Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Sly Bp. válasza rollo (#14999) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kicsúsztam a szerk időből!

Kb úgy szól mint egy N73! Tehát nem tépi le a fejed!

(#15002) rollo válasza Sly Bp. (#15001) üzenetére


rollo
tag

Ertem! De akkor stereo v nem? :D

(#15003) Sly Bp. válasza rollo (#15002) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezt nem tudom! Kérdezd meg az i900 topicban de mint mondtam tök mindegy!

(#15004) rollo válasza Sly Bp. (#15003) üzenetére


rollo
tag

Es az akuja mennyit tart? Es ennek ugye tokeletesen mukodik a gps-e?? Es filmezesre jo?? divx-et lejatszik?

[ Szerkesztve ]

(#15005) Sly Bp. válasza rollo (#15004) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Használattól függ! De kb 2 nap! De ha ügyes vagy 16 óra alatt is ki lehet lőni :D nekem sikerült! GPS jó nincs vele baj!

[ Szerkesztve ]

(#15006) Kickass válasza rollo (#15004) üzenetére


Kickass
őstag

gps jó, divx-et lejátszik, és nem stereo
akksi használattól és rom-tól függ

(#15007) rollo válasza Sly Bp. (#15005) üzenetére


rollo
tag

ES az Arenahoz mit szolsz ?,az tetszik nekem ! (az omnia aksija,haat...2 nap.. nem eleg nekem nagyon keves,legalabb 3 nap kene nekem!!)

[ Szerkesztve ]

(#15008) Sly Bp. válasza rollo (#15007) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon jó telefon! Csak zárt Op-os! Inkább az Omnia mivel az Arena semmivel sem jobb! Még rosszabb is :) Nem fog neked szerintem 1 érintős sem 3 napig menni ha még használni is szeretnéd!

[ Szerkesztve ]

(#15009) QG válasza QG (#14985) üzenetére


QG
tag

Szóval senki nem tud segíteni?
Vagy ennyire hosszú/unalmas volt a kérdés?
telefon hangoskönvyhöz és könyvhöz

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#15010) Sly Bp. válasza QG (#15009) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem neked elég egy sima head-set amin van léptető és meg tudod állítani a zenét! A hangos könyv gondolom mp3 ezért jó minden telefonra! Nézz meg egy Nokia E63-at vagy valami PDA-t de PDA-kat nem nagyon ismerem ezért azt nem tudok ajánlani!

[ Szerkesztve ]

(#15011) rollo válasza Sly Bp. (#15008) üzenetére


rollo
tag

Es az Arenanak jol megy a gps-e mert azt hallottam h nem nagyon!?

(#15012) Sly Bp. válasza rollo (#15011) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jól hallottad! Dísznek van benne! :K

(#15013) rollo válasza QG (#15009) üzenetére


rollo
tag

Samsung F480??

(#15014) rollo válasza Sly Bp. (#15012) üzenetére


rollo
tag

ES az Omniatol azert is felek,hogy mivel windows van rajta virusos lehet,vagy lelassulhat..

(#15015) Sly Bp. válasza rollo (#15013) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Rosszat ne ajánlj mert még megveszi a végén! QG-nek bármelyik nagy kijelzős telefon jó egy jó head-settel! Rengeteg van ebből! De ott egy M7600 most pont van egy a vaterán 50-ért az is jó lehet neked mert 3.5-ös a füles tehát bármit beletehetsz!

Omnia: Bármelyik telefonra bármi baj jöhet ezen hülyeség agyalni!

[ Szerkesztve ]

(#15016) Viktor0610 válasza rollo (#15014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A vírustól feleslegesen félsz, ez nem olyan sérülékeny, mint az asztali társa (az is teljesen jól és biztonságosan használható, bizonyos megkötésekkel), a lassulás már más téma, de az Omnia a PDA-k között jól teljesít.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15017) norbest


norbest
aktív tag

F480 SZTEM gps -re nem jó.. már a külső vevő miatt sem..

(#15018) Sly Bp. válasza norbest (#15017) üzenetére


Sly Bp.
addikt

F480 semmire sem jó de eleve QG-nek ajánlotta a könyveihez :)

(#15019) QG válasza Sly Bp. (#15010) üzenetére


QG
tag

Tudsz ajánlani olyan headsetet, ami jól szól, agybadugós, és 3,5ös jack-kel csatlakozik? Meg persze van rajta a fent említett léptető/megállító?

QG

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#15020) rollo


rollo
tag

Es az n85 az mien?? (ja es meg van 1 kerdesem az omniarol,az hogy mennyire idotallo ,mennyire birja a strapat,pl.ha leejtem...)

[ Szerkesztve ]

(#15021) norbest válasza rollo (#15020) üzenetére


norbest
aktív tag

Sztem, az omnia, hasonlóan a többi érintős telefonhoz, nem viseli jól a leejtést.... Nekem armani-m van P520 ezt is féltem a leejtéstől... :D

(#15022) Sly Bp. válasza QG (#15019) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon sok Nokia head-set kettészedhető! Az alját használod amin van a léptető tetejébe pedig azt dugsz amit akarsz! Ilyenre gondoltam de van egy csomóféle!

(#15023) Sly Bp. válasza rollo (#15020) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N85 egy nagyon jó telefon! De én helyette az N95 8GB-ot venném! Mert nekem nem jöttek be a gombjai! De ettől függetlenül nagyon jó teló! Egyik érintőset sem szabad leejteni!

(#15024) picur220 válasza rollo (#15020) üzenetére


picur220
veterán

Igazából egyik telefont sem szabad leejteni:)
N85 elég jó szvsz.

(#15025) picur220 válasza QG (#15019) üzenetére


picur220
veterán

Az összes kettészedhető headset jó neked, de van a Nokiának külön agybadugós headsete, csak azon nem tudom, hogy van-e léptető-megállító. De a kettészedhető a tuti, meg veszel hozzá vmi jó fülest.

(#15026) legiaap válasza Sly Bp. (#15023) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én most láttam ezt a videót és leszűrtem a tanulságot.
Szőnyegre le szabad ejteni, mélyhűtőbe is lehet tenni, ki is lehet mosni (de csak zacskóba rakva) be is lehet vizezni az Omniát, csak sörbe nem szabad belerakni.
Szóval sokat kibír.
:))

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15027) picur220 válasza legiaap (#15026) üzenetére


picur220
veterán

Lehet, hogy él a telefon, és a sörben lévő CO2-t nem szereti:DDD

(#15028) picur220 válasza picur220 (#15025) üzenetére


picur220
veterán

Nokia-agybadugós: WH-205, ez sztem nem kettészedhető.
BH-103: BT-s agybadugós.
WH-700: 3,5-es.
BH-500: BT-s agybadugós, fül mögötti kábellel.
HS-44 + AD-44: tökéletes választás neked! Így árulják egyben, és van léptetőd és agybadugós headseted egyben.
Én még mindig azt ajánlom, hogy keress AD-44-et vagy AD-54-et olcsón, és vegyél hozzá egy Sennheisert, vagy vmi minőségi fülest!

[ Szerkesztve ]

(#15029) Sly Bp. válasza legiaap (#15026) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt a tesztek 95% soha nem történik meg egy telefonnal! Egyszer esik betonra és pápá!

(#15030) norbest válasza Sly Bp. (#15029) üzenetére


norbest
aktív tag

jaja csak akkor nem ha szerencséd van...

(#15031) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jó telefont hosszú üzemidővel? Most egy Symbianos Nokia 6650-est nyúzok, de nem vagyok vele megelégedve.

A szempontok amiket figyelembe akarok venni:
hosszú üzemidő (3-4-5 nap akár)
stabil és gyors működés (nem nyílt oprendszer)
BT támogatás

Multimédiás funkciók nem számítanak igazán, a lényeg tényleg a hosszú üzemidő - a mostani egy napnál többet nem bír.

Let the Zone take me if I am.

(#15032) Sly Bp. válasza kutga (#15031) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam a 6650 5 napig is könnyedén húzta! Nem tudom mit csinálsz a telefonnal :D Less meg egy E63-at! Nagyon jó aksija van sima 4 nap! Stabil is és gyors is csak nyílt Op-os! Amúgy azt megírhatnád max mennyid lenne rá! De ajánlom még a 6310i-t is az kb 10-14 napig húzza! Ha modernebbet szeretnél nekem a Sirocco-m is húzza 3 napig! Persze ha Bluetooth head-settel használod ez is meghal egy nap alatt! Egy 6310i-t szerezz be Németországból még ott vannak újak 80-100 ezres áron! (egy srác nekem onnan hozott még sima 8800-át és mondta vannak 6310i-k is)

(#15033) kutga válasza Sly Bp. (#15032) üzenetére


kutga
nagyúr

Sajna az én telefonom (6650 - Trémobilos) tele van bugokkal.

A symbian folyton lefagy, sokszor csak az akksi kivétele segít. Ha már az akksinál tartunk, amíg csak telefonálásra használtam a készüléket, elvitte 3 napig simán. Mostanában bekapcsolom a BT-t, garminnal navigálok, néha internetezek, és van hogy fél óra alatt lemerül. Az internetezés sem egy nagy élmény, sokszor egyszerűen csak kilép a böngésző és eldobja a kapcsolatot, de a 'nincs elegendő memória' hibaüzenet szinte mindennapos.

De ez nem a mobiltelefon kibeszélő topik, szóval itt be is fejeztem a panaszkodást. :))

Sokáig gondolkodtam okostelefonban, az E63 volt a kiszemeltem, de úgy érzem egyszerűen nem használnám ki a képességeit, esetleg később beruházok egyre, évek múlva.

Most inkább egy olyat akarok ami az alapfunkciókat ellátja, de azokat jól.

Úgy 40k-t szánok rá mem.kártyával, adatkábellel, headsettel együtt (persze ha ezek nincsenek a csomagban).

A két kiszemeltem a Nokia 6300 (kicsit drága, de nokia, és elegáns, és masszív, és jó), a másik a Samsung C3050 (nagyon jó árban van ~20k, olvastam róla a tesztet, elég meggyőző).

Emellett mit tudsz még ajánlani ami megfelel a kritériumoknak és belefér az árba? :R

Let the Zone take me if I am.

(#15034) Sly Bp. válasza kutga (#15033) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 6500 Classic a 6300 helyett! A Samsung az nem jó!

(#15035) norbest


norbest
aktív tag

Sly nekem mit tudnál ajánlani, egyik ismerősömnek 6500 classic ja van már vettem bele uj aksit, de így sem bír többet 1 napnál annyit beszél... milyen készüléket ajánlasz? kb ilyen árban, ne legyen kinyitós vagy csúszkás...

(#15036) Warek válasza kutga (#15033) üzenetére


Warek
tag

A te telefonodra egy sw frissítés ráférne akkor csinál ilyeneket ha már a régi haldoklik. Az E63 nálam 9 napot bír igaz h keveset heti 20 percet beszélek. A 6500c így 5 napot bírt.

(#15037) Sly Bp. válasza norbest (#15035) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E63-at ajánlom sok beszélgetéssel is jól bírja 3 napig húzza! 6310i is ott van csak az nagyon régi típus és nagyon nehéz beszerezni és drága! E63-nál jobbat nem tudok üzemidőben és minőségben is jó legyen!

(#15038) norbest válasza Sly Bp. (#15037) üzenetére


norbest
aktív tag

értem.... E63 meg elég nagy méretre ahogy nézem :S

(#15039) Sly Bp. válasza norbest (#15038) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem kicsi az biztos! A mai telók nem nagyon húzzák sokáig pár nap max 3 egy átlagos használat mellett! Ha használod semmi sem bírja jobban 1 napnál! E52 is eléggé jó lehet mert nagy benne az aksi de olyanom nem volt még ezért nem tudom eddig húzza!

(#15040) norbest válasza Sly Bp. (#15039) üzenetére


norbest
aktív tag

értem... de ezekben az alkalmazások, mint pl wifi vagy inkább a telefonálás húzza jobban le?

(#15041) norbest


norbest
aktív tag

ja és még az n95 nek ugye elég gyenge az aksi ideje, de olvastam hogy lehet 1300 mah -s aksikat kapni hozzá... ezzek mennyit szaladnak el? és ezzel ugyanolyan vékony marad vagy vastagabb az aksi?

(#15042) Sly Bp. válasza norbest (#15040) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Wi-Fi-t ha használod jobban eszi természetesen az akkut! Én egy telefonomba se tennék utángyártott aksit! Ezért arról nem tudok nyilatkozni hogy milyen lesz!

(#15043) picur220 válasza norbest (#15041) üzenetére


picur220
veterán

N82-ben láttam ilyen utángyártott szarokat, de az vagy 6-7 mm-relvastagabbá tette e telot. De sztem az N95-ben BL-5F van, és a BL-6F 1200 mAh-es, ami nagyobb 200 mAh-rel, asszem. (Most pontosan nem tudom, mekkora az 5F)

(#15044) picur220 válasza kutga (#15033) üzenetére


picur220
veterán

Philips Xenium 9@9k a 2 hónapos(!) készenléti idejével sztem bírni fogja egy darabig:DDD Norbi89-nek is nyugodtan mehet:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15045) norbest válasza picur220 (#15044) üzenetére


norbest
aktív tag

köszi....:D most nézem én is.. egyébként el tudjátok képzelni, hogy eddig kihúzza az aksi???

(#15046) kutga válasza Sly Bp. (#15042) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

6500 már drága nekem, a Samut akkor elfelejtem.

Marad a 6300, illetve van még valami ebben a max 40k-s kategóriában amit érdemes lenne megfontolni?

Let the Zone take me if I am.

(#15047) norbest


norbest
aktív tag

SLY tudnál segíteni, kellene egy program, amivel meg tudom nézni, hogy amit adnak imei számot, az milyen tipusú teló, vagy hogy egy teló pl nem-e klón... köszi előrre is

(#15048) Sly Bp. válasza norbest (#15047) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A legtöbb Clone teló is átmegy az internetes imei ellenőrzésen! Én őt ismerem de nem a legmegbízhatóbb! Csak úgy tudod meg hogy betelefonálsz és lekérdezed!

(#15050) picur220 válasza norbest (#15045) üzenetére


picur220
veterán

Miért, a fele nem elég? Olvasd el a tesztet, 3 óra beszélegetés meg sem kottyant neki, míg bármely más telo ettől 0-ra merül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.