Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) tevike válasza norresz (#32999) üzenetére


tevike
senior tag

Kedves Norresz:

Nekem volt 2G-m 3G 8gb 16gb és 3Gs-m is,és 4G-t is nyomkodtam már jó párszor.

3G abszolút meg éri az árát,2G már elavult kissé,viszont a 3G és a 3GS közötti ár különbség túl nagy ahhoz képest amennyi a tudás közti különbség.Ha már 3Gs-t akarsz,akkor nagyjából +1mgpx-t kapsz kamerára,egy 200mhz-el erősebb processzort,így kicsit gyorsabb telefont kapsz de kérdés hogy meg ér "ennyi" plusz 30-40e forintot?!

4G,nekem nagyon nem jött be,véleményem szerint ezt az Apple gyorsan akarta piacra dobni,és szerintem nagyon elcseszett lett,ha már ennyi pénzt akarnál mindenféle képen kiadni egy telefonért akkor várj egy kicsit és majd az új Iphone-t vedd meg amit kifognak dobni úgy is hamarosan:D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33002) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

Okostelefon vásárlásán töröm a fejem, ebbben kérném a topiclakók segítségét :R

Árkategória: max 30K

Állapot: Nem ragaszkodok újonnani termékhez, lehet használt is. Amennyiben új termék, akkor viszont Telenornál venném

Amit elvárok tőle Legyen megbízható, tehát hosszú távú kapcsolatot szeretnék (minimum 2-3 év). Legyen benne FM rádió, WiFi vevő, tudjak rajta netezni, WiFi-n keresztül (3G nem szükséges), egy elfogadható kamera és médialejátszó sem hátrány, de nem kritérium.

Eddigi kiszemeltjeim:

Zte Blade
Samsung Galaxy 3
Sony Ericsson Xperia X8
Esetleg IPhone 3G (?!)

Remélem semmit sem hagytam ki.

Köszönöm, aki válaszol :C

[ Szerkesztve ]

(#33003) Rav3n02 válasza Slownz (#33002) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

A három androidos versenyző közül egy új Blade-t javasolnék. Gyorsabb, és szebb a kijelzője mint a másik két versenyzőnek. A Galaxy 3 akksija jól bírja a kiképzést, de a kijelző nagyon harmatos.

A Blade kicsit gyorsabban merül de 1 napot simán bír, egész gyorsan pörög a kijelzője pedig nagyon szép. Kamerája elfogadható.

Iphone 3g-ben nincs rádió egyáltalán illetve az akksija sem túl bika, de ennél sokkal nagyobb probléma hogy 30-ért nem kapsz szép állapotút, holott ez lenne a reális ára :N

Üdv,
R
:R

[ Szerkesztve ]

(#33004) tevike válasza Slownz (#33002) üzenetére


tevike
senior tag

Hát 3G-t nem kapsz 30-ért.De véleményem szerint ZTE Blade kielégítené az igényeidet:D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33005) Slownz válasza Rav3n02 (#33003) üzenetére


Slownz
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

Akkor eddig egyértelműen a Blade a befutó :C
Neki a kamerájáról, médialejátszójáról lehet tudni valami tapasztalatot?

Illetve az általam fel nem soroltak közül még valami esetleg?

:R :R :R

(#33006) Slownz válasza tevike (#33004) üzenetére


Slownz
senior tag

Ezért is tettem zárójelben, illetve tudtam, hogy nincs benne fm rádió. Esetleg ha kijön az újabb verzió, akkor olcsóbb lesz, úgy gondoltam amúgy :)

[ Szerkesztve ]

(#33007) Rav3n02 válasza Slownz (#33005) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A médialejátszó attól függ milyen alkalmazást húzol le a marketről, de az alap sem rossz.

A zenehallgatáshoz, nem árt beszerezni egy jó fülest hangerőszabályzóval, mert a gyári elég harmatos :K

(#33008) tevike válasza Slownz (#33006) üzenetére


tevike
senior tag

ja értem,az más:D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33009) Slownz válasza tevike (#33008) üzenetére


Slownz
senior tag

(#33007) Rav3n02, (#33008) tevike: Köszi a válaszokat! Már csak azon merengek miért van ennyi eladó ZTE Blade aprón :F

[ Szerkesztve ]

(#33010) Rav3n02 válasza Slownz (#33009) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Mert mindenki tovább akar lépni Galaxy S-re és a hasonló kategóriájú telefonokra :U

(#33011) tevike válasza Slownz (#33009) üzenetére


tevike
senior tag

Igen,valószínűleg úgy van ahogy a kolléga mondta,mindenki meg vette olcsón a Blade-t mivel jó vásár,de kinézete miatt azt várják tőle sokan mint egy Galaxy S-től pedig nem az,ez egy 45e forinttal olcsóbb telefon.
Ha nem vársz tőle többet csak annyit amennyit tud akkor nagyon meg leszel vele elégedve,kategóriájába a legolcsóbb és sokat tud ahhoz képest:)
Meg hát minden telefonból sok eladó van,ez alapján nem lehet szelektálni,hogy emiatt biztos "sz*r" :U

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33012) Ricardo válasza tevike (#33011) üzenetére


Ricardo
félisten

",de kinézete miatt azt várják tőle sokan mint egy Galaxy S-től pedig nem az,ez egy 45e forinttal olcsóbb telefon."
Inkább arra gondolok, hogy megvették mert nagyon jó az ára, és ahogy megismerték a rendszert, szeretnének tovább lépni, többet kihozni belőle. Így lépnek feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#33013) tevike válasza Ricardo (#33012) üzenetére


tevike
senior tag

igen,ez is így igaz :U

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33014) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Üdv.!

Szeretném lecserélni a Nokia C5-ös típusú telefonomat, mert kicsit meguntam már a Symbian rendszerét, sok a baj vele.

Ami megfogott a telóban: Hosszú üzemidő, jó GPS, kényelmes gépelés rajta, viszonylag gyors volt, zseblámpaként is használható volt, 3.5"-os jack.

Ami nagyon nem: borzasztó kijelző-> fokban lehetett csak látni, ha pár fokkal odébb nézted kb. sz@rt se. Kamerahangot nem lehetett kikapcsolni, telefonálni csak tök csöndben lehetett mert a hangszórója halottnak a csók volt.

Nos szeretnék venni helyette egy másikat, de úgy, hogy alig kelljen ráfizetni: max 5k-t

Én a ZTE Blade-re gondoltam. Szerintetek megfelelő lenne számomra ha a fent említett specifikációkat figyelembe vesszük?

:R

(#33015) Ricardo válasza Vasinger! (#33014) üzenetére


Ricardo
félisten

A hosszú üzemidőt elfelejtheted, de ezt leszámítva jól jársz a cserével.

(#33016) Vasinger! válasza Ricardo (#33015) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azt gondoltam, hogy nem fog úgy muzsikálni, mint egy nem érintős mobil, de!

Az lenne a lényeg, hogy ne úgy működjön mint a haverom Optimus 2x-e amit ha felraksz töltőre és úgy is lemerül, mert úgy eszi az akkut.

Nekem az már bőven jó lenne, ha 3-4 napot kibír néha netezéssel, zenéléssel, telefonálással persze ezt mind mértékkel.

(#33017) Ricardo válasza Vasinger! (#33016) üzenetére


Ricardo
félisten

Inkább kettő nap a valós.

(#33018) #19617792 válasza Vasinger! (#33016) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát, a netezés, főleg 3G-n eléggé eszi az akksit, bár ez kicsit ROM függő is. Átlagosan 2 napot elmegy. A zene nem annyira fogyaszt akksit, viszont zenére nem igazán alkalmas a Blade szerintem, a hangminőség egész jó (bár egy pici alapzaj van), csak halk, a max hangerő nekem kevés, még tekerném feljebb. :( Ezen egy agybadugós füles talán segít.

(#33020) molnarpeter válasza Vasinger! (#33014) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Blade az árában a legjobb választás, de ha hosszú üzemidő kell, é a Galaxy 3-at ajánlanám :) (nekem is az van, ha érdekel, kérdezz nyugodtan :) ). Még tovább bírja a GT540, de az rezisztív kijelzős.

mp

(#33021) #19617792 válasza #40993792 (#33019) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez nem csak placebo? Mert eddig semmit sem észleltem a hangjavulásból.

Bár még csak PowerAMP-pal próbáltam, annak meg saját DSP-je van. Meglesem mással. De az is valószínű, hogy túl nagy a fejesem ellenállása...

[ Szerkesztve ]

(#33023) #19617792 válasza #40993792 (#33022) üzenetére


#19617792
törölt tag

Meglesem egy kis WT-vel, persze FLAC. :)

(#33024) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Üdv

Nagy kérdésem lenne:

Melyiket válasszam? HTC HD2 vagy iPhone 3GS

Herom már volt de annyira rossz anyagminőségben 3Gs-hez képest hogy elképesztő(gagyi anyagok, hulladék touch, 5megapixeles kamera ami rosszabb képeket csinál mint a 2 megapixeles elöző iphone 2g-m, stb), viszont HD2ről csak jókat hallottam.

Kérlek segítsetek, hosszabb távra venném meg a készüléket.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#33025) molnarpeter válasza SyntaxeError (#33024) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyértelműen iPhone :) Más nem jöhet szóba?

mp

(#33026) Storms


Storms
őstag

üdv
Vivaz (bemutato darab volt) vagy Vivaz pro (használt)? Egy áron van mindegyik. (25k) Képminőségben melyik jobb? köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33027) r4z válasza SyntaxeError (#33024) üzenetére


r4z
nagyúr

Mire használnád? És mennyire vagy geek (mert a HD2-ben rengteteg rejtett potenciál van)?

Rav3n02: az is igaz.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#33028) Rav3n02 válasza SyntaxeError (#33024) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha már volt Iphone 2-G-d akkor a HD2-t szerintem nem fogod szeretni....3GS

(#33029) r4z válasza Storms (#33026) üzenetére


r4z
nagyúr

Képminőségben ugyanolyanok, csak a QWERTY a különbség.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#33030) SyntaxeError válasza Rav3n02 (#33028) üzenetére


SyntaxeError
tag

Köszönöm az értékes válaszokat, 3GS lett a vége. :R :R :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#33031) Storms válasza r4z (#33029) üzenetére


Storms
őstag

Teljesen tanácstalan vagyok már, eladtam a C905-t tegnap, kinéztem egy olcsó Vivaz-t 1 év garival újonnan, egész délelőtt olvasgattam itt a PH-n a véleményeket róla, valaki dicséri viszont többség nem, pontosabban:
-műanyag az egész
-készülék nagyon maszatolódik, hosszas tisztogatás után lett csak fotóképes
-halkan szól ha hivnak
-halk a videofelvételeknél
-nincs a telefonkönyvben görgetés
-és még sorolhatnám
Nem tudok dönteni hogy mit vegyek ilyen árkategóriában. Nem fontos a 8mpixel, lehet 5mpixel is de szép képeket csináljon, legyen masszív tehát nem kopjon meg törjön könnyen, legyen Wifi, GPS, legyen offline navigációt rátenni, nem fontos a touchscreen se. és használtan olyan 26k-ig.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33032) Rav3n02 válasza Storms (#33031) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egy fekete szép állapotú N82-t keresnék a helyedben. Nekem volt és nagyon meg voltam vele elégedve. Szép képeket csinál, jó a multimédia, szép a kijelző, a gombokat szokni kell, GPS nálam hibátlanul működött gyorsan talált műholdat...anyaga műanyag, legnagyobb hátránya, hogy a kameravédő megkopik, viszon atomrobbanástól is megvédi a kamerát :R

(#33033) tevike válasza SyntaxeError (#33030) üzenetére


tevike
senior tag

Csak meg erősítés képen,3GS:D :K :K

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33034) Storms válasza Rav3n02 (#33032) üzenetére


Storms
őstag

Netezni ezen mennyire kényelmes? Annyira beleéltem magam ebbe a Vivaz-ba, de aztán a hsz-ek elvették a kedvem :( Tényleg ennyire rossz telefon?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33035) Ricardo válasza r4z (#33029) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy minőségre nincs eltérés (egyik sem volt a birtokomban), de felbontásban van.

(#33036) Rav3n02 válasza Storms (#33034) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nem tudom engem nem fogott meg igazán...esetleg egy Satio?

N82-t meg kell szokni, de lehet vele netezni, operával egész kényelmes pl

(#33037) Ricardo válasza Storms (#33034) üzenetére


Ricardo
félisten

Az egyik fő hátránya, hogy nincs benne kinetikus görgetés, így macerás a kezelése.

(#33038) Storms válasza Ricardo (#33037) üzenetére


Storms
őstag

Olyan mobil nincs mint az Xperia X1 csak jobb kamerával? Qwerty tetszik, ezzel könnyebb lenne netezni is. Bár én legtöbbet fotózni szoktam, ezért volt C905-m, csak ezzel meg netezni nem volt jó egyáltalán...De ebben az árkategóriában(26-28k) nem találok semmi jót, Xperia X1, Omnia 1, N95 8GB, X10 mini pro, Vivaz, Vivaz pro lenne kb ilyen árban amikről én tudok.
X1: - gyenge kamera, +amúgy jól néz ki, Qwerty, Win Mobile.
Omnia1: külsőre nem tetszik
N95: régi, kamera elég gyér.
X10 mini pro: kicsi!!
Vivaz, +Pro: feljebbi hsz-ban leírtam miért.
Esetleg amiről nem tudok ilyen árban ezekhez hasonló mobil? HTC is lehet
Ötletek? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33039) Domxc válasza Storms (#33038) üzenetére


Domxc
senior tag

Olyan mobil nincs mint az Xperia X1 csak jobb kamerával?

Mire gondolsz? Hasonlóan Win6.1-en fusson? Egyébként Xperia X2 is van, csak azt meg kell fizetni, a felsorolás közül egyébként a helyedben az X1-et választanám. Vagy esetleg nézegess WP7-es készülékeket, de azokért viszonylag borsos árat kérnek. Vivaz, és Vivaz Pro semmiképpen, lassú a szoftver, öreg is (révén, hogy Symbian) és igazából csak a videózás terén hozza a maximumot, nem lő olyan jó képeket, ahhoz képest, hogy 8MP-s kamerája van. Láttam, hogy az N95 is egy jelölt, ez esetben érdemes lenne megnézed a Samsung Innov8 készüléket, hasonló mint ez, csak jobban van az egész készülék összerakva, és kamera terén is elég erős. (egyébként hozzátenném az N95 kamerájával semmi baj nincsen). X10 mini pro, kicsi, akkor már inkább X8, de az sem egy kifejezetten méretes darab, ha többnyire netezésre használnád, szerintem felejtsd el ezeket a telefonokat.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33040) Storms válasza Domxc (#33039) üzenetére


Storms
őstag

Igen lehet win 6.1-es (csak ne a sima Sony ericsson platform legyen mert rühellem a javas programokat, még a Symbian is jobb) , meg legyen Qwerty, és valamivel jobb kamerája.
Nem kifejezetten netezni szeretnék rajta, csak néha ha van a közelbe hotspot akkor megnézni az e-mailt, meg esetleg ebuddy, msn néha. Innov8-at megnéztem és 40k körül adják :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33041) molnarpeter válasza Storms (#33040) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nézd meg a Galaxy 551 tesztképeit, hogy milyen minőségű képeket csinál. Hirtele ez jutott eszembe :)

mp

(#33042) Storms válasza molnarpeter (#33041) üzenetére


Storms
őstag

köszi, de az használtan van 27k körül?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33043) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Sziasztok!
Az alábbi feltételekkel keresek új vagy használt mobilt, függetlent vagy akár t-mobilos előfizetéssel is.
Max 20000 Ft
Rádió
mp3 lejátszó
3 MP kamera autofókusszal
3-4 napos akksi
wifi
normális méretű kijelző, ha már neteznék rajta
Márka mikndegy, tapizós vagy nem tapizós az is mindegy.

Köszi előre is!

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#33044) sdd2 válasza ész ventura (#33043) üzenetére


sdd2
veterán

Ha a kamerát kivesszük az autofocussal akkor SE X8.Fixfókuszos 3.2MP kamera.
Nagyon tuti kis készülék ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#33045) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Mobilt keresek, újan, akár használtan is. 6230i körüli méret érdekel, érintő képernyő, filmlejátszás, fotó funkció stb nem kell. Könnyű kezelhetőség, esetleg MP3 lejátszás fülesen, akku és mobil élettartam és kicsi méret ami érdekel.

Ötlet? Akár valami régebbi megbízható teló is érdekel.

Köszi

(#33046) Ricardo válasza (Bundás) (#33045) üzenetére


Ricardo
félisten

Ár? SE X8, ha az is nagy, akkor X10 mini.

(#33047) Rav3n02 válasza (Bundás) (#33045) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

6303i, olcsó, megbízható, szép, normál méret, fém ház, 3,5 jack... :R

(#33048) Ricardo válasza Rav3n02 (#33047) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nem érintőképernyős ;)

(#33049) Akos96 válasza (Bundás) (#33045) üzenetére


Akos96
senior tag

SE X8 (30k), vagy 6303i Classic (22k)

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#33050) sdd2 válasza Ricardo (#33048) üzenetére


sdd2
veterán

Pont azt írta hogy érintőképernyő,fotó funkció, ilyenek nem érdekelnek :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.