilyen kínai "csodákat", elárulom: rossz az összes.
Ja majdnem elfelejtettem:
T-nél ZTE Blade ha ismét kapható lesz (nem sok idő, lehet most is kapható), akkor az is egy jó vétel lehet, a megbízhatósága kérdéses. Van róla vita a fórumon... de tény, hogy amennyibe kerül ahhoz képest a hardver nagyon jó.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30050) meroly válasza korpicschess (#30049) üzenetére


meroly
veterán

Grat az avatarhoz, már itt is említettem, biztos elkerülte a figyelmedet. ;)

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.